Speler > Gelissen, Sandro

Gelissen, Sandro

 
Informatie
Categorie: Heren
Ranking: Semi-Pro
Vereniging: De Bekker
Organisatie: Zuid Oost Hoek
Nationale Spelersnr.: 2292
 
Ranglijsten plaatsing
Ranglijst Plaats Deelnemers
2016-2017
Open 42 80
Semi-Pro 2 44
Heren 108 119
NTVB Challenger Ranking 28 53
Heren classic 66 187
2015-2016
Open 65 155
Semi-Pro 19 73
Mini master challenger 36 69
2014-2015
Open 145 254
Semi-Pro 46 146
Rookie 15 82
2013-2014
Open 144 289
Semi-Pro 49 156
Rookies 5 71
2012-2013
Rookies 28 45
2011-2012
Semi-Pro 74 103
Rookies 49 85
2010-2011
Rookies 3 13
2009-2010
Open 106 180
Rookies 4 42
 
Deelnemers
Toernooi Plaats Discipline Datum Plaats Meldungen
2016-2017
NTVB Challenger Finale Café ´t Weverke Schimmert Open Dubbel Vr., 19.05.2017 8 12
Challenger Café Dingus - Heerlen Open Dubbel Za., 29.04.2017 29 24
4de NTVB challenger The Eagles - Cafe Wetzels Guttecoven Open Vr., 17.03.2017 7 14
Dingus Carnavalstoernooi Café Dingus - Heerlen Kwalificatie Vr., 24.02.2017 7 16
3e NTVB challenger Rode Ridder - Amstenrade Open Vr., 03.02.2017 10 11
De Kroeg Cafe De Kroeg, Brunssum Open Dubbel Za., 07.01.2017 11 22
De Kroeg Cafe De Kroeg, Brunssum Semi-Pro Dubbel Za., 07.01.2017 1 8
Dingus Kersttoernooi Cafe Dingus, Heerlen A-Ronde Za., 17.12.2016 17 16
Dingus Kersttoernooi Cafe Dingus, Heerlen B-Ronde Za., 17.12.2016 3 7
Winterkampioenschappen 2016 Café de Kroeg, Brunssum Kwalificatie Vr., 09.12.2016 35 52
Winterkampioenschappen 2016 Café de Kroeg, Brunssum Semi-Pro Dubbel Vr., 09.12.2016 17 22
1e NTVB challenger De Bekker - Stein Open Vr., 14.10.2016 12 12
1e NTVB challenger De Bekker - Stein Amateur Vr., 14.10.2016 4 4
2015-2016
3e Mini master challenger Napoleon Napoleon-Beek Kwalificatie Za., 07.05.2016 15 16
3e Mini master challenger Napoleon Napoleon-Beek Rookie Za., 07.05.2016 1 4
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 25.03.2016 33 50
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Semi-Pro Dubbel Vr., 25.03.2016 5 22
WinterKampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 11.12.2015 23 63
WinterKampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 11.12.2015 17 32
WinterKampioenschappen Landgraaf Semi-Pro Dubbel Vr., 11.12.2015 9 23
2014-2015
White Horse Eijsden Kwalificatie Za., 11.04.2015 28 38
White Horse Eijsden Rookie Dubbel Za., 11.04.2015 5 9
Nederlandse Kampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 03.04.2015 31 96
Nederlandse Kampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 03.04.2015 33 60
Nederlandse Kampioenschappen Landgraaf Rookie Dubbel Vr., 03.04.2015 5 17
De Kroeg Brunssum Kwalificatie Za., 03.01.2015 49 54
De Kroeg Brunssum Semi Pro Dubbel Za., 03.01.2015 5 22
Winterkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 12.12.2014 80 90
Winterkampioenschappen Landgraaf Rookie Dubbel Vr., 12.12.2014 3 18
1e TFN Toernooi Landgraaf Kwalificatie Za., 01.11.2014 24 33
1e TFN Toernooi Landgraaf Open Dubbel Za., 01.11.2014 17 33
1e TFN Toernooi Landgraaf Rookie Dubbel Za., 01.11.2014 9 14
2013-2014
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Open dubbel Vr., 18.04.2014 33 55
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Rookie dubbel Vr., 18.04.2014 3 9
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 18.04.2014 54 91
Im weissem rossl Schinveld Kwalificatie Za., 05.04.2014 26 40
Im weissem rossl Schinveld Open Dubbel Za., 05.04.2014 17 40
Im weissem rossl Schinveld Rookie Dubbel Za., 05.04.2014 2 8
De Kroeg Brunssum Open Dubbel Za., 04.01.2014 17 43
De Kroeg Brunssum Rookie Dubbel Za., 04.01.2014 1 13
De Kroeg Brunssum Kwalificatie Za., 04.01.2014 26 69
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Kwalificatie Vr., 27.12.2013 63 75
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Rookie Dubbel Vr., 27.12.2013 2 5
Winterkampioenschappen Landgraaf Semi-Pro Vr., 13.12.2013 9 30
Winterkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 13.12.2013 90 92
Star Club Meerssen Open Dubbel Za., 30.11.2013 17 32
Star Club Meerssen Rookie Dubbel Za., 30.11.2013 4 12
Star Club Meerssen Kwalificatie Za., 30.11.2013 26 46
Trefcentrum TreeBeek Open Dubbel Za., 26.10.2013 17 32
Trefcentrum TreeBeek Semi-Pro Dubbel Za., 26.10.2013 5 13
Trefcentrum TreeBeek Kwalificatie Za., 26.10.2013 28 42
2012-2013
Nederlandse Kampioenschappen Stein Rookies Vr., 29.03.2013 5 9
2011-2012
Nederlandse Kampioenschappen Stein Semi-Pro Vr., 06.04.2012 9 22
Winterkampioenschappen Stein Semi-Pro Za., 03.12.2011 17 19
2010-2011
Nederlandse Kampioenschappen 2011 Stein Rookies Za., 23.04.2011 5 16
de Rode Ridder Amstenrade Rookies Za., 16.04.2011 3 6
De Kroeg Brunssum Rookies Za., 08.01.2011 1 8
2009-2010
Nederlandse Kampioenschappen 2010 Gulpen Algemene ronde Vr., 02.04.2010 61 121
 
Discipline
Team Competites
2020-2021
De Bekker 3 ZOH Overgangsklasse
2019-2020
De Bekker 2 ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse
2018-2019
De Bekker 2 ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse
2017-2018
De Bekker 2 ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse
2016-2017
Napoleon Ere Afdeling, NTVB Algemene Bekerronde, NTVB Beker Kwalificatie
2015-2016
Napoleon Eerste Klasse, NTVB Beker Algemeen, NTVB Beker 1e Klasse, Zomercompetitie 2016 Poule B, NTVB Beker Kwalificatie Poule 4
2014-2015
Napoleon Overgangsklasse, Challenge Cup poule C, Beker, Beker overgangsklasse
Napoleon 2 Zomercompetitie Poule B
2013-2014
Napoleon 1B, Challenge Cup poule B1, Beker, Beker eerste klasse
Napoleon 1 Zomercompetitie poule C
2012-2013
Juliana 1 1B, Beker, Beker eerste klasse
Napoleon Zomer competitie Poule 2
2011-2012
Juliana 1 1A
2010-2011
Juliana 1B
 
Laatste Dubbelspel
Datum Speler Speler Resultaat
25.09.2020
ZOH Overgangsklasse
2. Speeldag
Gelissen, Sandro / Verpoort, Gus
De Bekker 3
Spijkers, John / Koch, Manfred
In de Vrie 1
Winst
28.02.2020
ZOH Beker
3. Ronde
Gelissen, Sandro / Verpoort, Gus
De Bekker 2
Smeets, Maurice / Conjour, Danny
De Bekker 3
Winst
14.02.2020
ZOH 1e klasse B
19. Speeldag
Verpoort, Gus / Gelissen, Sandro
De Bekker 2
Bogaert van, Frans / Wijnants, Patrick
't Brook 1
Winst
07.02.2020
ZOH 1e klasse B
18. Speeldag
Gelissen, Sandro / Verpoort, Gus
De Bekker 2
Mols, Bas / Mols, Maureen
D'r Prick 2
Winst
24.01.2020
ZOH Beker
2. Ronde
Verpoort, Gus / Gelissen, Sandro
De Bekker 2
Andriolo, Ralph / Wersch van, Hub
Blauw Wit'62 2
Verlies
10.01.2020
ZOH 1e klasse B
15. Speeldag
Gelissen, Sandro / Verpoort, Gus
De Bekker 2
Weller, Mike / Seuren, Dave
De Sjmied 1
Winst
03.01.2020
ZOH 1e klasse B
14. Speeldag
Gelissen, Sandro / Verpoort, Gus
De Bekker 2
Koussen, Rene / Dohmen, Herman
D'r Springbron 1
Winst
13.12.2019
ZOH 1e klasse B
13. Speeldag
Verpoort, Gus / Gelissen, Sandro
De Bekker 2
Driessen, Roger / Conjour, William
De Poart 1
Gelijkspel
15.11.2019
ZOH 1e klasse B
10. Speeldag
Gelissen, Sandro / Verpoort, Gus
De Bekker 2
Nacken, Hub / Sijen, Ad
Oude Heide 2
Winst
08.11.2019
ZOH 1e klasse B
9. Speeldag
Gelissen, Sandro / Verpoort, Gus
De Bekker 2
Schielen, Marco / Domen, Ruud
Blauw Wit'62 2
Winst
01.11.2019
ZOH 1e klasse B
8. Speeldag
Gelissen, Sandro / Verpoort, Gus
De Bekker 2
Brinkhoff, Pascal / Frissen, Hub
Blauw Wit'62 3
Verlies
25.10.2019
ZOH 1e klasse B
7. Speeldag
Gelissen, Sandro / Verpoort, Gus
De Bekker 2
Krans, John / Nollgen, Martin
Dingus 1
Verlies
18.10.2019
ZOH 1e klasse B
3. Speeldag
Verpoort, Gus / Gelissen, Sandro
De Bekker 2
Herberghs, Sjef / Steenbakkers, Wesley
Beat Boys 1
Winst
11.10.2019
ZOH Beker
1. Ronde
Wishaupt, Glenn / Gelissen, Sandro
De Bekker 2
Schillings, Jurgen / Spronck, Dave
DAT Boys 1
Winst
27.09.2019
ZOH 1e klasse B
5. Speeldag
Verpoort, Gus / Gelissen, Sandro
De Bekker 2
Crombach, Daniël / Moes, Naomi
D'r Prick 2
Winst
20.09.2019
ZOH 1e klasse B
4. Speeldag
Gelissen, Sandro / Verpoort, Gus
De Bekker 2
Bergwanger, Walter / Karzick, Jurgen
De Wolfjes 1
Verlies
06.09.2019
ZOH 1e klasse B
2. Speeldag
Verpoort, Gus / Gelissen, Sandro
De Bekker 2
Wolfs, Michael / Goffard, Geoffreij
De Sjmied 1
Winst
10.05.2019
ZOH 1e klasse B
26. Speeldag
Gelissen, Sandro / Verpoort, Gus
De Bekker 2
Pereboom, Herman / Theunissen, Huub
Beat Boys 1
Winst
26.04.2019
ZOH Beker 1e klasse
3. Ronde
Verpoort, Gus / Gelissen, Sandro
De Bekker 2
Lange, Klaus / Schiffers, Fer
De Wolfjes 1
Gelijkspel
19.04.2019
ZOH 1e klasse B
25. Speeldag
Gelissen, Sandro / Verpoort, Gus
De Bekker 2
Brouns, Jos / Schreinemacher, Jos
D'r Springbron 1
Winst
12.04.2019
ZOH 1e klasse B
24. Speeldag
Gelissen, Sandro / Schmitz, Sven
De Bekker 2
Buccella, Claudio / Niels, John
De Wolfjes 1
Winst
05.04.2019
ZOH 1e klasse B
23. Speeldag
Gelissen, Sandro / Verpoort, Gus
De Bekker 2
Meij, de, Francis / Bree van, Ton
Der Busch 1
Verlies
22.03.2019
ZOH 1e klasse B
22. Speeldag
Gelissen, Sandro / Schmitz, Sven
De Bekker 2
Hanssen, Peter / Sonnenschein-van Iersel, Karin
Oude Heide 2
Winst
08.03.2019
ZOH Beker
3. Ronde
Gelissen, Sandro / Verpoort, Gus
De Bekker 2
Hataney, Eugene / Bruijnen, Randy
't Straotsje 1
Verlies
22.02.2019
ZOH 1e klasse B
20. Speeldag
Verpoort, Gus / Gelissen, Sandro
De Bekker 2
Dingena, Donny / Remmers, Frens
't Lämke 1
Winst
08.02.2019
ZOH 1e klasse B
18. Speeldag
Verpoort, Gus / Gelissen, Sandro
De Bekker 2
Loo van, Danny / Schaft van de, Raymond
De Kroeg 2
Verlies
01.02.2019
ZOH 1e klasse B
17. Speeldag
Verpoort, Gus / Gelissen, Sandro
De Bekker 2
Bruijnen, Sjaak / Bruijnen, Fred
Da Capo 2
Gelijkspel
18.01.2019
ZOH 1e klasse B
16. Speeldag
Verpoort, Gus / Gelissen, Sandro
De Bekker 2
Brinkhoff, Pascal / Frissen, Hub
Blauw Wit'62 3
Verlies
11.01.2019
ZOH 1e klasse B
15. Speeldag
Verpoort, Gus / Gelissen, Sandro
De Bekker 2
Broek, Op 't, Dennis / Beckers, Richard
De Poart 1
Winst
14.12.2018
ZOH 1e klasse B
13. Speeldag
Gelissen, Sandro / Schmitz, Sven
De Bekker 2
Coenen, Youri / Brans-Brabant, Mike
Beat Boys 1
Winst
07.12.2018
ZOH 1e klasse B
12. Speeldag
Verpoort, Gus / Gelissen, Sandro
De Bekker 2
Reulings, Micha / Stevens, Ralph
D'r Springbron 1
Winst
23.11.2018
ZOH 1e klasse B
11. Speeldag
Verpoort, Gus / Gelissen, Sandro
De Bekker 2
Bergwanger, Walter / Glezer, Marcel
De Wolfjes 1
Winst
16.11.2018
ZOH 1e klasse B
10. Speeldag
Verpoort, Gus / Gelissen, Sandro
De Bekker 2
Deswijzen, Gabriel / Gielkens, Loek
Der Busch 1
Winst
09.11.2018
ZOH 1e klasse B
9. Speeldag
Verpoort, Gus / Gelissen, Sandro
De Bekker 2
Thijssen, Theo / Heinen, Raymond
Oude Heide 2
Winst
02.11.2018
ZOH 1e klasse B
8. Speeldag
Gelissen, Sandro / Verpoort, Gus
De Bekker 2
Maas, Danny / Seuren, Dave
De Sjmied 1
Winst
26.10.2018
ZOH 1e klasse B
7. Speeldag
Gelissen, Sandro / Hendriks, Hub
De Bekker 2
Dingena, Johan / Hermans, Angelo
't Lämke 1
Winst
19.10.2018
ZOH 1e klasse B
1. Speeldag
Gelissen, Sandro / Verpoort, Gus
De Bekker 2
Eurelings, Pascal / Roufs, Sarik
't Weverke 1
Verlies
05.10.2018
ZOH 1e klasse B
6. Speeldag
Verpoort, Gus / Gelissen, Sandro
De Bekker 2
Burgers, Roger / Gouder de Beauregard, Sascha
D'r Prick 2
Winst
28.09.2018
ZOH 1e klasse B
5. Speeldag
Gelissen, Sandro / Gelissen, Michelle
De Bekker 2
Bouhamed, Karim / Schroyen, Raymond
De Kroeg 2
Verlies
21.09.2018
ZOH 1e klasse B
4. Speeldag
Verpoort, Gus / Gelissen, Sandro
De Bekker 2
Marquaire, Bas / Hollanders, Jo
Da Capo 2
Verlies
14.09.2018
ZOH 1e klasse B
3. Speeldag
Gelissen, Sandro / Verpoort, Gus
De Bekker 2
Quaedvlieg, Shane / Frissen, Hub
Blauw Wit'62 3
Winst
07.09.2018
ZOH 1e klasse B
2. Speeldag
Verpoort, Gus / Gelissen, Sandro
De Bekker 2
Cox, Leon / Beckers, Richard
De Poart 1
Winst
25.05.2018
ZOH 1e klasse B
30. Speeldag
Verpoort, Gus / Gelissen, Sandro
De Bekker 2
Mols, Maureen / Gouder de Beauregard, Tanja
D'r Prick 2
Winst
18.05.2018
ZOH 1e klasse B
29. Speeldag
Verpoort, Gus / Gelissen, Sandro
De Bekker 2
Bosch van den, Hub / Aussems, Jo
De Pitsers 1
Winst
20.04.2018
ZOH 1e klasse B
26. Speeldag
Wishaupt, Glenn / Gelissen, Sandro
De Bekker 2
Romeyn, Edwin / Krans, John
Dingus 1
Winst
13.04.2018
ZOH 1e klasse B
25. Speeldag
Gelissen, Michelle / Gelissen, Sandro
De Bekker 2
Hermans, Jos / Brands, Mattie
't Lamke 1
Winst
23.03.2018
ZOH 1e klasse B
23. Speeldag
Gelissen, Sandro / Schmitz, Sven
De Bekker 2
Harenczyk, Rob / Brouwers, Bjorn
De Rode Ridder 1
Winst
16.03.2018
ZOH 1e klasse B
22. Speeldag
Gelissen, Michelle / Gelissen, Sandro
De Bekker 2
Cox, Leon / Gerets, Christian
De Poart 1
Winst
09.03.2018
ZOH Beker 1e klasse
3. Ronde
Gelissen, Sandro / Schmitz, Sven
De Bekker 2
Stevens, Ralph / Loo van, Danny
De Kroeg 2
Gelijkspel
23.02.2018
ZOH 1e klasse B
20. Speeldag
Wishaupt, Glenn / Gelissen, Sandro
De Bekker 2
Hermans, Rene / Lenssen, John
De Paardestal 1
Winst
12.01.2018
ZOH 1e klasse B
16. Speeldag
Gelissen, Sandro / Laudy, Carl
De Bekker 2
Bogaert van, Frans / Marquaire, Bas
Proosd 1
Verlies
05.01.2018
ZOH 1e klasse B
15. Speeldag
Verpoort, Gus / Gelissen, Sandro
De Bekker 2
Spijkers, Richard / Wouters, Maurice
De Smid 1
Winst
15.12.2017
ZOH 1e klasse B
13. Speeldag
Gelissen, Sandro / Verpoort, Gus
De Bekker 2
Frissen, Richard / Fraats, Farri
Dat Boys 1
Winst
01.12.2017
ZOH 1e klasse B
12. Speeldag
Gelissen, Sandro / Verpoort, Gus
De Bekker 2
Basten, Hans / Tilburg van, Jos
Der Bergbock 1
Winst
24.11.2017
ZOH 1e klasse B
11. Speeldag
Gelissen, Sandro / Schmitz, Sven
De Bekker 2
Maes, Nathan / Nollgen, Martin
Dingus 1
Gelijkspel
17.11.2017
ZOH Beker
2. Ronde
Laudy, Carl / Gelissen, Sandro
De Bekker 2
Dohmen, Coen / Franiczek, Wiel
Im Weissen Rossl 1
Verlies
03.11.2017
ZOH 1e klasse B
9. Speeldag
Verpoort, Gus / Gelissen, Sandro
De Bekker 2
Harenczyk, Rob / Brouwers, Bjorn
De Rode Ridder 1
Winst
20.10.2017
ZOH 1e klasse B
7. Speeldag
Verpoort, Gus / Gelissen, Sandro
De Bekker 2
Schmeetz, Niki / Keulers, Harrie
't Weverke 1
Winst
13.10.2017
ZOH 1e klasse B
6. Speeldag
Laudy, Carl / Gelissen, Sandro
De Bekker 2
Gouder de Beauregard, Tanja / Flegel, Alfred
D'r Prick 2
Verlies
06.10.2017
ZOH Beker
1. Ronde
Verpoort, Gus / Gelissen, Sandro
De Bekker 2
Schokker, Ramon / Smeets, Jo
D'r Aowe Kino 1
Winst
29.09.2017
ZOH 1e klasse B
5. Speeldag
Gelissen, Sandro / Laudy, Carl
De Bekker 2
Lacroix, Jo / Lenssen, John
De Paardestal 1
Winst
15.09.2017
ZOH 1e klasse B
3. Speeldag
Gelissen, Sandro / Laudy, Carl
De Bekker 2
Smeets, Jo / Schmeets, Ralf
D'r Aowe Kino 1
Winst
08.09.2017
ZOH 1e klasse B
2. Speeldag
Schmitz, Sven / Gelissen, Sandro
De Bekker 2
Aussems, Leroy / Haurissa, Emrys
Proosd 1
Winst
01.09.2017
ZOH 1e klasse B
1. Speeldag
Verpoort, Gus / Gelissen, Sandro
De Bekker 2
Haren van, John / Lemmens, Wim
De Smid 1
Winst
19.05.2017
NTVB Challenger Finale
3. Ronde Extra ronde
Laudy, Carl / Gelissen, Sandro Vaessen, Peter / Ubachs, Junior Verlies
19.05.2017
NTVB Challenger Finale
Kwart finale Hoofdronde
Laudy, Carl / Gelissen, Sandro Vincken, Vincent / Franssen, Fer Verlies
19.05.2017
NTVB Challenger Finale
2. Ronde Extra ronde
Laudy, Carl / Gelissen, Sandro Slegers, Luvic / Gobbels, Rob Verlies
19.05.2017
NTVB Challenger Finale
1. Ronde Extra ronde
Laudy, Carl / Gelissen, Sandro Meijers, Patrick / Starren, Elroy Verlies
19.05.2017
NTVB Challenger Finale
Achtste finale Hoofdronde
Laudy, Carl / Gelissen, Sandro Wijers Sauren, Mechtilde / Wijers, Jos Winst
05.05.2017
Ere Afdeling
18. Speeldag
Pauly, Jeroen / Gelissen, Sandro
Napoleon
Nijsten, Pascal / Gobbels, Rob
't Heukske
Verlies
29.04.2017
Challenger
Finale 2. Extra ronde
Laudy, Carl / Gelissen, Sandro Kerkhof, van de, Rens / Graaf, de, Sjon Verlies
29.04.2017
Challenger
4. Ronde Extra ronde
Laudy, Carl / Gelissen, Sandro Bemelmans, Donee / Habets, Ivo Gelijkspel
29.04.2017
Challenger
3. Ronde Extra ronde
Laudy, Carl / Gelissen, Sandro Graaf, de, Wesley / Nijmeijer, Lianne Winst
29.04.2017
Challenger
Halve finale 2. Extra ronde
Laudy, Carl / Gelissen, Sandro Sek, Bo / Bosma, Frank Winst
29.04.2017
Challenger
Kwart finale 2. Extra ronde
Laudy, Carl / Gelissen, Sandro Moors, Mike / Barten, Eric Winst
29.04.2017
Challenger
1. Ronde Extra ronde
Laudy, Carl / Gelissen, Sandro Van Tilburg, stanley / Dijkstra, Harmen Verlies
29.04.2017
Challenger
Achtste finale 2. Extra ronde
Laudy, Carl / Gelissen, Sandro Graaf, de, Wesley / Nijmeijer, Lianne Winst
21.04.2017
Ere Afdeling
17. Speeldag
Gelissen, Michelle / Gelissen, Sandro
Napoleon
Wolfs, Michael / Wolters, Roel
Oost Eijsden
Verlies
31.03.2017
Ere Afdeling
16. Speeldag
Verpoort, Gus / Gelissen, Sandro
Napoleon
Reubsaet, Eddy / Meer van der, Wil
De Bekker 2
Verlies
24.03.2017
Ere Afdeling
15. Speeldag
Laudy, Carl / Gelissen, Sandro
Napoleon
Gerets, Christian / Peters, Jos
De Poart
Winst
17.03.2017
4de NTVB challenger
Kwart finale Hoofdronde
Laudy, Carl / Gelissen, Sandro Baggen, Donny / Habets, Berry Verlies
17.03.2017
4de NTVB challenger
5. Ronde Voorronde
Laudy, Carl / Gelissen, Sandro Janssen, Jack / Knoors, Patrick Winst
17.03.2017
4de NTVB challenger
4. Ronde Voorronde
Laudy, Carl / Gelissen, Sandro Bremmers, Ger / Bergman, Pieter Gelijkspel
17.03.2017
4de NTVB challenger
3. Ronde Voorronde
Laudy, Carl / Gelissen, Sandro Gelissen, Michelle / Starren, Amber Winst
17.03.2017
4de NTVB challenger
2. Ronde Voorronde
Laudy, Carl / Gelissen, Sandro Baggen, Donny / Habets, Berry Gelijkspel
17.03.2017
4de NTVB challenger
1. Ronde Voorronde
Laudy, Carl / Gelissen, Sandro Pauly, Jeroen / Verpoort, Gus Verlies
10.03.2017
NTVB Algemene Bekerronde
Kwart finale
Gelissen, Sandro / Verpoort, Gus
Napoleon
Reubsaet, Eddy / Stevens, Jurgen
De Bekker 2
Verlies
24.02.2017
Dingus Carnavalstoernooi
5. Ronde 2. Extra ronde
Laudy, Carl / Gelissen, Sandro Adriaansen, Jeffrey / Adriaansen, Raymond Winst
24.02.2017
Dingus Carnavalstoernooi
4. Ronde 2. Extra ronde
Laudy, Carl / Gelissen, Sandro Vlecken, Kim / Rutjens, Kim Winst
24.02.2017
Dingus Carnavalstoernooi
3. Ronde 2. Extra ronde
Laudy, Carl / Gelissen, Sandro Zenden, Wesley / Ubags, Gino Verlies
24.02.2017
Dingus Carnavalstoernooi
2. Ronde 2. Extra ronde
Laudy, Carl / Gelissen, Sandro Boersma, Maurice / Bohland, Tom Verlies
24.02.2017
Dingus Carnavalstoernooi
Kwart finale Hoofdronde
Laudy, Carl / Gelissen, Sandro Jongen, Bas / Ubachs, Junior Verlies
17.02.2017
Ere Afdeling
13. Speeldag
Gelissen, Sandro / Laudy, Carl
Napoleon
Bremmers, Ger / Bergman, Pieter
The Eagles
Verlies
10.02.2017
NTVB Beker Kwalificatie
5. Ronde
Verpoort, Gus / Gelissen, Sandro
Napoleon
Smeets, Maurice / Koch, Manfred
De Bekker 2
Verlies
03.02.2017
3e NTVB challenger
Achtste finale Hoofdronde
Laudy, Carl / Gelissen, Sandro Dijk van, Ricky / Velthuizen, Wim Verlies
03.02.2017
3e NTVB challenger
11. Ronde Voorronde
Laudy, Carl / Gelissen, Sandro Gelissen, Michelle / Starren, Amber Verlies
03.02.2017
3e NTVB challenger
10. Ronde Voorronde
Laudy, Carl / Gelissen, Sandro Visser de, Ton / Peijnenburg, Patrick Verlies
03.02.2017
3e NTVB challenger
9. Ronde Voorronde
Laudy, Carl / Gelissen, Sandro Vincken, Vincent / Franssen, Fer Verlies
03.02.2017
3e NTVB challenger
8. Ronde Voorronde
Laudy, Carl / Gelissen, Sandro Ramaekers, Bryan / Jongen, Bas Verlies
03.02.2017
3e NTVB challenger
7. Ronde Voorronde
Laudy, Carl / Gelissen, Sandro Starren, Elroy / Meijers, Patrick Winst
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)