Speler > Vermeer, Albert |
---|
Vermeer, Albert |
Informatie |
Categorie: | Senioren |
Ranking: | Semi-Pro |
Vereniging: |
Dingus |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 21154 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | P. | Meldungen |
---|---|---|---|---|---|
2019-2020 | |||||
Blauw Wit'62 | Eys | 2e Klasse | Vr., 27.12.2019 | 1 | 3 |
Bondskoppeltoernooi | Landgraaf | 2e Klasse | Vr., 29.11.2019 | 1 | 2 |
2018-2019 | |||||
Bondskoppeltoernooi | Landgraaf | 2e Klasse | Vr., 30.11.2018 | 1 | 3 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Dingus 2 | ZOH 2e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 2e Klasse |
2022-2023 | |
Dingus 1 | ZOH 1e Klasse |
Dingus 2 | ZOH 2e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 2e Klasse |
2021-2022 | |
D'r Bok 2 | ZOH 3e klasse, ZOH Beker |
2020-2021 | |
D'r Bok 1 | ZOH 1e klasse |
2019-2020 | |
D'r Bok 1 | ZOH Overgangsklasse |
D'r Bok 2 | ZOH 2e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 2e Klasse |
2018-2019 | |
D'r Bok 1 | ZOH Overgangsklasse |
D'r Bok 2 | ZOH 2e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 2e klasse |
2017-2018 | |
D'r Bok 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2016-2017 | |
D'r Bok 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2015-2016 | |
The Spot | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Hoofdklasse |
2014-2015 | |
Rode Ridder | Zomercompetitie Poule C |
The Spot | ZOH Hoofdklasse, ZOH beker |
2012-2013 | |
De Wolfjes 1 | ZOH Ovg., ZOH Beker, ZOH Beker overgangsklasse |
2011-2012 | |
De Wolfjes | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2010-2011 | |
De Wolfjes | ZOH Hoofdklasse |
2009-2010 | |
De Wolfjes 1 | ZOH Hoofdklasse |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
08.03.2024 ZOH 2e Klasse 17. Speeldag |
Zanders, Peter
/ Vermeer, Albert Dingus 2 |
Knubben, Jefke
/ Smolenaers, Bart D'r Bok 1 |
Winst |
02.02.2024 ZOH 2e Klasse 15. Speeldag |
Vermeer, Albert
/ Zanders, Peter Dingus 2 |
Vliet, van, Jeffrey
/ Goritzer, Pascal Oud Genhei 1 |
Winst |
26.01.2024 ZOH 2e Klasse 14. Speeldag |
Vermeer, Albert
/ Zanders, Peter Dingus 2 |
Dierks, Fabienne
/ Halen-Leeuwen van, Brigitte Oude Heide 3 |
Winst |
12.01.2024 ZOH 2e Klasse 13. Speeldag |
Vermeer, Albert
/ Zanders, Peter Dingus 2 |
Degens, Jan
/ Geurts, May A Jen Kirch 2 |
Verlies |
05.01.2024 ZOH 2e Klasse 12. Speeldag |
Vermeer, Albert
/ Zanders, Peter Dingus 2 |
Smeets, Maurice
/ Kerckhoffs, Niels Ricky's Pub 3 |
Verlies |
01.12.2023 ZOH 2e Klasse 10. Speeldag |
Vermeer, Albert
/ Zanders, Peter Dingus 2 |
Brans-Brabant, Mike
/ Conjour, William Boskai 4 |
Winst |
24.11.2023 ZOH 2e Klasse 9. Speeldag |
Vermeer, Albert
/ Zanders, Peter Dingus 2 |
Heinen, Raymond
/ Peters, Wiel Oude Heide 2 |
Winst |
10.11.2023 ZOH 2e Klasse 1. Speeldag |
Vermeer, Albert
/ Zanders, Peter Dingus 2 |
Wetzels, Pascal
/ Verdonschot, Danny Ricky's Pub 3 |
Verlies |
03.11.2023 ZOH 2e Klasse 8. Speeldag |
Vermeer, Albert
/ Zanders, Peter Dingus 2 |
Cerfontaine, Roel
/ Schmitz, Sven 't Weverke 1 |
Verlies |
20.10.2023 ZOH 2e Klasse 6. Speeldag |
Vermeer, Albert
/ Zanders, Peter Dingus 2 |
Knubben, Jefke
/ Cannea, Pietro D'r Bok 1 |
Winst |
13.10.2023 ZOH 2e Klasse 5. Speeldag |
Zanders, Peter
/ Vermeer, Albert Dingus 2 |
Wouters, Bert
/ Wouters, Jean De Smid 1 |
Verlies |
06.10.2023 ZOH 2e Klasse 4. Speeldag |
Vermeer, Albert
/ Zanders, Peter Dingus 2 |
Wijhe van, Jules
/ Muijs, Danielle Oud Genhei 1 |
Winst |
22.09.2023 ZOH 2e Klasse 3. Speeldag |
Straube, Rick
/ Vermeer, Albert Dingus 2 |
Frijns-Rutjens, Kim
/ Halen-Leeuwen van, Brigitte Oude Heide 3 |
Winst |
15.09.2023 ZOH 2e Klasse 2. Speeldag |
Vermeer, Albert
/ Zanders, Peter Dingus 2 |
Geurts, May
/ Degens, Jan A Jen Kirch 2 |
Winst |
09.06.2023 ZOH Beker 2e Klasse Finale |
Zanders, Peter
/ Vermeer, Albert Dingus 2 |
Meessen, Klaudia
/ Brinkhoff, Pascal Blauw Wit'62 3 |
Verlies |
12.05.2023 ZOH Beker 2e Klasse Halve finale |
Vermeer, Albert
/ Zanders, Peter Dingus 2 |
Roufs, Sarik
/ Eurelings, Pascal 't Weverke 1 |
Verlies |
05.05.2023 ZOH Beker 2e Klasse 2. Ronde |
Vermeer, Albert
/ Zanders, Peter Dingus 2 |
Schroyen, Raymond
/ Herk van, Theo Fratelli 2 |
Winst |
14.04.2023 ZOH 2e Klasse 21. Speeldag |
Vermeer, Albert
/ Zanders, Peter Dingus 2 |
Aussems, Jo
/ Kerckhoffs, Michael Op de Bosch 1 |
Verlies |
10.03.2023 ZOH 2e Klasse 18. Speeldag |
Vermeer, Albert
/ Enning, Renee Dingus 2 |
Roufs, Sarik
/ Eurelings, Pascal 't Weverke 1 |
Gelijkspel |
03.03.2023 ZOH 2e Klasse 17. Speeldag |
Vermeer, Albert
/ Maes, Nathan Dingus 2 |
Stevens, Ralph
/ Koussen, Rene A Jen Kirch 1 |
Winst |
03.02.2023 ZOH 1e Klasse 15. Speeldag |
Franssen, Fer
/ Vermeer, Albert Dingus 1 |
Ploumen, Luuk
/ Smeets, Michel Pipo Boys 1 |
Verlies |
27.01.2023 ZOH Beker 2. Ronde |
Vermeer, Albert
/ Zanders, Peter Dingus 2 |
Klunder, Roger
/ Boersma, Maurice De Hakkers 1 |
Verlies |
20.01.2023 ZOH 2e Klasse 14. Speeldag |
Zanders, Peter
/ Vermeer, Albert Dingus 2 |
Quaedvlieg, Shane
/ Vluggen, Damiano Blauw Wit'62 3 |
Winst |
13.01.2023 ZOH 2e Klasse 13. Speeldag |
Vermeer, Albert
/ Debets, Marthe Dingus 2 |
Ropers, Harry
/ Lahaye, Andre 't Brook 1 |
Verlies |
06.01.2023 ZOH 2e Klasse 12. Speeldag |
Zanders, Peter
/ Vermeer, Albert Dingus 2 |
Sintzen, Kai
/ Steegmans, Daniela Fratelli 2 |
Winst |
02.12.2022 ZOH 2e Klasse 9. Speeldag |
Zanders, Peter
/ Vermeer, Albert Dingus 2 |
Conjour, William
/ Brans-Brabant, Mike Beat Boys 1 |
Gelijkspel |
11.11.2022 ZOH 2e Klasse 7. Speeldag |
Zanders, Peter
/ Vermeer, Albert Dingus 2 |
Laeven, Paul
/ Keulers, Harrie 't Weverke 1 |
Verlies |
04.11.2022 ZOH 2e Klasse 6. Speeldag |
Vermeer, Albert
/ Zanders, Peter Dingus 2 |
Gorissen, Patrick
/ Wolters, Louis A Jen Kirch 1 |
Verlies |
10.06.2022 ZOH 3e klasse 11. Speeldag |
Vermeer, Albert
/ Harenczyk, Roman D'r Bok 2 |
Lehmann, Dietmar
/ Wetzels, Pascal De Bekker 3 |
Winst |
20.05.2022 ZOH 3e klasse 10. Speeldag |
Statucki, Roy
/ Vermeer, Albert D'r Bok 2 |
Scholte, Ricky
/ Wijhe van, Jules Oud Genhei 1 |
Winst |
13.05.2022 ZOH 3e klasse 9. Speeldag |
Statucki, Roy
/ Vermeer, Albert D'r Bok 2 |
Feher, Laszlo
/ Czako, Andras Carboon 1 |
Winst |
29.04.2022 ZOH 3e klasse 7. Speeldag |
Petschnik, Ron
/ Vermeer, Albert D'r Bok 2 |
Heinen, Raymond
/ Sonnenschein-van Iersel, Karin Oude Heide 2 |
Winst |
29.04.2022 ZOH 3e klasse 7. Speeldag |
Sangers, Rene
/ Vermeer, Albert D'r Bok 2 |
Smeets, George
/ Delft van, Bram Oude Heide 2 |
Winst |
22.04.2022 ZOH 3e klasse 6. Speeldag |
Statucki, Roy
/ Vermeer, Albert D'r Bok 2 |
Jamin, Dennis
/ Rondags, Roy Da Capo 2 |
Verlies |
08.04.2022 ZOH 3e klasse 5. Speeldag |
Statucki, Roy
/ Vermeer, Albert D'r Bok 2 |
Heuvel van den, Dave
/ Goessens, Renate Eijsden 2 |
Winst |
01.04.2022 ZOH 3e klasse 4. Speeldag |
Statucki, Roy
/ Vermeer, Albert D'r Bok 2 |
Wouters, Wim
/ Schaeks, Jos 't Graefke 1 |
Gelijkspel |
25.03.2022 ZOH 3e klasse 3. Speeldag |
Statucki, Roy
/ Vermeer, Albert D'r Bok 2 |
Wouters, Rob
/ Dassen, Raymond Boskai 4 |
Winst |
18.03.2022 ZOH 3e klasse 2. Speeldag |
Statucki, Roy
/ Vermeer, Albert D'r Bok 2 |
Dierks, Fabienne
/ Verspeek, Yvi Oude Heide 3 |
Gelijkspel |
22.10.2021 ZOH Beker 1. Ronde |
Statucki, Roy
/ Vermeer, Albert D'r Bok 2 |
Pariussa, Anthony
/ Janssen, Tony De Bekker 3 |
Winst |
06.03.2020 ZOH 2e klasse A 20. Speeldag |
Vermeer, Albert
/ Zanders, Peter D'r Bok 2 |
Lejeune, Marco
/ Stelmashchuk, Costya Da Capo 2 |
Winst |
28.02.2020 ZOH Beker 2e Klasse 2. Ronde |
Zanders, Peter
/ Vermeer, Albert D'r Bok 2 |
Kuipers, Ruud
/ Lempers, Peter 't Graefke 1 |
Winst |
14.02.2020 ZOH 2e klasse A 19. Speeldag |
Zanders, Peter
/ Vermeer, Albert D'r Bok 2 |
Ehmke-Roesich, Kirsten
/ Laumeyer, Frank 't Graefke 1 |
Winst |
07.02.2020 ZOH 2e klasse A 18. Speeldag |
Zanders, Peter
/ Vermeer, Albert D'r Bok 2 |
Magermans, Donny
/ Goessens, Renate White Horse 1 |
Winst |
31.01.2020 ZOH 2e klasse A 17. Speeldag |
Zanders, Peter
/ Vermeer, Albert D'r Bok 2 |
Czako, Andras
/ Feher, Laszlo Carboon 1 |
Winst |
17.01.2020 ZOH 2e klasse A 16. Speeldag |
Vermeer, Albert
/ Zanders, Peter D'r Bok 2 |
Swelsen, Jan Peter
/ Otermans, Andre 't Weverke 1 |
Winst |
10.01.2020 ZOH 2e klasse A 15. Speeldag |
Zanders, Peter
/ Vermeer, Albert D'r Bok 2 |
Dassen, Raymond
/ Havere van, Francois De Capucijn 4 |
Winst |
13.12.2019 ZOH Overgangsklasse 13. Speeldag |
Zanders, Peter
/ Vermeer, Albert D'r Bok 1 |
Atol, Michel
/ Kessen, Peter Ashley's Army 1 |
Winst |
06.12.2019 ZOH 2e klasse A 12. Speeldag |
Vermeer, Albert
/ Zanders, Peter D'r Bok 2 |
Mulder, Ricardo
/ Eulink, Albertus De Sport 1 |
Gelijkspel |
15.11.2019 ZOH 2e klasse A 10. Speeldag |
Vermeer, Albert
/ Zanders, Peter D'r Bok 2 |
Jacobs, Ingo
/ Peters, Wiel Amicitia 1 |
Winst |
08.11.2019 ZOH 2e klasse A 9. Speeldag |
Zanders, Peter
/ Vermeer, Albert D'r Bok 2 |
Cortjaens, Marlene
/ Senden, Leonie Oude Heide 3 |
Winst |
25.10.2019 ZOH 2e klasse A 7. Speeldag |
Zanders, Peter
/ Vermeer, Albert D'r Bok 2 |
Hermans, Christopher
/ Jamin, Dennis Da Capo 2 |
Verlies |
11.10.2019 ZOH Beker 1. Ronde |
Zanders, Peter
/ Vermeer, Albert D'r Bok 2 |
Lahaye, Andre
/ Ropers, Harry 't Brook 1 |
Gelijkspel |
04.10.2019 ZOH 2e klasse A 6. Speeldag |
Zanders, Peter
/ Vermeer, Albert D'r Bok 2 |
Wouters, Wim
/ Ehmke, Stephan 't Graefke 1 |
Winst |
27.09.2019 ZOH 2e klasse A 5. Speeldag |
Zanders, Peter
/ Vermeer, Albert D'r Bok 2 |
Goessens, Renate
/ Frijns, Vivian White Horse 1 |
Winst |
20.09.2019 ZOH 2e klasse A 4. Speeldag |
Zanders, Peter
/ Vermeer, Albert D'r Bok 2 |
Czako, Andras
/ Ollargiu, Miranda Carboon 1 |
Winst |
13.09.2019 ZOH 2e klasse A 3. Speeldag |
Zanders, Peter
/ Vermeer, Albert D'r Bok 2 |
Hendriks, Krit
/ Hennekens, Dion 't Weverke 1 |
Verlies |
06.09.2019 ZOH 2e klasse A 2. Speeldag |
Zanders, Peter
/ Vermeer, Albert D'r Bok 2 |
Koch, Huub
/ Havere van, Francois De Capucijn 4 |
Winst |
24.05.2019 ZOH Beker 2e klasse Finale |
Zanders, Peter
/ Vermeer, Albert D'r Bok 2 |
Franssen, Marco
/ Bovens, Rinaldo Star Club 1 |
Verlies |
17.05.2019 ZOH Beker 2e klasse Halve finale |
Zanders, Peter
/ Vermeer, Albert D'r Bok 2 |
Leuven, Jim
/ Schins, Marcel Dingus 2 |
Winst |
10.05.2019 ZOH 2e klasse A 26. Speeldag |
Vermeer, Albert
/ Zanders, Peter D'r Bok 2 |
Jansen, Roel
/ Statucki, Roy D'r Bok 3 |
Winst |
03.05.2019 ZOH Beker 2e klasse 3. Ronde |
Vermeer, Albert
/ Zanders, Peter D'r Bok 2 |
Dijk van, Steven
/ Biermans, Piet 't Graefke 1 |
Winst |
12.04.2019 ZOH 2e klasse A 24. Speeldag |
Vermeer, Albert
/ Zanders, Peter D'r Bok 2 |
Frols, Mark
/ Somers, Robert Dingus 2 |
Winst |
05.04.2019 ZOH 2e klasse A 23. Speeldag |
Vermeer, Albert
/ Zanders, Peter D'r Bok 2 |
Magermans, Donny
/ Heuvel van den, Dave White Horse 2 |
Winst |
29.03.2019 ZOH 2e klasse A 25. Speeldag |
Vermeer, Albert
/ Zanders, Peter D'r Bok 2 |
Coumans, Johan
/ Kuipers, Ruud 't Graefke 1 |
Winst |
28.03.2019 ZOH 2e klasse A 12. Speeldag |
Vermeer, Albert
/ Zanders, Peter D'r Bok 2 |
Coumans, Johan
/ Kuipers, Ruud 't Graefke 1 |
Winst |
22.03.2019 ZOH 2e klasse A 22. Speeldag |
Vermeer, Albert
/ Zanders, Peter D'r Bok 2 |
Partouns, Mitchell
/ Dassen, Raymond De Capucijn 3 |
Winst |
15.03.2019 ZOH 2e klasse A 21. Speeldag |
Zanders, Peter
/ Vermeer, Albert D'r Bok 2 |
Bartholomeus, Huub
/ Franssen, Marco Star Club 1 |
Winst |
22.02.2019 ZOH 2e klasse A 20. Speeldag |
Vermeer, Albert
/ Zanders, Peter D'r Bok 2 |
Eulink, Albertus
/ Boels, Arend De Sport 1 |
Winst |
15.02.2019 ZOH 2e klasse A 19. Speeldag |
Vermeer, Albert
/ Zanders, Peter D'r Bok 2 |
Poelmans, John
/ Peters, Wiel Amicitia 1 |
Winst |
08.02.2019 ZOH Overgangsklasse 18. Speeldag |
Vermeer, Albert
/ Zeeuw de, Ger D'r Bok 1 |
Can van, Joost
/ Ritzen, Harry Smidter Boys 1 |
Verlies |
01.02.2019 ZOH 2e klasse A 17. Speeldag |
Vermeer, Albert
/ Zanders, Peter D'r Bok 2 |
Grissen, Bert
/ Theunissen, John Bouwerwei 1 |
Winst |
25.01.2019 ZOH Beker 2e klasse 1. Ronde |
Zanders, Peter
/ Vermeer, Albert D'r Bok 2 |
Hassing, Jan
/ Hey de, Huub Amicitia 1 |
Winst |
18.01.2019 ZOH 2e klasse A 16. Speeldag |
Vermeer, Albert
/ Zanders, Peter D'r Bok 2 |
Ollargiu, Miranda
/ Czako, Andras Carboon 1 |
Winst |
11.01.2019 ZOH 2e klasse A 15. Speeldag |
Vermeer, Albert
/ Zanders, Peter D'r Bok 2 |
Lehmann, Dietmar
/ Wetzels, Pascal De Bekker 3 |
Winst |
04.01.2019 ZOH 2e klasse A 14. Speeldag |
Bakker, Nico
/ Vermeer, Albert D'r Bok 2 |
Verhaeg-Weber, Jonita
/ Roeleveld, Sonja Oude Heide 3 |
Winst |
14.12.2018 ZOH 2e klasse A 13. Speeldag |
Vrolings, John
/ Vermeer, Albert D'r Bok 2 |
Berg, Henk
/ Petschnik, Ron D'r Bok 3 |
Winst |
16.11.2018 ZOH 2e klasse A 10. Speeldag |
Vermeer, Albert
/ Dorio, Alfredo D'r Bok 2 |
Heuvel van de, Bert
/ Goessens, Renate White Horse 2 |
Winst |
02.11.2018 ZOH 2e klasse A 8. Speeldag |
Vermeer, Albert
/ Bakker, Lejo D'r Bok 2 |
Linden van der, Richard
/ Hellebrand, Roy Star Club 1 |
Winst |
26.10.2018 ZOH 2e klasse A 7. Speeldag |
Bakker, Lejo
/ Vermeer, Albert D'r Bok 2 |
Abrahams, Maurice
/ Zee van der, Danny De Sport 1 |
Winst |
12.10.2018 ZOH Beker 1. Ronde |
Bakker, Nico
/ Vermeer, Albert D'r Bok 2 |
Hendriks, Jos
/ Mertens, Ralf D'r Dikke Sjtee 1 |
Verlies |
05.10.2018 ZOH 2e klasse A 6. Speeldag |
Bakker, Nico
/ Vermeer, Albert D'r Bok 2 |
Poelmans, John
/ Peters, Wiel Amicitia 1 |
Winst |
28.09.2018 ZOH 2e klasse A 5. Speeldag |
Vermeer, Albert
/ Vrolings, John D'r Bok 2 |
Kohnen, Roderique
/ Laumeyer, Frank D'r Koffereck 2 |
Verlies |
21.09.2018 ZOH 2e klasse A 4. Speeldag |
Bakker, Nico
/ Vermeer, Albert D'r Bok 2 |
Pieters, Giel
/ Vreuls, Pascal Bouwerwei 1 |
Verlies |
14.09.2018 ZOH 2e klasse A 3. Speeldag |
Bakker, Nico
/ Vermeer, Albert D'r Bok 2 |
Czako, Gabor
/ Ollargiu, Miranda Carboon 1 |
Winst |
31.08.2018 ZOH 2e klasse A 1. Speeldag |
Bakker, Nico
/ Vermeer, Albert D'r Bok 2 |
Verhaeg-Weber, Jonita
/ Roeleveld, Sonja Oude Heide 3 |
Winst |
20.04.2018 ZOH Overgangsklasse 24. Speeldag |
Vermeer, Albert
/ Zeeuw de, Ger D'r Bok 1 |
Wijers-Sauren, Mechtilde
/ Wijers, Jos The Eagles 1 |
Gelijkspel |
06.04.2018 ZOH Overgangsklasse 22. Speeldag |
Vermeer, Albert
/ Zeeuw de, Ger D'r Bok 1 |
Max, Joep
/ Haan, John Fauquemont 1 |
Verlies |
16.03.2018 ZOH Overgangsklasse 20. Speeldag |
Schmitz, Sven
/ Vermeer, Albert D'r Bok 1 |
Eggen, Bert
/ Ploumen, Luuk Pipo Boys 1 |
Verlies |
02.03.2018 ZOH Overgangsklasse 19. Speeldag |
Zeeuw de, Ger
/ Vermeer, Albert D'r Bok 1 |
Wersch van, Hub
/ Andriolo, Ralph Blauw Wit'62 2 |
Verlies |
23.02.2018 ZOH Overgangsklasse 18. Speeldag |
Zeeuw de, Ger
/ Vermeer, Albert D'r Bok 1 |
Atol, Rob
/ Remmers, Patrick Oost Eijsden 1 |
Verlies |
26.01.2018 ZOH Overgangsklasse 16. Speeldag |
Schmitz, Sven
/ Vermeer, Albert D'r Bok 1 |
Vries de, Wesley
/ Koerts, Jakub 't Tepke 1 |
Verlies |
12.01.2018 ZOH Overgangsklasse 15. Speeldag |
Vermeer, Albert
/ Holshuysen, Jo D'r Bok 1 |
Stams, Huub
/ Lamberts, Ger 't Trefpunt 1 |
Verlies |
05.01.2018 ZOH Overgangsklasse 14. Speeldag |
Vermeer, Albert
/ Holshuysen, Jo D'r Bok 1 |
Crombach, Jeroen
/ Groll, Jens Smidter Boys 1 |
Verlies |
15.12.2017 ZOH Overgangsklasse 12. Speeldag |
Holshuysen, Jo
/ Vermeer, Albert D'r Bok 1 |
Weckseler, Jo
/ Vanhommerig, Marcel Oud Zumpelveld 1 |
Verlies |
01.12.2017 ZOH Overgangsklasse 11. Speeldag |
Vermeer, Albert
/ Holshuysen, Jo D'r Bok 1 |
Feller, Richard
/ Derhaag, Thei The Eagles 1 |
Verlies |
17.11.2017 ZOH Beker 2. Ronde |
Vermeer, Albert
/ Holshuysen, Jo D'r Bok 1 |
Reubsaet, Eddy
/ Weijzen, Ben De Bekker 3 |
Verlies |
10.11.2017 ZOH Overgangsklasse 9. Speeldag |
Holshuysen, Jo
/ Vermeer, Albert D'r Bok 1 |
Ras, Lou
/ Winkens, Peter Fauquemont 1 |
Winst |
03.11.2017 ZOH Overgangsklasse 8. Speeldag |
Vermeer, Albert
/ Holshuysen, Jo D'r Bok 1 |
Camp op den, Shem
/ Koch, Manfred 't Heukske 1 |
Gelijkspel |
13.10.2017 ZOH Overgangsklasse 6. Speeldag |
Vermeer, Albert
/ Holshuysen, Jo D'r Bok 1 |
Wersch van, Hub
/ Andriolo, Ralph Blauw Wit'62 2 |
Winst |
06.10.2017 ZOH Beker 1. Ronde |
Vermeer, Albert
/ Stalmans, Louis D'r Bok 1 |
Cox, Leon
/ Kempen, van, Ruud De Poart 1 |
Winst |