Speler > Smeets, Johnny

Smeets, Johnny

 
Informatie
Categorie: Heren
Ranking: Pro
Vereniging: De Paardestal
Organisatie: Zuid Oost Hoek
Nationale Spelersnr.: 24769
 
Ranglijsten plaatsing
Ranglijst Plaats Deelnemers
2016-2017
Heren classic 115 187
2015-2016
Open 24 155
Pro 37 64
Mini master challenger 36 69
2014-2015
Open 145 254
Semi-Pro 5 146
2013-2014
Open 67 289
Pro 88 152
2012-2013
Open 144 174
Rookies 5 45
 
Deelnemers
Toernooi Plaats Discipline Datum Plaats Meldungen
2016-2017
Blauw Wit'62 Eys-Wittem Algemene ronde Vr., 30.12.2016 20 37
2015-2016
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 25.03.2016 22 74
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 25.03.2016 5 50
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Pro Dubbel Vr., 25.03.2016 9 23
1e Mini master challenger Dingus Dingus-Heerlen Kwalificatie Za., 05.03.2016 16 22
1e Mini master challenger Dingus Dingus-Heerlen Semi Pro Za., 05.03.2016 5 8
2014-2015
White Horse Eijsden Kwalificatie Za., 11.04.2015 17 38
White Horse Eijsden Open Dubbel Za., 11.04.2015 17 24
White Horse Eijsden Semi Pro Dubbel Za., 11.04.2015 2 13
Nederlandse Kampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 03.04.2015 74 96
Nederlandse Kampioenschappen Landgraaf Semi Pro Dubbel Vr., 03.04.2015 2 34
TVC d'r Bok Heerlen Kwalificatie Za., 14.03.2015 14 31
TVC d'r Bok Heerlen Open Dubbel Za., 14.03.2015 9 24
TVC d'r Bok Heerlen Semi Pro Dubbel Za., 14.03.2015 9 12
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Kwalificatie Za., 27.12.2014 1 64
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Open Dubbel Za., 27.12.2014 17 40
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Semi Pro Dubbel Za., 27.12.2014 9 23
Winterkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 12.12.2014 61 90
Winterkampioenschappen Landgraaf Semi Pro Dubbel Vr., 12.12.2014 2 29
2013-2014
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Open dubbel Vr., 18.04.2014 17 55
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Pro dubbel Vr., 18.04.2014 17 36
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 18.04.2014 20 91
De Kroeg Brunssum Open Dubbel Za., 04.01.2014 9 43
De Kroeg Brunssum Pro Dubbel Za., 04.01.2014 9 21
De Kroeg Brunssum Kwalificatie Za., 04.01.2014 16 69
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Kwalificatie Vr., 27.12.2013 63 75
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Pro Dubbel Vr., 27.12.2013 17 33
Winterkampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 13.12.2013 33 55
Winterkampioenschappen Landgraaf Pro Vr., 13.12.2013 17 39
Winterkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 13.12.2013 39 92
2012-2013
N.T.F. Toernooi Roberto Sport Landgraaf Open Dubbel Vr., 21.06.2013 7 10
N.T.F. Toernooi Roberto Sport Landgraaf Open Enkel Vr., 21.06.2013 7 15
Toernooi `t Trefpunt Heerlen Kwalificatie Za., 08.06.2013 24 26
Toernooi `t Trefpunt Heerlen Open dubbel Za., 08.06.2013 9 26
Toernooi `t Trefpunt Heerlen Semi-Pro Za., 08.06.2013 4 10
Toernooi `t Trefpunt Heerlen Rookies Za., 08.06.2013 3 3
Sport café Ons Honk Heerlen Kwalificatie Za., 18.05.2013 20 40
Sport café Ons Honk Heerlen Open dubbel Za., 18.05.2013 17 24
Sport café Ons Honk Heerlen Rookies Za., 18.05.2013 4 14
Nederlandse Kampioenschappen Stein Open dubbel Vr., 29.03.2013 33 53
Nederlandse Kampioenschappen Stein Rookies Vr., 29.03.2013 1 9
 
Discipline
Team Competites
2019-2020
De Paardestal 1 ZOH 1e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse
2018-2019
't Tepke 1 ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse
2017-2018
't Tepke 1 ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse
2016-2017
A Gen Baan ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
2015-2016
Tepke Overgangsklasse, NTVB Beker Algemeen, NTVB Beker OV Klasse, NTVB Beker Kwalificatie Poule 6
Tvc a Gen Baan Zomercompetitie 2016 Poule A
2014-2015
't Tepke Ereklasse, Beker
2013-2014
Tepke 1 Overgangsklasse, Beker, Beker overgangsklasse
2012-2013
A Gen Baan 2 ZOH 2A, ZOH Beker, ZOH Beker tweede klasse
2010-2011
A Gen Baan 1 ZOH 1A, ZOH Beker eerste klasse
 
Laatste Dubbelspel
Datum Speler Speler Resultaat
28.02.2020
ZOH Beker
3. Ronde
Lacroix, Jo / Smeets, Johnny
De Paardestal 1
Kuhtreiber, Frenk / Biermans, Yves
De Hakkers 1
Verlies
14.02.2020
ZOH 1e klasse A
19. Speeldag
Smeets, Johnny / Lacroix, Jo
De Paardestal 1
Wouters, Jean / Spijkers, Richard
De Smid 1
Winst
07.02.2020
ZOH 1e klasse A
18. Speeldag
Lacroix, Jo / Smeets, Johnny
De Paardestal 1
Bonten, Wiel / Klinkenberg, Bjorn
Der Bergbock 1
Winst
10.01.2020
ZOH 1e klasse A
15. Speeldag
Lacroix, Jo / Smeets, Johnny
De Paardestal 1
Konigs, Ingmar / Lemmens, Dave
Star Club 1
Winst
03.01.2020
ZOH 1e klasse A
14. Speeldag
Erkens, John / Smeets, Johnny
De Paardestal 1
Zweiphenning, Kymo / Labruzzo, Maurizzio
Dingus 2
Winst
04.10.2019
ZOH 1e klasse A
6. Speeldag
Lenssen, John / Smeets, Johnny
De Paardestal 1
Spijkers, Richard / Wouters, Jean
De Smid 1
Winst
27.09.2019
ZOH 1e klasse A
5. Speeldag
Lacroix, Jo / Smeets, Johnny
De Paardestal 1
Quaedvlieg, Fons / Basten, Hans
Der Bergbock 1
Winst
20.09.2019
ZOH 1e klasse A
4. Speeldag
Smeets, Johnny / Lacroix, Jo
De Paardestal 1
Beenkens, Pascal / Brands, Danny
De Pitsers 1
Winst
13.09.2019
ZOH 1e klasse A
3. Speeldag
Lacroix, Jo / Smeets, Johnny
De Paardestal 1
Wetzels, Carlo / Voorwald, Ronald
De Capucijn 3
Winst
30.08.2019
ZOH 1e klasse A
1. Speeldag
Lacroix, Jo / Smeets, Johnny
De Paardestal 1
Somers, Robert / Frols, Mark
Dingus 2
Winst
24.05.2019
ZOH Beker Overgangsklasse
Finale
Webers, Frans / Smeets, Johnny
't Tepke 1
Daenen, Alex / Boelen, Rob
De Jokers 1
Verlies
03.05.2019
ZOH Beker Overgangsklasse
Kwart finale
Abels, Twan / Smeets, Johnny
't Tepke 1
Penders, Yvonne / Camp op den, Michel
De Bekker 1
Winst
12.04.2019
ZOH Overgangsklasse
24. Speeldag
Smeets, Johnny / Abels, Twan
't Tepke 1
Rouschop, Hans / Slegers, Luvic
't Heukske 1
Winst
29.03.2019
ZOH Beker Overgangsklasse
3. Ronde
Heidendaal, Ger / Smeets, Johnny
't Tepke 1
Heuser, Tobias / Gelissen, Jean
Fratelli 1
Winst
08.03.2019
ZOH Beker
3. Ronde
Smeets, Johnny / Koerts, Jakub
't Tepke 1
Locorotondo, Franco / Ubags, Gino
De Kroeg 1
Verlies
01.02.2019
ZOH Overgangsklasse
17. Speeldag
Packbeers, Wim / Smeets, Johnny
't Tepke 1
Dijk van, Ricky / Velthuizen, Wim
De Rode Ridder 1
Verlies
11.01.2019
ZOH Overgangsklasse
15. Speeldag
Webers, Frans / Smeets, Johnny
't Tepke 1
Jacobs, Robert / Schmitz, Sven
D'r Bok 1
Verlies
23.11.2018
ZOH Overgangsklasse
11. Speeldag
Webers, Frans / Smeets, Johnny
't Tepke 1
Ben van der, Pascal / Slegers, Luvic
't Heukske 1
Verlies
16.11.2018
ZOH Overgangsklasse
10. Speeldag
Webers, Frans / Smeets, Johnny
't Tepke 1
Michels, Frits / Schoppink, Paul
Fratelli 1
Winst
02.11.2018
ZOH Overgangsklasse
8. Speeldag
Smeets, Johnny / Koerts, Jakub
't Tepke 1
Smeets, Michel / Hoeksma, Hein
Pipo Boys 1
Verlies
19.10.2018
ZOH Overgangsklasse
1. Speeldag
Heidendaal, Ger / Smeets, Johnny
't Tepke 1
Eerens, Patrick / Moenen, Bianca
De Komiek 1
Winst
05.10.2018
ZOH Overgangsklasse
6. Speeldag
Webers, Frans / Smeets, Johnny
't Tepke 1
Schielen, Marco / Theunissen, Maurice
Blauw Wit'62 2
Winst
21.09.2018
ZOH Overgangsklasse
4. Speeldag
Abels, Twan / Smeets, Johnny
't Tepke 1
Velthuizen, Wim / Dijk van, Ricky
De Rode Ridder 1
Gelijkspel
08.06.2018
ZOH Beker Overgangsklasse
Finale
Odekerken, Lor / Smeets, Johnny
't Tepke 1
Andriolo, Ralph / Wersch van, Hub
Blauw Wit'62 2
Verlies
01.06.2018
ZOH Beker Overgangsklasse
Halve finale
Odekerken, Lor / Smeets, Johnny
't Tepke 1
Atol, Rob / Remmers, Patrick
Oost Eijsden 1
Winst
18.05.2018
ZOH Beker
Kwart finale
Webers, Frans / Smeets, Johnny
't Tepke 1
Habets, Henk / Meisters, Horst
De Hakkers 1
Verlies
23.03.2018
ZOH Overgangsklasse
21. Speeldag
Webers, Frans / Smeets, Johnny
't Tepke 1
Vanhingel, Dominic / Partouns, Cyriel
Oost Eijsden 1
Verlies
09.03.2018
ZOH Beker
4. Ronde
Webers, Frans / Smeets, Johnny
't Tepke 1
Mertens, Ralf / Hendriks, Jos
D'r Dikke Sjtee 1
Verlies
02.03.2018
ZOH Overgangsklasse
19. Speeldag
Webers, Frans / Smeets, Johnny
't Tepke 1
Peters, Johnny / Michels, Frits
Im Weissen Rossl 1
Winst
23.02.2018
ZOH Overgangsklasse
18. Speeldag
Smeets, Johnny / Webers, Frans
't Tepke 1
Lamberts, Ger / Stams, Huub
't Trefpunt 1
Gelijkspel
26.01.2018
ZOH Overgangsklasse
16. Speeldag
Webers, Frans / Smeets, Johnny
't Tepke 1
Jacobs, Robert / Holshuysen, Jo
D'r Bok 1
Gelijkspel
19.01.2018
ZOH Beker
3. Ronde
Webers, Frans / Smeets, Johnny
't Tepke 1
Smeets, Eric / Camp op den, Tim
't Heukske 1
Gelijkspel
12.01.2018
ZOH Overgangsklasse
15. Speeldag
Webers, Frans / Smeets, Johnny
't Tepke 1
Weckseler, Jo / Vanhommerig, Marcel
Oud Zumpelveld 1
Winst
05.01.2018
ZOH Overgangsklasse
14. Speeldag
Webers, Frans / Smeets, Johnny
't Tepke 1
Feller, Richard / Derhaag, Thei
The Eagles 1
Verlies
22.12.2017
ZOH Overgangsklasse
13. Speeldag
Webers, Frans / Smeets, Johnny
't Tepke 1
Krichel, Rene / Koussen, Rene
D'r Springbron 1
Winst
15.12.2017
ZOH Overgangsklasse
12. Speeldag
Webers, Frans / Smeets, Johnny
't Tepke 1
Libens, Jack / Haegmans, John
Fauquemont 1
Winst
01.12.2017
ZOH Overgangsklasse
11. Speeldag
Webers, Frans / Smeets, Johnny
't Tepke 1
Slegers, Luvic / Ben van der, Pascal
't Heukske 1
Winst
24.11.2017
ZOH Overgangsklasse
10. Speeldag
Smeets, Johnny / Vries de, Henry
't Tepke 1
Hertogs, Loed / Wetzels, Nico
Pipo Boys 1
Winst
01.09.2017
ZOH Overgangsklasse
1. Speeldag
Vries de, Henry / Smeets, Johnny
't Tepke 1
Bremmers, Ger / Bergman, Pieter
The Eagles 1
Verlies
28.04.2017
ZOH Hoofdklasse
24. Speeldag
Franssen, Ricardo / Smeets, Johnny
A Gen Baan
Souren, Hasso / Hendriks, Jos
D'r Dikke Sjtee
Winst
14.04.2017
ZOH Hoofdklasse
14. Speeldag
Smeets, Johnny / Theeuwen, Cliff
A Gen Baan
Locorotondo, Franco / Moonen, Jordy
't Trefpunt 1
Verlies
07.04.2017
ZOH Hoofdklasse
23. Speeldag
Smeets, Johnny / Franssen, Ricardo
A Gen Baan
Holshuysen, Jo / Senden, Dave
D'r Bok 1
Gelijkspel
10.03.2017
ZOH Hoofdklasse
20. Speeldag
Bartholome, Thom / Smeets, Johnny
A Gen Baan
Steyns, Ralf / Niks, Maurice
D'r Prick 1
Winst
10.02.2017
ZOH Hoofdklasse
18. Speeldag
Theeuwen, Cliff / Smeets, Johnny
A Gen Baan
Moenen, Jose / Moenen, Bianca
Op de Bosch
Winst
27.01.2017
ZOH Beker
3. Ronde
Theeuwen, Cliff / Smeets, Johnny
A Gen Baan
Heidendaal, Ger / Seetsen, Menno
't Tepke
Verlies
13.01.2017
ZOH Hoofdklasse
15. Speeldag
Bartholome, Thom / Smeets, Johnny
A Gen Baan
Paulissen, Jos / Bartels, Danny
Da Capo
Verlies
30.12.2016
Blauw Wit'62
1. Ronde Hoofdronde
Abels, Twan / Smeets, Johnny Maessen, Sem / Hermans, Harley Winst
30.12.2016
Blauw Wit'62
2. Ronde Hoofdronde
Abels, Twan / Smeets, Johnny Bleijleven, Leon / Berben, Vivian Verlies
02.12.2016
ZOH Hoofdklasse
12. Speeldag
Aelmans, Ralf / Smeets, Johnny
A Gen Baan
Vanhingel, Herman / Beniers, Gino
't Straotsje 1
Verlies
25.11.2016
ZOH Hoofdklasse
11. Speeldag
Theeuwen, Cliff / Smeets, Johnny
A Gen Baan
Schmitz, Wiel / Bisscheroux, Jos
D'r Dikke Sjtee
Winst
18.11.2016
ZOH Hoofdklasse
10. Speeldag
Aelmans, Ralf / Smeets, Johnny
A Gen Baan
Vermeer, Albert / Biermans, Niels
D'r Bok 1
Winst
04.11.2016
ZOH Hoofdklasse
9. Speeldag
Bartholome, Thom / Smeets, Johnny
A Gen Baan
Bremmers, Jo / Vestjens, Raymond
Oude Heide 1
Winst
28.10.2016
ZOH Beker
1. Ronde
Theeuwen, Cliff / Smeets, Johnny
A Gen Baan
Elfarissi, Ayoub / Ollargiu, Miranda
Carboon 2
Winst
14.10.2016
ZOH Hoofdklasse
8. Speeldag
Bartholome, Thom / Smeets, Johnny
A Gen Baan
Willems, Victor / Partouns, Harrie
De Capucijn 1
Winst
07.10.2016
ZOH Hoofdklasse
7. Speeldag
Theeuwen, Cliff / Smeets, Johnny
A Gen Baan
Gortges, Manfred / Niks, Maurice
D'r Prick 1
Verlies
23.09.2016
ZOH Hoofdklasse
5. Speeldag
Bartholome, Thom / Smeets, Johnny
A Gen Baan
Groothausen, Ramon / Stevens, Richard
Op de Bosch
Winst
16.09.2016
ZOH Hoofdklasse
4. Speeldag
Bartholome, Thom / Smeets, Johnny
A Gen Baan
Aussems, Gino / Marquaire, Bas
Proosd
Winst
09.09.2016
ZOH Hoofdklasse
3. Speeldag
Smeets, Johnny / Hodiamont, Leon
A Gen Baan
Mullenders, Maurice / Smeets, Rico
Blauw Wit'62 1
Gelijkspel
02.09.2016
ZOH Hoofdklasse
2. Speeldag
Bartholome, Thom / Smeets, Johnny
A Gen Baan
Smit, Marcel / Meijs, Floris
Da Capo
Winst
26.08.2016
ZOH Hoofdklasse
1. Speeldag
Hodiamont, Leon / Smeets, Johnny
A Gen Baan
Locorotondo, Franco / Moonen, Jordy
't Trefpunt 1
Verlies
15.07.2016
Zomercompetitie 2016 Poule A
5. Speeldag
Hermans, Harley / Smeets, Johnny
Tvc a Gen Baan
Bleus, Roger / Kortenray, Hubert
Da Capo
Gelijkspel
15.07.2016
Zomercompetitie 2016 Poule A
5. Speeldag
Hermans, Harley / Smeets, Johnny
Tvc a Gen Baan
Hollanders, Sandy / Hollanders, Jo
Da Capo
Verlies
15.07.2016
Zomercompetitie 2016 Poule A
5. Speeldag
Hermans, Harley / Smeets, Johnny
Tvc a Gen Baan
Eerens, Michel / Vanhingel, Herman
Da Capo
Verlies
24.06.2016
Zomercompetitie 2016 Poule A
2. Speeldag
Hermans, Harley / Smeets, Johnny
Tvc a Gen Baan
Jongen, Kay / Ubachs, Junior
Bekker 7
Verlies
24.06.2016
Zomercompetitie 2016 Poule A
2. Speeldag
Hermans, Harley / Smeets, Johnny
Tvc a Gen Baan
Jongen, Bas / Nowottka, Tim
Bekker 7
Verlies
24.06.2016
Zomercompetitie 2016 Poule A
2. Speeldag
Hermans, Harley / Smeets, Johnny
Tvc a Gen Baan
Smeets, Rowan / Ramaekers, Bryan
Bekker 7
Verlies
03.06.2016
NTVB Beker OV Klasse
4. Ronde
Smeets, Johnny / Webers, Frans
Tepke
Woug van de, Willy / Bakker, Willy
De Capucijn 1
Winst
27.05.2016
NTVB Beker OV Klasse
3. Ronde
Smeets, Johnny / Webers, Frans
Tepke
Boekhorst, Hans / Ben van der, Charly
't Heukske
Winst
20.05.2016
NTVB Beker OV Klasse
2. Ronde
Webers, Frans / Smeets, Johnny
Tepke
Teheux, Jean-Paul / Nijsten, Marco
Oost Eijsden
Verlies
13.05.2016
Overgangsklasse
19. Speeldag
Webers, Frans / Smeets, Johnny
Tepke
Habets, Berry / Baggen, Donny
The Eagles
Winst
06.05.2016
Overgangsklasse
20. Speeldag
Webers, Frans / Smeets, Johnny
Tepke
Bakker, Willy / Woug van de, Willy
De Capucijn 1
Winst
15.04.2016
Overgangsklasse
18. Speeldag
Smeets, Johnny / Webers, Frans
Tepke
Wojcik, Nico / Remmers, Patrick
Oost Eijsden
Gelijkspel
25.03.2016
Nederlandse Koppelkampioenschappen
3. Ronde Hoofdronde
Bemelmans, Donee / Smeets, Johnny Lamberts, Ger / Smeets, Michel Winst
25.03.2016
Nederlandse Koppelkampioenschappen
2. Ronde Hoofdronde
Bemelmans, Donee / Smeets, Johnny Evans, David / Camp op den, Shem Verlies
25.03.2016
Nederlandse Koppelkampioenschappen
1. Ronde Hoofdronde
Bemelmans, Donee / Smeets, Johnny Van Sint Feijth, Charon / Boekhorst, Hans Winst
25.03.2016
Nederlandse Koppelkampioenschappen
Achtste finale Hoofdronde
Bemelmans, Donee / Smeets, Johnny Paulissen, Jos / Koenen, Dion Verlies
25.03.2016
Nederlandse Koppelkampioenschappen
Zestiende finale Hoofdronde
Bemelmans, Donee / Smeets, Johnny Ubags, Gino / Zenden, Wesley Winst
25.03.2016
Nederlandse Koppelkampioenschappen
Kwart finale Hoofdronde
Bemelmans, Donee / Smeets, Johnny Stevens, Richard / Vaessen, Peter Verlies
25.03.2016
Nederlandse Koppelkampioenschappen
Achtste finale Hoofdronde
Bemelmans, Donee / Smeets, Johnny Wijers Sauren, Mechtilde / Wijers, Jos Winst
25.03.2016
Nederlandse Koppelkampioenschappen
Zestiende finale Hoofdronde
Bemelmans, Donee / Smeets, Johnny Jongen, Bas / Conjour, Thei Winst
25.03.2016
Nederlandse Koppelkampioenschappen
Tweeëndertigste finale Hoofdronde
Bemelmans, Donee / Smeets, Johnny Jansen, Joey / Vincken, Timothy Winst
18.03.2016
Overgangsklasse
17. Speeldag
Webers, Frans / Smeets, Johnny
Tepke
Nijsten, Pascal / Gobbels, Rob
't Heukske
Verlies
11.03.2016
Overgangsklasse
16. Speeldag
Webers, Frans / Smeets, Johnny
Tepke
Scholte, Harry / Herk van, Theo
De Kroeg 2
Winst
05.03.2016
1e Mini master challenger Dingus
4. Ronde Hoofdronde
Smeets, Johnny / Franssen, Ricardo Kutaydin, Jeroen / Biermans, Yves Verlies
05.03.2016
1e Mini master challenger Dingus
3. Ronde Hoofdronde
Smeets, Johnny / Franssen, Ricardo Janssen, Pascal / Stitzinger, Frank Verlies
05.03.2016
1e Mini master challenger Dingus
2. Ronde Hoofdronde
Smeets, Johnny / Franssen, Ricardo Moonen, Jordy / Vincken, Timothy Verlies
05.03.2016
1e Mini master challenger Dingus
1. Ronde Hoofdronde
Smeets, Johnny / Franssen, Ricardo Ubachs, Junior / Stevens, Ralph Winst
05.03.2016
1e Mini master challenger Dingus
Kwart finale Hoofdronde
Smeets, Johnny / Franssen, Ricardo Dijk van, Steven / Koussen, Mat Verlies
04.03.2016
Overgangsklasse
15. Speeldag
Smeets, Johnny / Webers, Frans
Tepke
Partouns, Harrie / Willems, Victor
De Capucijn 1
Verlies
26.02.2016
NTVB Beker Kwalificatie Poule 6
5. Speeldag
Smeets, Johnny / Webers, Frans
Tepke
Theunissen, Marcel / Conjour, William
de Poart
Gelijkspel
19.02.2016
Overgangsklasse
14. Speeldag
Webers, Frans / Smeets, Johnny
Tepke
Bucks, Hans / Marks, Rene
The Eagles
Winst
12.02.2016
Overgangsklasse
13. Speeldag
Webers, Frans / Smeets, Johnny
Tepke
Wojcik, Nico / Heugen, Jack
Oost Eijsden
Winst
29.01.2016
Overgangsklasse
12. Speeldag
Webers, Frans / Smeets, Johnny
Tepke
Geijselaers, Juul / Rouschop, Hans
't Heukske
Winst
08.01.2016
Overgangsklasse
11. Speeldag
Webers, Frans / Smeets, Johnny
Tepke
Sozanski, Nico / Vromen, Tim
De Kroeg 2
Gelijkspel
25.09.2015
Overgangsklasse
3. Speeldag
Webers, Frans / Smeets, Johnny
Tepke
Teheux, Jean-Paul / Kools, Alain
Oost Eijsden
Verlies
18.09.2015
Overgangsklasse
2. Speeldag
Webers, Frans / Smeets, Johnny
Tepke
Geijselaers, Juul / Rouschop, Hans
't Heukske
Winst
11.09.2015
Overgangsklasse
1. Speeldag
Webers, Frans / Smeets, Johnny
Tepke
Schroyen, Raymond / Herk van, Theo
De Kroeg 2
Winst
29.05.2015
Ereklasse
21. Speeldag
Webers, Frans / Smeets, Johnny
't Tepke
Meijers, Patrick / Weijzen, Ben
De Bekker 3
Verlies
22.05.2015
Ereklasse
22. Speeldag
Smeets, Johnny / Webers, Frans
't Tepke
Eliaerts, Randy / Hermans, Twan
De Bekker 1
Verlies
24.04.2015
Ereklasse
20. Speeldag
Odekerken, Lor / Smeets, Johnny
't Tepke
Schillings, Jurgen / Schenk, Ziggy
DAT Boys 1
Gelijkspel
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)