Speler > Vanderheyden, Frank

Vanderheyden, Frank

 
Informatie
Categorie: Senioren
Ranking: Semi-Pro
Vereniging: Dingus
Organisatie: Zuid Oost Hoek
Nationale Spelersnr.: 52798
 
Ranglijsten plaatsing
Ranglijst Plaats Deelnemers
2017-2018
ZOH Bokaal 73 147
2013-2014
Semi-Pro 87 156
 
Deelnemers
Toernooi Plaats Discipline Datum Plaats Meldungen
2017-2018
Carnaval Toernooi Café Dingus - Heerlen Open Dubbel Vr., 09.02.2018 7 18
2016-2017
Dingus Carnavalstoernooi Café Dingus - Heerlen Kwalificatie Vr., 24.02.2017 5 16
2013-2014
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Kwalificatie Vr., 27.12.2013 50 75
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Semi-Pro Dubbel Vr., 27.12.2013 17 25
Winterkampioenschappen Landgraaf Semi-Pro Vr., 13.12.2013 17 30
Winterkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 13.12.2013 66 92
 
Discipline
Team Competites
2020-2021
Dingus 2 ZOH 2e klasse
2019-2020
Dingus 1 ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse
2018-2019
Dingus 1 ZOH 1e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse
2017-2018
Dingus 1 ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse
2016-2017
Dingus 1 ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse
2015-2016
Dingus 1 ZOH Ovg., ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse
2014-2015
Bluff 1 ZOH Ovg., ZOH beker, ZOH Beker Overgangsklasse
2013-2014
Bluff ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
2012-2013
Bluff Zomer competitie Poule 2
Bluff 1 ZOH Ovg., ZOH Beker, ZOH Beker overgangsklasse
2011-2012
Bluff 1 ZOH 1A, ZOH Beker, ZOH Beker eerste klasse
2010-2011
Bluff 1 ZOH 2A, ZOH Beker tweede klasse
2009-2010
Irish Pub 1 ZOH 2A
 
Laatste Dubbelspel
Datum Speler Speler Resultaat
18.09.2020
ZOH 2e klasse
1. Speeldag
Jacobs, Kars / Vanderheyden, Frank
Dingus 2
Lehmann, Dietmar / Steinbach, Weiro
De Bekker 4
Winst
06.03.2020
ZOH 1e klasse B
20. Speeldag
Vanderheyden, Frank / Dijk van, Stephan
Dingus 1
Houben, Michael / Verheijden, Wesley
De Bekker 2
Verlies
31.01.2020
ZOH 1e klasse B
17. Speeldag
Vanderheyden, Frank / Dijk van, Stephan
Dingus 1
Maesen, Noel / Beckers, Richard
De Poart 1
Gelijkspel
10.01.2020
ZOH 1e klasse B
15. Speeldag
Vanderheyden, Frank / Dijk van, Stephan
Dingus 1
Overdijk, Richard / Verhoeve, Nico
De Kroeg 2
Winst
03.01.2020
ZOH 1e klasse B
14. Speeldag
Vanderheyden, Frank / Dijk van, Stephan
Dingus 1
Thijssen, Theo / Delft van, Bram
Oude Heide 2
Winst
01.11.2019
ZOH 1e klasse B
8. Speeldag
Dijk van, Stephan / Vanderheyden, Frank
Dingus 1
Schiffers, Fer / Lange, Klaus
De Wolfjes 1
Verlies
25.10.2019
ZOH 1e klasse B
7. Speeldag
Vanderheyden, Frank / Dijk van, Stephan
Dingus 1
Starren, Amber / Leonard, Chris
De Bekker 2
Verlies
11.10.2019
ZOH Beker
1. Ronde
Vanderheyden, Frank / Romeyn, Edwin
Dingus 1
Starren, Elroy / Meijers, Patrick
De Hakkers 1
Verlies
04.10.2019
ZOH 1e klasse B
6. Speeldag
Vanderheyden, Frank / Dijk van, Stephan
Dingus 1
Seuren, Dave / Partouns, Harry
De Sjmied 1
Winst
13.09.2019
ZOH 1e klasse B
3. Speeldag
Romeyn, Edwin / Vanderheyden, Frank
Dingus 1
Hoebink, Patrick / Wagenveld van, Kevin
Oud Zumpelveld 1
Verlies
06.09.2019
ZOH 1e klasse B
2. Speeldag
Vanderheyden, Frank / Dijk van, Stephan
Dingus 1
Daelmans, Kay / Vromen, Tim
De Kroeg 2
Winst
12.04.2019
ZOH 1e klasse A
24. Speeldag
Dijk van, Stephan / Vanderheyden, Frank
Dingus 1
Hermans, Harley / Hermans, Rene
De Paardestal 1
Verlies
05.04.2019
ZOH 1e klasse A
23. Speeldag
Vanderheyden, Frank / Dijk van, Stephan
Dingus 1
Tummers, Harald / Fraats, Farri
DAT Boys 1
Winst
15.03.2019
ZOH 1e klasse A
21. Speeldag
Vanderheyden, Frank / Dijk van, Stephan
Dingus 1
Royen, Kris / Lemmens, Wim
De Smid 1
Verlies
15.02.2019
ZOH 1e klasse A
19. Speeldag
Vanderheyden, Frank / Romeyn, Edwin
Dingus 1
Partouns, Maurice / Wolfs, Michael
White Horse 1
Verlies
08.02.2019
ZOH 1e klasse A
18. Speeldag
Straube, Rick / Vanderheyden, Frank
Dingus 1
Basten, Hans / Tilburg van, Jos
Der Bergbock 1
Verlies
18.01.2019
ZOH 1e klasse A
16. Speeldag
Vanderheyden, Frank / Dijk van, Stephan
Dingus 1
Hollanders, Roland / Coolen, Ivo
't Straotsje 2
Verlies
11.01.2019
ZOH 1e klasse A
15. Speeldag
Vanderheyden, Frank / Dijk van, Stephan
Dingus 1
Benoit, Bernd / Smeets, Cindy
D'r Koffereck 1
Winst
04.01.2019
ZOH 1e klasse A
14. Speeldag
Vanderheyden, Frank / Dijk van, Stephan
Dingus 1
Thieme, Ferry / Duchateau, Jo
De Pitsers 1
Winst
23.11.2018
ZOH 1e klasse A
11. Speeldag
Vanderheyden, Frank / Dijk van, Stephan
Dingus 1
Loos, Rico / Erkens, John
De Paardestal 1
Verlies
16.11.2018
ZOH 1e klasse A
10. Speeldag
Vanderheyden, Frank / Dijk van, Stephan
Dingus 1
Loyson, Maurice / Duijkers, Bert
DAT Boys 1
Winst
02.11.2018
ZOH 1e klasse A
8. Speeldag
Dijk van, Stephan / Vanderheyden, Frank
Dingus 1
Gijsens, Rob / Wouters, Maurice
De Smid 1
Winst
26.10.2018
ZOH 1e klasse A
7. Speeldag
Vanderheyden, Frank / Romeyn, Edwin
Dingus 1
Habets, Ivo / Habets, John
Oud Zumpelveld 1
Winst
05.10.2018
ZOH 1e klasse A
6. Speeldag
Romeyn, Edwin / Vanderheyden, Frank
Dingus 1
Bemelmans, Kevin / Caldenborgh, van, Chris
White Horse 1
Winst
28.09.2018
ZOH 1e klasse A
5. Speeldag
Vanderheyden, Frank / Romeyn, Edwin
Dingus 1
Claessen, Johan / Engelberts, Wesley
Der Bergbock 1
Verlies
14.09.2018
ZOH 1e klasse A
3. Speeldag
Vanderheyden, Frank / Romeyn, Edwin
Dingus 1
Cruts, Andrew / Hataney, Servio
't Straotsje 2
Winst
31.08.2018
ZOH 1e klasse A
1. Speeldag
Vanderheyden, Frank / Dijk van, Stephan
Dingus 1
Thieme, Ferry / Duchateau, Jo
De Pitsers 1
Verlies
01.06.2018
ZOH Beker 1e klasse
Halve finale
Dijk van, Stephan / Vanderheyden, Frank
Dingus 1
Pattipeiluhu, Robeas / Saya, Refaja
't Straotsje 2
Verlies
25.05.2018
ZOH 1e klasse B
30. Speeldag
Vanderheyden, Frank / Dijk van, Stephan
Dingus 1
Bogaert van, Frans / Marquaire, Bas
Proosd 1
Winst
11.05.2018
ZOH 1e klasse B
28. Speeldag
Dijk van, Stephan / Vanderheyden, Frank
Dingus 1
van de Ven, Robert / Mennens, Dion
De Rode Ridder 1
Verlies
04.05.2018
ZOH 1e klasse B
27. Speeldag
Vanderheyden, Frank / Dijk van, Stephan
Dingus 1
Theunissen, Marcel / Conjour, William
De Poart 1
Gelijkspel
27.04.2018
ZOH Beker 1e klasse
Kwart finale
Dijk van, Stephan / Vanderheyden, Frank
Dingus 1
Schiffers, Fer / Glezer, Marcel
De Wolfjes 1
Verlies
20.04.2018
ZOH 1e klasse B
26. Speeldag
Dijk van, Stephan / Vanderheyden, Frank
Dingus 1
Verpoort, Gus / Starren, Amber
De Bekker 2
Verlies
13.04.2018
ZOH 1e klasse B
25. Speeldag
Vanderheyden, Frank / Dijk van, Stephan
Dingus 1
Swelsen, Jan Peter / Otermans, Andre
't Weverke 1
Verlies
06.04.2018
ZOH 1e klasse B
24. Speeldag
Vanderheyden, Frank / Romeyn, Edwin
Dingus 1
Lacroix, Jo / Lenssen, John
De Paardestal 1
Winst
30.03.2018
ZOH 1e klasse B
8. Speeldag
Vanderheyden, Frank / Romeyn, Edwin
Dingus 1
Niese, Ramon / Schmeets, Ralf
D'r Aowe Kino 1
Winst
23.03.2018
ZOH 1e klasse B
23. Speeldag
Vanderheyden, Frank / Dijk van, Stephan
Dingus 1
Bovens, Jo / Geurts, May
Der Busch 1
Winst
16.03.2018
ZOH 1e klasse B
22. Speeldag
Dijk van, Stephan / Vanderheyden, Frank
Dingus 1
Domen, Frank / Konings, Timo
D'r Aowe Kino 1
Winst
09.03.2018
ZOH Beker 1e klasse
3. Ronde
Dijk van, Stephan / Vanderheyden, Frank
Dingus 1
Nacken, Hub / Sijen, Ad
Oude Heide 2
Winst
23.02.2018
ZOH 1e klasse B
20. Speeldag
Vanderheyden, Frank / Dijk van, Stephan
Dingus 1
Smeets, Leon / Lieshout van, Jos
De Pitsers 1
Winst
16.02.2018
ZOH 1e klasse B
19. Speeldag
Romeyn, Edwin / Vanderheyden, Frank
Dingus 1
Spronken, Dion / Hennekens, Dion
't Weverke 1
Gelijkspel
09.02.2018
Carnaval Toernooi
6. Ronde Hoofdronde
Vanderheyden, Frank / Maes, Nathan Bakker, Lejo / Jansen, Joey Verlies
09.02.2018
Carnaval Toernooi
2. Ronde Hoofdronde
Vanderheyden, Frank / Maes, Nathan Meijers, Patrick / Ubachs, Junior Verlies
09.02.2018
Carnaval Toernooi
4. Ronde Voorronde
Vanderheyden, Frank / Maes, Nathan Moes, Naomi / Adriaansen, Jeffrey Gelijkspel
09.02.2018
Carnaval Toernooi
3. Ronde Voorronde
Vanderheyden, Frank / Maes, Nathan Camp op den, Shem / Labruzzo, Maurizzio Winst
09.02.2018
Carnaval Toernooi
1. Ronde Voorronde
Vanderheyden, Frank / Maes, Nathan Klunder, Roger / Boersma, Maurice Winst
26.01.2018
ZOH 1e klasse B
17. Speeldag
Vanderheyden, Frank / Dijk van, Stephan
Dingus 1
Kleijnen, Brandon / Klinkenberg, Bjorn
Der Bergbock 1
Winst
19.01.2018
ZOH Beker
3. Ronde
Vanderheyden, Frank / Straube, Rick
Dingus 1
Beniers, Gino / Lahaye, Damond
't Straotsje 1
Verlies
12.01.2018
ZOH 1e klasse B
16. Speeldag
Vanderheyden, Frank / Dijk van, Stephan
Dingus 1
Buss, Bernd / Burgers, Roger
D'r Prick 2
Winst
05.01.2018
ZOH 1e klasse B
15. Speeldag
Dijk van, Stephan / Vanderheyden, Frank
Dingus 1
Walthie, Nicole / Brands, Mattie
't Lamke 1
Winst
01.12.2017
ZOH 1e klasse B
12. Speeldag
Vanderheyden, Frank / Dijk van, Stephan
Dingus 1
Theunissen, Marcel / Conjour, William
De Poart 1
Verlies
24.11.2017
ZOH 1e klasse B
11. Speeldag
Vanderheyden, Frank / Dijk van, Stephan
Dingus 1
Houben, Michael / Gelissen, Michelle
De Bekker 2
Winst
17.11.2017
ZOH Beker
2. Ronde
Vanderheyden, Frank / Dijk van, Stephan
Dingus 1
Paulissen, Jos / Asselmans, Raymond
De Capucijn 2
Winst
10.11.2017
ZOH 1e klasse B
10. Speeldag
Vanderheyden, Frank / Dijk van, Stephan
Dingus 1
Erkens, John / Loos, Rico
De Paardestal 1
Verlies
03.11.2017
ZOH 1e klasse B
9. Speeldag
Vanderheyden, Frank / Dijk van, Stephan
Dingus 1
Ploum, Jan / Weide, van der, Martin
Der Busch 1
Winst
20.10.2017
ZOH 1e klasse B
7. Speeldag
Vanderheyden, Frank / Dijk van, Stephan
Dingus 1
Wouters, Jean / Wouters, Bert
De Smid 1
Gelijkspel
13.10.2017
ZOH 1e klasse B
6. Speeldag
Voorst van, Jo / Vanderheyden, Frank
Dingus 1
Bogaert van, Frans / Demmers, Robert
Proosd 1
Winst
06.10.2017
ZOH Beker
1. Ronde
Vanderheyden, Frank / Dijk van, Stephan
Dingus 1
Loontjes, Sven / Frissen, Richard
Dat Boys 1
Winst
29.09.2017
ZOH 1e klasse B
5. Speeldag
Vanderheyden, Frank / Dijk van, Stephan
Dingus 1
Smeets, Leon / Lieshout van, Jos
De Pitsers 1
Winst
22.09.2017
ZOH 1e klasse B
4. Speeldag
Vanderheyden, Frank / Dijk van, Stephan
Dingus 1
Tummers, Harald / Starren, Roland
Dat Boys 1
Winst
15.09.2017
ZOH 1e klasse B
3. Speeldag
Dijk van, Stephan / Vanderheyden, Frank
Dingus 1
Basten, Hans / Klinkenberg, Bjorn
Der Bergbock 1
Winst
08.09.2017
ZOH 1e klasse B
2. Speeldag
Dijk van, Stephan / Vanderheyden, Frank
Dingus 1
Bosch, Edwin / Gouder de Beauregard, Sascha
D'r Prick 2
Winst
01.09.2017
ZOH 1e klasse B
1. Speeldag
Vanderheyden, Frank / Dijk van, Stephan
Dingus 1
Hermans, Angelo / Hardy, Jo
't Lamke 1
Winst
19.05.2017
ZOH Overgangsklasse
26. Speeldag
Vanderheyden, Frank / Dijk van, Stephan
Dingus 1
Kicken, Mat / Eykenboom, Wiel
't Trefpunt 2
Verlies
05.05.2017
ZOH Overgangsklasse
25. Speeldag
Dijk van, Stephan / Vanderheyden, Frank
Dingus 1
Knops, Andre / Brinkhoff, Luuk
Smidter Boys
Verlies
28.04.2017
ZOH Overgangsklasse
24. Speeldag
Vanderheyden, Frank / Dijk van, Stephan
Dingus 1
Webers, Frans / Koerts, Jakub
't Tepke
Winst
07.04.2017
ZOH Overgangsklasse
23. Speeldag
Romeyn, Edwin / Vanderheyden, Frank
Dingus 1
Offermans, Jo / Reulings, Alex
D'r Springbron 1
Verlies
17.03.2017
ZOH Overgangsklasse
21. Speeldag
Vanderheyden, Frank / Dijk van, Stephan
Dingus 1
Muerders, Pascal / London, Roger
D'r Koffereck
Gelijkspel
10.03.2017
ZOH Overgangsklasse
20. Speeldag
Vanderheyden, Frank / Bronkhorst, Nico
Dingus 1
Michels, Frits / Peters, Johnny
Im Weissen Rossl
Verlies
24.02.2017
Dingus Carnavalstoernooi
5. Ronde 2. Extra ronde
Koch, Manfred / Vanderheyden, Frank Boersma, Maurice / Bohland, Tom Verlies
24.02.2017
Dingus Carnavalstoernooi
4. Ronde 2. Extra ronde
Koch, Manfred / Vanderheyden, Frank Bartels, Sydney / Biermans, Niels Winst
24.02.2017
Dingus Carnavalstoernooi
3. Ronde 2. Extra ronde
Koch, Manfred / Vanderheyden, Frank Stitzinger, Frank / Janssen, Pascal Winst
24.02.2017
Dingus Carnavalstoernooi
2. Ronde 2. Extra ronde
Koch, Manfred / Vanderheyden, Frank Zenden, Wesley / Ubags, Gino Winst
24.02.2017
Dingus Carnavalstoernooi
Kwart finale Hoofdronde
Koch, Manfred / Vanderheyden, Frank Zenden, Wesley / Ubags, Gino Verlies
24.02.2017
Dingus Carnavalstoernooi
1. Ronde 2. Extra ronde
Koch, Manfred / Vanderheyden, Frank Adriaansen, Jeffrey / Adriaansen, Raymond Winst
17.02.2017
ZOH Overgangsklasse
19. Speeldag
Dijk van, Stephan / Vanderheyden, Frank
Dingus 1
Aarts, Philip / Budy, Ralf
De Jokers
Verlies
10.02.2017
ZOH Overgangsklasse
18. Speeldag
Dijk van, Stephan / Vanderheyden, Frank
Dingus 1
Koll, Marco / Pelzer, Dave
Oud Zumpelveld
Verlies
20.01.2017
ZOH Overgangsklasse
16. Speeldag
Vanderheyden, Frank / Voorst van, Jo
Dingus 1
Verboeket, Patrick / Smeets, Ludwig
De Wolfjes
Verlies
13.01.2017
ZOH Overgangsklasse
15. Speeldag
Dijk van, Stephan / Vanderheyden, Frank
Dingus 1
Breuer, Wiel / Reumerman, Michel
Fauquemont
Verlies
06.01.2017
ZOH Overgangsklasse
14. Speeldag
Vanderheyden, Frank / Dijk van, Stephan
Dingus 1
Scheepers, Peter / Lardinois, Erik
Blauw Wit'62 2
Verlies
02.12.2016
ZOH Overgangsklasse
12. Speeldag
Vanderheyden, Frank / Straube, Rick
Dingus 1
Franssen, Bjorn / Can van, Joost
Smidter Boys
Gelijkspel
25.11.2016
ZOH Overgangsklasse
11. Speeldag
Vanderheyden, Frank / Straube, Rick
Dingus 1
Heidendaal, Ger / Seetsen, Menno
't Tepke
Verlies
18.11.2016
ZOH Overgangsklasse
10. Speeldag
Vanderheyden, Frank / Dijk van, Stephan
Dingus 1
Offermans, Jo / Reulings, Alex
D'r Springbron 1
Gelijkspel
11.11.2016
ZOH Beker Overgangsklasse
1. Ronde
Vanderheyden, Frank / Romeyn, Edwin
Dingus 1
Habets, John / Meyer, Richard
Fauquemont
Verlies
04.11.2016
ZOH Overgangsklasse
9. Speeldag
Dijk van, Stephan / Vanderheyden, Frank
Dingus 1
Stalmans, Louis / Harenczyk, Ryan
D'r Bok 2
Winst
28.10.2016
ZOH Beker
1. Ronde
Bronkhorst, Nico / Vanderheyden, Frank
Dingus 1
Bleus, Roger / Martinali, Jeffrey
Da Capo
Verlies
07.10.2016
ZOH Overgangsklasse
7. Speeldag
Bronkhorst, Nico / Vanderheyden, Frank
Dingus 1
Michels, Frits / Peters, Johnny
Im Weissen Rossl
Verlies
30.09.2016
ZOH Overgangsklasse
6. Speeldag
Vanderheyden, Frank / Dijk van, Stephan
Dingus 1
Daenen, Alex / Boelen, Rob
De Jokers
Verlies
23.09.2016
ZOH Overgangsklasse
5. Speeldag
Romeyn, Edwin / Vanderheyden, Frank
Dingus 1
Weckseler, Jo / Vanhommerig, Marcel
Oud Zumpelveld
Verlies
16.09.2016
ZOH Overgangsklasse
4. Speeldag
Vanderheyden, Frank / Straube, Rick
Dingus 1
Haegmans, John / Libens, Jack
Beat Boys
Verlies
09.09.2016
ZOH Overgangsklasse
3. Speeldag
Vanderheyden, Frank / Dijk van, Stephan
Dingus 1
Bruystens, Theo / Vlecken, Kim
De Wolfjes
Gelijkspel
02.09.2016
ZOH Overgangsklasse
2. Speeldag
Vanderheyden, Frank / Dijk van, Stephan
Dingus 1
Reumerman, Michel / Reinders, Ger
Fauquemont
Verlies
26.08.2016
ZOH Overgangsklasse
1. Speeldag
Dijk van, Stephan / Vanderheyden, Frank
Dingus 1
Theunissen, Maurice / Schielen, Marco
Blauw Wit'62 2
Verlies
03.06.2016
ZOH Ovg.
30. Speeldag
Vanderheyden, Frank / Pattinaja, Philip
Dingus 1
Mager, Bert / Lardinois, Erik
Blauw Wit '62 2
Gelijkspel
27.05.2016
ZOH Ovg.
29. Speeldag
Dijk van, Stephan / Vanderheyden, Frank
Dingus 1
Schiffers, Fer / Niels, John
De Wolfjes
Winst
13.05.2016
ZOH Ovg.
28. Speeldag
Dijk van, Stephan / Vanderheyden, Frank
Dingus 1
Schielen, Marco / Theunissen, Maurice
De Leeuw '80
Winst
06.05.2016
ZOH Ovg.
27. Speeldag
Vanderheyden, Frank / Dijk van, Stephan
Dingus 1
Boelen, Rob / Budy, Ralf
De Jokers
Verlies
29.04.2016
ZOH Ovg.
26. Speeldag
Krans, John / Vanderheyden, Frank
Dingus 1
Odekerken, Johan / Habets, John
Fauquemont
Verlies
22.04.2016
ZOH Ovg.
25. Speeldag
Vanderheyden, Frank / Dijk van, Stephan
Dingus 1
Brinkhoff, Luuk / Knops, Andre
Smidter Boys
Winst
08.04.2016
ZOH Ovg.
24. Speeldag
Pattinaja, Philip / Vanderheyden, Frank
Dingus 1
Breemen, Tony / Knubben, Bert
Oud Zumpelveld
Verlies
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)