Speler > Krichel, René |
---|
Krichel, René |
Informatie |
Categorie: | Heren |
Ranking: | Semi-Pro |
Vereniging: |
A Jen Kirch |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 54225 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | P. | Deelnemers |
---|---|---|
2016-2017 | ||
Heren classic | 115 | 187 |
2015-2016 | ||
Open | 65 | 155 |
Semi-Pro | 24 | 73 |
2014-2015 | ||
Open | 145 | 254 |
Semi-Pro | 46 | 146 |
2013-2014 | ||
Semi-Pro | 20 | 156 |
2011-2012 | ||
Rookies | 39 | 85 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | P. | Meldungen |
---|---|---|---|---|---|
2016-2017 | |||||
Blauw Wit'62 | Eys-Wittem | Algemene ronde | Vr., 30.12.2016 | 20 | 37 |
Blauw Wit'62 | Eys-Wittem | Overgangsklasse | Vr., 30.12.2016 | 5 | 11 |
2015-2016 | |||||
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 25.03.2016 | 39 | 74 |
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Open Dubbel | Vr., 25.03.2016 | 33 | 50 |
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Semi-Pro Dubbel | Vr., 25.03.2016 | 9 | 22 |
WinterKampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 11.12.2015 | 29 | 63 |
WinterKampioenschappen | Landgraaf | Open Dubbel | Vr., 11.12.2015 | 17 | 32 |
WinterKampioenschappen | Landgraaf | Semi-Pro Dubbel | Vr., 11.12.2015 | 9 | 23 |
Bondskoppel Kampioenschappen ZOH | Landgraaf | 1e klasse | Vr., 27.11.2015 | 1 | 3 |
2014-2015 | |||||
Time Out | Hoensbroek | Kwalificatie | Za., 28.02.2015 | 32 | 55 |
Time Out | Hoensbroek | Open Dubbel | Za., 28.02.2015 | 33 | 33 |
Time Out | Hoensbroek | Semi Pro Dubbel | Za., 28.02.2015 | 5 | 16 |
2013-2014 | |||||
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Semi-pro | Vr., 18.04.2014 | 2 | 37 |
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 18.04.2014 | 60 | 91 |
2012-2013 | |||||
Sport café Ons Honk | Heerlen | Kwalificatie | Za., 18.05.2013 | 30 | 40 |
Sport café Ons Honk | Heerlen | Semi-Pro | Za., 18.05.2013 | 5 | 9 |
2011-2012 | |||||
De Rode Ridder | Amstenrade | Rookies | Za., 24.03.2012 | 3 | 4 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
A Jen Kirch 1 | ZOH 1e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2022-2023 | |
A Jen Kirch 1 | ZOH 2e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 2e Klasse |
2021-2022 | |
D'r Springbron 1 | ZOH 2e Klasse, ZOH Beker |
2019-2020 | |
D'r Springbron 1 | ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2018-2019 | |
D'r Springbron 1 | ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse |
2017-2018 | |
D'r Springbron 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2016-2017 | |
D'r Springbron 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2015-2016 | |
D'r Springbron | ZOH 1A, ZOH Beker, ZOH Beker eerste klasse |
2014-2015 | |
D'r Springbron | ZOH 1A, ZOH beker, ZOH Beker eerste klasse |
2013-2014 | |
A Jenne Sjlaagboom | ZOH 1A, ZOH Beker, ZOH Beker eerste klasse |
2012-2013 | |
A Jenne Sjlaagboom 1 | ZOH 1A, ZOH Beker, ZOH Beker eerste klasse |
2011-2012 | |
A Jenne Sjlaagboom | ZOH 2A, ZOH Beker, ZOH Beker tweede klasse |
2010-2011 | |
Dacus | ZOH 1A, ZOH Beker eerste klasse |
2009-2010 | |
Dacus 1 | ZOH 1A |
A Jenne Sjlaagboom | ZOH 2A |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
22.03.2024 ZOH 1e Klasse 19. Speeldag |
Krichel, René
/ Dautzenberg, Leon A Jen Kirch 1 |
Domen, Ruud
/ Meessen, Alexander Blauw Wit'62 2 |
Winst |
12.01.2024 ZOH 1e Klasse 13. Speeldag |
Krichel, René
/ Dautzenberg, Leon A Jen Kirch 1 |
Goffin, Jos
/ Overdijk, Richard Fratelli 2 |
Verlies |
05.01.2024 ZOH 1e Klasse 12. Speeldag |
Krichel, René
/ Stams, Huub A Jen Kirch 1 |
Pereboom, Herman
/ Sassen, Roland De Bulldozers 1 |
Verlies |
01.12.2023 ZOH 1e Klasse 10. Speeldag |
Krichel, René
/ Koussen, Rene A Jen Kirch 1 |
Bergwanger, Walter
/ Karzick, Jurgen De Wolfjes 1 |
Winst |
06.10.2023 ZOH 1e Klasse 4. Speeldag |
Krichel, René
/ Dautzenberg, Leon A Jen Kirch 1 |
Smeets, Michel
/ Janssen, Richard Pipo Boys 1 |
Gelijkspel |
29.09.2023 ZOH Beker 1. Ronde |
Krichel, René
/ Dautzenberg, Leon A Jen Kirch 1 |
Remmers, Frens
/ Maassen, Mark Boskai 3 |
Winst |
22.09.2023 ZOH 1e Klasse 3. Speeldag |
Krichel, René
/ Dautzenberg, Leon A Jen Kirch 1 |
Pantus, Bart
/ Beckers, Richard De Poart 1 |
Winst |
15.09.2023 ZOH 1e Klasse 2. Speeldag |
Krichel, René
/ Reulings, Micha A Jen Kirch 1 |
Schroyen, Raymond
/ Boekhorst, Hans Fratelli 2 |
Winst |
08.09.2023 ZOH 1e Klasse 1. Speeldag |
Krichel, René
/ Reulings, Micha A Jen Kirch 1 |
Pereboom, Herman
/ Sassen, Roland De Bulldozers 1 |
Verlies |
05.05.2023 ZOH Beker 2e Klasse 2. Ronde |
Krichel, René
/ Reulings, Micha A Jen Kirch 1 |
Roufs, Sarik
/ Eurelings, Pascal 't Weverke 1 |
Verlies |
28.04.2023 ZOH 2e Klasse 10. Speeldag |
Krichel, René
/ Reulings, Micha A Jen Kirch 1 |
Laeven, Paul
/ Keulers, Harrie 't Weverke 1 |
Verlies |
14.04.2023 ZOH 2e Klasse 21. Speeldag |
Krichel, René
/ Reulings, Micha A Jen Kirch 1 |
Laeven, Paul
/ Keulers, Harrie 't Weverke 1 |
Winst |
03.03.2023 ZOH 2e Klasse 17. Speeldag |
Krichel, René
/ Reulings, Micha A Jen Kirch 1 |
Straube, Rick
/ Enning, Renee Dingus 2 |
Winst |
24.02.2023 ZOH 2e Klasse 20. Speeldag |
Krichel, René
/ Reulings, Micha A Jen Kirch 1 |
Aelmans, Ralf
/ Mullenders, Maurice Blauw Wit'62 3 |
Gelijkspel |
10.02.2023 ZOH 2e Klasse 16. Speeldag |
Krichel, René
/ Reulings, Micha A Jen Kirch 1 |
Lahaye, Leroy
/ Wijnants, Lou 't Brook 1 |
Winst |
03.02.2023 ZOH 2e Klasse 15. Speeldag |
Krichel, René
/ Reulings, Micha A Jen Kirch 1 |
Overdijk, Richard
/ Goffin, Jos Fratelli 2 |
Gelijkspel |
27.01.2023 ZOH Beker 2. Ronde |
Krichel, René
/ Reulings, Micha A Jen Kirch 1 |
Fumagalli, Johnny
/ Pratillo, Biagio D'r Druje Eck 1 |
Verlies |
20.01.2023 ZOH 2e Klasse 14. Speeldag |
Krichel, René
/ Reulings, Micha A Jen Kirch 1 |
Meij, de, Francis
/ Bovens, Jo Der Busch 1 |
Winst |
13.01.2023 ZOH 2e Klasse 13. Speeldag |
Krichel, René
/ Reulings, Micha A Jen Kirch 1 |
Franssen, Marco
/ Bovens, Rinaldo Op de Bosch 1 |
Verlies |
06.01.2023 ZOH 2e Klasse 12. Speeldag |
Krichel, René
/ Reulings, Micha A Jen Kirch 1 |
Theunissen, Huub
/ Koch, Guido Beat Boys 1 |
Winst |
02.12.2022 ZOH 2e Klasse 9. Speeldag |
Krichel, René
/ Reulings, Micha A Jen Kirch 1 |
Gilissen, Pascal
/ Duckers, Marco Blauw Wit'62 3 |
Winst |
04.11.2022 ZOH 2e Klasse 6. Speeldag |
Krichel, René
/ Reulings, Micha A Jen Kirch 1 |
Nollgen, Martin
/ Maes, Nathan Dingus 2 |
Verlies |
14.10.2022 ZOH 2e Klasse 4. Speeldag |
Krichel, René
/ Reulings, Micha A Jen Kirch 1 |
Sintzen, Kai
/ Bleijleven, Leon Fratelli 2 |
Winst |
07.10.2022 ZOH Beker 1. Ronde |
Krichel, René
/ Reulings, Micha A Jen Kirch 1 |
Wetzels, Pascal
/ Kerckhoffs, Niels De Bekker 3 |
Winst |
30.09.2022 ZOH 2e Klasse 3. Speeldag |
Krichel, René
/ Reulings, Micha A Jen Kirch 1 |
Theunissen, John
/ Aretz, Frans Der Busch 1 |
Winst |
16.09.2022 ZOH 2e Klasse 1. Speeldag |
Krichel, René
/ Reulings, Micha A Jen Kirch 1 |
Koch, Guido
/ Herberghs, Marco Beat Boys 1 |
Gelijkspel |
03.06.2022 ZOH 2e Klasse 11. Speeldag |
Reulings, Micha
/ Krichel, René D'r Springbron 1 |
Peters, Wiel
/ Poelmans, John Amicitia 1 |
Winst |
13.05.2022 ZOH 2e Klasse 9. Speeldag |
Krichel, René
/ Reulings, Micha D'r Springbron 1 |
Duckers, Marco
/ Gilissen, Pascal Blauw Wit'62 3 |
Winst |
06.05.2022 ZOH 2e Klasse 8. Speeldag |
Krichel, René
/ Reulings, Micha D'r Springbron 1 |
Seuren, Dave
/ Meijs, Roger Eijsden 1 |
Verlies |
29.04.2022 ZOH 2e Klasse 7. Speeldag |
Krichel, René
/ Reulings, Micha D'r Springbron 1 |
Eurelings, Pascal
/ Otermans, Andre 't Weverke 1 |
Winst |
08.04.2022 ZOH 2e Klasse 5. Speeldag |
Krichel, René
/ Reulings, Micha D'r Springbron 1 |
Franssen, Marco
/ Stitzinger, Mat Op de Bosch 1 |
Winst |
01.04.2022 ZOH 2e Klasse 4. Speeldag |
Krichel, René
/ Reulings, Micha D'r Springbron 1 |
Bussens, Rob
/ Aretz, Frans Der Busch 1 |
Winst |
25.03.2022 ZOH 2e Klasse 3. Speeldag |
Krichel, René
/ Reulings, Micha D'r Springbron 1 |
Herberghs, Marco
/ Koch, Guido Beat Boys 1 |
Winst |
18.03.2022 ZOH 2e Klasse 2. Speeldag |
Krichel, René
/ Reulings, Micha D'r Springbron 1 |
Mulders, Peter
/ Zanders, Peter Dingus 2 |
Winst |
11.03.2022 ZOH 2e Klasse 1. Speeldag |
Krichel, René
/ Reulings, Micha D'r Springbron 1 |
Dassen, Math
/ Bogaert van, Frans 't Brook 1 |
Winst |
06.03.2020 ZOH 1e klasse B 20. Speeldag |
Krichel, René
/ Reulings, Micha D'r Springbron 1 |
Geurts, Sjaak
/ Seroo, Lei Blauw Wit'62 2 |
Gelijkspel |
28.02.2020 ZOH Beker 1e Klasse 2. Ronde |
Reulings, Micha
/ Krichel, René D'r Springbron 1 |
Bemelmans, Rene
/ Engels, Jo Der Bergbock 1 |
Winst |
14.02.2020 ZOH 1e klasse B 19. Speeldag |
Krichel, René
/ Reulings, Micha D'r Springbron 1 |
Frissen, Hub
/ Duckers, Marco Blauw Wit'62 3 |
Winst |
07.02.2020 ZOH 1e klasse B 18. Speeldag |
Krichel, René
/ Reulings, Micha D'r Springbron 1 |
Voorst van, Jo
/ Enning, Renee Dingus 1 |
Winst |
24.01.2020 ZOH Beker 2. Ronde |
Krichel, René
/ Reulings, Micha D'r Springbron 1 |
Wetzels, Pascal
/ Lehmann, Dietmar De Bekker 3 |
Winst |
17.01.2020 ZOH 1e klasse B 16. Speeldag |
Krichel, René
/ Reulings, Micha D'r Springbron 1 |
Moes, Naomi
/ Adriaansen, Raymond D'r Prick 2 |
Gelijkspel |
10.01.2020 ZOH 1e klasse B 15. Speeldag |
Krichel, René
/ Reulings, Micha D'r Springbron 1 |
Bergwanger, Walter
/ Vlecken, Kim De Wolfjes 1 |
Winst |
03.01.2020 ZOH 1e klasse B 14. Speeldag |
Krichel, René
/ Reulings, Micha D'r Springbron 1 |
Hanssen, Rick
/ Schmitz, Sven De Bekker 2 |
Verlies |
13.12.2019 ZOH 1e klasse B 13. Speeldag |
Krichel, René
/ Reulings, Micha D'r Springbron 1 |
Deveu, Philip
/ Meijs, Roger De Sjmied 1 |
Winst |
22.11.2019 ZOH 1e klasse B 11. Speeldag |
Krichel, René
/ Reulings, Micha D'r Springbron 1 |
Evans, David
/ Otten, Thijs De Poart 1 |
Verlies |
08.11.2019 ZOH 1e klasse B 9. Speeldag |
Krichel, René
/ Reulings, Micha D'r Springbron 1 |
Bleijleven, Leon
/ Schaft van de, Raymond De Kroeg 2 |
Verlies |
25.10.2019 ZOH 1e klasse B 7. Speeldag |
Krichel, René
/ Reulings, Micha D'r Springbron 1 |
Domen, Ruud
/ Schielen, Marco Blauw Wit'62 2 |
Winst |
11.10.2019 ZOH Beker 1. Ronde |
Krichel, René
/ Reulings, Micha D'r Springbron 1 |
Nacken, Ton
/ Arts, Jan Oude Heide 2 |
Winst |
04.10.2019 ZOH 1e klasse B 6. Speeldag |
Krichel, René
/ Reulings, Micha D'r Springbron 1 |
Frissen, Hub
/ Brinkhoff, Pascal Blauw Wit'62 3 |
Verlies |
27.09.2019 ZOH 1e klasse B 5. Speeldag |
Krichel, René
/ Reulings, Micha D'r Springbron 1 |
Maes, Nathan
/ Nollgen, Martin Dingus 1 |
Verlies |
20.09.2019 ZOH 1e klasse B 4. Speeldag |
Krichel, René
/ Reulings, Micha D'r Springbron 1 |
Bogaert van, Frans
/ Wijnants, Patrick 't Brook 1 |
Winst |
13.09.2019 ZOH 1e klasse B 3. Speeldag |
Krichel, René
/ Reulings, Micha D'r Springbron 1 |
Mols, Bas
/ Mols, Maureen D'r Prick 2 |
Winst |
06.09.2019 ZOH 1e klasse B 2. Speeldag |
Reulings, Micha
/ Krichel, René D'r Springbron 1 |
Bergwanger, Walter
/ Karzick, Jurgen De Wolfjes 1 |
Winst |
30.08.2019 ZOH 1e klasse B 1. Speeldag |
Reulings, Micha
/ Krichel, René D'r Springbron 1 |
Starren, Amber
/ Gelissen, Michelle De Bekker 2 |
Winst |
10.05.2019 ZOH 1e klasse B 26. Speeldag |
Krichel, René
/ Reulings, Micha D'r Springbron 1 |
Bruijnen, Marco
/ Hollanders, Jo Da Capo 2 |
Verlies |
19.04.2019 ZOH 1e klasse B 25. Speeldag |
Krichel, René
/ Reulings, Micha D'r Springbron 1 |
Wishaupt, Glenn
/ Schmitz, Sven De Bekker 2 |
Verlies |
12.04.2019 ZOH 1e klasse B 24. Speeldag |
Krichel, René
/ Reulings, Micha D'r Springbron 1 |
Gerets, Christian
/ Peters, Jos De Poart 1 |
Winst |
05.04.2019 ZOH 1e klasse B 23. Speeldag |
Reulings, Micha
/ Krichel, René D'r Springbron 1 |
Otermans, Andre
/ Swelsen, Jan Peter 't Weverke 1 |
Winst |
29.03.2019 ZOH Beker 1e klasse 2. Ronde |
Reulings, Micha
/ Krichel, René D'r Springbron 1 |
Koch, Wiel
/ Bergwanger, Walter De Wolfjes 1 |
Gelijkspel |
22.03.2019 ZOH 1e klasse B 22. Speeldag |
Krichel, René
/ Reulings, Micha D'r Springbron 1 |
Herberghs, Sjef
/ Coenen, Youri Beat Boys 1 |
Winst |
15.03.2019 ZOH 1e klasse B 21. Speeldag |
Krichel, René
/ Reulings, Micha D'r Springbron 1 |
Wolters, Louis
/ Peters, Roger Blauw Wit'62 3 |
Winst |
22.02.2019 ZOH 1e klasse B 20. Speeldag |
Reulings, Micha
/ Krichel, René D'r Springbron 1 |
Buccella, Claudio
/ Koch, Wiel De Wolfjes 1 |
Winst |
15.02.2019 ZOH 1e klasse B 19. Speeldag |
Krichel, René
/ Reulings, Micha D'r Springbron 1 |
Bree van, Ton
/ Geurts, May Der Busch 1 |
Winst |
08.02.2019 ZOH 1e klasse B 18. Speeldag |
Krichel, René
/ Reulings, Micha D'r Springbron 1 |
Meerendonk, van de, Nico
/ Delft van, Bram Oude Heide 2 |
Gelijkspel |
01.02.2019 ZOH 1e klasse B 17. Speeldag |
Krichel, René
/ Reulings, Micha D'r Springbron 1 |
Colbers, Ronny
/ Seuren, Dave De Sjmied 1 |
Verlies |
25.01.2019 ZOH Beker 2. Ronde |
Krichel, René
/ Reulings, Micha D'r Springbron 1 |
Naranjo, Juan
/ Vanaschen, Antoine D'r Prick 1 |
Verlies |
11.01.2019 ZOH 1e klasse B 15. Speeldag |
Krichel, René
/ Reulings, Micha D'r Springbron 1 |
Karzick, Jurgen
/ Burgers, Roger D'r Prick 2 |
Winst |
04.01.2019 ZOH 1e klasse B 14. Speeldag |
Krichel, René
/ Reulings, Micha D'r Springbron 1 |
Verhoeve, Nico
/ Overdijk, Richard De Kroeg 2 |
Verlies |
14.12.2018 ZOH 1e klasse B 13. Speeldag |
Krichel, René
/ Reulings, Micha D'r Springbron 1 |
Eerens, Michel
/ Franssen, Mark Da Capo 2 |
Winst |
07.12.2018 ZOH 1e klasse B 12. Speeldag |
Maassen, Remco
/ Krichel, René D'r Springbron 1 |
Gelissen, Michelle
/ Starren, Amber De Bekker 2 |
Verlies |
23.11.2018 ZOH 1e klasse B 11. Speeldag |
Maassen, Remco
/ Krichel, René D'r Springbron 1 |
Houben, Ron
/ Driessen, Roger De Poart 1 |
Verlies |
09.11.2018 ZOH 1e klasse B 9. Speeldag |
Krichel, René
/ Maassen, Remco D'r Springbron 1 |
Pereboom, Herman
/ Sassen, Roland Beat Boys 1 |
Verlies |
02.11.2018 ZOH 1e klasse B 8. Speeldag |
Krichel, René
/ Koussen, Rene D'r Springbron 1 |
Meessen, Robert
/ Wolters, Louis Blauw Wit'62 3 |
Verlies |
26.10.2018 ZOH 1e klasse B 7. Speeldag |
Krichel, René
/ Koussen, Rene D'r Springbron 1 |
Buccella, Claudio
/ Niels, John De Wolfjes 1 |
Winst |
12.10.2018 ZOH Beker 1. Ronde |
Krichel, René
/ Koussen, Rene D'r Springbron 1 |
Jacquemont, Jos
/ Breemen, Tony Oud Zumpelveld 1 |
Winst |
05.10.2018 ZOH 1e klasse B 6. Speeldag |
Krichel, René
/ Koussen, Rene D'r Springbron 1 |
Deswijzen, Gabriel
/ Weide, van der, Bjorn Der Busch 1 |
Winst |
28.09.2018 ZOH 1e klasse B 5. Speeldag |
Krichel, René
/ Koussen, Rene D'r Springbron 1 |
Hanssen, Peter
/ Heinen, Raymond Oude Heide 2 |
Winst |
21.09.2018 ZOH 1e klasse B 4. Speeldag |
Koussen, Rene
/ Krichel, René D'r Springbron 1 |
Deveu, Philip
/ Meijs, Roger De Sjmied 1 |
Winst |
14.09.2018 ZOH 1e klasse B 3. Speeldag |
Krichel, René
/ Koussen, Rene D'r Springbron 1 |
Hermans, Angelo
/ Brands, Mattie 't Lämke 1 |
Winst |
07.09.2018 ZOH 1e klasse B 2. Speeldag |
Krichel, René
/ Koussen, Rene D'r Springbron 1 |
Bosch, Edwin
/ Gouder de Beauregard, Sascha D'r Prick 2 |
Winst |
31.08.2018 ZOH 1e klasse B 1. Speeldag |
Krichel, René
/ Koussen, Rene D'r Springbron 1 |
Berben, Vivian
/ Overdijk, Richard De Kroeg 2 |
Winst |
11.05.2018 ZOH Overgangsklasse 26. Speeldag |
Krichel, René
/ Koussen, Rene D'r Springbron 1 |
Odekerken, Lor
/ Vries de, Henry 't Tepke 1 |
Winst |
04.05.2018 ZOH Overgangsklasse 25. Speeldag |
Krichel, René
/ Koussen, Rene D'r Springbron 1 |
Bussens, Rob
/ Eggen, Jo 't Trefpunt 1 |
Winst |
20.04.2018 ZOH Overgangsklasse 24. Speeldag |
Krichel, René
/ Koussen, Rene D'r Springbron 1 |
Crombach, Jeroen
/ Peltzer, Jan Smidter Boys 1 |
Verlies |
13.04.2018 ZOH Overgangsklasse 23. Speeldag |
Krichel, René
/ Maassen, Remco D'r Springbron 1 |
Schmitz, Sven
/ Stalmans, Louis D'r Bok 1 |
Gelijkspel |
06.04.2018 ZOH Overgangsklasse 22. Speeldag |
Maassen, Remco
/ Krichel, René D'r Springbron 1 |
Paffen, Jo
/ Leerschen, Hans Oud Zumpelveld 1 |
Winst |
23.03.2018 ZOH Overgangsklasse 21. Speeldag |
Krichel, René
/ Koussen, Rene D'r Springbron 1 |
Wijers-Sauren, Mechtilde
/ Wijers, Jos The Eagles 1 |
Gelijkspel |
16.03.2018 ZOH Overgangsklasse 20. Speeldag |
Krichel, René
/ Koussen, Rene D'r Springbron 1 |
Michels, Frits
/ Peters, Johnny Im Weissen Rossl 1 |
Winst |
02.03.2018 ZOH Overgangsklasse 19. Speeldag |
Koussen, Rene
/ Krichel, René D'r Springbron 1 |
Ras, Lou
/ Winkens, Peter Fauquemont 1 |
Winst |
23.02.2018 ZOH Overgangsklasse 18. Speeldag |
Krichel, René
/ Maassen, Remco D'r Springbron 1 |
Camp op den, Shem
/ Koch, Manfred 't Heukske 1 |
Verlies |
02.02.2018 ZOH Overgangsklasse 17. Speeldag |
Krichel, René
/ Koussen, Rene D'r Springbron 1 |
Eggen, Bert
/ Ploumen, Luuk Pipo Boys 1 |
Winst |
26.01.2018 ZOH Overgangsklasse 16. Speeldag |
Krichel, René
/ Maassen, Remco D'r Springbron 1 |
Mager, Bert
/ Scheepers, Peter Blauw Wit'62 2 |
Verlies |
19.01.2018 ZOH Beker Overgangsklasse 2. Ronde |
Krichel, René
/ Koussen, Rene D'r Springbron 1 |
Atol, Michel
/ Wintjens, Nick Oost Eijsden 1 |
Winst |
22.12.2017 ZOH Overgangsklasse 13. Speeldag |
Krichel, René
/ Koussen, Rene D'r Springbron 1 |
Webers, Frans
/ Smeets, Johnny 't Tepke 1 |
Verlies |
15.12.2017 ZOH Overgangsklasse 12. Speeldag |
Maassen, Remco
/ Krichel, René D'r Springbron 1 |
Rembosz, Men
/ Eykenboom, Wiel 't Trefpunt 1 |
Verlies |
01.12.2017 ZOH Overgangsklasse 11. Speeldag |
Krichel, René
/ Maassen, Remco D'r Springbron 1 |
Can van, Joost
/ Ritzen, Harry Smidter Boys 1 |
Verlies |
24.11.2017 ZOH Overgangsklasse 10. Speeldag |
Krichel, René
/ Koussen, Rene D'r Springbron 1 |
Jacobs, Robert
/ Reijntjens, Richard D'r Bok 1 |
Verlies |
17.11.2017 ZOH Beker 2. Ronde |
Krichel, René
/ Koussen, Rene D'r Springbron 1 |
Kuhtreiber, Frenk
/ Meisters, Horst De Hakkers 1 |
Gelijkspel |
10.11.2017 ZOH Overgangsklasse 9. Speeldag |
Krichel, René
/ Maassen, Remco D'r Springbron 1 |
Breemen, Tony
/ Vanhommerig, Marcel Oud Zumpelveld 1 |
Winst |
27.10.2017 ZOH Overgangsklasse 7. Speeldag |
Krichel, René
/ Koussen, Rene D'r Springbron 1 |
Michels, Frits
/ Peters, Johnny Im Weissen Rossl 1 |
Gelijkspel |