Speler > Camp op den, Michel |
---|
Camp op den, Michel |
Informatie |
Categorie: | Heren |
Ranking: | Semi-Pro |
Vereniging: |
Ricky's Pub |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 2400 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | P. | Deelnemers |
---|---|---|
2018 | ||
Heren dubbel | 90 | 115 |
2013-2014 | ||
Semi-Pro | 38 | 156 |
2011-2012 | ||
Semi-Pro | 74 | 103 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | P. | Meldungen |
---|---|---|---|---|---|
2018 | |||||
MultiTable de Bekker | Café de Bekker | Open Dubbel | Za., 07.04.2018 | 12 | 19 |
2013-2014 | |||||
De Kroeg | Brunssum | Semi-Pro Dubbel | Za., 04.01.2014 | 17 | 25 |
De Kroeg | Brunssum | Kwalificatie | Za., 04.01.2014 | 44 | 69 |
Blauw Wit '62 | Eys-Wittem | Kwalificatie | Vr., 27.12.2013 | 70 | 75 |
Blauw Wit '62 | Eys-Wittem | Semi-Pro Dubbel | Vr., 27.12.2013 | 5 | 25 |
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Semi-Pro | Vr., 13.12.2013 | 5 | 30 |
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 13.12.2013 | 84 | 92 |
2011-2012 | |||||
Nederlandse Kampioenschappen | Stein | Semi-Pro | Vr., 06.04.2012 | 9 | 22 |
Blauw wit | Eys-Wittem | Semi-Pro | Za., 17.12.2011 | 9 | 12 |
2010-2011 | |||||
Nederlandse Kampioenschappen 2011 | Stein | Semi-Pro | Za., 23.04.2011 | 17 | 24 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Ricky's Pub 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2022-2023 | |
De Bekker 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2021-2022 | |
De Bekker 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2020-2021 | |
De Bekker 2 | ZOH Hoofdklasse |
2019-2020 | |
De Bekker 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2018-2019 | |
De Bekker 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2017-2018 | |
De Bekker 3 | ZOH 1e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse |
2016-2017 | |
De Bekker 3 | 1e Klasse, NTVB Beker Terugvalronde, NTVB Beker Kwalificatie |
2015-2016 | |
De Bekker 4 | Eerste Klasse, NTVB Beker Algemeen, NTVB Beker 1e Klasse, NTVB Beker Kwalificatie Poule 3 |
2014-2015 | |
De Bekker 5 | 1A, Beker, Beker eerste klasse |
2013-2014 | |
De Bekker 5 | 2A, Beker, Beker tweedeklasse |
2012-2013 | |
De Bekker 5 | 1A, Beker eerste klasse |
De Bekker 1/2 | Challenge Cup poule 1, Challenge Cup Finale poule 1 |
De Bekker 4 | 1B, Beker |
2011-2012 | |
Havantia | 2B |
2010-2011 | |
Havantia | 2B |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
15.03.2024 ZOH Hoofdklasse 18. Speeldag |
Camp op den, Michel
/ Senden, Jim Ricky's Pub 1 |
Moonen, Mike
/ Hanssen, Rick Blauw Wit'62 1 |
Verlies |
08.09.2023 ZOH Hoofdklasse 1. Speeldag |
Camp op den, Michel
/ Weijzen, Ben Ricky's Pub 1 |
Bakker, Willy
/ Partouns, Harrie Boskai 2 |
Verlies |
28.04.2023 ZOH Hoofdklasse 10. Speeldag |
Raukema van, Folkert
/ Camp op den, Michel De Bekker 1 |
Lenssen, Maurice
/ Bolkenstijn, Sjef De Kroeg 1 |
Verlies |
21.04.2023 ZOH Hoofdklasse 22. Speeldag |
Camp op den, Michel
/ Goossens, Biek De Bekker 1 |
Adriaanssen, Jeffrey
/ Vandrey, Bernd D'r Prick 1 |
Verlies |
14.04.2023 ZOH Hoofdklasse 21. Speeldag |
Conjour, Thei
/ Camp op den, Michel De Bekker 1 |
Bolkenstijn, Sjef
/ Bartels, Sydney De Kroeg 1 |
Verlies |
31.03.2023 ZOH Hoofdklasse 20. Speeldag |
Camp op den, Michel
/ Weijzen, Ben De Bekker 1 |
Pinxt, Patrick
/ Kools, Alain Eijsden 1 |
Verlies |
31.03.2023 ZOH Hoofdklasse 20. Speeldag |
Camp op den, Michel
/ Conjour, Thei De Bekker 1 |
Atol, Rob
/ Remmers, Patrick Eijsden 1 |
Winst |
24.03.2023 ZOH Hoofdklasse 19. Speeldag |
Camp op den, Michel
/ Weijzen, Ben De Bekker 1 |
Camp op den, Shem
/ Ubachs, Junior Heukske 1 |
Verlies |
17.03.2023 ZOH Hoofdklasse 15. Speeldag |
Camp op den, Michel
/ Raukema van, Folkert De Bekker 1 |
Senden, Piet
/ Boersma, Maurice De Hakkers 1 |
Verlies |
10.03.2023 ZOH Hoofdklasse 18. Speeldag |
Camp op den, Michel
/ Raukema van, Folkert De Bekker 1 |
Moenen, Jose
/ Stitzinger, Frank De Komiek 1 |
Winst |
03.03.2023 ZOH Hoofdklasse 17. Speeldag |
Camp op den, Michel
/ Raukema van, Folkert De Bekker 1 |
Maessen, Sem
/ Hermans, Harley De Paardestal 1 |
Verlies |
24.02.2023 ZOH Hoofdklasse 7. Speeldag |
Camp op den, Michel
/ Raukema van, Folkert De Bekker 1 |
Groothausen, Ramon
/ Kan van, Roger De Komiek 1 |
Winst |
20.01.2023 ZOH Hoofdklasse 14. Speeldag |
Conjour, Thei
/ Camp op den, Michel De Bekker 1 |
Meerakker van de, Wim
/ Erkens, Hub Oude Heide 1 |
Winst |
13.01.2023 ZOH Hoofdklasse 13. Speeldag |
Camp op den, Michel
/ Braek in de, Remi De Bekker 1 |
Bleus, Roger
/ Koenen, Dion Boskai 1 |
Winst |
06.01.2023 ZOH Hoofdklasse 12. Speeldag |
Camp op den, Michel
/ Weijzen, Ben De Bekker 1 |
Jamin, Dennis
/ Rondags, Roy Boskai 2 |
Verlies |
16.12.2022 ZOH Hoofdklasse 11. Speeldag |
Camp op den, Michel
/ Weijzen, Ben De Bekker 1 |
Adriaanssen, Jeffrey
/ Aruvaino, Henk D'r Prick 1 |
Winst |
02.12.2022 ZOH Hoofdklasse 9. Speeldag |
Camp op den, Michel
/ Weijzen, Ben De Bekker 1 |
Partouns, Cyriel
/ Caldenborgh, van, Chris Eijsden 1 |
Winst |
18.11.2022 ZOH Hoofdklasse 8. Speeldag |
Kutaydin, Jeroen
/ Camp op den, Michel De Bekker 1 |
Ubachs, Junior
/ Camp op den, Shem Heukske 1 |
Verlies |
04.11.2022 ZOH Hoofdklasse 6. Speeldag |
Weijzen, Ben
/ Camp op den, Michel De Bekker 1 |
Prickaerts, Niels
/ Jongen, Kay De Paardestal 1 |
Gelijkspel |
14.10.2022 ZOH Hoofdklasse 4. Speeldag |
Camp op den, Michel
/ Conjour, Thei De Bekker 1 |
Speijcken, Nic
/ Starren, Elroy De Hakkers 1 |
Verlies |
07.10.2022 ZOH Beker 1. Ronde |
Conjour, Thei
/ Camp op den, Michel De Bekker 1 |
Mulken van, David
/ Partouns, Harry Eijsden 2 |
Verlies |
30.09.2022 ZOH Hoofdklasse 3. Speeldag |
Camp op den, Michel
/ Conjour, Thei De Bekker 1 |
Bohland, Tom
/ Schmitz, Wiel Oude Heide 1 |
Winst |
16.09.2022 ZOH Hoofdklasse 1. Speeldag |
Camp op den, Michel
/ Conjour, Thei De Bekker 1 |
Franssen, Ties
/ Vanhingel, Herman Boskai 2 |
Winst |
27.05.2022 ZOH Hoofdklasse 5. Speeldag |
Raukema van, Folkert
/ Camp op den, Michel De Bekker 1 |
Kortenray, Hubert
/ Moonen, Mike Boskai 1 |
Verlies |
22.04.2022 ZOH Hoofdklasse 6. Speeldag |
Weijzen, Ben
/ Camp op den, Michel De Bekker 1 |
Teheux, Jean-Paul
/ Kools, Alain Oost Eijsden 1 |
Verlies |
01.04.2022 ZOH Hoofdklasse 4. Speeldag |
Camp op den, Michel
/ Weijzen, Ben De Bekker 1 |
Jus, Eddo
/ Partouns, Harrie Boskai 2 |
Verlies |
25.03.2022 ZOH Hoofdklasse 3. Speeldag |
Camp op den, Michel
/ Metten, Erwin De Bekker 1 |
Vandrey, Bernd
/ Gouders, Freddy D'r Prick 1 |
Gelijkspel |
22.10.2021 ZOH Beker 1. Ronde |
Camp op den, Michel
/ Hanssen, Rick De Bekker 1 |
Tummers, Harald
/ Ropers, Gene DAT Boys 1 |
Winst |
28.02.2020 ZOH Beker 3. Ronde |
Camp op den, Michel
/ Senden, Jim De Bekker 1 |
Mullenders, Maurice
/ Smeets, Rico Blauw Wit'62 1 |
Verlies |
10.01.2020 ZOH Overgangsklasse 15. Speeldag |
Camp op den, Michel
/ Conjour, Thei De Bekker 1 |
Reumerman, Michel
/ Breuer, Wiel Ashley's Army 1 |
Winst |
20.12.2019 ZOH Overgangsklasse 10. Speeldag |
Camp op den, Michel
/ Conjour, Thei De Bekker 1 |
Fransen, Antwan
/ Ploumen, Luuk Pipo Boys 1 |
Verlies |
13.12.2019 ZOH Overgangsklasse 11. Speeldag |
Camp op den, Michel
/ Conjour, Thei De Bekker 1 |
Abels, Twan
/ Wenders, Math 't Tepke 1 |
Winst |
06.12.2019 ZOH Overgangsklasse 12. Speeldag |
Conjour, Thei
/ Camp op den, Michel De Bekker 1 |
Bucks, Hans
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Winst |
11.10.2019 ZOH Beker 1. Ronde |
Conjour, Thei
/ Camp op den, Michel De Bekker 1 |
Bakker, Lejo
/ Meerakker van de, Wim Oude Heide 1 |
Winst |
13.09.2019 ZOH Overgangsklasse 3. Speeldag |
Camp op den, Michel
/ Conjour, Thei De Bekker 1 |
Eerens, Patrick
/ Moenen, Bianca De Komiek 1 |
Winst |
03.05.2019 ZOH Beker Overgangsklasse Kwart finale |
Penders, Yvonne
/ Camp op den, Michel De Bekker 1 |
Abels, Twan
/ Smeets, Johnny 't Tepke 1 |
Verlies |
19.04.2019 ZOH Overgangsklasse 25. Speeldag |
Penders, Yvonne
/ Camp op den, Michel De Bekker 1 |
Essers, Maurice
/ Winkens, Peter Fauquemont 1 |
Winst |
12.04.2019 ZOH Overgangsklasse 24. Speeldag |
Frenken, Bert
/ Camp op den, Michel De Bekker 1 |
Habets, Berry
/ Baggen, Donny The Eagles 1 |
Verlies |
05.04.2019 ZOH Overgangsklasse 23. Speeldag |
Camp op den, Michel
/ Conjour, Thei De Bekker 1 |
Camp op den, Shem
/ Ubachs, Junior 't Heukske 1 |
Gelijkspel |
22.03.2019 ZOH Overgangsklasse 22. Speeldag |
Camp op den, Michel
/ Weijzen, Ben De Bekker 1 |
Franiczek, Wiel
/ Meer van der, Wil Fratelli 1 |
Gelijkspel |
15.03.2019 ZOH Overgangsklasse 21. Speeldag |
Goossens, Biek
/ Camp op den, Michel De Bekker 1 |
Vonken, Wim
/ Franssen, Jo Smidter Boys 1 |
Verlies |
08.03.2019 ZOH Beker Overgangsklasse 2. Ronde |
Camp op den, Michel
/ Conjour, Thei De Bekker 1 |
Lemmens, Jim
/ Sijben, John 't Heukske 1 |
Verlies |
22.02.2019 ZOH Overgangsklasse 20. Speeldag |
Camp op den, Michel
/ Frenken, Bert De Bekker 1 |
Ploumen, Luuk
/ Fransen, Antwan Pipo Boys 1 |
Verlies |
15.02.2019 ZOH Overgangsklasse 19. Speeldag |
Camp op den, Michel
/ Henquet, Fer De Bekker 1 |
Boelen, Rob
/ Daenen, Alex De Jokers 1 |
Verlies |
08.02.2019 ZOH Overgangsklasse 18. Speeldag |
Weijzen, Ben
/ Camp op den, Michel De Bekker 1 |
Packbeers, Wim
/ Vries de, Henry 't Tepke 1 |
Verlies |
01.02.2019 ZOH Overgangsklasse 17. Speeldag |
Camp op den, Michel
/ De Jong, Jeroen De Bekker 1 |
Wersch van, Hub
/ Andriolo, Ralph Blauw Wit'62 2 |
Verlies |
11.01.2019 ZOH Overgangsklasse 15. Speeldag |
Camp op den, Michel
/ Weijzen, Ben De Bekker 1 |
Eggen, Jo
/ Rembosz, Men 't Trefpunt 1 |
Winst |
04.01.2019 ZOH Overgangsklasse 14. Speeldag |
Goossens, Biek
/ Camp op den, Michel De Bekker 1 |
Jacobs, Robert
/ Holshuysen, Jo D'r Bok 1 |
Verlies |
14.12.2018 ZOH Overgangsklasse 13. Speeldag |
Frenken, Bert
/ Camp op den, Michel De Bekker 1 |
Eerens, Patrick
/ Moenen, Bianca De Komiek 1 |
Winst |
16.11.2018 ZOH Overgangsklasse 10. Speeldag |
Camp op den, Michel
/ Tokaya, Eddy De Bekker 1 |
Smeets, Eric
/ Camp op den, Tim 't Heukske 1 |
Verlies |
09.11.2018 ZOH Overgangsklasse 9. Speeldag |
Frenken, Bert
/ Camp op den, Michel De Bekker 1 |
Oirschot van, Wiel
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Verlies |
26.10.2018 ZOH Overgangsklasse 7. Speeldag |
Frenken, Bert
/ Camp op den, Michel De Bekker 1 |
Fransen, Antwan
/ Ploumen, Luuk Pipo Boys 1 |
Verlies |
12.10.2018 ZOH Beker 1. Ronde |
Camp op den, Michel
/ Frenken, Bert De Bekker 1 |
Camps, Jordi
/ Montforts, Marc White Horse 1 |
Verlies |
28.09.2018 ZOH Overgangsklasse 5. Speeldag |
Camp op den, Michel
/ Weijzen, Ben De Bekker 1 |
Vries de, Henry
/ Vries de, Wesley 't Tepke 1 |
Verlies |
21.09.2018 ZOH Overgangsklasse 4. Speeldag |
Frenken, Bert
/ Camp op den, Michel De Bekker 1 |
Scheepers, Peter
/ Mager, Bert Blauw Wit'62 2 |
Winst |
14.09.2018 ZOH Overgangsklasse 3. Speeldag |
Frenken, Bert
/ Camp op den, Michel De Bekker 1 |
Vincken, Vincent
/ Ruyters, Kim De Rode Ridder 1 |
Verlies |
07.09.2018 ZOH Overgangsklasse 2. Speeldag |
Camp op den, Michel
/ Stevens, Jurgen De Bekker 1 |
Kunze, Daniel
/ Sulman, Marco 't Trefpunt 1 |
Verlies |
31.08.2018 ZOH Overgangsklasse 1. Speeldag |
Camp op den, Michel
/ Henquet, Fer De Bekker 1 |
Al, Pascal
/ Michalski, Raymond D'r Bok 1 |
Verlies |
08.06.2018 ZOH Beker 1e klasse Finale |
Camp op den, Michel
/ Henquet, Fer De Bekker 3 |
Schenk, Ziggy
/ Coolen, Ivo 't Straotsje 2 |
Verlies |
01.06.2018 ZOH Beker 1e klasse Halve finale |
Camp op den, Michel
/ Frenken, Bert De Bekker 3 |
Herk, van, Ad
/ Lenssen, John De Paardestal 1 |
Winst |
18.05.2018 ZOH Beker 1e klasse Kwart finale |
Camp op den, Michel
/ Frenken, Bert De Bekker 3 |
Braakhuis, Marc
/ Bovens, Rinaldo Star Club 1 |
Winst |
11.05.2018 ZOH 1e klasse A 26. Speeldag |
Camp op den, Michel
/ Frenken, Bert De Bekker 3 |
Wetzels, Carlo
/ Woug van de, Willy De Capucijn 2 |
Winst |
20.04.2018 ZOH 1e klasse A 24. Speeldag |
Pantus, Bart
/ Camp op den, Michel De Bekker 3 |
Niels, John
/ Buccella, Claudio De Wolfjes 1 |
Winst |
13.04.2018 ZOH 1e klasse A 23. Speeldag |
Frenken, Bert
/ Camp op den, Michel De Bekker 3 |
Maessen, Dennie
/ Maessen, Toby 't Straotsje 2 |
Verlies |
07.04.2018 MultiTable de Bekker 8. Ronde 2. Extra ronde |
Camp op den, Michel / Weijzen, Ben | Jongen, Bas / Jongen, Kay | Verlies |
07.04.2018 MultiTable de Bekker 7. Ronde 2. Extra ronde |
Camp op den, Michel / Weijzen, Ben | Dost, Mark / Hermans, Twan | Verlies |
07.04.2018 MultiTable de Bekker 6. Ronde 2. Extra ronde |
Camp op den, Michel / Weijzen, Ben | Wijers-Sauren, Mechtilde / Starren, Amber | Gelijkspel |
07.04.2018 MultiTable de Bekker 5. Ronde 2. Extra ronde |
Camp op den, Michel / Weijzen, Ben | Ubachs, Junior / Vaessen, Peter | Winst |
07.04.2018 MultiTable de Bekker 2. Ronde 2. Extra ronde |
Camp op den, Michel / Weijzen, Ben | Horen, van, Erik / Horen, van, Jack | Winst |
07.04.2018 MultiTable de Bekker Achtste finale Hoofdronde |
Camp op den, Michel / Weijzen, Ben | Horen, van, Erik / Horen, van, Jack | Verlies |
16.03.2018 ZOH 1e klasse A 20. Speeldag |
Frenken, Bert
/ Camp op den, Michel De Bekker 3 |
Nacken, Ton
/ Arts, Jan Oude Heide 2 |
Winst |
02.03.2018 ZOH 1e klasse A 19. Speeldag |
Frenken, Bert
/ Camp op den, Michel De Bekker 3 |
Hey de, Huub
/ Schoppink, Paul Amicitia 1 |
Gelijkspel |
26.01.2018 ZOH 1e klasse A 16. Speeldag |
Pantus, Bart
/ Camp op den, Michel De Bekker 3 |
Warnier, Stefan
/ Goessens, Mark De Sjmied 1 |
Winst |
19.01.2018 ZOH Beker 3. Ronde |
Camp op den, Michel
/ Kraft, Richard De Bekker 3 |
Nacken, Ton
/ Arts, Jan Oude Heide 2 |
Winst |
05.01.2018 ZOH 1e klasse A 14. Speeldag |
Frenken, Bert
/ Camp op den, Michel De Bekker 3 |
Fraiquin, Jack
/ Montforts, Marc White Horse 1 |
Gelijkspel |
22.12.2017 ZOH 1e klasse A 13. Speeldag |
Frenken, Bert
/ Camp op den, Michel De Bekker 3 |
Wetzels, Carlo
/ Voorwald, Ronald De Capucijn 2 |
Verlies |
01.12.2017 ZOH 1e klasse A 11. Speeldag |
Pantus, Bart
/ Camp op den, Michel De Bekker 3 |
Dijk van, Daniel
/ Dijk van, Steven De Wolfjes 1 |
Winst |
17.11.2017 ZOH Beker 2. Ronde |
Frenken, Bert
/ Camp op den, Michel De Bekker 3 |
Deckers, Hans
/ Zeeuw de, Ger D'r Bok 1 |
Gelijkspel |
10.11.2017 ZOH 1e klasse A 9. Speeldag |
Frenken, Bert
/ Camp op den, Michel De Bekker 3 |
Schoonens, Peter
/ Eulink, Albertus De Sport 1 |
Winst |
03.11.2017 ZOH 1e klasse A 8. Speeldag |
Camp op den, Michel
/ Strikker, Maurice De Bekker 3 |
Bouhamed, Karim
/ Herk van, Theo De Kroeg 2 |
Verlies |
27.10.2017 ZOH 1e klasse A 7. Speeldag |
Reubsaet, Eddy
/ Camp op den, Michel De Bekker 3 |
Nacken, Hub
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Gelijkspel |
20.10.2017 ZOH 1e klasse A 3. Speeldag |
Pantus, Bart
/ Camp op den, Michel De Bekker 3 |
Mulken van, David
/ Colbers, Ronny De Sjmied 1 |
Verlies |
06.10.2017 ZOH Beker 1. Ronde |
Camp op den, Michel
/ Henquet, Fer De Bekker 3 |
Vaessen, Peter
/ Jongen, Kay De Bekker 1 |
Winst |
22.09.2017 ZOH 1e klasse A 4. Speeldag |
Camp op den, Michel
/ Kraft, Richard De Bekker 3 |
Meessen, Robert
/ Frissen, Hub Blauw Wit'62 3 |
Winst |
05.05.2017 1e Klasse 18. Speeldag |
Frenken, Bert
/ Camp op den, Michel De Bekker 3 |
Mounadi, Salah
/ Oostveen, Noud Randstad |
Winst |
24.03.2017 1e Klasse 15. Speeldag |
Frenken, Bert
/ Camp op den, Michel De Bekker 3 |
Bruijnen, Sjaak
/ Bruijnen, Fred Da Capo |
Winst |
10.03.2017 NTVB Beker Terugvalronde 1. Speeldag |
Frenken, Bert
/ Camp op den, Michel De Bekker 3 |
Thomas, Tom
/ Franssen, Mark Da Capo |
Winst |
17.02.2017 1e Klasse 13. Speeldag |
Frenken, Bert
/ Camp op den, Michel De Bekker 3 |
Hendriks, Krit
/ Willems, Sander 't Weverke |
Winst |
13.01.2017 1e Klasse 10. Speeldag |
Camp op den, Michel
/ Frenken, Bert De Bekker 3 |
Verhoeve, Nico
/ Overdijk, Richard De Kroeg 2 |
Verlies |
06.01.2017 NTVB Beker Kwalificatie 4. Ronde |
Camp op den, Michel
/ Senden, Jim De Bekker 3 |
Caris, Paul
/ Coenen, Hendrik Randstad |
Winst |
04.11.2016 1e Klasse 6. Speeldag |
Camp op den, Michel
/ Senden, Jim De Bekker 3 |
Hollanders, Jo
/ Vrancken, Guy Da Capo |
Verlies |
28.10.2016 NTVB Beker Kwalificatie 2. Ronde |
Camp op den, Michel
/ Henquet, Fer De Bekker 3 |
Coelen van de, Math
/ Vrancken, Guy Da Capo |
Verlies |
21.10.2016 1e Klasse 5. Speeldag |
Camp op den, Michel
/ Senden, Jim De Bekker 3 |
Herberghs, Marco
/ Koch, Guido Beat Boys |
Verlies |
07.10.2016 1e Klasse 4. Speeldag |
Camp op den, Michel
/ Frenken, Bert De Bekker 3 |
Willems, Iris
/ Hennekens, Dion 't Weverke |
Winst |
30.09.2016 1e Klasse 3. Speeldag |
Camp op den, Michel
/ Frenken, Bert De Bekker 3 |
Aussems, Jo
/ Brands, Danny De Pitsers |
Verlies |
23.09.2016 NTVB Beker Kwalificatie 1. Ronde |
Camp op den, Michel
/ Henquet, Fer De Bekker 3 |
Herberghs, Sjef
/ Brans-Brabant, Steve Beat Boys |
Verlies |
16.09.2016 1e Klasse 2. Speeldag |
Camp op den, Michel
/ Henquet, Fer De Bekker 3 |
Loontjes, Sven
/ Starren, Roland Dat Boys |
Winst |
09.09.2016 1e Klasse 1. Speeldag |
Camp op den, Michel
/ Senden, Jim De Bekker 3 |
Schaft van de, Raymond
/ Bleijleven, Leon De Kroeg 2 |
Verlies |
27.05.2016 NTVB Beker 1e Klasse 3. Ronde |
Camp op den, Michel
/ Kerckhoffs, Niels De Bekker 4 |
Verheijden, Wesley
/ Houben, Michael Napoleon |
Verlies |
06.05.2016 Eerste Klasse 22. Speeldag |
Camp op den, Michel
/ Conjour, Thei De Bekker 4 |
Pinxt, Patrick
/ Wolters, Roel White horse 1 |
Winst |