Speler > Geurts, Sjaak

Geurts, Sjaak

 
Informatie
Categorie: Senioren
Ranking: Semi-Pro
Vereniging: Blauw Wit'62
Organisatie: Zuid Oost Hoek
Nationale Spelersnr.: 52505
 
Ranglijsten plaatsing
Ranglijst Plaats Deelnemers
2017-2018
ZOH Bokaal 77 147
2016-2017
Heren classic 115 187
Senioren classic 20 42
2014-2015
Open 94 254
Semi-Pro 90 146
2013-2014
Pro 88 152
 
Deelnemers
Toernooi Plaats Discipline Datum Plaats Meldungen
2017-2018
Toernooi Blauw Wit Eys-Wittem Open Dubbel Vr., 29.12.2017 23 51
2016-2017
Blauw Wit'62 Eys-Wittem Algemene ronde Vr., 30.12.2016 20 37
Blauw Wit'62 Eys-Wittem Overgangsklasse Vr., 30.12.2016 8 11
2015-2016
Blauw Wit'62 Eys-Wittem Open Dubbel Vr., 18.12.2015 22 45
Blauw Wit'62 Eys-Wittem Overgangsklasse Vr., 18.12.2015 6 7
2014-2015
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Kwalificatie Za., 27.12.2014 19 64
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Open Dubbel Za., 27.12.2014 9 40
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Semi Pro Dubbel Za., 27.12.2014 9 23
2013-2014
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Kwalificatie Vr., 27.12.2013 61 75
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Pro Dubbel Vr., 27.12.2013 17 33
 
Discipline
Team Competites
2020-2021
Blauw Wit'62 2 ZOH 1e klasse
2019-2020
Blauw Wit'62 2 ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse
2018-2019
Blauw Wit'62 2 ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse
2017-2018
Blauw Wit'62 2 ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse
2016-2017
Blauw Wit'62 2 ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse
2015-2016
Blauw Wit '62 2 ZOH Ovg., ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse
2014-2015
Blauw Wit '62 1 ZOH Ovg., ZOH beker, ZOH Beker Overgangsklasse
2013-2014
Blauw wit 1 ZOH Ovg., ZOH Beker, ZOH Beker overgangsklasse
2012-2013
Blauw Wit 2 1A, Beker, Beker eerste klasse
2011-2012
Blauw Wit 2 Topklasse A
2010-2011
Blauw Wit 2 Overgangs klasse
2009-2010
Blauw Wit 2 1A
 
Laatste Dubbelspel
Datum Speler Speler Resultaat
06.03.2020
ZOH 1e klasse B
20. Speeldag
Geurts, Sjaak / Seroo, Lei
Blauw Wit'62 2
Krichel, Rene / Reulings, Micha
D'r Springbron 1
Gelijkspel
28.02.2020
ZOH Beker 1e Klasse
2. Ronde
Seroo, Lei / Geurts, Sjaak
Blauw Wit'62 2
Dassen, Marc / Voorwald, Ronald
De Capucijn 3
Verlies
14.02.2020
ZOH 1e klasse B
19. Speeldag
Seroo, Lei / Geurts, Sjaak
Blauw Wit'62 2
Beckers, Richard / Frusch, Roger
De Poart 1
Gelijkspel
07.02.2020
ZOH 1e klasse B
18. Speeldag
Geurts, Sjaak / Seroo, Lei
Blauw Wit'62 2
Paffen, Jo / Wagenveld van, Kevin
Oud Zumpelveld 1
Verlies
31.01.2020
ZOH 1e klasse B
17. Speeldag
Seroo, Lei / Geurts, Sjaak
Blauw Wit'62 2
Schroyen, Raymond / Berben, Vivian
De Kroeg 2
Winst
17.01.2020
ZOH 1e klasse B
16. Speeldag
Geurts, Sjaak / Seroo, Lei
Blauw Wit'62 2
Thijssen, Theo / Arts, Jan
Oude Heide 2
Winst
10.01.2020
ZOH 1e klasse B
15. Speeldag
Geurts, Sjaak / Seroo, Lei
Blauw Wit'62 2
Herberghs, Marco / Koch, Guido
Beat Boys 1
Gelijkspel
03.01.2020
ZOH 1e klasse B
14. Speeldag
Geurts, Sjaak / Seroo, Lei
Blauw Wit'62 2
Quaedvlieg, Shane / Vluggen, Damiano
Blauw Wit'62 3
Verlies
06.12.2019
ZOH 1e klasse B
12. Speeldag
Geurts, Sjaak / Meessen, Alexander
Blauw Wit'62 2
Wijnants, Lou / Becker, Giel
't Brook 1
Verlies
22.11.2019
ZOH 1e klasse B
11. Speeldag
Geurts, Sjaak / Seroo, Lei
Blauw Wit'62 2
Burgers, Roger / Buss, Bernd
D'r Prick 2
Verlies
15.11.2019
ZOH 1e klasse B
10. Speeldag
Seroo, Lei / Geurts, Sjaak
Blauw Wit'62 2
Smeets, Ludwig / Vlecken, Kim
De Wolfjes 1
Verlies
08.11.2019
ZOH 1e klasse B
9. Speeldag
Seroo, Lei / Geurts, Sjaak
Blauw Wit'62 2
Schmitz, Sven / Hanssen, Rick
De Bekker 2
Verlies
01.11.2019
ZOH 1e klasse B
8. Speeldag
Geurts, Sjaak / Seroo, Lei
Blauw Wit'62 2
Mulken van, David / Partouns, Harry
De Sjmied 1
Verlies
18.10.2019
ZOH 1e klasse B
3. Speeldag
Seroo, Lei / Geurts, Sjaak
Blauw Wit'62 2
Adriolo, Karl / Sonnenschein-van Iersel, Karin
Oude Heide 2
Winst
04.10.2019
ZOH 1e klasse B
6. Speeldag
Geurts, Sjaak / Seroo, Lei
Blauw Wit'62 2
Broek, Op 't, Dennis / Beckers, Richard
De Poart 1
Gelijkspel
27.09.2019
ZOH 1e klasse B
5. Speeldag
Seroo, Lei / Geurts, Sjaak
Blauw Wit'62 2
Habets, Ivo / Habets, John
Oud Zumpelveld 1
Winst
20.09.2019
ZOH 1e klasse B
4. Speeldag
Geurts, Sjaak / Meessen, Alexander
Blauw Wit'62 2
Berben, Vivian / Overdijk, Richard
De Kroeg 2
Verlies
06.09.2019
ZOH 1e klasse B
2. Speeldag
Seroo, Lei / Geurts, Sjaak
Blauw Wit'62 2
Koch, Guido / Herberghs, Marco
Beat Boys 1
Verlies
10.05.2019
ZOH Overgangsklasse
26. Speeldag
Seroo, Lei / Geurts, Sjaak
Blauw Wit'62 2
Lamberts, Ger / Stams, Huub
't Trefpunt 1
Verlies
26.04.2019
ZOH Overgangsklasse
7. Speeldag
Geurts, Sjaak / Seroo, Lei
Blauw Wit'62 2
Libens, Jack / Haegmans, John
Fauquemont 1
Verlies
19.04.2019
ZOH Overgangsklasse
25. Speeldag
Geurts, Sjaak / Seroo, Lei
Blauw Wit'62 2
Vanhommerig, Frank / Ritzen, Harry
Smidter Boys 1
Winst
12.04.2019
ZOH Overgangsklasse
24. Speeldag
Seroo, Lei / Geurts, Sjaak
Blauw Wit'62 2
Harenczyk, Ryan / Deckers, Hans
D'r Bok 1
Verlies
05.04.2019
ZOH Overgangsklasse
23. Speeldag
Geurts, Sjaak / Seroo, Lei
Blauw Wit'62 2
Ploumen, Luuk / Fransen, Antwan
Pipo Boys 1
Verlies
22.03.2019
ZOH Overgangsklasse
22. Speeldag
Lardinois, Erik / Geurts, Sjaak
Blauw Wit'62 2
Walthouwer, Sascha / Lejeune, John
De Komiek 1
Verlies
08.03.2019
ZOH Beker Overgangsklasse
2. Ronde
Seroo, Lei / Geurts, Sjaak
Blauw Wit'62 2
Vonken, Wim / Franssen, Jo
Smidter Boys 1
Verlies
08.03.2019
ZOH Beker Overgangsklasse
2. Ronde
Geurts, Sjaak / Wersch van, Hub
Blauw Wit'62 2
Franssen, Bjorn / Knops, Andre
Smidter Boys 1
Verlies
22.02.2019
ZOH Overgangsklasse
20. Speeldag
Seroo, Lei / Geurts, Sjaak
Blauw Wit'62 2
Breuer, Wiel / Reumerman, Michel
Fauquemont 1
Verlies
15.02.2019
ZOH Overgangsklasse
19. Speeldag
Geurts, Sjaak / Seroo, Lei
Blauw Wit'62 2
Abels, Twan / Wenders, Math
't Tepke 1
Verlies
08.02.2019
ZOH Overgangsklasse
18. Speeldag
Geurts, Sjaak / Seroo, Lei
Blauw Wit'62 2
Bucks, Hans / Marks, Rene
The Eagles 1
Verlies
25.01.2019
ZOH Beker Overgangsklasse
1. Ronde
Seroo, Lei / Geurts, Sjaak
Blauw Wit'62 2
Boogaart, van den, Jan / Smeets, Michel
Pipo Boys 1
Verlies
18.01.2019
ZOH Overgangsklasse
16. Speeldag
Seroo, Lei / Geurts, Sjaak
Blauw Wit'62 2
Lemmens, Jim / Sijben, John
't Heukske 1
Verlies
11.01.2019
ZOH Overgangsklasse
15. Speeldag
Geurts, Sjaak / Seroo, Lei
Blauw Wit'62 2
Dijk van, Ricky / Velthuizen, Wim
De Rode Ridder 1
Verlies
04.01.2019
ZOH Overgangsklasse
14. Speeldag
Geurts, Sjaak / Seroo, Lei
Blauw Wit'62 2
Peters, Sonny / Gelissen, Jean
Fratelli 1
Winst
23.11.2018
ZOH Overgangsklasse
11. Speeldag
Seroo, Lei / Geurts, Sjaak
Blauw Wit'62 2
Deckers, Hans / Harenczyk, Ryan
D'r Bok 1
Verlies
16.11.2018
ZOH Overgangsklasse
10. Speeldag
Lardinois, Erik / Geurts, Sjaak
Blauw Wit'62 2
Surma, Joep / Boogaart, van den, Jan
Pipo Boys 1
Verlies
09.11.2018
ZOH Overgangsklasse
9. Speeldag
Geurts, Sjaak / Seroo, Lei
Blauw Wit'62 2
Moenen, Jose / Wilders, Patrick
De Komiek 1
Verlies
05.10.2018
ZOH Overgangsklasse
6. Speeldag
Seroo, Lei / Geurts, Sjaak
Blauw Wit'62 2
Wenders, Math / Abels, Twan
't Tepke 1
Verlies
28.09.2018
ZOH Overgangsklasse
5. Speeldag
Geurts, Sjaak / Seroo, Lei
Blauw Wit'62 2
Habets, Berry / Baggen, Donny
The Eagles 1
Winst
21.09.2018
ZOH Overgangsklasse
4. Speeldag
Lardinois, Erik / Geurts, Sjaak
Blauw Wit'62 2
Conjour, Thei / Penders, Yvonne
De Bekker 1
Verlies
14.09.2018
ZOH Overgangsklasse
3. Speeldag
Seroo, Lei / Geurts, Sjaak
Blauw Wit'62 2
Smeets, Eric / Camp op den, Tim
't Heukske 1
Verlies
07.09.2018
ZOH Overgangsklasse
2. Speeldag
Geurts, Sjaak / Seroo, Lei
Blauw Wit'62 2
Mennens, Dion / Brouwers, Bjorn
De Rode Ridder 1
Winst
31.08.2018
ZOH Overgangsklasse
1. Speeldag
Geurts, Sjaak / Seroo, Lei
Blauw Wit'62 2
Michels, Frits / Meer van der, Wil
Fratelli 1
Verlies
08.06.2018
ZOH Beker Overgangsklasse
Finale
Seroo, Lei / Geurts, Sjaak
Blauw Wit'62 2
Heidendaal, Ger / Koerts, Jakub
't Tepke 1
Winst
18.05.2018
ZOH Beker Overgangsklasse
Kwart finale
Geurts, Sjaak / Seroo, Lei
Blauw Wit'62 2
Schmitz, Sven / Stalmans, Louis
D'r Bok 1
Gelijkspel
04.05.2018
ZOH Overgangsklasse
25. Speeldag
Geurts, Sjaak / Seroo, Lei
Blauw Wit'62 2
Oirschot van, Wiel / Bergman, Bert
Im Weissen Rossl 1
Gelijkspel
20.04.2018
ZOH Overgangsklasse
24. Speeldag
Seroo, Lei / Geurts, Sjaak
Blauw Wit'62 2
Pinxt, Patrick / Kools, Alain
Oost Eijsden 1
Verlies
06.04.2018
ZOH Overgangsklasse
22. Speeldag
Seroo, Lei / Geurts, Sjaak
Blauw Wit'62 2
Abels, Twan / Packbeers, Wim
't Tepke 1
Winst
23.03.2018
ZOH Overgangsklasse
21. Speeldag
Geurts, Sjaak / Seroo, Lei
Blauw Wit'62 2
Eykenboom, Wiel / Stams, Huub
't Trefpunt 1
Winst
16.03.2018
ZOH Overgangsklasse
20. Speeldag
Seroo, Lei / Geurts, Sjaak
Blauw Wit'62 2
Wagenveld van, Kevin / Voncken, Frans
Smidter Boys 1
Winst
23.02.2018
ZOH Overgangsklasse
18. Speeldag
Geurts, Sjaak / Seroo, Lei
Blauw Wit'62 2
Koll, Marco / Pelzer, Dave
Oud Zumpelveld 1
Verlies
02.02.2018
ZOH Overgangsklasse
17. Speeldag
Geurts, Sjaak / Seroo, Lei
Blauw Wit'62 2
Bremmers, Ger / Bergman, Pieter
The Eagles 1
Gelijkspel
26.01.2018
ZOH Overgangsklasse
16. Speeldag
Geurts, Sjaak / Seroo, Lei
Blauw Wit'62 2
Reulings, Alex / Offermans, Jo
D'r Springbron 1
Verlies
19.01.2018
ZOH Beker Overgangsklasse
2. Ronde
Geurts, Sjaak / Seroo, Lei
Blauw Wit'62 2
Budy, Ralf / Daemen, Niels
De Jokers 1
Verlies
12.01.2018
ZOH Overgangsklasse
15. Speeldag
Geurts, Sjaak / Seroo, Lei
Blauw Wit'62 2
Essers, Maurice / Kessen, Peter
Fauquemont 1
Winst
29.12.2017
Toernooi Blauw Wit
5. Ronde Voorronde
Seroo, Lei / Geurts, Sjaak Theunissen, Melvin / Theunissen, John Winst
29.12.2017
Toernooi Blauw Wit
4. Ronde Voorronde
Seroo, Lei / Geurts, Sjaak Roeleveld, Peter / Mey, Eric Gelijkspel
29.12.2017
Toernooi Blauw Wit
3. Ronde Voorronde
Seroo, Lei / Geurts, Sjaak Kleijnen, Roy / Abels, Twan Winst
29.12.2017
Toernooi Blauw Wit
Kwart finale Extra ronde
Seroo, Lei / Geurts, Sjaak Daemen, Niels / Franssen, Jo Verlies
29.12.2017
Toernooi Blauw Wit
2. Ronde Voorronde
Seroo, Lei / Geurts, Sjaak Smeets, Michel / Dijk van, Steven Verlies
29.12.2017
Toernooi Blauw Wit
Achtste finale Extra ronde
Seroo, Lei / Geurts, Sjaak Vrosch, Ron / Bakker, Lejo Winst
29.12.2017
Toernooi Blauw Wit
1. Ronde Voorronde
Seroo, Lei / Geurts, Sjaak Weckseler, Jo / Vanhommerig, Marcel Verlies
22.12.2017
ZOH Overgangsklasse
13. Speeldag
Seroo, Lei / Geurts, Sjaak
Blauw Wit'62 2
Hoeksma, Hein / Smeets, Michel
Pipo Boys 1
Winst
15.12.2017
ZOH Overgangsklasse
12. Speeldag
Geurts, Sjaak / Seroo, Lei
Blauw Wit'62 2
Michels, Frits / Peters, Johnny
Im Weissen Rossl 1
Winst
01.12.2017
ZOH Overgangsklasse
11. Speeldag
Geurts, Sjaak / Seroo, Lei
Blauw Wit'62 2
Teheux, Jean-Paul / Kools, Alain
Oost Eijsden 1
Verlies
24.11.2017
ZOH Overgangsklasse
10. Speeldag
Seroo, Lei / Geurts, Sjaak
Blauw Wit'62 2
Daenen, Alex / Daemen, Niels
De Jokers 1
Verlies
17.11.2017
ZOH Beker Overgangsklasse
1. Ronde
Geurts, Sjaak / Seroo, Lei
Blauw Wit'62 2
Stams, Huub / Lamberts, Ger
't Trefpunt 1
Verlies
10.11.2017
ZOH Overgangsklasse
9. Speeldag
Geurts, Sjaak / Seroo, Lei
Blauw Wit'62 2
Heidendaal, Ger / Seetsen, Menno
't Tepke 1
Verlies
03.11.2017
ZOH Overgangsklasse
8. Speeldag
Seroo, Lei / Geurts, Sjaak
Blauw Wit'62 2
Stams, Ed / Merx, May
't Trefpunt 1
Verlies
27.10.2017
ZOH Overgangsklasse
7. Speeldag
Seroo, Lei / Geurts, Sjaak
Blauw Wit'62 2
Coerver, Leon / Voncken, Frans
Smidter Boys 1
Winst
13.10.2017
ZOH Overgangsklasse
6. Speeldag
Geurts, Sjaak / Seroo, Danny
Blauw Wit'62 2
Deckers, Hans / Reijntjens, Richard
D'r Bok 1
Verlies
06.10.2017
ZOH Beker
1. Ronde
Geurts, Sjaak / Schielen, Marco
Blauw Wit'62 2
Barelds, Johan / Royen, Mattie
't Straotsje 1
Verlies
15.09.2017
ZOH Overgangsklasse
3. Speeldag
Geurts, Sjaak / Seroo, Lei
Blauw Wit'62 2
Koussen, Rene / Brouns, Jos
D'r Springbron 1
Winst
08.09.2017
ZOH Overgangsklasse
2. Speeldag
Geurts, Sjaak / Seroo, Lei
Blauw Wit'62 2
Reumerman, Michel / Breuer, Wiel
Fauquemont 1
Verlies
01.09.2017
ZOH Overgangsklasse
1. Speeldag
Geurts, Sjaak / Seroo, Lei
Blauw Wit'62 2
Smeets, Eric / Camp op den, Tim
't Heukske 1
Verlies
05.05.2017
ZOH Overgangsklasse
25. Speeldag
Geurts, Sjaak / Seroo, Lei
Blauw Wit'62 2
Kicken, Mat / Stams, Ed
't Trefpunt 2
Verlies
28.04.2017
ZOH Overgangsklasse
24. Speeldag
Geurts, Sjaak / Seroo, Lei
Blauw Wit'62 2
Puts, Dennis / Brink van den, Erik
De Jokers
Winst
25.04.2017
ZOH Overgangsklasse
11. Speeldag
Geurts, Sjaak / Seroo, Lei
Blauw Wit'62 2
Aarts, Philip / Doorn van, Hai
De Jokers
Verlies
07.04.2017
ZOH Overgangsklasse
23. Speeldag
Geurts, Sjaak / Seroo, Lei
Blauw Wit'62 2
Knops, Andre / Brinkhoff, Luuk
Smidter Boys
Verlies
31.03.2017
ZOH Overgangsklasse
22. Speeldag
Geurts, Sjaak / Seroo, Lei
Blauw Wit'62 2
Koll, Marco / Pelzer, Dave
Oud Zumpelveld
Verlies
10.03.2017
ZOH Overgangsklasse
20. Speeldag
Geurts, Sjaak / Scheepers, Peter
Blauw Wit'62 2
Theunissen, Huub / Brands, Rene
Beat Boys
Winst
17.02.2017
ZOH Overgangsklasse
19. Speeldag
Geurts, Sjaak / Seroo, Lei
Blauw Wit'62 2
Offermans, Jo / Reulings, Alex
D'r Springbron 1
Verlies
10.02.2017
ZOH Overgangsklasse
18. Speeldag
Geurts, Sjaak / Seroo, Lei
Blauw Wit'62 2
Schiffers, Fer / Glezer, Marcel
De Wolfjes
Gelijkspel
03.02.2017
ZOH Overgangsklasse
17. Speeldag
Geurts, Sjaak / Seroo, Lei
Blauw Wit'62 2
Deckers, Hans / Stalmans, Louis
D'r Bok 2
Verlies
20.01.2017
ZOH Overgangsklasse
16. Speeldag
Geurts, Sjaak / Seroo, Lei
Blauw Wit'62 2
Habets, John / Habets, Ivo
Fauquemont
Winst
13.01.2017
ZOH Overgangsklasse
15. Speeldag
Geurts, Sjaak / Seroo, Lei
Blauw Wit'62 2
Gouders, Freddy / Vandrey, Bernd
D'r Koffereck
Verlies
06.01.2017
ZOH Overgangsklasse
14. Speeldag
Geurts, Sjaak / Seroo, Lei
Blauw Wit'62 2
Dijk van, Arnold / Straube, Rick
Dingus 1
Winst
30.12.2016
Blauw Wit'62
2. Ronde Hoofdronde
Geurts, Sjaak / Andriolo, Ralph Domen, Frank / Domen, Ruud Verlies
30.12.2016
Blauw Wit'62
1. Ronde Hoofdronde
Geurts, Sjaak / Andriolo, Ralph Maassen, Remco / Krichel, Rene Winst
30.12.2016
Blauw Wit'62
1. Ronde Hoofdronde
Geurts, Sjaak / Andriolo, Ralph Krichel, Rene / Maassen, Remco Verlies
02.12.2016
ZOH Overgangsklasse
12. Speeldag
Geurts, Sjaak / Seroo, Danny
Blauw Wit'62 2
Stams, Ed / Nieuwkamer, Kees
't Trefpunt 2
Verlies
18.11.2016
ZOH Overgangsklasse
10. Speeldag
Geurts, Sjaak / Seroo, Lei
Blauw Wit'62 2
Vanhommerig, Frank / Vonken, Wim
Smidter Boys
Winst
04.11.2016
ZOH Overgangsklasse
9. Speeldag
Geurts, Sjaak / Seroo, Lei
Blauw Wit'62 2
Weckseler, Jo / Vanhommerig, Marcel
Oud Zumpelveld
Verlies
28.10.2016
ZOH Beker
1. Ronde
Andriolo, Ralph / Geurts, Sjaak
Blauw Wit'62 2
Spijkers, Richard / Kleijnen, Roy
De Smid
Verlies
14.10.2016
ZOH Overgangsklasse
8. Speeldag
Geurts, Sjaak / Seroo, Lei
Blauw Wit'62 2
Webers, Frans / Brouwers, Thijs
't Tepke
Verlies
07.10.2016
ZOH Overgangsklasse
7. Speeldag
Geurts, Sjaak / Seroo, Lei
Blauw Wit'62 2
Haegmans, John / Libens, Jack
Beat Boys
Verlies
30.09.2016
ZOH Overgangsklasse
6. Speeldag
Geurts, Sjaak / Seroo, Lei
Blauw Wit'62 2
Reulings, Hans / Schmitz, Bjorn
D'r Springbron 1
Winst
23.09.2016
ZOH Overgangsklasse
5. Speeldag
Geurts, Sjaak / Seroo, Lei
Blauw Wit'62 2
Buccella, Claudio / Niels, John
De Wolfjes
Gelijkspel
09.09.2016
ZOH Overgangsklasse
3. Speeldag
Geurts, Sjaak / Seroo, Lei
Blauw Wit'62 2
Reinders, Ger / Kessen, Peter
Fauquemont
Winst
02.09.2016
ZOH Overgangsklasse
2. Speeldag
Geurts, Sjaak / Seroo, Lei
Blauw Wit'62 2
London, Roger / Vanaschen, Mario
D'r Koffereck
Verlies
26.08.2016
ZOH Overgangsklasse
1. Speeldag
Geurts, Sjaak / Seroo, Lei
Blauw Wit'62 2
Dijk van, Arnold / Straube, Rick
Dingus 1
Winst
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)