Speler > Strikker, Maurice

Strikker, Maurice

 
Informatie
Categorie: Heren
Ranking: Pro
Vereniging: De Bekker
Organisatie: Zuid Oost Hoek
Nationale Spelersnr.: 706
 
Ranglijsten plaatsing
Ranglijst Plaats Deelnemers
2012-2013
Open 89 174
2011-2012
Open 96 196
 
Deelnemers
Toernooi Plaats Discipline Datum Plaats Meldungen
2012-2013
Winterkampioenschappen Stein Open dubbel Vr., 14.12.2012 17 32
2011-2012
Nederlandse Kampioenschappen Stein Open dubbel Vr., 06.04.2012 17 32
 
Discipline
Team Competites
2020-2021
De Bekker 2 ZOH Hoofdklasse
2019-2020
De Bekker 1 ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse
2018-2019
De Bekker 1 ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse
2017-2018
De Bekker 3 ZOH 1e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse
2016-2017
De Bekker 3 1e Klasse, NTVB Beker Terugvalronde, NTVB Beker Kwalificatie
2015-2016
De Bekker 4 Eerste Klasse, NTVB Beker Algemeen, NTVB Beker 1e Klasse, NTVB Beker Kwalificatie Poule 3
2014-2015
De Bekker 5 1A, Beker, Beker eerste klasse
2013-2014
De Bekker 2 Ereklasse, Beker
2012-2013
De Bekker 1/2 Challenge Cup poule 1, Challenge Cup Finale poule 1
De Bekker 2 Ereklasse, Beker, Zomer competitie Poule 1
2011-2012
De Bekker 2 Topklasse B
2010-2011
De Bekker 2 Ere klasse
2009-2010
De Bekker 2 Overgangs klasse
 
Laatste Dubbelspel
Datum Speler Speler Resultaat
25.09.2020
ZOH Hoofdklasse
2. Speeldag
Strikker, Maurice / Conjour, Thei
De Bekker 2
Loonen, Roel / Jansen, Danny
Heukske 1
Winst
18.09.2020
ZOH Hoofdklasse
1. Speeldag
Conjour, Thei / Strikker, Maurice
De Bekker 2
Wensink, Rick / Dost, Mark
De Bekker 1
Gelijkspel
06.03.2020
ZOH Overgangsklasse
20. Speeldag
Strikker, Maurice / Conjour, Thei
De Bekker 1
Michels, Frits / Schoppink, Paul
Fratelli 1
Winst
28.02.2020
ZOH Beker
3. Ronde
Strikker, Maurice / Conjour, Thei
De Bekker 1
Bleijlevens, Jean / Jongen, Bas
Blauw Wit'62 1
Verlies
07.02.2020
ZOH Overgangsklasse
18. Speeldag
Strikker, Maurice / Conjour, Thei
De Bekker 1
Hataney, Eugene / Bruijnen, Randy
't Tonneke
Verlies
31.01.2020
ZOH Overgangsklasse
17. Speeldag
Strikker, Maurice / Conjour, Thei
De Bekker 1
Deckers, Hans / Harenczyk, Ryan
D'r Bok 1
Gelijkspel
24.01.2020
ZOH Beker
2. Ronde
Strikker, Maurice / Conjour, Thei
De Bekker 1
Vroomen, Jan / Adriaansen, Jeffrey
D'r Prick 1
Winst
03.01.2020
ZOH Overgangsklasse
14. Speeldag
Strikker, Maurice / Conjour, Thei
De Bekker 1
Bruijnen, Sjaak / Bruijnen, Fred
Da Capo 1
Winst
20.12.2019
ZOH Overgangsklasse
10. Speeldag
Strikker, Maurice / Hanssen, Rick
De Bekker 1
Hoeksma, Hein / Surma, Joep
Pipo Boys 1
Winst
13.12.2019
ZOH Overgangsklasse
11. Speeldag
Strikker, Maurice / Stevens, Jurgen
De Bekker 1
Packbeers, Wim / Niks, Maurice
't Tepke 1
Gelijkspel
01.11.2019
ZOH Overgangsklasse
8. Speeldag
Stevens, Jurgen / Strikker, Maurice
De Bekker 1
Aarts, Philip / Doorn van, Hai
De Jokers 1
Winst
25.10.2019
ZOH Overgangsklasse
7. Speeldag
Strikker, Maurice / Stevens, Jurgen
De Bekker 1
Michels, Frits / Schoppink, Paul
Fratelli 1
Verlies
11.10.2019
ZOH Beker
1. Ronde
Weijzen, Ben / Strikker, Maurice
De Bekker 1
Janssen, Danny / Roeleveld, Peter
Oude Heide 1
Verlies
27.09.2019
ZOH Overgangsklasse
5. Speeldag
Strikker, Maurice / Weijzen, Ben
De Bekker 1
Hataney, Eugene / Bruijnen, Randy
't Tonneke
Verlies
20.09.2019
ZOH Overgangsklasse
4. Speeldag
Weijzen, Ben / Strikker, Maurice
De Bekker 1
Harenczyk, Roman / Schmitz, Sven
D'r Bok 1
Winst
13.09.2019
ZOH Overgangsklasse
3. Speeldag
Weijzen, Ben / Strikker, Maurice
De Bekker 1
Groothausen, Ramon / Garnier, Jean
De Komiek 1
Winst
06.09.2019
ZOH Overgangsklasse
2. Speeldag
Strikker, Maurice / Weijzen, Ben
De Bekker 1
Essers, Maurice / Winkens, Peter
Ashley's Army 1
Winst
30.08.2019
ZOH Overgangsklasse
1. Speeldag
Henquet, Fer / Strikker, Maurice
De Bekker 1
Bruijnen, Marco / Woug van de, Willy
Da Capo 1
Verlies
03.05.2019
ZOH Beker Overgangsklasse
Kwart finale
Henquet, Fer / Strikker, Maurice
De Bekker 1
Odekerken, Lor / Wenders, Math
't Tepke 1
Winst
19.04.2019
ZOH Overgangsklasse
25. Speeldag
Strikker, Maurice / Stevens, Jurgen
De Bekker 1
Haegmans, John / Libens, Jack
Fauquemont 1
Winst
29.03.2019
ZOH Beker Overgangsklasse
3. Ronde
Strikker, Maurice / De Jong, Jeroen
De Bekker 1
Reumerman, Michel / Breuer, Wiel
Fauquemont 1
Gelijkspel
01.02.2019
ZOH Overgangsklasse
17. Speeldag
Strikker, Maurice / Henquet, Fer
De Bekker 1
Seroo, Lei / Theunissen, Maurice
Blauw Wit'62 2
Gelijkspel
18.01.2019
ZOH Overgangsklasse
16. Speeldag
Strikker, Maurice / Henquet, Fer
De Bekker 1
Vincken, Vincent / Brouwers, Bjorn
De Rode Ridder 1
Gelijkspel
11.01.2019
ZOH Overgangsklasse
15. Speeldag
Strikker, Maurice / Henquet, Fer
De Bekker 1
Bussens, Rob / Janssen, Richard
't Trefpunt 1
Gelijkspel
14.12.2018
ZOH Overgangsklasse
13. Speeldag
Strikker, Maurice / Conjour, Thei
De Bekker 1
Walthouwer, Sascha / Lejeune, John
De Komiek 1
Winst
07.12.2018
ZOH Overgangsklasse
12. Speeldag
Strikker, Maurice / Henquet, Fer
De Bekker 1
Libens, Jack / Haegmans, John
Fauquemont 1
Winst
23.11.2018
ZOH Overgangsklasse
11. Speeldag
Henquet, Fer / Strikker, Maurice
De Bekker 1
Derhaag, Thei / Baggen, Donny
The Eagles 1
Winst
16.11.2018
ZOH Overgangsklasse
10. Speeldag
Henquet, Fer / Strikker, Maurice
De Bekker 1
Sijben, John / Lemmens, Jim
't Heukske 1
Verlies
09.11.2018
ZOH Overgangsklasse
9. Speeldag
Strikker, Maurice / Henquet, Fer
De Bekker 1
Dohmen, Coen / Franiczek, Wiel
Fratelli 1
Winst
02.11.2018
ZOH Overgangsklasse
8. Speeldag
Strikker, Maurice / Henquet, Fer
De Bekker 1
Knops, Andre / Franssen, Bjorn
Smidter Boys 1
Verlies
26.10.2018
ZOH Overgangsklasse
7. Speeldag
Strikker, Maurice / Henquet, Fer
De Bekker 1
Eggen, Bert / Hertogs, Loed
Pipo Boys 1
Winst
05.10.2018
ZOH Overgangsklasse
6. Speeldag
Strikker, Maurice / Henquet, Fer
De Bekker 1
Nelissen, Bart / Meijer, Guij
De Jokers 1
Winst
28.09.2018
ZOH Overgangsklasse
5. Speeldag
Strikker, Maurice / Henquet, Fer
De Bekker 1
Packbeers, Wim / Koerts, Jakub
't Tepke 1
Winst
21.09.2018
ZOH Overgangsklasse
4. Speeldag
Strikker, Maurice / Henquet, Fer
De Bekker 1
Andriolo, Ralph / Wersch van, Hub
Blauw Wit'62 2
Winst
14.09.2018
ZOH Overgangsklasse
3. Speeldag
Strikker, Maurice / Henquet, Fer
De Bekker 1
Custers, Michel / Peijnenburg, Patrick
De Rode Ridder 1
Winst
01.06.2018
ZOH Beker 1e klasse
Halve finale
Strikker, Maurice / Henquet, Fer
De Bekker 3
Hermans, Rene / Hermans, Harley
De Paardestal 1
Winst
18.05.2018
ZOH Beker 1e klasse
Kwart finale
Strikker, Maurice / Weijzen, Ben
De Bekker 3
Magnee, Bert / Schurgers, Sander
Star Club 1
Winst
11.05.2018
ZOH 1e klasse A
26. Speeldag
Reubsaet, Eddy / Strikker, Maurice
De Bekker 3
Dassen, Marc / Arts, Cristian
De Capucijn 2
Verlies
04.05.2018
ZOH 1e klasse A
25. Speeldag
Strikker, Maurice / Frenken, Bert
De Bekker 3
Ruyters, Kim / Ruyters, Eelco
Dingus 2
Verlies
20.04.2018
ZOH 1e klasse A
24. Speeldag
Strikker, Maurice / Frenken, Bert
De Bekker 3
Verboeket, Patrick / Dijk van, Steven
De Wolfjes 1
Winst
06.04.2018
ZOH 1e klasse A
22. Speeldag
Strikker, Maurice / Henquet, Fer
De Bekker 3
Schoonens, Peter / Vries de, Alex
De Sport 1
Winst
23.03.2018
ZOH 1e klasse A
21. Speeldag
Strikker, Maurice / Henquet, Fer
De Bekker 3
Loo van, Danny / Bleijleven, Leon
De Kroeg 2
Winst
16.03.2018
ZOH 1e klasse A
20. Speeldag
Strikker, Maurice / Henquet, Fer
De Bekker 3
Nacken, Hub / Sijen, Ad
Oude Heide 2
Winst
02.03.2018
ZOH 1e klasse A
19. Speeldag
Strikker, Maurice / Henquet, Fer
De Bekker 3
Jacobs, Ingo / Senden, Jo
Amicitia 1
Winst
23.02.2018
ZOH 1e klasse A
18. Speeldag
Strikker, Maurice / Henquet, Fer
De Bekker 3
Bruijnen, Sjaak / Bruijnen, Fred
Da Capo 2
Verlies
02.02.2018
ZOH 1e klasse A
17. Speeldag
Strikker, Maurice / Henquet, Fer
De Bekker 3
Frissen, Hub / Peters, Roger
Blauw Wit'62 3
Winst
26.01.2018
ZOH 1e klasse A
16. Speeldag
Strikker, Maurice / Henquet, Fer
De Bekker 3
Deveu, Philip / Weller, Mike
De Sjmied 1
Winst
19.01.2018
ZOH Beker
3. Ronde
Strikker, Maurice / Henquet, Fer
De Bekker 3
Nacken, Hub / Sijen, Ad
Oude Heide 2
Winst
12.01.2018
ZOH 1e klasse A
15. Speeldag
Strikker, Maurice / Henquet, Fer
De Bekker 3
Braakhuis, Marc / Bovens, Rinaldo
Star Club 1
Winst
05.01.2018
ZOH 1e klasse A
14. Speeldag
Strikker, Maurice / Henquet, Fer
De Bekker 3
Bemelmans, Kevin / Caldenborgh, van, Chris
White Horse 1
Verlies
22.12.2017
ZOH 1e klasse A
13. Speeldag
Strikker, Maurice / Henquet, Fer
De Bekker 3
Gustin, Jo / Woug van de, Willy
De Capucijn 2
Winst
15.12.2017
ZOH 1e klasse A
12. Speeldag
Strikker, Maurice / Henquet, Fer
De Bekker 3
Leuven, Jim / Schins, Marcel
Dingus 2
Winst
01.12.2017
ZOH 1e klasse A
11. Speeldag
Strikker, Maurice / Henquet, Fer
De Bekker 3
Bergwanger, Walter / Lange, Klaus
De Wolfjes 1
Gelijkspel
24.11.2017
ZOH 1e klasse A
10. Speeldag
Strikker, Maurice / Henquet, Fer
De Bekker 3
Maessen, Dennie / Schenk, Ziggy
't Straotsje 2
Winst
10.11.2017
ZOH 1e klasse A
9. Speeldag
Strikker, Maurice / Henquet, Fer
De Bekker 3
Wijlaars, Martin / Vries de, Alex
De Sport 1
Winst
03.11.2017
ZOH 1e klasse A
8. Speeldag
Camp op den, Michel / Strikker, Maurice
De Bekker 3
Bouhamed, Karim / Herk van, Theo
De Kroeg 2
Verlies
20.10.2017
ZOH 1e klasse A
3. Speeldag
Strikker, Maurice / Henquet, Fer
De Bekker 3
Custers, Mark / Warnier, Stefan
De Sjmied 1
Winst
13.10.2017
ZOH 1e klasse A
6. Speeldag
Strikker, Maurice / Henquet, Fer
De Bekker 3
Jacobs, Ingo / Jacobs, Ilja
Amicitia 1
Winst
29.09.2017
ZOH 1e klasse A
5. Speeldag
Strikker, Maurice / Henquet, Fer
De Bekker 3
Eerens, Michel / Hollanders, Jo
Da Capo 2
Winst
22.09.2017
ZOH 1e klasse A
4. Speeldag
Strikker, Maurice / Henquet, Fer
De Bekker 3
Gilissen, Pascal / Wolters, Louis
Blauw Wit'62 3
Winst
08.09.2017
ZOH 1e klasse A
2. Speeldag
Strikker, Maurice / Henquet, Fer
De Bekker 3
Cainero, Roberto / Schurgers, Sander
Star Club 1
Winst
12.05.2017
NTVB Beker Terugvalronde
3. Speeldag
Strikker, Maurice / Tokaya, Eddy
De Bekker 3
Harenczyk, Rob / Jans, Arie
De Rode Ridder
Verlies
05.05.2017
1e Klasse
18. Speeldag
Strikker, Maurice / Tokaya, Eddy
De Bekker 3
Westenberg, Robert / de Groen, Gino
Randstad
Winst
21.04.2017
1e Klasse
17. Speeldag
Strikker, Maurice / Tokaya, Eddy
De Bekker 3
Spijkers, John / Franssen, Fer
De Rode Ridder
Verlies
31.03.2017
1e Klasse
16. Speeldag
Strikker, Maurice / Tokaya, Eddy
De Bekker 3
Ritchi, John / Broek van den, Jo
't Lämke
Verlies
24.03.2017
1e Klasse
15. Speeldag
Strikker, Maurice / Tokaya, Eddy
De Bekker 3
Eerens, Michel / Hollanders, Jo
Da Capo
Winst
17.03.2017
1e Klasse
12. Speeldag
Strikker, Maurice / Tokaya, Eddy
De Bekker 3
Mols, Mat / Duchateau, Jo
De Pitsers
Gelijkspel
10.03.2017
NTVB Beker Terugvalronde
1. Speeldag
Strikker, Maurice / Tokaya, Eddy
De Bekker 3
Cholly, Alex / Bruijnen, Sjaak
Da Capo
Winst
03.03.2017
1e Klasse
14. Speeldag
Strikker, Maurice / Tokaya, Eddy
De Bekker 3
Essers, Ron / Conjour, Thei
Beat Boys
Winst
17.02.2017
1e Klasse
13. Speeldag
Strikker, Maurice / Tokaya, Eddy
De Bekker 3
Eurelings - Soons, Bianca / Hennekens, Dion
't Weverke
Winst
20.01.2017
1e Klasse
11. Speeldag
Strikker, Maurice / Tokaya, Eddy
De Bekker 3
Tummers, Harald / Starren, Roland
Dat Boys
Winst
13.01.2017
1e Klasse
10. Speeldag
Strikker, Maurice / Tokaya, Eddy
De Bekker 3
Stevens, Ralph / Loo van, Danny
De Kroeg 2
Winst
16.12.2016
1e Klasse
9. Speeldag
Strikker, Maurice / Tokaya, Eddy
De Bekker 3
Mounadi, Salah / Jamin, Dennis
Randstad
Winst
02.12.2016
NTVB Beker Kwalificatie
3. Ronde
Strikker, Maurice / Tokaya, Eddy
De Bekker 3
Pynoo, Brecht / Berben, Vivian
De Kroeg 2
Gelijkspel
18.11.2016
1e Klasse
8. Speeldag
Strikker, Maurice / Tokaya, Eddy
De Bekker 3
Spijkers, John / Peijnenburg, Patrick
De Rode Ridder
Verlies
04.11.2016
1e Klasse
6. Speeldag
Strikker, Maurice / Tokaya, Eddy
De Bekker 3
Thomas, Tom / Claessens, Andy
Da Capo
Winst
28.10.2016
NTVB Beker Kwalificatie
2. Ronde
Strikker, Maurice / Tokaya, Eddy
De Bekker 3
Bruijnen, Sjaak / Bruijnen, Fred
Da Capo
Verlies
21.10.2016
1e Klasse
5. Speeldag
Strikker, Maurice / Tokaya, Eddy
De Bekker 3
Ras, Ferry / Coenen, Youri
Beat Boys
Winst
07.10.2016
1e Klasse
4. Speeldag
Strikker, Maurice / Henquet, Fer
De Bekker 3
Hendriks, Krit / Willems, Sander
't Weverke
Winst
30.09.2016
1e Klasse
3. Speeldag
Strikker, Maurice / Tokaya, Eddy
De Bekker 3
Bosch van den, Hub / Kraft, Richard
De Pitsers
Winst
23.09.2016
NTVB Beker Kwalificatie
1. Ronde
Tokaya, Eddy / Strikker, Maurice
De Bekker 3
Herberghs, Marco / Koch, Guido
Beat Boys
Verlies
16.09.2016
1e Klasse
2. Speeldag
Strikker, Maurice / Tokaya, Eddy
De Bekker 3
Janssen, Griffin / Fraats, Farri
Dat Boys
Gelijkspel
09.09.2016
1e Klasse
1. Speeldag
Strikker, Maurice / Tokaya, Eddy
De Bekker 3
Pynoo, Lidia / Pynoo, Brecht
De Kroeg 2
Winst
27.05.2016
NTVB Beker 1e Klasse
3. Ronde
Strikker, Maurice / Tokaya, Eddy
De Bekker 4
Verpoort, Gus / Gelissen, Sandro
Napoleon
Verlies
20.05.2016
NTVB Beker 1e Klasse
2. Ronde
Strikker, Maurice / Tokaya, Eddy
De Bekker 4
Pinxt, Patrick / Jeurissen, Rob
White horse 1
Winst
06.05.2016
Eerste Klasse
22. Speeldag
Kerckhoffs, Niels / Strikker, Maurice
De Bekker 4
Hessels, Roland / Jeurissen, Rob
White horse 1
Winst
29.04.2016
Eerste Klasse
21. Speeldag
Strikker, Maurice / Tokaya, Eddy
De Bekker 4
Feijs, Egbert / Jansen, Danny
De Greune Mert
Winst
22.04.2016
Eerste Klasse
20. Speeldag
Strikker, Maurice / Tokaya, Eddy
De Bekker 4
Peters, Jos / Evans, David
De Poart
Winst
15.04.2016
Eerste Klasse
19. Speeldag
Strikker, Maurice / Henquet, Fer
De Bekker 4
Remmers, Bert / Eerens, Mitch
De Dolomiet 1
Verlies
06.04.2016
Eerste Klasse
17. Speeldag
Strikker, Maurice / Tokaya, Eddy
De Bekker 4
Walthie, Herman / Smithjes, Marvin
't Lamke
Winst
01.04.2016
NTVB Beker 1e Klasse
1. Ronde
Strikker, Maurice / Tokaya, Eddy
De Bekker 4
Braken, Bert / Brouwers, Thijs
De Smid
Winst
18.03.2016
Eerste Klasse
18. Speeldag
Strikker, Maurice / Tokaya, Eddy
De Bekker 4
Brink, ten, Peter / Korbmacher, Marcel
De Sjmied
Winst
26.02.2016
NTVB Beker Kwalificatie Poule 3
5. Speeldag
Strikker, Maurice / Tokaya, Eddy
de Bekker 4
Lutgens, Vaes / Werlotte - Damen, Tonnie
de Kokerel
Winst
19.02.2016
Eerste Klasse
15. Speeldag
Strikker, Maurice / Tokaya, Eddy
De Bekker 4
Gelissen, Michelle / Hacking, Xavier
Napoleon
Verlies
12.02.2016
Eerste Klasse
14. Speeldag
Strikker, Maurice / Tokaya, Eddy
De Bekker 4
Thieme, Ferry / Smeets, Leon
De Pitsers
Winst
29.01.2016
Eerste Klasse
13. Speeldag
Strikker, Maurice / Henquet, Fer
De Bekker 4
Brouwers, Thijs / Jacobs, Ferry
De Smid
Winst
08.01.2016
Eerste Klasse
12. Speeldag
Strikker, Maurice / Tokaya, Eddy
De Bekker 4
Lambertus, Han / Dierx, Wim
Star Club 1
Gelijkspel
18.12.2015
Eerste Klasse
11. Speeldag
Strikker, Maurice / Tokaya, Eddy
De Bekker 4
Wintjens, Nick / Wolters, Roel
White horse 1
Winst
04.12.2015
Eerste Klasse
10. Speeldag
Strikker, Maurice / Tokaya, Eddy
De Bekker 4
Vandevenne, Tim / Feijs, Egbert
De Greune Mert
Winst
27.11.2015
NTVB Beker Kwalificatie Poule 3
3. Speeldag
Strikker, Maurice / Tokaya, Eddy
de Bekker 4
Remmers, Patrick / Heugen, Jack
Oost Eijsden
Verlies
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)