Speler > Gobbels, Rob

Gobbels, Rob

 
Informatie
Categorie: Senioren
Ranking: Semi-Pro
Verenigingen: 't Heukske
Cafe de Spech - Foosball
Organisatie: SBZL
Zuid Oost Hoek
Nationale Spelersnr.: 6768
 
Ranglijsten plaatsing
Ranglijst P. Deelnemers
2023
Open dubbel 81 132
Senioren dubbel 13 21
2022
Heren dubbel 41 82
Senioren dubbel 9 17
Senioren enkel 8 9
2020-2021
Heren dubbel 62 96
Senioren dubbel 10 20
Heren classic 60 74
Senioren classic 14 18
Senioren enkel 5 6
2019
Heren dubbel 59 121
2018
Heren dubbel 80 115
2017-2018
Heren classic 27 31
2016-2017
Open 42 80
Semi-Pro 12 44
Heren 59 118
NTVB Challenger Ranking 22 53
Heren classic 84 187
2015-2016
Open 41 155
Semi-Pro 24 73
2014-2015
Open 94 254
Semi-Pro 26 146
2013-2014
Open 144 289
Semi-Pro 52 156
2012-2013
Open 144 174
Pro 40 79
2011-2012
Semi-Pro 22 103
 
Deelnemers
Toernooi Plaats Discipline Datum P. Meldungen
2023
SBZL-Euregio Open Doubles De Spech - Spaubeek Open Dubbel Za., 25.03.2023 26 47
SBZL-Euregio Open Doubles De Spech - Spaubeek Open Dubbel Za., 14.01.2023 24 42
2022
Nederlandse Kampioenschappen 2022 CreaDance Stein Open Dubbel Za., 24.09.2022 16 35
Nederlandse Kampioenschappen 2022 CreaDance Stein Senioren dubbel Zo., 25.09.2022 5 7
Nederlandse Kampioenschappen 2022 CreaDance Stein Senioren enkel Zo., 25.09.2022 8 11
2020-2021
Spaubeek Open Doubles MFC Spaubeek Open Dubbel Za., 20.11.2021 5 9
Nederlandse Kampioenschappen 2021 Maaslandcentrum Elsloo Senioren Classic Za., 09.10.2021 6 7
Nederlandse Kampioenschappen 2021 Maaslandcentrum Elsloo Senioren Dubbel Za., 09.10.2021 3 7
Nederlandse Kampioenschappen 2021 Maaslandcentrum Elsloo Senioren Enkel Zo., 10.10.2021 5 9
Tilburg Open Doubles Cues & Darts, Tilburg Open Dubbel Za., 25.09.2021 40 46
Tilburg Open Doubles Cues & Darts, Tilburg Open Dubbel Za., 17.07.2021 37 45
Spaubeek Challenger Tour 1 van 5 Café 't Raodhoes Open Dubbel Zo., 01.03.2020 11 17
TBNL Challenger Open Dubbel Tilburg Open Dubbel Za., 15.02.2020 26 29
2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019 Maaslandcentrum Elsloo Open Dubbel Zo., 22.12.2019 24 34
Nederlandse Kampioenschappen 2019 Maaslandcentrum Elsloo Open Enkel Zo., 22.12.2019 17 54
NTVB PRO Tour 2019 Maaslandcentrum Elsloo Open Dubbel Za., 21.12.2019 41 44
Challenger Tour - 6 Spaubeek Open Dubbel Za., 23.11.2019 5 7
Challenger Tour - 5 Spaubeek Open Dubbel Za., 09.11.2019 17 18
PRO Tour De Oerknal - Amsterdam Open Dubbel Za., 26.10.2019 14 24
Challenger Tour - 4 Spaubeek Open Dubbel Za., 28.09.2019 12 22
Challenger Tour - 3 Spaubeek Open Dubbel Zo., 28.04.2019 16 18
SBZL Monster-DYP MFC 't Raodhoes Spaubeek Monster DYP Za., 13.04.2019 7 15
Challenger Tour - 2 Spaubeek Open Enkel Zo., 17.03.2019 4 7
2018-2019
Toernooi TVC De Kroeg Brunssum Overgangsklasse Za., 05.01.2019 3 3
2018
ITSF Pro Tour 'Spaubeek 1.. Open Dubbel Za., 08.12.2018 25 30
ITSF Pro Tour 'Spaubeek 3. Open Enkel Za., 08.12.2018 14 26
ITSF Pro Tour 'Spaubeek 6. Classic Zo., 09.12.2018 9 13
Nederlandse Kampioenschappen MLC - Elsloo Open Dubbel Za., 23.06.2018 34 32
Nederlandse Kampioenschappen MLC - Elsloo Open Enkel Zo., 24.06.2018 45 53
Open Dubbel Cafe Dingus Open Dubbel Za., 14.04.2018 16 20
Open Dubbel De Keet - Amsterdam Open Dubbel Za., 20.01.2018 12 17
2016-2017
Challenger Willem van Oranje - Veldhoven Open Dubbel Za., 10.06.2017 14 16
NTVB Challenger Finale Café ´t Weverke Schimmert Open Dubbel Vr., 19.05.2017 11 12
Club Foos Open Doubles De Keet - Amsterdam Open Dubbel Za., 18.02.2017 9 25
3e NTVB challenger Rode Ridder - Amstenrade Open Vr., 03.02.2017 6 11
Club Foos Open Doubles De Keet - Amsterdam Open Dubbel Za., 07.01.2017 4 16
De Kroeg Cafe De Kroeg, Brunssum Open Dubbel Za., 07.01.2017 15 22
De Kroeg Cafe De Kroeg, Brunssum Semi-Pro Dubbel Za., 07.01.2017 7 8
Winterkampioenschappen 2016 Café de Kroeg, Brunssum Kwalificatie Vr., 09.12.2016 52 52
Winterkampioenschappen 2016 Café de Kroeg, Brunssum Semi-Pro Dubbel Vr., 09.12.2016 9 22
1e NTVB challenger De Bekker - Stein Open Vr., 14.10.2016 5 12
Rotterdam Foosball Open Kickerheadz Open Za., 28.05.2016 33 55
2015-2016
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 25.03.2016 22 74
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 25.03.2016 17 50
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Semi-Pro Dubbel Vr., 25.03.2016 9 22
1e Mini master challenger Dingus Dingus-Heerlen Kwalificatie Za., 05.03.2016 20 22
1e Mini master challenger Dingus Dingus-Heerlen Rookie Za., 05.03.2016 5 6
Invitatie Kersttoernooi Dingus Heerlen Kwalificatie Za., 19.12.2015 1 14
Invitatie Kersttoernooi Dingus Heerlen A-Ronde Za., 19.12.2015 4 7
WinterKampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 11.12.2015 10 63
WinterKampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 11.12.2015 17 32
WinterKampioenschappen Landgraaf Semi-Pro Dubbel Vr., 11.12.2015 9 23
2014-2015
Nederlandse Kampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 03.04.2015 61 96
Nederlandse Kampioenschappen Landgraaf Semi Pro Dubbel Vr., 03.04.2015 9 34
Time Out Hoensbroek Kwalificatie Za., 28.02.2015 14 55
Time Out Hoensbroek Open Dubbel Za., 28.02.2015 17 33
Time Out Hoensbroek Semi Pro Dubbel Za., 28.02.2015 5 16
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Kwalificatie Za., 27.12.2014 15 64
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Open Dubbel Za., 27.12.2014 9 40
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Semi Pro Dubbel Za., 27.12.2014 9 23
Dingus Kerst toernooi Heerlen Kwalificatie Za., 13.12.2014 13 17
Dingus Kerst toernooi Heerlen B-Ronde Za., 13.12.2014 7 9
Winterkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 12.12.2014 59 90
Winterkampioenschappen Landgraaf Semi Pro Dubbel Vr., 12.12.2014 4 29
2013-2014
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Open dubbel Vr., 18.04.2014 33 55
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Semi-pro Vr., 18.04.2014 5 37
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 18.04.2014 29 91
2012-2013
Nederlandse Kampioenschappen Stein Open dubbel Vr., 29.03.2013 33 53
Nederlandse Kampioenschappen Stein Pro dubbel Vr., 29.03.2013 7 17
2011-2012
Blauw wit Eys-Wittem Semi-Pro Za., 17.12.2011 2 12
 
Discipline
Team Competites
2022-2023
Heukske 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
De Spechvogels SBZL
2022
Vintage 1 NTL EINDRONDES DIVISIE 2 (9-13), NTL VOORRONDES
2021-2022
Heukske 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
De Spechvogels SBZL
2020-2021
Heukske 1 ZOH Hoofdklasse
Raodhoes Warriors SBZL
2019-2020
't Heukske 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
Raodhoes Warriors SBZL Seizoen 3
2018-2019
Raodhoes Warriors NTL, NTL KO rondes plaats 1-4, NTL KO rondes plaats 5-8, SBZL Seizoen 2, SBZL Seizoen 1
't Heukske 1 ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse
2017-2018
Raodhoes Warriors N.T.L
't Heukske 1 ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse
2016-2017
't Heukske Ere Afdeling, NTVB Algemene Bekerronde, NTVB Beker Kwalificatie
2015-2016
't Heukske Overgangsklasse, NTVB Beker Algemeen, NTVB Beker OV Klasse, NTVB Beker Kwalificatie Poule 2
Kicker Dream-Boys Zomercompetitie 2016 Poule B
2014-2015
't Heukske 1A, Challenge Cup poule B, Beker, Beker eerste klasse, Zomercompetitie Poule D
2013-2014
't Heukske Overgangsklasse, Challenge Cup poule A2, Beker, Beker overgangsklasse
2012-2013
Heukske Challenge Cup poule 3, Challenge Cup Finale poule 2
't Heukske Ereklasse, Beker
2011-2012
't Heukske Topklasse B
2010-2011
Heukske Overgangs klasse
2009-2010
Heukske Overgangs klasse
 
Laatste Enkelspel
Datum Speler Speler Resultaat
18.05.2023
SBZL
3. Speeldag
Gobbels, Rob
De Spechvogels
Czako, Andras
Carboon
Winst
23.03.2023
SBZL
10. Speeldag
Gobbels, Rob
De Spechvogels
Meisters, Horst
Old Stars
Verlies
09.02.2023
SBZL
7. Speeldag
Gobbels, Rob
De Spechvogels
Witecki, Didier
The Belgian Challengers I
Winst
26.01.2023
SBZL
6. Speeldag
Gobbels, Rob
De Spechvogels
Meurmans, Jimmy
Team Limburg
Verlies
29.12.2022
SBZL
4. Speeldag
Gobbels, Rob
De Spechvogels
Mordant, Danielle
Ricky's Pub
Winst
15.12.2022
SBZL
2. Speeldag
Gobbels, Rob
De Spechvogels
Simons, Bart
De Choufkes
Winst
01.12.2022
SBZL
1. Speeldag
Gobbels, Rob
De Spechvogels
Slegers, Luvic
Old Stars
Winst
06.11.2022
NTL VOORRONDES
6. Speeldag
Gobbels, Rob
Vintage 1
Vanderbeken, Jersey
Megalodon
Verlies
05.11.2022
NTL VOORRONDES
2. Speeldag
Gobbels, Rob
Vintage 1
Starren, Amber
Ricky's Pub
Verlies
25.09.2022
Nederlandse Kampioenschappen 2022
4. Ronde Voorronde
Gobbels, Rob Vaessen, Peter Winst
25.09.2022
Nederlandse Kampioenschappen 2022
3. Ronde Voorronde
Gobbels, Rob Graaf, de, Sjon Verlies
25.09.2022
Nederlandse Kampioenschappen 2022
1. Ronde Voorronde
Gobbels, Rob Sijkens, Peter Verlies
18.08.2022
SBZL
8. Speeldag
Gobbels, Rob
De Spechvogels
Czako, Gabor
Carboon
Verlies
10.10.2021
Nederlandse Kampioenschappen 2021
Kwart finale Hoofdronde
Gobbels, Rob Franssen, Jo Verlies
10.10.2021
Nederlandse Kampioenschappen 2021
3. Ronde Voorronde
Gobbels, Rob Pröpper, Jochen Winst
10.10.2021
Nederlandse Kampioenschappen 2021
1. Ronde Voorronde
Gobbels, Rob Franssen, Jo Verlies
13.02.2020
SBZL Seizoen 3
10. Speeldag
Gobbels, Rob
Raodhoes Warriors
Keppens, Lynn
Boem Kartoffels
Winst
 
Laatste Dubbelspel
Datum Speler Speler Resultaat
18.05.2023
SBZL
3. Speeldag
Gobbels, Rob / Gobbels, Noah
De Spechvogels
Czako, Andras / Feher, Laszlo
Carboon
Winst
04.05.2023
SBZL
13. Speeldag
Gobbels, Rob / Hoffmann, Markus
De Spechvogels
Gelissen, Michelle / Starren, Amber
Ricky's Pub
Winst
04.05.2023
SBZL
13. Speeldag
Gobbels, Rob / Jansen, Danny
De Spechvogels
Starren, Amber / Wijers Sauren, Mechtilde
Ricky's Pub
Verlies
04.05.2023
SBZL
13. Speeldag
Camp op den, Shem / Gobbels, Rob
De Spechvogels
Gelissen, Michelle / Hanssen, Rick
Ricky's Pub
Winst
21.04.2023
ZOH Hoofdklasse
22. Speeldag
Gobbels, Rob / Sijben, John
Heukske 1
Franssen, Ties / Vanhingel, Herman
Boskai 2
Verlies
14.04.2023
ZOH Hoofdklasse
21. Speeldag
Slegers, Luvic / Gobbels, Rob
Heukske 1
Vroomen, Jan / Adriaanssen, Jeffrey
D'r Prick 1
Verlies
31.03.2023
ZOH Hoofdklasse
20. Speeldag
Gobbels, Rob / Slegers, Luvic
Heukske 1
Locorotondo, Franco / Moonen, Jordy
De Kroeg 1
Verlies
25.03.2023
SBZL-Euregio Open Doubles
6. Ronde Voorronde
Gelissen, Michelle / Gobbels, Rob Franssen, Jo / Speijcken, Nic Verlies
25.03.2023
SBZL-Euregio Open Doubles
4. Ronde Voorronde
Gelissen, Michelle / Gobbels, Rob Wilkes, Angelo / Steinbach, Marcel Winst
25.03.2023
SBZL-Euregio Open Doubles
3. Ronde Voorronde
Gelissen, Michelle / Gobbels, Rob Meurmans, Johnnie / Pipeleers, Johan Verlies
25.03.2023
SBZL-Euregio Open Doubles
1. Ronde Voorronde
Gelissen, Michelle / Gobbels, Rob Krijgsman, Rens / Bardoul, Davy Winst
24.03.2023
ZOH Hoofdklasse
19. Speeldag
Gobbels, Rob / Reiners, Sven
Heukske 1
Penders, Yvonne / Braek in de, Remi
De Bekker 1
Verlies
23.03.2023
SBZL
10. Speeldag
Meentz, Devin / Gobbels, Rob
De Spechvogels
Senden, Piet / Franssen, Jo
Old Stars
Verlies
23.03.2023
SBZL
10. Speeldag
Gobbels, Rob / Hoffmann, Markus
De Spechvogels
Goffin, Jos / Meisters, Horst
Old Stars
Verlies
03.03.2023
ZOH Hoofdklasse
17. Speeldag
Gobbels, Rob / Lemmens, Jim
Heukske 1
Walthouwer, Sascha / Lejeune, John
De Komiek 1
Verlies
10.02.2023
ZOH Hoofdklasse
16. Speeldag
Jansen, Danny / Gobbels, Rob
Heukske 1
Meentz, Devin / Jongen, Kay
De Paardestal 1
Verlies
09.02.2023
SBZL
7. Speeldag
Coenen, Danilo / Gobbels, Rob
De Spechvogels
Bada, Morgane / Witecki, Didier
The Belgian Challengers I
Winst
26.01.2023
SBZL
6. Speeldag
Gobbels, Rob / Coenen, Danilo
De Spechvogels
Andelhofs, Joel / Meurmans, Johnnie
Team Limburg
Winst
26.01.2023
SBZL
6. Speeldag
Coenen, Danilo / Gobbels, Rob
De Spechvogels
Andelhofs, Joel / Meurmans, Johnnie
Team Limburg
Verlies
26.01.2023
SBZL
6. Speeldag
Coenen, Danilo / Gobbels, Rob
De Spechvogels
Andelhofs, Joel / Meurmans, Jimmy
Team Limburg
Verlies
20.01.2023
ZOH Hoofdklasse
14. Speeldag
Jansen, Danny / Gobbels, Rob
Heukske 1
Boersma, Maurice / Klunder, Roger
De Hakkers 1
Gelijkspel
14.01.2023
SBZL-Euregio Open Doubles
6. Ronde Voorronde
Gobbels, Rob / Slegers, Luvic Manai, Imed / Ben Halel, Hamza Verlies
14.01.2023
SBZL-Euregio Open Doubles
Kwart finale Extra ronde
Gobbels, Rob / Slegers, Luvic Seetsen, Menno / Abels, Twan Verlies
14.01.2023
SBZL-Euregio Open Doubles
2. Ronde Voorronde
Gobbels, Rob / Slegers, Luvic Starren, Amber / Hanssen, Rick Verlies
14.01.2023
SBZL-Euregio Open Doubles
1. Ronde Voorronde
Gobbels, Rob / Slegers, Luvic Miranda, Lenne / Miranda, Brenn Winst
13.01.2023
ZOH Hoofdklasse
13. Speeldag
Ben van der, Pascal / Gobbels, Rob
Heukske 1
Mey, Eric / Meerakker van de, Wim
Oude Heide 1
Verlies
06.01.2023
ZOH Hoofdklasse
12. Speeldag
Reiners, Sven / Gobbels, Rob
Heukske 1
Royen, Mattie / Barelds, Johan
Boskai 1
Verlies
29.12.2022
SBZL
4. Speeldag
Coenen, Danilo / Gobbels, Rob
De Spechvogels
Smulders, Michael / Mordant, Danielle
Ricky's Pub
Verlies
29.12.2022
SBZL
4. Speeldag
Gobbels, Rob / Coenen, Danilo
De Spechvogels
Gelissen, Michelle / Mordant, Danielle
Ricky's Pub
Winst
16.12.2022
ZOH Hoofdklasse
11. Speeldag
Slegers, Luvic / Gobbels, Rob
Heukske 1
Willems, Victor / Roberts, Iwan
Boskai 2
Verlies
15.12.2022
SBZL
2. Speeldag
Moonen, Mike / Gobbels, Rob
De Spechvogels
Huybrechts, Wendy / Mertens, Jordy
De Choufkes
Verlies
02.12.2022
ZOH Hoofdklasse
9. Speeldag
Gobbels, Rob / Ubachs, Junior
Heukske 1
Senden, Dave / Lenssen, Maurice
De Kroeg 1
Verlies
01.12.2022
SBZL
1. Speeldag
Franssen, Fer / Gobbels, Rob
De Spechvogels
Kuhtreiber, Frenk / Meisters, Horst
Old Stars
Verlies
01.12.2022
SBZL
1. Speeldag
Hoffmann, Markus / Gobbels, Rob
De Spechvogels
Sijben, John / Slegers, Luvic
Old Stars
Verlies
01.12.2022
SBZL
1. Speeldag
Coenen, Danilo / Gobbels, Rob
De Spechvogels
Franssen, Jo / Kuhtreiber, Frenk
Old Stars
Verlies
11.11.2022
ZOH Hoofdklasse
7. Speeldag
Gobbels, Rob / Ben van der, Pascal
Heukske 1
Caldenborgh, van, Chris / Bemelmans, Kevin
Eijsden 1
Verlies
06.11.2022
NTL EINDRONDES DIVISIE 2 (9-13)
Halve finale
Franssen, Jo / Gobbels, Rob
Vintage 1
Han, Jacky / Nijmeijer, Lianne
Club Foos Amsterdam
Winst
05.11.2022
NTL VOORRONDES
5. Speeldag
Gobbels, Rob / Slegers, Luvic
Vintage 1
Coenen, Danilo / Noben, Sander
De Groentjes
Gelijkspel
05.11.2022
NTL VOORRONDES
5. Speeldag
Gobbels, Rob / Slegers, Luvic
Vintage 1
Krijgsman, Rens / Noben, Jarne
De Groentjes
Winst
05.11.2022
NTL VOORRONDES
4. Speeldag
Gobbels, Rob / Slegers, Luvic
Vintage 1
Saturnino, Renato / Gelissen, Michelle
MWDBO
Winst
05.11.2022
NTL VOORRONDES
3. Speeldag
Slegers, Luvic / Gobbels, Rob
Vintage 1
Eijndhoven, van, Eric / Hoffmann, Markus
5-Bar Vier Bier
Gelijkspel
05.11.2022
NTL VOORRONDES
1. Speeldag
Gobbels, Rob / Sijben, John
Vintage 1
Kocpinar, Erol / Denefleh, Maurice
Foosworks Euregio II
Verlies
05.11.2022
NTL VOORRONDES
1. Speeldag
Gobbels, Rob / van der Plas, Martin
Vintage 1
Bodden, Daniel / Bodden, Sebastian
Foosworks Euregio II
Winst
21.10.2022
ZOH Hoofdklasse
5. Speeldag
Ben van der, Pascal / Gobbels, Rob
Heukske 1
Meentz, Devin / Hermans, Harley
De Paardestal 1
Verlies
14.10.2022
ZOH Hoofdklasse
4. Speeldag
Gobbels, Rob / Ben van der, Pascal
Heukske 1
Moonen, Mike / Hanssen, Rick
Blauw Wit'62 1
Verlies
07.10.2022
ZOH Beker
1. Ronde
Gobbels, Rob / Ubachs, Junior
Heukske 1
Pratillo, Biagio / Fumagalli, Johnny
D'r Druje Eck 1
Winst
25.09.2022
Nederlandse Kampioenschappen 2022
2. Ronde Voorronde
Gobbels, Rob / Slegers, Luvic Kuhtreiber, Frenk / Meisters, Horst Verlies
25.09.2022
Nederlandse Kampioenschappen 2022
1. Ronde Voorronde
Gobbels, Rob / Slegers, Luvic Mol, de, Jan / Eenbergen, Ton Verlies
24.09.2022
Nederlandse Kampioenschappen 2022
Achtste finale Hoofdronde
Gobbels, Rob / Slegers, Luvic Dijk van, Joey / Winters, Sander Verlies
24.09.2022
Nederlandse Kampioenschappen 2022
Zestiende finale Hoofdronde
Gobbels, Rob / Slegers, Luvic Czako, Gabor / Czako, Viktor Winst
24.09.2022
Nederlandse Kampioenschappen 2022
7. Ronde Voorronde
Gobbels, Rob / Slegers, Luvic Gelissen, Michelle / Nijmeijer, Lianne Winst
24.09.2022
Nederlandse Kampioenschappen 2022
4. Ronde Voorronde
Gobbels, Rob / Slegers, Luvic Graaf, de, Sjon / Vaessen, Peter Verlies
24.09.2022
Nederlandse Kampioenschappen 2022
3. Ronde Voorronde
Gobbels, Rob / Slegers, Luvic Otten-Kerkhof, Tessa / Bilsum, van, Fastert Verlies
24.09.2022
Nederlandse Kampioenschappen 2022
2. Ronde Voorronde
Gobbels, Rob / Slegers, Luvic Jongen, Bas / Bhattoe, Vijay Verlies
23.09.2022
ZOH Hoofdklasse
2. Speeldag
Gobbels, Rob / Ben van der, Pascal
Heukske 1
Bleus, Danny / Schmitz, Wiel
Oude Heide 1
Verlies
16.09.2022
ZOH Hoofdklasse
1. Speeldag
Reiners, Sven / Gobbels, Rob
Heukske 1
Smit, Marcel / Meijs, Floris
Boskai 1
Verlies
18.08.2022
SBZL
8. Speeldag
Gobbels, Rob / Hoffmann, Markus
De Spechvogels
Czako, Gabor / Czako, Viktor
Carboon
Verlies
18.08.2022
SBZL
8. Speeldag
Ubachs, Junior / Gobbels, Rob
De Spechvogels
Dijk van, Steven / Feher, Laszlo
Carboon
Winst
03.06.2022
ZOH Hoofdklasse
11. Speeldag
Gobbels, Rob / Coenen, Davy
Heukske 1
Bleus, Danny / Roeleveld, Peter
Oude Heide 1
Verlies
20.05.2022
ZOH Hoofdklasse
10. Speeldag
Lemmens, Jim / Gobbels, Rob
Heukske 1
Stevens, Jurgen / Hanssen, Rick
De Bekker 1
Gelijkspel
19.05.2022
SBZL
4. Speeldag
Meentz, Devin / Gobbels, Rob
De Spechvogels
Gelissen, Michelle / Smulders, Michael
De Bekker
Verlies
06.05.2022
ZOH Hoofdklasse
8. Speeldag
Ben van der, Pascal / Gobbels, Rob
Heukske 1
Bakker, Willy / Roberts, Iwan
Boskai 2
Verlies
05.05.2022
SBZL
3. Speeldag
Gobbels, Rob / Eerens, Mitch
De Spechvogels
Bardoul, Davy / Czako, Andras
Carboon
Winst
05.05.2022
SBZL
3. Speeldag
Gobbels, Rob / Eerens, Mitch
De Spechvogels
Czako, Gabor / Czako, Viktor
Carboon
Winst
05.05.2022
SBZL
3. Speeldag
Gobbels, Rob / Eerens, Mitch
De Spechvogels
Czako, Andras / Willekes, Andre
Carboon
Winst
29.04.2022
ZOH Hoofdklasse
7. Speeldag
Reiners, Sven / Gobbels, Rob
Heukske 1
Vroomen, Jan / Adriaanssen, Jeffrey
D'r Prick 1
Verlies
01.04.2022
ZOH Hoofdklasse
4. Speeldag
Reiners, Sven / Gobbels, Rob
Heukske 1
Kuhtreiber, Frenk / Starren, Elroy
De Hakkers 1
Verlies
11.03.2022
ZOH Hoofdklasse
1. Speeldag
Reiners, Sven / Gobbels, Rob
Heukske 1
Senden, Dave / Lenssen, Maurice
De Kroeg 1
Verlies
20.11.2021
Spaubeek Open Doubles
Kwart finale Hoofdronde
Gobbels, Rob / Camp op den, Shem Roodhorst, Emile / Nabuurs, Jeroen Verlies
20.11.2021
Spaubeek Open Doubles
6. Ronde Voorronde
Gobbels, Rob / Camp op den, Shem Czako, Andras / Ollargiu, Miranda Winst
20.11.2021
Spaubeek Open Doubles
4. Ronde Voorronde
Gobbels, Rob / Camp op den, Shem Meentz, Devin / Jongen, Bas Verlies
20.11.2021
Spaubeek Open Doubles
2. Ronde Voorronde
Gobbels, Rob / Camp op den, Shem Hoffmann, Markus / Jonas, Dennis Winst
20.11.2021
Spaubeek Open Doubles
1. Ronde Voorronde
Gobbels, Rob / Camp op den, Shem Czako, Gabor / Czako, Viktor Winst
22.10.2021
ZOH Beker
1. Ronde
Ubachs, Junior / Gobbels, Rob
Heukske 1
Lechner, Ger / Stams, Huub
D'r Springbron 1
Winst
09.10.2021
Nederlandse Kampioenschappen 2021
Kwart finale Hoofdronde
Gobbels, Rob / Slegers, Luvic Eijndhoven, van, Eric / Bergmans, Eric Verlies
09.10.2021
Nederlandse Kampioenschappen 2021
Plaats 3 Hoofdronde
Slegers, Luvic / Gobbels, Rob Bergmans, Eric / Eijndhoven, van, Eric Winst
09.10.2021
Nederlandse Kampioenschappen 2021
Halve finale Hoofdronde
Slegers, Luvic / Gobbels, Rob Eenbergen, Ton / Mol, de, Jan Verlies
09.10.2021
Nederlandse Kampioenschappen 2021
Kwart finale Hoofdronde
Slegers, Luvic / Gobbels, Rob Moors, Mike / Joosten, Harry Winst
17.07.2021
Tilburg Open Doubles
3. Ronde Voorronde
Slegers, Luvic / Gobbels, Rob Bilsum, van, Fastert / Otten-Kerkhof, Tessa Verlies
17.07.2021
Tilburg Open Doubles
Kwart finale 2. Extra ronde
Slegers, Luvic / Gobbels, Rob Camp op den, Shem / Gelissen, Michelle Verlies
17.07.2021
Tilburg Open Doubles
1. Ronde Voorronde
Slegers, Luvic / Gobbels, Rob Graaf, de, Wesley / Loonen, Roel Verlies
01.03.2020
Spaubeek Challenger Tour 1 van 5
6. Ronde Voorronde
Slegers, Luvic / Gobbels, Rob Kerkhof, van de, Rens / Roodhorst, Emile Verlies
01.03.2020
Spaubeek Challenger Tour 1 van 5
5. Ronde Voorronde
Slegers, Luvic / Gobbels, Rob Gelissen, Michelle / Starren, Amber Winst
01.03.2020
Spaubeek Challenger Tour 1 van 5
Plaats 3 Extra ronde
Slegers, Luvic / Gobbels, Rob Camp op den, Shem / Hoffmann, Markus Winst
01.03.2020
Spaubeek Challenger Tour 1 van 5
4. Ronde Voorronde
Slegers, Luvic / Gobbels, Rob Dost, Mark / Smulders, Michael Verlies
01.03.2020
Spaubeek Challenger Tour 1 van 5
Halve finale Extra ronde
Slegers, Luvic / Gobbels, Rob Standaert, Christophe / de Visscher, Kevin Verlies
01.03.2020
Spaubeek Challenger Tour 1 van 5
3. Ronde Voorronde
Slegers, Luvic / Gobbels, Rob Standaert, Christophe / de Visscher, Kevin Winst
01.03.2020
Spaubeek Challenger Tour 1 van 5
Kwart finale Extra ronde
Slegers, Luvic / Gobbels, Rob Jansen, Danny / Ubachs, Junior Winst
01.03.2020
Spaubeek Challenger Tour 1 van 5
2. Ronde Voorronde
Slegers, Luvic / Gobbels, Rob Vaessen, Peter / Franssen, Jo Verlies
01.03.2020
Spaubeek Challenger Tour 1 van 5
1. Ronde Voorronde
Slegers, Luvic / Gobbels, Rob Jansen, Danny / Ubachs, Junior Winst
28.02.2020
ZOH Beker
3. Ronde
Gobbels, Rob / Coenen, Davy
't Heukske 1
Becker, Giel / Dirix, Math
't Brook 1
Verlies
15.02.2020
TBNL Challenger Open Dubbel
6. Ronde Voorronde
Gobbels, Rob / Bardoul, Davy Jansen, Danny / Kruijer, Sven Verlies
15.02.2020
TBNL Challenger Open Dubbel
5. Ronde Voorronde
Gobbels, Rob / Bardoul, Davy Gelissen, Michelle / Nijmeijer, Lianne Verlies
15.02.2020
TBNL Challenger Open Dubbel
2. Ronde Voorronde
Gobbels, Rob / Bardoul, Davy Stijkel, Gilles / Kleinveldus, Danny Verlies
15.02.2020
TBNL Challenger Open Dubbel
Achtste finale Extra ronde
Gobbels, Rob / Bardoul, Davy Gelissen, Michelle / Nijmeijer, Lianne Verlies
13.02.2020
SBZL Seizoen 3
10. Speeldag
Gobbels, Rob / Hoffmann, Markus
Raodhoes Warriors
Keppens, Lynn / Misotten, Nele
Boem Kartoffels
Verlies
31.01.2020
ZOH Hoofdklasse
17. Speeldag
Ben van der, Pascal / Gobbels, Rob
't Heukske 1
Bartholome, Thom / Verheijden, Yvo
A Gen Baan 1
Verlies
30.01.2020
SBZL Seizoen 3
9. Speeldag
Gobbels, Rob / Hoffmann, Markus
Raodhoes Warriors
Slegers, Luvic / Vaessen, Peter
Old Stars
Winst
30.01.2020
SBZL Seizoen 3
9. Speeldag
Gobbels, Rob / Hoffmann, Markus
Raodhoes Warriors
Franssen, Jo / Vaessen, Peter
Old Stars
Verlies
24.01.2020
ZOH Beker
2. Ronde
Gobbels, Rob / Lemmens, Jim
't Heukske 1
Libens, Jack / Haegmans, John
Ashley's Army 1
Winst
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)