Skip to main content

Speler > Habets, Henk

Habets, Henk

 
Informatie
Categorie: Senioren
Ranking: Master
Vereniging: De Hakkers
Organisatie: Zuid Oost Hoek
Nationale Spelersnr.: 260
 
Ranglijsten plaatsing
Ranglijst P. Deelnemers
2024
SBZL Dingus Monsterdyps 28 30
Open dubbel 10 160
Senioren dubbel 3 30
Senioren enkel 14 18
2023
Open dubbel 10 160
Senioren dubbel 3 30
Open enkel 37 45
Senioren enkel 14 18
2022
Heren dubbel 25 82
Senioren dubbel 7 18
2020-2021
Heren dubbel 3 96
Senioren dubbel 1 21
Heren classic 3 74
Senioren classic 1 19
2019
Heren dubbel 3 121
Senioren dubbel 1 21
2018
Heren dubbel 7 115
Senioren dubbel 1 19
2017-2018
Heren 5 58
Senioren 2 9
ZOH Bokaal 3 147
2016-2017
Open 5 80
Heren 18 118
Senioren 1 13
NTVB Challenger Ranking 6 53
Heren classic 4 187
Senioren classic 1 42
2015-2016
Open 7 155
2014-2015
Open 4 254
2013-2014
Open 4 289
2012-2013
Open 9 174
2011-2012
Open 1 196
2010-2011
Open 10 88
2009-2010
Open 4 180
 
Deelnemers
Toernooi Plaats Discipline Datum P. Meldungen
2024
Zuid-Oost Hoek Jubileumtoernooi 2024 Landgraaf Algemene ronde Vr., 01.03.2024 3 16
SBZL - Monsterdyp Café Dingus Monster Dyp Za., 27.01.2024 23 30
2023
Bondskoppeltoernooi Hoofdklasse Vr., 17.11.2023 1 2
SBZL-Euregio Open Doubles De Spech - Spaubeek Open Dubbel Za., 04.11.2023 9 33
NK 2023 Open Dubbel Za., 23.09.2023 9 36
TBNL Pro tour Cues & Darts Tilburg Open Dubbel Za., 15.07.2023 13 45
SBZL-Euregio Open Singles De Spech - Spaubeek Open Enkel Za., 01.04.2023 28 40
SBZL-Euregio Open Doubles De Spech - Spaubeek Open Dubbel Za., 25.03.2023 7 47
SBZL-Euregio Open Doubles De Spech - Spaubeek Open Dubbel Za., 14.01.2023 2 42
2022
Nederlandse Kampioenschappen 2022 CreaDance Stein Open Dubbel Za., 24.09.2022 9 35
Limburgs Kampioenschap 2022 Landgraaf Open Vr., 15.04.2022 3 3
Limburgs Kampioenschap 2022 Landgraaf Hoofdklasse Vr., 15.04.2022 2 3
2020-2021
Spaubeek Open Doubles MFC Spaubeek Open Dubbel Za., 20.11.2021 4 9
Nederlandse Kampioenschappen 2021 Maaslandcentrum Elsloo Open Classic Za., 09.10.2021 2 25
Nederlandse Kampioenschappen 2021 Maaslandcentrum Elsloo Open Dubbel Za., 09.10.2021 2 26
Tilburg Open Doubles Cues & Darts, Tilburg Open Dubbel Za., 17.07.2021 5 45
Tilburg Open Doubles Cues & Darts - Tilburg Open Dubbel Za., 25.07.2020 3 37
2019-2020
Blauw Wit'62 Eys Open Vr., 27.12.2019 2 3
2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019 Maaslandcentrum Elsloo Open Dubbel Zo., 22.12.2019 11 34
Nederlandse Kampioenschappen 2019 Maaslandcentrum Elsloo Open Enkel Zo., 22.12.2019 31 54
Nederlandse Kampioenschappen 2019 Maaslandcentrum Elsloo Senioren Enkel Zo., 22.12.2019 3 9
NTVB PRO Tour 2019 Maaslandcentrum Elsloo Open Dubbel Za., 21.12.2019 1 44
Challenger Tour - 5 Spaubeek Open Dubbel Za., 09.11.2019 2 18
PRO Tour De Oerknal - Amsterdam Open Dubbel Za., 26.10.2019 5 24
Challenger Tour - 4 Spaubeek Open Dubbel Za., 28.09.2019 1 22
Multi Table de Bekker Open Dubbel Vr., 31.05.2019 1 16
Monster DYP de Bekker Open Vr., 24.05.2019 2 8
2018-2019
Toernooi TVC De Kroeg Brunssum Open Za., 05.01.2019 1 3
Blauw Wit'62 Eys-Wittem Open Za., 29.12.2018 1 4
2018
ITSF Pro Tour 'Spaubeek 1.. Open Dubbel Za., 08.12.2018 1 30
ITSF Pro Tour Amsterdam Open Dubbel Za., 20.10.2018 6 52
ITSF Pro Tour Amsterdam Open Enkel Za., 20.10.2018 33 78
Open Dubbel Cafe Dingus Open Dubbel Za., 14.04.2018 4 20
MultiTable de Bekker Café de Bekker Open Dubbel Za., 07.04.2018 3 19
2017-2018
Toernooi TVC De Kroeg De Kroeg - Brunssum Open Dubbel Za., 06.01.2018 3 31
Toernooi Blauw Wit Eys-Wittem Open Dubbel Vr., 29.12.2017 3 51
1e NTVB Challenger Brasserie Minli Landgraaf Open Dubbel Za., 18.11.2017 2 13
ITSF Pro Tour Amsterdam Open Dubbel Za., 21.10.2017 2 34
2016-2017
ITSF Pro Tour Heineken Corner Amsterdam Open Doubles Za., 17.06.2017 2 37
Challenger Café Dingus - Heerlen Open Dubbel Za., 29.04.2017 1 24
De Kroeg Cafe De Kroeg, Brunssum Open Dubbel Za., 07.01.2017 1 22
Winterkampioenschappen 2016 Café de Kroeg, Brunssum Kwalificatie Vr., 09.12.2016 4 52
Winterkampioenschappen 2016 Café de Kroeg, Brunssum Open Dubbel Vr., 09.12.2016 5 32
1e NTVB challenger De Bekker - Stein Open Vr., 14.10.2016 1 12
Masters Amsterdam Amsterdam Open Za., 02.01.2016 2 62
2015-2016
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 25.03.2016 4 74
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 25.03.2016 2 50
2014-2015
Nederlandse Kampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 03.04.2015 5 96
Nederlandse Kampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 03.04.2015 4 60
TVC d'r Bok Heerlen Kwalificatie Za., 14.03.2015 1 31
TVC d'r Bok Heerlen Open Dubbel Za., 14.03.2015 1 24
De Kroeg Brunssum Kwalificatie Za., 03.01.2015 8 54
De Kroeg Brunssum Open Dubbel Za., 03.01.2015 5 34
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Kwalificatie Za., 27.12.2014 29 64
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Open Dubbel Za., 27.12.2014 5 40
Winterkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 12.12.2014 5 90
Winterkampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 12.12.2014 1 54
2013-2014
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Open dubbel Vr., 18.04.2014 2 55
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 18.04.2014 9 91
De Kroeg Brunssum Open Dubbel Za., 04.01.2014 1 43
De Kroeg Brunssum Kwalificatie Za., 04.01.2014 1 69
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Kwalificatie Vr., 27.12.2013 17 75
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Open Dubbel Vr., 27.12.2013 1 45
Winterkampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 13.12.2013 5 55
Winterkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 13.12.2013 5 92
Star Club Meerssen Open Dubbel Za., 30.11.2013 2 32
Star Club Meerssen Kwalificatie Za., 30.11.2013 1 46
Trefcentrum TreeBeek Open Dubbel Za., 26.10.2013 9 32
Trefcentrum TreeBeek Kwalificatie Za., 26.10.2013 11 42
ZOH 50 jaar jubileum toernooi Oud Zumpelveld Open Dubbel Vr., 18.10.2013 1 3
Kwalificatie Nantes (Leonhart) Star Club Open Dubbel Za., 21.09.2013 1 7
2012-2013
N.T.F. Toernooi Roberto Sport Landgraaf Open Dubbel Vr., 21.06.2013 1 10
N.T.F. Toernooi Roberto Sport Landgraaf Open Enkel Vr., 21.06.2013 9 15
Nederlandse Kampioenschappen Stein Open dubbel Vr., 29.03.2013 4 53
White horse Eijsden Open dubbel Za., 23.03.2013 5 16
De Kroeg Brunssum Open dubbel Za., 12.01.2013 3 16
Blauw wit Eys-Wittem Open dubbel Vr., 28.12.2012 3 16
Winterkampioenschappen Stein Open dubbel Vr., 14.12.2012 5 32
2011-2012
Nederlandse Kampioenschappen Stein Open dubbel Vr., 06.04.2012 2 32
De Rode Ridder Amstenrade Open dubbel Za., 24.03.2012 2 24
White horse Eijsden Open dubbel Za., 17.03.2012 1 24
De Kroeg Brunssum Open dubbel Vr., 30.12.2011 1 24
Blauw wit Eys-Wittem Open dubbel Za., 17.12.2011 2 24
Winterkampioenschappen Stein Open dubbel Za., 03.12.2011 3 48
2010-2011
Nederlandse Kampioenschappen 2011 Stein Open dubbel Za., 23.04.2011 5 47
de Rode Ridder Amstenrade Open dubbel Za., 16.04.2011 1 16
2009-2010
Nederlandse Kampioenschappen 2010 Gulpen Algemene ronde Vr., 02.04.2010 16 121
Winterkampioenschappen 2009 Gulpen Algemene ronde Vr., 13.11.2009 2 104
Dutch Masters Eersel Open dubbel Zo., 28.06.2009 3 75
Dutch Masters Eersel Amateur Dubbel Zo., 28.06.2009 3 61
Dutch Masters Eersel Open Mixed Zo., 28.06.2009 5 27
2007-2008
Preveso Huls Open dubbel Zo., 11.03.2007 3 33
 
Discipline
Team Competites
2023-2024
De Hakkers 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
Leonhakkers SBZL
2023
De Hakkers NTL FINALE RONDES, NTL VOORRONDES
2022-2023
De Hakkers 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
Foosworks Euregio SBZL
2022
De Hakkers NTL EINDRONDES DIVISIE 1 (1-8), NTL VOORRONDES
2021-2022
De Hakkers 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
2020-2021
De Hakkers 1 ZOH Hoofdklasse
2019-2020
De Hakkers 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
2018-2019
de Hakkers NTL, NTL KO rondes plaats 1-4, NTL KO rondes plaats 5-8
De Hakkers 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
Dingus SBZL Seizoen 2, SBZL Seizoen 1
2017-2018
de Hakkers N.T.L
De Hakkers 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
2016-2017
De Hakkers Ere Afdeling, NTVB Algemene Bekerronde, NTVB Beker Kwalificatie
2015-2016
De Hakkers Ereklasse, NTVB Beker Algemeen, NTVB Beker Kwalificatie Poule 1
2014-2015
De Hakkers Ereklasse, Beker
2013-2014
De Hakkers Ereklasse, Challenge Cup poule A2, Beker, Challenge Cup Finale
2012-2013
De Hakkers Ereklasse, Beker
2011-2012
De Hakkers Topklasse A
2010-2011
De Hakkers Ere klasse
2009-2010
De Hakkers Ere klasse
 
Laatste Enkelspel
Datum Speler Speler Resultaat
18.11.2023
NTL VOORRONDES
6. Ronde
Habets, Henk
De Hakkers
Teschauer, Denise
Boofken Rotterdam
Verlies
18.11.2023
NTL VOORRONDES
5. Ronde
Habets, Henk
De Hakkers
Dijk van, Steven
Megalodon
Verlies
18.11.2023
NTL VOORRONDES
4. Ronde
Habets, Henk
De Hakkers
Leu, Gunnar
Club Foos
Winst
12.10.2023
SBZL
1. Speeldag
Habets, Henk
Leonhakkers
Slegers, Luvic
Old Stars
Winst
27.07.2023
SBZL
17. Speeldag
Habets, Henk
Foosworks Euregio
Dijk van, Steven
De Choufkes
Winst
06.07.2023
SBZL
15. Speeldag
Habets, Henk
Foosworks Euregio
Franssen, Jo
Old Stars
Verlies
01.04.2023
SBZL-Euregio Open Singles
6. Ronde Voorronde
Habets, Henk Dijk van, Steven Verlies
01.04.2023
SBZL-Euregio Open Singles
5. Ronde Voorronde
Habets, Henk Jongen, Bas Verlies
01.04.2023
SBZL-Euregio Open Singles
4. Ronde Voorronde
Habets, Henk Seetsen, Menno Winst
01.04.2023
SBZL-Euregio Open Singles
3. Ronde Voorronde
Habets, Henk Winters, Sander Verlies
01.04.2023
SBZL-Euregio Open Singles
Achtste finale Extra ronde
Habets, Henk Krijgsman, Rens Verlies
01.04.2023
SBZL-Euregio Open Singles
2. Ronde Voorronde
Habets, Henk Czako, Viktor Winst
01.04.2023
SBZL-Euregio Open Singles
Zestiende finale Extra ronde
Habets, Henk Kaiser, Oliver Winst
01.04.2023
SBZL-Euregio Open Singles
1. Ronde Voorronde
Habets, Henk Jahr, Sebastian Verlies
 
Laatste Dubbelspel
Datum Speler Speler Resultaat
23.02.2024
ZOH Hoofdklasse
16. Speeldag
Habets, Henk / Smits, Danny
De Hakkers 1
Partouns, Cyriel / Remmers, Patrick
Eijsden 1
Winst
16.02.2024
SBZL
10. Speeldag
Eerens, Mitch / Habets, Henk
Leonhakkers
Braek in de, Remi / Gelissen, Michelle
Ricky's Pub
Winst
16.02.2024
SBZL
10. Speeldag
Coenen, Danilo / Habets, Henk
Leonhakkers
Starren, Amber / Starren, Elroy
Ricky's Pub
Verlies
16.02.2024
SBZL
10. Speeldag
Eerens, Mitch / Habets, Henk
Leonhakkers
Starren, Elroy / Mordant, Danielle
Ricky's Pub
Verlies
02.02.2024
ZOH Hoofdklasse
15. Speeldag
Habets, Henk / Swinkels, Jeffrey
De Hakkers 1
Prickaerts, Niels / Loos, Rico
De Paardestal 1
Winst
26.01.2024
ZOH Hoofdklasse
14. Speeldag
Habets, Henk / Swinkels, Jeffrey
De Hakkers 1
Royen, Mattie / Barelds, Johan
Boskai 1
Winst
18.01.2024
SBZL
8. Speeldag
Habets, Henk / Swinkels, Jeffrey
Leonhakkers
Kuhtreiber, Frenk / Franssen, Jo
Old Stars
Winst
18.01.2024
SBZL
8. Speeldag
Habets, Henk / Coenen, Danilo
Leonhakkers
Goffin, Jos / Meisters, Horst
Old Stars
Winst
18.01.2024
SBZL
8. Speeldag
Habets, Henk / Swinkels, Jeffrey
Leonhakkers
Kuhtreiber, Frenk / Meisters, Horst
Old Stars
Verlies
12.01.2024
ZOH Hoofdklasse
13. Speeldag
Habets, Henk / Swinkels, Jeffrey
De Hakkers 1
Bakker, Willy / Vanhingel, Herman
Boskai 2
Winst
05.01.2024
ZOH Hoofdklasse
12. Speeldag
Habets, Henk / Swinkels, Jeffrey
De Hakkers 1
Roeleveld, Peter / Erkens, Hub
Oude Heide 1
Winst
04.01.2024
SBZL
7. Speeldag
Habets, Henk / Eerens, Mitch
Leonhakkers
Vastmans, Bart / Vastmans, Bart
Team Limburg
Winst
04.01.2024
SBZL
7. Speeldag
Habets, Henk / Swinkels, Jeffrey
Leonhakkers
Pipeleers, Johan / Meurmans, Johnnie
Team Limburg
Verlies
04.01.2024
SBZL
7. Speeldag
Habets, Henk / Swinkels, Jeffrey
Leonhakkers
Vastmans, Bart / Meurmans, Johnnie
Team Limburg
Winst
13.12.2023
ZOH Hoofdklasse
10. Speeldag
Habets, Henk / Swinkels, Jeffrey
De Hakkers 1
Senden, Jim / Braek in de, Remi
Ricky's Pub 1
Winst
08.12.2023
ZOH Hoofdklasse
11. Speeldag
Habets, Henk / Smits, Danny
De Hakkers 1
Bartels, Sydney / Ubags, Gino
De Kroeg 1
Winst
30.11.2023
SBZL
4. Speeldag
Habets, Henk / Meentz, Devin
Leonhakkers
Kleinveldus, Danny / Gobbels, Rob
De Spechvogels
Verlies
30.11.2023
SBZL
4. Speeldag
Habets, Henk / Swinkels, Jeffrey
Leonhakkers
Bardoul, Davy / Bardoul, Peter
De Spechvogels
Winst
30.11.2023
SBZL
4. Speeldag
Habets, Henk / Meentz, Devin
Leonhakkers
Bardoul, Davy / Hoffmann, Markus
De Spechvogels
Winst
24.11.2023
ZOH Hoofdklasse
9. Speeldag
Habets, Henk / Smits, Danny
De Hakkers 1
Hataney, Servio / Hollanders, Jo
Ut Helke 1
Winst
19.11.2023
NTL FINALE RONDES
Finale
Habets, Henk / Starren, Elroy
De Hakkers
Hanssen, Rick / Meentz, Devin
De Paardestal
Verlies
19.11.2023
NTL FINALE RONDES
Finale
Habets, Henk / Starren, Elroy
De Hakkers
Hanssen, Rick / Meentz, Devin
De Paardestal
Gelijkspel
19.11.2023
NTL FINALE RONDES
Halve finale
Habets, Henk / Starren, Elroy
De Hakkers
Goffin, Jos / Franssen, Jo
Vintage
Winst
19.11.2023
NTL FINALE RONDES
Kwart finale
Habets, Henk / Starren, Elroy
De Hakkers
Brug van der, Finn / Ferdinandus, Alexander
TacaTaca Groningen
Winst
19.11.2023
NTL VOORRONDES
7. Ronde
Habets, Henk / Swinkels, Jeffrey
De Hakkers
Wijers-Sauren, Mechtilde / Eijndhoven, van, Eric
Vintage
Winst
18.11.2023
NTL VOORRONDES
6. Ronde
Habets, Henk / Swinkels, Jeffrey
De Hakkers
Teschauer, Denise / Serowy, Katja
Boofken Rotterdam
Winst
18.11.2023
NTL VOORRONDES
5. Ronde
Habets, Henk / Swinkels, Jeffrey
De Hakkers
Feher, Laszlo / Czako, Andras
Megalodon
Winst
18.11.2023
NTL VOORRONDES
4. Ronde
Habets, Henk / Swinkels, Jeffrey
De Hakkers
Mathot, Niels / Leu, Gunnar
Club Foos
Winst
18.11.2023
NTL VOORRONDES
3. Ronde
Habets, Henk / Starren, Elroy
De Hakkers
Hanssen, Rick / Meentz, Devin
De Paardestal
Gelijkspel
18.11.2023
NTL VOORRONDES
3. Ronde
Habets, Henk / Starren, Elroy
De Hakkers
Hanssen, Rick / Meentz, Devin
De Paardestal
Verlies
18.11.2023
NTL VOORRONDES
2. Ronde
Habets, Henk / Starren, Elroy
De Hakkers
Bardoul, Davy / Gobbels, Rob
Spechvogels
Winst
18.11.2023
NTL VOORRONDES
1. Ronde
Habets, Henk / Starren, Elroy
De Hakkers
Pröpper, Kiki / Brug van der, Finn
TacaTaca Groningen
Winst
18.11.2023
NTL VOORRONDES
1. Ronde
Habets, Henk / Starren, Elroy
De Hakkers
Knol, Eva / Numan, Wouter
TacaTaca Groningen
Winst
16.11.2023
SBZL
3. Speeldag
Habets, Henk / Swinkels, Jeffrey
Leonhakkers
Gelissen, Michelle / Hanssen, Rick
Ricky's Pub
Winst
16.11.2023
SBZL
3. Speeldag
Habets, Henk / Coenen, Danilo
Leonhakkers
Gelissen, Michelle / Braek in de, Remi
Ricky's Pub
Verlies
16.11.2023
SBZL
3. Speeldag
Habets, Henk / Swinkels, Jeffrey
Leonhakkers
Smulders, Michael / Gelissen, Michelle
Ricky's Pub
Winst
04.11.2023
SBZL-Euregio Open Doubles
Achtste finale Hoofdronde
Swinkels, Jeffrey / Habets, Henk Czako, Gabor / Graaf, de, Wesley Verlies
04.11.2023
SBZL-Euregio Open Doubles
6. Ronde Voorronde
Swinkels, Jeffrey / Habets, Henk Kleinveldus, Danny / Baars, Marius Winst
04.11.2023
SBZL-Euregio Open Doubles
5. Ronde Voorronde
Swinkels, Jeffrey / Habets, Henk Hazwani, Rami / Bentivoglio, Giuliano Verlies
04.11.2023
SBZL-Euregio Open Doubles
3. Ronde Voorronde
Swinkels, Jeffrey / Habets, Henk Bhattoe, Vijay / Ramzan, Sufiyan Verlies
04.11.2023
SBZL-Euregio Open Doubles
1. Ronde Voorronde
Swinkels, Jeffrey / Habets, Henk Slegers, Luvic / Stoute, Tamara Winst
03.11.2023
ZOH Hoofdklasse
8. Speeldag
Habets, Henk / Smits, Danny
De Hakkers 1
Wersch van, Thomas / Wenders, Dennis
Blauw Wit'62 1
Winst
20.10.2023
ZOH Hoofdklasse
6. Speeldag
Habets, Henk / Smits, Danny
De Hakkers 1
Eerens, Patrick / Moenen, Bianca
De Notenbalk 1
Winst
13.10.2023
ZOH Hoofdklasse
5. Speeldag
Habets, Henk / Smits, Danny
De Hakkers 1
Teheux, Jean-Paul / Kools, Alain
Eijsden 1
Winst
12.10.2023
SBZL
1. Speeldag
Habets, Henk / Swinkels, Jeffrey
Leonhakkers
Kuhtreiber, Frenk / Meisters, Horst
Old Stars
Winst
12.10.2023
SBZL
1. Speeldag
Habets, Henk / Coenen, Danilo
Leonhakkers
Kuhtreiber, Frenk / Franssen, Jo
Old Stars
Winst
12.10.2023
SBZL
1. Speeldag
Habets, Henk / Swinkels, Jeffrey
Leonhakkers
Senden, Piet / Franssen, Jo
Old Stars
Verlies
06.10.2023
ZOH Hoofdklasse
4. Speeldag
Habets, Henk / Smits, Danny
De Hakkers 1
Loos, Rico / Hermans, Rene
De Paardestal 1
Winst
29.09.2023
ZOH Beker
1. Ronde
Habets, Henk / Swinkels, Jeffrey
De Hakkers 1
Domen, Ruud / Schielen, Marco
Blauw Wit'62 2
Winst
23.09.2023
NK 2023
Achtste finale Hoofdronde
Starren, Elroy / Habets, Henk Eijndhoven, van, Eric / Wit, de, Ton Verlies
23.09.2023
NK 2023
6. Ronde Voorronde
Starren, Elroy / Habets, Henk Hermans, Twan / Dost, Mark Winst
23.09.2023
NK 2023
5. Ronde Voorronde
Starren, Elroy / Habets, Henk Biermans, Yves / Bhattoe, Vijay Winst
23.09.2023
NK 2023
4. Ronde Voorronde
Starren, Elroy / Habets, Henk Coenen, Davy / Eerens, Mitch Winst
23.09.2023
NK 2023
3. Ronde Voorronde
Starren, Elroy / Habets, Henk Visser, de, Joris / Camp op den, Shem Winst
23.09.2023
NK 2023
2. Ronde Voorronde
Starren, Elroy / Habets, Henk Krop, Jeffrey / Thakoersingh, Stanley Winst
23.09.2023
NK 2023
1. Ronde Voorronde
Starren, Elroy / Habets, Henk Ouweleen, Kim / Van Dam, Bart Winst
08.09.2023
ZOH Hoofdklasse
1. Speeldag
Habets, Henk / Swinkels, Jeffrey
De Hakkers 1
Roeleveld, Peter / Dierks, Edy
Oude Heide 1
Winst
27.07.2023
SBZL
17. Speeldag
Habets, Henk / Küven, Ralf
Foosworks Euregio
Roekens, Lucien / Huybrechts, Wendy
De Choufkes
Winst
27.07.2023
SBZL
8. Speeldag
Habets, Henk / Haupt, Daniel
Foosworks Euregio
Roekens, Lucien / Huybrechts, Wendy
De Choufkes
Verlies
27.07.2023
SBZL
8. Speeldag
Habets, Henk / Haupt, Daniel
Foosworks Euregio
Simons, Bart / Sluyts, Johan
De Choufkes
Winst
27.07.2023
SBZL
8. Speeldag
Habets, Henk / Haupt, Daniel
Foosworks Euregio
Simons, Bart / Sluyts, Johan
De Choufkes
Winst
13.07.2023
SBZL
18. Speeldag
Habets, Henk / Swinkels, Jeffrey
Foosworks Euregio
Franssen, Fer / Hoffmann, Markus
De Spechvogels
Winst
13.07.2023
SBZL
18. Speeldag
Habets, Henk / Swinkels, Jeffrey
Foosworks Euregio
Franssen, Fer / Jansen, Danny
De Spechvogels
Winst
13.07.2023
SBZL
18. Speeldag
Habets, Henk / Swinkels, Jeffrey
Foosworks Euregio
Hoffmann, Markus / Jansen, Danny
De Spechvogels
Verlies
06.07.2023
SBZL
15. Speeldag
Habets, Henk / Eerens, Mitch
Foosworks Euregio
Kuhtreiber, Frenk / Meisters, Horst
Old Stars
Winst
06.07.2023
SBZL
15. Speeldag
Habets, Henk / Baars, Marius
Foosworks Euregio
Kuhtreiber, Frenk / Franssen, Jo
Old Stars
Winst
15.06.2023
SBZL
5. Speeldag
Habets, Henk / Denefleh, Maurice
Foosworks Euregio
Meyen, Stefanie / Meurmans, Johnnie
Team Limburg
Winst
15.06.2023
SBZL
5. Speeldag
Habets, Henk / Swinkels, Jeffrey
Foosworks Euregio
Degeest, Gert / Meurmans, Johnnie
Team Limburg
Verlies
15.06.2023
SBZL
5. Speeldag
Habets, Henk / Denefleh, Maurice
Foosworks Euregio
Meyen, Stefanie / Meurmans, Jimmy
Team Limburg
Winst
19.05.2023
ZOH Beker
Halve finale
Habets, Henk / Smits, Danny
De Hakkers 1
Wasbauer, Johnny / Meijs, Floris
Boskai 1
Winst
12.05.2023
ZOH Beker
Kwart finale
Habets, Henk / Smits, Danny
De Hakkers 1
Essers, Maurice / Winkens, Peter
De Bulldozers 1
Winst
28.04.2023
ZOH Hoofdklasse
10. Speeldag
Habets, Henk / Smits, Danny
De Hakkers 1
Partouns, Cyriel / Caldenborgh, van, Chris
Eijsden 1
Winst
26.04.2023
ZOH Beker
3. Ronde
Habets, Henk / Swinkels, Jeffrey
De Hakkers 1
Locorotondo, Franco / Moonen, Jordy
De Kroeg 1
Winst
21.04.2023
ZOH Hoofdklasse
22. Speeldag
Habets, Henk / Swinkels, Jeffrey
De Hakkers 1
Bartholome, Thom / Verheijden, Yvo
Blauw Wit'62 1
Winst
17.04.2023
ZOH Hoofdklasse
20. Speeldag
Habets, Henk / Meisters, Horst
De Hakkers 1
Bleus, Danny / Meerakker van de, Wim
Oude Heide 1
Winst
14.04.2023
ZOH Hoofdklasse
21. Speeldag
Habets, Henk / Smits, Danny
De Hakkers 1
Caldenborgh, van, Chris / Bemelmans, Kevin
Eijsden 1
Winst
30.03.2023
SBZL
10. Speeldag
Habets, Henk / Jahr, Sebastian
Foosworks Euregio
Mordant, Danielle / Starren, Elroy
Ricky's Pub
Winst
30.03.2023
SBZL
10. Speeldag
Habets, Henk / Swinkels, Jeffrey
Foosworks Euregio
Gelissen, Michelle / Mordant, Danielle
Ricky's Pub
Winst
30.03.2023
SBZL
10. Speeldag
Habets, Henk / Jahr, Sebastian
Foosworks Euregio
Gelissen, Michelle / Starren, Elroy
Ricky's Pub
Winst
25.03.2023
SBZL-Euregio Open Doubles
Kwart finale Hoofdronde
Habets, Henk / Starren, Elroy Chamuleau, Raoul / Schijndel, van, Thijs Verlies
25.03.2023
SBZL-Euregio Open Doubles
Achtste finale Hoofdronde
Habets, Henk / Starren, Elroy Hanssen, Rick / Jongen, Bas Winst
25.03.2023
SBZL-Euregio Open Doubles
6. Ronde Voorronde
Habets, Henk / Starren, Elroy Eerens, Mitch / Coenen, Davy Winst
25.03.2023
SBZL-Euregio Open Doubles
5. Ronde Voorronde
Habets, Henk / Starren, Elroy Camp op den, Shem / Czako, Gabor Winst
25.03.2023
SBZL-Euregio Open Doubles
4. Ronde Voorronde
Habets, Henk / Starren, Elroy Huybrechts, Wendy / Mertens, Jordy Verlies
25.03.2023
SBZL-Euregio Open Doubles
2. Ronde Voorronde
Habets, Henk / Starren, Elroy Raven, Rocco / Kutaydin, Jeroen Verlies
25.03.2023
SBZL-Euregio Open Doubles
1. Ronde Voorronde
Habets, Henk / Starren, Elroy Eijndhoven, van, Eric / Wit, de, Ton Winst
24.03.2023
ZOH Hoofdklasse
19. Speeldag
Habets, Henk / Smits, Danny
De Hakkers 1
Royen, Mattie / Barelds, Johan
Boskai 1
Winst
17.03.2023
ZOH Hoofdklasse
15. Speeldag
Habets, Henk / Swinkels, Jeffrey
De Hakkers 1
Stevens, Jurgen / Conjour, Thei
De Bekker 1
Winst
10.03.2023
ZOH Hoofdklasse
18. Speeldag
Habets, Henk / Smits, Danny
De Hakkers 1
Bakker, Willy / Partouns, Harrie
Boskai 2
Winst
09.03.2023
SBZL
9. Speeldag
Habets, Henk / Swinkels, Jeffrey
Foosworks Euregio
coenen, Danilo / Franssen, Fer
De Spechvogels
Winst
09.03.2023
SBZL
9. Speeldag
Habets, Henk / Swinkels, Jeffrey
Foosworks Euregio
Hoffmann, Markus / Jansen, Danny
De Spechvogels
Winst
09.03.2023
SBZL
9. Speeldag
Coenen, Davy / Habets, Henk
Foosworks Euregio
Hoffmann, Markus / Franssen, Fer
De Spechvogels
Winst
03.03.2023
ZOH Hoofdklasse
17. Speeldag
Habets, Henk / Smits, Danny
De Hakkers 1
Vroomen, Jan / Adriaanssen, Jeffrey
D'r Prick 1
Winst
10.02.2023
ZOH Hoofdklasse
16. Speeldag
Habets, Henk / Swinkels, Jeffrey
De Hakkers 1
Eykenboom, Ron / Ubags, Gino
De Kroeg 1
Winst
02.02.2023
SBZL
6. Speeldag
Habets, Henk / Swinkels, Jeffrey
Foosworks Euregio
Franssen, Jo / Senden, Piet
Old Stars
Winst
02.02.2023
SBZL
6. Speeldag
Jahr, Sebastian / Habets, Henk
Foosworks Euregio
Senden, Piet / Sijben, John
Old Stars
Verlies
02.02.2023
SBZL
6. Speeldag
Habets, Henk / Swinkels, Jeffrey
Foosworks Euregio
Franssen, Jo / Goffin, Jos
Old Stars
Verlies
27.01.2023
ZOH Beker
2. Ronde
Habets, Henk / Eerens, Mitch
De Hakkers 1
Enning, Renee / Jacobs, Kars
Dingus 2
Winst
20.01.2023
ZOH Hoofdklasse
14. Speeldag
Smits, Danny / Habets, Henk
De Hakkers 1
Rouschop, Hans / Slegers, Luvic
Heukske 1
Winst
14.01.2023
SBZL-Euregio Open Doubles
Halve finale Hoofdronde
Habets, Henk / Starren, Elroy Chamuleau, Raoul / Schijndel, van, Thijs Winst