Speler > Aelmans, Ralf |
---|
Aelmans, Ralf |
Informatie |
Categorie: | Heren |
Ranking: | Semi-Pro |
Vereniging: |
Blauw Wit'62 |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 53637 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | P. | Deelnemers |
---|---|---|
2017-2018 | ||
ZOH Bokaal | 85 | 147 |
2014-2015 | ||
Open | 145 | 254 |
Pro | 56 | 123 |
2013-2014 | ||
Open | 102 | 289 |
Pro | 44 | 152 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | P. | Meldungen |
---|---|---|---|---|---|
2018-2019 | |||||
Bondskoppeltoernooi | Landgraaf | Open | Vr., 30.11.2018 | 3 | 3 |
2017-2018 | |||||
Toernooi Blauw Wit | Eys-Wittem | Open Dubbel | Vr., 29.12.2017 | 25 | 51 |
2014-2015 | |||||
Nederlandse Kampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 03.04.2015 | 44 | 96 |
Nederlandse Kampioenschappen | Landgraaf | Open Dubbel | Vr., 03.04.2015 | 33 | 60 |
Nederlandse Kampioenschappen | Landgraaf | Pro Dubbel | Vr., 03.04.2015 | 9 | 36 |
2013-2014 | |||||
Blauw Wit '62 | Eys-Wittem | Kwalificatie | Vr., 27.12.2013 | 2 | 75 |
Blauw Wit '62 | Eys-Wittem | Open Dubbel | Vr., 27.12.2013 | 9 | 45 |
Blauw Wit '62 | Eys-Wittem | Pro Dubbel | Vr., 27.12.2013 | 4 | 33 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Blauw Wit'62 3 | ZOH 1e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2022-2023 | |
Blauw Wit'62 2 | ZOH 1e Klasse |
Blauw Wit'62 3 | ZOH 2e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 2e Klasse |
2021-2022 | |
Blauw Wit'62 3 | ZOH 2e Klasse, ZOH Beker |
2020-2021 | |
Blauw Wit'62 3 | ZOH 2e klasse |
2019-2020 | |
A Gen Baan 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2018-2019 | |
A Gen Baan 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2017-2018 | |
A Gen Baan 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2016-2017 | |
A Gen Baan | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2015-2016 | |
A Gen Baan 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Hoofdklasse |
2014-2015 | |
A Gen Baan 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH beker |
2013-2014 | |
A gen Baan | Zomercompetitie poule A, ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2012-2013 | |
A Gen Baan 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2011-2012 | |
A Gen Baan | ZOH 1A, ZOH Beker, ZOH Beker eerste klasse |
2010-2011 | |
A Gen Baan 1 | ZOH 1A, ZOH Beker eerste klasse |
2009-2010 | |
A Gen Baan 1 | ZOH 1A |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
08.03.2024 ZOH 1e Klasse 17. Speeldag |
Aelmans, Ralf
/ Mullenders, Maurice Blauw Wit'62 3 |
Bovens, Rinaldo
/ Lemmens, Dave De Kokerel 1 |
Winst |
26.01.2024 ZOH 1e Klasse 14. Speeldag |
Mullenders, Maurice
/ Aelmans, Ralf Blauw Wit'62 3 |
Pieters, Theo
/ Becker, Giel 't Brook 1 |
Winst |
05.01.2024 ZOH 1e Klasse 12. Speeldag |
Mullenders, Maurice
/ Aelmans, Ralf Blauw Wit'62 3 |
Eggen, Bert
/ Kazmierczak, Jean Pipo Boys 1 |
Winst |
27.10.2023 ZOH 1e Klasse 7. Speeldag |
Mullenders, Maurice
/ Aelmans, Ralf Blauw Wit'62 3 |
Aruvaino, Henk
/ Stams, Huub A Jen Kirch 1 |
Winst |
06.10.2023 ZOH 1e Klasse 4. Speeldag |
Aelmans, Ralf
/ Vluggen, Damiano Blauw Wit'62 3 |
Bruystens, Theo
/ Lange, Klaus De Wolfjes 1 |
Winst |
29.09.2023 ZOH Beker 1. Ronde |
Aelmans, Ralf
/ Mullenders, Maurice Blauw Wit'62 3 |
Loos, Rico
/ Prickaerts, Niels De Paardestal 1 |
Verlies |
22.09.2023 ZOH 1e Klasse 3. Speeldag |
Mullenders, Maurice
/ Aelmans, Ralf Blauw Wit'62 3 |
Bogaert van, Frans
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Winst |
15.09.2023 ZOH 1e Klasse 2. Speeldag |
Aelmans, Ralf
/ Laar van, Cyriel Blauw Wit'62 3 |
Wintjens, Nick
/ Wolters, Roel Eijsden 3 |
Winst |
08.09.2023 ZOH 1e Klasse 1. Speeldag |
Aelmans, Ralf
/ Mullenders, Maurice Blauw Wit'62 3 |
Eggen, Bert
/ Janssen, Richard Pipo Boys 1 |
Winst |
24.03.2023 ZOH 2e Klasse 19. Speeldag |
Aelmans, Ralf
/ Gilissen, Pascal Blauw Wit'62 3 |
Geurts, May
/ Ploum, Jan Der Busch 1 |
Verlies |
03.03.2023 ZOH 2e Klasse 17. Speeldag |
Aelmans, Ralf
/ Mullenders, Maurice Blauw Wit'62 3 |
Bovens, Rinaldo
/ Lemmens, Dave Op de Bosch 1 |
Winst |
24.02.2023 ZOH 2e Klasse 20. Speeldag |
Aelmans, Ralf
/ Mullenders, Maurice Blauw Wit'62 3 |
Krichel, René
/ Reulings, Micha A Jen Kirch 1 |
Gelijkspel |
27.01.2023 ZOH Beker 2e Klasse 1. Ronde |
Aelmans, Ralf
/ Mullenders, Maurice Blauw Wit'62 3 |
Herberghs, Marco
/ Koch, Guido Beat Boys 1 |
Winst |
06.01.2023 ZOH 2e Klasse 12. Speeldag |
Gilissen, Pascal
/ Aelmans, Ralf Blauw Wit'62 3 |
Ropers, Harry
/ Lahaye, Andre 't Brook 1 |
Verlies |
04.11.2022 ZOH 2e Klasse 6. Speeldag |
Mullenders, Maurice
/ Aelmans, Ralf Blauw Wit'62 3 |
Bovens, Rinaldo
/ Braakhuis, Marc Op de Bosch 1 |
Winst |
14.10.2022 ZOH 2e Klasse 4. Speeldag |
Gilissen, Pascal
/ Aelmans, Ralf Blauw Wit'62 3 |
Herberghs, Marco
/ Koch, Guido Beat Boys 1 |
Verlies |
07.10.2022 ZOH Beker 1. Ronde |
Aelmans, Ralf
/ Mullenders, Maurice Blauw Wit'62 3 |
Jansen, Joey
/ Vincken, Vincent In de Vrie 1 |
Verlies |
30.09.2022 ZOH 2e Klasse 3. Speeldag |
Mullenders, Maurice
/ Aelmans, Ralf Blauw Wit'62 3 |
Jacobs, Kars
/ Krans, John Dingus 2 |
Winst |
23.09.2022 ZOH 1e Klasse 2. Speeldag |
Aelmans, Ralf
/ Lardinois, Erik Blauw Wit'62 2 |
Ruyters, Kim
/ Camp op den, Tim Dingus 1 |
Verlies |
16.09.2022 ZOH 2e Klasse 1. Speeldag |
Aelmans, Ralf
/ Peters, Roger Blauw Wit'62 3 |
Lahaye, Leroy
/ Wijnants, Lou 't Brook 1 |
Verlies |
27.05.2022 ZOH 2e Klasse 1. Speeldag |
Vluggen, Damiano
/ Aelmans, Ralf Blauw Wit'62 3 |
Bovens, Rinaldo
/ Franssen, Marco Op de Bosch 1 |
Verlies |
13.05.2022 ZOH 2e Klasse 9. Speeldag |
Quaedvlieg, Shane
/ Aelmans, Ralf Blauw Wit'62 3 |
Koussen, Rene
/ Offermans, Jo D'r Springbron 1 |
Verlies |
08.04.2022 ZOH 2e Klasse 5. Speeldag |
Aelmans, Ralf
/ Quaedvlieg, Shane Blauw Wit'62 3 |
Keulers, Harrie
/ Laeven, Paul 't Weverke 1 |
Verlies |
01.04.2022 ZOH 2e Klasse 4. Speeldag |
Peters, Roger
/ Aelmans, Ralf Blauw Wit'62 3 |
Bogaert van, Frans
/ Wijnants, Patrick 't Brook 1 |
Winst |
01.04.2022 ZOH 2e Klasse 4. Speeldag |
Quaedvlieg, Shane
/ Aelmans, Ralf Blauw Wit'62 3 |
Ropers, Harry
/ Lahaye, Andre 't Brook 1 |
Winst |
18.03.2022 ZOH 2e Klasse 2. Speeldag |
Brinkhoff, Pascal
/ Aelmans, Ralf Blauw Wit'62 3 |
Hey de, Huub
/ Raets, Leo Amicitia 1 |
Winst |
28.02.2020 ZOH Beker 3. Ronde |
Aelmans, Ralf
/ Moonen, Mike A Gen Baan 1 |
Asselmans, Redondo
/ Eerens, Mitch 't Tonneke |
Gelijkspel |
31.01.2020 ZOH Hoofdklasse 17. Speeldag |
Aelmans, Ralf
/ Moonen, Mike A Gen Baan 1 |
Camp op den, Shem
/ Ubachs, Junior 't Heukske 1 |
Winst |
24.01.2020 ZOH Beker 2. Ronde |
Aelmans, Ralf
/ Moonen, Mike A Gen Baan 1 |
Dingena, Marcel
/ Martinali, Jeffrey De Capucijn 3 |
Winst |
10.01.2020 ZOH Hoofdklasse 15. Speeldag |
Franssen, Ricardo
/ Aelmans, Ralf A Gen Baan 1 |
Gortges, Manfred
/ Adriaanssen, Jeffrey D'r Prick 1 |
Verlies |
03.01.2020 ZOH Hoofdklasse 14. Speeldag |
Aelmans, Ralf
/ Moonen, Mike A Gen Baan 1 |
Lenssen, Maurice
/ Bolkenstijn, Sjef De Kroeg 1 |
Winst |
13.12.2019 ZOH Hoofdklasse 13. Speeldag |
Aelmans, Ralf
/ Moonen, Mike A Gen Baan 1 |
Bakker, Lejo
/ Kesselaer, Huub Oude Heide 1 |
Winst |
06.12.2019 ZOH Hoofdklasse 12. Speeldag |
Aelmans, Ralf
/ Moonen, Mike A Gen Baan 1 |
Mennens, Dion
/ Brouwers, Bjorn In de Vrie 1 |
Winst |
15.11.2019 ZOH Hoofdklasse 10. Speeldag |
Aelmans, Ralf
/ Moonen, Mike A Gen Baan 1 |
Mullenders, Maurice
/ Wenders, Dennis Blauw Wit'62 1 |
Verlies |
08.11.2019 ZOH Hoofdklasse 9. Speeldag |
Aelmans, Ralf
/ Moonen, Mike A Gen Baan 1 |
Teheux, Jean-Paul
/ Atol, Rob Oost Eijsden 1 |
Winst |
04.10.2019 ZOH Hoofdklasse 6. Speeldag |
Aelmans, Ralf
/ Moonen, Mike A Gen Baan 1 |
Wiebe, Raymond
/ Raukema van, Folkert De Capucijn 1 |
Winst |
27.09.2019 ZOH Hoofdklasse 5. Speeldag |
Aelmans, Ralf
/ Moonen, Mike A Gen Baan 1 |
Franssen, Ties
/ Partouns, Harrie De Capucijn 2 |
Winst |
20.09.2019 ZOH Hoofdklasse 4. Speeldag |
Aelmans, Ralf
/ Moonen, Mike A Gen Baan 1 |
Gobbels, Rob
/ Slegers, Luvic 't Heukske 1 |
Winst |
06.09.2019 ZOH Hoofdklasse 2. Speeldag |
Aelmans, Ralf
/ Moonen, Mike A Gen Baan 1 |
Vanaschen, Antoine
/ Naranjo, Juan D'r Prick 1 |
Winst |
30.08.2019 ZOH Hoofdklasse 1. Speeldag |
Aelmans, Ralf
/ Moonen, Mike A Gen Baan 1 |
Vos, Wim
/ Thorissen, Jack De Kroeg 1 |
Gelijkspel |
10.05.2019 ZOH Hoofdklasse 26. Speeldag |
Franssen, Ricardo
/ Aelmans, Ralf A Gen Baan 1 |
Dingena, Marcel
/ Bartels, Danny De Capucijn 1 |
Verlies |
19.04.2019 ZOH Hoofdklasse 25. Speeldag |
Aelmans, Ralf
/ Bemelmans, Donee A Gen Baan 1 |
Pinxt, Patrick
/ Remmers, Patrick Oost Eijsden 1 |
Verlies |
12.04.2019 ZOH Hoofdklasse 24. Speeldag |
Aelmans, Ralf
/ Bemelmans, Donee A Gen Baan 1 |
Vanaschen, Antoine
/ Naranjo, Juan D'r Prick 1 |
Winst |
05.04.2019 ZOH Hoofdklasse 23. Speeldag |
Aelmans, Ralf
/ Bemelmans, Donee A Gen Baan 1 |
Meerakker van de, Wim
/ Erkens, Hub Oude Heide 1 |
Gelijkspel |
22.03.2019 ZOH Hoofdklasse 22. Speeldag |
Aelmans, Ralf
/ Bemelmans, Donee A Gen Baan 1 |
Vincken, Timothy
/ Bartels, Sydney De Kroeg 1 |
Gelijkspel |
15.03.2019 ZOH Hoofdklasse 21. Speeldag |
Aelmans, Ralf
/ Bemelmans, Donee A Gen Baan 1 |
Bleus, Roger
/ Koenen, Dion Da Capo 1 |
Verlies |
08.03.2019 ZOH Beker 3. Ronde |
Aelmans, Ralf
/ Bemelmans, Donee A Gen Baan 1 |
Habets, Henk
/ Smits, Danny De Hakkers 1 |
Verlies |
08.02.2019 ZOH Hoofdklasse 13. Speeldag |
Aelmans, Ralf
/ Bemelmans, Donee A Gen Baan 1 |
Bakker, Willy
/ Werlotte, Maurice De Capucijn 1 |
Winst |
01.02.2019 ZOH Hoofdklasse 17. Speeldag |
Aelmans, Ralf
/ Bemelmans, Donee A Gen Baan 1 |
Hataney, Eugene
/ Lahaye, Damond 't Straotsje 1 |
Verlies |
04.01.2019 ZOH Hoofdklasse 14. Speeldag |
Aelmans, Ralf
/ Bemelmans, Donee A Gen Baan 1 |
Biermans, Yves
/ Smits, Danny De Hakkers 1 |
Gelijkspel |
07.12.2018 ZOH Hoofdklasse 12. Speeldag |
Aelmans, Ralf
/ Bemelmans, Donee A Gen Baan 1 |
Wintjens, Nick
/ Stitzinger, Frank Oost Eijsden 1 |
Winst |
23.11.2018 ZOH Hoofdklasse 11. Speeldag |
Aelmans, Ralf
/ Bemelmans, Donee A Gen Baan 1 |
Vroomen, Jan
/ Niks, Maurice D'r Prick 1 |
Winst |
09.11.2018 ZOH Hoofdklasse 9. Speeldag |
Aelmans, Ralf
/ Bemelmans, Donee A Gen Baan 1 |
Vos, Wim
/ Thorissen, Jack De Kroeg 1 |
Winst |
05.10.2018 ZOH Hoofdklasse 6. Speeldag |
Aelmans, Ralf
/ Bemelmans, Donee A Gen Baan 1 |
Wersch van, Thomas
/ Ramaekers, Bryan Blauw Wit'62 1 |
Gelijkspel |
21.09.2018 ZOH Hoofdklasse 4. Speeldag |
Aelmans, Ralf
/ Bemelmans, Donee A Gen Baan 1 |
Beniers, Gino
/ Schillings, Jurgen 't Straotsje 1 |
Winst |
31.08.2018 ZOH Hoofdklasse 1. Speeldag |
Aelmans, Ralf
/ Bemelmans, Donee A Gen Baan 1 |
Biermans, Yves
/ Smits, Danny De Hakkers 1 |
Verlies |
20.04.2018 ZOH Hoofdklasse 24. Speeldag |
Aelmans, Ralf
/ Bemelmans, Donee A Gen Baan 1 |
Moenen, Jose
/ Walthouwer, Sascha Op de Bosch 1 |
Winst |
13.04.2018 ZOH Hoofdklasse 23. Speeldag |
Aelmans, Ralf
/ Bemelmans, Donee A Gen Baan 1 |
Speijcken, Nic
/ Raukema van, Folkert Da Capo 1 |
Winst |
23.03.2018 ZOH Hoofdklasse 21. Speeldag |
Aelmans, Ralf
/ Bemelmans, Donee A Gen Baan 1 |
Otten, Thijs
/ Jongen, Kay De Bekker 1 |
Verlies |
02.03.2018 ZOH Hoofdklasse 19. Speeldag |
Aelmans, Ralf
/ Bemelmans, Donee A Gen Baan 1 |
Habets, Henk
/ Starren, Elroy De Hakkers 1 |
Verlies |
23.02.2018 ZOH Hoofdklasse 18. Speeldag |
Aelmans, Ralf
/ Bemelmans, Donee A Gen Baan 1 |
Mertens, Ralf
/ Bohland, Tom D'r Dikke Sjtee 1 |
Winst |
16.02.2018 ZOH Hoofdklasse 1. Speeldag |
Aelmans, Ralf
/ Bemelmans, Donee A Gen Baan 1 |
Vincken, Timothy
/ Bartels, Sydney De Kroeg 1 |
Gelijkspel |
02.02.2018 ZOH Hoofdklasse 17. Speeldag |
Aelmans, Ralf
/ Bemelmans, Donee A Gen Baan 1 |
Schmitz, Wiel
/ Dautzenberg, Leon D'r Prick 1 |
Gelijkspel |
26.01.2018 ZOH Hoofdklasse 16. Speeldag |
Aelmans, Ralf
/ Bemelmans, Donee A Gen Baan 1 |
Coenen, Davy
/ Schenk, Emiel 't Straotsje 1 |
Winst |
12.01.2018 ZOH Hoofdklasse 15. Speeldag |
Aelmans, Ralf
/ Bemelmans, Donee A Gen Baan 1 |
Vandrey, Bernd
/ Gouders, Freddy D'r Koffereck 1 |
Verlies |
05.01.2018 ZOH Hoofdklasse 14. Speeldag |
Bemelmans, Donee
/ Aelmans, Ralf A Gen Baan 1 |
Ubags, Gino
/ Senden, Dave De Kroeg 1 |
Winst |
29.12.2017 Toernooi Blauw Wit 5. Ronde Voorronde |
Bemelmans, Donee / Aelmans, Ralf | Prickaerts, Niels / Keijenberg, Ramon | Verlies |
29.12.2017 Toernooi Blauw Wit 4. Ronde Voorronde |
Bemelmans, Donee / Aelmans, Ralf | Peters, Roger / Wolters, Louis | Winst |
29.12.2017 Toernooi Blauw Wit 3. Ronde Voorronde |
Bemelmans, Donee / Aelmans, Ralf | Lardinois, Erik / Herberichs, Sander | Winst |
29.12.2017 Toernooi Blauw Wit 2. Ronde Voorronde |
Bemelmans, Donee / Aelmans, Ralf | Hermans, Harley / Meentz, Devin | Winst |
29.12.2017 Toernooi Blauw Wit Achtste finale Extra ronde |
Bemelmans, Donee / Aelmans, Ralf | Bohland, Tom / Souren, Hasso | Verlies |
29.12.2017 Toernooi Blauw Wit 1. Ronde Voorronde |
Bemelmans, Donee / Aelmans, Ralf | Vrosch, Ron / Bakker, Lejo | Verlies |
01.12.2017 ZOH Hoofdklasse 11. Speeldag |
Aelmans, Ralf
/ Bemelmans, Donee A Gen Baan 1 |
Steenbakkers, Wesley
/ Wilders, Patrick Op de Bosch 1 |
Winst |
24.11.2017 ZOH Hoofdklasse 10. Speeldag |
Aelmans, Ralf
/ Bemelmans, Donee A Gen Baan 1 |
Moonen, Mike
/ Kortenray, Hubert Da Capo 1 |
Verlies |
10.11.2017 ZOH Hoofdklasse 9. Speeldag |
Aelmans, Ralf
/ Bemelmans, Donee A Gen Baan 1 |
Brinkhoff, Pascal
/ Ramaekers, Bryan Blauw Wit'62 1 |
Winst |
03.11.2017 ZOH Hoofdklasse 8. Speeldag |
Aelmans, Ralf
/ Bemelmans, Donee A Gen Baan 1 |
Vaessen, Peter
/ Nowottka, Tim De Bekker 1 |
Winst |
13.10.2017 ZOH Hoofdklasse 6. Speeldag |
Aelmans, Ralf
/ Bemelmans, Donee A Gen Baan 1 |
Meijers, Patrick
/ Starren, Elroy De Hakkers 1 |
Verlies |
06.10.2017 ZOH Beker 1. Ronde |
Aelmans, Ralf
/ Bemelmans, Donee A Gen Baan 1 |
Hesemans, Johnny
/ Jansen, Danny White Horse 1 |
Winst |
29.09.2017 ZOH Hoofdklasse 5. Speeldag |
Aelmans, Ralf
/ Bemelmans, Donee A Gen Baan 1 |
Beuken, John
/ Bisscheroux, Jos D'r Dikke Sjtee 1 |
Winst |
19.05.2017 ZOH Hoofdklasse 26. Speeldag |
Aelmans, Ralf
/ Velthuis, Ben A Gen Baan |
Ramakers, Theo
/ Stulting, Rob De Kokerel |
Verlies |
05.05.2017 ZOH Hoofdklasse 25. Speeldag |
Bartholome, Thom
/ Aelmans, Ralf A Gen Baan |
Beniers, Gino
/ Coenen, Davy 't Straotsje 1 |
Gelijkspel |
14.04.2017 ZOH Hoofdklasse 14. Speeldag |
Bemelmans, Donee
/ Aelmans, Ralf A Gen Baan |
Eykenboom, Ron
/ Nieuwkamer, Kees 't Trefpunt 1 |
Verlies |
10.03.2017 ZOH Hoofdklasse 20. Speeldag |
Aelmans, Ralf
/ Velthuis, Ben A Gen Baan |
Niks, Patrick
/ Monsuwe, Hans D'r Prick 1 |
Verlies |
10.02.2017 ZOH Hoofdklasse 18. Speeldag |
Aelmans, Ralf
/ Keijenberg, Ramon A Gen Baan |
Eerens, Patrick
/ Wilders, Patrick Op de Bosch |
Gelijkspel |
27.01.2017 ZOH Beker 3. Ronde |
Aelmans, Ralf
/ Bemelmans, Donee A Gen Baan |
Odekerken, Lor
/ Wenders, Math 't Tepke |
Winst |
20.01.2017 ZOH Hoofdklasse 16. Speeldag |
Aelmans, Ralf
/ Velthuis, Ben A Gen Baan |
Brinkhoff, Pascal
/ Wersch van, Hub Blauw Wit'62 1 |
Gelijkspel |
13.01.2017 ZOH Hoofdklasse 15. Speeldag |
Aelmans, Ralf
/ Velthuis, Ben A Gen Baan |
Moonen, Mike
/ Kortenray, Hubert Da Capo |
Verlies |
16.12.2016 ZOH Hoofdklasse 13. Speeldag |
Aelmans, Ralf
/ Maessen, Sem A Gen Baan |
Venne, van der, Astrid
/ Stitzinger-Janssen, Resy De Kokerel |
Winst |
02.12.2016 ZOH Hoofdklasse 12. Speeldag |
Aelmans, Ralf
/ Smeets, Johnny A Gen Baan |
Vanhingel, Herman
/ Beniers, Gino 't Straotsje 1 |
Verlies |
18.11.2016 ZOH Hoofdklasse 10. Speeldag |
Aelmans, Ralf
/ Smeets, Johnny A Gen Baan |
Vermeer, Albert
/ Biermans, Niels D'r Bok 1 |
Winst |
11.11.2016 ZOH Beker 2. Ronde |
Aelmans, Ralf
/ Velthuis, Ben A Gen Baan |
Fransen, Antwan
/ Ploumen, Luuk Pipo Boys |
Verlies |
04.11.2016 ZOH Hoofdklasse 9. Speeldag |
Aelmans, Ralf
/ Velthuis, Ben A Gen Baan |
Meerendonk, van de, Nico
/ Mey, Eric Oude Heide 1 |
Verlies |
28.10.2016 ZOH Beker 1. Ronde |
Aelmans, Ralf
/ Velthuis, Ben A Gen Baan |
Scholte, Ricky
/ Huibers, Rolf Carboon 2 |
Winst |
23.09.2016 ZOH Hoofdklasse 5. Speeldag |
Aelmans, Ralf
/ Velthuis, Ben A Gen Baan |
Lejeune, John
/ Walthouwer, Sascha Op de Bosch |
Verlies |
09.09.2016 ZOH Hoofdklasse 3. Speeldag |
Aelmans, Ralf
/ Velthuis, Ben A Gen Baan |
Brinkhoff, Pascal
/ Wersch van, Thomas Blauw Wit'62 1 |
Verlies |
26.08.2016 ZOH Hoofdklasse 1. Speeldag |
Aelmans, Ralf
/ Velthuis, Ben A Gen Baan |
Fleuren, Hans
/ Hermans, Twan 't Trefpunt 1 |
Verlies |
03.06.2016 ZOH Hoofdklasse 26. Speeldag |
Aelmans, Ralf
/ Velthuis, Ben A Gen Baan 1 |
Bakker, Lejo
/ Vincken, Timothy D'r Bok 1 |
Gelijkspel |
13.05.2016 ZOH Hoofdklasse 24. Speeldag |
Bartholome, Thom
/ Aelmans, Ralf A Gen Baan 1 |
Aussems, Gino
/ Marquaire, Bas Proosd |
Verlies |
06.05.2016 ZOH Hoofdklasse 23. Speeldag |
Aelmans, Ralf
/ Velthuis, Ben A Gen Baan 1 |
Kesselaer, Huub
/ Vestjens, Raymond Oude Heide 1 |
Verlies |
22.04.2016 ZOH Hoofdklasse 21. Speeldag |
Aelmans, Ralf
/ Velthuis, Ben A Gen Baan 1 |
Vermeer, Albert
/ Koussen, Mat The Spot |
Winst |