Speler > Vissers, Erik

Vissers, Erik

 
Informatie
Categorie: Heren
Ranking: Rookie
Verenigingen: The Outlaws
Willem van Oranje
Organisatie: SBN
TBN
Nationale Spelersnr.: 30020
 
Ranglijsten plaatsing
Ranglijst Plaats Deelnemers
2018-2019
Heren dubbel 61 122
2017-2018
Heren 92 126
Heren classic 39 48
2016-2017
Heren 62 119
Heren classic 167 187
 
Deelnemers
Toernooi Plaats Discipline Datum Plaats Meldungen
2018-2019
NTVB PRO Tour 2019 Maaslandcentrum Elsloo Open Dubbel Za., 21.12.2019 18 44
2017-2018
NTVB Challenger Prinsenbeek Prinsenbeek. Classic Dubbel Za., 06.10.2018 13 22
NTVB Challenger Prinsenbeek Prinsenbeek. Open Dubbel Za., 06.10.2018 17 21
Zeelst Open Dubbel Veldhoven Open Dubbel Za., 22.09.2018 10 14
Open Dubbel Cafe Dingus Open Dubbel Za., 14.04.2018 18 20
ITSF Master Series Spijkenisse Open Dubbel Za., 25.11.2017 50 55
2016-2017
Club Foos Open Enkel De Keet - Amsterdam Open Enkel Za., 06.05.2017 10 15
Benelux Open 2017 Rodahal Kerkrade Open Dubbel Za., 08.04.2017 36 30
Club Foos Open Singles De Keet - Amsterdam Open Singles Za., 01.04.2017 9 23
Club Foos Open Singles De Keet - Amsterdam Open Singles Za., 04.03.2017 9 29
 
Discipline
Team Competites
2019-2020
The Outlaws TBNL Eerste Klasse
Willem van Oranje TBNL Tweede Klasse
2018-2019
All-Out NTL, NTL KO rondes plaats 1-4, NTL KO rondes plaats 5-8
The Outlaws TBNL Eerste Klasse
Willem van Oranje TBNL Tweede Klasse
2017-2018
Willem van Oranje TBNL Tweede Klasse
2016-2017
Tribunaal SBN Eerste klasse
2015-2016
Tribunaal SBN Eerste klasse
2014-2015
T-kwadraat SBN Eerste klasse
2013-2014
T-kwadraat SBN Eerste klasse
 
Laatste Enkelspel
Datum Speler Speler Resultaat
31.01.2020
TBNL Tweede Klasse
11. Speeldag
Vissers, Erik
Willem van Oranje
Kerkhof, van de, Rens
Allemanscafe 2
Verlies
10.01.2020
TBNL Tweede Klasse
9. Speeldag
Vissers, Erik
Willem van Oranje
Keunen, Leroy
OJA Dzyan
Winst
27.12.2019
TBNL Tweede Klasse
8. Speeldag
Vissers, Erik
Willem van Oranje
Kroon, Rene
De Boemel
Winst
20.12.2019
TBNL Tweede Klasse
7. Speeldag
Vissers, Erik
Willem van Oranje
Horen, van, Erik
Marma bar
Verlies
06.12.2019
TBNL Tweede Klasse
10. Speeldag
Vissers, Erik
Willem van Oranje
Berne,van, Pierre
OJA Koen
Winst
03.05.2019
TBNL Tweede Klasse
15. Speeldag
Vissers, Erik
Willem van Oranje
Fleuren, Tom
De Boesjer
Winst
15.03.2019
TBNL Tweede Klasse
12. Speeldag
Vissers, Erik
Willem van Oranje
Joosten, Harry
Marma bar
Winst
07.12.2018
TBNL Tweede Klasse
6. Speeldag
Vissers, Erik
Willem van Oranje
Wijlick, van, Sjeer
De Boesjer
Verlies
26.10.2018
TBNL Tweede Klasse
3. Speeldag
Vissers, Erik
Willem van Oranje
Moors, Mike
Marma bar
Winst
12.10.2018
TBNL Tweede Klasse
2. Speeldag
Vissers, Erik
Willem van Oranje
Baggermans, Dirk
Vertierke
Winst
15.06.2018
TBNL Tweede Klasse
17. Speeldag
Vissers, Erik
Willem van Oranje
Graaf, de, Sjon
De Boemel
Verlies
01.06.2018
TBNL Tweede Klasse
6. Speeldag
Vissers, Erik
Willem van Oranje
Brouwer, de, Koen
OJA
Winst
11.05.2018
TBNL Tweede Klasse
16. Speeldag
Vissers, Erik
Willem van Oranje
Verschuuren, Huub
Lokaal 42
Winst
30.03.2018
TBNL Tweede Klasse
13. Speeldag
Vissers, Erik
Willem van Oranje
Joosten, Harry
Marma bar
Winst
16.02.2018
TBNL Tweede Klasse
10. Speeldag
Vissers, Erik
Willem van Oranje
Keunen, Leroy
OJAA
Winst
02.02.2018
TBNL Tweede Klasse
9. Speeldag
Vissers, Erik
Willem van Oranje
Fleuren, Tom
De Boesjer
Winst
10.11.2017
TBNL Tweede Klasse
4. Speeldag
Vissers, Erik
Willem van Oranje
Barten, Eric
Marma bar
Winst
27.10.2017
TBNL Tweede Klasse
3. Speeldag
Vissers, Erik
Willem van Oranje
Baggermans, Dirk
Vertierke
Winst
06.05.2017
Club Foos Open Enkel
Finale Extra ronde
Vissers, Erik Van Der Meer, Anne Jan Verlies
06.05.2017
Club Foos Open Enkel
Halve finale Extra ronde
Vissers, Erik Kuipers, Jarmo Winst
 
Laatste Dubbelspel
Datum Speler Speler Resultaat
06.03.2020
TBNL Tweede Klasse
13. Speeldag
Lierop, van, Conn / Vissers, Erik
Willem van Oranje
Aben, Jelle / Mulder, Niels
VTV
Verlies
06.03.2020
TBNL Tweede Klasse
13. Speeldag
Vissers, Erik / Sengers, Leon
Willem van Oranje
Abbasi, Mehdi / Haver, Marc
VTV
Winst
06.03.2020
TBNL Tweede Klasse
13. Speeldag
Vissers, Erik / Adhien, Brian
Willem van Oranje
Aben, Jelle / Abbasi, Mehdi
VTV
Verlies
05.03.2020
TBNL Eerste Klasse
7. Speeldag
Graaf, de, Sjon / Vissers, Erik
The Outlaws
Eijndhoven, van, Eric / Wit, de, Ton
Oranjebar
Verlies
05.03.2020
TBNL Eerste Klasse
7. Speeldag
Graaf, de, Sjon / Vissers, Erik
The Outlaws
Sijkens, Peter / Dijk van, Ricky
Oranjebar
Verlies
05.03.2020
TBNL Eerste Klasse
7. Speeldag
Graaf, de, Wesley / Vissers, Erik
The Outlaws
Sijkens, Peter / Wit, de, Ton
Oranjebar
Verlies
05.03.2020
TBNL Eerste Klasse
7. Speeldag
Graaf, de, Wesley / Vissers, Erik
The Outlaws
Dijk van, Ricky / Eijndhoven, van, Eric
Oranjebar
Winst
28.02.2020
TBNL Eerste Klasse
4. Speeldag
Vissers, Erik / Vaassen, Ad
The Outlaws
Bilsum, van, Fastert / Loon van, Adriaan
Cues & Balls
Verlies
28.02.2020
TBNL Eerste Klasse
4. Speeldag
Vissers, Erik / Maes, Michael
The Outlaws
Otten, Yuri / Damen, Peter
Cues & Balls
Verlies
28.02.2020
TBNL Eerste Klasse
4. Speeldag
Graaf, de, Wesley / Vissers, Erik
The Outlaws
Bilsum, van, Fastert / Damen, Peter
Cues & Balls
Verlies
28.02.2020
TBNL Eerste Klasse
4. Speeldag
Graaf, de, Wesley / Vissers, Erik
The Outlaws
Otten, Yuri / Loon van, Adriaan
Cues & Balls
Verlies
07.02.2020
TBNL Eerste Klasse
6. Speeldag
Vissers, Erik / Janssen, Polly
The Outlaws
Roodhorst, Emile / Verbruggen, Robert
Oventje
Verlies
07.02.2020
TBNL Eerste Klasse
6. Speeldag
Vissers, Erik / Janssen, Polly
The Outlaws
Nabuurs, Jeroen / Voort, van de, Jos
Oventje
Verlies
07.02.2020
TBNL Eerste Klasse
6. Speeldag
Graaf, de, Wesley / Vissers, Erik
The Outlaws
Nabuurs, Jeroen / Verbruggen, Robert
Oventje
Winst
07.02.2020
TBNL Eerste Klasse
6. Speeldag
Graaf, de, Wesley / Vissers, Erik
The Outlaws
Roodhorst, Emile / Voort, van de, Jos
Oventje
Winst
31.01.2020
TBNL Tweede Klasse
11. Speeldag
Vissers, Erik / Lierop, van, Conn
Willem van Oranje
Hodiamont, Leon / Wijdeven, Gijs
Allemanscafe 2
Winst
31.01.2020
TBNL Tweede Klasse
11. Speeldag
Vaassen, Ad / Vissers, Erik
Willem van Oranje
Kessels, Ralph / Hodiamont, Leon
Allemanscafe 2
Winst
23.01.2020
TBNL Eerste Klasse
5. Speeldag
Vissers, Erik / Graaf, de, Wesley
The Outlaws
Dijk van, Jeroen / Visser, de, Joris
Masters of Puppets
Verlies
23.01.2020
TBNL Eerste Klasse
5. Speeldag
Vissers, Erik / Graaf, de, Wesley
The Outlaws
Winters, Sander / Loonen, Roel
Masters of Puppets
Verlies
23.01.2020
TBNL Eerste Klasse
5. Speeldag
Vissers, Erik / Graaf, de, Sjon
The Outlaws
Loonen, Roel / Visser, de, Joris
Masters of Puppets
Verlies
23.01.2020
TBNL Eerste Klasse
5. Speeldag
Vissers, Erik / Graaf, de, Sjon
The Outlaws
Winters, Sander / Dijk van, Jeroen
Masters of Puppets
Verlies
10.01.2020
TBNL Tweede Klasse
9. Speeldag
Vaassen, Ad / Vissers, Erik
Willem van Oranje
Verhallen, Peer / Keunen, Leroy
OJA Dzyan
Winst
10.01.2020
TBNL Tweede Klasse
9. Speeldag
Vissers, Erik / Zeeland, van, Tom
Willem van Oranje
Broek, van de, Harm / Veijfeijken, van, Rob
OJA Dzyan
Winst
10.01.2020
TBNL Tweede Klasse
9. Speeldag
Vaassen, Ad / Vissers, Erik
Willem van Oranje
Vromen, Dzyan / Keunen, Leroy
OJA Dzyan
Winst
27.12.2019
TBNL Tweede Klasse
8. Speeldag
Vissers, Erik / Adhien, Brian
Willem van Oranje
Caris, Roel / Spierings, Arnando
De Boemel
Winst
21.12.2019
NTVB PRO Tour 2019
5. Ronde Voorronde
Graaf, de, Wesley / Vissers, Erik Moonen, Mike / Prickaerts, Niels Verlies
21.12.2019
NTVB PRO Tour 2019
3. Ronde Voorronde
Graaf, de, Wesley / Vissers, Erik Slegers, Luvic / Goffin, Jos Winst
21.12.2019
NTVB PRO Tour 2019
2. Ronde Voorronde
Graaf, de, Wesley / Vissers, Erik Krop, Jeffrey / Saturnino, Renato Verlies
20.12.2019
TBNL Tweede Klasse
7. Speeldag
Vaassen, Ad / Vissers, Erik
Willem van Oranje
Horen, van, Erik / Horen, van, Jack
Marma bar
Verlies
20.12.2019
TBNL Tweede Klasse
7. Speeldag
Vissers, Erik / Sengers, Leon
Willem van Oranje
Horen, van, Erik / Joosten, Harry
Marma bar
Verlies
06.12.2019
TBNL Tweede Klasse
10. Speeldag
Vissers, Erik / Zeeland, van, Tom
Willem van Oranje
Zoggel, van, Daniel / Bergkamp, Gijs
OJA Koen
Winst
06.12.2019
TBNL Tweede Klasse
10. Speeldag
Vissers, Erik / Zeeland, van, Tom
Willem van Oranje
Donkers, Jan / Zoggel, van, Daniel
OJA Koen
Winst
06.12.2019
TBNL Tweede Klasse
10. Speeldag
Vaassen, Ad / Vissers, Erik
Willem van Oranje
Berne,van, Pierre / Donkers, Jan
OJA Koen
Winst
15.11.2019
TBNL Eerste Klasse
2. Speeldag
Graaf, de, Sjon / Vissers, Erik
The Outlaws
Heuvel, van den, Chiel / Wit, de, Ton
Oranjebar
Verlies
15.11.2019
TBNL Eerste Klasse
2. Speeldag
Graaf, de, Sjon / Vissers, Erik
The Outlaws
Sijkens, Peter / Eijndhoven, van, Eric
Oranjebar
Winst
15.11.2019
TBNL Eerste Klasse
2. Speeldag
Graaf, de, Wesley / Vissers, Erik
The Outlaws
Eijndhoven, van, Eric / Heuvel, van den, Chiel
Oranjebar
Winst
15.11.2019
TBNL Eerste Klasse
2. Speeldag
Vissers, Erik / Graaf, de, Wesley
The Outlaws
Sijkens, Peter / Wit, de, Ton
Oranjebar
Winst
30.10.2019
TBNL Eerste Klasse
1. Speeldag
Janssen, Polly / Vissers, Erik
The Outlaws
Mol, de, Jan / Roodhorst, Emile
Oventje
Verlies
30.10.2019
TBNL Eerste Klasse
1. Speeldag
Janssen, Polly / Vissers, Erik
The Outlaws
Nabuurs, Jeroen / Voort, van de, Jos
Oventje
Verlies
30.10.2019
TBNL Eerste Klasse
1. Speeldag
Vissers, Erik / Graaf, de, Wesley
The Outlaws
Voort, van de, Jos / Mol, de, Jan
Oventje
Verlies
30.10.2019
TBNL Eerste Klasse
1. Speeldag
Vissers, Erik / Graaf, de, Wesley
The Outlaws
Roodhorst, Emile / Nabuurs, Jeroen
Oventje
Verlies
18.10.2019
TBNL Tweede Klasse
2. Speeldag
Lierop, van, Conn / Vissers, Erik
Willem van Oranje
Warmerdam, Chris / Renwarin, Isaac
Lokaal 42
Winst
18.10.2019
TBNL Tweede Klasse
2. Speeldag
Sengers, Leon / Vissers, Erik
Willem van Oranje
Warmerdam, Chris / Verschuuren, Huub
Lokaal 42
Winst
18.10.2019
TBNL Tweede Klasse
2. Speeldag
Sengers, Leon / Vissers, Erik
Willem van Oranje
Haesen, Ronald / Warmerdam, Chris
Lokaal 42
Winst
22.06.2019
NTL
5. Speeldag
Vissers, Erik / Zeeland, van, Tom
All-Out
Biermans, Yves / Wollgens, Thomas
de Hakkers
Gelijkspel
22.06.2019
NTL
4. Speeldag
Maes, Michael / Vissers, Erik
All-Out
Meentz, Devin / Smeets, Rowan
Tafel 4
Verlies
22.06.2019
NTL
4. Speeldag
Vissers, Erik / Maes, Michael
All-Out
Jongen, Kay / Smeets, Rowan
Tafel 4
Verlies
22.06.2019
NTL
3. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens / Vissers, Erik
All-Out
Camp op den, Shem / Wijers Sauren, Mechtilde
Raodhoes Warriors
Winst
22.06.2019
NTL
2. Speeldag
Vissers, Erik / Zeeland, van, Tom
All-Out
Hanssen, Rick / Kutaydin, Jeroen
de Bekker 1
Verlies
22.06.2019
NTL
2. Speeldag
Vissers, Erik / Zeeland, van, Tom
All-Out
Jongen, Bas / Dost, Mark
de Bekker 1
Verlies
22.06.2019
NTL
1. Speeldag
Maes, Michael / Vissers, Erik
All-Out
Schijndel, van, Thijs / Chamuleau, Raoul
Club Foos
Verlies
22.06.2019
NTL
1. Speeldag
Graaf, de, Wesley / Vissers, Erik
All-Out
Schijndel, van, Thijs / Chamuleau, Raoul
Club Foos
Gelijkspel
03.05.2019
TBNL Tweede Klasse
15. Speeldag
Vaassen, Ad / Vissers, Erik
Willem van Oranje
Bol, Yey / Wijlick, van, Sjeer
De Boesjer
Winst
15.03.2019
TBNL Tweede Klasse
12. Speeldag
Vissers, Erik / Pelt, van, Frank
Willem van Oranje
Horen, van, Jack / Moors, Mike
Marma bar
Winst
15.03.2019
TBNL Tweede Klasse
12. Speeldag
Zeeland, van, Tom / Vissers, Erik
Willem van Oranje
Horen, van, Erik / Moors, Mike
Marma bar
Verlies
07.12.2018
TBNL Tweede Klasse
6. Speeldag
Pelt, van, Frank / Vissers, Erik
Willem van Oranje
Willems, Roger / Peeters, Roy
De Boesjer
Winst
07.12.2018
TBNL Tweede Klasse
6. Speeldag
Vissers, Erik / Zeeland, van, Tom
Willem van Oranje
Bol, Yey / Wijlick, van, Sjeer
De Boesjer
Winst
07.12.2018
TBNL Tweede Klasse
6. Speeldag
Pelt, van, Frank / Vissers, Erik
Willem van Oranje
Willems, Roger / Peeters, Roy
De Boesjer
Winst
26.10.2018
TBNL Tweede Klasse
3. Speeldag
Lierop, van, Conn / Vissers, Erik
Willem van Oranje
Horen, van, Jack / Joosten, Harry
Marma bar
Verlies
26.10.2018
TBNL Tweede Klasse
3. Speeldag
Vissers, Erik / Zeeland, van, Tom
Willem van Oranje
Joosten, Harry / Moors, Mike
Marma bar
Verlies
12.10.2018
TBNL Tweede Klasse
2. Speeldag
Vaassen, Ad / Vissers, Erik
Willem van Oranje
Baggermans, Dirk / Kaathoven , van, Rene
Vertierke
Winst
12.10.2018
TBNL Tweede Klasse
2. Speeldag
Pelt, van, Frank / Vissers, Erik
Willem van Oranje
Vriens, Laurens / Baggermans, Dirk
Vertierke
Winst
15.06.2018
TBNL Tweede Klasse
17. Speeldag
Vissers, Erik / Sengers, Leon
Willem van Oranje
Smetsers, Wim / Graaf, de, Wesley
De Boemel
Winst
01.06.2018
TBNL Tweede Klasse
6. Speeldag
Vissers, Erik / Sengers, Leon
Willem van Oranje
Brouwer, de, Koen / Veijfeijken, van, Rob
OJA
Winst
01.06.2018
TBNL Tweede Klasse
6. Speeldag
Lierop, van, Conn / Vissers, Erik
Willem van Oranje
Bergkamp, Gijs / Brouwer, de, Koen
OJA
Winst
11.05.2018
TBNL Tweede Klasse
16. Speeldag
Vaassen, Ad / Vissers, Erik
Willem van Oranje
Renwarin, Isaac / Warmerdam, Chris
Lokaal 42
Winst
14.04.2018
Open Dubbel
6. Ronde 2. Extra ronde
Graaf, de, Sjon / Vissers, Erik Franssen, Fer / Smetsers, Wim Winst
14.04.2018
Open Dubbel
4. Ronde 2. Extra ronde
Graaf, de, Sjon / Vissers, Erik Meisters, Horst / Kuhtreiber, Frenk Verlies
14.04.2018
Open Dubbel
3. Ronde 2. Extra ronde
Graaf, de, Sjon / Vissers, Erik Nijmeijer, Lianne / Kruijer, Sven Winst
14.04.2018
Open Dubbel
2. Ronde 2. Extra ronde
Graaf, de, Sjon / Vissers, Erik Graaf, de, Wesley / Neerven, van, Jeroen Gelijkspel
14.04.2018
Open Dubbel
Kwart finale Extra ronde
Graaf, de, Sjon / Vissers, Erik Slegers, Luvic / Gobbels, Rob Verlies
14.04.2018
Open Dubbel
1. Ronde 2. Extra ronde
Graaf, de, Sjon / Vissers, Erik Dost, Mark / Jongen, Kay Verlies
30.03.2018
TBNL Tweede Klasse
13. Speeldag
Vissers, Erik / Lierop, van, Conn
Willem van Oranje
Horen, van, Erik / Horen, van, Jack
Marma bar
Verlies
30.03.2018
TBNL Tweede Klasse
13. Speeldag
Vissers, Erik / Zeeland, van, Tom
Willem van Oranje
Horen, van, Erik / Horen, van, Jack
Marma bar
Winst
16.02.2018
TBNL Tweede Klasse
10. Speeldag
Vissers, Erik / Zeeland, van, Tom
Willem van Oranje
Veijfeijken, van, Wessel / Vromen, Dzyan
OJAA
Winst
16.02.2018
TBNL Tweede Klasse
10. Speeldag
Vaassen, Ad / Vissers, Erik
Willem van Oranje
Keunen, Leroy / Loo, van der, Cai
OJAA
Winst
16.02.2018
TBNL Tweede Klasse
10. Speeldag
Zeeland, van, Tom / Vissers, Erik
Willem van Oranje
Loo, van der, Cai / Berne,van, Pierre
OJAA
Winst
02.02.2018
TBNL Tweede Klasse
9. Speeldag
Vaassen, Ad / Vissers, Erik
Willem van Oranje
Fleuren, Tom / Willems, Roger
De Boesjer
Winst
02.02.2018
TBNL Tweede Klasse
9. Speeldag
Lierop, van, Conn / Vissers, Erik
Willem van Oranje
Fleuren, Tom / Bol, Yey
De Boesjer
Verlies
25.11.2017
ITSF Master Series
3. Ronde 2. Extra ronde
Graaf, de, Sjon / Vissers, Erik Smetsers, Wim / Graaf, de, Wesley Verlies
25.11.2017
ITSF Master Series
1. Ronde 2. Extra ronde
Graaf, de, Sjon / Vissers, Erik Jongen, Kay / Jongen, Bas Verlies
10.11.2017
TBNL Tweede Klasse
4. Speeldag
Zeeland, van, Tom / Vissers, Erik
Willem van Oranje
Joosten, Harry / Barten, Eric
Marma bar
Winst
10.11.2017
TBNL Tweede Klasse
4. Speeldag
Vissers, Erik / Pelt, van, Frank
Willem van Oranje
Horen, van, Jack / Moors, Mike
Marma bar
Verlies
27.10.2017
TBNL Tweede Klasse
3. Speeldag
Vissers, Erik / Zeeland, van, Tom
Willem van Oranje
Baggermans, Dirk / Mansvelder, Marijn
Vertierke
Winst
27.10.2017
TBNL Tweede Klasse
3. Speeldag
Lierop, van, Conn / Vissers, Erik
Willem van Oranje
Mansvelder, Marijn / Verlijsdonk, Jan
Vertierke
Winst
13.10.2017
TBNL Tweede Klasse
2. Speeldag
Vaassen, Ad / Vissers, Erik
Willem van Oranje
Mortel, van de, Harry / Kerkhof, van de, Rens
Allemanscafe 2
Winst
13.10.2017
TBNL Tweede Klasse
2. Speeldag
Vissers, Erik / Lierop, van, Conn
Willem van Oranje
Mortel, van de, Harry / Kessels, Ralph
Allemanscafe 2
Winst
13.10.2017
TBNL Tweede Klasse
2. Speeldag
Zeeland, van, Tom / Vissers, Erik
Willem van Oranje
Kerkhof, van de, Rens / Kessels, Ralph
Allemanscafe 2
Winst
21.04.2017
SBN Eerste klasse
14. Speeldag
Kamps, Roger / Vissers, Erik
Tribunaal
Winters, Sander / Visser, de, Joris
Masters of Puppets
Winst
21.04.2017
SBN Eerste klasse
14. Speeldag
Kamps, Roger / Vissers, Erik
Tribunaal
Dijk van, Jeroen / Loonen, Roel
Masters of Puppets
Verlies
21.04.2017
SBN Eerste klasse
14. Speeldag
Vissers, Erik / Turnhout, van, Rogier
Tribunaal
Dijk van, Jeroen / Winters, Sander
Masters of Puppets
Verlies
21.04.2017
SBN Eerste klasse
14. Speeldag
Vissers, Erik / Turnhout, van, Rogier
Tribunaal
Loonen, Roel / Visser, de, Joris
Masters of Puppets
Verlies
08.04.2017
Benelux Open 2017
4. Ronde Extra ronde
Vissers, Erik / Kamps, Roger Adriaansen, Jeffrey / Vincken, Vincent Winst
08.04.2017
Benelux Open 2017
3. Ronde Extra ronde
Vissers, Erik / Kamps, Roger Franssen, Fer / Visser de, Ton Gelijkspel
08.04.2017
Benelux Open 2017
2. Ronde Extra ronde
Vissers, Erik / Kamps, Roger Dautzenberg, Leon / Vroomen, Jan Verlies
08.04.2017
Benelux Open 2017
1. Ronde Extra ronde
Vissers, Erik / Kamps, Roger Speycken, Nic / Raukema van, Folkert Verlies
07.04.2017
SBN Eerste klasse
13. Speeldag
Vissers, Erik / Kamps, Roger
Tribunaal
Horen, van, Erik / Verschuuren, Huub
Allemanscafe
Verlies
07.04.2017
SBN Eerste klasse
13. Speeldag
Vissers, Erik / Kamps, Roger
Tribunaal
Baggermans, Dirk / Kerkhof, van de, Rens
Allemanscafe
Verlies
07.04.2017
SBN Eerste klasse
13. Speeldag
Vissers, Erik / Turnhout, van, Rogier
Tribunaal
Baggermans, Dirk / Horen, van, Erik
Allemanscafe
Verlies
07.04.2017
SBN Eerste klasse
13. Speeldag
Vissers, Erik / Turnhout, van, Rogier
Tribunaal
Kerkhof, van de, Rens / Verschuuren, Huub
Allemanscafe
Verlies
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)