Speler > Theunissen, Huub |
---|
Theunissen, Huub |
Informatie |
Categorie: | Senioren |
Ranking: | Master |
Vereniging: |
De Bulldozers |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 859 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
De Bulldozers 1 | ZOH 1e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2022-2023 | |
Beat Boys 1 | ZOH 2e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 2e Klasse |
2021-2022 | |
Beat Boys 1 | ZOH 2e Klasse, ZOH Beker |
2020-2021 | |
Beat Boys 1 | ZOH 2e klasse |
2019-2020 | |
Beat Boys 1 | ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2018-2019 | |
Beat Boys 1 | ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse |
2017-2018 | |
Borgharen 1 | ZOH 2e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 2e klasse |
2016-2017 | |
Beat Boys | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2015-2016 | |
Beat Boys | ZOH Ovg., ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2014-2015 | |
Beat Boys 1 | Ereklasse, Beker |
2013-2014 | |
Beat Boys 1 | Overgangsklasse, Beker, Beker overgangsklasse |
2012-2013 | |
Beat Boys 1 | Overgangsklasse, Beker |
Beat Boys 1/Old inn | Beker overgangsklasse |
2011-2012 | |
Beat Boys 1 | Topklasse B |
2010-2011 | |
Beat Boys | 1B |
2009-2010 | |
Beat Boys | 1A |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
12.04.2024 ZOH 1e Klasse 20. Speeldag |
Breuer, Wiel
/ Theunissen, Huub De Bulldozers 1 |
Gilissen, Pascal
/ Laar van, Cyriel Blauw Wit'62 3 |
Gelijkspel |
15.03.2024 ZOH 1e Klasse 18. Speeldag |
Theunissen, Huub
/ Breuer, Wiel De Bulldozers 1 |
Camps, Jordi
/ Schroen, Dave Eijsden 3 |
Winst |
08.03.2024 ZOH 1e Klasse 17. Speeldag |
Breuer, Wiel
/ Theunissen, Huub De Bulldozers 1 |
Janssen, Richard
/ Eggen, Bert Pipo Boys 1 |
Verlies |
23.02.2024 ZOH 1e Klasse 16. Speeldag |
Theunissen, Huub
/ Breuer, Wiel De Bulldozers 1 |
Frusch, Roger
/ Frusch, Jos De Poart 1 |
Winst |
02.02.2024 ZOH 1e Klasse 15. Speeldag |
Theunissen, Huub
/ Breuer, Wiel De Bulldozers 1 |
Verhoeve, Nico
/ Overdijk, Richard Fratelli 2 |
Verlies |
26.01.2024 ZOH 1e Klasse 14. Speeldag |
Theunissen, Huub
/ Breuer, Wiel De Bulldozers 1 |
Buccella, Claudio
/ Lange, Klaus De Wolfjes 1 |
Winst |
01.12.2023 ZOH 1e Klasse 10. Speeldag |
Theunissen, Huub
/ Winkens, Peter De Bulldozers 1 |
Meessen, Alexander
/ Domen, Ruud Blauw Wit'62 2 |
Verlies |
03.11.2023 ZOH 1e Klasse 8. Speeldag |
Theunissen, Huub
/ Pereboom, Herman De Bulldozers 1 |
Becker, Giel
/ Wijnants, Patrick 't Brook 1 |
Winst |
29.09.2023 ZOH Beker 1. Ronde |
Theunissen, Huub
/ Libens, Jack De Bulldozers 1 |
Bergman, Pieter
/ Feller, Richard The Eagles 1 |
Verlies |
31.03.2023 ZOH 2e Klasse 20. Speeldag |
Coenen, Youri
/ Theunissen, Huub Beat Boys 1 |
Enning, Renee
/ Maes, Nathan Dingus 2 |
Verlies |
24.03.2023 ZOH 2e Klasse 19. Speeldag |
Theunissen, Huub
/ Coenen, Youri Beat Boys 1 |
Wijnants, Patrick
/ Becker, Giel 't Brook 1 |
Winst |
17.03.2023 ZOH 2e Klasse 2. Speeldag |
Theunissen, Huub
/ Coenen, Youri Beat Boys 1 |
Laeven, Paul
/ Keulers, Harrie 't Weverke 1 |
Verlies |
10.03.2023 ZOH 2e Klasse 18. Speeldag |
Theunissen, Huub
/ Coenen, Youri Beat Boys 1 |
Steegmans, Daniela
/ Overdijk, Richard Fratelli 2 |
Verlies |
03.03.2023 ZOH 2e Klasse 17. Speeldag |
Coenen, Youri
/ Theunissen, Huub Beat Boys 1 |
Meij, de, Francis
/ Bree van, Ton Der Busch 1 |
Winst |
10.02.2023 ZOH 2e Klasse 16. Speeldag |
Coenen, Youri
/ Theunissen, Huub Beat Boys 1 |
Stitzinger, Mat
/ Reitz, Renaldo Op de Bosch 1 |
Winst |
03.02.2023 ZOH 2e Klasse 15. Speeldag |
Coenen, Youri
/ Theunissen, Huub Beat Boys 1 |
Vluggen, Damiano
/ Quaedvlieg, Shane Blauw Wit'62 3 |
Verlies |
27.01.2023 ZOH Beker 2e Klasse 1. Ronde |
Coenen, Youri
/ Theunissen, Huub Beat Boys 1 |
Laar van, Cyriel
/ Vluggen, Damiano Blauw Wit'62 3 |
Gelijkspel |
13.01.2023 ZOH 2e Klasse 13. Speeldag |
Theunissen, Huub
/ Koch, Guido Beat Boys 1 |
Eurelings, Pascal
/ Otermans, Andre 't Weverke 1 |
Verlies |
06.01.2023 ZOH 2e Klasse 12. Speeldag |
Theunissen, Huub
/ Koch, Guido Beat Boys 1 |
Krichel, René
/ Reulings, Micha A Jen Kirch 1 |
Verlies |
02.12.2022 ZOH 2e Klasse 9. Speeldag |
Coenen, Youri
/ Theunissen, Huub Beat Boys 1 |
Dijk van, Arnold
/ Straube, Rick Dingus 2 |
Verlies |
04.11.2022 ZOH 2e Klasse 6. Speeldag |
Coenen, Youri
/ Theunissen, Huub Beat Boys 1 |
Theunissen, Melvin
/ Geurts, May Der Busch 1 |
Verlies |
28.10.2022 ZOH 2e Klasse 7. Speeldag |
Theunissen, Huub
/ Coenen, Youri Beat Boys 1 |
Herk van, Theo
/ Boekhorst, Hans Fratelli 2 |
Verlies |
21.10.2022 ZOH 2e Klasse 5. Speeldag |
Coenen, Youri
/ Theunissen, Huub Beat Boys 1 |
Braakhuis, Marc
/ Aussems, Jo Op de Bosch 1 |
Winst |
14.10.2022 ZOH 2e Klasse 4. Speeldag |
Coenen, Youri
/ Theunissen, Huub Beat Boys 1 |
Brinkhoff, Pascal
/ Meessen, Klaudia Blauw Wit'62 3 |
Verlies |
07.10.2022 ZOH Beker 1. Ronde |
Theunissen, Huub
/ Koch, Guido Beat Boys 1 |
Wasbauer, Johnny
/ Arts, Roger Boskai 1 |
Verlies |
20.05.2022 ZOH 2e Klasse 10. Speeldag |
Koch, Guido
/ Theunissen, Huub Beat Boys 1 |
Kerckhoffs, Michael
/ Stitzinger, Mat Op de Bosch 1 |
Winst |
13.05.2022 ZOH 2e Klasse 9. Speeldag |
Theunissen, Huub
/ Koch, Guido Beat Boys 1 |
Ploum, Jan
/ Gielkens, Loek Der Busch 1 |
Gelijkspel |
06.05.2022 ZOH 2e Klasse 8. Speeldag |
Coenen, Youri
/ Theunissen, Huub Beat Boys 1 |
Brinkhoff, Pascal
/ Meessen, Klaudia Blauw Wit'62 3 |
Verlies |
29.04.2022 ZOH 2e Klasse 7. Speeldag |
Theunissen, Huub
/ Koch, Guido Beat Boys 1 |
Jacobs, Kars
/ Krans, John Dingus 2 |
Verlies |
22.04.2022 ZOH 2e Klasse 6. Speeldag |
Theunissen, Huub
/ Coenen, Youri Beat Boys 1 |
Dirix, Math
/ Lahaye, Leroy 't Brook 1 |
Gelijkspel |
08.04.2022 ZOH 2e Klasse 5. Speeldag |
Koch, Guido
/ Theunissen, Huub Beat Boys 1 |
Jacobs, Ilja
/ Poelmans, John Amicitia 1 |
Gelijkspel |
25.03.2022 ZOH 2e Klasse 3. Speeldag |
Theunissen, Huub
/ Herberghs, Sjef Beat Boys 1 |
Offermans, Jo
/ Koussen, Rene D'r Springbron 1 |
Verlies |
18.03.2022 ZOH 2e Klasse 2. Speeldag |
Theunissen, Huub
/ Coenen, Youri Beat Boys 1 |
Mulken van, David
/ Partouns, Harry Eijsden 1 |
Verlies |
11.03.2022 ZOH 2e Klasse 1. Speeldag |
Theunissen, Huub
/ Coenen, Youri Beat Boys 1 |
Hendriks, Krit
/ Hennekens, Dion 't Weverke 1 |
Winst |
06.03.2020 ZOH 1e klasse B 20. Speeldag |
Theunissen, Huub
/ Steenbakkers, Glenn Beat Boys 1 |
Crombach, Daniël
/ Buss, Bernd D'r Prick 2 |
Verlies |
28.02.2020 ZOH Beker 1e Klasse 2. Ronde |
Hensels, Ton
/ Theunissen, Huub Beat Boys 1 |
Koll, Marco
/ Franssen, Bjorn Oud Zumpelveld 1 |
Verlies |
14.02.2020 ZOH 1e klasse B 19. Speeldag |
Theunissen, Huub
/ Koch, Guido Beat Boys 1 |
Schroyen, Raymond
/ Overdijk, Richard De Kroeg 2 |
Verlies |
31.01.2020 ZOH 1e klasse B 17. Speeldag |
Brans-Brabant, Steve
/ Theunissen, Huub Beat Boys 1 |
Hanssen, Peter
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Gelijkspel |
17.01.2020 ZOH 1e klasse B 16. Speeldag |
Pereboom, Herman
/ Theunissen, Huub Beat Boys 1 |
Houben, Michael
/ Verheijden, Wesley De Bekker 2 |
Verlies |
10.01.2020 ZOH 1e klasse B 15. Speeldag |
Pereboom, Herman
/ Theunissen, Huub Beat Boys 1 |
Meessen, Alexander
/ Lardinois, Erik Blauw Wit'62 2 |
Verlies |
03.01.2020 ZOH 1e klasse B 14. Speeldag |
Theunissen, Huub
/ Pereboom, Herman Beat Boys 1 |
Mulken van, David
/ Partouns, Harry De Sjmied 1 |
Verlies |
20.12.2019 ZOH 1e klasse B 4. Speeldag |
Koch, Guido
/ Theunissen, Huub Beat Boys 1 |
Nacken, Hub
/ Sonnenschein-van Iersel, Karin Oude Heide 2 |
Winst |
13.12.2019 ZOH 1e klasse B 13. Speeldag |
Koch, Guido
/ Theunissen, Huub Beat Boys 1 |
Meessen, Robert
/ Laar van, Cyriel Blauw Wit'62 3 |
Winst |
06.12.2019 ZOH 1e klasse B 12. Speeldag |
Pereboom, Herman
/ Theunissen, Huub Beat Boys 1 |
Reulings, Micha
/ Offermans, Jo D'r Springbron 1 |
Verlies |
22.11.2019 ZOH 1e klasse B 11. Speeldag |
Theunissen, Huub
/ Pereboom, Herman Beat Boys 1 |
Voorst van, Jo
/ Dijk van, Stephan Dingus 1 |
Winst |
15.11.2019 ZOH 1e klasse B 10. Speeldag |
Pereboom, Herman
/ Theunissen, Huub Beat Boys 1 |
Frusch, Jos
/ Otten, Thijs De Poart 1 |
Winst |
08.11.2019 ZOH 1e klasse B 9. Speeldag |
Theunissen, Huub
/ Pereboom, Herman Beat Boys 1 |
Dupont, Jef
/ Lebon, Dave 't Brook 1 |
Winst |
01.11.2019 ZOH 1e klasse B 8. Speeldag |
Pereboom, Herman
/ Theunissen, Huub Beat Boys 1 |
Koll, Marco
/ Franssen, Bjorn Oud Zumpelveld 1 |
Verlies |
25.10.2019 ZOH 1e klasse B 7. Speeldag |
Pereboom, Herman
/ Theunissen, Huub Beat Boys 1 |
Bertrand, Birgit
/ Mols, Bas D'r Prick 2 |
Verlies |
18.10.2019 ZOH 1e klasse B 3. Speeldag |
Theunissen, Huub
/ Steenbakkers, Glenn Beat Boys 1 |
Leonard, Chris
/ Starren, Amber De Bekker 2 |
Verlies |
27.09.2019 ZOH 1e klasse B 5. Speeldag |
Steenbakkers, Glenn
/ Theunissen, Huub Beat Boys 1 |
Glezer, Marcel
/ Bruystens, Theo De Wolfjes 1 |
Verlies |
30.08.2019 ZOH 1e klasse B 1. Speeldag |
Brans-Brabant, Steve
/ Theunissen, Huub Beat Boys 1 |
Weller, Mike
/ Deveu, Philip De Sjmied 1 |
Verlies |
10.05.2019 ZOH 1e klasse B 26. Speeldag |
Pereboom, Herman
/ Theunissen, Huub Beat Boys 1 |
Gelissen, Sandro
/ Verpoort, Gus De Bekker 2 |
Verlies |
19.04.2019 ZOH 1e klasse B 25. Speeldag |
Brans-Brabant, Steve
/ Theunissen, Huub Beat Boys 1 |
Frusch, Roger
/ Driessen, Roger De Poart 1 |
Verlies |
12.04.2019 ZOH 1e klasse B 24. Speeldag |
Theunissen, Huub
/ Koch, Guido Beat Boys 1 |
Roufs, Sarik
/ Eurelings, Pascal 't Weverke 1 |
Verlies |
05.04.2019 ZOH 1e klasse B 23. Speeldag |
Koch, Guido
/ Theunissen, Huub Beat Boys 1 |
Meessen, Robert
/ Laar van, Cyriel Blauw Wit'62 3 |
Winst |
22.03.2019 ZOH 1e klasse B 22. Speeldag |
Brans-Brabant, Steve
/ Theunissen, Huub Beat Boys 1 |
Flegel, Alfred
/ Gorissen, Patrick D'r Springbron 1 |
Verlies |
15.03.2019 ZOH 1e klasse B 21. Speeldag |
Coenen, Youri
/ Theunissen, Huub Beat Boys 1 |
Schiffers, Fer
/ Lange, Klaus De Wolfjes 1 |
Verlies |
22.02.2019 ZOH 1e klasse B 20. Speeldag |
Brans-Brabant, Steve
/ Theunissen, Huub Beat Boys 1 |
Gielkens, Loek
/ Deswijzen, Gabriel Der Busch 1 |
Verlies |
15.02.2019 ZOH 1e klasse B 19. Speeldag |
Brans-Brabant, Steve
/ Theunissen, Huub Beat Boys 1 |
Hanssen, Peter
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Winst |
08.02.2019 ZOH 1e klasse B 18. Speeldag |
Theunissen, Huub
/ Brans-Brabant, Steve Beat Boys 1 |
Mulken van, David
/ Partouns, Harry De Sjmied 1 |
Verlies |
25.01.2019 ZOH Beker 1e klasse 1. Ronde |
Brans-Brabant, Steve
/ Theunissen, Huub Beat Boys 1 |
Gilissen, Pascal
/ Laar van, Cyriel Blauw Wit'62 3 |
Winst |
18.01.2019 ZOH 1e klasse B 16. Speeldag |
Koch, Guido
/ Theunissen, Huub Beat Boys 1 |
Mols, Bas
/ Mols, Maureen D'r Prick 2 |
Winst |
11.01.2019 ZOH 1e klasse B 15. Speeldag |
Pereboom, Herman
/ Theunissen, Huub Beat Boys 1 |
Schaft van de, Raymond
/ Loo van, Danny De Kroeg 2 |
Winst |
04.01.2019 ZOH 1e klasse B 14. Speeldag |
Theunissen, Huub
/ Pereboom, Herman Beat Boys 1 |
Hollanders, Sandy
/ Vrancken, Guy Da Capo 2 |
Winst |
14.12.2018 ZOH 1e klasse B 13. Speeldag |
Conjour, Thei
/ Theunissen, Huub Beat Boys 1 |
Wishaupt, Glenn
/ Hendriks, Hub De Bekker 2 |
Verlies |
07.12.2018 ZOH 1e klasse B 12. Speeldag |
Theunissen, Huub
/ Conjour, Thei Beat Boys 1 |
Peters, Jos
/ Beckers, Richard De Poart 1 |
Verlies |
23.11.2018 ZOH 1e klasse B 11. Speeldag |
Theunissen, Huub
/ Conjour, Thei Beat Boys 1 |
Hendriks, Krit
/ Hennekens, Dion 't Weverke 1 |
Winst |
12.10.2018 ZOH Beker 1. Ronde |
Theunissen, Huub
/ Pereboom, Herman Beat Boys 1 |
Vries de, Wesley
/ Webers, Frans 't Tepke 1 |
Verlies |
05.10.2018 ZOH 1e klasse B 6. Speeldag |
Theunissen, Huub
/ Pereboom, Herman Beat Boys 1 |
Delft van, Bram
/ Meerendonk, van de, Nico Oude Heide 2 |
Gelijkspel |
07.09.2018 ZOH 1e klasse B 2. Speeldag |
Theunissen, Huub
/ Pereboom, Herman Beat Boys 1 |
Sozanski, Nico
/ Loo van, Danny De Kroeg 2 |
Winst |
31.08.2018 ZOH 1e klasse B 1. Speeldag |
Theunissen, Huub
/ Conjour, Thei Beat Boys 1 |
Hollanders, Sandy
/ Vrancken, Guy Da Capo 2 |
Verlies |
11.05.2018 ZOH 2e klasse A 26. Speeldag |
Theunissen, Huub
/ Pereboom, Herman Borgharen 1 |
Wijnants, Lou
/ Dupont, Jef 't Brook 1 |
Verlies |
04.05.2018 ZOH 2e klasse A 25. Speeldag |
Pereboom, Herman
/ Theunissen, Huub Borgharen 1 |
Ehmke-Roesich, Kirsten
/ Lempers, Peter 't Graefke 1 |
Winst |
20.04.2018 ZOH 2e klasse A 24. Speeldag |
Theunissen, Huub
/ Pereboom, Herman Borgharen 1 |
Sandor, Anita
/ Czako, Andras Carboon 1 |
Winst |
06.04.2018 ZOH 2e klasse A 22. Speeldag |
Theunissen, Huub
/ Pereboom, Herman Borgharen 1 |
Muyrers, Hans
/ Dreessen, Nick D'r Koffereck 2 |
Verlies |
23.03.2018 ZOH 2e klasse A 21. Speeldag |
Pereboom, Herman
/ Theunissen, Huub Borgharen 1 |
Paulissen, Leon
/ Muller, Jeffrey Bouwerwei 1 |
Winst |
16.03.2018 ZOH 2e klasse A 20. Speeldag |
Pereboom, Herman
/ Theunissen, Huub Borgharen 1 |
Linden van der, Richard
/ Hellebrand, Roy Star Club 2 |
Verlies |
09.03.2018 ZOH Beker 2e klasse Halve finale |
Conjour, Thei
/ Theunissen, Huub Borgharen 1 |
Poelmans, Harry
/ Dassen, Raymond 't Brook 1 |
Verlies |
02.03.2018 ZOH 2e klasse A 19. Speeldag |
Theunissen, Huub
/ Conjour, Thei Borgharen 1 |
Moes, Naomi
/ Frijns-Rutjens, Kim Oude Heide 3 |
Winst |
23.02.2018 ZOH 2e klasse A 18. Speeldag |
Theunissen, Huub
/ Conjour, Thei Borgharen 1 |
Frijns, Vivian
/ Berk, van den, Richard White Horse 2 |
Winst |
02.02.2018 ZOH 2e klasse A 17. Speeldag |
Conjour, Thei
/ Theunissen, Huub Borgharen 1 |
Peters, Wiel
/ Kremer, Geert Amicitia 2 |
Verlies |
26.01.2018 ZOH 2e klasse A 16. Speeldag |
Theunissen, Huub
/ Conjour, Thei Borgharen 1 |
Caris, Paul
/ Koch, Huub De Capucijn 3 |
Winst |
12.01.2018 ZOH 2e klasse A 15. Speeldag |
Theunissen, Huub
/ Pereboom, Herman Borgharen 1 |
Leise, Mark
/ Boumans, Roger Scherp Vor 1 |
Verlies |
05.01.2018 ZOH 2e klasse A 14. Speeldag |
Theunissen, Huub
/ Conjour, Thei Borgharen 1 |
Bakker, Nico
/ Zanders, Peter D'r Bok 2 |
Verlies |
22.12.2017 ZOH 2e klasse A 13. Speeldag |
Pereboom, Herman
/ Theunissen, Huub Borgharen 1 |
Dupont, Jef
/ Wijnants, Lou 't Brook 1 |
Verlies |
15.12.2017 ZOH 2e klasse A 12. Speeldag |
Coenen, Youri
/ Theunissen, Huub Borgharen 1 |
Adriaanssen, Jeffrey
/ Adriaansen, Raymond 't Graefke 1 |
Verlies |
24.11.2017 ZOH 2e klasse A 10. Speeldag |
Theunissen, Huub
/ Coenen, Youri Borgharen 1 |
Camp, Op den, Bas
/ Stijns, Allan De Bekker 4 |
Winst |
17.11.2017 ZOH Beker 2e klasse 1. Ronde |
Coenen, Youri
/ Theunissen, Huub Borgharen 1 |
Janssen, Jack
/ Franssen, Marco Star Club 2 |
Winst |
03.11.2017 ZOH 2e klasse A 8. Speeldag |
Theunissen, Huub
/ Coenen, Youri Borgharen 1 |
Paulissen, Leon
/ Lechner, Ger Bouwerwei 1 |
Winst |
27.10.2017 ZOH 2e klasse A 7. Speeldag |
Pereboom, Herman
/ Theunissen, Huub Borgharen 1 |
Konigs, Ingmar
/ Lemmens, Dave Star Club 2 |
Winst |
13.10.2017 ZOH 2e klasse A 6. Speeldag |
Theunissen, Huub
/ Pereboom, Herman Borgharen 1 |
Simons, Veerle
/ Roeleveld, Sonja Oude Heide 3 |
Winst |
06.10.2017 ZOH Beker 1. Ronde |
Pereboom, Herman
/ Theunissen, Huub Borgharen 1 |
Mennens, Dion
/ Custers, Michel De Rode Ridder 1 |
Winst |
29.09.2017 ZOH 2e klasse A 5. Speeldag |
Pereboom, Herman
/ Theunissen, Huub Borgharen 1 |
Heuvel van de, Bert
/ Thimister, Roy White Horse 2 |
Winst |
01.09.2017 ZOH 2e klasse A 1. Speeldag |
Theunissen, Huub
/ Pereboom, Herman Borgharen 1 |
Bakker, Sjaak
/ Bakker, Nico D'r Bok 2 |
Winst |
19.05.2017 ZOH Overgangsklasse 26. Speeldag |
Theunissen, Huub
/ Brands, Rene Beat Boys |
Wetzelaer, Leo
/ Schreinemacher, Jos D'r Springbron 1 |
Verlies |
05.05.2017 ZOH Overgangsklasse 25. Speeldag |
Atol, Rob
/ Theunissen, Huub Beat Boys |
Harenczyk, Roman
/ Harenczyk, Ryan D'r Bok 2 |
Verlies |
28.04.2017 ZOH Overgangsklasse 24. Speeldag |
Atol, Rob
/ Theunissen, Huub Beat Boys |
Laumeyer, Frank
/ Smeets, Cindy D'r Koffereck |
Verlies |
31.03.2017 ZOH Overgangsklasse 22. Speeldag |
Theunissen, Huub
/ Brands, Rene Beat Boys |
Daenen, Alex
/ Boelen, Rob De Jokers |
Verlies |
17.03.2017 ZOH Overgangsklasse 21. Speeldag |
Brands, Rene
/ Theunissen, Huub Beat Boys |
Jorissen, Jos
/ Koll, Marco Oud Zumpelveld |
Verlies |