Speler > Theunissen, Maurice |
---|
Theunissen, Maurice |
Informatie |
Categorie: | Senioren |
Ranking: | Semi-Pro |
Vereniging: |
Blauw Wit'62 |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 53275 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | P. | Deelnemers |
---|---|---|
2017-2018 | ||
ZOH Bokaal | 91 | 147 |
2016-2017 | ||
Heren classic | 115 | 187 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | P. | Meldungen |
---|---|---|---|---|---|
2017-2018 | |||||
Toernooi Blauw Wit | Eys-Wittem | Open Dubbel | Vr., 29.12.2017 | 29 | 51 |
2016-2017 | |||||
Blauw Wit'62 | Eys-Wittem | Algemene ronde | Vr., 30.12.2016 | 20 | 37 |
Blauw Wit'62 | Eys-Wittem | Overgangsklasse | Vr., 30.12.2016 | 8 | 11 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Blauw Wit'62 2 | ZOH 1e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2022-2023 | |
Blauw Wit'62 2 | ZOH 1e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2021-2022 | |
Blauw Wit'62 2 | ZOH 1e Klasse, ZOH Beker |
2020-2021 | |
Blauw Wit'62 2 | ZOH 1e klasse |
2019-2020 | |
Blauw Wit'62 2 | ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2018-2019 | |
Blauw Wit'62 2 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2017-2018 | |
Blauw Wit'62 2 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2016-2017 | |
Blauw Wit'62 2 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2015-2016 | |
De Leeuw '80 | ZOH Ovg., ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2014-2015 | |
De Leeuw '80 1 | ZOH Ovg., ZOH beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2013-2014 | |
De Leeuw '80 1 | ZOH Ovg., ZOH Beker, ZOH Beker overgangsklasse |
2012-2013 | |
De Leeuw 80 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2011-2012 | |
De Leeuw 80' 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2010-2011 | |
De Leeuw 80' 1 | ZOH Hoofdklasse |
2009-2010 | |
De Leeuw 80' 1 | ZOH 1A |
De Leeuw 80' 2 | ZOH 2A |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
15.03.2024 ZOH 1e Klasse 18. Speeldag |
Theunissen, Maurice
/ Scheepers, Peter Blauw Wit'62 2 |
Braakhuis, Marc
/ Stitzinger, Frank De Kokerel 1 |
Winst |
08.03.2024 ZOH 1e Klasse 17. Speeldag |
Scheepers, Peter
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Lange, Klaus
/ Buccella, Claudio De Wolfjes 1 |
Winst |
23.02.2024 ZOH 1e Klasse 16. Speeldag |
Wagenveld van, Kevin
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Peters, Roger
/ Frissen, Hub Blauw Wit'62 3 |
Winst |
26.01.2024 ZOH 1e Klasse 14. Speeldag |
Theunissen, Maurice
/ Wagenveld van, Kevin Blauw Wit'62 2 |
Wintjens, Nick
/ Wolters, Roel Eijsden 3 |
Winst |
12.01.2024 ZOH 1e Klasse 13. Speeldag |
Theunissen, Maurice
/ Wagenveld van, Kevin Blauw Wit'62 2 |
Fransen, Antwan
/ Ploumen, Luuk Pipo Boys 1 |
Verlies |
05.01.2024 ZOH 1e Klasse 12. Speeldag |
Scheepers, Peter
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Peters, Jos
/ Linden van de, Rob De Poart 1 |
Winst |
15.12.2023 ZOH Beker 1e Klasse 1. Ronde |
Theunissen, Maurice
/ Scheepers, Peter Blauw Wit'62 2 |
Essers, Maurice
/ Winkens, Peter De Bulldozers 1 |
Verlies |
01.12.2023 ZOH 1e Klasse 10. Speeldag |
Scheepers, Peter
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Libens, Jack
/ Haan, John De Bulldozers 1 |
Verlies |
27.10.2023 ZOH 1e Klasse 7. Speeldag |
Theunissen, Maurice
/ Scheepers, Peter Blauw Wit'62 2 |
Stulting, Rob
/ Poelmans, Harry De Kokerel 1 |
Verlies |
20.10.2023 ZOH 1e Klasse 6. Speeldag |
Theunissen, Maurice
/ Scheepers, Peter Blauw Wit'62 2 |
Buccella, Claudio
/ Bruystens, Theo De Wolfjes 1 |
Winst |
13.10.2023 ZOH 1e Klasse 5. Speeldag |
Scheepers, Peter
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Brinkhoff, Pascal
/ Meessen, Klaudia Blauw Wit'62 3 |
Winst |
06.10.2023 ZOH 1e Klasse 4. Speeldag |
Theunissen, Maurice
/ Scheepers, Peter Blauw Wit'62 2 |
Becker, Giel
/ Wijnants, Patrick 't Brook 1 |
Winst |
29.09.2023 ZOH Beker 1. Ronde |
Theunissen, Maurice
/ Scheepers, Peter Blauw Wit'62 2 |
Klunder, Roger
/ Smits, Danny De Hakkers 1 |
Verlies |
22.09.2023 ZOH 1e Klasse 3. Speeldag |
Scheepers, Peter
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Berk, van den, Richard
/ Goessens, Renate Eijsden 3 |
Winst |
15.09.2023 ZOH 1e Klasse 2. Speeldag |
Theunissen, Maurice
/ Scheepers, Peter Blauw Wit'62 2 |
Surma, Joep
/ Hoeksma, Hein Pipo Boys 1 |
Winst |
19.05.2023 ZOH Beker 1e Klasse 3. Ronde |
Scheepers, Peter
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Holshuysen, Jo
/ Schins, Marcel Dingus 1 |
Gelijkspel |
05.05.2023 ZOH Beker 3. Ronde |
Scheepers, Peter
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Wasbauer, Johnny
/ Meijs, Floris Boskai 1 |
Verlies |
21.04.2023 ZOH 1e Klasse 22. Speeldag |
Theunissen, Maurice
/ Scheepers, Peter Blauw Wit'62 2 |
Jacquemont, Jos
/ Wagenveld van, Evert Oud Bocholtz 1 |
Verlies |
24.03.2023 ZOH 1e Klasse 19. Speeldag |
Theunissen, Maurice
/ Scheepers, Peter Blauw Wit'62 2 |
Peters, Jos
/ Driessen, Roger De Poart 1 |
Winst |
10.02.2023 ZOH 1e Klasse 16. Speeldag |
Scheepers, Peter
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Winkens, Peter
/ Essers, Maurice De Bulldozers 1 |
Verlies |
03.02.2023 ZOH 1e Klasse 15. Speeldag |
Theunissen, Maurice
/ Scheepers, Peter Blauw Wit'62 2 |
Bergwanger, Walter
/ Karzick, Jurgen De Wolfjes 1 |
Winst |
27.01.2023 ZOH Beker 2. Ronde |
Scheepers, Peter
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Zelissen, Sonny
/ Vincken, Harry In de Vrie 1 |
Winst |
13.01.2023 ZOH 1e Klasse 13. Speeldag |
Theunissen, Maurice
/ Scheepers, Peter Blauw Wit'62 2 |
Holshuysen, Jo
/ Schins, Marcel Dingus 1 |
Verlies |
06.01.2023 ZOH 1e Klasse 12. Speeldag |
Scheepers, Peter
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Partouns, Maurice
/ Wolfs, Michael Eijsden 2 |
Verlies |
02.12.2022 ZOH 1e Klasse 9. Speeldag |
Scheepers, Peter
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
London, Roger
/ Vanaschen, Mario D'r Druje Eck 1 |
Gelijkspel |
18.11.2022 ZOH 1e Klasse 8. Speeldag |
Theunissen, Maurice
/ Scheepers, Peter Blauw Wit'62 2 |
Peters, Jos
/ Beckers, Richard De Poart 1 |
Winst |
11.11.2022 ZOH 1e Klasse 7. Speeldag |
Scheepers, Peter
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Larik, Floortje
/ Moonen, Bjorn Boskai 3 |
Gelijkspel |
04.11.2022 ZOH 1e Klasse 6. Speeldag |
Schielen, Marco
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Kazmierczak, Jean
/ Hertogs, Loed Pipo Boys 1 |
Verlies |
21.10.2022 ZOH 1e Klasse 5. Speeldag |
Scheepers, Peter
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Haan, John
/ Max, Joep De Bulldozers 1 |
Gelijkspel |
07.10.2022 ZOH Beker 1. Ronde |
Scheepers, Peter
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Wijers, Jos
/ Wijers-Sauren, Mechtilde The Eagles 1 |
Winst |
30.09.2022 ZOH 1e Klasse 3. Speeldag |
Scheepers, Peter
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Wouters, Maurice
/ Kleijnen, Roy De Smid 1 |
Verlies |
23.09.2022 ZOH 1e Klasse 2. Speeldag |
Scheepers, Peter
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Franssen, Fer
/ Claus, Dennis Dingus 1 |
Verlies |
20.05.2022 ZOH 1e Klasse 10. Speeldag |
Theunissen, Maurice
/ Schielen, Marco Blauw Wit'62 2 |
Hoebink, Patrick
/ Ritzen, Harry Oud Bocholtz 1 |
Verlies |
06.05.2022 ZOH 1e Klasse 8. Speeldag |
Schielen, Marco
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Bruystens, Theo
/ Buccella, Claudio De Wolfjes 1 |
Verlies |
29.04.2022 ZOH 1e Klasse 7. Speeldag |
Schielen, Marco
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Loontjes, Sven
/ Fraats, Farri DAT Boys 1 |
Winst |
01.04.2022 ZOH 1e Klasse 4. Speeldag |
Scheepers, Peter
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Otten, Thijs
/ Frusch, Jos De Poart 1 |
Winst |
06.03.2020 ZOH 1e klasse B 20. Speeldag |
Scheepers, Peter
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Gorissen, Patrick
/ Stams, Huub D'r Springbron 1 |
Verlies |
28.02.2020 ZOH Beker 1e Klasse 2. Ronde |
Theunissen, Maurice
/ Scheepers, Peter Blauw Wit'62 2 |
Stulting, Rob
/ Calvia, Angelo De Capucijn 3 |
Winst |
07.02.2020 ZOH 1e klasse B 18. Speeldag |
Theunissen, Maurice
/ Schielen, Marco Blauw Wit'62 2 |
Koll, Marco
/ Ritzen, Harry Oud Zumpelveld 1 |
Verlies |
31.01.2020 ZOH 1e klasse B 17. Speeldag |
Schielen, Marco
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Herk van, Theo
/ Goffin, Jos De Kroeg 2 |
Verlies |
24.01.2020 ZOH Beker 2. Ronde |
Schielen, Marco
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Schmitz, Sven
/ Hacking, Xavier De Bekker 2 |
Verlies |
17.01.2020 ZOH 1e klasse B 16. Speeldag |
Schielen, Marco
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Nacken, Ton
/ Sonnenschein-van Iersel, Karin Oude Heide 2 |
Winst |
10.01.2020 ZOH 1e klasse B 15. Speeldag |
Schielen, Marco
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Herberghs, Sjef
/ Coenen, Youri Beat Boys 1 |
Winst |
03.01.2020 ZOH 1e klasse B 14. Speeldag |
Schielen, Marco
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Brinkhoff, Pascal
/ Meessen, Klaudia Blauw Wit'62 3 |
Winst |
22.11.2019 ZOH 1e klasse B 11. Speeldag |
Theunissen, Maurice
/ Meessen, Alexander Blauw Wit'62 2 |
Gouder de Beauregard, Tanja
/ Koch, Robert D'r Prick 2 |
Verlies |
15.11.2019 ZOH 1e klasse B 10. Speeldag |
Theunissen, Maurice
/ Schielen, Marco Blauw Wit'62 2 |
Glezer, Marcel
/ Karzick, Jurgen De Wolfjes 1 |
Gelijkspel |
01.11.2019 ZOH 1e klasse B 8. Speeldag |
Theunissen, Maurice
/ Scheepers, Peter Blauw Wit'62 2 |
Maas, Danny
/ Weller, Mike De Sjmied 1 |
Verlies |
25.10.2019 ZOH 1e klasse B 7. Speeldag |
Scheepers, Peter
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Stams, Huub
/ Offermans, Jo D'r Springbron 1 |
Verlies |
18.10.2019 ZOH 1e klasse B 3. Speeldag |
Scheepers, Peter
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Sijen, Ad
/ Hanssen, Peter Oude Heide 2 |
Gelijkspel |
11.10.2019 ZOH Beker 1. Ronde |
Theunissen, Maurice
/ Scheepers, Peter Blauw Wit'62 2 |
Roeleveld, Sonja
/ Verhaeg-Weber, Jonita Oude Heide 3 |
Winst |
04.10.2019 ZOH 1e klasse B 6. Speeldag |
Meessen, Alexander
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Peters, Jos
/ Frusch, Roger De Poart 1 |
Winst |
27.09.2019 ZOH 1e klasse B 5. Speeldag |
Scheepers, Peter
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Hoebink, Patrick
/ Wagenveld van, Kevin Oud Zumpelveld 1 |
Verlies |
20.09.2019 ZOH 1e klasse B 4. Speeldag |
Scheepers, Peter
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Steegmans, Daniela
/ Herk van, Theo De Kroeg 2 |
Gelijkspel |
06.09.2019 ZOH 1e klasse B 2. Speeldag |
Scheepers, Peter
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Conjour, Thei
/ Pereboom, Herman Beat Boys 1 |
Winst |
30.08.2019 ZOH 1e klasse B 1. Speeldag |
Scheepers, Peter
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Gilissen, Pascal
/ Peters, Roger Blauw Wit'62 3 |
Gelijkspel |
10.05.2019 ZOH Overgangsklasse 26. Speeldag |
Scheepers, Peter
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Sulman, Marco
/ Janssen, Richard 't Trefpunt 1 |
Verlies |
26.04.2019 ZOH Overgangsklasse 7. Speeldag |
Schielen, Marco
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Max, Joep
/ Haan, John Fauquemont 1 |
Verlies |
05.04.2019 ZOH Overgangsklasse 23. Speeldag |
Theunissen, Maurice
/ Schielen, Marco Blauw Wit'62 2 |
Hertogs, Loed
/ Boogaart, van den, Jan Pipo Boys 1 |
Gelijkspel |
22.03.2019 ZOH Overgangsklasse 22. Speeldag |
Schielen, Marco
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Eerens, Patrick
/ Stevens, Richard De Komiek 1 |
Verlies |
22.02.2019 ZOH Overgangsklasse 20. Speeldag |
Schielen, Marco
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Libens, Jack
/ Haegmans, John Fauquemont 1 |
Verlies |
08.02.2019 ZOH Overgangsklasse 18. Speeldag |
Theunissen, Maurice
/ Schielen, Marco Blauw Wit'62 2 |
Feller, Richard
/ Derhaag, Thei The Eagles 1 |
Winst |
01.02.2019 ZOH Overgangsklasse 17. Speeldag |
Seroo, Lei
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Strikker, Maurice
/ Henquet, Fer De Bekker 1 |
Gelijkspel |
25.01.2019 ZOH Beker Overgangsklasse 1. Ronde |
Schielen, Marco
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Ploumen, Luuk
/ Fransen, Antwan Pipo Boys 1 |
Verlies |
11.01.2019 ZOH Overgangsklasse 15. Speeldag |
Scheepers, Peter
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Visser de, Ton
/ Ruyters, Kim De Rode Ridder 1 |
Verlies |
04.01.2019 ZOH Overgangsklasse 14. Speeldag |
Schielen, Marco
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Michels, Frits
/ Meer van der, Wil Fratelli 1 |
Verlies |
14.12.2018 ZOH Overgangsklasse 13. Speeldag |
Theunissen, Maurice
/ Schielen, Marco Blauw Wit'62 2 |
Lamberts, Ger
/ Sulman, Marco 't Trefpunt 1 |
Gelijkspel |
23.11.2018 ZOH Overgangsklasse 11. Speeldag |
Schielen, Marco
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Jacobs, Robert
/ Holshuysen, Jo D'r Bok 1 |
Winst |
16.11.2018 ZOH Overgangsklasse 10. Speeldag |
Schielen, Marco
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Smeets, Michel
/ Hoeksma, Hein Pipo Boys 1 |
Winst |
09.11.2018 ZOH Overgangsklasse 9. Speeldag |
Schielen, Marco
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Groothausen, Ramon
/ Garnier, Jean De Komiek 1 |
Gelijkspel |
12.10.2018 ZOH Beker 1. Ronde |
Schielen, Marco
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Maas, Danny
/ Meijs, Roger De Sjmied 1 |
Gelijkspel |
05.10.2018 ZOH Overgangsklasse 6. Speeldag |
Schielen, Marco
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Webers, Frans
/ Smeets, Johnny 't Tepke 1 |
Verlies |
28.09.2018 ZOH Overgangsklasse 5. Speeldag |
Schielen, Marco
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Wijers, Jos
/ Wijers-Sauren, Mechtilde The Eagles 1 |
Winst |
21.09.2018 ZOH Overgangsklasse 4. Speeldag |
Schielen, Marco
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Reubsaet, Eddy
/ Weijzen, Ben De Bekker 1 |
Verlies |
14.09.2018 ZOH Overgangsklasse 3. Speeldag |
Andriolo, Ralph
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Sijben, John
/ Lemmens, Jim 't Heukske 1 |
Verlies |
07.09.2018 ZOH Overgangsklasse 2. Speeldag |
Lardinois, Erik
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Dijk van, Ricky
/ Velthuizen, Wim De Rode Ridder 1 |
Verlies |
31.08.2018 ZOH Overgangsklasse 1. Speeldag |
Theunissen, Maurice
/ Scheepers, Peter Blauw Wit'62 2 |
Heuser, Tobias
/ Gelissen, Jean Fratelli 1 |
Verlies |
08.06.2018 ZOH Beker Overgangsklasse Finale |
Schielen, Marco
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Abels, Twan
/ Vries de, Henry 't Tepke 1 |
Verlies |
18.05.2018 ZOH Beker Overgangsklasse Kwart finale |
Andriolo, Ralph
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Jacobs, Robert
/ Holshuysen, Jo D'r Bok 1 |
Winst |
11.05.2018 ZOH Overgangsklasse 26. Speeldag |
Schielen, Marco
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Hertogs, Loed
/ Wetzels, Nico Pipo Boys 1 |
Verlies |
04.05.2018 ZOH Overgangsklasse 25. Speeldag |
Theunissen, Maurice
/ Andriolo, Ralph Blauw Wit'62 2 |
Nendels, Cornel
/ Heuser, Tobias Im Weissen Rossl 1 |
Winst |
20.04.2018 ZOH Overgangsklasse 24. Speeldag |
Schielen, Marco
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Atol, Rob
/ Remmers, Patrick Oost Eijsden 1 |
Verlies |
23.03.2018 ZOH Overgangsklasse 21. Speeldag |
Theunissen, Maurice
/ Schielen, Marco Blauw Wit'62 2 |
Bussens, Rob
/ Rembosz, Men 't Trefpunt 1 |
Verlies |
09.03.2018 ZOH Beker Overgangsklasse 3. Ronde |
Schielen, Marco
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Wijers-Sauren, Mechtilde
/ Wijers, Jos The Eagles 1 |
Winst |
02.03.2018 ZOH Overgangsklasse 19. Speeldag |
Schielen, Marco
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Holshuysen, Jo
/ Harenczyk, Roman D'r Bok 1 |
Verlies |
23.02.2018 ZOH Overgangsklasse 18. Speeldag |
Theunissen, Maurice
/ Schielen, Marco Blauw Wit'62 2 |
Habets, Ivo
/ Habets, John Oud Zumpelveld 1 |
Winst |
02.02.2018 ZOH Overgangsklasse 17. Speeldag |
Theunissen, Maurice
/ Scheepers, Peter Blauw Wit'62 2 |
Wijers-Sauren, Mechtilde
/ Wijers, Jos The Eagles 1 |
Winst |
26.01.2018 ZOH Overgangsklasse 16. Speeldag |
Theunissen, Maurice
/ Schielen, Marco Blauw Wit'62 2 |
Dohmen, Herman
/ Schreinemacher, Jos D'r Springbron 1 |
Verlies |
19.01.2018 ZOH Beker Overgangsklasse 2. Ronde |
Theunissen, Maurice
/ Schielen, Marco Blauw Wit'62 2 |
Daenen, Alex
/ Meijers, Guij De Jokers 1 |
Winst |
12.01.2018 ZOH Overgangsklasse 15. Speeldag |
Schielen, Marco
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Max, Joep
/ Haan, John Fauquemont 1 |
Winst |
29.12.2017 Toernooi Blauw Wit 5. Ronde Voorronde |
Scheepers, Peter / Theunissen, Maurice | Smeets, Michel / Dijk van, Steven | Winst |
29.12.2017 Toernooi Blauw Wit 4. Ronde Voorronde |
Scheepers, Peter / Theunissen, Maurice | Vanhingel, Dominic / Vanhingel, Herman | Verlies |
29.12.2017 Toernooi Blauw Wit 3. Ronde Voorronde |
Scheepers, Peter / Theunissen, Maurice | Janssen, Danny / Habets, Henk | Verlies |
29.12.2017 Toernooi Blauw Wit 2. Ronde Voorronde |
Scheepers, Peter / Theunissen, Maurice | Feher, Laszlo / Czako, Viktor | Winst |
29.12.2017 Toernooi Blauw Wit Achtste finale Extra ronde |
Scheepers, Peter / Theunissen, Maurice | Daemen, Niels / Franssen, Jo | Verlies |
29.12.2017 Toernooi Blauw Wit 1. Ronde Voorronde |
Scheepers, Peter / Theunissen, Maurice | Smeets, Rico / Weijer van de, Hans | Gelijkspel |
01.12.2017 ZOH Overgangsklasse 11. Speeldag |
Schielen, Marco
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Pinxt, Patrick
/ Atol, Michel Oost Eijsden 1 |
Verlies |
24.11.2017 ZOH Overgangsklasse 10. Speeldag |
Schielen, Marco
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Doorn van, Hai
/ Puts, Dennis De Jokers 1 |
Winst |
17.11.2017 ZOH Beker Overgangsklasse 1. Ronde |
Schielen, Marco
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Stams, Ed
/ Rembosz, Men 't Trefpunt 1 |
Winst |
10.11.2017 ZOH Overgangsklasse 9. Speeldag |
Schielen, Marco
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Abels, Twan
/ Wenders, Math 't Tepke 1 |
Winst |
03.11.2017 ZOH Overgangsklasse 8. Speeldag |
Theunissen, Maurice
/ Schielen, Marco Blauw Wit'62 2 |
Eggen, Jo
/ Bussens, Rob 't Trefpunt 1 |
Verlies |