Speler > Nacken, Hub |
---|
Nacken, Hub |
Informatie |
Categorie: | Senioren |
Ranking: | Master |
Vereniging: |
Oude Heide |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 50479 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Oude Heide 2 | ZOH 2e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 2e Klasse |
2022-2023 | |
Oude Heide 2 | ZOH 3e klasse Play-off Degradatie, ZOH 3e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 3e Klasse |
2021-2022 | |
Oude Heide 2 | ZOH 3e klasse, ZOH Beker |
2020-2021 | |
Oude Heide 2 | ZOH 3e klasse |
2019-2020 | |
Oude Heide 2 | ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2018-2019 | |
Oude Heide 2 | ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse |
2017-2018 | |
Oude Heide 2 | ZOH 1e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse |
2016-2017 | |
Oude Heide 2 | ZOH 1A, ZOH Beker, ZOH Beker eerste klasse |
2015-2016 | |
Oude Heide 2 | ZOH 1A, ZOH Beker, ZOH Beker eerste klasse |
2014-2015 | |
Oude Heide 2 | ZOH 2A, ZOH beker, ZOH Beker tweede klasse |
2013-2014 | |
Oude heide 2 | ZOH 2A, ZOH Beker, ZOH Beker tweede klasse |
2012-2013 | |
Oude Heide 2 | ZOH 2A, ZOH Beker, ZOH Beker tweede klasse |
2011-2012 | |
Oude Heide 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2010-2011 | |
Oude Heide 1 | ZOH Hoofdklasse |
2009-2010 | |
Oude Heide 1 | ZOH Hoofdklasse |
Oude Heide 2 | ZOH 3A |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
12.04.2024 ZOH 2e Klasse 20. Speeldag |
Nacken, Hub
/ Lehmann, Dietmar Oude Heide 2 |
Franssen, Fer
/ Jacobs, Kars Dingus 2 |
Verlies |
22.03.2024 ZOH 2e Klasse 19. Speeldag |
Delft van, Bram
/ Nacken, Hub Oude Heide 2 |
Senden, Leonie
/ Roeleveld, Sonja Oude Heide 3 |
Winst |
15.03.2024 ZOH 2e Klasse 18. Speeldag |
Nacken, Hub
/ Majcherek, Martin Oude Heide 2 |
Meij, de, Francis
/ Ploum, Jan A Jen Kirch 2 |
Verlies |
08.03.2024 ZOH 2e Klasse 17. Speeldag |
Majcherek, Martin
/ Nacken, Hub Oude Heide 2 |
Pariussa, Anthony
/ Ortmans, Stan Ricky's Pub 3 |
Winst |
23.02.2024 ZOH 2e Klasse 16. Speeldag |
Nacken, Hub
/ Lehmann, Dietmar Oude Heide 2 |
London, Roger
/ Laumeyer, Frank 't Graefke 1 |
Verlies |
23.02.2024 ZOH 2e Klasse 16. Speeldag |
Nacken, Hub
/ Majcherek, Martin Oude Heide 2 |
Spinder, Ramona
/ Kuipers, Ruud 't Graefke 1 |
Verlies |
02.02.2024 ZOH 2e Klasse 15. Speeldag |
Nacken, Hub
/ Majcherek, Martin Oude Heide 2 |
Coenen, Youri
/ Koch, Huub Boskai 4 |
Verlies |
26.01.2024 ZOH 2e Klasse 14. Speeldag |
Nacken, Hub
/ Peters, Wiel Oude Heide 2 |
Wijhe van, Jules
/ Muijs, Maurice Oud Genhei 1 |
Verlies |
12.01.2024 ZOH 2e Klasse 13. Speeldag |
Nacken, Hub
/ Peters, Wiel Oude Heide 2 |
Cerfontaine, Roel
/ Schmitz, Sven 't Weverke 1 |
Gelijkspel |
15.12.2023 ZOH Beker 2e Klasse 1. Ronde |
Nacken, Hub
/ Majcherek, Martin Oude Heide 2 |
Schaap, Kenneth
/ Scholte, Ricky Oud Genhei 1 |
Verlies |
01.12.2023 ZOH 2e Klasse 10. Speeldag |
Majcherek, Martin
/ Nacken, Hub Oude Heide 2 |
Wouters, Maurice
/ Kleijnen, Roy De Smid 1 |
Verlies |
24.11.2023 ZOH 2e Klasse 9. Speeldag |
Nacken, Hub
/ Majcherek, Martin Oude Heide 2 |
Maes, Nathan
/ Nollgen, Martin Dingus 2 |
Verlies |
03.11.2023 ZOH 2e Klasse 8. Speeldag |
Majcherek, Martin
/ Nacken, Hub Oude Heide 2 |
Frijns-Rutjens, Kim
/ Senden, Leonie Oude Heide 3 |
Winst |
27.10.2023 ZOH 2e Klasse 7. Speeldag |
Majcherek, Martin
/ Nacken, Hub Oude Heide 2 |
Deswijzen, Gabriel
/ Geurts, May A Jen Kirch 2 |
Winst |
20.10.2023 ZOH 2e Klasse 6. Speeldag |
Nacken, Hub
/ Majcherek, Martin Oude Heide 2 |
Vallinga, Maikel
/ Conjour, Danny Ricky's Pub 3 |
Verlies |
13.10.2023 ZOH 2e Klasse 5. Speeldag |
Nacken, Hub
/ Majcherek, Martin Oude Heide 2 |
Lempers, Peter
/ Schaeks, Jos 't Graefke 1 |
Winst |
06.10.2023 ZOH 2e Klasse 4. Speeldag |
Nacken, Hub
/ Majcherek, Martin Oude Heide 2 |
Conjour, William
/ Brans-Brabant, Mike Boskai 4 |
Verlies |
22.09.2023 ZOH 2e Klasse 3. Speeldag |
Nacken, Hub
/ Majcherek, Martin Oude Heide 2 |
Scholte, Ricky
/ Vliet, van, Jeffrey Oud Genhei 1 |
Winst |
15.09.2023 ZOH 2e Klasse 2. Speeldag |
Nacken, Hub
/ Majcherek, Martin Oude Heide 2 |
Laeven, Paul
/ Keulers, Harrie 't Weverke 1 |
Verlies |
21.04.2023 ZOH 3e klasse Play-off Degradatie 6. Speeldag |
Nacken, Hub
/ Peters, Wiel Oude Heide 2 |
Halen-Leeuwen van, Brigitte
/ Simons, Veerle Oude Heide 3 |
Winst |
14.04.2023 ZOH 3e klasse Play-off Degradatie 5. Speeldag |
Nacken, Hub
/ Majcherek, Martin Oude Heide 2 |
Vliet, van, Jeffrey
/ Wijhe van, Jules Oud Genhei 1 |
Winst |
31.03.2023 ZOH 3e klasse Play-off Degradatie 4. Speeldag |
Nacken, Hub
/ Majcherek, Martin Oude Heide 2 |
Czako, Gabor
/ Czako, Viktor Carboon 1 |
Winst |
24.03.2023 ZOH 3e klasse Play-off Degradatie 3. Speeldag |
Majcherek, Martin
/ Nacken, Hub Oude Heide 2 |
Goritzer, Pascal
/ Vliet, van, Jeffrey Oud Genhei 1 |
Winst |
10.03.2023 ZOH 3e klasse Play-off Degradatie 1. Speeldag |
Nacken, Hub
/ Majcherek, Martin Oude Heide 2 |
Frijns-Rutjens, Kim
/ Verhaeg-Weber, Jonita Oude Heide 3 |
Winst |
24.02.2023 ZOH Beker 3e Klasse 1. Ronde |
Nacken, Hub
/ Majcherek, Martin Oude Heide 2 |
Spronck, Tim
/ Feher, Laszlo Carboon 1 |
Winst |
03.02.2023 ZOH 3e Klasse 14. Speeldag |
Nacken, Hub
/ Majcherek, Martin Oude Heide 2 |
Muijs, Danielle
/ Muijs, Maurice Carboon 1 |
Winst |
27.01.2023 ZOH 3e Klasse 10. Speeldag |
Nacken, Hub
/ Majcherek, Martin Oude Heide 2 |
Franken, Marco
/ Lehmann, Dietmar De Bekker 3 |
Winst |
13.01.2023 ZOH 3e Klasse 13. Speeldag |
Nacken, Hub
/ Heinen, Raymond Oude Heide 2 |
Vliet, van, Jeffrey
/ Huibers, Rolf Oud Genhei 1 |
Winst |
06.01.2023 ZOH 3e Klasse 12. Speeldag |
Delft van, Bram
/ Nacken, Hub Oude Heide 2 |
Wouters, Wim
/ Kuipers, Ruud 't Graefke 1 |
Verlies |
16.12.2022 ZOH 3e Klasse 11. Speeldag |
Nacken, Hub
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Sangers, Rene
/ Statucki, Roy D'r Bok 1 |
Verlies |
11.11.2022 ZOH 3e Klasse 7. Speeldag |
Smeets, George
/ Nacken, Hub Oude Heide 2 |
Muijs, Maurice
/ Willekes, Bryan Carboon 1 |
Winst |
14.10.2022 ZOH 3e Klasse 4. Speeldag |
Nacken, Hub
/ Peters, Jan Oude Heide 2 |
Statucki, Roy
/ Smeets, Maurice D'r Bok 1 |
Verlies |
07.10.2022 ZOH Beker 1. Ronde |
Nacken, Hub
/ Knubben, Jefke Oude Heide 2 |
Essers, Maurice
/ Winkens, Peter De Bulldozers 1 |
Verlies |
30.09.2022 ZOH 3e Klasse 3. Speeldag |
Smeets, George
/ Nacken, Hub Oude Heide 2 |
Ollargiu, Miranda
/ Conjour, Danny De Bekker 3 |
Winst |
23.09.2022 ZOH 3e Klasse 2. Speeldag |
Nacken, Hub
/ Peters, Jan Oude Heide 2 |
Frijns, Bjorn
/ Ronda, Michael Eijsden 3 |
Verlies |
13.05.2022 ZOH 3e klasse 9. Speeldag |
Delft van, Bram
/ Nacken, Hub Oude Heide 2 |
Camps, Jordi
/ Schroen, Dave Eijsden 2 |
Verlies |
29.04.2022 ZOH 3e klasse 7. Speeldag |
Knubben, Jefke
/ Nacken, Hub Oude Heide 2 |
Harenczyk, Ryan
/ Statucki, Roy D'r Bok 2 |
Verlies |
08.04.2022 ZOH 3e klasse 5. Speeldag |
Nacken, Hub
/ Delft van, Bram Oude Heide 2 |
Broek, van de, Perry
/ Caris, Paul Boskai 4 |
Winst |
01.04.2022 ZOH 3e klasse 4. Speeldag |
Heinen, Raymond
/ Nacken, Hub Oude Heide 2 |
Roeleveld, Sonja
/ Verspeek, Yvi Oude Heide 3 |
Winst |
25.03.2022 ZOH 3e klasse 2. Speeldag |
Nacken, Hub
/ Knubben, Jefke Oude Heide 2 |
Pariussa, Anthony
/ Janssen, Tony De Bekker 3 |
Winst |
11.03.2022 ZOH 3e klasse 1. Speeldag |
Nacken, Hub
/ Delft van, Bram Oude Heide 2 |
Scholte, Ricky
/ Schaap, Kenneth Oud Genhei 1 |
Winst |
06.03.2020 ZOH 1e klasse B 20. Speeldag |
Nacken, Hub
/ Arts, Jan Oude Heide 2 |
Evans, David
/ Frusch, Roger De Poart 1 |
Verlies |
28.02.2020 ZOH Beker 1e Klasse 2. Ronde |
Nacken, Hub
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Goffin, Jos
/ Herk van, Theo De Kroeg 2 |
Winst |
14.02.2020 ZOH 1e klasse B 19. Speeldag |
Nacken, Hub
/ Delft van, Bram Oude Heide 2 |
Leerschen, Hans
/ Jacquemont, Jos Oud Zumpelveld 1 |
Verlies |
07.02.2020 ZOH 1e klasse B 18. Speeldag |
Nacken, Hub
/ Delft van, Bram Oude Heide 2 |
Goffin, Jos
/ Sozanski, Nico De Kroeg 2 |
Verlies |
31.01.2020 ZOH 1e klasse B 17. Speeldag |
Nacken, Hub
/ Delft van, Bram Oude Heide 2 |
Coenen, Youri
/ Herberghs, Sjef Beat Boys 1 |
Winst |
24.01.2020 ZOH Beker 1e Klasse 1. Ronde |
Nacken, Hub
/ Delft van, Bram Oude Heide 2 |
Geurts, May
/ Deswijzen, Gabriel Der Busch 1 |
Winst |
17.01.2020 ZOH 1e klasse B 16. Speeldag |
Nacken, Hub
/ Delft van, Bram Oude Heide 2 |
Andriolo, Ralph
/ Wersch van, Hub Blauw Wit'62 2 |
Verlies |
10.01.2020 ZOH 1e klasse B 15. Speeldag |
Delft van, Bram
/ Nacken, Hub Oude Heide 2 |
Wolters, Louis
/ Meessen, Klaudia Blauw Wit'62 3 |
Gelijkspel |
20.12.2019 ZOH 1e klasse B 4. Speeldag |
Nacken, Hub
/ Sonnenschein-van Iersel, Karin Oude Heide 2 |
Koch, Guido
/ Theunissen, Huub Beat Boys 1 |
Verlies |
13.12.2019 ZOH 1e klasse B 13. Speeldag |
Nacken, Hub
/ Arts, Jan Oude Heide 2 |
Lahaye, Andre
/ Wijnants, Patrick 't Brook 1 |
Verlies |
06.12.2019 ZOH 1e klasse B 12. Speeldag |
Nacken, Hub
/ Delft van, Bram Oude Heide 2 |
Bosch, Edwin
/ Adriaansen, Raymond D'r Prick 2 |
Verlies |
15.11.2019 ZOH 1e klasse B 10. Speeldag |
Nacken, Hub
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Gelissen, Sandro
/ Verpoort, Gus De Bekker 2 |
Verlies |
08.11.2019 ZOH 1e klasse B 9. Speeldag |
Nacken, Hub
/ Thijssen, Theo Oude Heide 2 |
Meijs, Roger
/ Seuren, Dave De Sjmied 1 |
Verlies |
01.11.2019 ZOH 1e klasse B 8. Speeldag |
Delft van, Bram
/ Nacken, Hub Oude Heide 2 |
Reulings, Micha
/ Offermans, Jo D'r Springbron 1 |
Verlies |
25.10.2019 ZOH 1e klasse B 7. Speeldag |
Nacken, Hub
/ Delft van, Bram Oude Heide 2 |
Driessen, Roger
/ Peters, Jos De Poart 1 |
Verlies |
11.10.2019 ZOH Beker 1. Ronde |
Nacken, Hub
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Stevens, Ralph
/ Stams, Huub D'r Springbron 1 |
Verlies |
04.10.2019 ZOH 1e klasse B 6. Speeldag |
Arts, Jan
/ Nacken, Hub Oude Heide 2 |
Paffen, Jo
/ Jorissen, Jos Oud Zumpelveld 1 |
Verlies |
27.09.2019 ZOH 1e klasse B 5. Speeldag |
Delft van, Bram
/ Nacken, Hub Oude Heide 2 |
Vromen, Tim
/ Sozanski, Nico De Kroeg 2 |
Verlies |
06.09.2019 ZOH 1e klasse B 2. Speeldag |
Arts, Jan
/ Nacken, Hub Oude Heide 2 |
Meessen, Klaudia
/ Quaedvlieg, Shane Blauw Wit'62 3 |
Winst |
30.08.2019 ZOH 1e klasse B 1. Speeldag |
Heinen, Raymond
/ Nacken, Hub Oude Heide 2 |
Dijk van, Stephan
/ Nollgen, Martin Dingus 1 |
Verlies |
10.05.2019 ZOH 1e klasse B 26. Speeldag |
Nacken, Hub
/ Heinen, Raymond Oude Heide 2 |
Maassen, Mark
/ Walthie, Herman 't Lämke 1 |
Verlies |
19.04.2019 ZOH 1e klasse B 25. Speeldag |
Nacken, Hub
/ Heinen, Raymond Oude Heide 2 |
Mols, Maureen
/ Mols, Bas D'r Prick 2 |
Verlies |
22.03.2019 ZOH 1e klasse B 22. Speeldag |
Nacken, Hub
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Verheijden, Wesley
/ Houben, Michael De Bekker 2 |
Verlies |
22.02.2019 ZOH 1e klasse B 20. Speeldag |
Nacken, Hub
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Hennekens, Dion
/ Willems, Sander 't Weverke 1 |
Winst |
01.02.2019 ZOH 1e klasse B 17. Speeldag |
Nacken, Hub
/ Delft van, Bram Oude Heide 2 |
Schiffers, Fer
/ Lange, Klaus De Wolfjes 1 |
Verlies |
25.01.2019 ZOH Beker 1e klasse 1. Ronde |
Nacken, Hub
/ Heinen, Raymond Oude Heide 2 |
Loomans, Armand
/ Dingena, Johan 't Lämke 1 |
Verlies |
11.01.2019 ZOH 1e klasse B 15. Speeldag |
Jeukens, Ron
/ Nacken, Hub Oude Heide 2 |
Peters, Roger
/ Frissen, Hub Blauw Wit'62 3 |
Gelijkspel |
04.01.2019 ZOH 1e klasse B 14. Speeldag |
Nacken, Hub
/ Heinen, Raymond Oude Heide 2 |
Deveu, Philip
/ Seuren, Dave De Sjmied 1 |
Verlies |
07.12.2018 ZOH 1e klasse B 12. Speeldag |
Nacken, Hub
/ Jeukens, Ron Oude Heide 2 |
Mols, Bas
/ Bertrand, Birgit D'r Prick 2 |
Verlies |
16.11.2018 ZOH 1e klasse B 10. Speeldag |
Nacken, Hub
/ Delft van, Bram Oude Heide 2 |
Bruijnen, Marco
/ Bruijnen, Fred Da Capo 2 |
Verlies |
09.11.2018 ZOH 1e klasse B 9. Speeldag |
Nacken, Hub
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Starren, Amber
/ Gelissen, Michelle De Bekker 2 |
Verlies |
12.10.2018 ZOH Beker 1. Ronde |
Nacken, Hub
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Bergwanger, Walter
/ Glezer, Marcel De Wolfjes 1 |
Winst |
05.10.2018 ZOH 1e klasse B 6. Speeldag |
Nacken, Hub
/ Heinen, Raymond Oude Heide 2 |
Brans-Brabant, Mike
/ Coenen, Youri Beat Boys 1 |
Verlies |
28.09.2018 ZOH 1e klasse B 5. Speeldag |
Nacken, Hub
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Schreinemacher, Jos
/ Brouns, Jos D'r Springbron 1 |
Verlies |
21.09.2018 ZOH 1e klasse B 4. Speeldag |
Heinen, Raymond
/ Nacken, Hub Oude Heide 2 |
Lange, Klaus
/ Schiffers, Fer De Wolfjes 1 |
Verlies |
01.06.2018 ZOH 1e klasse A Plaats 13-14 |
Nacken, Hub
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Larik, Remco
/ Somers, Robert Dingus 2 |
Winst |
11.05.2018 ZOH 1e klasse A 26. Speeldag |
Nacken, Hub
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Magnee, Bert
/ Schurgers, Sander Star Club 1 |
Winst |
04.05.2018 ZOH 1e klasse A 25. Speeldag |
Nacken, Hub
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Bemelmans, Kevin
/ Caldenborgh, van, Chris White Horse 1 |
Verlies |
20.04.2018 ZOH 1e klasse A 24. Speeldag |
Nacken, Hub
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Calvia, Angelo
/ Voorwald, Ronald De Capucijn 2 |
Verlies |
13.04.2018 ZOH 1e klasse A 23. Speeldag |
Nacken, Hub
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Larik, Remco
/ Somers, Robert Dingus 2 |
Winst |
06.04.2018 ZOH 1e klasse A 22. Speeldag |
Nacken, Hub
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Bergwanger, Walter
/ Bruystens, Theo De Wolfjes 1 |
Verlies |
23.03.2018 ZOH 1e klasse A 21. Speeldag |
Delft van, Bram
/ Nacken, Hub Oude Heide 2 |
Pattipeiluhu, Robeas
/ Saya, Refaja 't Straotsje 2 |
Verlies |
16.03.2018 ZOH 1e klasse A 20. Speeldag |
Nacken, Hub
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Strikker, Maurice
/ Henquet, Fer De Bekker 3 |
Verlies |
09.03.2018 ZOH Beker 1e klasse 3. Ronde |
Nacken, Hub
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Dijk van, Stephan
/ Vanderheyden, Frank Dingus 1 |
Verlies |
02.03.2018 ZOH 1e klasse A 19. Speeldag |
Sijen, Ad
/ Nacken, Hub Oude Heide 2 |
Verhoeve, Nico
/ Overdijk, Richard De Kroeg 2 |
Verlies |
02.02.2018 ZOH 1e klasse A 17. Speeldag |
Nacken, Hub
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Senden, Jo
/ Hey de, Huub Amicitia 1 |
Verlies |
26.01.2018 ZOH 1e klasse A 16. Speeldag |
Nacken, Hub
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Bruijnen, Sjaak
/ Bruijnen, Fred Da Capo 2 |
Verlies |
19.01.2018 ZOH Beker 3. Ronde |
Nacken, Hub
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Strikker, Maurice
/ Henquet, Fer De Bekker 3 |
Verlies |
12.01.2018 ZOH 1e klasse A 15. Speeldag |
Nacken, Hub
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Quaedvlieg, Shane
/ Meessen, Klaudia Blauw Wit'62 3 |
Winst |
05.01.2018 ZOH 1e klasse A 14. Speeldag |
Nacken, Hub
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Goffard, Geoffreij
/ Colbers, Ronny De Sjmied 1 |
Verlies |
22.12.2017 ZOH 1e klasse A 13. Speeldag |
Jeukens, Ron
/ Nacken, Hub Oude Heide 2 |
Cainero, Roberto
/ Ummels, Jan Star Club 1 |
Verlies |
15.12.2017 ZOH 1e klasse A 12. Speeldag |
Nacken, Hub
/ Jeukens, Ron Oude Heide 2 |
Bemelmans, Kevin
/ Caldenborgh, van, Chris White Horse 1 |
Verlies |
01.12.2017 ZOH 1e klasse A 11. Speeldag |
Nacken, Hub
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Dassen, Marc
/ Arts, Cristian De Capucijn 2 |
Verlies |
24.11.2017 ZOH 1e klasse A 10. Speeldag |
Nacken, Hub
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Ruyters, Eelco
/ Larik, Floortje Dingus 2 |
Verlies |
17.11.2017 ZOH Beker 2. Ronde |
Nacken, Hub
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Amerongen jr, Albert
/ Berg, Henk D'r Bok 2 |
Winst |
10.11.2017 ZOH 1e klasse A 9. Speeldag |
Nacken, Hub
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Dijk van, Daniel
/ Dijk van, Steven De Wolfjes 1 |
Verlies |
03.11.2017 ZOH 1e klasse A 8. Speeldag |
Sijen, Ad
/ Nacken, Hub Oude Heide 2 |
Maessen, Dennie
/ Maessen, Toby 't Straotsje 2 |
Verlies |
27.10.2017 ZOH 1e klasse A 7. Speeldag |
Nacken, Hub
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Reubsaet, Eddy
/ Camp op den, Michel De Bekker 3 |
Gelijkspel |
29.09.2017 ZOH 1e klasse A 5. Speeldag |
Nacken, Hub
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Eulink, Albertus
/ Pitzanti, Sandro De Sport 1 |
Winst |