Speler > Scheepers, Peter

Scheepers, Peter

 
Informatie
Categorie: Heren
Ranking: Semi-Pro
Vereniging: Blauw Wit'62
Organisatie: Zuid Oost Hoek
Nationale Spelersnr.: 53641
 
Ranglijsten plaatsing
Ranglijst Plaats Deelnemers
2017-2018
ZOH Bokaal 91 147
2016-2017
Heren classic 115 187
 
Deelnemers
Toernooi Plaats Discipline Datum Plaats Meldungen
2017-2018
Toernooi Blauw Wit Eys-Wittem Open Dubbel Vr., 29.12.2017 29 51
2016-2017
Blauw Wit'62 Eys-Wittem Algemene ronde Vr., 30.12.2016 20 37
Blauw Wit'62 Eys-Wittem Overgangsklasse Vr., 30.12.2016 8 11
 
Discipline
Team Competites
2020-2021
Blauw Wit'62 2 ZOH 1e klasse
2019-2020
Blauw Wit'62 2 ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse
2018-2019
Blauw Wit'62 2 ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse
2017-2018
Blauw Wit'62 2 ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse
2016-2017
Blauw Wit'62 2 ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse
2015-2016
De Leeuw '80 ZOH Ovg., ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse
2014-2015
De Leeuw '80 1 ZOH Ovg., ZOH beker, ZOH Beker Overgangsklasse
2013-2014
De Leeuw '80 1 ZOH Ovg., ZOH Beker, ZOH Beker overgangsklasse
2012-2013
De Leeuw 80 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
2011-2012
De Leeuw 80' 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
2010-2011
De Leeuw 80' 1 ZOH Hoofdklasse
2009-2010
De Leeuw 80' 1 ZOH 1A
De Leeuw 80' 2 ZOH 2A
 
Laatste Dubbelspel
Datum Speler Speler Resultaat
06.03.2020
ZOH 1e klasse B
20. Speeldag
Scheepers, Peter / Theunissen, Maurice
Blauw Wit'62 2
Gorissen, Patrick / Stams, Huub
D'r Springbron 1
Verlies
28.02.2020
ZOH Beker 1e Klasse
2. Ronde
Theunissen, Maurice / Scheepers, Peter
Blauw Wit'62 2
Stulting, Rob / Calvia, Angelo
De Capucijn 3
Winst
14.02.2020
ZOH 1e klasse B
19. Speeldag
Scheepers, Peter / Domen, Ruud
Blauw Wit'62 2
Houben, Ron / Frusch, Jos
De Poart 1
Winst
31.01.2020
ZOH 1e klasse B
17. Speeldag
Scheepers, Peter / Domen, Ruud
Blauw Wit'62 2
Sozanski, Nico / Vromen, Tim
De Kroeg 2
Winst
24.01.2020
ZOH Beker
2. Ronde
Domen, Ruud / Scheepers, Peter
Blauw Wit'62 2
Starren, Amber / Gelissen, Michelle
De Bekker 2
Gelijkspel
10.01.2020
ZOH 1e klasse B
15. Speeldag
Domen, Ruud / Scheepers, Peter
Blauw Wit'62 2
Brans-Brabant, Mike / Hensels, Ton
Beat Boys 1
Winst
03.01.2020
ZOH 1e klasse B
14. Speeldag
Scheepers, Peter / Domen, Ruud
Blauw Wit'62 2
Frissen, Hub / Peters, Roger
Blauw Wit'62 3
Winst
06.12.2019
ZOH 1e klasse B
12. Speeldag
Lardinois, Erik / Scheepers, Peter
Blauw Wit'62 2
Dirix, Math / Dassen, Math
't Brook 1
Winst
15.11.2019
ZOH 1e klasse B
10. Speeldag
Scheepers, Peter / Domen, Ruud
Blauw Wit'62 2
Bergwanger, Walter / Bruystens, Theo
De Wolfjes 1
Winst
01.11.2019
ZOH 1e klasse B
8. Speeldag
Theunissen, Maurice / Scheepers, Peter
Blauw Wit'62 2
Maas, Danny / Weller, Mike
De Sjmied 1
Verlies
25.10.2019
ZOH 1e klasse B
7. Speeldag
Scheepers, Peter / Theunissen, Maurice
Blauw Wit'62 2
Stams, Huub / Offermans, Jo
D'r Springbron 1
Verlies
18.10.2019
ZOH 1e klasse B
3. Speeldag
Scheepers, Peter / Theunissen, Maurice
Blauw Wit'62 2
Sijen, Ad / Hanssen, Peter
Oude Heide 2
Gelijkspel
11.10.2019
ZOH Beker
1. Ronde
Theunissen, Maurice / Scheepers, Peter
Blauw Wit'62 2
Roeleveld, Sonja / Verhaeg-Weber, Jonita
Oude Heide 3
Winst
27.09.2019
ZOH 1e klasse B
5. Speeldag
Scheepers, Peter / Theunissen, Maurice
Blauw Wit'62 2
Hoebink, Patrick / Wagenveld van, Kevin
Oud Zumpelveld 1
Verlies
20.09.2019
ZOH 1e klasse B
4. Speeldag
Scheepers, Peter / Theunissen, Maurice
Blauw Wit'62 2
Steegmans, Daniela / Herk van, Theo
De Kroeg 2
Gelijkspel
06.09.2019
ZOH 1e klasse B
2. Speeldag
Scheepers, Peter / Theunissen, Maurice
Blauw Wit'62 2
Conjour, Thei / Pereboom, Herman
Beat Boys 1
Winst
30.08.2019
ZOH 1e klasse B
1. Speeldag
Scheepers, Peter / Theunissen, Maurice
Blauw Wit'62 2
Gilissen, Pascal / Peters, Roger
Blauw Wit'62 3
Gelijkspel
10.05.2019
ZOH Overgangsklasse
26. Speeldag
Scheepers, Peter / Theunissen, Maurice
Blauw Wit'62 2
Sulman, Marco / Janssen, Richard
't Trefpunt 1
Verlies
26.04.2019
ZOH Overgangsklasse
7. Speeldag
Scheepers, Peter / Mager, Bert
Blauw Wit'62 2
Winkens, Peter / Essers, Maurice
Fauquemont 1
Verlies
19.04.2019
ZOH Overgangsklasse
25. Speeldag
Mager, Bert / Scheepers, Peter
Blauw Wit'62 2
Franssen, Bjorn / Knops, Andre
Smidter Boys 1
Verlies
12.04.2019
ZOH Overgangsklasse
24. Speeldag
Scheepers, Peter / Mager, Bert
Blauw Wit'62 2
Holshuysen, Jo / Michalski, Raymond
D'r Bok 1
Verlies
05.04.2019
ZOH Overgangsklasse
23. Speeldag
Scheepers, Peter / Lardinois, Erik
Blauw Wit'62 2
Kazmierczak, Jean / Eggen, Bert
Pipo Boys 1
Verlies
22.03.2019
ZOH Overgangsklasse
22. Speeldag
Scheepers, Peter / Mager, Bert
Blauw Wit'62 2
Wilders, Patrick / Moenen, Jose
De Komiek 1
Verlies
08.03.2019
ZOH Beker Overgangsklasse
2. Ronde
Scheepers, Peter / Mager, Bert
Blauw Wit'62 2
Ritzen, Harry / Voncken, Frans
Smidter Boys 1
Verlies
22.02.2019
ZOH Overgangsklasse
20. Speeldag
Scheepers, Peter / Mager, Bert
Blauw Wit'62 2
Max, Joep / Haan, John
Fauquemont 1
Gelijkspel
15.02.2019
ZOH Overgangsklasse
19. Speeldag
Mager, Bert / Scheepers, Peter
Blauw Wit'62 2
Webers, Frans / Koerts, Jakub
't Tepke 1
Verlies
08.02.2019
ZOH Overgangsklasse
18. Speeldag
Mager, Bert / Scheepers, Peter
Blauw Wit'62 2
Bremmers, Ger / Bergman, Pieter
The Eagles 1
Verlies
25.01.2019
ZOH Beker Overgangsklasse
1. Ronde
Scheepers, Peter / Mager, Bert
Blauw Wit'62 2
Hoeksma, Hein / Eggen, Bert
Pipo Boys 1
Winst
18.01.2019
ZOH Overgangsklasse
16. Speeldag
Mager, Bert / Scheepers, Peter
Blauw Wit'62 2
Ubachs, Junior / Camp op den, Shem
't Heukske 1
Verlies
11.01.2019
ZOH Overgangsklasse
15. Speeldag
Scheepers, Peter / Theunissen, Maurice
Blauw Wit'62 2
Visser de, Ton / Ruyters, Kim
De Rode Ridder 1
Verlies
04.01.2019
ZOH Overgangsklasse
14. Speeldag
Herberichs, Sander / Scheepers, Peter
Blauw Wit'62 2
Oirschot van, Wiel / Bergman, Bert
Fratelli 1
Verlies
14.12.2018
ZOH Overgangsklasse
13. Speeldag
Mager, Bert / Scheepers, Peter
Blauw Wit'62 2
Stams, Ed / Rembosz, Men
't Trefpunt 1
Winst
07.12.2018
ZOH Overgangsklasse
12. Speeldag
Scheepers, Peter / Mager, Bert
Blauw Wit'62 2
Knops, Andre / Peltzer, Jan
Smidter Boys 1
Winst
23.11.2018
ZOH Overgangsklasse
11. Speeldag
Mager, Bert / Scheepers, Peter
Blauw Wit'62 2
Michalski, Raymond / Zeeuw de, Ger
D'r Bok 1
Verlies
16.11.2018
ZOH Overgangsklasse
10. Speeldag
Scheepers, Peter / Mager, Bert
Blauw Wit'62 2
Fransen, Antwan / Ploumen, Luuk
Pipo Boys 1
Verlies
09.11.2018
ZOH Overgangsklasse
9. Speeldag
Mager, Bert / Scheepers, Peter
Blauw Wit'62 2
Walthouwer, Sascha / Lejeune, John
De Komiek 1
Verlies
12.10.2018
ZOH Beker
1. Ronde
Scheepers, Peter / Lardinois, Erik
Blauw Wit'62 2
Goffard, Geoffreij / Weller, Mike
De Sjmied 1
Gelijkspel
05.10.2018
ZOH Overgangsklasse
6. Speeldag
Scheepers, Peter / Mager, Bert
Blauw Wit'62 2
Packbeers, Wim / Koerts, Jakub
't Tepke 1
Gelijkspel
28.09.2018
ZOH Overgangsklasse
5. Speeldag
Mager, Bert / Scheepers, Peter
Blauw Wit'62 2
Feller, Richard / Derhaag, Thei
The Eagles 1
Gelijkspel
21.09.2018
ZOH Overgangsklasse
4. Speeldag
Scheepers, Peter / Mager, Bert
Blauw Wit'62 2
Frenken, Bert / Camp op den, Michel
De Bekker 1
Verlies
14.09.2018
ZOH Overgangsklasse
3. Speeldag
Mager, Bert / Scheepers, Peter
Blauw Wit'62 2
Ubachs, Junior / Nijsten, Pascal
't Heukske 1
Verlies
07.09.2018
ZOH Overgangsklasse
2. Speeldag
Mager, Bert / Scheepers, Peter
Blauw Wit'62 2
Spijkers, John / Franssen, Fer
De Rode Ridder 1
Verlies
31.08.2018
ZOH Overgangsklasse
1. Speeldag
Theunissen, Maurice / Scheepers, Peter
Blauw Wit'62 2
Heuser, Tobias / Gelissen, Jean
Fratelli 1
Verlies
08.06.2018
ZOH Beker Overgangsklasse
Finale
Scheepers, Peter / Mager, Bert
Blauw Wit'62 2
Webers, Frans / Wenders, Math
't Tepke 1
Verlies
18.05.2018
ZOH Beker Overgangsklasse
Kwart finale
Mager, Bert / Scheepers, Peter
Blauw Wit'62 2
Harenczyk, Roman / Harenczyk, Ryan
D'r Bok 1
Winst
11.05.2018
ZOH Overgangsklasse
26. Speeldag
Scheepers, Peter / Mager, Bert
Blauw Wit'62 2
Fransen, Antwan / Kazmierczak, Jean
Pipo Boys 1
Winst
04.05.2018
ZOH Overgangsklasse
25. Speeldag
Mager, Bert / Scheepers, Peter
Blauw Wit'62 2
Dohmen, Coen / Gelissen, Jean
Im Weissen Rossl 1
Verlies
06.04.2018
ZOH Overgangsklasse
22. Speeldag
Scheepers, Peter / Mager, Bert
Blauw Wit'62 2
Vries de, Henry / Koerts, Jakub
't Tepke 1
Verlies
16.03.2018
ZOH Overgangsklasse
20. Speeldag
Scheepers, Peter / Mager, Bert
Blauw Wit'62 2
Ritzen, Harry / Can van, Joost
Smidter Boys 1
Gelijkspel
09.03.2018
ZOH Beker Overgangsklasse
3. Ronde
Mager, Bert / Scheepers, Peter
Blauw Wit'62 2
Feller, Richard / Derhaag, Thei
The Eagles 1
Winst
02.03.2018
ZOH Overgangsklasse
19. Speeldag
Scheepers, Peter / Mager, Bert
Blauw Wit'62 2
Schmitz, Sven / Stalmans, Louis
D'r Bok 1
Winst
02.02.2018
ZOH Overgangsklasse
17. Speeldag
Theunissen, Maurice / Scheepers, Peter
Blauw Wit'62 2
Wijers Sauren, Mechtilde / Wijers, Jos
The Eagles 1
Winst
26.01.2018
ZOH Overgangsklasse
16. Speeldag
Mager, Bert / Scheepers, Peter
Blauw Wit'62 2
Krichel, Rene / Maassen, Remco
D'r Springbron 1
Winst
19.01.2018
ZOH Beker Overgangsklasse
2. Ronde
Mager, Bert / Scheepers, Peter
Blauw Wit'62 2
Aarts, Philip / Doorn van, Hai
De Jokers 1
Winst
12.01.2018
ZOH Overgangsklasse
15. Speeldag
Scheepers, Peter / Mager, Bert
Blauw Wit'62 2
Reinders, Ger / Haegmans, John
Fauquemont 1
Winst
05.01.2018
ZOH Overgangsklasse
14. Speeldag
Mager, Bert / Scheepers, Peter
Blauw Wit'62 2
Camp op den, Shem / Koch, Manfred
't Heukske 1
Winst
29.12.2017
Toernooi Blauw Wit
5. Ronde Voorronde
Scheepers, Peter / Theunissen, Maurice Smeets, Michel / Dijk van, Steven Winst
29.12.2017
Toernooi Blauw Wit
4. Ronde Voorronde
Scheepers, Peter / Theunissen, Maurice Vanhingel, Dominic / Vanhingel, Herman Verlies
29.12.2017
Toernooi Blauw Wit
3. Ronde Voorronde
Scheepers, Peter / Theunissen, Maurice Janssen, Danny / Habets, Henk Verlies
29.12.2017
Toernooi Blauw Wit
2. Ronde Voorronde
Scheepers, Peter / Theunissen, Maurice Feher, Laszlo / Czako, Viktor Winst
29.12.2017
Toernooi Blauw Wit
Achtste finale Extra ronde
Scheepers, Peter / Theunissen, Maurice Daemen, Niels / Franssen, Jo Verlies
29.12.2017
Toernooi Blauw Wit
1. Ronde Voorronde
Scheepers, Peter / Theunissen, Maurice Smeets, Rico / Weijer van de, Hans Gelijkspel
22.12.2017
ZOH Overgangsklasse
13. Speeldag
Scheepers, Peter / Mager, Bert
Blauw Wit'62 2
Ploumen, Luuk / Fransen, Antwan
Pipo Boys 1
Verlies
15.12.2017
ZOH Overgangsklasse
12. Speeldag
Mager, Bert / Scheepers, Peter
Blauw Wit'62 2
Oirschot van, Wiel / Bergman, Bert
Im Weissen Rossl 1
Verlies
24.11.2017
ZOH Overgangsklasse
10. Speeldag
Scheepers, Peter / Mager, Bert
Blauw Wit'62 2
Nelissen, Bart / Kicken, Noel
De Jokers 1
Winst
03.11.2017
ZOH Overgangsklasse
8. Speeldag
Scheepers, Peter / Mager, Bert
Blauw Wit'62 2
Stams, Huub / Lamberts, Ger
't Trefpunt 1
Winst
27.10.2017
ZOH Overgangsklasse
7. Speeldag
Mager, Bert / Scheepers, Peter
Blauw Wit'62 2
Vanhommerig, Frank / Wagenveld van, Kevin
Smidter Boys 1
Winst
06.10.2017
ZOH Beker
1. Ronde
Mager, Bert / Scheepers, Peter
Blauw Wit'62 2
Bruijnen, Randy / Hataney, Eugene
't Straotsje 1
Verlies
29.09.2017
ZOH Overgangsklasse
5. Speeldag
Mager, Bert / Scheepers, Peter
Blauw Wit'62 2
Habets, John / Habets, Ivo
Oud Zumpelveld 1
Winst
22.09.2017
ZOH Overgangsklasse
4. Speeldag
Scheepers, Peter / Mager, Bert
Blauw Wit'62 2
Knoors, Patrick / Marks, Rene
The Eagles 1
Winst
15.09.2017
ZOH Overgangsklasse
3. Speeldag
Mager, Bert / Scheepers, Peter
Blauw Wit'62 2
Reulings, Alex / Offermans, Jo
D'r Springbron 1
Verlies
08.09.2017
ZOH Overgangsklasse
2. Speeldag
Mager, Bert / Scheepers, Peter
Blauw Wit'62 2
Haegmans, John / Libens, Jack
Fauquemont 1
Verlies
01.09.2017
ZOH Overgangsklasse
1. Speeldag
Herberichs, Sander / Scheepers, Peter
Blauw Wit'62 2
Camp op den, Shem / Koch, Manfred
't Heukske 1
Verlies
19.05.2017
ZOH Overgangsklasse
26. Speeldag
Mager, Bert / Scheepers, Peter
Blauw Wit'62 2
Heuser, Tobias / Gelissen, Jean
Im Weissen Rossl
Verlies
05.05.2017
ZOH Overgangsklasse
25. Speeldag
Heijenrath, Juan / Scheepers, Peter
Blauw Wit'62 2
Bussens, Rob / Sulman, Marco
't Trefpunt 2
Winst
28.04.2017
ZOH Overgangsklasse
24. Speeldag
Heijenrath, Juan / Scheepers, Peter
Blauw Wit'62 2
Daemen, Niels / Budy, Ralf
De Jokers
Verlies
25.04.2017
ZOH Overgangsklasse
11. Speeldag
Lardinois, Erik / Scheepers, Peter
Blauw Wit'62 2
Budy, Ralf / Daemen, Niels
De Jokers
Gelijkspel
07.04.2017
ZOH Overgangsklasse
23. Speeldag
Mager, Bert / Scheepers, Peter
Blauw Wit'62 2
Can van, Joost / Franssen, Bjorn
Smidter Boys
Winst
31.03.2017
ZOH Overgangsklasse
22. Speeldag
Lardinois, Erik / Scheepers, Peter
Blauw Wit'62 2
Weckseler, Jo / Vanhommerig, Marcel
Oud Zumpelveld
Gelijkspel
17.03.2017
ZOH Overgangsklasse
21. Speeldag
Heijenrath, Juan / Scheepers, Peter
Blauw Wit'62 2
Packbeers, Wim / Vries de, Wesley
't Tepke
Verlies
10.03.2017
ZOH Overgangsklasse
20. Speeldag
Geurts, Sjaak / Scheepers, Peter
Blauw Wit'62 2
Theunissen, Huub / Brands, Rene
Beat Boys
Winst
17.02.2017
ZOH Overgangsklasse
19. Speeldag
Lardinois, Erik / Scheepers, Peter
Blauw Wit'62 2
Krichel, Rene / Reulings, Micha
D'r Springbron 1
Gelijkspel
10.02.2017
ZOH Overgangsklasse
18. Speeldag
Lardinois, Erik / Scheepers, Peter
Blauw Wit'62 2
Vlecken, Kim / Bruystens, Theo
De Wolfjes
Gelijkspel
03.02.2017
ZOH Overgangsklasse
17. Speeldag
Scheepers, Peter / Heijenrath, Juan
Blauw Wit'62 2
Harenczyk, Ryan / Schmitz, Sven
D'r Bok 2
Winst
27.01.2017
ZOH Beker Overgangsklasse
2. Ronde
Lardinois, Erik / Scheepers, Peter
Blauw Wit'62 2
Breemen, Tony / Jorissen, Jos
Oud Zumpelveld
Gelijkspel
20.01.2017
ZOH Overgangsklasse
16. Speeldag
Lardinois, Erik / Scheepers, Peter
Blauw Wit'62 2
Essers, Maurice / Reumerman, Manuel
Fauquemont
Gelijkspel
13.01.2017
ZOH Overgangsklasse
15. Speeldag
Mager, Bert / Scheepers, Peter
Blauw Wit'62 2
Laumeyer, Frank / Smeets, Cindy
D'r Koffereck
Winst
06.01.2017
ZOH Overgangsklasse
14. Speeldag
Scheepers, Peter / Lardinois, Erik
Blauw Wit'62 2
Vanderheyden, Frank / Dijk van, Stephan
Dingus 1
Winst
30.12.2016
Blauw Wit'62
2. Ronde Hoofdronde
Lardinois, Erik / Scheepers, Peter Kan van, Hein / Koussen, Rene Verlies
30.12.2016
Blauw Wit'62
1. Ronde Hoofdronde
Lardinois, Erik / Scheepers, Peter Domen, Frank / Domen, Ruud Winst
30.12.2016
Blauw Wit'62
1. Ronde Hoofdronde
Lardinois, Erik / Scheepers, Peter Koll, Marco / Pelzer, Dave Verlies
16.12.2016
ZOH Overgangsklasse
13. Speeldag
Theunissen, Maurice / Scheepers, Peter
Blauw Wit'62 2
Heuser, Tobias / Gelissen, Jean
Im Weissen Rossl
Winst
11.11.2016
ZOH Beker Overgangsklasse
1. Ronde
Andriolo, Ralph / Scheepers, Peter
Blauw Wit'62 2
Schiffers, Fer / Glezer, Marcel
De Wolfjes
Winst
04.11.2016
ZOH Overgangsklasse
9. Speeldag
Lardinois, Erik / Scheepers, Peter
Blauw Wit'62 2
Koll, Marco / Pelzer, Dave
Oud Zumpelveld
Verlies
28.10.2016
ZOH Beker
1. Ronde
Lardinois, Erik / Scheepers, Peter
Blauw Wit'62 2
Lemmens, Wim / Haren van, John
De Smid
Verlies
07.10.2016
ZOH Overgangsklasse
7. Speeldag
Mager, Bert / Scheepers, Peter
Blauw Wit'62 2
Pereboom, Herman / Brands, Rene
Beat Boys
Winst
30.09.2016
ZOH Overgangsklasse
6. Speeldag
Heijenrath, Juan / Scheepers, Peter
Blauw Wit'62 2
Offermans, Jo / Maassen, Remco
D'r Springbron 1
Verlies
23.09.2016
ZOH Overgangsklasse
5. Speeldag
Lardinois, Erik / Scheepers, Peter
Blauw Wit'62 2
Schiffers, Fer / Glezer, Marcel
De Wolfjes
Winst
16.09.2016
ZOH Overgangsklasse
4. Speeldag
Heijenrath, Juan / Scheepers, Peter
Blauw Wit'62 2
Michalski, Raymond / Al, Pascal
D'r Bok 2
Verlies
09.09.2016
ZOH Overgangsklasse
3. Speeldag
Scheepers, Peter / Mager, Bert
Blauw Wit'62 2
Breuer, Wiel / Reumerman, Michel
Fauquemont
Verlies
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)