Speler > Conjour, Thei

Conjour, Thei

 
Informatie
Categorie: Senioren
Ranking: Pro
Vereniging: De Bekker
Organisatie: Zuid Oost Hoek
Nationale Spelersnr.: 127
 
Ranglijsten plaatsing
Ranglijst Plaats Meldinge
2017-2018
Heren 108 126
Senioren 16 19
2015-2016
Open 65 155
Pro 7 64
2014-2015
Open 145 254
2013-2014
Open 67 289
2012-2013
Open 18 174
2011-2012
Open 10 196
2010-2011
Open 40 88
2009-2010
Open 40 180
 
Meldinge
Toernooi Plaats Discipline Datum Plaats Meldungen
2017-2018
Nederlandse Kampioenschappen MLC - Elsloo Open Dubbel Za., 23.06.2018 37 32
Nederlandse Kampioenschappen MLC - Elsloo Open Enkel Zo., 24.06.2018 36 53
Nederlandse Kampioenschappen MLC - Elsloo Senioren Dubbel Zo., 24.06.2018 3 3
Nederlandse Kampioenschappen MLC - Elsloo Senioren Enkel Za., 23.06.2018 3 5
2015-2016
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 25.03.2016 11 74
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 25.03.2016 17 50
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Pro Dubbel Vr., 25.03.2016 2 23
2014-2015
Nederlandse Kampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 03.04.2015 57 96
Nederlandse Kampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 03.04.2015 33 60
2013-2014
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Open dubbel Vr., 18.04.2014 9 55
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 18.04.2014 28 91
2012-2013
Nederlandse Kampioenschappen Stein Open dubbel Vr., 29.03.2013 5 53
Winterkampioenschappen Stein Open dubbel Vr., 14.12.2012 5 32
2011-2012
Nederlandse Kampioenschappen Stein Open dubbel Vr., 06.04.2012 17 32
De Kroeg Brunssum Open dubbel Vr., 30.12.2011 9 24
Blauw wit Eys-Wittem Open dubbel Za., 17.12.2011 2 24
Winterkampioenschappen Stein Open dubbel Za., 03.12.2011 4 48
2010-2011
Nederlandse Kampioenschappen 2011 Stein Open dubbel Za., 23.04.2011 17 47
2009-2010
Nederlandse Kampioenschappen 2010 Gulpen Algemene ronde Vr., 02.04.2010 9 121
Winterkampioenschappen 2009 Gulpen Algemene ronde Vr., 13.11.2009 53 104
 
Discipline
Team Competites
2019-2020
De Bekker 1 ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse
2018-2019
De Bekker 1 ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse
2017-2018
De Bekker 3 ZOH 1e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse
2016-2017
De Bekker 3 1e Klasse, NTVB Beker Terugvalronde, NTVB Beker Kwalificatie
2015-2016
De Bekker 4 Eerste Klasse, NTVB Beker Algemeen, NTVB Beker 1e Klasse, NTVB Beker Kwalificatie Poule 3
2014-2015
De Bekker 2 Ereklasse, Beker
2013-2014
De Bekker 1 Ereklasse, Beker
2012-2013
De Bekker 1/2 Challenge Cup poule 1, Challenge Cup Finale poule 1
De Bekker 1 Ereklasse, Beker, Zomer competitie Poule 1
2011-2012
De Bekker 1 Topklasse B
2010-2011
De Bekker 1 Ere klasse
2009-2010
De Bekker 1 Ere klasse
 
Laatste Enkelspel
Datum Speler Speler Resultaat
24.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
6. Ronde Voorronde
Conjour, Thei Kortenray, Hubert Gelijkspel
24.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
5. Ronde Voorronde
Conjour, Thei Moenen, Jose Winst
24.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
4. Ronde Voorronde
Conjour, Thei Roodhorst, Emile Verlies
24.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
3. Ronde Voorronde
Conjour, Thei Meisters, Horst Gelijkspel
24.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
2. Ronde Voorronde
Conjour, Thei Heesakkers, Emil Winst
24.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
1. Ronde Voorronde
Conjour, Thei Bemelmans, Donee Verlies
23.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
Plaats 3 Hoofdronde
Conjour, Thei Eenbergen, Ton Winst
23.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
Halve finale Hoofdronde
Conjour, Thei Meisters, Horst Verlies
 
Laatste Dubbelspel
Datum Speler Speler Resultaat
11.10.2019
ZOH Beker
1. Ronde
Conjour, Thei / Camp op den, Michel
De Bekker 1
Bakker, Lejo / Meerakker van de, Wim
Oude Heide 1
Winst
27.09.2019
ZOH Overgangsklasse
5. Speeldag
Conjour, Thei / Stevens, Jurgen
De Bekker 1
Eerens, Mitch / Bemelmans, Kevin
't Tonneke
Gelijkspel
20.09.2019
ZOH Overgangsklasse
4. Speeldag
Conjour, Thei / Stevens, Jurgen
De Bekker 1
Michalski, Raymond / Knubben, Jefke
D'r Bok 1
Winst
13.09.2019
ZOH Overgangsklasse
3. Speeldag
Camp op den, Michel / Conjour, Thei
De Bekker 1
Eerens, Patrick / Moenen, Bianca
De Komiek 1
Winst
30.08.2019
ZOH Overgangsklasse
1. Speeldag
Reubsaet, Eddy / Conjour, Thei
De Bekker 1
Marquaire, Bas / Franssen, Roger
Da Capo 1
Verlies
12.04.2019
ZOH Overgangsklasse
24. Speeldag
Penders, Yvonne / Conjour, Thei
De Bekker 1
Bremmers, Ger / Bergman, Pieter
The Eagles 1
Winst
05.04.2019
ZOH Overgangsklasse
23. Speeldag
Camp op den, Michel / Conjour, Thei
De Bekker 1
Camp op den, Shem / Ubachs, Junior
't Heukske 1
Gelijkspel
29.03.2019
ZOH Beker Overgangsklasse
3. Ronde
Penders, Yvonne / Conjour, Thei
De Bekker 1
Essers, Maurice / Winkens, Peter
Fauquemont 1
Verlies
15.03.2019
ZOH Overgangsklasse
21. Speeldag
Penders, Yvonne / Conjour, Thei
De Bekker 1
Ritzen, Harry / Vanhommerig, Frank
Smidter Boys 1
Winst
08.03.2019
ZOH Beker Overgangsklasse
2. Ronde
Camp op den, Michel / Conjour, Thei
De Bekker 1
Lemmens, Jim / Sijben, John
't Heukske 1
Verlies
22.02.2019
ZOH Overgangsklasse
20. Speeldag
Conjour, Thei / Penders, Yvonne
De Bekker 1
Eggen, Bert / Kazmierczak, Jean
Pipo Boys 1
Verlies
15.02.2019
ZOH Overgangsklasse
19. Speeldag
Penders, Yvonne / Conjour, Thei
De Bekker 1
Brink van den, Erik / Puts, Dennis
De Jokers 1
Gelijkspel
08.02.2019
ZOH Overgangsklasse
18. Speeldag
Penders, Yvonne / Conjour, Thei
De Bekker 1
Heidendaal, Ger / Wenders, Math
't Tepke 1
Winst
01.02.2019
ZOH Overgangsklasse
17. Speeldag
Penders, Yvonne / Conjour, Thei
De Bekker 1
Lardinois, Erik / Schielen, Marco
Blauw Wit'62 2
Gelijkspel
25.01.2019
ZOH Beker Overgangsklasse
1. Ronde
Penders, Yvonne / Conjour, Thei
De Bekker 1
Kunze, Daniel / Sulman, Marco
't Trefpunt 1
Winst
18.01.2019
ZOH Overgangsklasse
16. Speeldag
Penders, Yvonne / Conjour, Thei
De Bekker 1
Visser de, Ton / Ruyters, Kim
De Rode Ridder 1
Winst
04.01.2019
ZOH Overgangsklasse
14. Speeldag
Penders, Yvonne / Conjour, Thei
De Bekker 1
Michalski, Raymond / Zeeuw de, Ger
D'r Bok 1
Winst
14.12.2018
ZOH Overgangsklasse
13. Speeldag
Strikker, Maurice / Conjour, Thei
De Bekker 1
Walthouwer, Sascha / Lejeune, John
De Komiek 1
Winst
07.12.2018
ZOH Overgangsklasse
12. Speeldag
Penders, Yvonne / Conjour, Thei
De Bekker 1
Max, Joep / Haan, John
Fauquemont 1
Winst
23.11.2018
ZOH Overgangsklasse
11. Speeldag
Conjour, Thei / Penders, Yvonne
De Bekker 1
Bremmers, Ger / Bergman, Pieter
The Eagles 1
Winst
16.11.2018
ZOH Overgangsklasse
10. Speeldag
Conjour, Thei / Goossens, Biek
De Bekker 1
Camp op den, Shem / Rouschop, Hans
't Heukske 1
Verlies
09.11.2018
ZOH Overgangsklasse
9. Speeldag
Penders, Yvonne / Conjour, Thei
De Bekker 1
Michels, Frits / Schoppink, Paul
Fratelli 1
Verlies
02.11.2018
ZOH Overgangsklasse
8. Speeldag
Penders, Yvonne / Conjour, Thei
De Bekker 1
Can van, Joost / Ritzen, Harry
Smidter Boys 1
Winst
12.10.2018
ZOH Beker
1. Ronde
Penders, Yvonne / Conjour, Thei
De Bekker 1
Bemelmans, Kevin / Caldenborgh, van, Chris
White Horse 1
Winst
05.10.2018
ZOH Overgangsklasse
6. Speeldag
Penders, Yvonne / Conjour, Thei
De Bekker 1
Budy, Ralf / Kicken, Noel
De Jokers 1
Winst
28.09.2018
ZOH Overgangsklasse
5. Speeldag
Penders, Yvonne / Conjour, Thei
De Bekker 1
Abels, Twan / Wenders, Math
't Tepke 1
Verlies
21.09.2018
ZOH Overgangsklasse
4. Speeldag
Conjour, Thei / Penders, Yvonne
De Bekker 1
Lardinois, Erik / Geurts, Sjaak
Blauw Wit'62 2
Winst
07.09.2018
ZOH Overgangsklasse
2. Speeldag
Penders, Yvonne / Conjour, Thei
De Bekker 1
Bussens, Rob / Janssen, Richard
't Trefpunt 1
Winst
31.08.2018
ZOH Overgangsklasse
1. Speeldag
Penders, Yvonne / Conjour, Thei
De Bekker 1
Jacobs, Robert / Holshuysen, Jo
D'r Bok 1
Gelijkspel
24.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
Halve finale Hoofdronde
Vaessen, Peter / Conjour, Thei Meisters, Horst / Senden, Piet Verlies
23.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
5. Ronde Voorronde
Conjour, Thei / Vaessen, Peter Berben, Vivian / Gelissen, Michelle Winst
23.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
4. Ronde Voorronde
Conjour, Thei / Vaessen, Peter Moenen, Jose / Moenen, Bianca Gelijkspel
23.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
3. Ronde Voorronde
Conjour, Thei / Vaessen, Peter Wijers Sauren, Mechtilde / Starren, Amber Verlies
23.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
2. Ronde Voorronde
Conjour, Thei / Vaessen, Peter Kleinveldus, Danny / Krop, Jeffrey Verlies
23.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
1. Ronde Voorronde
Conjour, Thei / Vaessen, Peter Dost, Mark / Wensink, Rick Verlies
08.06.2018
ZOH Beker 1e klasse
Finale
Penders, Yvonne / Conjour, Thei
De Bekker 3
Pattipeiluhu, Robeas / Saya, Refaja
't Straotsje 2
Winst
18.05.2018
ZOH Beker 1e klasse
Kwart finale
Penders, Yvonne / Conjour, Thei
De Bekker 3
Franssen, Marco / Dierx, Wim
Star Club 1
Winst
11.05.2018
ZOH 1e klasse A
26. Speeldag
Penders, Yvonne / Conjour, Thei
De Bekker 3
Calvia, Angelo / Voorwald, Ronald
De Capucijn 2
Gelijkspel
04.05.2018
ZOH 1e klasse A
25. Speeldag
Penders, Yvonne / Conjour, Thei
De Bekker 3
Claus, Dennis / Frols, Mark
Dingus 2
Winst
20.04.2018
ZOH 1e klasse A
24. Speeldag
Penders, Yvonne / Conjour, Thei
De Bekker 3
Bergwanger, Walter / Bruystens, Theo
De Wolfjes 1
Winst
13.04.2018
ZOH 1e klasse A
23. Speeldag
Penders, Yvonne / Conjour, Thei
De Bekker 3
Hollanders, Roland / Coolen, Ivo
't Straotsje 2
Verlies
06.04.2018
ZOH 1e klasse A
22. Speeldag
Penders, Yvonne / Conjour, Thei
De Bekker 3
Eulink, Albertus / Cruts, Roger
De Sport 1
Winst
23.03.2018
ZOH 1e klasse A
21. Speeldag
Penders, Yvonne / Conjour, Thei
De Bekker 3
Vromen, Tim / Sozanski, Nico
De Kroeg 2
Winst
16.03.2018
ZOH 1e klasse A
20. Speeldag
Penders, Yvonne / Conjour, Thei
De Bekker 3
Sonnenschein-van Iersel, Karin / Jeukens, Ron
Oude Heide 2
Winst
09.03.2018
ZOH Beker
4. Ronde
Penders, Yvonne / Conjour, Thei
De Bekker 3
Moonen, Mike / Raukema van, Folkert
Da Capo 1
Verlies
02.03.2018
ZOH 1e klasse A
19. Speeldag
Penders, Yvonne / Conjour, Thei
De Bekker 3
Oosterhof, John / Vermeer, Ronald
Amicitia 1
Winst
23.02.2018
ZOH 1e klasse A
18. Speeldag
Penders, Yvonne / Conjour, Thei
De Bekker 3
Eerens, Michel / Hollanders, Jo
Da Capo 2
Winst
02.02.2018
ZOH 1e klasse A
17. Speeldag
Penders, Yvonne / Conjour, Thei
De Bekker 3
Meessen, Klaudia / Quaedvlieg, Shane
Blauw Wit'62 3
Winst
19.01.2018
ZOH Beker
3. Ronde
Penders, Yvonne / Conjour, Thei
De Bekker 3
Meerendonk, van de, Nico / Delft van, Bram
Oude Heide 2
Winst
12.01.2018
ZOH 1e klasse A
15. Speeldag
Penders, Yvonne / Conjour, Thei
De Bekker 3
Bartholomeus, Huub / Dierx, Wim
Star Club 1
Winst
05.01.2018
ZOH 1e klasse A
14. Speeldag
Penders, Yvonne / Conjour, Thei
De Bekker 3
Hesemans, Johnny / Jansen, Danny
White Horse 1
Winst
22.12.2017
ZOH 1e klasse A
13. Speeldag
Kraft, Richard / Conjour, Thei
De Bekker 3
Calvia, Angelo / Asselmans, Raymond
De Capucijn 2
Winst
15.12.2017
ZOH 1e klasse A
12. Speeldag
Penders, Yvonne / Conjour, Thei
De Bekker 3
Frols, Mark / Claus, Dennis
Dingus 2
Winst
01.12.2017
ZOH 1e klasse A
11. Speeldag
Penders, Yvonne / Conjour, Thei
De Bekker 3
Buccella, Claudio / Bruystens, Theo
De Wolfjes 1
Winst
24.11.2017
ZOH 1e klasse A
10. Speeldag
Penders, Yvonne / Conjour, Thei
De Bekker 3
Saya, Refaja / Pattipeiluhu, Robeas
't Straotsje 2
Winst
17.11.2017
ZOH Beker
2. Ronde
Penders, Yvonne / Conjour, Thei
De Bekker 3
Jacobs, Robert / Stalmans, Louis
D'r Bok 1
Winst
03.11.2017
ZOH 1e klasse A
8. Speeldag
Conjour, Thei / Penders, Yvonne
De Bekker 3
Verhoeve, Nico / Overdijk, Richard
De Kroeg 2
Verlies
27.10.2017
ZOH 1e klasse A
7. Speeldag
Penders, Yvonne / Conjour, Thei
De Bekker 3
Sonnenschein-van Iersel, Karin / Arts, Jan
Oude Heide 2
Winst
13.10.2017
ZOH 1e klasse A
6. Speeldag
Penders, Yvonne / Conjour, Thei
De Bekker 3
Hey de, Huub / Senden, Jo
Amicitia 1
Winst
06.10.2017
ZOH Beker
1. Ronde
Penders, Yvonne / Conjour, Thei
De Bekker 3
Goossens, Biek / Nowottka, Tim
De Bekker 1
Verlies
29.09.2017
ZOH 1e klasse A
5. Speeldag
Penders, Yvonne / Conjour, Thei
De Bekker 3
Bruijnen, Sjaak / Bruijnen, Fred
Da Capo 2
Winst
22.09.2017
ZOH 1e klasse A
4. Speeldag
Penders, Yvonne / Conjour, Thei
De Bekker 3
Jansen, Ger / Peters, Roger
Blauw Wit'62 3
Winst
01.09.2017
ZOH 1e klasse A
1. Speeldag
Penders, Yvonne / Conjour, Thei
De Bekker 3
Camps, Jordi / Caldenborgh, van, Chris
White Horse 1
Verlies
12.05.2017
NTVB Beker Terugvalronde
3. Speeldag
Penders, Yvonne / Conjour, Thei
De Bekker 3
Visser de, Ton / Custers, Michel
De Rode Ridder
Winst
05.05.2017
1e Klasse
18. Speeldag
Penders, Yvonne / Conjour, Thei
De Bekker 3
Caris, Paul / Mounadi, Kel
Randstad
Winst
21.04.2017
1e Klasse
17. Speeldag
Penders, Yvonne / Conjour, Thei
De Bekker 3
Harenczyk, Rob / Custers, Michel
De Rode Ridder
Winst
31.03.2017
1e Klasse
16. Speeldag
Frenken, Bert / Conjour, Thei
De Bekker 3
Dingena, Johan / Loomans, Armand
't Lämke
Verlies
24.03.2017
1e Klasse
15. Speeldag
Penders, Yvonne / Conjour, Thei
De Bekker 3
Cholly, Alex / Vrancken, Guy
Da Capo
Winst
17.03.2017
1e Klasse
12. Speeldag
Penders, Yvonne / Conjour, Thei
De Bekker 3
Smeets, Leon / Kraft, Richard
De Pitsers
Gelijkspel
10.03.2017
NTVB Beker Terugvalronde
1. Speeldag
Pantus, Bart / Conjour, Thei
De Bekker 3
Eerens, Michel / Vrancken, Guy
Da Capo
Winst
03.03.2017
1e Klasse
14. Speeldag
Penders, Yvonne / Conjour, Thei
De Bekker 3
Brans-Brabant, Mike / Brans-Brabant, Steve
Beat Boys
Verlies
17.02.2017
1e Klasse
13. Speeldag
Penders, Yvonne / Conjour, Thei
De Bekker 3
Swelsen, Jan Peter / Otermans, Andre
't Weverke
Verlies
20.01.2017
1e Klasse
11. Speeldag
Penders, Yvonne / Conjour, Thei
De Bekker 3
Loontjes, Sven / Vaassens, Jean Pierre
Dat Boys
Winst
13.01.2017
1e Klasse
10. Speeldag
Penders, Yvonne / Conjour, Thei
De Bekker 3
Schaft van de, Raymond / Bleijleven, Leon
De Kroeg 2
Winst
06.01.2017
NTVB Beker Kwalificatie
4. Ronde
Penders, Yvonne / Conjour, Thei
De Bekker 3
Partouns, Mitchell / Mounadi, Salah
Randstad
Winst
02.12.2016
NTVB Beker Kwalificatie
3. Ronde
Penders, Yvonne / Conjour, Thei
De Bekker 3
Schaft van de, Raymond / Bleijleven, Leon
De Kroeg 2
Winst
18.11.2016
1e Klasse
8. Speeldag
Penders, Yvonne / Conjour, Thei
De Bekker 3
Harenczyk, Rob / van de Ven, Robert
De Rode Ridder
Verlies
28.10.2016
NTVB Beker Kwalificatie
2. Ronde
Penders, Yvonne / Conjour, Thei
De Bekker 3
Hollanders, Sandy / Hollanders, Jo
Da Capo
Verlies
21.10.2016
1e Klasse
5. Speeldag
Kerckhoffs, Niels / Conjour, Thei
De Bekker 3
Essers, Ron / Conjour, Thei
Beat Boys
Winst
07.10.2016
1e Klasse
4. Speeldag
Penders, Yvonne / Conjour, Thei
De Bekker 3
Swelsen, Jan Peter / Otermans, Andre
't Weverke
Verlies
30.09.2016
1e Klasse
3. Speeldag
Penders, Yvonne / Conjour, Thei
De Bekker 3
Mols, Mat / Duchateau, Jo
De Pitsers
Winst
16.09.2016
1e Klasse
2. Speeldag
Penders, Yvonne / Conjour, Thei
De Bekker 3
Tummers, Harald / Duijkers, Bert
Dat Boys
Winst
09.09.2016
1e Klasse
1. Speeldag
Penders, Yvonne / Conjour, Thei
De Bekker 3
Berben, Vivian / Verhoeve, Nico
De Kroeg 2
Winst
20.05.2016
NTVB Beker 1e Klasse
2. Ronde
Penders, Yvonne / Conjour, Thei
De Bekker 4
Ronda, Michael / Camps, Jordi
White horse 1
Winst
06.05.2016
Eerste Klasse
22. Speeldag
Camp op den, Michel / Conjour, Thei
De Bekker 4
Pinxt, Patrick / Wolters, Roel
White horse 1
Winst
29.04.2016
Eerste Klasse
21. Speeldag
Camp op den, Michel / Conjour, Thei
De Bekker 4
Vandevenne, Tim / Hesemans, Johnny
De Greune Mert
Winst
22.04.2016
Eerste Klasse
20. Speeldag
Camp op den, Michel / Conjour, Thei
De Bekker 4
Gerets, Christian / Beckers, Richard
De Poart
Winst
15.04.2016
Eerste Klasse
19. Speeldag
Camp op den, Michel / Conjour, Thei
De Bekker 4
Wetzels, Carlo / Arts, Marcel
De Dolomiet 1
Winst
06.04.2016
Eerste Klasse
17. Speeldag
Camp op den, Michel / Conjour, Thei
De Bekker 4
Loomans, Armand / Loomans, Henk
't Lamke
Gelijkspel
01.04.2016
NTVB Beker 1e Klasse
1. Ronde
Camp op den, Michel / Conjour, Thei
De Bekker 4
Fraats, Stefan / Geron, Maurice
De Smid
Winst
25.03.2016
Nederlandse Koppelkampioenschappen
3. Ronde Hoofdronde
Jongen, Bas / Conjour, Thei Zweiphenning, Kymo / Somers, Robert Winst
25.03.2016
Nederlandse Koppelkampioenschappen
2. Ronde Hoofdronde
Jongen, Bas / Conjour, Thei Stevens, Ralph / Pynoo, Brecht Winst
25.03.2016
Nederlandse Koppelkampioenschappen
1. Ronde Hoofdronde
Jongen, Bas / Conjour, Thei Hataney, Servio / Asselmans, Raymond Winst
25.03.2016
Nederlandse Koppelkampioenschappen
Finale Hoofdronde
Jongen, Bas / Conjour, Thei Paulissen, Jos / Koenen, Dion Verlies
25.03.2016
Nederlandse Koppelkampioenschappen
Halve finale Hoofdronde
Jongen, Bas / Conjour, Thei Stitzinger, Louis / Martinali, Jeffrey Winst
25.03.2016
Nederlandse Koppelkampioenschappen
Kwart finale Hoofdronde
Jongen, Bas / Conjour, Thei Beniers, Gino / Coenen, Davy Winst
25.03.2016
Nederlandse Koppelkampioenschappen
Achtste finale Hoofdronde
Jongen, Bas / Conjour, Thei Vroomen, Jan / Franssen, Jo Winst
25.03.2016
Nederlandse Koppelkampioenschappen
Zestiende finale Hoofdronde
Jongen, Bas / Conjour, Thei Bemelmans, Donee / Smeets, Johnny Verlies
18.03.2016
Eerste Klasse
18. Speeldag
Penders, Yvonne / Conjour, Thei
De Bekker 4
Mulken van, David / Weller, Mike
De Sjmied
Verlies
04.03.2016
Eerste Klasse
16. Speeldag
Penders, Yvonne / Conjour, Thei
De Bekker 4
Thomas, Tom / Claessens, Andy
Da Capo
Winst
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)