Speler > Maassen, Mark

Maassen, Mark

 
Informatie
Categorie: Senioren
Ranking: Master
Vereniging: 't Lämke
Organisatie: Zuid Oost Hoek
Nationale Spelersnr.: 1842
 
Ranglijsten plaatsing
Ranglijst Plaats Deelnemers
2017-2018
ZOH Bokaal 37 147
2011-2012
Open 68 196
Pro 53 85
 
Deelnemers
Toernooi Plaats Discipline Datum Plaats Meldungen
2019-2020
Blauw Wit'62 Eys Hoofdklasse Vr., 27.12.2019 3 4
2018-2019
Blauw Wit'62 Eys-Wittem 1e Klasse Za., 29.12.2018 2 4
2017-2018
Toernooi Blauw Wit Eys-Wittem Open Dubbel Vr., 29.12.2017 10 51
2011-2012
Nederlandse Kampioenschappen Stein Open dubbel Vr., 06.04.2012 9 32
Nederlandse Kampioenschappen Stein Pro dubbel Vr., 06.04.2012 9 16
 
Discipline
Team Competites
2020-2021
't Lämke 1 ZOH Overgangsklasse
2019-2020
't Lämke 1 ZOH 1e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse
2018-2019
't Lämke 1 ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse
2017-2018
De Pitsers 1 ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse
2016-2017
De Pitsers 1e Klasse, NTVB Beker Terugvalronde, NTVB Beker Kwalificatie
2015-2016
De Pitsers Eerste Klasse, NTVB Beker Algemeen, NTVB Beker 1e Klasse, NTVB Beker Kwalificatie Poule 1
2014-2015
De Pitsers 1A, Beker, Beker eerste klasse
2011-2012
Beat Boys 2 1A
2009-2010
Old inn Ere klasse
 
Laatste Dubbelspel
Datum Speler Speler Resultaat
18.09.2020
ZOH Overgangsklasse
1. Speeldag
Paulissen, Jos / Maassen, Mark
't Lämke 1
Daenen, Alex / Boelen, Rob
De Jokers 1
Verlies
06.03.2020
ZOH 1e klasse A
20. Speeldag
Walthie, Nicole / Maassen, Mark
't Lämke 1
Linden van der, Richard / Hellebrand, Roy
Star Club 1
Winst
28.02.2020
ZOH Beker
3. Ronde
Walthie, Nicole / Maassen, Mark
't Lämke 1
Smit, Marcel / Kortenray, Hubert
De Capucijn 1
Verlies
14.02.2020
ZOH 1e klasse A
19. Speeldag
Hermans, Jos / Maassen, Mark
't Lämke 1
Gielis, Chris / Theunissen, Melvin
Dingus 2
Winst
07.02.2020
ZOH 1e klasse A
18. Speeldag
Hermans, Jos / Maassen, Mark
't Lämke 1
Kosten, Peter / Eggen, Jo
't Trefpunt 1
Winst
31.01.2020
ZOH 1e klasse A
17. Speeldag
Maassen, Mark / Walthie, Nicole
't Lämke 1
Bovens, Jo / Bussens, Rob
Der Busch 1
Winst
24.01.2020
ZOH Beker
2. Ronde
Walthie, Nicole / Maassen, Mark
't Lämke 1
Dijk van, Ricky / Ruyters, Kim
In de Vrie 1
Winst
10.01.2020
ZOH 1e klasse A
15. Speeldag
Walthie, Nicole / Maassen, Mark
't Lämke 1
Stijns, Allan / Franken, Marco
De Bekker 3
Winst
03.01.2020
ZOH 1e klasse A
14. Speeldag
Hermans, Jos / Maassen, Mark
't Lämke 1
Frissen, Richard / Vaassens, Jean Pierre
DAT Boys 1
Winst
06.12.2019
ZOH 1e klasse A
12. Speeldag
Hermans, Jos / Maassen, Mark
't Lämke 1
Dopgen, Roland / Smeets, Cindy
D'r Druje Eck 1
Winst
22.11.2019
ZOH 1e klasse A
11. Speeldag
Maassen, Mark / Walthie, Nicole
't Lämke 1
Wouters, Bert / Wouters, Jean
De Smid 1
Winst
15.11.2019
ZOH 1e klasse A
10. Speeldag
Maassen, Mark / Walthie, Nicole
't Lämke 1
Engels, Jo / Klinkenberg, Bjorn
Der Bergbock 1
Winst
08.11.2019
ZOH 1e klasse A
9. Speeldag
Maassen, Mark / Royen, Mattie
't Lämke 1
Bosch van den, Hub / Bartels, Reggy
De Pitsers 1
Winst
01.11.2019
ZOH 1e klasse A
8. Speeldag
Maassen, Mark / Hermans, Jos
't Lämke 1
Hermans, Harley / Jansen, Joey
De Paardestal 1
Verlies
25.10.2019
ZOH 1e klasse A
7. Speeldag
Walthie, Nicole / Maassen, Mark
't Lämke 1
Kerckhoffs, Michael / Stitzinger, Mat
Star Club 1
Winst
11.10.2019
ZOH Beker
1. Ronde
Hermans, Jos / Maassen, Mark
't Lämke 1
Merx, May / Kicken, Mat
't Trefpunt 1
Winst
04.10.2019
ZOH 1e klasse A
6. Speeldag
Hermans, Jos / Maassen, Mark
't Lämke 1
Larik, Floortje / Moonen, Bjorn
Dingus 2
Winst
27.09.2019
ZOH 1e klasse A
5. Speeldag
Hermans, Jos / Maassen, Mark
't Lämke 1
Eykenboom, Wiel / Janssen, Richard
't Trefpunt 1
Winst
20.09.2019
ZOH 1e klasse A
4. Speeldag
Ritchi, John / Maassen, Mark
't Lämke 1
Bussens, Rob / Deswijzen, Gabriel
Der Busch 1
Winst
06.09.2019
ZOH 1e klasse A
2. Speeldag
Dingena, Johan / Maassen, Mark
't Lämke 1
Kerckhoffs, Niels / Vaessen, Peter
De Bekker 3
Verlies
30.08.2019
ZOH 1e klasse A
1. Speeldag
Maassen, Mark / Hermans, Jos
't Lämke 1
Loyson, Maurice / Duijkers, Bert
DAT Boys 1
Verlies
10.05.2019
ZOH 1e klasse B
26. Speeldag
Maassen, Mark / Walthie, Herman
't Lämke 1
Nacken, Hub / Heinen, Raymond
Oude Heide 2
Winst
03.05.2019
ZOH Beker 1e klasse
Kwart finale
Hermans, Jos / Maassen, Mark
't Lämke 1
Hataney, Servio / Cruts, Andrew
't Straotsje 2
Winst
26.04.2019
ZOH Beker 1e klasse
3. Ronde
Hermans, Jos / Maassen, Mark
't Lämke 1
Mulken van, David / Colbers, Ronny
De Sjmied 1
Winst
19.04.2019
ZOH 1e klasse B
25. Speeldag
Walthie, Herman / Maassen, Mark
't Lämke 1
Custers, Mark / Meijs, Roger
De Sjmied 1
Winst
12.04.2019
ZOH 1e klasse B
24. Speeldag
Hermans, Jos / Maassen, Mark
't Lämke 1
Frissen, Hub / Peters, Roger
Blauw Wit'62 3
Winst
05.04.2019
ZOH 1e klasse B
23. Speeldag
Hermans, Jos / Maassen, Mark
't Lämke 1
Moes, Naomi / Adriaansen, Raymond
D'r Prick 2
Winst
29.03.2019
ZOH Beker 1e klasse
2. Ronde
Maassen, Mark / Hermans, Jos
't Lämke 1
Caldenborgh, van, Chris / Camps, Jordi
White Horse 1
Winst
22.03.2019
ZOH 1e klasse B
22. Speeldag
Hermans, Jos / Maassen, Mark
't Lämke 1
Sozanski, Nico / Steegmans, Daniela
De Kroeg 2
Winst
15.03.2019
ZOH 1e klasse B
21. Speeldag
Maassen, Mark / Hermans, Jos
't Lämke 1
Hollanders, Jo / Hollanders, Sandy
Da Capo 2
Winst
08.03.2019
ZOH 1e klasse B
16. Speeldag
Hermans, Jos / Maassen, Mark
't Lämke 1
Brouns, Jos / Reulings, Alex
D'r Springbron 1
Winst
22.02.2019
ZOH 1e klasse B
20. Speeldag
Maassen, Mark / Hermans, Jos
't Lämke 1
Hendriks, Hub / Wishaupt, Glenn
De Bekker 2
Winst
15.02.2019
ZOH 1e klasse B
19. Speeldag
Hermans, Jos / Maassen, Mark
't Lämke 1
Frusch, Jos / Frusch, Roger
De Poart 1
Winst
08.02.2019
ZOH 1e klasse B
18. Speeldag
Hermans, Jos / Maassen, Mark
't Lämke 1
Eurelings - Soons, Bianca / Keulers, Harrie
't Weverke 1
Gelijkspel
01.02.2019
ZOH 1e klasse B
17. Speeldag
Maassen, Mark / Hermans, Jos
't Lämke 1
Brans-Brabant, Mike / Coenen, Youri
Beat Boys 1
Winst
25.01.2019
ZOH Beker 1e klasse
1. Ronde
Maassen, Mark / Brands, Mattie
't Lämke 1
Nacken, Ton / Arts, Jan
Oude Heide 2
Winst
11.01.2019
ZOH 1e klasse B
15. Speeldag
Remmers, Frens / Maassen, Mark
't Lämke 1
Glezer, Marcel / Verboeket, Patrick
De Wolfjes 1
Winst
04.01.2019
ZOH 1e klasse B
14. Speeldag
Brands, Mattie / Maassen, Mark
't Lämke 1
Gielkens, Loek / Weide, van der, Martin
Der Busch 1
Winst
14.12.2018
ZOH 1e klasse B
13. Speeldag
Remmers, Frens / Maassen, Mark
't Lämke 1
Sonnenschein-van Iersel, Karin / Heinen, Raymond
Oude Heide 2
Winst
07.12.2018
ZOH 1e klasse B
12. Speeldag
Maassen, Mark / Hermans, Jos
't Lämke 1
Meijs, Roger / Goffard, Geoffreij
De Sjmied 1
Winst
23.11.2018
ZOH 1e klasse B
11. Speeldag
Maassen, Mark / Remmers, Frens
't Lämke 1
Meessen, Robert / Quaedvlieg, Shane
Blauw Wit'62 3
Winst
16.11.2018
ZOH 1e klasse B
10. Speeldag
Maassen, Mark / Remmers, Frens
't Lämke 1
Moes, Naomi / Gouder de Beauregard, Sascha
D'r Prick 2
Winst
09.11.2018
ZOH 1e klasse B
9. Speeldag
Dingena, Johan / Maassen, Mark
't Lämke 1
Sozanski, Nico / Vromen, Tim
De Kroeg 2
Gelijkspel
02.11.2018
ZOH 1e klasse B
8. Speeldag
Dingena, Johan / Maassen, Mark
't Lämke 1
Eerens, Michel / Franssen, Mark
Da Capo 2
Gelijkspel
26.10.2018
ZOH 1e klasse B
7. Speeldag
Maassen, Mark / Martin, Ber
't Lämke 1
Starren, Amber / Gelissen, Michelle
De Bekker 2
Verlies
12.10.2018
ZOH Beker
1. Ronde
Hermans, Jos / Maassen, Mark
't Lämke 1
Mullenders, Maurice / Wenders, Dennis
Blauw Wit'62 1
Verlies
05.10.2018
ZOH 1e klasse B
6. Speeldag
Hermans, Jos / Maassen, Mark
't Lämke 1
Gerets, Christian / Evans, David
De Poart 1
Winst
28.09.2018
ZOH 1e klasse B
5. Speeldag
Hermans, Jos / Maassen, Mark
't Lämke 1
Schmeetz, Niki / Eurelings, Pascal
't Weverke 1
Winst
21.09.2018
ZOH 1e klasse B
4. Speeldag
Hermans, Jos / Maassen, Mark
't Lämke 1
Sour, Mick / Pereboom, Herman
Beat Boys 1
Winst
14.09.2018
ZOH 1e klasse B
3. Speeldag
Maassen, Mark / Hermans, Jos
't Lämke 1
Reulings, Alex / Offermans, Jo
D'r Springbron 1
Winst
07.09.2018
ZOH 1e klasse B
2. Speeldag
Hermans, Jos / Maassen, Mark
't Lämke 1
Schiffers, Fer / Lange, Klaus
De Wolfjes 1
Verlies
31.08.2018
ZOH 1e klasse B
1. Speeldag
Maassen, Mark / Hermans, Jos
't Lämke 1
Bree van, Ton / Geurts, May
Der Busch 1
Winst
25.05.2018
ZOH 1e klasse B
30. Speeldag
Thieme, Ferry / Maassen, Mark
De Pitsers 1
Loyson, Maurice / Duijkers, Bert
Dat Boys 1
Verlies
18.05.2018
ZOH 1e klasse B
29. Speeldag
Thieme, Ferry / Maassen, Mark
De Pitsers 1
Gelissen, Michelle / Starren, Amber
De Bekker 2
Verlies
11.05.2018
ZOH 1e klasse B
28. Speeldag
Thieme, Ferry / Maassen, Mark
De Pitsers 1
Swelsen, Jan Peter / Willems, Sander
't Weverke 1
Winst
20.04.2018
ZOH 1e klasse B
26. Speeldag
Thieme, Ferry / Maassen, Mark
De Pitsers 1
Peeters, Theo / Weide, van der, Martin
Der Busch 1
Verlies
13.04.2018
ZOH 1e klasse B
25. Speeldag
Thieme, Ferry / Maassen, Mark
De Pitsers 1
Schmeets, Ralf / Niese, Ramon
D'r Aowe Kino 1
Winst
06.04.2018
ZOH 1e klasse B
24. Speeldag
Thieme, Ferry / Maassen, Mark
De Pitsers 1
Bogaert van, Frans / Marquaire, Bas
Proosd 1
Gelijkspel
23.03.2018
ZOH 1e klasse B
23. Speeldag
Thieme, Ferry / Maassen, Mark
De Pitsers 1
Braken, Bert / Wouters, Maurice
De Smid 1
Verlies
16.03.2018
ZOH 1e klasse B
22. Speeldag
Thieme, Ferry / Maassen, Mark
De Pitsers 1
Burgers, Roger / Buss, Bernd
D'r Prick 2
Winst
09.03.2018
ZOH 1e klasse B
18. Speeldag
Thieme, Ferry / Maassen, Mark
De Pitsers 1
Dingena, Johan / Loomans, Armand
't Lamke 1
Verlies
02.03.2018
ZOH 1e klasse B
21. Speeldag
Thieme, Ferry / Maassen, Mark
De Pitsers 1
Tilburg van, Jos / Engelberts, Jos
Der Bergbock 1
Winst
23.02.2018
ZOH 1e klasse B
20. Speeldag
Thieme, Ferry / Maassen, Mark
De Pitsers 1
Dijk van, Arnold / Romeyn, Edwin
Dingus 1
Winst
16.02.2018
ZOH 1e klasse B
19. Speeldag
Thieme, Ferry / Maassen, Mark
De Pitsers 1
Schokker, Ramon / Meessen, Alexander
D'r Aowe Kino 1
Winst
19.01.2018
ZOH Beker 1e klasse
2. Ronde
Aarts, Jan / Maassen, Mark
De Pitsers 1
Braakhuis, Marc / Bovens, Rinaldo
Star Club 1
Gelijkspel
12.01.2018
ZOH 1e klasse B
16. Speeldag
Aarts, Jan / Maassen, Mark
De Pitsers 1
Harenczyk, Rob / Brouwers, Bjorn
De Rode Ridder 1
Winst
05.01.2018
ZOH 1e klasse B
15. Speeldag
Aarts, Jan / Maassen, Mark
De Pitsers 1
Broek, Op 't, Dennis / Frusch, Jos
De Poart 1
Winst
29.12.2017
Toernooi Blauw Wit
Achtste finale Hoofdronde
Maassen, Mark / Dingena, Johan Koenen, Dion / Meijs, Floris Verlies
29.12.2017
Toernooi Blauw Wit
5. Ronde Voorronde
Maassen, Mark / Dingena, Johan Andriolo, Ralph / Wersch van, Hub Winst
29.12.2017
Toernooi Blauw Wit
4. Ronde Voorronde
Maassen, Mark / Dingena, Johan Smit, Marcel / Starren, Elroy Verlies
29.12.2017
Toernooi Blauw Wit
3. Ronde Voorronde
Maassen, Mark / Dingena, Johan Bartels, Sydney / Vincken, Timothy Winst
29.12.2017
Toernooi Blauw Wit
2. Ronde Voorronde
Maassen, Mark / Dingena, Johan Senden, Dave / Ubags, Gino Gelijkspel
29.12.2017
Toernooi Blauw Wit
1. Ronde Voorronde
Maassen, Mark / Dingena, Johan Martinali, Jeffrey / Stitzinger, Louis Winst
22.12.2017
ZOH 1e klasse B
14. Speeldag
Bosch van den, Hub / Maassen, Mark
De Pitsers 1
Wishaupt, Glenn / Leonard, Chris
De Bekker 2
Winst
15.12.2017
ZOH 1e klasse B
13. Speeldag
Bosch van den, Hub / Maassen, Mark
De Pitsers 1
Swelsen, Jan Peter / Otermans, Andre
't Weverke 1
Winst
01.12.2017
ZOH 1e klasse B
12. Speeldag
Aarts, Jan / Maassen, Mark
De Pitsers 1
Lacroix, Jo / Meentz, Devin
De Paardestal 1
Winst
24.11.2017
ZOH 1e klasse B
11. Speeldag
Aarts, Jan / Maassen, Mark
De Pitsers 1
Visser, Leo / Bovens, Jo
Der Busch 1
Gelijkspel
17.11.2017
ZOH Beker
2. Ronde
Aarts, Jan / Maassen, Mark
De Pitsers 1
Bakker, Willy / Werlotte, Maurice
De Capucijn 1
Verlies
10.11.2017
ZOH 1e klasse B
10. Speeldag
Aarts, Jan / Maassen, Mark
De Pitsers 1
Bogaert van, Frans / Marquaire, Bas
Proosd 1
Gelijkspel
03.11.2017
ZOH 1e klasse B
9. Speeldag
Aarts, Jan / Maassen, Mark
De Pitsers 1
Wouters, Jean / Wouters, Bert
De Smid 1
Winst
27.10.2017
ZOH 1e klasse B
8. Speeldag
Aarts, Jan / Maassen, Mark
De Pitsers 1
Blees, Jozef / Gouder de Beauregard, Sascha
D'r Prick 2
Winst
20.10.2017
ZOH 1e klasse B
7. Speeldag
Bosch van den, Hub / Maassen, Mark
De Pitsers 1
Kleijnen, Brandon / Bemelmans, Rene
Der Bergbock 1
Gelijkspel
13.10.2017
ZOH 1e klasse B
6. Speeldag
Bosch van den, Hub / Maassen, Mark
De Pitsers 1
Loyson, Maurice / Duijkers, Bert
Dat Boys 1
Winst
06.10.2017
ZOH Beker
1. Ronde
Bosch van den, Hub / Maassen, Mark
De Pitsers 1
Bruijnen, Sjaak / Bruijnen, Fred
Da Capo 2
Winst
29.09.2017
ZOH 1e klasse B
5. Speeldag
Bosch van den, Hub / Maassen, Mark
De Pitsers 1
Krans, John / Romeyn, Edwin
Dingus 1
Winst
22.09.2017
ZOH 1e klasse B
4. Speeldag
Smeets, Leon / Maassen, Mark
De Pitsers 1
Dingena, Donny / Brands, Mattie
't Lamke 1
Winst
08.09.2017
ZOH 1e klasse B
2. Speeldag
Thieme, Ferry / Maassen, Mark
De Pitsers 1
Vincken, Harry / Peijnenburg, Patrick
De Rode Ridder 1
Winst
01.09.2017
ZOH 1e klasse B
1. Speeldag
Thieme, Ferry / Maassen, Mark
De Pitsers 1
Theunissen, Marcel / Evans, David
De Poart 1
Winst
21.04.2017
1e Klasse
17. Speeldag
Thieme, Ferry / Maassen, Mark
De Pitsers
Eerens, Michel / Vrancken, Guy
Da Capo
Winst
14.04.2017
1e Klasse
14. Speeldag
Thieme, Ferry / Maassen, Mark
De Pitsers
Berben, Vivian / Bleijleven, Leon
De Kroeg 2
Winst
31.03.2017
1e Klasse
16. Speeldag
Thieme, Ferry / Maassen, Mark
De Pitsers
Herberghs, Sjef / Coenen, Youri
Beat Boys
Winst
24.03.2017
1e Klasse
15. Speeldag
Thieme, Ferry / Maassen, Mark
De Pitsers
Eurelings - Soons, Bianca / Willems, Sander
't Weverke
Winst
17.03.2017
1e Klasse
12. Speeldag
Bosch van den, Hub / Maassen, Mark
De Pitsers
Pantus, Bart / Senden, Jim
De Bekker 3
Winst
10.03.2017
NTVB Beker Terugvalronde
1. Speeldag
Thieme, Ferry / Maassen, Mark
De Pitsers
Loontjes, Sven / Vaassens, Jean Pierre
Dat Boys
Winst
17.02.2017
1e Klasse
13. Speeldag
Thieme, Ferry / Maassen, Mark
De Pitsers
Loyson, Maurice / Duijkers, Bert
Dat Boys
Winst
10.02.2017
NTVB Beker Kwalificatie
5. Ronde
Bosch van den, Hub / Maassen, Mark
De Pitsers
Loo van, Danny / Bleijleven, Leon
De Kroeg 2
Verlies
20.01.2017
1e Klasse
11. Speeldag
Thieme, Ferry / Maassen, Mark
De Pitsers
Caris, Paul / Frijns, Danny
Randstad
Winst
13.01.2017
1e Klasse
10. Speeldag
Thieme, Ferry / Maassen, Mark
De Pitsers
Visser de, Ton / van de Ven, Robert
De Rode Ridder
Verlies
06.01.2017
NTVB Beker Kwalificatie
4. Ronde
Thieme, Ferry / Maassen, Mark
De Pitsers
Hermans, Angelo / Hermans, Jos
't Lämke
Winst
16.12.2016
1e Klasse
9. Speeldag
Thieme, Ferry / Maassen, Mark
De Pitsers
Heezik van, Corne / Broek van den, Jo
't Lämke
Verlies
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)