Speler > Custers, Michel

Custers, Michel

 
Informatie
Categorie: Senioren
Ranking: Semi-Pro
Vereniging: In de Vrie
Organisatie: Zuid Oost Hoek
Nationale Spelersnr.: 3289
 
Ranglijsten plaatsing
Ranglijst P. Deelnemers
2014-2015
Open 145 254
Semi-Pro 46 146
2013-2014
Open 144 289
Semi-Pro 38 156
2012-2013
Open 89 174
2011-2012
Open 68 196
Pro 23 85
 
Deelnemers
Toernooi Plaats Discipline Datum P. Meldungen
2014-2015
Winterkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 12.12.2014 23 90
Winterkampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 12.12.2014 33 54
Winterkampioenschappen Landgraaf Semi Pro Dubbel Vr., 12.12.2014 5 29
2013-2014
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Open dubbel Vr., 18.04.2014 33 55
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Semi-pro Vr., 18.04.2014 4 37
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 18.04.2014 43 91
2012-2013
Winterkampioenschappen Stein Open dubbel Vr., 14.12.2012 17 32
2011-2012
De Rode Ridder Amstenrade Open dubbel Za., 24.03.2012 5 24
De Rode Ridder Amstenrade Pro dubbel Za., 24.03.2012 2 12
 
Discipline
Team Competites
2022-2023
In de Vrie 1 ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse
2021-2022
In de Vrie 1 ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker
2020-2021
In de Vrie 1 ZOH Overgangsklasse
2018-2019
De Rode Ridder 1 ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse
2017-2018
De Rode Ridder 1 ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse
2016-2017
De Rode Ridder 1e Klasse, NTVB Beker Terugvalronde, NTVB Beker Kwalificatie
2015-2016
de Rode Ridder Tweede Klasse, NTVB Beker Algemeen, NTVB Beker 2e Klasse, NTVB Beker Kwalificatie Poule 6
2014-2015
De Rode Ridder 2 1A, Beker, Beker eerste klasse
Rode Ridder Zomercompetitie Poule C
2013-2014
De Rode Ridder 2 1B, Beker, Beker eerste klasse, Zomercompetitie poule B
2012-2013
De Rode Ridder 1 Overgangsklasse, Beker, Beker overgangsklasse
Rode Ridder 1 Challenge Cup poule 2, Challenge Cup Finale poule 3
2011-2012
De Rode Ridder 1 Topklasse A
Rode Ridder 2 1A
2010-2011
De Rode Ridder 1 Ere klasse
De Rode Ridder 3 1B
2009-2010
De Rode Ridder 1 Ere klasse
 
Laatste Dubbelspel
Datum Speler Speler Resultaat
13.01.2023
ZOH Overgangsklasse
13. Speeldag
Spijkers, John / Custers, Michel
In de Vrie 1
Hendriks, Hub / Hacking, Xavier
De Bekker 2
Verlies
06.01.2023
ZOH Overgangsklasse
12. Speeldag
Vincken, Vincent / Custers, Michel
In de Vrie 1
Brink van den, Erik / Puts, Dennis
De Jokers 1
Verlies
16.12.2022
ZOH Overgangsklasse
11. Speeldag
Vincken, Harry / Custers, Michel
In de Vrie 1
Marquaire, Bas / Hollanders, Jo
Ut Helke 1
Verlies
16.12.2022
ZOH Overgangsklasse
11. Speeldag
Vincken, Vincent / Custers, Michel
In de Vrie 1
Hollanders, Roland / Coolen, Ivo
Ut Helke 1
Verlies
18.11.2022
ZOH Overgangsklasse
8. Speeldag
Vincken, Vincent / Custers, Michel
In de Vrie 1
Marks, Rene / Bergman, Pieter
The Eagles 1
Winst
04.11.2022
ZOH Overgangsklasse
6. Speeldag
Vincken, Vincent / Custers, Michel
In de Vrie 1
Verheijden, Wesley / Houben, Michael
De Bekker 2
Winst
28.10.2022
ZOH Overgangsklasse
7. Speeldag
Vincken, Harry / Custers, Michel
In de Vrie 1
Schillings, Jurgen / Spronck, Dave
DAT Boys 1
Verlies
21.10.2022
ZOH Overgangsklasse
5. Speeldag
Spijkers, John / Custers, Michel
In de Vrie 1
Aarts, Philip / Boelen, Rob
De Jokers 1
Verlies
14.10.2022
ZOH Overgangsklasse
4. Speeldag
Spijkers, John / Custers, Michel
In de Vrie 1
Schenk, Emiel / Lahaye, Damond
Ut Helke 1
Verlies
07.10.2022
ZOH Beker
1. Ronde
Custers, Michel / Vincken, Harry
In de Vrie 1
Meessen, Klaudia / Seroo, Cindy
Blauw Wit'62 3
Winst
07.10.2022
ZOH Beker
1. Ronde
Koch, Manfred / Custers, Michel
In de Vrie 1
Frissen, Hub / Laar van, Cyriel
Blauw Wit'62 3
Winst
30.09.2022
ZOH Overgangsklasse
3. Speeldag
Vincken, Harry / Custers, Michel
In de Vrie 1
Oirschot van, Wiel / Bergman, Bert
Fratelli 1
Verlies
23.09.2022
ZOH Overgangsklasse
2. Speeldag
Brouwers, Bjorn / Custers, Michel
In de Vrie 1
Monsuwe, Hans / Niks, Patrick
't Tepke 1
Verlies
16.09.2022
ZOH Overgangsklasse
1. Speeldag
Visser de, Ton / Custers, Michel
In de Vrie 1
Feller, Richard / Derhaag, Thei
The Eagles 1
Verlies
27.05.2022
ZOH Overgangsklasse
7. Speeldag
Vincken, Harry / Custers, Michel
In de Vrie 1
Hollanders, Roland / Coolen, Ivo
Ut Helke 1
Verlies
27.05.2022
ZOH Overgangsklasse
7. Speeldag
Harenczyk, Rob / Custers, Michel
In de Vrie 1
Maessen, Toby / Schenk, Emiel
Ut Helke 1
Winst
20.05.2022
ZOH Overgangsklasse
10. Speeldag
Harenczyk, Rob / Custers, Michel
In de Vrie 1
Goffin, Jos / Schoppink, Paul
Fratelli 1
Verlies
13.05.2022
ZOH Overgangsklasse
9. Speeldag
Harenczyk, Rob / Custers, Michel
In de Vrie 1
Wenders, Math / Heidendaal, Ger
't Tepke 1
Gelijkspel
06.05.2022
ZOH Overgangsklasse
8. Speeldag
Harenczyk, Rob / Custers, Michel
In de Vrie 1
Lenssen, John / Lonussen, Gert-Jan
De Paardestal 1
Winst
22.04.2022
ZOH Overgangsklasse
6. Speeldag
Harenczyk, Rob / Custers, Michel
In de Vrie 1
Dingena, Johan / Dingena, Donny
't Lämke 1
Verlies
08.04.2022
ZOH Overgangsklasse
5. Speeldag
Harenczyk, Rob / Custers, Michel
In de Vrie 1
Max, Joep / Haan, John
De Bulldozers 1
Gelijkspel
01.04.2022
ZOH Overgangsklasse
4. Speeldag
Harenczyk, Rob / Custers, Michel
In de Vrie 1
Lahaije, Johan / Stevens, Richard
De Komiek 1
Verlies
25.03.2022
ZOH Overgangsklasse
3. Speeldag
Custers, Michel / Harenczyk, Rob
In de Vrie 1
Wishaupt, Glenn / Hacking, Xavier
De Bekker 2
Verlies
18.03.2022
ZOH Overgangsklasse
2. Speeldag
Dijk van, Ricky / Custers, Michel
In de Vrie 1
Daemen, Niels / Aarts, Philip
De Jokers 1
Verlies
11.03.2022
ZOH Overgangsklasse
1. Speeldag
Spijkers, John / Custers, Michel
In de Vrie 1
Vrancken, Guy / Hollanders, Jo
Da Capo 1
Verlies
22.10.2021
ZOH Beker
1. Ronde
Spijkers, John / Custers, Michel
In de Vrie 1
Packbeers, Wim / Niks, Maurice
't Tepke 1
Verlies
15.03.2019
ZOH Overgangsklasse
21. Speeldag
Vincken, Vincent / Custers, Michel
De Rode Ridder 1
Heuser, Tobias / Meer van der, Wil
Fratelli 1
Verlies
02.11.2018
ZOH Overgangsklasse
8. Speeldag
Custers, Michel / Visser de, Ton
De Rode Ridder 1
Oirschot van, Wiel / Bergman, Bert
Fratelli 1
Winst
12.10.2018
ZOH Beker
1. Ronde
Custers, Michel / Ruyters, Kim
De Rode Ridder 1
Bemelmans, Rene / Klinkenberg, Paul
Der Bergbock 1
Verlies
14.09.2018
ZOH Overgangsklasse
3. Speeldag
Custers, Michel / Peijnenburg, Patrick
De Rode Ridder 1
Strikker, Maurice / Henquet, Fer
De Bekker 1
Verlies
31.08.2018
ZOH Overgangsklasse
1. Speeldag
Custers, Michel / Brouwers, Bjorn
De Rode Ridder 1
Kunze, Daniel / Sulman, Marco
't Trefpunt 1
Winst
06.04.2018
ZOH 1e klasse B
24. Speeldag
Vincken, Vincent / Custers, Michel
De Rode Ridder 1
Theunissen, Marcel / Conjour, William
De Poart 1
Verlies
23.03.2018
ZOH 1e klasse B
23. Speeldag
Visser de, Ton / Custers, Michel
De Rode Ridder 1
Leonard, Chris / Wishaupt, Glenn
De Bekker 2
Winst
16.03.2018
ZOH 1e klasse B
22. Speeldag
Custers, Michel / Vincken, Vincent
De Rode Ridder 1
Laeven, Paul / Keulers, Harrie
't Weverke 1
Gelijkspel
02.03.2018
ZOH 1e klasse B
21. Speeldag
Vincken, Vincent / Custers, Michel
De Rode Ridder 1
Weide, van der, Bjorn / Weide, van der, Martin
Der Busch 1
Winst
02.02.2018
ZOH 1e klasse B
18. Speeldag
Mennens, Dion / Custers, Michel
De Rode Ridder 1
Aussems, Emiel / Haurissa, Emrys
Proosd 1
Verlies
12.01.2018
ZOH 1e klasse B
16. Speeldag
Vincken, Vincent / Custers, Michel
De Rode Ridder 1
Bosch van den, Hub / Aussems, Jo
De Pitsers 1
Winst
05.01.2018
ZOH 1e klasse B
15. Speeldag
Vincken, Vincent / Custers, Michel
De Rode Ridder 1
Starren, Roland / Tummers, Harald
Dat Boys 1
Gelijkspel
29.12.2017
ZOH 1e klasse B
5. Speeldag
Vincken, Vincent / Custers, Michel
De Rode Ridder 1
Konings, Timo / Wings, Paul
D'r Aowe Kino 1
Winst
22.12.2017
ZOH 1e klasse B
14. Speeldag
Vincken, Vincent / Custers, Michel
De Rode Ridder 1
Kleijnen, Brandon / Bemelmans, Rene
Der Bergbock 1
Gelijkspel
15.12.2017
ZOH 1e klasse B
13. Speeldag
Vincken, Vincent / Custers, Michel
De Rode Ridder 1
Dijk van, Arnold / Straube, Rick
Dingus 1
Winst
01.12.2017
ZOH 1e klasse B
12. Speeldag
Vincken, Vincent / Custers, Michel
De Rode Ridder 1
Hardy, Jo / Hermans, Jos
't Lamke 1
Winst
17.11.2017
ZOH Beker
2. Ronde
Visser de, Ton / Custers, Michel
De Rode Ridder 1
Bohland, Tom / Mertens, Ralf
D'r Dikke Sjtee 1
Verlies
20.10.2017
ZOH 1e klasse B
7. Speeldag
Visser de, Ton / Custers, Michel
De Rode Ridder 1
Ploum, Jan / Weide, van der, Martin
Der Busch 1
Winst
06.10.2017
ZOH Beker
1. Ronde
Mennens, Dion / Custers, Michel
De Rode Ridder 1
Pereboom, Herman / Theunissen, Huub
Borgharen 1
Verlies
15.09.2017
ZOH 1e klasse B
3. Speeldag
Mennens, Dion / Custers, Michel
De Rode Ridder 1
Haren van, John / Lemmens, Wim
De Smid 1
Winst
08.09.2017
ZOH 1e klasse B
2. Speeldag
Mennens, Dion / Custers, Michel
De Rode Ridder 1
Aarts, Jan / Royen, Gilber
De Pitsers 1
Gelijkspel
01.09.2017
ZOH 1e klasse B
1. Speeldag
Mennens, Dion / Custers, Michel
De Rode Ridder 1
Pirnay, Patrick / Vaessens, Jim
Dat Boys 1
Verlies
12.05.2017
NTVB Beker Terugvalronde
3. Speeldag
Visser de, Ton / Custers, Michel
De Rode Ridder
Penders, Yvonne / Conjour, Thei
De Bekker 3
Verlies
21.04.2017
1e Klasse
17. Speeldag
Harenczyk, Rob / Custers, Michel
De Rode Ridder
Penders, Yvonne / Conjour, Thei
De Bekker 3
Verlies
07.04.2017
NTVB Beker Terugvalronde
2. Speeldag
Vincken, Vincent / Custers, Michel
De Rode Ridder
Loomans, Armand / Dingena, Johan
't Lämke
Winst
31.03.2017
1e Klasse
16. Speeldag
Mennens, Dion / Custers, Michel
De Rode Ridder
Oostveen, Noud / Mounadi, Salah
Randstad
Verlies
24.03.2017
1e Klasse
15. Speeldag
Mennens, Dion / Custers, Michel
De Rode Ridder
Stevens, Ralph / Loo van, Danny
De Kroeg 2
Winst
10.03.2017
NTVB Beker Terugvalronde
1. Speeldag
Vincken, Harry / Custers, Michel
De Rode Ridder
Mounadi, Kel / Vrieselaar, Jack
Randstad
Winst
03.03.2017
1e Klasse
14. Speeldag
Mennens, Dion / Custers, Michel
De Rode Ridder
Hermans, Angelo / Hardy, Jo
't Lämke
Winst
17.02.2017
1e Klasse
13. Speeldag
Mennens, Dion / Custers, Michel
De Rode Ridder
Bruijnen, Marco / Hollanders, Jo
Da Capo
Verlies
10.02.2017
NTVB Beker Kwalificatie
5. Ronde
Mennens, Dion / Custers, Michel
De Rode Ridder
Frusch, Roger / Frusch, Jos
De Poart
Winst
28.10.2016
NTVB Beker Kwalificatie
2. Ronde
Harenczyk, Rob / Custers, Michel
De Rode Ridder
Habets, Henk / Swinkels, Jeffrey
De Hakkers
Verlies
21.10.2016
1e Klasse
5. Speeldag
Mennens, Dion / Custers, Michel
De Rode Ridder
Hermans, Angelo / Broek van den, Jo
't Lämke
Winst
07.10.2016
1e Klasse
4. Speeldag
Harenczyk, Rob / Custers, Michel
De Rode Ridder
Hollanders, Sandy / Hollanders, Jo
Da Capo
Winst
23.09.2016
NTVB Beker Kwalificatie
1. Ronde
Mennens, Dion / Custers, Michel
De Rode Ridder
Verpoort, Gus / Hacking, Xavier
Napoleon
Gelijkspel
16.09.2016
1e Klasse
2. Speeldag
Mennens, Dion / Custers, Michel
De Rode Ridder
Willems, Sander / Eurelings, Pascal
't Weverke
Verlies
09.09.2016
1e Klasse
1. Speeldag
Mennens, Dion / Custers, Michel
De Rode Ridder
Bosch van den, Hub / Aussems, Jo
De Pitsers
Winst
27.05.2016
NTVB Beker 2e Klasse
3. Ronde
Harenczyk, Rob / Custers, Michel
De Rode Ridder
de Groen, Gino / Mounadi, Kel
Randstad
Winst
20.05.2016
NTVB Beker 2e Klasse
2. Ronde
Mennens, Dion / Custers, Michel
De Rode Ridder
Lebon, Dave / Schenk, Cor
De Dolomiet 2
Gelijkspel
29.04.2016
Tweede Klasse
21. Speeldag
Mennens, Dion / Custers, Michel
De Rode Ridder
Cuperus, Niels / Hendriks, Jim
Time Out
Winst
08.04.2016
Tweede Klasse
18. Speeldag
Mennens, Dion / Custers, Michel
De Rode Ridder
Laeven, Paul / Keulers, Harrie
't Weverke
Verlies
01.04.2016
NTVB Beker Algemeen
1. Ronde
Mennens, Dion / Custers, Michel
De Rode Ridder
Dingena, Marcel / Arts, Cristian
De Capucijn 1
Verlies
11.03.2016
Tweede Klasse
17. Speeldag
Harenczyk, Rob / Custers, Michel
De Rode Ridder
Thimister, Roy / Heuvel van de, Bert
White Horse 2
Winst
04.03.2016
Tweede Klasse
16. Speeldag
Visser de, Ton / Custers, Michel
De Rode Ridder
Herberghs, Sjef / Brans-Brabant, Steve
Beat Boys
Verlies
26.02.2016
NTVB Beker Kwalificatie Poule 6
5. Speeldag
Mennens, Dion / Custers, Michel
de Rode Ridder
Ortmans, Stan / Camp, Op den, Bas
de Bekker 5
Gelijkspel
19.02.2016
Tweede Klasse
15. Speeldag
Mennens, Dion / Custers, Michel
De Rode Ridder
de Groen, Gino / Broek, van de, Perry
Randstad
Verlies
12.02.2016
Tweede Klasse
14. Speeldag
Visser de, Ton / Custers, Michel
De Rode Ridder
Vallinga, Maikel / Franken, Mitch
De Bekker 5
Winst
29.01.2016
Tweede Klasse
13. Speeldag
Mennens, Dion / Custers, Michel
De Rode Ridder
Dassen, Marc / Hakke, Ton
De Capucijn 2
Winst
22.01.2016
NTVB Beker Kwalificatie Poule 6
4. Speeldag
Kaap van der, Harry / Custers, Michel
de Rode Ridder
Herk van, Theo / Beckers, Rodny
de Kroeg 2
Winst
08.01.2016
Tweede Klasse
12. Speeldag
Visser de, Ton / Custers, Michel
De Rode Ridder
Keerssemeekers, Isabel / Coenen, Jerau
De Kokerel
Winst
18.12.2015
Tweede Klasse
11. Speeldag
Vincken, Harry / Custers, Michel
De Rode Ridder
Poelmans, Harry / Schenk, Cor
De Dolomiet 2
Gelijkspel
04.12.2015
Tweede Klasse
10. Speeldag
Mennens, Dion / Custers, Michel
De Rode Ridder
Snippe, Hein / Snippe, Rogier
Time Out
Gelijkspel
27.11.2015
NTVB Beker Kwalificatie Poule 6
3. Speeldag
Mennens, Dion / Custers, Michel
de Rode Ridder
Jacobs, Ferry / Brouwers, Thijs
de Smid
Verlies
20.11.2015
Tweede Klasse
9. Speeldag
Mennens, Dion / Custers, Michel
De Rode Ridder
Goessens, Pedro / Heusschen, Mike
DAT Boys 2
Winst
13.11.2015
Tweede Klasse
8. Speeldag
Mennens, Dion / Custers, Michel
De Rode Ridder
Ghijsen, Jean / Lemmens, Dave
Star Club 2
Winst
06.11.2015
Tweede Klasse
7. Speeldag
Mennens, Dion / Custers, Michel
De Rode Ridder
Eurelings - Soons, Bianca / Willems, Sander
't Weverke
Winst
30.10.2015
NTVB Beker Kwalificatie Poule 6
2. Speeldag
Harenczyk, Rob / Custers, Michel
de Rode Ridder
Kempen, van, Ruud / Evans, David
de Poart
Verlies
23.10.2015
Tweede Klasse
6. Speeldag
Vincken, Harry / Custers, Michel
De Rode Ridder
Vrijhoeven, Jean Pierre / Wolters, Ellen
White Horse 2
Winst
16.10.2015
Tweede Klasse
5. Speeldag
Mennens, Dion / Custers, Michel
De Rode Ridder
Essers, Ron / Ras, Ferry
Beat Boys
Winst
09.10.2015
Tweede Klasse
4. Speeldag
Mennens, Dion / Custers, Michel
De Rode Ridder
Mounadi, Kel / De La Croix, Gerwin
Randstad
Winst
18.09.2015
Tweede Klasse
2. Speeldag
Mennens, Dion / Custers, Michel
De Rode Ridder
Dassen, Marc / Asselmans, Raymond
De Capucijn 2
Verlies
11.09.2015
Tweede Klasse
1. Speeldag
Mennens, Dion / Custers, Michel
De Rode Ridder
Venne van de, Henk / Damen, Frans
De Kokerel
Winst
07.08.2015
Zomercompetitie Poule C
8. Speeldag
Dijk van, Ricky / Custers, Michel
Rode Ridder
Smeets, Michel / Ploumen, Luuk
Pipo
Winst
07.08.2015
Zomercompetitie Poule C
8. Speeldag
Mennens, Dion / Custers, Michel
Rode Ridder
Hoeksma, Hein / Eggen, Bert
Pipo
Verlies
31.07.2015
Zomercompetitie Poule C
7. Speeldag
Mennens, Dion / Custers, Michel
Rode Ridder
Moonen, Bjorn / Prickaerts, Niels
Dingus 2
Verlies
31.07.2015
Zomercompetitie Poule C
7. Speeldag
Mennens, Dion / Custers, Michel
Rode Ridder
Dijk van, Jim / Pattinaja, Philip
Dingus 2
Winst
31.07.2015
Zomercompetitie Poule C
7. Speeldag
Mennens, Dion / Custers, Michel
Rode Ridder
Moonen, Bjorn / Prickaerts, Niels
Dingus 2
Verlies
24.07.2015
Zomercompetitie Poule C
6. Speeldag
Spijkers, John / Custers, Michel
Rode Ridder
Vries de, Alex / Zanders, Peter
de Sport
Verlies
24.07.2015
Zomercompetitie Poule C
6. Speeldag
Spijkers, John / Custers, Michel
Rode Ridder
Dijk van, Daniel / Dijk van, Daniel
de Sport
Winst
24.07.2015
Zomercompetitie Poule C
6. Speeldag
Spijkers, John / Custers, Michel
Rode Ridder
Janssen, Alex / Schoonens, Peter
de Sport
Winst
03.07.2015
Zomercompetitie Poule C
3. Speeldag
Custers, Michel / Mennens, Dion
Rode Ridder
Eggen, Bert / Hoeksma, Hein
Pipo
Winst
03.07.2015
Zomercompetitie Poule C
3. Speeldag
Custers, Michel / Mennens, Dion
Rode Ridder
Smeets, Michel / Otermans, Nico
Pipo
Winst
03.07.2015
Zomercompetitie Poule C
3. Speeldag
Custers, Michel / Mennens, Dion
Rode Ridder
Surma, Joep / Kazmierczak, Jean
Pipo
Verlies
26.06.2015
Zomercompetitie Poule C
2. Speeldag
Harenczyk, Rob / Custers, Michel
Rode Ridder
Gielis, Chris / Bleus, Danny
Dingus 2
Winst
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)