Speler > Dingena, Marcel |
---|
Dingena, Marcel |
Informatie |
Categorie: | Senioren |
Ranking: | Master |
Vereniging: |
Boskai |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 517 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | P. | Deelnemers |
---|---|---|
2014-2015 | ||
Rookie | 34 | 82 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | P. | Meldungen |
---|---|---|---|---|---|
2014-2015 | |||||
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 12.12.2014 | 72 | 90 |
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Rookie Dubbel | Vr., 12.12.2014 | 5 | 18 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Boskai 3 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2022-2023 | |
Boskai 3 | ZOH 1e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2021-2022 | |
Boskai 3 | ZOH 1e Klasse, ZOH Beker |
2020-2021 | |
De Capucijn 3 | ZOH 1e klasse |
2019-2020 | |
De Capucijn 3 | ZOH 1e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2018-2019 | |
De Capucijn 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2017-2018 | |
De Capucijn 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2016-2017 | |
De Capucijn 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2015-2016 | |
De Capucijn 1 | Overgangsklasse, NTVB Beker Algemeen, NTVB Beker OV Klasse, NTVB Beker Kwalificatie Poule 2 |
Capucijn 1 | Zomercompetitie 2016 Poule A |
2014-2015 | |
De Capucijn 1 | Overgangsklasse, Challenge Cup poule A, Beker, Beker overgangsklasse |
Capucijn 1 | Zomercompetitie poule A |
2013-2014 | |
De Capucijn 1 | Overgangsklasse, Challenge Cup poule A1, Beker, Beker overgangsklasse, Challenge Cup Finale, Zomercompetitie poule B |
2012-2013 | |
Pottemenneke 1 | Overgangsklasse, Beker, Beker overgangsklasse |
De Capucijn 1 | Zomer competitie Poule 1 |
2011-2012 | |
Pottemenneke 1 | 1B |
2010-2011 | |
Pottemenneke | 1A |
2009-2010 | |
Pottemenneke | 1B |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
22.03.2024 ZOH Overgangsklasse 19. Speeldag |
Martinali, Jeffrey
/ Dingena, Marcel Boskai 3 |
Heidendaal, Ger
/ Seetsen, Menno Galouppe 1 |
Winst |
15.03.2024 ZOH Overgangsklasse 18. Speeldag |
Martinali, Jeffrey
/ Dingena, Marcel Boskai 3 |
Feller, Richard
/ Hardy, Rick The Eagles 1 |
Verlies |
08.03.2024 ZOH Overgangsklasse 17. Speeldag |
Martinali, Jeffrey
/ Dingena, Marcel Boskai 3 |
Koerts, Jakub
/ Ubachs, Junior Dingus 1 |
Winst |
23.02.2024 ZOH Overgangsklasse 16. Speeldag |
Martinali, Jeffrey
/ Dingena, Marcel Boskai 3 |
Ben van der, Pascal
/ Camp op den, Shem Heukske 1 |
Winst |
02.02.2024 ZOH Overgangsklasse 15. Speeldag |
Dingena, Marcel
/ Martinali, Jeffrey Boskai 3 |
Schillings, Jurgen
/ Ropers, Gene DAT Boys 1 |
Verlies |
05.01.2024 ZOH Overgangsklasse 12. Speeldag |
Dingena, Marcel
/ Martinali, Jeffrey Boskai 3 |
Brink van den, Erik
/ Puts, Dennis De Jokers 1 |
Winst |
15.12.2023 ZOH Beker Overgangsklasse 1. Ronde |
Martinali, Jeffrey
/ Dingena, Marcel Boskai 3 |
Seuren, Dave
/ Colbers, Ronny Eijsden 2 |
Winst |
08.12.2023 ZOH Overgangsklasse 11. Speeldag |
Dingena, Marcel
/ Martinali, Jeffrey Boskai 3 |
Spijkers, John
/ Schoppink, Paul Fratelli 1 |
Winst |
01.12.2023 ZOH Overgangsklasse 10. Speeldag |
Dingena, Marcel
/ Martinali, Jeffrey Boskai 3 |
Mertens, Ralf
/ Hendriks, Jos Im Weissen Rossl 1 |
Gelijkspel |
24.11.2023 ZOH Overgangsklasse 9. Speeldag |
Martinali, Jeffrey
/ Dingena, Marcel Boskai 3 |
Custers, Mark
/ Goffard, Geoffreij Eijsden 2 |
Winst |
03.11.2023 ZOH Overgangsklasse 8. Speeldag |
Martinali, Jeffrey
/ Dingena, Marcel Boskai 3 |
Abels, Twan
/ Franssen, Jo Galouppe 1 |
Winst |
27.10.2023 ZOH Overgangsklasse 7. Speeldag |
Dingena, Marcel
/ Martinali, Jeffrey Boskai 3 |
Habets, Berry
/ Baggen, Donny The Eagles 1 |
Winst |
20.10.2023 ZOH Overgangsklasse 6. Speeldag |
Martinali, Jeffrey
/ Dingena, Marcel Boskai 3 |
Koerts, Jakub
/ Opstal, Andre Dingus 1 |
Winst |
13.10.2023 ZOH Overgangsklasse 5. Speeldag |
Martinali, Jeffrey
/ Dingena, Marcel Boskai 3 |
Reiners, Sven
/ Gobbels, Rob Heukske 1 |
Winst |
06.10.2023 ZOH Overgangsklasse 4. Speeldag |
Dingena, Marcel
/ Martinali, Jeffrey Boskai 3 |
Ropers, Gene
/ Loontjes, Sven DAT Boys 1 |
Winst |
29.09.2023 ZOH Beker 1. Ronde |
Dingena, Marcel
/ Martinali, Jeffrey Boskai 3 |
Gortges, Manfred
/ Koussen, Rene A Jen Kirch 1 |
Verlies |
15.09.2023 ZOH Overgangsklasse 2. Speeldag |
Dingena, Marcel
/ Martinali, Jeffrey Boskai 3 |
Verpoort, Gus
/ Gelissen, Sandro Ricky's Pub 2 |
Winst |
08.09.2023 ZOH Overgangsklasse 1. Speeldag |
Maassen, Mark
/ Dingena, Marcel Boskai 3 |
Daemen, Niels
/ Puts, Dennis De Jokers 1 |
Gelijkspel |
09.06.2023 ZOH Beker 1e Klasse Finale |
Dingena, Marcel
/ Martinali, Jeffrey Boskai 3 |
Koerts, Jakub
/ Claus, Dennis Dingus 1 |
Winst |
02.06.2023 ZOH Beker 1e Klasse Halve finale |
Moonen, Bjorn
/ Dingena, Marcel Boskai 3 |
Mulken van, David
/ Partouns, Harry Eijsden 2 |
Winst |
05.05.2023 ZOH Beker 1e Klasse 2. Ronde |
Martinali, Jeffrey
/ Dingena, Marcel Boskai 3 |
Bergwanger, Walter
/ Karzick, Jurgen De Wolfjes 1 |
Winst |
28.04.2023 ZOH 1e Klasse 10. Speeldag |
Martinali, Jeffrey
/ Dingena, Marcel Boskai 3 |
Koerts, Jakub
/ Schins, Marcel Dingus 1 |
Winst |
21.04.2023 ZOH 1e Klasse 22. Speeldag |
Martinali, Jeffrey
/ Dingena, Marcel Boskai 3 |
Buccella, Claudio
/ Niels, John De Wolfjes 1 |
Winst |
14.04.2023 ZOH 1e Klasse 21. Speeldag |
Martinali, Jeffrey
/ Dingena, Marcel Boskai 3 |
Schins, Marcel
/ Holshuysen, Jo Dingus 1 |
Gelijkspel |
31.03.2023 ZOH 1e Klasse 20. Speeldag |
Martinali, Jeffrey
/ Dingena, Marcel Boskai 3 |
Jacquemont, Jos
/ Keularts, Peter Oud Bocholtz 1 |
Winst |
24.03.2023 ZOH 1e Klasse 19. Speeldag |
Martinali, Jeffrey
/ Dingena, Marcel Boskai 3 |
Smeets, Cindy
/ Vanaschen, Mario D'r Druje Eck 1 |
Winst |
03.03.2023 ZOH 1e Klasse 17. Speeldag |
Martinali, Jeffrey
/ Dingena, Marcel Boskai 3 |
Breuer, Wiel
/ Reumerman, Michel De Bulldozers 1 |
Winst |
10.02.2023 ZOH 1e Klasse 16. Speeldag |
Martinali, Jeffrey
/ Dingena, Marcel Boskai 3 |
Braken, Bert
/ Kleijnen, Roy De Smid 1 |
Winst |
03.02.2023 ZOH 1e Klasse 15. Speeldag |
Dingena, Marcel
/ Moonen, Bjorn Boskai 3 |
Goffard, Geoffreij
/ Meijs, Roger Eijsden 2 |
Winst |
02.12.2022 ZOH 1e Klasse 9. Speeldag |
Martinali, Jeffrey
/ Dingena, Marcel Boskai 3 |
Wagenveld van, Kevin
/ Koll, Marco Oud Bocholtz 1 |
Gelijkspel |
04.11.2022 ZOH 1e Klasse 6. Speeldag |
Martinali, Jeffrey
/ Dingena, Marcel Boskai 3 |
Max, Joep
/ Haan, John De Bulldozers 1 |
Winst |
21.10.2022 ZOH 1e Klasse 5. Speeldag |
Martinali, Jeffrey
/ Dingena, Marcel Boskai 3 |
Gijsens, Rob
/ Wouters, Maurice De Smid 1 |
Winst |
14.10.2022 ZOH 1e Klasse 4. Speeldag |
Arts, Cristian
/ Dingena, Marcel Boskai 3 |
Maas, Danny
/ Meijs, Roger Eijsden 2 |
Gelijkspel |
07.10.2022 ZOH Beker 1. Ronde |
Dingena, Marcel
/ Arts, Cristian Boskai 3 |
Thorissen, Jack
/ Vincken, Timothy De Kroeg 1 |
Verlies |
23.09.2022 ZOH 1e Klasse 2. Speeldag |
Martinali, Jeffrey
/ Dingena, Marcel Boskai 3 |
Gerets, Christian
/ Beckers, Richard De Poart 1 |
Winst |
16.09.2022 ZOH 1e Klasse 1. Speeldag |
Dingena, Marcel
/ Arts, Cristian Boskai 3 |
Kazmierczak, Jean
/ Hertogs, Loed Pipo Boys 1 |
Winst |
10.06.2022 ZOH 1e Klasse 11. Speeldag |
Martinali, Jeffrey
/ Dingena, Marcel Boskai 3 |
Buccella, Claudio
/ Bruystens, Theo De Wolfjes 1 |
Winst |
10.06.2022 ZOH 1e Klasse 11. Speeldag |
Martinali, Jeffrey
/ Dingena, Marcel Boskai 3 |
Schiffers, Fer
/ Glezer, Marcel De Wolfjes 1 |
Winst |
03.06.2022 ZOH 1e Klasse 5. Speeldag |
Dingena, Marcel
/ Martinali, Jeffrey Boskai 3 |
Ropers, Gene
/ Frissen, Richard DAT Boys 1 |
Verlies |
13.05.2022 ZOH 1e Klasse 9. Speeldag |
Martinali, Jeffrey
/ Dingena, Marcel Boskai 3 |
Broek, Op 't, Dennis
/ Frusch, Jos De Poart 1 |
Winst |
06.05.2022 ZOH 1e Klasse 8. Speeldag |
Martinali, Jeffrey
/ Dingena, Marcel Boskai 3 |
Kazmierczak, Jean
/ Hertogs, Loed Pipo Boys 1 |
Verlies |
22.04.2022 ZOH 1e Klasse 6. Speeldag |
Martinali, Jeffrey
/ Dingena, Marcel Boskai 3 |
Smeets, Cindy
/ Muerders, Pascal D'r Druje Eck 1 |
Winst |
01.04.2022 ZOH 1e Klasse 4. Speeldag |
Dingena, Marcel
/ Arts, Cristian Boskai 3 |
Franssen, Fer
/ Schins, Marcel Dingus 1 |
Gelijkspel |
22.10.2021 ZOH Beker 1. Ronde |
Martinali, Jeffrey
/ Dingena, Marcel Boskai 3 |
Hey de, Huub
/ Senden, Jo Amicitia 1 |
Winst |
28.02.2020 ZOH Beker 1e Klasse 2. Ronde |
Dingena, Marcel
/ Martinali, Jeffrey De Capucijn 3 |
Andriolo, Ralph
/ Wersch van, Hub Blauw Wit'62 2 |
Winst |
07.02.2020 ZOH 1e klasse A 18. Speeldag |
Martinali, Jeffrey
/ Dingena, Marcel De Capucijn 3 |
Aarts, Jan
/ Bartels, Reggie De Pitsers 1 |
Winst |
24.01.2020 ZOH Beker 2. Ronde |
Dingena, Marcel
/ Martinali, Jeffrey De Capucijn 3 |
Aelmans, Ralf
/ Moonen, Mike A Gen Baan 1 |
Verlies |
10.01.2020 ZOH 1e klasse A 15. Speeldag |
Dingena, Marcel
/ Martinali, Jeffrey De Capucijn 3 |
Frissen, Richard
/ Fraats, Farri DAT Boys 1 |
Winst |
06.12.2019 ZOH 1e klasse A 12. Speeldag |
Dingena, Marcel
/ Martinali, Jeffrey De Capucijn 3 |
Schins, Marcel
/ Moonen, Bjorn Dingus 2 |
Verlies |
08.11.2019 ZOH 1e klasse A 9. Speeldag |
Dingena, Marcel
/ Martinali, Jeffrey De Capucijn 3 |
Lemmens, Wim
/ Haren van, John De Smid 1 |
Winst |
01.11.2019 ZOH 1e klasse A 8. Speeldag |
Dingena, Marcel
/ Martinali, Jeffrey De Capucijn 3 |
Gielkens, Loek
/ Deswijzen, Gabriel Der Busch 1 |
Winst |
11.10.2019 ZOH Beker 1. Ronde |
Dingena, Marcel
/ Martinali, Jeffrey De Capucijn 3 |
Mulken van, David
/ Partouns, Harry De Sjmied 1 |
Gelijkspel |
27.09.2019 ZOH 1e klasse A 5. Speeldag |
Dingena, Marcel
/ Martinali, Jeffrey De Capucijn 3 |
Bosch van den, Hub
/ Aussems, Jo De Pitsers 1 |
Winst |
20.09.2019 ZOH 1e klasse A 4. Speeldag |
Dingena, Marcel
/ Jansen, Danny De Capucijn 3 |
Lehmann, Dietmar
/ Wetzels, Pascal De Bekker 3 |
Winst |
13.09.2019 ZOH 1e klasse A 3. Speeldag |
Dingena, Marcel
/ Martinali, Jeffrey De Capucijn 3 |
Maessen, Joeri
/ Jongen, Kay De Paardestal 1 |
Winst |
06.09.2019 ZOH 1e klasse A 2. Speeldag |
Dingena, Marcel
/ Martinali, Jeffrey De Capucijn 3 |
Frissen, Richard
/ Schillings, Jurgen DAT Boys 1 |
Verlies |
10.05.2019 ZOH Hoofdklasse 26. Speeldag |
Dingena, Marcel
/ Bartels, Danny De Capucijn 1 |
Franssen, Ricardo
/ Aelmans, Ralf A Gen Baan 1 |
Winst |
26.04.2019 ZOH Hoofdklasse 3. Speeldag |
Dingena, Marcel
/ Bentivoglio, Giuliano De Capucijn 1 |
Mey, Eric
/ Roeleveld, Peter Oude Heide 1 |
Winst |
19.04.2019 ZOH Hoofdklasse 25. Speeldag |
Dingena, Marcel
/ Roberts, Iwan De Capucijn 1 |
Eykenboom, Ron
/ Ubags, Gino De Kroeg 1 |
Verlies |
15.02.2019 ZOH Hoofdklasse 19. Speeldag |
Dingena, Marcel
/ Bartels, Danny De Capucijn 1 |
Wagenveld van, Kevin
/ Souren, Hasso D'r Dikke Sjtee 1 |
Winst |
08.02.2019 ZOH Hoofdklasse 13. Speeldag |
Dingena, Marcel
/ Roberts, Iwan De Capucijn 1 |
Theeuwen, Cliff
/ Velthuis, Ben A Gen Baan 1 |
Verlies |
01.02.2019 ZOH Hoofdklasse 17. Speeldag |
Dingena, Marcel
/ Roberts, Iwan De Capucijn 1 |
Habets, Henk
/ Meisters, Horst De Hakkers 1 |
Verlies |
07.12.2018 ZOH Hoofdklasse 12. Speeldag |
Roberts, Iwan
/ Dingena, Marcel De Capucijn 1 |
Eykenboom, Ron
/ Lenssen, Maurice De Kroeg 1 |
Verlies |
23.11.2018 ZOH Hoofdklasse 11. Speeldag |
Dingena, Marcel
/ Roberts, Iwan De Capucijn 1 |
Bleus, Roger
/ Koenen, Dion Da Capo 1 |
Verlies |
02.11.2018 ZOH Hoofdklasse 6. Speeldag |
Dingena, Marcel
/ Roberts, Iwan De Capucijn 1 |
Bohland, Tom
/ Peerboom, Roy D'r Dikke Sjtee 1 |
Winst |
26.10.2018 ZOH Hoofdklasse 7. Speeldag |
Dingena, Marcel
/ Arts, Cristian De Capucijn 1 |
Hataney, Eugene
/ Bruijnen, Randy 't Straotsje 1 |
Verlies |
07.09.2018 ZOH Hoofdklasse 2. Speeldag |
Dingena, Marcel
/ Roberts, Iwan De Capucijn 1 |
Atol, Rob
/ Remmers, Patrick Oost Eijsden 1 |
Verlies |
31.08.2018 ZOH Hoofdklasse 1. Speeldag |
Dingena, Marcel
/ Roberts, Iwan De Capucijn 1 |
Vroomen, Jan
/ Franssen, Jo D'r Prick 1 |
Verlies |
11.05.2018 ZOH Hoofdklasse 26. Speeldag |
Roberts, Iwan
/ Dingena, Marcel De Capucijn 1 |
Ubachs, Junior
/ Jongen, Kay De Bekker 1 |
Verlies |
04.05.2018 ZOH Hoofdklasse 25. Speeldag |
Roberts, Iwan
/ Dingena, Marcel De Capucijn 1 |
Bartholome, Thom
/ Verheijden, Yvo A Gen Baan 1 |
Winst |
20.04.2018 ZOH Hoofdklasse 24. Speeldag |
Dingena, Marcel
/ Roberts, Iwan De Capucijn 1 |
Biermans, Yves
/ Smits, Danny De Hakkers 1 |
Verlies |
13.04.2018 ZOH Hoofdklasse 23. Speeldag |
Dingena, Marcel
/ Roberts, Iwan De Capucijn 1 |
Bisscheroux, Jos
/ Peerboom, Roy D'r Dikke Sjtee 1 |
Winst |
06.04.2018 ZOH Hoofdklasse 22. Speeldag |
Dingena, Marcel
/ Roberts, Iwan De Capucijn 1 |
Niks, Patrick
/ Dautzenberg, Leon D'r Prick 1 |
Verlies |
23.03.2018 ZOH Hoofdklasse 21. Speeldag |
Dingena, Marcel
/ Roberts, Iwan De Capucijn 1 |
Schenk, Emiel
/ Coenen, Davy 't Straotsje 1 |
Gelijkspel |
16.03.2018 ZOH Hoofdklasse 20. Speeldag |
Dingena, Marcel
/ Roberts, Iwan De Capucijn 1 |
Kokelkoren, Helena
/ Smeets, Cindy D'r Koffereck 1 |
Winst |
23.02.2018 ZOH Hoofdklasse 18. Speeldag |
Dingena, Marcel
/ Roberts, Iwan De Capucijn 1 |
Janssen, Danny
/ Stalmans, Sandra Oude Heide 1 |
Verlies |
26.01.2018 ZOH Hoofdklasse 16. Speeldag |
Dingena, Marcel
/ Roberts, Iwan De Capucijn 1 |
Moenen, Jose
/ Wilders, Patrick Op de Bosch 1 |
Verlies |
19.01.2018 ZOH Beker 3. Ronde |
Dingena, Marcel
/ Roberts, Iwan De Capucijn 1 |
Lejeune, John
/ Stevens, Richard Op de Bosch 1 |
Verlies |
05.01.2018 ZOH Hoofdklasse 14. Speeldag |
Dingena, Marcel
/ Roberts, Iwan De Capucijn 1 |
Weijer van de, Hans
/ Ramaekers, Bryan Blauw Wit'62 1 |
Verlies |
22.12.2017 ZOH Hoofdklasse 13. Speeldag |
Dingena, Marcel
/ Roberts, Iwan De Capucijn 1 |
Hendriks, Hub
/ Nowottka, Tim De Bekker 1 |
Verlies |
15.12.2017 ZOH Hoofdklasse 12. Speeldag |
Dingena, Marcel
/ Bartels, Danny De Capucijn 1 |
Keijenberg, Ramon
/ Prickaerts, Niels A Gen Baan 1 |
Verlies |
24.11.2017 ZOH Hoofdklasse 10. Speeldag |
Dingena, Marcel
/ Bartels, Danny De Capucijn 1 |
Beuken, John
/ Hendriks, Jos D'r Dikke Sjtee 1 |
Verlies |
10.11.2017 ZOH Hoofdklasse 9. Speeldag |
Bartels, Danny
/ Dingena, Marcel De Capucijn 1 |
Gebhardt, Karl-Heinz
/ Vroomen, Jan D'r Prick 1 |
Verlies |
03.11.2017 ZOH Hoofdklasse 8. Speeldag |
Dingena, Marcel
/ Bartels, Danny De Capucijn 1 |
Royen, Mattie
/ Barelds, Johan 't Straotsje 1 |
Verlies |
27.10.2017 ZOH Hoofdklasse 7. Speeldag |
Dingena, Marcel
/ Bartels, Danny De Capucijn 1 |
Gouders, Freddy
/ Vandrey, Bernd D'r Koffereck 1 |
Verlies |
06.10.2017 ZOH Beker 1. Ronde |
Bartels, Danny
/ Dingena, Marcel De Capucijn 1 |
Dingena, Johan
/ Loomans, Armand 't Lamke 1 |
Verlies |
29.09.2017 ZOH Hoofdklasse 5. Speeldag |
Dingena, Marcel
/ Bartels, Danny De Capucijn 1 |
Vestjens, Raymond
/ Kesselaer, Huub Oude Heide 1 |
Gelijkspel |
22.09.2017 ZOH Hoofdklasse 4. Speeldag |
Dingena, Marcel
/ Bartels, Danny De Capucijn 1 |
Venne, van der, Astrid
/ Stitzinger-Janssen, Resy De Kokerel 1 |
Winst |
19.05.2017 ZOH Hoofdklasse 26. Speeldag |
Woug van de, Willy
/ Dingena, Marcel De Capucijn 1 |
Erkens, Hub
/ Roeleveld, Peter Oude Heide 1 |
Winst |
28.04.2017 ZOH Hoofdklasse 24. Speeldag |
Dingena, Marcel
/ Woug van de, Willy De Capucijn 1 |
Niks, Patrick
/ Karzick, Jurgen D'r Prick 1 |
Verlies |
31.03.2017 ZOH Hoofdklasse 22. Speeldag |
Dingena, Marcel
/ Woug van de, Willy De Capucijn 1 |
Groothausen, Ramon
/ Kan van, Roger Op de Bosch |
Verlies |
17.03.2017 ZOH Hoofdklasse 21. Speeldag |
Dingena, Marcel
/ Woug van de, Willy De Capucijn 1 |
Theeuwen, Cliff
/ Verheijden, Yvo A Gen Baan |
Winst |
10.03.2017 ZOH Hoofdklasse 20. Speeldag |
Dingena, Marcel
/ Thijssen, Hubert De Capucijn 1 |
Brinkhoff, Pascal
/ Wersch van, Hub Blauw Wit'62 1 |
Verlies |
10.02.2017 ZOH Hoofdklasse 18. Speeldag |
Thijssen, Hubert
/ Dingena, Marcel De Capucijn 1 |
Fleuren, Hans
/ Prins, Rene 't Trefpunt 1 |
Verlies |
03.02.2017 ZOH Hoofdklasse 17. Speeldag |
Dingena, Marcel
/ Woug van de, Willy De Capucijn 1 |
Cloos, Miranda
/ Stulting, Rob De Kokerel |
Verlies |
20.01.2017 ZOH Hoofdklasse 16. Speeldag |
Dingena, Marcel
/ Woug van de, Willy De Capucijn 1 |
Schillings, Jurgen
/ Vanhingel, Herman 't Straotsje 1 |
Verlies |
13.01.2017 ZOH Hoofdklasse 15. Speeldag |
Woug van de, Willy
/ Dingena, Marcel De Capucijn 1 |
Beuken, John
/ Hendriks, Jos D'r Dikke Sjtee |
Winst |
09.12.2016 ZOH Beker 2. Ronde |
Dingena, Marcel
/ Arts, Cristian De Capucijn 1 |
Schillings, Jurgen
/ Vanhingel, Herman 't Straotsje 1 |
Verlies |
02.12.2016 ZOH Hoofdklasse 12. Speeldag |
Arts, Cristian
/ Dingena, Marcel De Capucijn 1 |
Bogaert van, Frans
/ Remmers, Frens Proosd |
Gelijkspel |
28.10.2016 ZOH Beker 1. Ronde |
Dingena, Marcel
/ Woug van de, Willy De Capucijn 1 |
Schenk, Emiel
/ Lahaye, Leroy Dolomiet |
Winst |