Wedstrijden van de laatste 7 dagen |
Wedstrijden van de komende 14 dagen |
Datum | Thuis | Gast | Resultaat |
---|---|---|---|
Wo., 20.05.2020 20:30 SBN Eerste klasse (9. Speeldag) |
Den Brouwer |
Club Foos verantwortlich seit 01.06.2022 |
_:_ unbestätigt |
Do., 21.03.2024 20:00 SBZL (12. Speeldag) |
Leonhakkers | De Choufkes | _:_ |
Do., 21.03.2024 20:00 SBZL (12. Speeldag) |
Ricky's Pub | De Spechvogels | _:_ |
Do., 21.03.2024 20:30 TBNL Competitie (14. Speeldag) |
WvO Ton | Barkeet Helmond | _:_ |
Vr., 22.03.2024 21:00 ZOH 2e Klasse (19. Speeldag) |
't Graefke 1 | Ricky's Pub 3 | _:_ |
Vr., 22.03.2024 21:00 ZOH 2e Klasse (19. Speeldag) |
't Weverke 1 | Dingus 2 | _:_ |
Vr., 22.03.2024 21:00 ZOH 1e Klasse (19. Speeldag) |
A Jen Kirch 1 | Blauw Wit'62 2 | _:_ |
Vr., 22.03.2024 21:00 ZOH Hoofdklasse (19. Speeldag) |
Blauw Wit'62 1 | De Hakkers 1 | _:_ |
Vr., 22.03.2024 21:00 ZOH Overgangsklasse (19. Speeldag) |
Boskai 3 | Galouppe 1 | _:_ |
Vr., 22.03.2024 21:00 ZOH 2e Klasse (19. Speeldag) |
Boskai 4 | A Jen Kirch 2 | _:_ |
Vr., 22.03.2024 21:00 ZOH 2e Klasse (19. Speeldag) |
D'r Bok 1 | Oud Genhei 1 | _:_ |
Vr., 22.03.2024 21:00 ZOH Overgangsklasse (19. Speeldag) |
DAT Boys 1 | Fratelli 1 | _:_ |
Vr., 22.03.2024 21:00 ZOH 1e Klasse (19. Speeldag) |
De Bulldozers 1 | 't Brook 1 | _:_ |
Vr., 22.03.2024 21:00 ZOH 1e Klasse (19. Speeldag) |
De Kokerel 1 | De Wolfjes 1 | _:_ |
Vr., 22.03.2024 21:00 ZOH Hoofdklasse (19. Speeldag) |
De Notenbalk 1 | Boskai 2 | _:_ |
Vr., 22.03.2024 21:00 ZOH Hoofdklasse (19. Speeldag) |
De Paardestal 1 | De Kroeg 1 | _:_ |
Vr., 22.03.2024 21:00 ZOH 1e Klasse (19. Speeldag) |
De Poart 1 | Pipo Boys 1 | _:_ |
Vr., 22.03.2024 21:00 ZOH Overgangsklasse (19. Speeldag) |
Dingus 1 | Eijsden 2 | _:_ |
Vr., 22.03.2024 21:00 ZOH Hoofdklasse (19. Speeldag) |
Eijsden 1 | Boskai 1 | _:_ |
Vr., 22.03.2024 21:00 ZOH 1e Klasse (19. Speeldag) |
Fratelli 2 | Eijsden 3 | _:_ |
Vr., 22.03.2024 21:00 ZOH Overgangsklasse (19. Speeldag) |
Heukske 1 | Im Weissen Rossl 1 | _:_ |
Vr., 22.03.2024 21:00 ZOH 2e Klasse (19. Speeldag) |
Oude Heide 2 | Oude Heide 3 | _:_ |
Vr., 22.03.2024 21:00 ZOH Overgangsklasse (19. Speeldag) |
Ricky's Pub 2 | The Eagles 1 | _:_ |
Do., 28.03.2024 20:00 SBZL (13. Speeldag) |
Carboon | Leonhakkers | _:_ |
Do., 28.03.2024 20:00 SBZL (13. Speeldag) |
De Choufkes | Ricky's Pub | _:_ |
Vr., 29.03.2024 20:30 TBNL Competitie (15. Speeldag) |
't Spitje | Halfweg | _:_ |
Vr., 29.03.2024 20:30 TBNL Competitie (15. Speeldag) |
Barkeet Helmond | Vertierke | _:_ |
Vr., 29.03.2024 20:30 TBNL Competitie (15. Speeldag) |
Gitano Boys | D'n Hap | _:_ |
Vr., 29.03.2024 20:30 TBNL Competitie (15. Speeldag) |
Mancave De Kweker | WvO Ton | _:_ |
Vr., 29.03.2024 20:30 TBNL Competitie (15. Speeldag) |
OJA Dzyan | TVC Marmabar | _:_ |
Vr., 29.03.2024 20:30 TBNL Competitie (15. Speeldag) |
WvO Leon | OJA Koen | _:_ |
Vr., 29.03.2024 21:00 ZOH Overgangsklasse (18. Speeldag) |
Im Weissen Rossl 1 | DAT Boys 1 | _:_ |