Speler > Schielen, Marco

Schielen, Marco

 
Informatie
Categorie: Senioren
Ranking: Semi-Pro
Vereniging: Blauw Wit'62
Organisatie: Zuid Oost Hoek
Nationale Spelersnr.: 52031
 
Ranglijsten plaatsing
Ranglijst Plaats Deelnemers
2016-2017
Heren classic 115 187
Senioren classic 20 42
 
Deelnemers
Toernooi Plaats Discipline Datum Plaats Meldungen
2018-2019
Blauw Wit'62 Eys-Wittem Overgangsklasse Za., 29.12.2018 3 4
2016-2017
Blauw Wit'62 Eys-Wittem Algemene ronde Vr., 30.12.2016 20 37
Blauw Wit'62 Eys-Wittem Overgangsklasse Vr., 30.12.2016 8 11
 
Discipline
Team Competites
2022-2023
Blauw Wit'62 2 ZOH 1e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse
2021-2022
Blauw Wit'62 2 ZOH 1e Klasse, ZOH Beker
2020-2021
Blauw Wit'62 2 ZOH 1e klasse
2019-2020
Blauw Wit'62 2 ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse
2018-2019
Blauw Wit'62 2 ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse
2017-2018
Blauw Wit'62 2 ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse
2016-2017
Blauw Wit'62 2 ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse
2015-2016
De Leeuw '80 ZOH Ovg., ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse
2014-2015
De Leeuw '80 1 ZOH Ovg., ZOH beker, ZOH Beker Overgangsklasse
2013-2014
De Leeuw '80 1 ZOH Ovg., ZOH Beker, ZOH Beker overgangsklasse
2012-2013
De Leeuw 80 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
2011-2012
De Leeuw 80' 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
2010-2011
De Leeuw 80' 1 ZOH Hoofdklasse
2009-2010
De Leeuw 80' 1 ZOH 1A
De Leeuw 80' 2 ZOH 2A
 
Laatste Dubbelspel
Datum Speler Speler Resultaat
30.09.2022
ZOH 1e Klasse
3. Speeldag
Schielen, Marco / Geurts, Sjaak
Blauw Wit'62 2
Wouters, Jean / Wouters, Bert
De Smid 1
Verlies
20.05.2022
ZOH 1e Klasse
10. Speeldag
Theunissen, Maurice / Schielen, Marco
Blauw Wit'62 2
Hoebink, Patrick / Ritzen, Harry
Oud Bocholtz 1
Verlies
06.05.2022
ZOH 1e Klasse
8. Speeldag
Schielen, Marco / Theunissen, Maurice
Blauw Wit'62 2
Bruystens, Theo / Buccella, Claudio
De Wolfjes 1
Verlies
29.04.2022
ZOH 1e Klasse
7. Speeldag
Schielen, Marco / Theunissen, Maurice
Blauw Wit'62 2
Loontjes, Sven / Fraats, Farri
DAT Boys 1
Winst
08.04.2022
ZOH 1e Klasse
5. Speeldag
Mager, Bert / Schielen, Marco
Blauw Wit'62 2
Smeets, Eric / Gielis, Chris
Dingus 1
Gelijkspel
25.03.2022
ZOH 1e Klasse
3. Speeldag
Schielen, Marco / Lardinois, Erik
Blauw Wit'62 2
Martinali, Jeffrey / Gustin, Jo
Boskai 3
Winst
06.03.2020
ZOH 1e klasse B
20. Speeldag
Lardinois, Erik / Schielen, Marco
Blauw Wit'62 2
Koussen, Rene / Dohmen, Herman
D'r Springbron 1
Winst
07.02.2020
ZOH 1e klasse B
18. Speeldag
Theunissen, Maurice / Schielen, Marco
Blauw Wit'62 2
Koll, Marco / Ritzen, Harry
Oud Zumpelveld 1
Verlies
31.01.2020
ZOH 1e klasse B
17. Speeldag
Schielen, Marco / Theunissen, Maurice
Blauw Wit'62 2
Herk van, Theo / Goffin, Jos
De Kroeg 2
Verlies
24.01.2020
ZOH Beker
2. Ronde
Schielen, Marco / Theunissen, Maurice
Blauw Wit'62 2
Schmitz, Sven / Hacking, Xavier
De Bekker 2
Verlies
17.01.2020
ZOH 1e klasse B
16. Speeldag
Schielen, Marco / Theunissen, Maurice
Blauw Wit'62 2
Nacken, Ton / Sonnenschein-van Iersel, Karin
Oude Heide 2
Winst
10.01.2020
ZOH 1e klasse B
15. Speeldag
Schielen, Marco / Theunissen, Maurice
Blauw Wit'62 2
Herberghs, Sjef / Coenen, Youri
Beat Boys 1
Winst
03.01.2020
ZOH 1e klasse B
14. Speeldag
Schielen, Marco / Theunissen, Maurice
Blauw Wit'62 2
Brinkhoff, Pascal / Meessen, Klaudia
Blauw Wit'62 3
Winst
06.12.2019
ZOH 1e klasse B
12. Speeldag
Domen, Ruud / Schielen, Marco
Blauw Wit'62 2
Ropers, Harry / Bogaert van, Frans
't Brook 1
Verlies
15.11.2019
ZOH 1e klasse B
10. Speeldag
Theunissen, Maurice / Schielen, Marco
Blauw Wit'62 2
Glezer, Marcel / Karzick, Jurgen
De Wolfjes 1
Gelijkspel
08.11.2019
ZOH 1e klasse B
9. Speeldag
Schielen, Marco / Domen, Ruud
Blauw Wit'62 2
Gelissen, Sandro / Verpoort, Gus
De Bekker 2
Verlies
25.10.2019
ZOH 1e klasse B
7. Speeldag
Domen, Ruud / Schielen, Marco
Blauw Wit'62 2
Krichel, René / Reulings, Micha
D'r Springbron 1
Verlies
11.10.2019
ZOH Beker
1. Ronde
Domen, Ruud / Schielen, Marco
Blauw Wit'62 2
Cortjaens, Marlene / Senden, Leonie
Oude Heide 3
Winst
04.10.2019
ZOH 1e klasse B
6. Speeldag
Domen, Ruud / Schielen, Marco
Blauw Wit'62 2
Driessen, Roger / Conjour, William
De Poart 1
Winst
27.09.2019
ZOH 1e klasse B
5. Speeldag
Schielen, Marco / Domen, Ruud
Blauw Wit'62 2
Franssen, Bjorn / Koll, Marco
Oud Zumpelveld 1
Gelijkspel
20.09.2019
ZOH 1e klasse B
4. Speeldag
Domen, Ruud / Schielen, Marco
Blauw Wit'62 2
Goffin, Jos / Bouhamed, Karim
De Kroeg 2
Winst
06.09.2019
ZOH 1e klasse B
2. Speeldag
Schielen, Marco / Domen, Ruud
Blauw Wit'62 2
Brans-Brabant, Mike / Coenen, Youri
Beat Boys 1
Winst
30.08.2019
ZOH 1e klasse B
1. Speeldag
Domen, Ruud / Schielen, Marco
Blauw Wit'62 2
Brinkhoff, Pascal / Vluggen, Damiano
Blauw Wit'62 3
Verlies
26.04.2019
ZOH Overgangsklasse
7. Speeldag
Schielen, Marco / Theunissen, Maurice
Blauw Wit'62 2
Max, Joep / Haan, John
Fauquemont 1
Verlies
19.04.2019
ZOH Overgangsklasse
25. Speeldag
Lardinois, Erik / Schielen, Marco
Blauw Wit'62 2
Can van, Joost / Peltzer, Jan
Smidter Boys 1
Winst
12.04.2019
ZOH Overgangsklasse
24. Speeldag
Schielen, Marco / Lardinois, Erik
Blauw Wit'62 2
Schmitz, Sven / Harenczyk, Roman
D'r Bok 1
Verlies
05.04.2019
ZOH Overgangsklasse
23. Speeldag
Theunissen, Maurice / Schielen, Marco
Blauw Wit'62 2
Hertogs, Loed / Boogaart, van den, Jan
Pipo Boys 1
Gelijkspel
22.03.2019
ZOH Overgangsklasse
22. Speeldag
Schielen, Marco / Theunissen, Maurice
Blauw Wit'62 2
Eerens, Patrick / Stevens, Richard
De Komiek 1
Verlies
08.03.2019
ZOH Beker Overgangsklasse
2. Ronde
Schielen, Marco / Lardinois, Erik
Blauw Wit'62 2
Peltzer, Jan / Can van, Joost
Smidter Boys 1
Winst
22.02.2019
ZOH Overgangsklasse
20. Speeldag
Schielen, Marco / Theunissen, Maurice
Blauw Wit'62 2
Libens, Jack / Haegmans, John
Fauquemont 1
Verlies
15.02.2019
ZOH Overgangsklasse
19. Speeldag
Lardinois, Erik / Schielen, Marco
Blauw Wit'62 2
Heidendaal, Ger / Vries de, Wesley
't Tepke 1
Verlies
08.02.2019
ZOH Overgangsklasse
18. Speeldag
Theunissen, Maurice / Schielen, Marco
Blauw Wit'62 2
Feller, Richard / Derhaag, Thei
The Eagles 1
Winst
01.02.2019
ZOH Overgangsklasse
17. Speeldag
Lardinois, Erik / Schielen, Marco
Blauw Wit'62 2
Penders, Yvonne / Conjour, Thei
De Bekker 1
Gelijkspel
25.01.2019
ZOH Beker Overgangsklasse
1. Ronde
Schielen, Marco / Theunissen, Maurice
Blauw Wit'62 2
Ploumen, Luuk / Fransen, Antwan
Pipo Boys 1
Verlies
18.01.2019
ZOH Overgangsklasse
16. Speeldag
Schielen, Marco / Lardinois, Erik
Blauw Wit'62 2
Camp op den, Tim / Rouschop, Hans
't Heukske 1
Verlies
11.01.2019
ZOH Overgangsklasse
15. Speeldag
Lardinois, Erik / Schielen, Marco
Blauw Wit'62 2
Harenczyk, Rob / Brouwers, Bjorn
De Rode Ridder 1
Verlies
04.01.2019
ZOH Overgangsklasse
14. Speeldag
Schielen, Marco / Theunissen, Maurice
Blauw Wit'62 2
Michels, Frits / Meer van der, Wil
Fratelli 1
Verlies
14.12.2018
ZOH Overgangsklasse
13. Speeldag
Theunissen, Maurice / Schielen, Marco
Blauw Wit'62 2
Lamberts, Ger / Sulman, Marco
't Trefpunt 1
Gelijkspel
23.11.2018
ZOH Overgangsklasse
11. Speeldag
Schielen, Marco / Theunissen, Maurice
Blauw Wit'62 2
Jacobs, Robert / Holshuysen, Jo
D'r Bok 1
Winst
16.11.2018
ZOH Overgangsklasse
10. Speeldag
Schielen, Marco / Theunissen, Maurice
Blauw Wit'62 2
Smeets, Michel / Hoeksma, Hein
Pipo Boys 1
Winst
09.11.2018
ZOH Overgangsklasse
9. Speeldag
Schielen, Marco / Theunissen, Maurice
Blauw Wit'62 2
Groothausen, Ramon / Garnier, Jean
De Komiek 1
Gelijkspel
12.10.2018
ZOH Beker
1. Ronde
Schielen, Marco / Theunissen, Maurice
Blauw Wit'62 2
Maas, Danny / Meijs, Roger
De Sjmied 1
Gelijkspel
05.10.2018
ZOH Overgangsklasse
6. Speeldag
Schielen, Marco / Theunissen, Maurice
Blauw Wit'62 2
Webers, Frans / Smeets, Johnny
't Tepke 1
Verlies
28.09.2018
ZOH Overgangsklasse
5. Speeldag
Schielen, Marco / Theunissen, Maurice
Blauw Wit'62 2
Wijers, Jos / Wijers Sauren, Mechtilde
The Eagles 1
Winst
21.09.2018
ZOH Overgangsklasse
4. Speeldag
Schielen, Marco / Theunissen, Maurice
Blauw Wit'62 2
Reubsaet, Eddy / Weijzen, Ben
De Bekker 1
Verlies
08.06.2018
ZOH Beker Overgangsklasse
Finale
Schielen, Marco / Theunissen, Maurice
Blauw Wit'62 2
Abels, Twan / Vries de, Henry
't Tepke 1
Verlies
11.05.2018
ZOH Overgangsklasse
26. Speeldag
Schielen, Marco / Theunissen, Maurice
Blauw Wit'62 2
Hertogs, Loed / Wetzels, Nico
Pipo Boys 1
Verlies
20.04.2018
ZOH Overgangsklasse
24. Speeldag
Schielen, Marco / Theunissen, Maurice
Blauw Wit'62 2
Atol, Rob / Remmers, Patrick
Oost Eijsden 1
Verlies
06.04.2018
ZOH Overgangsklasse
22. Speeldag
Schielen, Marco / Herberichs, Sander
Blauw Wit'62 2
Wenders, Math / Odekerken, Lor
't Tepke 1
Winst
23.03.2018
ZOH Overgangsklasse
21. Speeldag
Theunissen, Maurice / Schielen, Marco
Blauw Wit'62 2
Bussens, Rob / Rembosz, Men
't Trefpunt 1
Verlies
09.03.2018
ZOH Beker Overgangsklasse
3. Ronde
Schielen, Marco / Theunissen, Maurice
Blauw Wit'62 2
Wijers Sauren, Mechtilde / Wijers, Jos
The Eagles 1
Winst
02.03.2018
ZOH Overgangsklasse
19. Speeldag
Schielen, Marco / Theunissen, Maurice
Blauw Wit'62 2
Holshuysen, Jo / Harenczyk, Roman
D'r Bok 1
Verlies
23.02.2018
ZOH Overgangsklasse
18. Speeldag
Theunissen, Maurice / Schielen, Marco
Blauw Wit'62 2
Habets, Ivo / Habets, John
Oud Zumpelveld 1
Winst
26.01.2018
ZOH Overgangsklasse
16. Speeldag
Theunissen, Maurice / Schielen, Marco
Blauw Wit'62 2
Dohmen, Herman / Schreinemacher, Jos
D'r Springbron 1
Verlies
19.01.2018
ZOH Beker Overgangsklasse
2. Ronde
Theunissen, Maurice / Schielen, Marco
Blauw Wit'62 2
Daenen, Alex / Meijer, Guij
De Jokers 1
Winst
12.01.2018
ZOH Overgangsklasse
15. Speeldag
Schielen, Marco / Theunissen, Maurice
Blauw Wit'62 2
Max, Joep / Haan, John
Fauquemont 1
Winst
05.01.2018
ZOH Overgangsklasse
14. Speeldag
Lardinois, Erik / Schielen, Marco
Blauw Wit'62 2
Lemmens, Jim / Sijben, John
't Heukske 1
Verlies
15.12.2017
ZOH Overgangsklasse
12. Speeldag
Herberichs, Sander / Schielen, Marco
Blauw Wit'62 2
Heuser, Tobias / Gelissen, Jean
Im Weissen Rossl 1
Winst
01.12.2017
ZOH Overgangsklasse
11. Speeldag
Schielen, Marco / Theunissen, Maurice
Blauw Wit'62 2
Pinxt, Patrick / Atol, Michel
Oost Eijsden 1
Verlies
24.11.2017
ZOH Overgangsklasse
10. Speeldag
Schielen, Marco / Theunissen, Maurice
Blauw Wit'62 2
Doorn van, Hai / Puts, Dennis
De Jokers 1
Winst
17.11.2017
ZOH Beker Overgangsklasse
1. Ronde
Schielen, Marco / Theunissen, Maurice
Blauw Wit'62 2
Stams, Ed / Rembosz, Men
't Trefpunt 1
Winst
10.11.2017
ZOH Overgangsklasse
9. Speeldag
Schielen, Marco / Theunissen, Maurice
Blauw Wit'62 2
Abels, Twan / Wenders, Math
't Tepke 1
Winst
03.11.2017
ZOH Overgangsklasse
8. Speeldag
Theunissen, Maurice / Schielen, Marco
Blauw Wit'62 2
Eggen, Jo / Bussens, Rob
't Trefpunt 1
Verlies
27.10.2017
ZOH Overgangsklasse
7. Speeldag
Lardinois, Erik / Schielen, Marco
Blauw Wit'62 2
Crombach, Jeroen / Knops, Andre
Smidter Boys 1
Verlies
13.10.2017
ZOH Overgangsklasse
6. Speeldag
Theunissen, Maurice / Schielen, Marco
Blauw Wit'62 2
Stalmans, Louis / Dorio, Alfredo
D'r Bok 1
Gelijkspel
06.10.2017
ZOH Beker
1. Ronde
Geurts, Sjaak / Schielen, Marco
Blauw Wit'62 2
Barelds, Johan / Royen, Mattie
't Straotsje 1
Verlies
29.09.2017
ZOH Overgangsklasse
5. Speeldag
Schielen, Marco / Theunissen, Maurice
Blauw Wit'62 2
Hoebink, Patrick / Paffen, Jo
Oud Zumpelveld 1
Verlies
15.09.2017
ZOH Overgangsklasse
3. Speeldag
Herberichs, Sander / Schielen, Marco
Blauw Wit'62 2
Reulings, Micha / Wetzelaer, Leo
D'r Springbron 1
Gelijkspel
08.09.2017
ZOH Overgangsklasse
2. Speeldag
Theunissen, Maurice / Schielen, Marco
Blauw Wit'62 2
Haan, John / Max, Joep
Fauquemont 1
Verlies
01.09.2017
ZOH Overgangsklasse
1. Speeldag
Schielen, Marco / Theunissen, Maurice
Blauw Wit'62 2
Nijsten, Pascal / Gobbels, Rob
't Heukske 1
Winst
19.05.2017
ZOH Overgangsklasse
26. Speeldag
Theunissen, Maurice / Schielen, Marco
Blauw Wit'62 2
Michels, Frits / Peters, Johnny
Im Weissen Rossl
Verlies
28.04.2017
ZOH Overgangsklasse
24. Speeldag
Theunissen, Maurice / Schielen, Marco
Blauw Wit'62 2
Boelen, Rob / Daenen, Alex
De Jokers
Verlies
25.04.2017
ZOH Overgangsklasse
11. Speeldag
Schielen, Marco / Theunissen, Maurice
Blauw Wit'62 2
Brink van den, Erik / Puts, Dennis
De Jokers
Verlies
07.04.2017
ZOH Overgangsklasse
23. Speeldag
Heijenrath, Juan / Schielen, Marco
Blauw Wit'62 2
Vanhommerig, Frank / Brinkhoff, Roger
Smidter Boys
Gelijkspel
31.03.2017
ZOH Overgangsklasse
22. Speeldag
Theunissen, Maurice / Schielen, Marco
Blauw Wit'62 2
Breemen, Tony / Hoebink, Patrick
Oud Zumpelveld
Winst
17.03.2017
ZOH Overgangsklasse
21. Speeldag
Theunissen, Maurice / Schielen, Marco
Blauw Wit'62 2
Odekerken, Lor / Vries de, Henry
't Tepke
Verlies
10.03.2017
ZOH Overgangsklasse
20. Speeldag
Heijenrath, Juan / Schielen, Marco
Blauw Wit'62 2
Haegmans, John / Libens, Jack
Beat Boys
Verlies
17.02.2017
ZOH Overgangsklasse
19. Speeldag
Theunissen, Maurice / Schielen, Marco
Blauw Wit'62 2
Gorissen, Patrick / Maassen, Remco
D'r Springbron 1
Winst
10.02.2017
ZOH Overgangsklasse
18. Speeldag
Theunissen, Maurice / Schielen, Marco
Blauw Wit'62 2
Verboeket, Patrick / Smeets, Ludwig
De Wolfjes
Winst
27.01.2017
ZOH Beker Overgangsklasse
2. Ronde
Theunissen, Maurice / Schielen, Marco
Blauw Wit'62 2
Knubben, Bert / Hoebink, Patrick
Oud Zumpelveld
Verlies
20.01.2017
ZOH Overgangsklasse
16. Speeldag
Theunissen, Maurice / Schielen, Marco
Blauw Wit'62 2
Reumerman, Michel / Breuer, Wiel
Fauquemont
Winst
13.01.2017
ZOH Overgangsklasse
15. Speeldag
Theunissen, Maurice / Schielen, Marco
Blauw Wit'62 2
Benoit, Bernd / London, Roger
D'r Koffereck
Gelijkspel
06.01.2017
ZOH Overgangsklasse
14. Speeldag
Schielen, Marco / Heijenrath, Juan
Blauw Wit'62 2
Bronkhorst, Nico / Voorst van, Jo
Dingus 1
Verlies
30.12.2016
Blauw Wit'62
2. Ronde Hoofdronde
Theunissen, Maurice / Schielen, Marco Kerckhoffs, Michael / Bovens, Rinaldo Verlies
30.12.2016
Blauw Wit'62
1. Ronde Hoofdronde
Theunissen, Maurice / Schielen, Marco Jansen, Ger / Frissen, Hub Winst
30.12.2016
Blauw Wit'62
1. Ronde Hoofdronde
Theunissen, Maurice / Schielen, Marco Leerschen, Hans / Jacquemont, Jos Verlies
16.12.2016
ZOH Overgangsklasse
13. Speeldag
Heijenrath, Juan / Schielen, Marco
Blauw Wit'62 2
Dohmen, Coen / Hitters, Chris
Im Weissen Rossl
Winst
02.12.2016
ZOH Overgangsklasse
12. Speeldag
Theunissen, Maurice / Schielen, Marco
Blauw Wit'62 2
Bussens, Rob / Sulman, Marco
't Trefpunt 2
Winst
18.11.2016
ZOH Overgangsklasse
10. Speeldag
Theunissen, Maurice / Schielen, Marco
Blauw Wit'62 2
Can van, Joost / Franssen, Bjorn
Smidter Boys
Winst
11.11.2016
ZOH Beker Overgangsklasse
1. Ronde
Theunissen, Maurice / Schielen, Marco
Blauw Wit'62 2
Verboeket, Patrick / Smeets, Angela
De Wolfjes
Winst
28.10.2016
ZOH Beker
1. Ronde
Schielen, Marco / Theunissen, Maurice
Blauw Wit'62 2
Gijsens, Rob / Wouters, Maurice
De Smid
Verlies
14.10.2016
ZOH Overgangsklasse
8. Speeldag
Heijenrath, Juan / Schielen, Marco
Blauw Wit'62 2
Heidendaal, Ger / Seetsen, Menno
't Tepke
Winst
07.10.2016
ZOH Overgangsklasse
7. Speeldag
Schielen, Marco / Theunissen, Maurice
Blauw Wit'62 2
Winkens, Peter / Ras, Lou
Beat Boys
Verlies
30.09.2016
ZOH Overgangsklasse
6. Speeldag
Schielen, Marco / Theunissen, Maurice
Blauw Wit'62 2
Krichel, René / Reulings, Micha
D'r Springbron 1
Winst
16.09.2016
ZOH Overgangsklasse
4. Speeldag
Theunissen, Maurice / Schielen, Marco
Blauw Wit'62 2
Deckers, Hans / Harenczyk, Ryan
D'r Bok 2
Verlies
09.09.2016
ZOH Overgangsklasse
3. Speeldag
Heijenrath, Juan / Schielen, Marco
Blauw Wit'62 2
Habets, Ivo / Essers, Maurice
Fauquemont
Verlies
02.09.2016
ZOH Overgangsklasse
2. Speeldag
Schielen, Marco / Theunissen, Maurice
Blauw Wit'62 2
Naranjo, Juan / Vanaschen, Antoine
D'r Koffereck
Gelijkspel
26.08.2016
ZOH Overgangsklasse
1. Speeldag
Theunissen, Maurice / Schielen, Marco
Blauw Wit'62 2
Dijk van, Stephan / Vanderheyden, Frank
Dingus 1
Winst
03.06.2016
ZOH Ovg.
30. Speeldag
Schielen, Marco / Theunissen, Maurice
De Leeuw '80
Packbeers, Wim / Schoonbrood, Mark
Scherp Vor 1
Verlies
27.05.2016
ZOH Ovg.
29. Speeldag
Huntjens, Hans / Schielen, Marco
De Leeuw '80
Heijenrath, Juan / Vluggen, Damiano
Blauw Wit '62 2
Winst
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)