Speler > Steegmans, Daniela |
---|
Steegmans, Daniela |
Informatie |
Categorie: | Dames |
Ranking: | Master |
Vereniging: |
Fratelli |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 11060 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | P. | Deelnemers |
---|---|---|
2014-2015 | ||
Rookie | 66 | 82 |
2013-2014 | ||
Rookies | 62 | 71 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | P. | Meldungen |
---|---|---|---|---|---|
2014-2015 | |||||
De Kroeg | Brunssum | Kwalificatie | Za., 03.01.2015 | 53 | 54 |
De Kroeg | Brunssum | Rookie Dubbel | Za., 03.01.2015 | 9 | 14 |
2013-2014 | |||||
De Kroeg | Brunssum | Rookie Dubbel | Za., 04.01.2014 | 9 | 13 |
De Kroeg | Brunssum | Kwalificatie | Za., 04.01.2014 | 53 | 69 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Fratelli 2 | ZOH 1e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2022-2023 | |
Fratelli 2 | ZOH 2e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 2e Klasse |
2021-2022 | |
Fratelli 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker |
2019-2020 | |
De Kroeg 2 | ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2018-2019 | |
De Kroeg 2 | ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse |
2013-2014 | |
De Kroeg 3 | 2A, Beker, Beker tweedeklasse, Challenge Cup poule B4 |
2012-2013 | |
De Kroeg 4 | 2A, Beker, Beker tweede klasse |
2011-2012 | |
De Kroeg 2 | 2B |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
10.11.2023 ZOH 1e Klasse 4. Speeldag |
Steegmans, Daniela
/ Overdijk, Richard Fratelli 2 |
Essers, Maurice
/ Winkens, Peter De Bulldozers 1 |
Verlies |
05.05.2023 ZOH Beker 2e Klasse 2. Ronde |
Steegmans, Daniela
/ Konings, Richard Fratelli 2 |
Jacobs, Kars
/ Maes, Nathan Dingus 2 |
Verlies |
14.04.2023 ZOH 2e Klasse 21. Speeldag |
Steegmans, Daniela
/ Herk van, Theo Fratelli 2 |
Frissen, Hub
/ Peters, Roger Blauw Wit'62 3 |
Verlies |
07.04.2023 ZOH 2e Klasse 16. Speeldag |
Steegmans, Daniela
/ Herk van, Theo Fratelli 2 |
Cerfontaine, Roel
/ Willems, Sander 't Weverke 1 |
Verlies |
31.03.2023 ZOH 2e Klasse 20. Speeldag |
Steegmans, Daniela
/ Sintzen, Kai Fratelli 2 |
Geurts, May
/ Geurts, Goswin Der Busch 1 |
Verlies |
10.03.2023 ZOH 2e Klasse 18. Speeldag |
Steegmans, Daniela
/ Overdijk, Richard Fratelli 2 |
Theunissen, Huub
/ Coenen, Youri Beat Boys 1 |
Winst |
03.02.2023 ZOH 2e Klasse 15. Speeldag |
Steegmans, Daniela
/ Bleijleven, Leon Fratelli 2 |
Wolters, Louis
/ Gorissen, Patrick A Jen Kirch 1 |
Verlies |
06.01.2023 ZOH 2e Klasse 12. Speeldag |
Sintzen, Kai
/ Steegmans, Daniela Fratelli 2 |
Zanders, Peter
/ Vermeer, Albert Dingus 2 |
Verlies |
02.12.2022 ZOH 2e Klasse 9. Speeldag |
Herk van, Theo
/ Steegmans, Daniela Fratelli 2 |
Bussens, Rob
/ Bree van, Ton Der Busch 1 |
Winst |
18.11.2022 ZOH 2e Klasse 8. Speeldag |
Steegmans, Daniela
/ Herk van, Theo Fratelli 2 |
Stitzinger, Mat
/ Kerckhoffs, Michael Op de Bosch 1 |
Winst |
21.10.2022 ZOH 2e Klasse 5. Speeldag |
Steegmans, Daniela
/ Bleijleven, Leon Fratelli 2 |
Cerfontaine, Roel
/ Willems, Sander 't Weverke 1 |
Winst |
07.10.2022 ZOH Beker 1. Ronde |
Steegmans, Daniela
/ Bleijleven, Leon Fratelli 2 |
Jus, Eddo
/ Partouns, Harrie Boskai 2 |
Verlies |
22.04.2022 ZOH Overgangsklasse 6. Speeldag |
Steegmans, Daniela
/ Schoppink, Paul Fratelli 1 |
Lenssen, John
/ Lonussen, Gert-Jan De Paardestal 1 |
Verlies |
01.04.2022 ZOH Overgangsklasse 4. Speeldag |
Steegmans, Daniela
/ Heuser, Tobias Fratelli 1 |
Remmers, Frens
/ Arts, Roger 't Lämke 1 |
Winst |
06.03.2020 ZOH 1e klasse B 20. Speeldag |
Steegmans, Daniela
/ Herk van, Theo De Kroeg 2 |
Hoebink, Patrick
/ Wagenveld van, Kevin Oud Zumpelveld 1 |
Verlies |
24.01.2020 ZOH Beker 2. Ronde |
Steegmans, Daniela
/ Bouhamed, Karim De Kroeg 2 |
Pinxt, Patrick
/ Stitzinger, Frank Oost Eijsden 1 |
Verlies |
17.01.2020 ZOH 1e klasse B 16. Speeldag |
Bleijleven, Leon
/ Steegmans, Daniela De Kroeg 2 |
Wolters, Louis
/ Meessen, Klaudia Blauw Wit'62 3 |
Gelijkspel |
10.01.2020 ZOH 1e klasse B 15. Speeldag |
Bouhamed, Karim
/ Steegmans, Daniela De Kroeg 2 |
Maes, Nathan
/ Nollgen, Martin Dingus 1 |
Verlies |
03.01.2020 ZOH 1e klasse B 14. Speeldag |
Steegmans, Daniela
/ Sozanski, Nico De Kroeg 2 |
Ropers, Harry
/ Wijnants, Lou 't Brook 1 |
Verlies |
13.12.2019 ZOH 1e klasse B 13. Speeldag |
Steegmans, Daniela
/ Sozanski, Nico De Kroeg 2 |
Moes, Naomi
/ Adriaansen, Raymond D'r Prick 2 |
Winst |
06.12.2019 ZOH 1e klasse B 12. Speeldag |
Sozanski, Nico
/ Steegmans, Daniela De Kroeg 2 |
Buccella, Claudio
/ Niels, John De Wolfjes 1 |
Winst |
15.11.2019 ZOH 1e klasse B 10. Speeldag |
Berben, Vivian
/ Steegmans, Daniela De Kroeg 2 |
Wolfs, Michael
/ Meijs, Roger De Sjmied 1 |
Verlies |
27.09.2019 ZOH 1e klasse B 5. Speeldag |
Daelmans, Kay
/ Steegmans, Daniela De Kroeg 2 |
Sijen, Ad
/ Thijssen, Theo Oude Heide 2 |
Verlies |
20.09.2019 ZOH 1e klasse B 4. Speeldag |
Steegmans, Daniela
/ Herk van, Theo De Kroeg 2 |
Scheepers, Peter
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Gelijkspel |
06.09.2019 ZOH 1e klasse B 2. Speeldag |
Steegmans, Daniela
/ Bleijleven, Leon De Kroeg 2 |
Krans, John
/ Voorst van, Jo Dingus 1 |
Gelijkspel |
10.05.2019 ZOH 1e klasse B 26. Speeldag |
Steegmans, Daniela
/ Bouhamed, Karim De Kroeg 2 |
Buccella, Claudio
/ Niels, John De Wolfjes 1 |
Verlies |
26.04.2019 ZOH Beker 1e klasse 3. Ronde |
Steegmans, Daniela
/ Bleijleven, Leon De Kroeg 2 |
Lacroix, Jo
/ Meentz, Devin De Paardestal 1 |
Verlies |
12.04.2019 ZOH 1e klasse B 24. Speeldag |
Bleijleven, Leon
/ Steegmans, Daniela De Kroeg 2 |
Meerendonk, van de, Nico
/ Delft van, Bram Oude Heide 2 |
Verlies |
05.04.2019 ZOH 1e klasse B 23. Speeldag |
Steegmans, Daniela
/ Sozanski, Nico De Kroeg 2 |
Mulken van, David
/ Partouns, Harry De Sjmied 1 |
Verlies |
22.03.2019 ZOH 1e klasse B 22. Speeldag |
Sozanski, Nico
/ Steegmans, Daniela De Kroeg 2 |
Hermans, Jos
/ Maassen, Mark 't Lämke 1 |
Verlies |
08.03.2019 ZOH Beker 1e klasse 2. Ronde |
Steegmans, Daniela
/ Herk van, Theo De Kroeg 2 |
Quaedvlieg, Shane
/ Wolters, Louis Blauw Wit'62 3 |
Gelijkspel |
15.02.2019 ZOH 1e klasse B 19. Speeldag |
Steegmans, Daniela
/ Overdijk, Richard De Kroeg 2 |
Hollanders, Sandy
/ Vrancken, Guy Da Capo 2 |
Gelijkspel |
18.01.2019 ZOH 1e klasse B 16. Speeldag |
Steegmans, Daniela
/ Sozanski, Nico De Kroeg 2 |
Swelsen, Jan Peter
/ Otermans, Andre 't Weverke 1 |
Verlies |
11.01.2019 ZOH 1e klasse B 15. Speeldag |
Steegmans, Daniela
/ Bleijleven, Leon De Kroeg 2 |
Brans-Brabant, Mike
/ Coenen, Youri Beat Boys 1 |
Winst |
04.01.2019 ZOH 1e klasse B 14. Speeldag |
Sozanski, Nico
/ Steegmans, Daniela De Kroeg 2 |
Gorissen, Patrick
/ Flegel, Alfred D'r Springbron 1 |
Winst |
26.10.2018 ZOH 1e klasse B 7. Speeldag |
Sozanski, Nico
/ Steegmans, Daniela De Kroeg 2 |
Meessen, Robert
/ Frissen, Hub Blauw Wit'62 3 |
Winst |
12.10.2018 ZOH Beker 1. Ronde |
Vromen, Tim
/ Steegmans, Daniela De Kroeg 2 |
Muyrers, Hans
/ Vanaschen, Robin D'r Koffereck 2 |
Winst |
21.09.2018 ZOH 1e klasse B 4. Speeldag |
Steegmans, Daniela
/ Bleijleven, Leon De Kroeg 2 |
Cox, Leon
/ Beckers, Richard De Poart 1 |
Winst |
14.09.2018 ZOH 1e klasse B 3. Speeldag |
Bouhamed, Karim
/ Steegmans, Daniela De Kroeg 2 |
Mortel van de, Bas
/ Otermans, Andre 't Weverke 1 |
Verlies |
03.01.2015 De Kroeg 3. Ronde Hoofdronde |
Vromen, Tim / Steegmans, Daniela | Visser de, Ton / Meer van der, Wil | Verlies |
03.01.2015 De Kroeg 2. Ronde Hoofdronde |
Vromen, Tim / Steegmans, Daniela | Koenen, Dion / Martinali, Jeffrey | Verlies |
03.01.2015 De Kroeg 1. Ronde Hoofdronde |
Vromen, Tim / Steegmans, Daniela | Prickaerts, Niels / Maessen, Joeri | Verlies |
03.01.2015 De Kroeg Achtste finale Hoofdronde |
Vromen, Tim / Steegmans, Daniela | Berben, Vivian / Snippe, Rogier | Verlies |
23.05.2014 2A 22. Speeldag |
Steegmans, Daniela
/ Vromen, Tim De Kroeg 3 |
Roos, Jordy
/ Franssen, Fer Time Out |
Winst |
25.04.2014 2A 18. Speeldag |
Steegmans, Daniela
/ Vromen, Tim De Kroeg 3 |
Linden van der, Richard
/ Hellebrand, Roy Star Club 2 |
Verlies |
11.04.2014 2A 17. Speeldag |
Steegmans, Daniela
/ Sozanski, Nico De Kroeg 3 |
Magnee, Bert
/ Welles, Thijs Star Club 3 |
Verlies |
14.03.2014 2A 14. Speeldag |
Steegmans, Daniela
/ Sozanski, Nico De Kroeg 3 |
Heuvel van den, Dave
/ Goessens, Renate White Horse 2 |
Winst |
31.01.2014 2A 11. Speeldag |
Steegmans, Daniela
/ Sozanski, Nico De Kroeg 3 |
Fons, F
/ Krieger, Jorn Time Out |
Winst |
17.01.2014 2A 9. Speeldag |
Steegmans, Daniela
/ Sozanski, Nico De Kroeg 3 |
Dassen, Jean
/ Dassen, Raymond De Capucijn 2 |
Winst |
03.01.2014 2A 8. Speeldag |
Steegmans, Daniela
/ Sozanski, Nico De Kroeg 3 |
Pantus, Bart
/ Camp op den, Michel De Bekker 5 |
Verlies |
06.12.2013 2A 7. Speeldag |
Steegmans, Daniela
/ Sozanski, Nico De Kroeg 3 |
Linden van der, Richard
/ Hellebrand, Roy Star Club 2 |
Verlies |
22.11.2013 2A 5. Speeldag |
Steegmans, Daniela
/ Sozanski, Nico De Kroeg 3 |
Tijssens, Tom
/ Franssen, Mark Da Capo 3 |
Gelijkspel |
25.10.2013 2A 3. Speeldag |
Steegmans, Daniela
/ Sozanski, Nico De Kroeg 3 |
Beijer, Emiel
/ Preghter, Ron White Horse 2 |
Winst |
27.09.2013 Beker 1. Ronde |
Steegmans, Daniela
/ Sozanski, Nico De Kroeg 3 |
Braekt in de, Leon
/ Smitsmans, Guenant DAT Boys 2 |
Winst |
13.09.2013 2A 1. Speeldag |
Steegmans, Daniela
/ Sozanski, Nico De Kroeg 3 |
Dam, Rene
/ Schoonens, Peter De Sport |
Verlies |
12.04.2013 2A 19. Speeldag |
Steegmans, Daniela
/ Zannoudi, Hafid De Kroeg 4 |
Sauer, Jack
/ Janssen, Janny Randstad 1 |
Winst |
22.03.2013 2A 18. Speeldag |
Steegmans, Daniela
/ Balk, Jos De Kroeg 4 |
Gilissen, Henk
/ Goessens, Pedro DAT Boys 2 |
Verlies |
01.03.2013 2A 16. Speeldag |
Steegmans, Daniela
/ Balk, Jos De Kroeg 4 |
Warnier, Stefan
/ Duijkers, Bjorn Le Cramignon 2 |
Verlies |
18.01.2013 2A 13. Speeldag |
Steegmans, Daniela
/ Balk, Jos De Kroeg 4 |
Schenk, Emiel
/ Eerens, Mitch Don Bosco 1 |
Verlies |
21.12.2012 Beker tweede klasse 2. Ronde |
Steegmans, Daniela
/ Zannoudi, NaÏm De Kroeg 4 |
Essers, Ron
/ Conjour, Thei BeatBoys/Oldinn 2 |
Verlies |
07.12.2012 2A 11. Speeldag |
Steegmans, Daniela
/ Balk, Jos De Kroeg 4 |
Reitz, Renaldo
/ Schobbe, Marion Da Capo 4 |
Winst |
23.11.2012 2A 9. Speeldag |
Steegmans, Daniela
/ Balk, Jos De Kroeg 4 |
Duits, Pieter
/ Huijnen, Jordain Waardhof Boys 1 |
Winst |
09.11.2012 2A 7. Speeldag |
Steegmans, Daniela
/ Zannoudi, Hafid De Kroeg 4 |
Braekt in de, Leon
/ Goessens, Pedro DAT Boys 2 |
Winst |
26.10.2012 2A 6. Speeldag |
Steegmans, Daniela
/ Zannoudi, NaÏm De Kroeg 4 |
Liegeois, Richard
/ Schroen, Dave White Horse 2 |
Verlies |
19.10.2012 2A 5. Speeldag |
Steegmans, Daniela
/ Zannoudi, NaÏm De Kroeg 4 |
Camps, Jordi
/ Liebens, Randy Le Cramignon 2 |
Verlies |
14.09.2012 2A 1. Speeldag |
Steegmans, Daniela
/ Maijs, David De Kroeg 4 |
Hamers, Armand
/ Bovens, Hennie Star Club 2 |
Verlies |
30.03.2012 2B 20. Speeldag |
Steegmans, Daniela
/ Hendricks, Heins De Kroeg 2 |
Tummers, Ruud
/ Visschers, Robin Havantia |
Verlies |
23.03.2012 2B 19. Speeldag |
Steegmans, Daniela
/ Janssens, Daniela De Kroeg 2 |
Caanen, Danny
/ Bovens, Maurice De Vleagelkes |
Winst |
16.03.2012 2B 18. Speeldag |
Steegmans, Daniela
/ Hendricks, Heins De Kroeg 2 |
Herberichs, Sander
/ Maassen, Remco Blauw Wit 3 |
Verlies |
02.03.2012 2B 17. Speeldag |
Steegmans, Daniela
/ Hendricks, Heins De Kroeg 2 |
Vrosch, Ron
/ Rothkrans, Peter Trepke |
Winst |
09.12.2011 2B 10. Speeldag |
Steegmans, Daniela
/ Hendricks, Heins De Kroeg 2 |
Camp, Op den, Bas
/ Steinbach, Weiro De Bekker 4 |
Winst |
04.11.2011 2B 6. Speeldag |
Steegmans, Daniela
/ Beckers, Rodny De Kroeg 2 |
Vrosch, Ron
/ Michiels, Rene Trepke |
Verlies |
14.10.2011 2B 4. Speeldag |
Steegmans, Daniela
/ Hendricks, Heins De Kroeg 2 |
Uum Van, Marcel
/ Amri, Sidi De Kroeg 1 |
Winst |