Speler > Daemen, Niels

Daemen, Niels

 
Informatie
Categorie: Heren
Ranking: Pro
Vereniging: De Jokers
Organisatie: Zuid Oost Hoek
Nationale Spelersnr.: 5673
 
Ranglijsten plaatsing
Ranglijst Plaats Deelnemers
2017-2018
ZOH Bokaal 70 147
2016-2017
Open 42 80
Pro 20 29
Heren classic 108 187
2014-2015
Open 51 254
Semi-Pro 34 146
2013-2014
Open 144 289
Semi-Pro 87 156
2012-2013
Open 89 174
Semi-Pro 17 84
2010-2011
Open 28 88
Semi-Pro 8 16
2009-2010
Open 106 180
Rookies 4 42
 
Deelnemers
Toernooi Plaats Discipline Datum Plaats Meldungen
2022
Limburgs Kampioenschap 2022 Landgraaf Open Vr., 15.04.2022 2 3
2019-2020
Bondskoppeltoernooi Landgraaf Open Vr., 29.11.2019 3 4
2017-2018
Toernooi Blauw Wit Eys-Wittem Open Dubbel Vr., 29.12.2017 20 51
2016-2017
Blauw Wit'62 Eys-Wittem Algemene ronde Vr., 30.12.2016 20 37
Winterkampioenschappen 2016 Café de Kroeg, Brunssum Kwalificatie Vr., 09.12.2016 24 52
Winterkampioenschappen 2016 Café de Kroeg, Brunssum Open Dubbel Vr., 09.12.2016 25 32
Winterkampioenschappen 2016 Café de Kroeg, Brunssum Pro Dubbel Vr., 09.12.2016 14 15
2015-2016
Blauw Wit'62 Eys-Wittem Open Dubbel Vr., 18.12.2015 3 45
2014-2015
Nederlandse Kampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 03.04.2015 40 96
Nederlandse Kampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 03.04.2015 33 60
Nederlandse Kampioenschappen Landgraaf Semi Pro Dubbel Vr., 03.04.2015 9 34
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Kwalificatie Za., 27.12.2014 51 64
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Semi Pro Dubbel Za., 27.12.2014 4 23
1e TFN Toernooi Landgraaf Kwalificatie Za., 01.11.2014 19 33
1e TFN Toernooi Landgraaf Open Dubbel Za., 01.11.2014 4 33
1e TFN Toernooi Landgraaf Semi Pro Dubbel Za., 01.11.2014 9 11
2013-2014
White Horse White Horse Kwalificatie Za., 12.04.2014 30 39
White Horse White Horse Open dubbel Za., 12.04.2014 17 40
White Horse White Horse Semi-pro Za., 12.04.2014 9 13
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Kwalificatie Vr., 27.12.2013 24 75
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Open Dubbel Vr., 27.12.2013 33 45
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Semi-Pro Dubbel Vr., 27.12.2013 9 25
2012-2013
Blauw wit Eys-Wittem Open dubbel Vr., 28.12.2012 9 16
Blauw wit Eys-Wittem Semi-Pro Vr., 28.12.2012 2 8
2010-2011
Nederlandse Kampioenschappen 2011 Stein Semi-Pro Za., 23.04.2011 9 24
De Kroeg Brunssum Open dubbel Za., 08.01.2011 5 16
De Kroeg Brunssum Semi-Pro Za., 08.01.2011 4 8
2009-2010
Nederlandse Kampioenschappen 2010 Gulpen Algemene ronde Vr., 02.04.2010 61 121
 
Discipline
Team Competites
2022-2023
De Jokers 1 ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse
2021-2022
De Jokers 1 ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker
2020-2021
De Jokers 1 ZOH Overgangsklasse
2019-2020
De Jokers 1 ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse
2018-2019
De Jokers 1 ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse
2017-2018
De Jokers 1 ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse
2016-2017
De Jokers ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse
2015-2016
De Jokers ZOH Ovg., ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse
2014-2015
De Jokers 1 Overgangsklasse, Beker, Beker overgangsklasse
De Jokers Zomercompetitie poule A
2013-2014
De Jokers 1 Overgangsklasse, Beker, Beker overgangsklasse
2012-2013
De Jokers 1 1A, Beker, Beker eerste klasse
Da Capo 2 Zomer competitie Poule 2
2011-2012
De Jokers 1 1B
2010-2011
D'n Hook 1 2B
2009-2010
D'n Hook 2A
 
Laatste Dubbelspel
Datum Speler Speler Resultaat
10.06.2022
ZOH Overgangsklasse
11. Speeldag
Daenen, Alex / Daemen, Niels
De Jokers 1
Michels, Frits / Kicken, Mat
Fratelli 1
Winst
20.05.2022
ZOH Overgangsklasse
10. Speeldag
Brink van den, Erik / Daemen, Niels
De Jokers 1
Wenders, Math / Webers, Frans
't Tepke 1
Gelijkspel
13.05.2022
ZOH Overgangsklasse
9. Speeldag
Daemen, Niels / Boelen, Rob
De Jokers 1
Lonussen, Gert-Jan / Meentz, Devin
De Paardestal 1
Verlies
06.05.2022
ZOH Overgangsklasse
8. Speeldag
Daenen, Alex / Daemen, Niels
De Jokers 1
Schenk, Emiel / Lahaye, Damond
Ut Helke 1
Gelijkspel
29.04.2022
ZOH Overgangsklasse
7. Speeldag
Daenen, Alex / Daemen, Niels
De Jokers 1
Arts, Roger / Hermans, Jos
't Lämke 1
Winst
22.04.2022
ZOH Overgangsklasse
6. Speeldag
Aarts, Philip / Daemen, Niels
De Jokers 1
Essers, Maurice / Winkens, Peter
De Bulldozers 1
Winst
08.04.2022
ZOH Overgangsklasse
5. Speeldag
Aarts, Philip / Daemen, Niels
De Jokers 1
Lahaije, Johan / Stevens, Richard
De Komiek 1
Verlies
01.04.2022
ZOH Overgangsklasse
4. Speeldag
Aarts, Philip / Daemen, Niels
De Jokers 1
Hendriks, Hub / Wishaupt, Glenn
De Bekker 2
Winst
25.03.2022
ZOH Overgangsklasse
3. Speeldag
Aarts, Philip / Daemen, Niels
De Jokers 1
Vrancken, Guy / Hollanders, Jo
Da Capo 1
Winst
18.03.2022
ZOH Overgangsklasse
2. Speeldag
Daemen, Niels / Aarts, Philip
De Jokers 1
Dijk van, Ricky / Custers, Michel
In de Vrie 1
Winst
11.03.2022
ZOH Overgangsklasse
1. Speeldag
Brink van den, Erik / Daemen, Niels
De Jokers 1
Feller, Richard / Baggen, Donny
The Eagles 1
Verlies
11.03.2022
ZOH Overgangsklasse
1. Speeldag
Meijer, Guij / Daemen, Niels
De Jokers 1
Feller, Richard / Derhaag, Thei
The Eagles 1
Gelijkspel
22.10.2021
ZOH Beker
1. Ronde
Brink van den, Erik / Daemen, Niels
De Jokers 1
Leerschen, Hans / Jacquemont, Jos
Oud Bocholtz 1
Winst
06.03.2020
ZOH Overgangsklasse
20. Speeldag
Budy, Ralf / Daemen, Niels
De Jokers 1
Groothausen, Ramon / Kan van, Roger
De Komiek 1
Verlies
28.02.2020
ZOH Beker Overgangsklasse
2. Ronde
Budy, Ralf / Daemen, Niels
De Jokers 1
Feller, Richard / Derhaag, Thei
The Eagles 1
Winst
14.02.2020
ZOH Overgangsklasse
19. Speeldag
Puts, Dennis / Daemen, Niels
De Jokers 1
Haegmans, John / Libens, Jack
Ashley's Army 1
Winst
07.02.2020
ZOH Overgangsklasse
18. Speeldag
Budy, Ralf / Daemen, Niels
De Jokers 1
Marquaire, Bas / Franssen, Roger
Da Capo 1
Winst
17.01.2020
ZOH Overgangsklasse
16. Speeldag
Daenen, Alex / Daemen, Niels
De Jokers 1
Bucks, Hans / Marks, Rene
The Eagles 1
Winst
10.01.2020
ZOH Overgangsklasse
15. Speeldag
Meijer, Guij / Daemen, Niels
De Jokers 1
Packbeers, Wim / Wenders, Math
't Tepke 1
Verlies
03.01.2020
ZOH Overgangsklasse
14. Speeldag
Budy, Ralf / Daemen, Niels
De Jokers 1
Hoeksma, Hein / Dijk van, Steven
Pipo Boys 1
Verlies
06.12.2019
ZOH Overgangsklasse
12. Speeldag
Budy, Ralf / Daemen, Niels
De Jokers 1
Zeeuw de, Ger / Knubben, Jefke
D'r Bok 1
Winst
22.11.2019
ZOH Overgangsklasse
11. Speeldag
Budy, Ralf / Daemen, Niels
De Jokers 1
Oirschot van, Wiel / Bergman, Bert
Fratelli 1
Verlies
08.11.2019
ZOH Overgangsklasse
9. Speeldag
Budy, Ralf / Daemen, Niels
De Jokers 1
Asselmans, Redondo / Eerens, Mitch
't Tonneke
Verlies
01.11.2019
ZOH Overgangsklasse
8. Speeldag
Meijer, Guij / Daemen, Niels
De Jokers 1
Braek in de, Remi / Penders, Yvonne
De Bekker 1
Verlies
25.10.2019
ZOH Overgangsklasse
7. Speeldag
Daemen, Niels / Meijer, Guij
De Jokers 1
Eerens, Patrick / Moenen, Bianca
De Komiek 1
Verlies
11.10.2019
ZOH Beker
1. Ronde
Budy, Ralf / Daemen, Niels
De Jokers 1
Franssen, Fer / Spijkers, John
In de Vrie 1
Verlies
04.10.2019
ZOH Overgangsklasse
6. Speeldag
Budy, Ralf / Daemen, Niels
De Jokers 1
Reumerman, Michel / Atol, Michel
Ashley's Army 1
Winst
27.09.2019
ZOH Overgangsklasse
5. Speeldag
Budy, Ralf / Daemen, Niels
De Jokers 1
Bruijnen, Marco / Woug van de, Willy
Da Capo 1
Winst
13.09.2019
ZOH Overgangsklasse
3. Speeldag
Budy, Ralf / Daemen, Niels
De Jokers 1
Habets, Berry / Baggen, Donny
The Eagles 1
Winst
06.09.2019
ZOH Overgangsklasse
2. Speeldag
Budy, Ralf / Daemen, Niels
De Jokers 1
Packbeers, Wim / Niks, Maurice
't Tepke 1
Winst
24.05.2019
ZOH Beker Overgangsklasse
Finale
Budy, Ralf / Daemen, Niels
De Jokers 1
Vries de, Henry / Vries de, Wesley
't Tepke 1
Winst
03.05.2019
ZOH Beker Overgangsklasse
Kwart finale
Daemen, Niels / Budy, Ralf
De Jokers 1
Brinkhoff, Roger / Budie, Marcel
Smidter Boys 1
Winst
19.04.2019
ZOH Overgangsklasse
25. Speeldag
Budy, Ralf / Daemen, Niels
De Jokers 1
Camp op den, Tim / Smeets, Eric
't Heukske 1
Winst
12.04.2019
ZOH Overgangsklasse
24. Speeldag
Budy, Ralf / Daemen, Niels
De Jokers 1
Heuser, Tobias / Gelissen, Jean
Fratelli 1
Winst
29.03.2019
ZOH Beker Overgangsklasse
3. Ronde
Budy, Ralf / Daemen, Niels
De Jokers 1
Spijkers, John / Ruyters, Kim
De Rode Ridder 1
Gelijkspel
08.03.2019
ZOH Beker
3. Ronde
Daemen, Niels / Kicken, Noel
De Jokers 1
Weijer van de, Hans / Ramaekers, Bryan
Blauw Wit'62 1
Verlies
08.02.2019
ZOH Overgangsklasse
18. Speeldag
Budy, Ralf / Daemen, Niels
De Jokers 1
Spijkers, John / Ruyters, Kim
De Rode Ridder 1
Winst
18.01.2019
ZOH Overgangsklasse
16. Speeldag
Budy, Ralf / Daemen, Niels
De Jokers 1
Michalski, Raymond / Sangers, Rene
D'r Bok 1
Winst
11.01.2019
ZOH Overgangsklasse
15. Speeldag
Budy, Ralf / Daemen, Niels
De Jokers 1
Groothausen, Ramon / Kan van, Roger
De Komiek 1
Verlies
04.01.2019
ZOH Overgangsklasse
14. Speeldag
Budy, Ralf / Daemen, Niels
De Jokers 1
Kessen, Peter / Libens, Jack
Fauquemont 1
Winst
21.12.2018
ZOH Overgangsklasse
5. Speeldag
Budy, Ralf / Daemen, Niels
De Jokers 1
Vincken, Vincent / Ruyters, Kim
De Rode Ridder 1
Winst
14.12.2018
ZOH Overgangsklasse
13. Speeldag
Budy, Ralf / Daemen, Niels
De Jokers 1
Bucks, Hans / Marks, Rene
The Eagles 1
Winst
07.12.2018
ZOH Overgangsklasse
12. Speeldag
Budy, Ralf / Daemen, Niels
De Jokers 1
Sijben, John / Lemmens, Jim
't Heukske 1
Winst
09.11.2018
ZOH Overgangsklasse
9. Speeldag
Budy, Ralf / Daemen, Niels
De Jokers 1
Fransen, Antwan / Ploumen, Luuk
Pipo Boys 1
Verlies
26.10.2018
ZOH Overgangsklasse
7. Speeldag
Budy, Ralf / Daemen, Niels
De Jokers 1
Webers, Frans / Heidendaal, Ger
't Tepke 1
Winst
12.10.2018
ZOH Beker
1. Ronde
Budy, Ralf / Daemen, Niels
De Jokers 1
Hendriks, Krit / Willems, Sander
't Weverke 1
Winst
14.09.2018
ZOH Overgangsklasse
3. Speeldag
Budy, Ralf / Daemen, Niels
De Jokers 1
Jacobs, Robert / Holshuysen, Jo
D'r Bok 1
Gelijkspel
31.08.2018
ZOH Overgangsklasse
1. Speeldag
Budy, Ralf / Daemen, Niels
De Jokers 1
Winkens, Peter / Essers, Maurice
Fauquemont 1
Winst
11.05.2018
ZOH Overgangsklasse
26. Speeldag
Daemen, Niels / Budy, Ralf
De Jokers 1
Max, Joep / Haan, John
Fauquemont 1
Winst
04.05.2018
ZOH Overgangsklasse
25. Speeldag
Budy, Ralf / Daemen, Niels
De Jokers 1
Camp op den, Shem / Smeets, Eric
't Heukske 1
Winst
20.04.2018
ZOH Overgangsklasse
24. Speeldag
Budy, Ralf / Daemen, Niels
De Jokers 1
Hertogs, Loed / Wetzels, Nico
Pipo Boys 1
Winst
30.03.2018
ZOH Overgangsklasse
19. Speeldag
Daemen, Niels / Daenen, Alex
De Jokers 1
Lamberts, Ger / Stams, Huub
't Trefpunt 1
Winst
23.03.2018
ZOH Overgangsklasse
21. Speeldag
Budy, Ralf / Daemen, Niels
De Jokers 1
Michels, Frits / Peters, Johnny
Im Weissen Rossl 1
Winst
23.02.2018
ZOH Overgangsklasse
18. Speeldag
Budy, Ralf / Daemen, Niels
De Jokers 1
Ritzen, Harry / Can van, Joost
Smidter Boys 1
Winst
02.02.2018
ZOH Overgangsklasse
17. Speeldag
Budy, Ralf / Daemen, Niels
De Jokers 1
Schmitz, Sven / Stalmans, Louis
D'r Bok 1
Winst
26.01.2018
ZOH Overgangsklasse
16. Speeldag
Budy, Ralf / Daemen, Niels
De Jokers 1
Jacquemont, Jos / Breemen, Tony
Oud Zumpelveld 1
Winst
19.01.2018
ZOH Beker Overgangsklasse
2. Ronde
Budy, Ralf / Daemen, Niels
De Jokers 1
Geurts, Sjaak / Seroo, Lei
Blauw Wit'62 2
Winst
12.01.2018
ZOH Overgangsklasse
15. Speeldag
Budy, Ralf / Daemen, Niels
De Jokers 1
Habets, Berry / Baggen, Donny
The Eagles 1
Verlies
05.01.2018
ZOH Overgangsklasse
14. Speeldag
Budy, Ralf / Daemen, Niels
De Jokers 1
Gorissen, Patrick / Reulings, Micha
D'r Springbron 1
Winst
29.12.2017
Toernooi Blauw Wit
5. Ronde Voorronde
Daemen, Niels / Franssen, Jo Laar van, Cyriel / Gilissen, Pascal Verlies
29.12.2017
Toernooi Blauw Wit
4. Ronde Voorronde
Daemen, Niels / Franssen, Jo Stevens, Richard / Moenen, Bianca Verlies
29.12.2017
Toernooi Blauw Wit
Plaats 3 Extra ronde
Daemen, Niels / Franssen, Jo Bartels, Sydney / Vincken, Timothy Verlies
29.12.2017
Toernooi Blauw Wit
3. Ronde Voorronde
Daemen, Niels / Franssen, Jo Ubachs, Junior / Smeets, Rowan Gelijkspel
29.12.2017
Toernooi Blauw Wit
Halve finale Extra ronde
Daemen, Niels / Franssen, Jo Vanhingel, Dominic / Vanhingel, Herman Verlies
29.12.2017
Toernooi Blauw Wit
Kwart finale Extra ronde
Daemen, Niels / Franssen, Jo Seroo, Lei / Geurts, Sjaak Winst
29.12.2017
Toernooi Blauw Wit
2. Ronde Voorronde
Daemen, Niels / Franssen, Jo Pelzer, Dave / Koll, Marco Winst
29.12.2017
Toernooi Blauw Wit
Achtste finale Extra ronde
Daemen, Niels / Franssen, Jo Scheepers, Peter / Theunissen, Maurice Winst
29.12.2017
Toernooi Blauw Wit
1. Ronde Voorronde
Daemen, Niels / Franssen, Jo Ollargiu, Miranda / Czako, Andras Winst
22.12.2017
ZOH Overgangsklasse
13. Speeldag
Daemen, Niels / Budy, Ralf
De Jokers 1
Max, Joep / Haan, John
Fauquemont 1
Gelijkspel
15.12.2017
ZOH Overgangsklasse
12. Speeldag
Meijer, Guij / Daemen, Niels
De Jokers 1
Gobbels, Rob / Nijsten, Pascal
't Heukske 1
Winst
24.11.2017
ZOH Overgangsklasse
10. Speeldag
Daenen, Alex / Daemen, Niels
De Jokers 1
Seroo, Lei / Geurts, Sjaak
Blauw Wit'62 2
Winst
17.11.2017
ZOH Beker
2. Ronde
Nelissen, Bart / Daemen, Niels
De Jokers 1
Bremmers, Ger / Bergman, Pieter
The Eagles 1
Verlies
10.11.2017
ZOH Overgangsklasse
9. Speeldag
Budy, Ralf / Daemen, Niels
De Jokers 1
Atol, Rob / Remmers, Patrick
Oost Eijsden 1
Winst
27.10.2017
ZOH Overgangsklasse
7. Speeldag
Budy, Ralf / Daemen, Niels
De Jokers 1
Odekerken, Lor / Wenders, Math
't Tepke 1
Winst
20.10.2017
ZOH Overgangsklasse
5. Speeldag
Daemen, Niels / Meijer, Guij
De Jokers 1
Vonken, Wim / Knops, Andre
Smidter Boys 1
Verlies
13.10.2017
ZOH Overgangsklasse
6. Speeldag
Budy, Ralf / Daemen, Niels
De Jokers 1
Rembosz, Men / Eggen, Jo
't Trefpunt 1
Winst
22.09.2017
ZOH Overgangsklasse
4. Speeldag
Nelissen, Bart / Daemen, Niels
De Jokers 1
Holshuysen, Jo / Vermeer, Albert
D'r Bok 1
Winst
15.09.2017
ZOH Overgangsklasse
3. Speeldag
Daemen, Niels / Doorn van, Hai
De Jokers 1
Koll, Marco / Pelzer, Dave
Oud Zumpelveld 1
Winst
08.09.2017
ZOH Overgangsklasse
2. Speeldag
Budy, Ralf / Daemen, Niels
De Jokers 1
Wijers, Jos / Wijers Sauren, Mechtilde
The Eagles 1
Verlies
19.05.2017
ZOH Overgangsklasse
26. Speeldag
Daemen, Niels / Budy, Ralf
De Jokers
Benoit, Bernd / Smeets, Cindy
D'r Koffereck
Verlies
05.05.2017
ZOH Overgangsklasse
25. Speeldag
Budy, Ralf / Daemen, Niels
De Jokers
Oirschot van, Wiel / Bergman, Bert
Im Weissen Rossl
Winst
28.04.2017
ZOH Overgangsklasse
24. Speeldag
Daemen, Niels / Budy, Ralf
De Jokers
Heijenrath, Juan / Scheepers, Peter
Blauw Wit'62 2
Winst
25.04.2017
ZOH Overgangsklasse
11. Speeldag
Budy, Ralf / Daemen, Niels
De Jokers
Lardinois, Erik / Scheepers, Peter
Blauw Wit'62 2
Gelijkspel
21.04.2017
ZOH Beker Overgangsklasse
Kwart finale
Budy, Ralf / Daemen, Niels
De Jokers
Naranjo, Juan / Vanaschen, Antoine
D'r Koffereck
Verlies
07.04.2017
ZOH Overgangsklasse
23. Speeldag
Budy, Ralf / Daemen, Niels
De Jokers
Jorissen, Jos / Hoebink, Patrick
Oud Zumpelveld
Gelijkspel
31.03.2017
ZOH Overgangsklasse
22. Speeldag
Daemen, Niels / Budy, Ralf
De Jokers
Pereboom, Herman / Atol, Michel
Beat Boys
Winst
17.03.2017
ZOH Overgangsklasse
21. Speeldag
Meijer, Guij / Daemen, Niels
De Jokers
Bruystens, Theo / Vlecken, Kim
De Wolfjes
Winst
10.03.2017
ZOH Overgangsklasse
20. Speeldag
Nelissen, Bart / Daemen, Niels
De Jokers
Meyer, Richard / Kessen, Peter
Fauquemont
Verlies
17.02.2017
ZOH Overgangsklasse
19. Speeldag
Brink van den, Erik / Daemen, Niels
De Jokers
Romeyn, Edwin / Krans, John
Dingus 1
Winst
10.02.2017
ZOH Overgangsklasse
18. Speeldag
Nelissen, Bart / Daemen, Niels
De Jokers
Eggen, Jo / Merx, May
't Trefpunt 2
Winst
03.02.2017
ZOH Overgangsklasse
17. Speeldag
Budy, Ralf / Daemen, Niels
De Jokers
Knops, Andre / Vanhommerig, Frank
Smidter Boys
Verlies
27.01.2017
ZOH Beker Overgangsklasse
2. Ronde
Budy, Ralf / Daemen, Niels
De Jokers
Krichel, René / Reulings, Micha
D'r Springbron 1
Winst
20.01.2017
ZOH Overgangsklasse
16. Speeldag
Daemen, Niels / Budy, Ralf
De Jokers
Vries de, Henry / Vries de, Wesley
't Tepke
Verlies
13.01.2017
ZOH Overgangsklasse
15. Speeldag
Budy, Ralf / Daemen, Niels
De Jokers
Wetzelaer, Leo / Schreinemacher, Jos
D'r Springbron 1
Winst
06.01.2017
ZOH Overgangsklasse
14. Speeldag
Daemen, Niels / Budy, Ralf
De Jokers
Harenczyk, Ryan / Schmitz, Sven
D'r Bok 2
Winst
30.12.2016
Blauw Wit'62
2. Ronde Hoofdronde
Becker, Giel / Daemen, Niels Franssen, Jo / Vroomen, Jan Verlies
30.12.2016
Blauw Wit'62
1. Ronde Hoofdronde
Becker, Giel / Daemen, Niels Leerschen, Hans / Jacquemont, Jos Winst
16.12.2016
ZOH Overgangsklasse
13. Speeldag
Daemen, Niels / Budy, Ralf
De Jokers
Vanaschen, Antoine / Naranjo, Juan
D'r Koffereck
Verlies
09.12.2016
Winterkampioenschappen 2016
4. Ronde Hoofdronde
Daemen, Niels / Franssen, Jo Camp op den, Tim / Smeets, Eric Gelijkspel
09.12.2016
Winterkampioenschappen 2016
3. Ronde Hoofdronde
Daemen, Niels / Franssen, Jo Bartholome, Thom / Verheijden, Yvo Verlies
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)