Speler > Janssen, Griffin |
---|
Janssen, Griffin |
Informatie |
Categorie: | Heren |
Ranking: | Master |
Vereniging: |
DAT Boys |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 9284 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
DAT Boys 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2022-2023 | |
DAT Boys 1 | ZOH OK Play-off Kampioen, ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2021-2022 | |
DAT Boys 1 | ZOH 1e Klasse, ZOH Beker |
2020-2021 | |
DAT Boys 1 | ZOH 1e klasse |
2019-2020 | |
DAT Boys 1 | ZOH 1e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2018-2019 | |
DAT Boys 1 | ZOH 1e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse |
2017-2018 | |
Dat Boys 1 | ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse |
2016-2017 | |
Dat Boys | 1e Klasse, NTVB Beker Terugvalronde, NTVB Beker Kwalificatie |
2015-2016 | |
DAT Boys 2 | Tweede Klasse, NTVB Beker Algemeen, NTVB Beker 2e Klasse, NTVB Beker Kwalificatie Poule 4 |
2014-2015 | |
DAT Boys 2 | 1A, Beker, Beker eerste klasse, Challenge Cup poule D |
2013-2014 | |
DAT Boys 2 | 1A, Beker, Beker eerste klasse, Challenge Cup poule B3 |
DAT Boys | Zomercompetitie poule B |
2012-2013 | |
DAT Boys 2 | 2A, Beker, Beker tweede klasse |
2011-2012 | |
DAT Boys 1 | Topklasse A |
DAT Boys 2 | 2A |
2010-2011 | |
DAT Boys 2 | 2A |
2009-2010 | |
DAT Boys 2 | 1B |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
20.01.2023 ZOH Overgangsklasse 13. Speeldag |
Janssen, Griffin
/ Starren, Roland DAT Boys 1 |
Niks, Patrick
/ Monsuwe, Hans 't Tepke 1 |
Verlies |
05.04.2019 ZOH 1e klasse A 23. Speeldag |
Janssen, Griffin
/ Frissen, Richard DAT Boys 1 |
Krans, John
/ Romeyn, Edwin Dingus 1 |
Gelijkspel |
25.05.2018 ZOH 1e klasse B 30. Speeldag |
Janssen, Griffin
/ Vaessens, Jim Dat Boys 1 |
Aarts, Jan
/ Smeets, Leon De Pitsers 1 |
Winst |
04.05.2018 ZOH 1e klasse B 27. Speeldag |
Janssen, Griffin
/ Braekt in de, Leon Dat Boys 1 |
Hendriks, Krit
/ Willems, Sander 't Weverke 1 |
Winst |
13.04.2018 ZOH 1e klasse B 25. Speeldag |
Janssen, Griffin
/ Vaessens, Jim Dat Boys 1 |
Bree van, Ton
/ Geurts, May Der Busch 1 |
Gelijkspel |
23.03.2018 ZOH 1e klasse B 23. Speeldag |
Braekt in de, Leon
/ Janssen, Griffin Dat Boys 1 |
Aussems, Leroy
/ Aussems, Menno Proosd 1 |
Winst |
26.01.2018 ZOH 1e klasse B 17. Speeldag |
Janssen, Griffin
/ Duijkers, Bert Dat Boys 1 |
Dingena, Johan
/ Loomans, Armand 't Lamke 1 |
Verlies |
17.11.2017 ZOH Beker 1e klasse 1. Ronde |
Braekt in de, Leon
/ Janssen, Griffin Dat Boys 1 |
Kremer, Geert
/ Majcherek, Martin Amicitia 1 |
Verlies |
20.10.2017 ZOH 1e klasse B 7. Speeldag |
Loontjes, Sven
/ Janssen, Griffin Dat Boys 1 |
Flegel, Alfred
/ Gouder de Beauregard, Tanja D'r Prick 2 |
Verlies |
13.10.2017 ZOH 1e klasse B 6. Speeldag |
Janssen, Griffin
/ Starren, Roland Dat Boys 1 |
Mols, Mat
/ Duchateau, Jo De Pitsers 1 |
Verlies |
06.10.2017 ZOH Beker 1. Ronde |
Janssen, Griffin
/ Vaassens, Jean Pierre Dat Boys 1 |
Krans, John
/ Romeyn, Edwin Dingus 1 |
Winst |
29.09.2017 ZOH 1e klasse B 5. Speeldag |
Janssen, Griffin
/ Vaessens, Jim Dat Boys 1 |
Engels, Jo
/ Tilburg van, Jos Der Bergbock 1 |
Winst |
22.09.2017 ZOH 1e klasse B 4. Speeldag |
Janssen, Griffin
/ Vaassens, Jean Pierre Dat Boys 1 |
Dijk van, Arnold
/ Straube, Rick Dingus 1 |
Verlies |
02.12.2016 NTVB Beker Kwalificatie 3. Ronde |
Janssen, Griffin
/ Starren, Roland Dat Boys |
Spijkers, John
/ Peijnenburg, Patrick De Rode Ridder |
Verlies |
21.10.2016 1e Klasse 5. Speeldag |
Janssen, Griffin
/ Starren, Roland Dat Boys |
Laeven, Paul
/ Keulers, Harrie 't Weverke |
Verlies |
07.10.2016 1e Klasse 4. Speeldag |
Janssen, Griffin
/ Starren, Roland Dat Boys |
Thieme, Ferry
/ Brands, Danny De Pitsers |
Verlies |
16.09.2016 1e Klasse 2. Speeldag |
Janssen, Griffin
/ Fraats, Farri Dat Boys |
Strikker, Maurice
/ Tokaya, Eddy De Bekker 3 |
Gelijkspel |
09.09.2016 1e Klasse 1. Speeldag |
Frissen, Richard
/ Janssen, Griffin Dat Boys |
Sauer, Jack
/ Manders, Kai Randstad |
Verlies |
20.05.2016 NTVB Beker 2e Klasse 2. Ronde |
Janssen, Griffin
/ Frissen, Richard DAT Boys 2 |
Wetzels, Pascal
/ Stijns, Allan De Bekker 5 |
Winst |
06.05.2016 Tweede Klasse 22. Speeldag |
Frissen, Richard
/ Janssen, Griffin DAT Boys 2 |
Lemmens, Dave
/ Ghijsen, Jean Star Club 2 |
Verlies |
29.04.2016 Tweede Klasse 21. Speeldag |
Janssen, Griffin
/ Frissen, Richard DAT Boys 2 |
Hendriks, Krit
/ Eurelings, Pascal 't Weverke |
Winst |
15.04.2016 Tweede Klasse 19. Speeldag |
Janssen, Griffin
/ Starren, Roland DAT Boys 2 |
Brans-Brabant, Mike
/ Coenen, Youri Beat Boys |
Winst |
08.04.2016 Tweede Klasse 11. Speeldag |
Janssen, Griffin
/ Frissen, Richard DAT Boys 2 |
Konigs, Ingmar
/ Bovens, Hennie Star Club 2 |
Winst |
01.04.2016 NTVB Beker 2e Klasse 1. Ronde |
Janssen, Griffin
/ Frissen, Richard DAT Boys 2 |
Thimister, Roy
/ Heuvel van de, Bert White Horse 2 |
Verlies |
11.03.2016 Tweede Klasse 17. Speeldag |
Janssen, Griffin
/ Tummers, Harald DAT Boys 2 |
Camp, Op den, Bas
/ Smeets, Eric De Bekker 5 |
Verlies |
04.03.2016 Tweede Klasse 16. Speeldag |
Janssen, Griffin
/ Frissen, Richard DAT Boys 2 |
Calvia, Angelo
/ Loo van, Boy De Capucijn 2 |
Winst |
26.02.2016 NTVB Beker Kwalificatie Poule 4 5. Speeldag |
Janssen, Griffin
/ Heusschen, Mike DAT Boys 2 |
Herberghs, Marco
/ Koch, Guido Beat Boys |
Verlies |
29.01.2016 Tweede Klasse 13. Speeldag |
Janssen, Griffin
/ Heusschen, Mike DAT Boys 2 |
Cuperus, Niels
/ Hendriks, Jim Time Out |
Verlies |
22.01.2016 NTVB Beker Kwalificatie Poule 4 4. Speeldag |
Janssen, Griffin
/ Frissen, Richard DAT Boys 2 |
Labruzzo, Maurizzio
/ Wishaupt, Glenn Napoleon |
Winst |
15.01.2016 Tweede Klasse 10. Speeldag |
Janssen, Griffin
/ Heusschen, Mike DAT Boys 2 |
Eurelings - Soons, Bianca
/ Hendriks, Krit 't Weverke |
Verlies |
08.01.2016 Tweede Klasse 12. Speeldag |
Janssen, Griffin
/ Frissen, Richard DAT Boys 2 |
Berk, van den, Richard
/ Berk, van den, Guido White Horse 2 |
Winst |
27.11.2015 NTVB Beker Kwalificatie Poule 4 3. Speeldag |
Janssen, Griffin
/ Heusschen, Mike DAT Boys 2 |
Bartholomeus, Huub
/ Seijen, Francois Star Club 1 |
Verlies |
20.11.2015 Tweede Klasse 9. Speeldag |
Janssen, Griffin
/ Tummers, Harald DAT Boys 2 |
Vincken, Harry
/ Harenczyk, Rob De Rode Ridder |
Winst |
13.11.2015 Tweede Klasse 8. Speeldag |
Heusschen, Mike
/ Janssen, Griffin DAT Boys 2 |
Herberghs, Sjef
/ Brans-Brabant, Steve Beat Boys |
Verlies |
06.11.2015 Tweede Klasse 7. Speeldag |
Janssen, Griffin
/ Tummers, Harald DAT Boys 2 |
Mounadi, Salah
/ De La Croix, Gerwin Randstad |
Winst |
30.10.2015 NTVB Beker Kwalificatie Poule 4 2. Speeldag |
Janssen, Griffin
/ Heusschen, Mike DAT Boys 2 |
Beniers, Gino
/ Werlotte, Maurice DAT Boys 1 |
Verlies |
23.10.2015 Tweede Klasse 6. Speeldag |
Janssen, Griffin
/ Heusschen, Mike DAT Boys 2 |
Ortmans, Stan
/ Smeets, Eric De Bekker 5 |
Gelijkspel |
02.10.2015 NTVB Beker Kwalificatie Poule 4 1. Speeldag |
Janssen, Griffin
/ Heusschen, Mike DAT Boys 2 |
Schaft van de, Raymond
/ Bleijleven, Leon de Kroeg 1 |
Verlies |
25.09.2015 Tweede Klasse 3. Speeldag |
Janssen, Griffin
/ Starren, Roland DAT Boys 2 |
Cramer, Nicole
/ Lahaye, Sharon De Dolomiet 2 |
Winst |
18.09.2015 Tweede Klasse 2. Speeldag |
Janssen, Griffin
/ Heusschen, Mike DAT Boys 2 |
Snippe, Hein
/ Snippe, Rogier Time Out |
Verlies |
11.09.2015 Tweede Klasse 1. Speeldag |
Janssen, Griffin
/ Frissen, Richard DAT Boys 2 |
Vrijhoeven, Jean Pierre
/ Schroen, Dave White Horse 2 |
Winst |
22.05.2015 1A 22. Speeldag |
Janssen, Griffin
/ Starren, Roland DAT Boys 2 |
Frijns, Bjorn
/ Frijns, Vivian Du Commerce 1 |
Winst |
24.04.2015 1A 20. Speeldag |
Janssen, Griffin
/ Frissen, Richard DAT Boys 2 |
Dresen, Hennie
/ Kicken, Noel Ammezasie |
Winst |
20.03.2015 1A 17. Speeldag |
Janssen, Griffin
/ Starren, Roland DAT Boys 2 |
Montforts, Marc
/ Fraiquin, Jack White Horse 1 |
Verlies |
13.03.2015 1A 16. Speeldag |
Janssen, Griffin
/ Starren, Roland DAT Boys 2 |
Cainero, Roberto
/ Ubags, Gino Star Club 1 |
Verlies |
27.02.2015 1A 15. Speeldag |
Janssen, Griffin
/ Starren, Roland DAT Boys 2 |
Cox, Leon
/ Beckers, Richard De Poart |
Verlies |
06.02.2015 1A 14. Speeldag |
Janssen, Griffin
/ Tummers, Harald DAT Boys 2 |
Hartmans, Dominic
/ Geron, Maurice De Smid |
Gelijkspel |
30.01.2015 1A 13. Speeldag |
Janssen, Griffin
/ Vaessens, Jim DAT Boys 2 |
Bosch van den, Hub
/ Maassen, Mark De Pitsers |
Verlies |
09.01.2015 1A 11. Speeldag |
Janssen, Griffin
/ Starren, Roland DAT Boys 2 |
Partouns, Maurice
/ Wolfs, Michael Du Commerce 1 |
Winst |
19.12.2014 Challenge Cup poule D 2. Speeldag |
Janssen, Griffin
/ Frissen, Richard DAT Boys 2 |
Poelmans, Harry
/ Lahaye, Leroy Dolomiet 1 |
Verlies |
05.12.2014 1A 10. Speeldag |
Janssen, Griffin
/ Frissen, Richard DAT Boys 2 |
Ben van der, Charly
/ Boekhorst, Hans 't Heukske |
Verlies |
28.11.2014 1A 9. Speeldag |
Janssen, Griffin
/ Frissen, Richard DAT Boys 2 |
Gulikers, Luuk
/ Masotte, Ivo Ammezasie |
Winst |
14.11.2014 1A 8. Speeldag |
Janssen, Griffin
/ Smitsmans, Guenant DAT Boys 2 |
Mennens, Dion
/ Jans, Arie De Rode Ridder 2 |
Verlies |
07.11.2014 1A 7. Speeldag |
Janssen, Griffin
/ Vaessens, Jim DAT Boys 2 |
Camp, Op den, Bas
/ Steinbach, Weiro De Bekker 4 |
Winst |
31.10.2014 Challenge Cup poule D 1. Speeldag |
Janssen, Griffin
/ Heusschen, Mike DAT Boys 2 |
Walthouwer, Jo
/ Mounadi, Salah Randstad |
Gelijkspel |
17.10.2014 1A 5. Speeldag |
Janssen, Griffin
/ Smitsmans, Guenant DAT Boys 2 |
Lambertus, Han
/ Dierx, Wim Star Club 1 |
Winst |
03.10.2014 1A 4. Speeldag |
Janssen, Griffin
/ Starren, Roland DAT Boys 2 |
Theunissen, Marcel
/ Frusch, Jos De Poart |
Winst |
26.09.2014 1A 3. Speeldag |
Janssen, Griffin
/ Keulen, Jurgen DAT Boys 2 |
Kleijnen, Roy
/ Nix, Robert De Smid |
Verlies |
19.09.2014 1A 2. Speeldag |
Janssen, Griffin
/ Frissen, Richard DAT Boys 2 |
Aarts, Jan
/ Driessen, Jacky De Pitsers |
Winst |
12.09.2014 1A 1. Speeldag |
Janssen, Griffin
/ Keulen, Jurgen DAT Boys 2 |
Kurvers, Raymond
/ Frenken, Bert De Bekker 5 |
Verlies |
22.08.2014 Zomercompetitie poule B 10. Speeldag |
Janssen, Griffin
/ Duijkers, Bert DAT Boys |
Bertrand, Birgit
/ Karzick, Jurgen Dr Prick |
Winst |
22.08.2014 Zomercompetitie poule B 10. Speeldag |
Janssen, Griffin
/ Duijkers, Bert DAT Boys |
Lange, Klaus
/ Gortges, Manfred Dr Prick |
Winst |
22.08.2014 Zomercompetitie poule B 10. Speeldag |
Janssen, Griffin
/ Duijkers, Bert DAT Boys |
Menten, Harry
/ Burgers, Roger Dr Prick |
Winst |
15.08.2014 Zomercompetitie poule B 9. Speeldag |
Duijkers, Bert
/ Janssen, Griffin DAT Boys |
Partouns, Cas
/ Hesemans, Johnny Le Cramignon |
Winst |
15.08.2014 Zomercompetitie poule B 9. Speeldag |
Duijkers, Bert
/ Janssen, Griffin DAT Boys |
Tredunari, Giovanni
/ Vandevenne, Tim Le Cramignon |
Gelijkspel |
15.08.2014 Zomercompetitie poule B 9. Speeldag |
Duijkers, Bert
/ Janssen, Griffin DAT Boys |
Camps, Jordi
/ Jansen, Danny Le Cramignon |
Winst |
08.08.2014 Zomercompetitie poule B 8. Speeldag |
Frissen, Richard
/ Janssen, Griffin DAT Boys |
Harenczyk, Rob
/ van de Ven, Robert De Rode Ridder 2 |
Gelijkspel |
08.08.2014 Zomercompetitie poule B 8. Speeldag |
Frissen, Richard
/ Janssen, Griffin DAT Boys |
Visser de, Ton
/ Loonen, Roel De Rode Ridder 2 |
Verlies |
08.08.2014 Zomercompetitie poule B 8. Speeldag |
Frissen, Richard
/ Janssen, Griffin DAT Boys |
Zanders, Peter
/ Peijnenburg, Patrick De Rode Ridder 2 |
Winst |
01.08.2014 Zomercompetitie poule B 7. Speeldag |
Frissen, Richard
/ Janssen, Griffin DAT Boys |
Janssen, Pascal
/ Bakker, Willy De Capucijn 1 |
Winst |
01.08.2014 Zomercompetitie poule B 7. Speeldag |
Frissen, Richard
/ Janssen, Griffin DAT Boys |
Partouns, Mitchell
/ Roberts, Iwan De Capucijn 1 |
Winst |
01.08.2014 Zomercompetitie poule B 7. Speeldag |
Frissen, Richard
/ Janssen, Griffin DAT Boys |
Jus, Eddo
/ Partouns, Harrie De Capucijn 1 |
Verlies |
18.07.2014 Zomercompetitie poule B 5. Speeldag |
Janssen, Griffin
/ Duijkers, Bert DAT Boys |
Lange, Klaus
/ Gortges, Manfred Dr Prick |
Gelijkspel |
18.07.2014 Zomercompetitie poule B 5. Speeldag |
Janssen, Griffin
/ Duijkers, Bert DAT Boys |
Bosch, Edwin
/ Menten, Harry Dr Prick |
Verlies |
18.07.2014 Zomercompetitie poule B 5. Speeldag |
Janssen, Griffin
/ Duijkers, Bert DAT Boys |
Karzick, Jurgen
/ Burgers, Roger Dr Prick |
Verlies |
11.07.2014 Zomercompetitie poule B 4. Speeldag |
Janssen, Griffin
/ Duijkers, Bert DAT Boys |
Camps, Jordi
/ Doijen, Didier Le Cramignon |
Winst |
11.07.2014 Zomercompetitie poule B 4. Speeldag |
Janssen, Griffin
/ Duijkers, Bert DAT Boys |
Hesemans, Johnny
/ Vandevenne, Tim Le Cramignon |
Gelijkspel |
11.07.2014 Zomercompetitie poule B 4. Speeldag |
Janssen, Griffin
/ Duijkers, Bert DAT Boys |
Bemelmans, Kevin
/ Jansen, Danny Le Cramignon |
Winst |
04.07.2014 Zomercompetitie poule B 3. Speeldag |
Janssen, Griffin
/ Fraats, Farri DAT Boys |
Velthuizen, Wim
/ Visser de, Ton De Rode Ridder 2 |
Verlies |
04.07.2014 Zomercompetitie poule B 3. Speeldag |
Janssen, Griffin
/ Fraats, Farri DAT Boys |
Hermes, Melanie
/ Dijk van, Ricky De Rode Ridder 2 |
Winst |
04.07.2014 Zomercompetitie poule B 3. Speeldag |
Janssen, Griffin
/ Fraats, Farri DAT Boys |
Hermes, Peter
/ Loonen, Roel De Rode Ridder 2 |
Winst |
27.06.2014 Zomercompetitie poule B 2. Speeldag |
Frissen, Richard
/ Janssen, Griffin DAT Boys |
Jus, Eddo
/ Thijssen, Hubert De Capucijn 1 |
Verlies |
27.06.2014 Zomercompetitie poule B 2. Speeldag |
Frissen, Richard
/ Janssen, Griffin DAT Boys |
Partouns, Harrie
/ Bakker, Willy De Capucijn 1 |
Verlies |
27.06.2014 Zomercompetitie poule B 2. Speeldag |
Frissen, Richard
/ Janssen, Griffin DAT Boys |
Dingena, Marcel
/ Partouns, Mitchell De Capucijn 1 |
Verlies |
20.06.2014 Zomercompetitie poule B 1. Speeldag |
Starren, Roland
/ Janssen, Griffin DAT Boys |
Vos, Wim
/ Loo van, Andre De Kroeg |
Verlies |
20.06.2014 Zomercompetitie poule B 1. Speeldag |
Starren, Roland
/ Janssen, Griffin DAT Boys |
Loo van, Danny
/ Bleijleven, Leon De Kroeg |
Verlies |
20.06.2014 Zomercompetitie poule B 1. Speeldag |
Starren, Roland
/ Janssen, Griffin DAT Boys |
Van Sint Feijth, Charon
/ Overdijk, Richard De Kroeg |
Winst |
16.05.2014 1A 21. Speeldag |
Janssen, Griffin
/ Fraats, Farri DAT Boys 2 |
Dingena, Johan
/ Ritchi, Jo Lamke 1 |
Verlies |
09.05.2014 1A 20. Speeldag |
Janssen, Griffin
/ Smitsmans, Guenant DAT Boys 2 |
Royen, Roger
/ Geron, Maurice De Smid 2 |
Winst |
11.04.2014 1A 17. Speeldag |
Braekt in de, Leon
/ Janssen, Griffin DAT Boys 2 |
Schenk, Cor
/ Dassen, Math Dolomiet |
Verlies |
04.04.2014 1A 16. Speeldag |
Janssen, Griffin
/ Smitsmans, Guenant DAT Boys 2 |
Erkens, Jules
/ Koevoets, Fred Waardhof Boys |
Winst |
14.03.2014 1A 14. Speeldag |
Janssen, Griffin
/ Starren, Roland DAT Boys 2 |
Thieme, Ferry
/ Brands, Danny De Pitsers |
Winst |
07.03.2014 Challenge Cup poule B3 3. Speeldag |
Janssen, Griffin
/ Smitsmans, Guenant DAT Boys 2 |
Lebon, Dave
/ Eerens, Mitch Dolomiet |
Verlies |
14.02.2014 Beker eerste klasse 3. Ronde |
Janssen, Griffin
/ Smitsmans, Guenant DAT Boys 2 |
Walthie, Nicole
/ Loomans, Armand Lamke 1 |
Verlies |
07.02.2014 1A 12. Speeldag |
Janssen, Griffin
/ Starren, Roland DAT Boys 2 |
Franssen, Ties
/ De La Croix, Gerwin Da Capo 2 |
Gelijkspel |
24.01.2014 1A 10. Speeldag |
Janssen, Griffin
/ Smitsmans, Guenant DAT Boys 2 |
Maessen, Dennie
/ Maessen, Toby Lamke 1 |
Verlies |
17.01.2014 1A 9. Speeldag |
Janssen, Griffin
/ Starren, Roland DAT Boys 2 |
Prevoo, Frans
/ Haren van, John De Smid 2 |
Winst |
03.01.2014 1A 8. Speeldag |
Janssen, Griffin
/ Frissen, Richard DAT Boys 2 |
Martens, Edwin
/ Remmers, Frens Haciënda |
Verlies |
29.11.2013 1A 6. Speeldag |
Janssen, Griffin
/ Starren, Roland DAT Boys 2 |
Lahaye, Andre
/ Lahaye, Leroy Dolomiet |
Verlies |
01.11.2013 Challenge Cup poule B3 2. Speeldag |
Janssen, Griffin
/ Starren, Roland DAT Boys 2 |
Bruijnen, Sjaak
/ Bruijnen, Fred Da Capo 2 |
Gelijkspel |