Team-PIN:     Live-Ticker …
   
Wedstrijden van de laatste 7 dagen
Datum Thuis Gast Resultaat
Vr., 18.10.2019 21:00
ZOH Overgangsklasse (1. Speeldag)
Ashley's Army 1
verantwortlich seit 19.10.2019
De Komiek 1 0:8
unbestätigt
Vr., 18.10.2019 21:00
ZOH 1e klasse B (3. Speeldag)
Blauw Wit'62 3 De Kroeg 2 3:5
Vr., 18.10.2019 21:00
ZOH Hoofdklasse (1. Speeldag)
D'r Prick 1 Oost Eijsden 1 3:5
Vr., 18.10.2019 21:00
ZOH Hoofdklasse (3. Speeldag)
De Capucijn 2 De Hakkers 1 0:8
Vr., 18.10.2019 21:00
ZOH 1e klasse A (6. Speeldag)
De Pitsers 1 Der Bergbock 1
verantwortlich seit 18.10.2019
8:0
unbestätigt
Vr., 18.10.2019 21:00
ZOH Hoofdklasse (3. Speeldag)
Oude Heide 1
verantwortlich seit 21.10.2019
Blauw Wit'62 1 2:6
unbestätigt
 
Wedstrijden van de komende 14 dagen
Datum Thuis Gast Resultaat
Vr., 18.10.2019 21:00
ZOH 1e klasse A (6. Speeldag)
't Trefpunt 1 DAT Boys 1 _:_
Vr., 18.10.2019 21:00
ZOH 2e klasse A (5. Speeldag)
Amicitia 1 De Capucijn 4 _:_
Vr., 18.10.2019 21:00
ZOH 1e klasse B (3. Speeldag)
Blauw Wit'62 2 Oude Heide 2 _:_
Vr., 18.10.2019 21:00
ZOH 1e klasse B (3. Speeldag)
De Bekker 2 Beat Boys 1 _:_
Vr., 18.10.2019 21:00
ZOH Beker (1. Ronde)
De Paardestal 1 D'r Bok 1 _:_
Vr., 18.10.2019 21:00
ZOH 2e klasse A (6. Speeldag)
White Horse 1 't Weverke 1 _:_
Vr., 25.10.2019 21:00
ZOH 1e klasse B (7. Speeldag)
't Brook 1 De Wolfjes 1 _:_
Vr., 25.10.2019 21:00
ZOH Hoofdklasse (7. Speeldag)
't Heukske 1 Oude Heide 1 _:_
Vr., 25.10.2019 21:00
ZOH 1e klasse A (7. Speeldag)
't Lämke 1 Star Club 1 _:_
Vr., 25.10.2019 21:00
ZOH 2e klasse A (7. Speeldag)
't Weverke 1 't Graefke 1 _:_
Vr., 25.10.2019 21:00
ZOH 1e klasse B (7. Speeldag)
Blauw Wit'62 2 D'r Springbron 1 _:_
Vr., 25.10.2019 21:00
ZOH 1e klasse B (7. Speeldag)
Blauw Wit'62 3 De Sjmied 1 _:_
Vr., 25.10.2019 21:00
ZOH 2e klasse A (7. Speeldag)
Carboon 1 White Horse 1 _:_
Vr., 25.10.2019 21:00
ZOH 2e klasse A (7. Speeldag)
D'r Bok 2 Da Capo 2 _:_
Vr., 25.10.2019 21:00
ZOH 1e klasse A (7. Speeldag)
D'r Druje Eck 1 De Paardestal 1 _:_
Vr., 25.10.2019 21:00
ZOH Hoofdklasse (7. Speeldag)
D'r Prick 1 Blauw Wit'62 1 _:_
Vr., 25.10.2019 21:00
ZOH 1e klasse B (7. Speeldag)
D'r Prick 2 Beat Boys 1 _:_
Vr., 25.10.2019 21:00
ZOH Overgangsklasse (7. Speeldag)
Da Capo 1 Pipo Boys 1 _:_
Vr., 25.10.2019 21:00
ZOH 1e klasse A (7. Speeldag)
DAT Boys 1 Dingus 2 _:_
Vr., 25.10.2019 21:00
ZOH Overgangsklasse (7. Speeldag)
De Bekker 1 Fratelli 1 _:_
Vr., 25.10.2019 21:00
ZOH 1e klasse A (7. Speeldag)
De Bekker 3 't Trefpunt 1 _:_
Vr., 25.10.2019 21:00
ZOH Hoofdklasse (7. Speeldag)
De Capucijn 2 In de Vrie 1 _:_
Vr., 25.10.2019 21:00
ZOH Hoofdklasse (7. Speeldag)
De Hakkers 1 Oost Eijsden 1 _:_
Vr., 25.10.2019 21:00
ZOH Overgangsklasse (7. Speeldag)
De Komiek 1 De Jokers 1 _:_
Vr., 25.10.2019 21:00
ZOH 1e klasse B (7. Speeldag)
De Kroeg 2 Oud Zumpelveld 1 _:_
Vr., 25.10.2019 21:00
ZOH 1e klasse A (7. Speeldag)
De Smid 1 De Pitsers 1 _:_
Vr., 25.10.2019 21:00
ZOH 2e klasse A (7. Speeldag)
De Sport 1 Amicitia 1 _:_
Vr., 25.10.2019 21:00
ZOH 1e klasse A (7. Speeldag)
Der Bergbock 1 De Capucijn 3 _:_
Vr., 25.10.2019 21:00
ZOH 1e klasse B (7. Speeldag)
Dingus 1 De Bekker 2 _:_
Vr., 25.10.2019 21:00
ZOH 1e klasse B (7. Speeldag)
Oude Heide 2 De Poart 1 _:_
Vr., 25.10.2019 21:00
ZOH Overgangsklasse (7. Speeldag)
The Eagles 1 D'r Bok 1 _:_
Vr., 01.11.2019 21:00
ZOH 2e klasse A (8. Speeldag)
't Graefke 1 Carboon 1 _:_
Vr., 01.11.2019 21:00
ZOH Overgangsklasse (8. Speeldag)
't Tepke 1 Da Capo 1 _:_
Vr., 01.11.2019 21:00
ZOH Hoofdklasse (8. Speeldag)
A Gen Baan 1 De Hakkers 1 _:_
Vr., 01.11.2019 21:00
ZOH 1e klasse B (8. Speeldag)
Beat Boys 1 Oud Zumpelveld 1 _:_
Vr., 01.11.2019 21:00
ZOH Hoofdklasse (8. Speeldag)
Blauw Wit'62 1 Oost Eijsden 1 _:_
Vr., 01.11.2019 21:00
ZOH 1e klasse A (8. Speeldag)
D'r Druje Eck 1 De Pitsers 1 _:_
Vr., 01.11.2019 21:00
ZOH 1e klasse B (8. Speeldag)
D'r Prick 2 't Brook 1 _:_
Vr., 01.11.2019 21:00
ZOH 1e klasse B (8. Speeldag)
D'r Springbron 1 Oude Heide 2 _:_
Vr., 01.11.2019 21:00
ZOH 2e klasse A (8. Speeldag)
Da Capo 2 't Weverke 1 _:_
Vr., 01.11.2019 21:00
ZOH 1e klasse B (8. Speeldag)
De Bekker 2 Blauw Wit'62 3 _:_
Vr., 01.11.2019 21:00
ZOH 1e klasse A (8. Speeldag)
De Capucijn 3 Der Busch 1 _:_
Vr., 01.11.2019 21:00
ZOH 2e klasse A (8. Speeldag)
De Capucijn 4 White Horse 1 _:_
Vr., 01.11.2019 21:00
ZOH Overgangsklasse (8. Speeldag)
De Jokers 1 De Bekker 1 _:_
Vr., 01.11.2019 21:00
ZOH Hoofdklasse (8. Speeldag)
De Kroeg 1 't Heukske 1 _:_
Vr., 01.11.2019 21:00
ZOH 1e klasse A (8. Speeldag)
De Paardestal 1 't Lämke 1 _:_
Vr., 01.11.2019 21:00
ZOH 1e klasse B (8. Speeldag)
De Poart 1 De Kroeg 2 _:_
Vr., 01.11.2019 21:00
ZOH 1e klasse B (8. Speeldag)
De Sjmied 1 Blauw Wit'62 2 _:_
Vr., 01.11.2019 21:00
ZOH 1e klasse B (8. Speeldag)
De Wolfjes 1 Dingus 1 _:_
Vr., 01.11.2019 21:00
ZOH 1e klasse A (8. Speeldag)
Der Bergbock 1 De Smid 1 _:_
Vr., 01.11.2019 21:00
ZOH 1e klasse A (8. Speeldag)
Dingus 2 De Bekker 3 _:_
Vr., 01.11.2019 21:00
ZOH Overgangsklasse (8. Speeldag)
Fratelli 1 't Tonneke _:_
Vr., 01.11.2019 21:00
ZOH Hoofdklasse (8. Speeldag)
In de Vrie 1 De Capucijn 1 _:_
Vr., 01.11.2019 21:00
ZOH Hoofdklasse (8. Speeldag)
Oude Heide 1 De Capucijn 2 _:_
Vr., 01.11.2019 21:00
ZOH Overgangsklasse (8. Speeldag)
Pipo Boys 1 Ashley's Army 1 _:_
Vr., 01.11.2019 21:00
ZOH 1e klasse A (8. Speeldag)
Star Club 1 DAT Boys 1 _:_
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)