Speler > Bussens, Rob |
---|
Bussens, Rob |
Informatie |
Categorie: | Senioren |
Ranking: | Semi-Pro |
Vereniging: |
A Jen Kirch |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 50694 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
A Jen Kirch 2 | ZOH 2e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 2e Klasse |
2022-2023 | |
Der Busch 1 | ZOH 2e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 2e Klasse |
2021-2022 | |
Der Busch 1 | ZOH 2e Klasse, ZOH Beker |
2020-2021 | |
Der Busch 1 | ZOH 2e klasse |
2019-2020 | |
Der Busch 1 | ZOH 1e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2018-2019 | |
't Trefpunt 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2017-2018 | |
't Trefpunt 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2016-2017 | |
't Trefpunt 2 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2015-2016 | |
't Trefpunt 2 | ZOH Ovg., ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2014-2015 | |
't Trefpunt 2 | ZOH Ovg., ZOH beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2013-2014 | |
Trefpunt 2 | ZOH Ovg., ZOH Beker, ZOH Beker overgangsklasse |
2012-2013 | |
t Trefpunt 2 | ZOH Ovg., ZOH Beker, ZOH Beker overgangsklasse |
2011-2012 | |
t Trefpunt 2 | ZOH 1A, ZOH Beker, ZOH Beker eerste klasse |
2010-2011 | |
t Trefpunt 2 | ZOH 1A, ZOH Beker eerste klasse |
2009-2010 | |
t Trefpunt 2 | ZOH 1A |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
05.04.2024 ZOH 2e Klasse 12. Speeldag |
Deswijzen, Gabriel
/ Bussens, Rob A Jen Kirch 2 |
Simons, Bianca
/ Simons, Veerle Oude Heide 3 |
Winst |
22.03.2024 ZOH 2e Klasse 19. Speeldag |
Aretz, Frans
/ Bussens, Rob A Jen Kirch 2 |
Coenen, Youri
/ Koch, Guido Boskai 4 |
Verlies |
15.03.2024 ZOH 2e Klasse 18. Speeldag |
Bovens, Jo
/ Bussens, Rob A Jen Kirch 2 |
Delft van, Bram
/ Hey de, Huub Oude Heide 2 |
Winst |
08.03.2024 ZOH 2e Klasse 17. Speeldag |
Bree van, Ton
/ Bussens, Rob A Jen Kirch 2 |
Mortel van de, Bas
/ Eurelings, Pascal 't Weverke 1 |
Verlies |
26.01.2024 ZOH 2e Klasse 14. Speeldag |
Bussens, Rob
/ Aretz, Frans A Jen Kirch 2 |
Haren van, John
/ Lemmens, Wim De Smid 1 |
Winst |
22.12.2023 ZOH 2e Klasse 9. Speeldag |
Bree van, Ton
/ Bussens, Rob A Jen Kirch 2 |
Adriaansen, Raymond
/ Habets, John 't Graefke 1 |
Verlies |
15.12.2023 ZOH Beker 2e Klasse 1. Ronde |
Deswijzen, Gabriel
/ Bussens, Rob A Jen Kirch 2 |
Verhaeg-Weber, Jonita
/ Frijns-Rutjens, Kim Oude Heide 3 |
Winst |
01.12.2023 ZOH 2e Klasse 10. Speeldag |
Aretz, Frans
/ Bussens, Rob A Jen Kirch 2 |
Kerckhoffs, Niels
/ Smeets, Maurice Ricky's Pub 3 |
Verlies |
03.11.2023 ZOH 2e Klasse 8. Speeldag |
Deswijzen, Gabriel
/ Bussens, Rob A Jen Kirch 2 |
Brans-Brabant, Mike
/ Conjour, William Boskai 4 |
Verlies |
27.10.2023 ZOH 2e Klasse 7. Speeldag |
Aretz, Frans
/ Bussens, Rob A Jen Kirch 2 |
Delft van, Bram
/ Hey de, Huub Oude Heide 2 |
Verlies |
20.10.2023 ZOH 2e Klasse 6. Speeldag |
Bussens, Rob
/ Ploum, Jan A Jen Kirch 2 |
Hennekens, Dion
/ Willems, Sander 't Weverke 1 |
Verlies |
06.10.2023 ZOH 2e Klasse 4. Speeldag |
Deswijzen, Gabriel
/ Bussens, Rob A Jen Kirch 2 |
Knubben, Jefke
/ Cannea, Pietro D'r Bok 1 |
Verlies |
29.09.2023 ZOH Beker 1. Ronde |
Bussens, Rob
/ Bree van, Ton A Jen Kirch 2 |
Hendriks, Jos
/ Koll, Marco Im Weissen Rossl 1 |
Verlies |
22.09.2023 ZOH 2e Klasse 3. Speeldag |
Aretz, Frans
/ Bussens, Rob A Jen Kirch 2 |
Gerrekens, Hub
/ Spijkers, Richard De Smid 1 |
Verlies |
15.09.2023 ZOH 2e Klasse 2. Speeldag |
Aretz, Frans
/ Bussens, Rob A Jen Kirch 2 |
Enning, Renee
/ Debets, Marthe Dingus 2 |
Verlies |
28.04.2023 ZOH 2e Klasse 10. Speeldag |
Bussens, Rob
/ Deswijzen, Gabriel Der Busch 1 |
Dassen, Math
/ Wijnants, Patrick 't Brook 1 |
Winst |
21.04.2023 ZOH 2e Klasse 22. Speeldag |
Bussens, Rob
/ Bree van, Ton Der Busch 1 |
Maes, Nathan
/ Jacobs, Kars Dingus 2 |
Verlies |
14.04.2023 ZOH 2e Klasse 21. Speeldag |
Bussens, Rob
/ Aretz, Frans Der Busch 1 |
Lahaye, Leroy
/ Wijnants, Lou 't Brook 1 |
Verlies |
31.03.2023 ZOH 2e Klasse 20. Speeldag |
Bussens, Rob
/ Theunissen, Melvin Der Busch 1 |
Vromen, Tim
/ Konings, Richard Fratelli 2 |
Verlies |
24.03.2023 ZOH 2e Klasse 19. Speeldag |
Bussens, Rob
/ Aretz, Frans Der Busch 1 |
Quaedvlieg, Shane
/ Vluggen, Damiano Blauw Wit'62 3 |
Verlies |
17.03.2023 ZOH 2e Klasse 7. Speeldag |
Bussens, Rob
/ Aretz, Frans Der Busch 1 |
Ghijsen, Jean
/ Bovens, Rinaldo Op de Bosch 1 |
Gelijkspel |
10.03.2023 ZOH 2e Klasse 18. Speeldag |
Bree van, Ton
/ Bussens, Rob Der Busch 1 |
Braakhuis, Marc
/ Lemmens, Dave Op de Bosch 1 |
Winst |
03.03.2023 ZOH 2e Klasse 17. Speeldag |
Deswijzen, Gabriel
/ Bussens, Rob Der Busch 1 |
Conjour, Thei
/ Herberghs, Sjef Beat Boys 1 |
Verlies |
03.02.2023 ZOH 2e Klasse 15. Speeldag |
Bussens, Rob
/ Aretz, Frans Der Busch 1 |
Laeven, Paul
/ Keulers, Harrie 't Weverke 1 |
Verlies |
27.01.2023 ZOH Beker 2e Klasse 1. Ronde |
Bussens, Rob
/ Aretz, Frans Der Busch 1 |
Roufs, Sarik
/ Eurelings, Pascal 't Weverke 1 |
Verlies |
20.01.2023 ZOH 2e Klasse 14. Speeldag |
Bussens, Rob
/ Bree van, Ton Der Busch 1 |
Stevens, Ralph
/ Koussen, Rene A Jen Kirch 1 |
Verlies |
16.12.2022 ZOH 2e Klasse 11. Speeldag |
Aretz, Frans
/ Bussens, Rob Der Busch 1 |
Enning, Renee
/ Debets, Marthe Dingus 2 |
Winst |
02.12.2022 ZOH 2e Klasse 9. Speeldag |
Bussens, Rob
/ Bree van, Ton Der Busch 1 |
Herk van, Theo
/ Steegmans, Daniela Fratelli 2 |
Verlies |
18.11.2022 ZOH 2e Klasse 8. Speeldag |
Bussens, Rob
/ Bree van, Ton Der Busch 1 |
Quaedvlieg, Shane
/ Vluggen, Damiano Blauw Wit'62 3 |
Verlies |
04.11.2022 ZOH 2e Klasse 6. Speeldag |
Aretz, Frans
/ Bussens, Rob Der Busch 1 |
Conjour, Thei
/ Herberghs, Sjef Beat Boys 1 |
Verlies |
14.10.2022 ZOH 2e Klasse 4. Speeldag |
Bussens, Rob
/ Aretz, Frans Der Busch 1 |
Cerfontaine, Roel
/ Willems, Sander 't Weverke 1 |
Gelijkspel |
07.10.2022 ZOH Beker 1. Ronde |
Bussens, Rob
/ Aretz, Frans Der Busch 1 |
Rembosz, Men
/ Buccella, Claudio De Wolfjes 1 |
Gelijkspel |
10.06.2022 ZOH 2e Klasse 11. Speeldag |
Theunissen, Melvin
/ Bussens, Rob Der Busch 1 |
Braakhuis, Marc
/ Stitzinger, Mat Op de Bosch 1 |
Winst |
20.05.2022 ZOH 2e Klasse 10. Speeldag |
Bussens, Rob
/ Theunissen, Melvin Der Busch 1 |
Brinkhoff, Pascal
/ Meessen, Klaudia Blauw Wit'62 3 |
Winst |
13.05.2022 ZOH 2e Klasse 9. Speeldag |
Aretz, Frans
/ Bussens, Rob Der Busch 1 |
Conjour, Thei
/ Herberghs, Marco Beat Boys 1 |
Verlies |
29.04.2022 ZOH 2e Klasse 7. Speeldag |
Aretz, Frans
/ Bussens, Rob Der Busch 1 |
Wijnants, Patrick
/ Lahaye, Leroy 't Brook 1 |
Verlies |
22.04.2022 ZOH 2e Klasse 6. Speeldag |
Bussens, Rob
/ Aretz, Frans Der Busch 1 |
Hey de, Huub
/ Raets, Leo Amicitia 1 |
Verlies |
01.04.2022 ZOH 2e Klasse 4. Speeldag |
Bussens, Rob
/ Aretz, Frans Der Busch 1 |
Krichel, René
/ Reulings, Micha D'r Springbron 1 |
Verlies |
18.03.2022 ZOH 2e Klasse 2. Speeldag |
Bussens, Rob
/ Burtscheid, Chris Der Busch 1 |
Hendriks, Krit
/ Willems, Sander 't Weverke 1 |
Gelijkspel |
14.02.2020 ZOH 1e klasse A 19. Speeldag |
Bussens, Rob
/ Deswijzen, Gabriel Der Busch 1 |
Camp, Op den, Bas
/ Conjour, Danny De Bekker 3 |
Verlies |
07.02.2020 ZOH 1e klasse A 18. Speeldag |
Bussens, Rob
/ Aretz, Frans Der Busch 1 |
Schillings, Jurgen
/ Spronck, Dave DAT Boys 1 |
Verlies |
31.01.2020 ZOH 1e klasse A 17. Speeldag |
Bovens, Jo
/ Bussens, Rob Der Busch 1 |
Maassen, Mark
/ Walthie, Nicole 't Lämke 1 |
Verlies |
24.01.2020 ZOH Beker 1e Klasse 1. Ronde |
Aretz, Frans
/ Bussens, Rob Der Busch 1 |
Hanssen, Peter
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Verlies |
10.01.2020 ZOH 1e klasse A 15. Speeldag |
Deswijzen, Gabriel
/ Bussens, Rob Der Busch 1 |
Haren van, John
/ Lemmens, Wim De Smid 1 |
Winst |
03.01.2020 ZOH 1e klasse A 14. Speeldag |
Bussens, Rob
/ Deswijzen, Gabriel Der Busch 1 |
Bonten, Wiel
/ Klinkenberg, Bjorn Der Bergbock 1 |
Verlies |
13.12.2019 ZOH 1e klasse A 13. Speeldag |
Bussens, Rob
/ Deswijzen, Gabriel Der Busch 1 |
Smeets, Leon
/ Mols, Mat De Pitsers 1 |
Winst |
06.12.2019 ZOH 1e klasse A 12. Speeldag |
Bussens, Rob
/ Deswijzen, Gabriel Der Busch 1 |
Erkens, John
/ Meentz, Devin De Paardestal 1 |
Verlies |
15.11.2019 ZOH 1e klasse A 10. Speeldag |
Bussens, Rob
/ Deswijzen, Gabriel Der Busch 1 |
Gielis, Chris
/ Moonen, Bjorn Dingus 2 |
Verlies |
08.11.2019 ZOH 1e klasse A 9. Speeldag |
Bussens, Rob
/ Deswijzen, Gabriel Der Busch 1 |
Merx, May
/ Kicken, Mat 't Trefpunt 1 |
Winst |
11.10.2019 ZOH Beker 1. Ronde |
Bussens, Rob
/ Deswijzen, Gabriel Der Busch 1 |
Stitzinger, Louis
/ Bartels, Danny De Capucijn 1 |
Verlies |
04.10.2019 ZOH 1e klasse A 6. Speeldag |
Deswijzen, Gabriel
/ Bussens, Rob Der Busch 1 |
Lehmann, Dietmar
/ Wetzels, Pascal De Bekker 3 |
Verlies |
27.09.2019 ZOH 1e klasse A 5. Speeldag |
Deswijzen, Gabriel
/ Bussens, Rob Der Busch 1 |
Loyson, Maurice
/ Duijkers, Bert DAT Boys 1 |
Verlies |
20.09.2019 ZOH 1e klasse A 4. Speeldag |
Bussens, Rob
/ Deswijzen, Gabriel Der Busch 1 |
Ritchi, John
/ Maassen, Mark 't Lämke 1 |
Verlies |
13.09.2019 ZOH 1e klasse A 3. Speeldag |
Deswijzen, Gabriel
/ Bussens, Rob Der Busch 1 |
Muerders, Pascal
/ Kohnen, Roderique D'r Druje Eck 1 |
Winst |
06.09.2019 ZOH 1e klasse A 2. Speeldag |
Bussens, Rob
/ Aretz, Frans Der Busch 1 |
Spijkers, Richard
/ Wouters, Maurice De Smid 1 |
Verlies |
30.08.2019 ZOH 1e klasse A 1. Speeldag |
Bussens, Rob
/ Aretz, Frans Der Busch 1 |
Quaedvlieg, Fons
/ Basten, Hans Der Bergbock 1 |
Winst |
19.04.2019 ZOH Overgangsklasse 25. Speeldag |
Bussens, Rob
/ Merx, May 't Trefpunt 1 |
Jacobs, Robert
/ Holshuysen, Jo D'r Bok 1 |
Winst |
22.03.2019 ZOH Overgangsklasse 22. Speeldag |
Bussens, Rob
/ Rembosz, Men 't Trefpunt 1 |
Eppich, Richard
/ Wijers, Jos The Eagles 1 |
Gelijkspel |
15.02.2019 ZOH Overgangsklasse 19. Speeldag |
Janssen, Richard
/ Bussens, Rob 't Trefpunt 1 |
Groll, Jens
/ Voncken, Frans Smidter Boys 1 |
Winst |
08.02.2019 ZOH Overgangsklasse 18. Speeldag |
Bussens, Rob
/ Janssen, Richard 't Trefpunt 1 |
Ploumen, Luuk
/ Fransen, Antwan Pipo Boys 1 |
Verlies |
01.02.2019 ZOH Overgangsklasse 17. Speeldag |
Bussens, Rob
/ Janssen, Richard 't Trefpunt 1 |
Doorn van, Hai
/ Aarts, Philip De Jokers 1 |
Winst |
18.01.2019 ZOH Overgangsklasse 16. Speeldag |
Bussens, Rob
/ Rembosz, Men 't Trefpunt 1 |
Vries de, Henry
/ Vries de, Wesley 't Tepke 1 |
Verlies |
11.01.2019 ZOH Overgangsklasse 15. Speeldag |
Bussens, Rob
/ Janssen, Richard 't Trefpunt 1 |
Strikker, Maurice
/ Henquet, Fer De Bekker 1 |
Gelijkspel |
14.12.2018 ZOH Overgangsklasse 13. Speeldag |
Bussens, Rob
/ Janssen, Richard 't Trefpunt 1 |
Andriolo, Ralph
/ Wersch van, Hub Blauw Wit'62 2 |
Winst |
07.12.2018 ZOH Overgangsklasse 12. Speeldag |
Bussens, Rob
/ Janssen, Richard 't Trefpunt 1 |
Harenczyk, Roman
/ Schmitz, Sven D'r Bok 1 |
Winst |
23.11.2018 ZOH Overgangsklasse 11. Speeldag |
Bussens, Rob
/ Janssen, Richard 't Trefpunt 1 |
Steenbakkers, Wesley
/ Lejeune, John De Komiek 1 |
Winst |
16.11.2018 ZOH Overgangsklasse 10. Speeldag |
Janssen, Richard
/ Bussens, Rob 't Trefpunt 1 |
Breuer, Wiel
/ Reumerman, Michel Fauquemont 1 |
Winst |
26.10.2018 ZOH Overgangsklasse 7. Speeldag |
Bussens, Rob
/ Rembosz, Men 't Trefpunt 1 |
Dohmen, Coen
/ Franiczek, Wiel Fratelli 1 |
Verlies |
12.10.2018 ZOH Beker 1. Ronde |
Bussens, Rob
/ Rembosz, Men 't Trefpunt 1 |
Walthouwer, Sascha
/ Lejeune, John De Komiek 1 |
Verlies |
05.10.2018 ZOH Overgangsklasse 6. Speeldag |
Rembosz, Men
/ Bussens, Rob 't Trefpunt 1 |
Vanhommerig, Frank
/ Brinkhoff, Roger Smidter Boys 1 |
Winst |
21.09.2018 ZOH Overgangsklasse 4. Speeldag |
Bussens, Rob
/ Rembosz, Men 't Trefpunt 1 |
Aarts, Philip
/ Doorn van, Hai De Jokers 1 |
Verlies |
14.09.2018 ZOH Overgangsklasse 3. Speeldag |
Bussens, Rob
/ Stams, Huub 't Trefpunt 1 |
Abels, Twan
/ Wenders, Math 't Tepke 1 |
Winst |
07.09.2018 ZOH Overgangsklasse 2. Speeldag |
Bussens, Rob
/ Janssen, Richard 't Trefpunt 1 |
Penders, Yvonne
/ Conjour, Thei De Bekker 1 |
Verlies |
11.05.2018 ZOH Overgangsklasse 26. Speeldag |
Bussens, Rob
/ Eykenboom, Wiel 't Trefpunt 1 |
Wijers, Jos
/ Wijers-Sauren, Mechtilde The Eagles 1 |
Verlies |
04.05.2018 ZOH Overgangsklasse 25. Speeldag |
Bussens, Rob
/ Eggen, Jo 't Trefpunt 1 |
Krichel, René
/ Koussen, Rene D'r Springbron 1 |
Verlies |
20.04.2018 ZOH Overgangsklasse 24. Speeldag |
Bussens, Rob
/ Eggen, Jo 't Trefpunt 1 |
Max, Joep
/ Haan, John Fauquemont 1 |
Verlies |
06.04.2018 ZOH Overgangsklasse 22. Speeldag |
Bussens, Rob
/ Eggen, Jo 't Trefpunt 1 |
Hertogs, Loed
/ Wetzels, Nico Pipo Boys 1 |
Verlies |
30.03.2018 ZOH Overgangsklasse 19. Speeldag |
Bussens, Rob
/ Rembosz, Men 't Trefpunt 1 |
Doorn van, Hai
/ Aarts, Philip De Jokers 1 |
Winst |
23.03.2018 ZOH Overgangsklasse 21. Speeldag |
Bussens, Rob
/ Rembosz, Men 't Trefpunt 1 |
Theunissen, Maurice
/ Schielen, Marco Blauw Wit'62 2 |
Winst |
16.03.2018 ZOH Overgangsklasse 20. Speeldag |
Bussens, Rob
/ Rembosz, Men 't Trefpunt 1 |
Wolfs, Michael
/ Vanhingel, Dominic Oost Eijsden 1 |
Verlies |
23.02.2018 ZOH Overgangsklasse 18. Speeldag |
Eggen, Jo
/ Bussens, Rob 't Trefpunt 1 |
Packbeers, Wim
/ Seetsen, Menno 't Tepke 1 |
Verlies |
02.02.2018 ZOH Overgangsklasse 17. Speeldag |
Bussens, Rob
/ Eggen, Jo 't Trefpunt 1 |
Oirschot van, Wiel
/ Bergman, Bert Im Weissen Rossl 1 |
Verlies |
12.01.2018 ZOH Overgangsklasse 15. Speeldag |
Bussens, Rob
/ Eggen, Jo 't Trefpunt 1 |
Deckers, Hans
/ Zeeuw de, Ger D'r Bok 1 |
Verlies |
05.01.2018 ZOH Overgangsklasse 14. Speeldag |
Bussens, Rob
/ Eggen, Jo 't Trefpunt 1 |
Habets, Ivo
/ Habets, John Oud Zumpelveld 1 |
Winst |
22.12.2017 ZOH Overgangsklasse 13. Speeldag |
Bussens, Rob
/ Stams, Ed 't Trefpunt 1 |
Bucks, Hans
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Verlies |
15.12.2017 ZOH Overgangsklasse 12. Speeldag |
Bussens, Rob
/ Stams, Ed 't Trefpunt 1 |
Reulings, Micha
/ Wetzelaer, Leo D'r Springbron 1 |
Winst |
10.11.2017 ZOH Overgangsklasse 9. Speeldag |
Bussens, Rob
/ Eggen, Jo 't Trefpunt 1 |
Smeets, Michel
/ Geurts, Goswin Pipo Boys 1 |
Verlies |
03.11.2017 ZOH Overgangsklasse 8. Speeldag |
Eggen, Jo
/ Bussens, Rob 't Trefpunt 1 |
Theunissen, Maurice
/ Schielen, Marco Blauw Wit'62 2 |
Winst |
27.10.2017 ZOH Overgangsklasse 7. Speeldag |
Bussens, Rob
/ Stams, Ed 't Trefpunt 1 |
Atol, Rob
/ Remmers, Patrick Oost Eijsden 1 |
Verlies |
13.10.2017 ZOH Overgangsklasse 6. Speeldag |
Bussens, Rob
/ Sulman, Marco 't Trefpunt 1 |
Brink van den, Erik
/ Puts, Dennis De Jokers 1 |
Verlies |
29.09.2017 ZOH Overgangsklasse 5. Speeldag |
Sulman, Marco
/ Bussens, Rob 't Trefpunt 1 |
Heidendaal, Ger
/ Seetsen, Menno 't Tepke 1 |
Verlies |
22.09.2017 ZOH Overgangsklasse 4. Speeldag |
Bussens, Rob
/ Sulman, Marco 't Trefpunt 1 |
Oirschot van, Wiel
/ Bergman, Bert Im Weissen Rossl 1 |
Verlies |
08.09.2017 ZOH Overgangsklasse 2. Speeldag |
Sulman, Marco
/ Bussens, Rob 't Trefpunt 1 |
Michalski, Raymond
/ Harenczyk, Ryan D'r Bok 1 |
Verlies |
01.09.2017 ZOH Overgangsklasse 1. Speeldag |
Bussens, Rob
/ Eggen, Jo 't Trefpunt 1 |
Breemen, Tony
/ Jacquemont, Jos Oud Zumpelveld 1 |
Verlies |
19.05.2017 ZOH Overgangsklasse 26. Speeldag |
Bussens, Rob
/ Sulman, Marco 't Trefpunt 2 |
Dijk van, Arnold
/ Straube, Rick Dingus 1 |
Winst |
05.05.2017 ZOH Overgangsklasse 25. Speeldag |
Bussens, Rob
/ Sulman, Marco 't Trefpunt 2 |
Heijenrath, Juan
/ Scheepers, Peter Blauw Wit'62 2 |
Verlies |
28.04.2017 ZOH Overgangsklasse 24. Speeldag |
Bussens, Rob
/ Sulman, Marco 't Trefpunt 2 |
Brinkhoff, Roger
/ Vanhommerig, Frank Smidter Boys |
Winst |
17.02.2017 ZOH Overgangsklasse 19. Speeldag |
Bussens, Rob
/ Sulman, Marco 't Trefpunt 2 |
Dohmen, Coen
/ Labruzzo, Marcello Im Weissen Rossl |
Verlies |
10.02.2017 ZOH Overgangsklasse 18. Speeldag |
Bussens, Rob
/ Sulman, Marco 't Trefpunt 2 |
Aarts, Philip
/ Puts, Dennis De Jokers |
Winst |
27.01.2017 ZOH Beker 3. Ronde |
Bussens, Rob
/ Sulman, Marco 't Trefpunt 2 |
Warnier, Stefan
/ Weller, Mike De Sjmied |
Gelijkspel |