Speler > Packbeers, Wim

Packbeers, Wim

 
Informatie
Categorie: Senioren
Ranking: Semi-Pro
Vereniging: 't Tepke
Organisatie: Zuid Oost Hoek
Nationale Spelersnr.: 51222
 
Discipline
Team Competites
2021-2022
't Tepke 1 ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker
2020-2021
't Tepke 1 ZOH Overgangsklasse
2019-2020
't Tepke 1 ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse
2018-2019
't Tepke 1 ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse
2017-2018
't Tepke 1 ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse
2016-2017
't Tepke ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse
2015-2016
Scherp Vor 1 ZOH Ovg., ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse
2014-2015
Scherp Vör 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH beker
2013-2014
Scherp vor 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
2012-2013
Scherp Vor 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
2011-2012
Scherp Vor 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
2010-2011
Scherp Vor 1 ZOH Hoofdklasse
2009-2010
Scherp Vor 1 ZOH Hoofdklasse
Scherp Vor 2 ZOH 3A
 
Laatste Dubbelspel
Datum Speler Speler Resultaat
10.06.2022
ZOH Overgangsklasse
11. Speeldag
Franssen, Jo / Packbeers, Wim
't Tepke 1
Wishaupt, Glenn / Leonard, Chris
De Bekker 2
Winst
03.06.2022
ZOH Overgangsklasse
2. Speeldag
Niks, Maurice / Packbeers, Wim
't Tepke 1
Pereboom, Herman / Sassen, Roland
De Bulldozers 1
Verlies
27.05.2022
ZOH Overgangsklasse
1. Speeldag
Packbeers, Wim / Wenders, Math
't Tepke 1
Walthouwer, Sascha / Lejeune, John
De Komiek 1
Verlies
27.05.2022
ZOH Overgangsklasse
1. Speeldag
Packbeers, Wim / Wenders, Math
't Tepke 1
Lahaije, Johan / Stevens, Richard
De Komiek 1
Verlies
20.05.2022
ZOH Overgangsklasse
10. Speeldag
Franssen, Jo / Packbeers, Wim
't Tepke 1
Aarts, Philip / Meijer, Guij
De Jokers 1
Winst
13.05.2022
ZOH Overgangsklasse
9. Speeldag
Niks, Maurice / Packbeers, Wim
't Tepke 1
Jansen, Joey / Spijkers, John
In de Vrie 1
Verlies
06.05.2022
ZOH Overgangsklasse
8. Speeldag
Niks, Maurice / Packbeers, Wim
't Tepke 1
Baggen, Donny / Habets, Berry
The Eagles 1
Winst
29.04.2022
ZOH Overgangsklasse
7. Speeldag
Packbeers, Wim / Wenders, Math
't Tepke 1
Vromen, Tim / Franiczek, Wiel
Fratelli 1
Verlies
22.04.2022
ZOH Overgangsklasse
6. Speeldag
Packbeers, Wim / Niks, Maurice
't Tepke 1
Vrancken, Guy / Hollanders, Jo
Da Capo 1
Winst
08.04.2022
ZOH Overgangsklasse
5. Speeldag
Niks, Maurice / Packbeers, Wim
't Tepke 1
Hermans, Harley / Maessen, Sem
De Paardestal 1
Verlies
22.10.2021
ZOH Beker
1. Ronde
Packbeers, Wim / Niks, Maurice
't Tepke 1
Spijkers, John / Custers, Michel
In de Vrie 1
Winst
07.02.2020
ZOH Overgangsklasse
18. Speeldag
Packbeers, Wim / Wenders, Math
't Tepke 1
Fleuren, Tim / Holshuysen, Jo
D'r Bok 1
Verlies
24.01.2020
ZOH Beker Overgangsklasse
1. Ronde
Wenders, Math / Packbeers, Wim
't Tepke 1
Michalski, Raymond / Knubben, Jefke
D'r Bok 1
Gelijkspel
10.01.2020
ZOH Overgangsklasse
15. Speeldag
Packbeers, Wim / Wenders, Math
't Tepke 1
Meijer, Guij / Daemen, Niels
De Jokers 1
Winst
03.01.2020
ZOH Overgangsklasse
14. Speeldag
Packbeers, Wim / Niks, Maurice
't Tepke 1
Michels, Frits / Meer van der, Wil
Fratelli 1
Verlies
13.12.2019
ZOH Overgangsklasse
11. Speeldag
Packbeers, Wim / Niks, Maurice
't Tepke 1
Strikker, Maurice / Stevens, Jurgen
De Bekker 1
Gelijkspel
06.12.2019
ZOH Overgangsklasse
12. Speeldag
Niks, Maurice / Packbeers, Wim
't Tepke 1
Hollanders, Roland / Coolen, Ivo
't Tonneke
Verlies
15.11.2019
ZOH Overgangsklasse
10. Speeldag
Packbeers, Wim / Niks, Maurice
't Tepke 1
Lahaije, Johan / Stevens, Richard
De Komiek 1
Winst
08.11.2019
ZOH Overgangsklasse
9. Speeldag
Niks, Maurice / Packbeers, Wim
't Tepke 1
Breuer, Wiel / Reumerman, Michel
Ashley's Army 1
Winst
01.11.2019
ZOH Overgangsklasse
8. Speeldag
Packbeers, Wim / Niks, Maurice
't Tepke 1
Hollanders, Jo / Hollanders, Sandy
Da Capo 1
Winst
11.10.2019
ZOH Beker
1. Ronde
Packbeers, Wim / Niks, Maurice
't Tepke 1
Lejeune, John / Walthouwer, Sascha
De Komiek 1
Verlies
04.10.2019
ZOH Overgangsklasse
6. Speeldag
Packbeers, Wim / Niks, Maurice
't Tepke 1
Bergman, Pieter / Bremmers, Ger
The Eagles 1
Winst
27.09.2019
ZOH Overgangsklasse
5. Speeldag
Packbeers, Wim / Niks, Maurice
't Tepke 1
Michalski, Raymond / Knubben, Jefke
D'r Bok 1
Winst
20.09.2019
ZOH Overgangsklasse
4. Speeldag
Niks, Maurice / Packbeers, Wim
't Tepke 1
Boogaart, van den, Jan / Hertogs, Loed
Pipo Boys 1
Winst
06.09.2019
ZOH Overgangsklasse
2. Speeldag
Packbeers, Wim / Niks, Maurice
't Tepke 1
Budy, Ralf / Daemen, Niels
De Jokers 1
Verlies
30.08.2019
ZOH Overgangsklasse
1. Speeldag
Packbeers, Wim / Niks, Maurice
't Tepke 1
Michels, Frits / Schoppink, Paul
Fratelli 1
Winst
24.05.2019
ZOH Beker Overgangsklasse
Finale
Packbeers, Wim / Koerts, Jakub
't Tepke 1
Aarts, Philip / Doorn van, Hai
De Jokers 1
Verlies
10.05.2019
ZOH Overgangsklasse
26. Speeldag
Packbeers, Wim / Webers, Frans
't Tepke 1
Libens, Jack / Haegmans, John
Fauquemont 1
Verlies
19.04.2019
ZOH Overgangsklasse
25. Speeldag
Packbeers, Wim / Koerts, Jakub
't Tepke 1
Bucks, Hans / Marks, Rene
The Eagles 1
Winst
12.04.2019
ZOH Overgangsklasse
24. Speeldag
Wenders, Math / Packbeers, Wim
't Tepke 1
Smeets, Eric / Camp op den, Tim
't Heukske 1
Verlies
22.03.2019
ZOH Overgangsklasse
22. Speeldag
Packbeers, Wim / Abels, Twan
't Tepke 1
Can van, Joost / Franssen, Bjorn
Smidter Boys 1
Verlies
15.02.2019
ZOH Overgangsklasse
19. Speeldag
Packbeers, Wim / Vries de, Henry
't Tepke 1
Wersch van, Hub / Andriolo, Ralph
Blauw Wit'62 2
Winst
08.02.2019
ZOH Overgangsklasse
18. Speeldag
Packbeers, Wim / Vries de, Henry
't Tepke 1
Weijzen, Ben / Camp op den, Michel
De Bekker 1
Winst
01.02.2019
ZOH Overgangsklasse
17. Speeldag
Packbeers, Wim / Smeets, Johnny
't Tepke 1
Dijk van, Ricky / Velthuizen, Wim
De Rode Ridder 1
Verlies
25.01.2019
ZOH Beker
2. Ronde
Packbeers, Wim / Wenders, Math
't Tepke 1
Deveu, Philip / Colbers, Ronny
De Sjmied 1
Winst
18.01.2019
ZOH Overgangsklasse
16. Speeldag
Packbeers, Wim / Wenders, Math
't Tepke 1
Kunze, Daniel / Sulman, Marco
't Trefpunt 1
Winst
11.01.2019
ZOH Overgangsklasse
15. Speeldag
Packbeers, Wim / Koerts, Jakub
't Tepke 1
Deckers, Hans / Harenczyk, Ryan
D'r Bok 1
Gelijkspel
14.12.2018
ZOH Overgangsklasse
13. Speeldag
Packbeers, Wim / Koerts, Jakub
't Tepke 1
Essers, Maurice / Winkens, Peter
Fauquemont 1
Winst
23.11.2018
ZOH Overgangsklasse
11. Speeldag
Packbeers, Wim / Vries de, Wesley
't Tepke 1
Ubachs, Junior / Camp op den, Shem
't Heukske 1
Winst
16.11.2018
ZOH Overgangsklasse
10. Speeldag
Packbeers, Wim / Koerts, Jakub
't Tepke 1
Oirschot van, Wiel / Bergman, Bert
Fratelli 1
Verlies
09.11.2018
ZOH Overgangsklasse
9. Speeldag
Packbeers, Wim / Koerts, Jakub
't Tepke 1
Knops, Andre / Franssen, Bjorn
Smidter Boys 1
Winst
02.11.2018
ZOH Overgangsklasse
8. Speeldag
Packbeers, Wim / Vries de, Henry
't Tepke 1
Eggen, Bert / Kazmierczak, Jean
Pipo Boys 1
Verlies
26.10.2018
ZOH Overgangsklasse
7. Speeldag
Packbeers, Wim / Koerts, Jakub
't Tepke 1
Aarts, Philip / Doorn van, Hai
De Jokers 1
Winst
19.10.2018
ZOH Overgangsklasse
1. Speeldag
Packbeers, Wim / Koerts, Jakub
't Tepke 1
Moenen, Jose / Wilders, Patrick
De Komiek 1
Verlies
12.10.2018
ZOH Beker
1. Ronde
Packbeers, Wim / Koerts, Jakub
't Tepke 1
Herberghs, Sjef / Brans-Brabant, Steve
Beat Boys 1
Winst
05.10.2018
ZOH Overgangsklasse
6. Speeldag
Packbeers, Wim / Koerts, Jakub
't Tepke 1
Scheepers, Peter / Mager, Bert
Blauw Wit'62 2
Gelijkspel
28.09.2018
ZOH Overgangsklasse
5. Speeldag
Packbeers, Wim / Koerts, Jakub
't Tepke 1
Strikker, Maurice / Henquet, Fer
De Bekker 1
Verlies
14.09.2018
ZOH Overgangsklasse
3. Speeldag
Packbeers, Wim / Koerts, Jakub
't Tepke 1
Eggen, Jo / Stams, Ed
't Trefpunt 1
Gelijkspel
07.09.2018
ZOH Overgangsklasse
2. Speeldag
Packbeers, Wim / Koerts, Jakub
't Tepke 1
Michalski, Raymond / Al, Pascal
D'r Bok 1
Winst
18.05.2018
ZOH Beker
Kwart finale
Packbeers, Wim / Wenders, Math
't Tepke 1
Senden, Piet / Boersma, Maurice
De Hakkers 1
Verlies
11.05.2018
ZOH Overgangsklasse
26. Speeldag
Packbeers, Wim / Wenders, Math
't Tepke 1
Offermans, Jo / Reulings, Alex
D'r Springbron 1
Verlies
20.04.2018
ZOH Overgangsklasse
24. Speeldag
Packbeers, Wim / Wenders, Math
't Tepke 1
Camp op den, Tim / Smeets, Eric
't Heukske 1
Verlies
06.04.2018
ZOH Overgangsklasse
22. Speeldag
Abels, Twan / Packbeers, Wim
't Tepke 1
Seroo, Lei / Geurts, Sjaak
Blauw Wit'62 2
Verlies
16.03.2018
ZOH Overgangsklasse
20. Speeldag
Packbeers, Wim / Wenders, Math
't Tepke 1
Brink van den, Erik / Kicken, Noel
De Jokers 1
Winst
23.02.2018
ZOH Overgangsklasse
18. Speeldag
Packbeers, Wim / Seetsen, Menno
't Tepke 1
Eggen, Jo / Bussens, Rob
't Trefpunt 1
Winst
02.02.2018
ZOH Overgangsklasse
17. Speeldag
Packbeers, Wim / Seetsen, Menno
't Tepke 1
Can van, Joost / Ritzen, Harry
Smidter Boys 1
Verlies
19.01.2018
ZOH Beker
3. Ronde
Packbeers, Wim / Koerts, Jakub
't Tepke 1
Lemmens, Jim / Sijben, John
't Heukske 1
Verlies
12.01.2018
ZOH Overgangsklasse
15. Speeldag
Packbeers, Wim / Wenders, Math
't Tepke 1
Breemen, Tony / Leerschen, Hans
Oud Zumpelveld 1
Winst
05.01.2018
ZOH Overgangsklasse
14. Speeldag
Packbeers, Wim / Wenders, Math
't Tepke 1
Wijers Sauren, Mechtilde / Baggen, Donny
The Eagles 1
Gelijkspel
22.12.2017
ZOH Overgangsklasse
13. Speeldag
Packbeers, Wim / Wenders, Math
't Tepke 1
Gorissen, Patrick / Reulings, Micha
D'r Springbron 1
Winst
15.12.2017
ZOH Overgangsklasse
12. Speeldag
Packbeers, Wim / Wenders, Math
't Tepke 1
Winkens, Peter / Ras, Lou
Fauquemont 1
Winst
24.11.2017
ZOH Overgangsklasse
10. Speeldag
Packbeers, Wim / Abels, Twan
't Tepke 1
Fransen, Antwan / Ploumen, Luuk
Pipo Boys 1
Verlies
17.11.2017
ZOH Beker
2. Ronde
Packbeers, Wim / Koerts, Jakub
't Tepke 1
Janssen, Alex / Vries de, Alex
De Sport 1
Winst
10.11.2017
ZOH Overgangsklasse
9. Speeldag
Packbeers, Wim / Koerts, Jakub
't Tepke 1
Herberichs, Sander / Lardinois, Erik
Blauw Wit'62 2
Gelijkspel
27.10.2017
ZOH Overgangsklasse
7. Speeldag
Packbeers, Wim / Koerts, Jakub
't Tepke 1
Aarts, Philip / Doorn van, Hai
De Jokers 1
Verlies
13.10.2017
ZOH Overgangsklasse
6. Speeldag
Packbeers, Wim / Koerts, Jakub
't Tepke 1
Michels, Frits / Peters, Johnny
Im Weissen Rossl 1
Winst
06.10.2017
ZOH Beker
1. Ronde
Packbeers, Wim / Koerts, Jakub
't Tepke 1
Bosch, Edwin / Buss, Bernd
D'r Prick 2
Winst
29.09.2017
ZOH Overgangsklasse
5. Speeldag
Packbeers, Wim / Koerts, Jakub
't Tepke 1
Eggen, Jo / Kunze, Daniel
't Trefpunt 1
Winst
22.09.2017
ZOH Overgangsklasse
4. Speeldag
Packbeers, Wim / Koerts, Jakub
't Tepke 1
Groll, Jens / Vanhommerig, Frank
Smidter Boys 1
Verlies
15.09.2017
ZOH Overgangsklasse
3. Speeldag
Packbeers, Wim / Koerts, Jakub
't Tepke 1
Reijntjens, Richard / Deckers, Hans
D'r Bok 1
Winst
08.09.2017
ZOH Overgangsklasse
2. Speeldag
Packbeers, Wim / Koerts, Jakub
't Tepke 1
Paffen, Jo / Hoebink, Patrick
Oud Zumpelveld 1
Winst
01.09.2017
ZOH Overgangsklasse
1. Speeldag
Packbeers, Wim / Koerts, Jakub
't Tepke 1
Feller, Richard / Derhaag, Thei
The Eagles 1
Winst
09.06.2017
ZOH Beker Overgangsklasse
Finale
Packbeers, Wim / Wenders, Math
't Tepke
Benoit, Bernd / Smeets, Cindy
D'r Koffereck
Winst
19.05.2017
ZOH Overgangsklasse
26. Speeldag
Heidendaal, Ger / Packbeers, Wim
't Tepke
Verboeket, Patrick / Smeets, Ludwig
De Wolfjes
Winst
05.05.2017
ZOH Overgangsklasse
25. Speeldag
Packbeers, Wim / Vries de, Henry
't Tepke
Reumerman, Michel / Breuer, Wiel
Fauquemont
Verlies
28.04.2017
ZOH Overgangsklasse
24. Speeldag
Packbeers, Wim / Vries de, Henry
't Tepke
Krans, John / Romeyn, Edwin
Dingus 1
Gelijkspel
07.04.2017
ZOH Overgangsklasse
23. Speeldag
Packbeers, Wim / Vries de, Henry
't Tepke
Stams, Ed / Nieuwkamer, Kees
't Trefpunt 2
Gelijkspel
24.03.2017
ZOH Beker
4. Ronde
Packbeers, Wim / Vries de, Henry
't Tepke
Moonen, Bjorn / Mullenders, Maurice
Blauw Wit'62 1
Verlies
17.03.2017
ZOH Overgangsklasse
21. Speeldag
Packbeers, Wim / Vries de, Wesley
't Tepke
Heijenrath, Juan / Scheepers, Peter
Blauw Wit'62 2
Winst
10.03.2017
ZOH Overgangsklasse
20. Speeldag
Packbeers, Wim / Vries de, Wesley
't Tepke
Offermans, Jo / Reulings, Alex
D'r Springbron 1
Gelijkspel
17.02.2017
ZOH Overgangsklasse
19. Speeldag
Packbeers, Wim / Vries de, Wesley
't Tepke
Bakker, Sjaak / Zeeuw de, Ger
D'r Bok 2
Winst
03.02.2017
ZOH Overgangsklasse
17. Speeldag
Packbeers, Wim / Vries de, Wesley
't Tepke
Oirschot van, Wiel / Bergman, Bert
Im Weissen Rossl
Verlies
13.01.2017
ZOH Overgangsklasse
15. Speeldag
Packbeers, Wim / Vries de, Wesley
't Tepke
Paffen, Jo / Hoebink, Patrick
Oud Zumpelveld
Winst
06.01.2017
ZOH Overgangsklasse
14. Speeldag
Packbeers, Wim / Vries de, Wesley
't Tepke
Atol, Michel / Pereboom, Herman
Beat Boys
Winst
02.12.2016
ZOH Overgangsklasse
12. Speeldag
Packbeers, Wim / Vries de, Wesley
't Tepke
Breuer, Wiel / Reumerman, Michel
Fauquemont
Gelijkspel
25.11.2016
ZOH Overgangsklasse
11. Speeldag
Packbeers, Wim / Vries de, Wesley
't Tepke
Dijk van, Stephan / Krans, John
Dingus 1
Winst
18.11.2016
ZOH Overgangsklasse
10. Speeldag
Packbeers, Wim / Vries de, Wesley
't Tepke
Eykenboom, Wiel / Kicken, Mat
't Trefpunt 2
Winst
11.11.2016
ZOH Beker
2. Ronde
Vries de, Wesley / Packbeers, Wim
't Tepke
Knops, Andre / Brinkhoff, Roger
Smidter Boys
Winst
04.11.2016
ZOH Overgangsklasse
9. Speeldag
Packbeers, Wim / Vries de, Wesley
't Tepke
Brinkhoff, Roger / Wagenveld van, Kevin
Smidter Boys
Winst
21.10.2016
ZOH Overgangsklasse
3. Speeldag
Packbeers, Wim / Vries de, Wesley
't Tepke
Aarts, Philip / Doorn van, Hai
De Jokers
Winst
14.10.2016
ZOH Overgangsklasse
8. Speeldag
Packbeers, Wim / Vries de, Wesley
't Tepke
Vluggen, Damiano / Andriolo, Ralph
Blauw Wit'62 2
Winst
30.09.2016
ZOH Overgangsklasse
6. Speeldag
Packbeers, Wim / Vries de, Wesley
't Tepke
Reijntjens, Richard / Dorio, Alfredo
D'r Bok 2
Winst
23.09.2016
ZOH Overgangsklasse
5. Speeldag
Packbeers, Wim / Vries de, Wesley
't Tepke
Vandrey, Bernd / Gouders, Freddy
D'r Koffereck
Verlies
16.09.2016
ZOH Overgangsklasse
4. Speeldag
Packbeers, Wim / Vries de, Wesley
't Tepke
Dohmen, Coen / Gelissen, Jean
Im Weissen Rossl
Gelijkspel
02.09.2016
ZOH Overgangsklasse
2. Speeldag
Packbeers, Wim / Vries de, Wesley
't Tepke
Weckseler, Jo / Vanhommerig, Marcel
Oud Zumpelveld
Winst
26.08.2016
ZOH Overgangsklasse
1. Speeldag
Vries de, Wesley / Packbeers, Wim
't Tepke
Haegmans, John / Libens, Jack
Beat Boys
Verlies
10.06.2016
ZOH Beker Overgangsklasse
Kwart finale
Packbeers, Wim / Wagenveld van, Kevin
Scherp Vor 1
Aarts, Philip / Doorn van, Hai
De Jokers
Gelijkspel
03.06.2016
ZOH Ovg.
30. Speeldag
Packbeers, Wim / Schoonbrood, Mark
Scherp Vor 1
Schielen, Marco / Theunissen, Maurice
De Leeuw '80
Winst
27.05.2016
ZOH Ovg.
29. Speeldag
Packbeers, Wim / Wagenveld van, Kevin
Scherp Vor 1
Nelissen, Bart / Puts, Dennis
De Jokers
Winst
20.05.2016
ZOH Beker Overgangsklasse
3. Ronde
Wagenveld van, Kevin / Packbeers, Wim
Scherp Vor 1
Libens, Jack / Haegmans, John
Beat Boys
Winst
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)