Speler > Nabuurs, Jeroen

Nabuurs, Jeroen

 
Informatie
Categorie: Senioren
Ranking: Semi-Pro
Vereniging: Oventje
Organisatie: SBN
Nationale Spelersnr.: 30007
Internationale Spelersnr.: 52800341
 
Ranglijsten plaatsing
Ranglijst Plaats Deelnemers
2018-2019
Heren dubbel 78 122
Senioren dubbel 12 19
2017-2018
Heren 75 126
Senioren 13 19
2016-2017
Heren 90 119
Senioren 9 12
 
Deelnemers
Toernooi Plaats Discipline Datum Plaats Meldungen
2018-2019
Challenger Tour - 2 Spaubeek Open Dubbel Zo., 17.03.2019 6 9
Challenger De Boemel - Mierlo Open Dubbel Za., 26.01.2019 14 25
Challenger De Boemel - Mierlo Amateur Za., 26.01.2019 5 13
2017-2018
ITSF Master Series Spijkenisse Open Dubbel Za., 25.11.2017 31 55
2016-2017
Club Foos Open Doubles De Keet - Amsterdam Open Doubles Za., 18.03.2017 9 24
 
Discipline
Team Competites
2019-2020
Oventje TBNL Eerste Klasse
2018-2019
Oventje TBNL Eerste Klasse
2017-2018
Den Brouwer TBNL Eerste Klasse
2016-2017
Den Brouwer SBN Eerste klasse
2015-2016
Den Brouwer SBN Eerste klasse
2014-2015
Den Brouwer SBN Eerste klasse
2013-2014
Den Brouwer SBN Eerste klasse
 
Laatste Dubbelspel
Datum Speler Speler Resultaat
06.03.2020
TBNL Eerste Klasse
7. Speeldag
Voort, van de, Jos / Nabuurs, Jeroen
Oventje
Hodiamont, Leon / Horen, van, Erik
Allemanscafe 1
Winst
06.03.2020
TBNL Eerste Klasse
7. Speeldag
Voort, van de, Jos / Nabuurs, Jeroen
Oventje
Joosten, Harry / Kerkhof, van de, Rens
Allemanscafe 1
Verlies
06.03.2020
TBNL Eerste Klasse
7. Speeldag
Els, van, Randall / Nabuurs, Jeroen
Oventje
Horen, van, Erik / Joosten, Harry
Allemanscafe 1
Winst
06.03.2020
TBNL Eerste Klasse
7. Speeldag
Els, van, Randall / Nabuurs, Jeroen
Oventje
Hodiamont, Leon / Kerkhof, van de, Rens
Allemanscafe 1
Winst
07.02.2020
TBNL Eerste Klasse
6. Speeldag
Nabuurs, Jeroen / Voort, van de, Jos
Oventje
Graaf, de, Sjon / Graaf, de, Wesley
The Outlaws
Verlies
07.02.2020
TBNL Eerste Klasse
6. Speeldag
Nabuurs, Jeroen / Voort, van de, Jos
Oventje
Vissers, Erik / Janssen, Polly
The Outlaws
Winst
07.02.2020
TBNL Eerste Klasse
6. Speeldag
Nabuurs, Jeroen / Verbruggen, Robert
Oventje
Graaf, de, Wesley / Vissers, Erik
The Outlaws
Verlies
07.02.2020
TBNL Eerste Klasse
6. Speeldag
Nabuurs, Jeroen / Verbruggen, Robert
Oventje
Graaf, de, Sjon / Janssen, Polly
The Outlaws
Verlies
23.01.2020
TBNL Eerste Klasse
5. Speeldag
Nabuurs, Jeroen / Voort, van de, Jos
Oventje
Eijndhoven, van, Eric / Wit, de, Ton
Oranjebar
Winst
23.01.2020
TBNL Eerste Klasse
5. Speeldag
Nabuurs, Jeroen / Voort, van de, Jos
Oventje
Dijk van, Ricky / Sijkens, Peter
Oranjebar
Winst
23.01.2020
TBNL Eerste Klasse
5. Speeldag
Nabuurs, Jeroen / Roodhorst, Emile
Oventje
Dijk van, Ricky / Eijndhoven, van, Eric
Oranjebar
Verlies
23.01.2020
TBNL Eerste Klasse
5. Speeldag
Nabuurs, Jeroen / Roodhorst, Emile
Oventje
Sijkens, Peter / Wit, de, Ton
Oranjebar
Verlies
18.12.2019
TBNL Eerste Klasse
4. Speeldag
Voort, van de, Jos / Nabuurs, Jeroen
Oventje
Visser, de, Joris / Winters, Sander
Masters of Puppets
Winst
18.12.2019
TBNL Eerste Klasse
4. Speeldag
Voort, van de, Jos / Nabuurs, Jeroen
Oventje
Dijk van, Jeroen / Loonen, Roel
Masters of Puppets
Winst
18.12.2019
TBNL Eerste Klasse
4. Speeldag
Bergmans, Eric / Nabuurs, Jeroen
Oventje
Winters, Sander / Loonen, Roel
Masters of Puppets
Winst
18.12.2019
TBNL Eerste Klasse
4. Speeldag
Bergmans, Eric / Nabuurs, Jeroen
Oventje
Visser, de, Joris / Dijk van, Jeroen
Masters of Puppets
Winst
27.11.2019
TBNL Eerste Klasse
3. Speeldag
Voort, van de, Jos / Nabuurs, Jeroen
Oventje
Bilsum, van, Fastert / Vandebosch, Guido
Cues & Balls
Verlies
27.11.2019
TBNL Eerste Klasse
3. Speeldag
Voort, van de, Jos / Nabuurs, Jeroen
Oventje
Otten, Yuri / Otten-Kerkhof, Tessa
Cues & Balls
Winst
27.11.2019
TBNL Eerste Klasse
3. Speeldag
Els, van, Randall / Nabuurs, Jeroen
Oventje
Otten, Yuri / Vandebosch, Guido
Cues & Balls
Verlies
27.11.2019
TBNL Eerste Klasse
3. Speeldag
Els, van, Randall / Nabuurs, Jeroen
Oventje
Bilsum, van, Fastert / Otten-Kerkhof, Tessa
Cues & Balls
Verlies
13.11.2019
TBNL Eerste Klasse
2. Speeldag
Voort, van de, Jos / Nabuurs, Jeroen
Oventje
Kerkhof, van de, Rens / Baggermans, Dirk
Allemanscafe 1
Winst
13.11.2019
TBNL Eerste Klasse
2. Speeldag
Voort, van de, Jos / Nabuurs, Jeroen
Oventje
Horen, van, Erik / Joosten, Harry
Allemanscafe 1
Winst
13.11.2019
TBNL Eerste Klasse
2. Speeldag
Els, van, Randall / Nabuurs, Jeroen
Oventje
Baggermans, Dirk / Horen, van, Erik
Allemanscafe 1
Verlies
13.11.2019
TBNL Eerste Klasse
2. Speeldag
Els, van, Randall / Nabuurs, Jeroen
Oventje
Kerkhof, van de, Rens / Joosten, Harry
Allemanscafe 1
Verlies
30.10.2019
TBNL Eerste Klasse
1. Speeldag
Nabuurs, Jeroen / Voort, van de, Jos
Oventje
Graaf, de, Sjon / Graaf, de, Wesley
The Outlaws
Verlies
30.10.2019
TBNL Eerste Klasse
1. Speeldag
Nabuurs, Jeroen / Voort, van de, Jos
Oventje
Janssen, Polly / Vissers, Erik
The Outlaws
Winst
30.10.2019
TBNL Eerste Klasse
1. Speeldag
Roodhorst, Emile / Nabuurs, Jeroen
Oventje
Janssen, Polly / Graaf, de, Sjon
The Outlaws
Winst
30.10.2019
TBNL Eerste Klasse
1. Speeldag
Roodhorst, Emile / Nabuurs, Jeroen
Oventje
Vissers, Erik / Graaf, de, Wesley
The Outlaws
Winst
17.03.2019
Challenger Tour - 2
Kwart finale Hoofdronde
Nabuurs, Jeroen / Roodhorst, Emile Hermans, Twan / Dost, Mark Verlies
17.03.2019
Challenger Tour - 2
5. Ronde Voorronde
Nabuurs, Jeroen / Roodhorst, Emile Kerkhof, van de, Rens / Slegers, Luvic Winst
17.03.2019
Challenger Tour - 2
4. Ronde Voorronde
Nabuurs, Jeroen / Roodhorst, Emile Bemelmans, Donee / Franssen, Jo Winst
17.03.2019
Challenger Tour - 2
3. Ronde Voorronde
Nabuurs, Jeroen / Roodhorst, Emile Hermans, Twan / Dost, Mark Verlies
17.03.2019
Challenger Tour - 2
2. Ronde Voorronde
Nabuurs, Jeroen / Roodhorst, Emile Coenen, Davy / Eerens, Mitch Verlies
26.01.2019
Challenger
5. Ronde Voorronde
Nabuurs, Jeroen / Mol, de, Jan Schnierer, Daniel / Horen, van, Erik Winst
26.01.2019
Challenger
4. Ronde Voorronde
Nabuurs, Jeroen / Mol, de, Jan Schijndel, van, Thijs / Chamuleau, Raoul Verlies
26.01.2019
Challenger
3. Ronde Voorronde
Nabuurs, Jeroen / Mol, de, Jan Kruijer, Sven / Stijkel, Gilles Winst
16.05.2018
TBNL Eerste Klasse
14. Speeldag
Voort, van de, Jos / Nabuurs, Jeroen
Den Brouwer
Eijndhoven, van, Eric / Sijkens, Peter
Oranjebar
Verlies
16.05.2018
TBNL Eerste Klasse
14. Speeldag
Voort, van de, Jos / Nabuurs, Jeroen
Den Brouwer
Dijk van, Ricky / Wit, de, Ton
Oranjebar
Winst
16.05.2018
TBNL Eerste Klasse
14. Speeldag
Els, van, Randall / Nabuurs, Jeroen
Den Brouwer
Wit, de, Ton / Sijkens, Peter
Oranjebar
Winst
16.05.2018
TBNL Eerste Klasse
14. Speeldag
Els, van, Randall / Nabuurs, Jeroen
Den Brouwer
Dijk van, Ricky / Eijndhoven, van, Eric
Oranjebar
Verlies
02.05.2018
TBNL Eerste Klasse
13. Speeldag
Voort, van de, Jos / Nabuurs, Jeroen
Den Brouwer
Wilkes, Angelo / Smits, Rob
Soccer Boys
Winst
02.05.2018
TBNL Eerste Klasse
13. Speeldag
Voort, van de, Jos / Nabuurs, Jeroen
Den Brouwer
Lagrene, Pancho / Heesakkers, Emil
Soccer Boys
Winst
02.05.2018
TBNL Eerste Klasse
13. Speeldag
Els, van, Randall / Nabuurs, Jeroen
Den Brouwer
Lagrene, Pancho / Smits, Rob
Soccer Boys
Winst
02.05.2018
TBNL Eerste Klasse
13. Speeldag
Els, van, Randall / Nabuurs, Jeroen
Den Brouwer
Heesakkers, Emil / Wilkes, Angelo
Soccer Boys
Winst
18.04.2018
TBNL Eerste Klasse
12. Speeldag
Nabuurs, Jeroen / Voort, van de, Jos
Den Brouwer
Neefs, Tim / Damen, Peter
T-kwadraat
Verlies
18.04.2018
TBNL Eerste Klasse
12. Speeldag
Nabuurs, Jeroen / Voort, van de, Jos
Den Brouwer
Bilsum, van, Fastert / Loon van, Adriaan
T-kwadraat
Verlies
18.04.2018
TBNL Eerste Klasse
12. Speeldag
Nabuurs, Jeroen / Els, van, Randall
Den Brouwer
Bilsum, van, Fastert / Damen, Peter
T-kwadraat
Verlies
18.04.2018
TBNL Eerste Klasse
12. Speeldag
Nabuurs, Jeroen / Els, van, Randall
Den Brouwer
Neefs, Tim / Loon van, Adriaan
T-kwadraat
Verlies
05.04.2018
TBNL Eerste Klasse
11. Speeldag
Nabuurs, Jeroen / Voort, van de, Jos
Den Brouwer
Dijk van, Jeroen / Visser, de, Joris
Masters of Puppets
Winst
05.04.2018
TBNL Eerste Klasse
11. Speeldag
Nabuurs, Jeroen / Voort, van de, Jos
Den Brouwer
Loonen, Roel / Winters, Sander
Masters of Puppets
Verlies
05.04.2018
TBNL Eerste Klasse
11. Speeldag
Nabuurs, Jeroen / Els, van, Randall
Den Brouwer
Winters, Sander / Dijk van, Jeroen
Masters of Puppets
Winst
05.04.2018
TBNL Eerste Klasse
11. Speeldag
Nabuurs, Jeroen / Els, van, Randall
Den Brouwer
Loonen, Roel / Visser, de, Joris
Masters of Puppets
Verlies
15.03.2018
TBNL Eerste Klasse
7. Speeldag
Voort, van de, Jos / Nabuurs, Jeroen
Den Brouwer
Wit, de, Ton / Eijndhoven, van, Eric
Oranjebar
Verlies
15.03.2018
TBNL Eerste Klasse
7. Speeldag
Voort, van de, Jos / Nabuurs, Jeroen
Den Brouwer
Dijk van, Ricky / Sijkens, Peter
Oranjebar
Verlies
15.03.2018
TBNL Eerste Klasse
7. Speeldag
Nabuurs, Jeroen / Els, van, Randall
Den Brouwer
Dijk van, Ricky / Eijndhoven, van, Eric
Oranjebar
Verlies
15.03.2018
TBNL Eerste Klasse
7. Speeldag
Nabuurs, Jeroen / Els, van, Randall
Den Brouwer
Sijkens, Peter / Wit, de, Ton
Oranjebar
Verlies
07.03.2018
TBNL Eerste Klasse
9. Speeldag
Voort, van de, Jos / Nabuurs, Jeroen
Den Brouwer
Visser de, Ton / Janssen, Polly
Frappant
Winst
07.03.2018
TBNL Eerste Klasse
9. Speeldag
Voort, van de, Jos / Nabuurs, Jeroen
Den Brouwer
Visser de, Ton / Janssen, Polly
Frappant
Winst
07.03.2018
TBNL Eerste Klasse
9. Speeldag
Els, van, Randall / Nabuurs, Jeroen
Den Brouwer
Visser de, Ton / Mol, de, Jan
Frappant
Verlies
07.03.2018
TBNL Eerste Klasse
9. Speeldag
Els, van, Randall / Nabuurs, Jeroen
Den Brouwer
Bergmans, Eric / Janssen, Polly
Frappant
Winst
02.02.2018
TBNL Eerste Klasse
8. Speeldag
Voort, van de, Jos / Nabuurs, Jeroen
Den Brouwer
Kerkhof, van de, Rens / Schnierer, Daniel
Allemanscafe 1
Winst
02.02.2018
TBNL Eerste Klasse
8. Speeldag
Voort, van de, Jos / Nabuurs, Jeroen
Den Brouwer
Horen, van, Erik / Horen, van, Jack
Allemanscafe 1
Winst
02.02.2018
TBNL Eerste Klasse
8. Speeldag
Verbruggen, Robert / Nabuurs, Jeroen
Den Brouwer
Horen, van, Erik / Kerkhof, van de, Rens
Allemanscafe 1
Verlies
02.02.2018
TBNL Eerste Klasse
8. Speeldag
Verbruggen, Robert / Nabuurs, Jeroen
Den Brouwer
Horen, van, Jack / Schnierer, Daniel
Allemanscafe 1
Verlies
11.01.2018
TBNL Eerste Klasse
6. Speeldag
Voort, van de, Jos / Nabuurs, Jeroen
Den Brouwer
Heesakkers, Emil / Leimbergen, Albert
Soccer Boys
Verlies
11.01.2018
TBNL Eerste Klasse
6. Speeldag
Voort, van de, Jos / Nabuurs, Jeroen
Den Brouwer
Wilkes, Angelo / Lagrene, Pancho
Soccer Boys
Winst
11.01.2018
TBNL Eerste Klasse
6. Speeldag
Els, van, Randall / Nabuurs, Jeroen
Den Brouwer
Lagrene, Pancho / Leimbergen, Albert
Soccer Boys
Winst
11.01.2018
TBNL Eerste Klasse
6. Speeldag
Els, van, Randall / Nabuurs, Jeroen
Den Brouwer
Heesakkers, Emil / Wilkes, Angelo
Soccer Boys
Verlies
13.12.2017
TBNL Eerste Klasse
5. Speeldag
Voort, van de, Jos / Nabuurs, Jeroen
Den Brouwer
Otten-Kerkhof, Tessa / Otten, Yuri
T-kwadraat
Verlies
13.12.2017
TBNL Eerste Klasse
5. Speeldag
Voort, van de, Jos / Nabuurs, Jeroen
Den Brouwer
Bilsum, van, Fastert / Neefs, Tim
T-kwadraat
Verlies
13.12.2017
TBNL Eerste Klasse
5. Speeldag
Els, van, Randall / Nabuurs, Jeroen
Den Brouwer
Bilsum, van, Fastert / Otten, Yuri
T-kwadraat
Verlies
13.12.2017
TBNL Eerste Klasse
5. Speeldag
Els, van, Randall / Nabuurs, Jeroen
Den Brouwer
Otten-Kerkhof, Tessa / Neefs, Tim
T-kwadraat
Verlies
29.11.2017
TBNL Eerste Klasse
4. Speeldag
Nabuurs, Jeroen / Voort, van de, Jos
Den Brouwer
Dijk van, Jeroen / Visser, de, Joris
Masters of Puppets
Verlies
29.11.2017
TBNL Eerste Klasse
4. Speeldag
Nabuurs, Jeroen / Voort, van de, Jos
Den Brouwer
Winters, Sander / Loonen, Roel
Masters of Puppets
Verlies
29.11.2017
TBNL Eerste Klasse
4. Speeldag
Nabuurs, Jeroen / Els, van, Randall
Den Brouwer
Dijk van, Jeroen / Winters, Sander
Masters of Puppets
Verlies
29.11.2017
TBNL Eerste Klasse
4. Speeldag
Nabuurs, Jeroen / Els, van, Randall
Den Brouwer
Loonen, Roel / Visser, de, Joris
Masters of Puppets
Winst
25.11.2017
ITSF Master Series
1. Ronde 2. Extra ronde
Roodhorst, Emile / Nabuurs, Jeroen Syed, Qaiser / Kleinveldus, Danny Verlies
02.11.2017
TBNL Eerste Klasse
2. Speeldag
Verbruggen, Robert / Nabuurs, Jeroen
Den Brouwer
Bergmans, Eric / Mol, de, Jan
Frappant
Verlies
02.11.2017
TBNL Eerste Klasse
2. Speeldag
Verbruggen, Robert / Nabuurs, Jeroen
Den Brouwer
Janssen, Polly / Eenbergen, Ton
Frappant
Winst
02.11.2017
TBNL Eerste Klasse
2. Speeldag
Nabuurs, Jeroen / Voort, van de, Jos
Den Brouwer
Janssen, Polly / Bergmans, Eric
Frappant
Verlies
02.11.2017
TBNL Eerste Klasse
2. Speeldag
Nabuurs, Jeroen / Voort, van de, Jos
Den Brouwer
Mol, de, Jan / Eenbergen, Ton
Frappant
Verlies
04.10.2017
TBNL Eerste Klasse
1. Speeldag
Voort, van de, Jos / Nabuurs, Jeroen
Den Brouwer
Kerkhof, van de, Rens / Schnierer, Daniel
Allemanscafe 1
Winst
04.10.2017
TBNL Eerste Klasse
1. Speeldag
Voort, van de, Jos / Nabuurs, Jeroen
Den Brouwer
Baggermans, Dirk / Horen, van, Erik
Allemanscafe 1
Winst
04.10.2017
TBNL Eerste Klasse
1. Speeldag
Nabuurs, Jeroen / Els, van, Randall
Den Brouwer
Kerkhof, van de, Rens / Horen, van, Erik
Allemanscafe 1
Verlies
04.10.2017
TBNL Eerste Klasse
1. Speeldag
Nabuurs, Jeroen / Els, van, Randall
Den Brouwer
Baggermans, Dirk / Schnierer, Daniel
Allemanscafe 1
Winst
21.04.2017
SBN Eerste klasse
14. Speeldag
Els, van, Randall / Nabuurs, Jeroen
Den Brouwer
Kerkhof, van de, Rens / Schnierer, Daniel
Allemanscafe
Verlies
21.04.2017
SBN Eerste klasse
14. Speeldag
Els, van, Randall / Nabuurs, Jeroen
Den Brouwer
Horen, van, Erik / Baggermans, Dirk
Allemanscafe
Winst
21.04.2017
SBN Eerste klasse
14. Speeldag
Voort, van de, Jos / Nabuurs, Jeroen
Den Brouwer
Baggermans, Dirk / Schnierer, Daniel
Allemanscafe
Winst
21.04.2017
SBN Eerste klasse
14. Speeldag
Voort, van de, Jos / Nabuurs, Jeroen
Den Brouwer
Horen, van, Erik / Kerkhof, van de, Rens
Allemanscafe
Winst
06.04.2017
SBN Eerste klasse
13. Speeldag
Voort, van de, Jos / Nabuurs, Jeroen
Den Brouwer
Smits, Rob / Smits, Rob
Soccer Boys
Winst
06.04.2017
SBN Eerste klasse
13. Speeldag
Voort, van de, Jos / Nabuurs, Jeroen
Den Brouwer
Heesakkers, Emil / Lagrene, Pancho
Soccer Boys
Winst
06.04.2017
SBN Eerste klasse
13. Speeldag
Els, van, Randall / Nabuurs, Jeroen
Den Brouwer
Lagrene, Pancho / Smits, Rob
Soccer Boys
Winst
06.04.2017
SBN Eerste klasse
13. Speeldag
Els, van, Randall / Nabuurs, Jeroen
Den Brouwer
Heesakkers, Emil / Wilkes, Angelo
Soccer Boys
Winst
22.03.2017
SBN Eerste klasse
12. Speeldag
Nabuurs, Jeroen / Voort, van de, Jos
Den Brouwer
Visser, de, Joris / Dijk van, Jeroen
Masters of Puppets
Verlies
22.03.2017
SBN Eerste klasse
12. Speeldag
Nabuurs, Jeroen / Voort, van de, Jos
Den Brouwer
Winters, Sander / Loonen, Roel
Masters of Puppets
Winst
22.03.2017
SBN Eerste klasse
12. Speeldag
Els, van, Randall / Nabuurs, Jeroen
Den Brouwer
Visser, de, Joris / Loonen, Roel
Masters of Puppets
Winst
22.03.2017
SBN Eerste klasse
12. Speeldag
Els, van, Randall / Nabuurs, Jeroen
Den Brouwer
Dijk van, Jeroen / Winters, Sander
Masters of Puppets
Winst
15.03.2017
SBN Eerste klasse
11. Speeldag
Nabuurs, Jeroen / Voort, van de, Jos
Den Brouwer
Bilsum, van, Fastert / Loon van, Adriaan
T-kwadraat
Verlies
15.03.2017
SBN Eerste klasse
11. Speeldag
Nabuurs, Jeroen / Voort, van de, Jos
Den Brouwer
Otten, Yuri / Otten-Kerkhof, Tessa
T-kwadraat
Winst
15.03.2017
SBN Eerste klasse
11. Speeldag
Nabuurs, Jeroen / Els, van, Randall
Den Brouwer
Bilsum, van, Fastert / Otten-Kerkhof, Tessa
T-kwadraat
Verlies
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)