Speler > Smeets, Maurice |
---|
Smeets, Maurice |
Informatie |
Categorie: | Senioren |
Ranking: | Master |
Vereniging: |
Ricky's Pub |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 461 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Ricky's Pub 3 | ZOH 2e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 2e Klasse |
2022-2023 | |
D'r Bok 1 | ZOH 3e klasse Play-off Kampioen, ZOH 3e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 3e Klasse |
2021-2022 | |
De Bekker 3 | ZOH 3e klasse, ZOH Beker |
2020-2021 | |
De Bekker 4 | ZOH 2e klasse |
2019-2020 | |
De Bekker 3 | ZOH 1e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2018-2019 | |
De Bekker 3 | ZOH 2e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 2e klasse |
2017-2018 | |
De Bekker 4 | ZOH 2e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 2e klasse |
2016-2017 | |
De Bekker 2 | Ere Afdeling, NTVB Algemene Bekerronde, NTVB Beker Kwalificatie |
2015-2016 | |
De Bekker 3 | Ereklasse, NTVB Beker Algemeen, NTVB Beker Kwalificatie Poule 2 |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
22.03.2024 ZOH 2e Klasse 19. Speeldag |
Smeets, Maurice
/ Verdonschot, Danny Ricky's Pub 3 |
Habets, Ivo
/ Lempers, Peter 't Graefke 1 |
Winst |
22.03.2024 ZOH 2e Klasse 19. Speeldag |
Smeets, Maurice
/ Kerckhoffs, Niels Ricky's Pub 3 |
Habets, John
/ Laumeyer, Frank 't Graefke 1 |
Winst |
15.03.2024 ZOH 2e Klasse 18. Speeldag |
Smeets, Maurice
/ Kerckhoffs, Niels Ricky's Pub 3 |
Koch, Guido
/ Herberghs, Marco Boskai 4 |
Winst |
08.03.2024 ZOH 2e Klasse 17. Speeldag |
Smeets, Maurice
/ Kerckhoffs, Niels Ricky's Pub 3 |
Hey de, Huub
/ Delft van, Bram Oude Heide 2 |
Winst |
23.02.2024 ZOH 2e Klasse 16. Speeldag |
Smeets, Maurice
/ Kerckhoffs, Niels Ricky's Pub 3 |
Otermans, Andre
/ Swelsen, Jan Peter 't Weverke 1 |
Winst |
26.01.2024 ZOH 2e Klasse 14. Speeldag |
Smeets, Maurice
/ Kerckhoffs, Niels Ricky's Pub 3 |
Amerongen jr, Albert
/ Berg, Henk D'r Bok 1 |
Winst |
05.01.2024 ZOH 2e Klasse 12. Speeldag |
Smeets, Maurice
/ Kerckhoffs, Niels Ricky's Pub 3 |
Vermeer, Albert
/ Zanders, Peter Dingus 2 |
Winst |
15.12.2023 ZOH Beker 2e Klasse 1. Ronde |
Smeets, Maurice
/ Kerckhoffs, Niels Ricky's Pub 3 |
Habets, John
/ Habets, Ivo 't Graefke 1 |
Winst |
08.12.2023 ZOH 2e Klasse 11. Speeldag |
Smeets, Maurice
/ Kerckhoffs, Niels Ricky's Pub 3 |
Senden, Leonie
/ Roeleveld, Sonja Oude Heide 3 |
Winst |
01.12.2023 ZOH 2e Klasse 10. Speeldag |
Kerckhoffs, Niels
/ Smeets, Maurice Ricky's Pub 3 |
Aretz, Frans
/ Bussens, Rob A Jen Kirch 2 |
Winst |
24.11.2023 ZOH 2e Klasse 9. Speeldag |
Smeets, Maurice
/ Conjour, Danny Ricky's Pub 3 |
Schoonens, Peter
/ Vliet, van, Jeffrey Oud Genhei 1 |
Winst |
10.11.2023 ZOH 2e Klasse 1. Speeldag |
Smeets, Maurice
/ Kerckhoffs, Niels Ricky's Pub 3 |
Maes, Nathan
/ Nollgen, Martin Dingus 2 |
Verlies |
03.11.2023 ZOH 2e Klasse 8. Speeldag |
Smeets, Maurice
/ Kerckhoffs, Niels Ricky's Pub 3 |
Adriaansen, Raymond
/ Kuipers, Ruud 't Graefke 1 |
Winst |
27.10.2023 ZOH 2e Klasse 7. Speeldag |
Smeets, Maurice
/ Kerckhoffs, Niels Ricky's Pub 3 |
Herberghs, Sjef
/ Conjour, Thei Boskai 4 |
Winst |
20.10.2023 ZOH 2e Klasse 6. Speeldag |
Smeets, Maurice
/ Kerckhoffs, Niels Ricky's Pub 3 |
Hey de, Huub
/ Lehmann, Dietmar Oude Heide 2 |
Winst |
29.09.2023 ZOH Beker 1. Ronde |
Smeets, Maurice
/ Kerckhoffs, Niels Ricky's Pub 3 |
Berk, van den, Richard
/ Goessens, Renate Eijsden 3 |
Winst |
22.09.2023 ZOH 2e Klasse 3. Speeldag |
Smeets, Maurice
/ Kerckhoffs, Niels Ricky's Pub 3 |
Amerongen jr, Albert
/ Berg, Henk D'r Bok 1 |
Winst |
15.09.2023 ZOH 2e Klasse 2. Speeldag |
Smeets, Maurice
/ Kerckhoffs, Niels Ricky's Pub 3 |
Kleijnen, Roy
/ Wouters, Maurice De Smid 1 |
Verlies |
09.06.2023 ZOH Beker 3e Klasse Finale |
Smeets, Maurice
/ Statucki, Roy D'r Bok 1 |
Berk, van den, Richard
/ Frijns, Vivian Eijsden 3 |
Winst |
21.04.2023 ZOH 3e klasse Play-off Kampioen 6. Speeldag |
Statucki, Roy
/ Smeets, Maurice D'r Bok 1 |
Frijns, Bjorn
/ Ronda, Michael Eijsden 3 |
Winst |
14.04.2023 ZOH 3e klasse Play-off Kampioen 5. Speeldag |
Smeets, Maurice
/ Statucki, Roy D'r Bok 1 |
Wetzels, Pascal
/ Kerckhoffs, Niels De Bekker 3 |
Verlies |
31.03.2023 ZOH 3e klasse Play-off Kampioen 4. Speeldag |
Smeets, Maurice
/ Statucki, Roy D'r Bok 1 |
Biermans, Piet
/ Lempers, Peter 't Graefke 1 |
Winst |
31.03.2023 ZOH 3e klasse Play-off Kampioen 4. Speeldag |
Smeets, Maurice
/ Statucki, Roy D'r Bok 1 |
Coumans, Johan
/ Kuipers, Ruud 't Graefke 1 |
Verlies |
24.03.2023 ZOH 3e klasse Play-off Kampioen 3. Speeldag |
Statucki, Roy
/ Smeets, Maurice D'r Bok 1 |
Frijns, Bjorn
/ Ronda, Michael Eijsden 3 |
Winst |
17.03.2023 ZOH 3e klasse Play-off Kampioen 2. Speeldag |
Statucki, Roy
/ Smeets, Maurice D'r Bok 1 |
Laumeyer, Frank
/ Adriaansen, Raymond 't Graefke 1 |
Verlies |
10.03.2023 ZOH 3e klasse Play-off Kampioen 1. Speeldag |
Smeets, Maurice
/ Statucki, Roy D'r Bok 1 |
Camp, Op den, Bas
/ Conjour, Danny De Bekker 3 |
Verlies |
10.02.2023 ZOH 3e Klasse 10. Speeldag |
Smeets, Maurice
/ Statucki, Roy D'r Bok 1 |
Wijhe van, Jules
/ Schaap, Kenneth Oud Genhei 1 |
Winst |
03.02.2023 ZOH 3e Klasse 14. Speeldag |
Statucki, Roy
/ Smeets, Maurice D'r Bok 1 |
Coumans, Johan
/ Kuipers, Ruud 't Graefke 1 |
Winst |
27.01.2023 ZOH Beker 2. Ronde |
Smeets, Maurice
/ Statucki, Roy D'r Bok 1 |
Jongen, Bas
/ Ramaekers, Bryan Blauw Wit'62 1 |
Verlies |
20.01.2023 ZOH 3e Klasse 2. Speeldag |
Smeets, Maurice
/ Statucki, Roy D'r Bok 1 |
Simons, Bianca
/ Simons, Veerle Oude Heide 3 |
Winst |
20.01.2023 ZOH 3e Klasse 2. Speeldag |
Smeets, Maurice
/ Statucki, Roy D'r Bok 1 |
Frijns-Rutjens, Kim
/ Verhaeg-Weber, Jonita Oude Heide 3 |
Winst |
13.01.2023 ZOH 3e Klasse 13. Speeldag |
Smeets, Maurice
/ Statucki, Roy D'r Bok 1 |
Wetzels, Pascal
/ Kerckhoffs, Niels De Bekker 3 |
Verlies |
06.01.2023 ZOH 3e Klasse 12. Speeldag |
Statucki, Roy
/ Smeets, Maurice D'r Bok 1 |
Czako, Viktor
/ Czako, Gabor Carboon 1 |
Verlies |
02.12.2022 ZOH 3e Klasse 9. Speeldag |
Statucki, Roy
/ Smeets, Maurice D'r Bok 1 |
Halen-Leeuwen van, Brigitte
/ Verhaeg-Weber, Jonita Oude Heide 3 |
Winst |
18.11.2022 ZOH 3e Klasse 8. Speeldag |
Statucki, Roy
/ Smeets, Maurice D'r Bok 1 |
Heuvel van den, Dave
/ Goessens, Renate Eijsden 3 |
Winst |
11.11.2022 ZOH 3e Klasse 7. Speeldag |
Statucki, Roy
/ Smeets, Maurice D'r Bok 1 |
Wouters, Wim
/ Laumeyer, Frank 't Graefke 1 |
Verlies |
04.11.2022 ZOH 3e Klasse 6. Speeldag |
Smeets, Maurice
/ Statucki, Roy D'r Bok 1 |
Wetzels, Pascal
/ Kerckhoffs, Niels De Bekker 3 |
Verlies |
21.10.2022 ZOH 3e Klasse 5. Speeldag |
Statucki, Roy
/ Smeets, Maurice D'r Bok 1 |
Feher, Laszlo
/ Czako, Gabor Carboon 1 |
Gelijkspel |
14.10.2022 ZOH 3e Klasse 4. Speeldag |
Statucki, Roy
/ Smeets, Maurice D'r Bok 1 |
Nacken, Hub
/ Peters, Jan Oude Heide 2 |
Winst |
07.10.2022 ZOH Beker 1. Ronde |
Statucki, Roy
/ Smeets, Maurice D'r Bok 1 |
Reitz, Renaldo
/ Stitzinger, Mat Op de Bosch 1 |
Winst |
30.09.2022 ZOH 3e Klasse 3. Speeldag |
Statucki, Roy
/ Smeets, Maurice D'r Bok 1 |
Wijhe van, Jules
/ Vliet, van, Jeffrey Oud Genhei 1 |
Winst |
16.09.2022 ZOH 3e Klasse 1. Speeldag |
Statucki, Roy
/ Smeets, Maurice D'r Bok 1 |
Wintjens, Nick
/ Wolters, Roel Eijsden 3 |
Verlies |
10.06.2022 ZOH 3e klasse 11. Speeldag |
Kerckhoffs, Niels
/ Smeets, Maurice De Bekker 3 |
Berg, Henk
/ Sangers, Rene D'r Bok 2 |
Winst |
03.06.2022 ZOH 3e klasse 10. Speeldag |
Smeets, Maurice
/ Kerckhoffs, Niels De Bekker 3 |
Kuipers, Ruud
/ Coumans, Johan 't Graefke 1 |
Verlies |
27.05.2022 ZOH 3e klasse 1. Speeldag |
Kerckhoffs, Niels
/ Smeets, Maurice De Bekker 3 |
Jamin, Dennis
/ Rondags, Roy Da Capo 2 |
Verlies |
13.05.2022 ZOH 3e klasse 9. Speeldag |
Kerckhoffs, Niels
/ Smeets, Maurice De Bekker 3 |
Partouns, Mitchell
/ Caris, Paul Boskai 4 |
Winst |
22.04.2022 ZOH 3e klasse 6. Speeldag |
Kerckhoffs, Niels
/ Smeets, Maurice De Bekker 3 |
Wintjens, Nick
/ Wolters, Roel Eijsden 2 |
Verlies |
01.04.2022 ZOH 3e klasse 4. Speeldag |
Lehmann, Dietmar
/ Smeets, Maurice De Bekker 3 |
Muijs, Maurice
/ Ollargiu, Miranda Carboon 1 |
Winst |
01.04.2022 ZOH 3e klasse 4. Speeldag |
Kerckhoffs, Niels
/ Smeets, Maurice De Bekker 3 |
Willekes, Andre
/ Willekes, Bryan Carboon 1 |
Winst |
25.03.2022 ZOH 3e klasse 2. Speeldag |
Kerckhoffs, Niels
/ Smeets, Maurice De Bekker 3 |
Kesselaer, Huub
/ Delft van, Bram Oude Heide 2 |
Winst |
22.10.2021 ZOH Beker 1. Ronde |
Kerckhoffs, Niels
/ Smeets, Maurice De Bekker 3 |
Harenczyk, Ryan
/ Harenczyk, Roman D'r Bok 2 |
Verlies |
06.03.2020 ZOH 1e klasse A 20. Speeldag |
Kerckhoffs, Niels
/ Smeets, Maurice De Bekker 3 |
Lamberts, Ger
/ Rembosz, Men 't Trefpunt 1 |
Verlies |
28.02.2020 ZOH Beker 3. Ronde |
Smeets, Maurice
/ Conjour, Danny De Bekker 3 |
Gelissen, Sandro
/ Verpoort, Gus De Bekker 2 |
Verlies |
31.01.2020 ZOH 1e klasse A 17. Speeldag |
Conjour, Danny
/ Smeets, Maurice De Bekker 3 |
Voorwald, Ronald
/ Wetzels, Carlo De Capucijn 3 |
Verlies |
17.01.2020 ZOH 1e klasse A 16. Speeldag |
Dubois, Harold
/ Smeets, Maurice De Bekker 3 |
Schillings, Jurgen
/ Spronck, Dave DAT Boys 1 |
Verlies |
10.01.2020 ZOH 1e klasse A 15. Speeldag |
Smeets, Maurice
/ Dubois, Harold De Bekker 3 |
Dingena, Johan
/ Dingena, Donny 't Lämke 1 |
Verlies |
06.12.2019 ZOH 1e klasse A 12. Speeldag |
Dubois, Harold
/ Smeets, Maurice De Bekker 3 |
Bonten, Wiel
/ Klinkenberg, Bjorn Der Bergbock 1 |
Winst |
22.11.2019 ZOH 1e klasse A 11. Speeldag |
Lehmann, Dietmar
/ Smeets, Maurice De Bekker 3 |
Mols, Mat
/ Duchateau, Jo De Pitsers 1 |
Verlies |
08.11.2019 ZOH 1e klasse A 9. Speeldag |
Dubois, Harold
/ Smeets, Maurice De Bekker 3 |
Bovens, Rinaldo
/ Franssen, Marco Star Club 1 |
Verlies |
25.10.2019 ZOH 1e klasse A 7. Speeldag |
Dubois, Harold
/ Smeets, Maurice De Bekker 3 |
Merx, May
/ Kicken, Mat 't Trefpunt 1 |
Gelijkspel |
04.10.2019 ZOH 1e klasse A 6. Speeldag |
Dubois, Harold
/ Smeets, Maurice De Bekker 3 |
Degens, Jan
/ Geurts, May Der Busch 1 |
Winst |
20.09.2019 ZOH 1e klasse A 4. Speeldag |
Dubois, Harold
/ Smeets, Maurice De Bekker 3 |
Voorwald, Ronald
/ Wetzels, Carlo De Capucijn 3 |
Verlies |
13.09.2019 ZOH 1e klasse A 3. Speeldag |
Smeets, Maurice
/ Steinbach, Weiro De Bekker 3 |
Fraats, Farri
/ Schillings, Jurgen DAT Boys 1 |
Winst |
30.08.2019 ZOH 1e klasse A 1. Speeldag |
Kerckhoffs, Niels
/ Smeets, Maurice De Bekker 3 |
Fumagalli, Johnny
/ Pratillo, Biagio D'r Druje Eck 1 |
Verlies |
19.04.2019 ZOH 2e klasse A 25. Speeldag |
Stijns, Allan
/ Smeets, Maurice De Bekker 3 |
Frols, Mark
/ Somers, Robert Dingus 2 |
Winst |
12.04.2019 ZOH 2e klasse A 24. Speeldag |
Stijns, Allan
/ Smeets, Maurice De Bekker 3 |
Heuvel van den, Dave
/ Schroen, Dave White Horse 2 |
Winst |
29.03.2019 ZOH Beker 2e klasse 3. Ronde |
Smeets, Maurice
/ Steinbach, Weiro De Bekker 3 |
Bartholomeus, Huub
/ Franssen, Marco Star Club 1 |
Gelijkspel |
22.03.2019 ZOH 2e klasse A 22. Speeldag |
Smeets, Maurice
/ Stijns, Allan De Bekker 3 |
Linden van der, Richard
/ Hellebrand, Roy Star Club 1 |
Winst |
15.03.2019 ZOH 2e klasse A 21. Speeldag |
Lehmann, Dietmar
/ Smeets, Maurice De Bekker 3 |
Geurts, Goswin
/ Abrahams, Maurice De Sport 1 |
Winst |
22.02.2019 ZOH 2e klasse A 20. Speeldag |
Stijns, Allan
/ Smeets, Maurice De Bekker 3 |
Hitters, Chris
/ Hassing, Jan Amicitia 1 |
Winst |
01.02.2019 ZOH 2e klasse A 17. Speeldag |
Smeets, Maurice
/ Conjour, Danny De Bekker 3 |
Sandor, Anita
/ Schoffelen, Ralph Carboon 1 |
Winst |
25.01.2019 ZOH Beker 2e klasse 1. Ronde |
Kerckhoffs, Niels
/ Smeets, Maurice De Bekker 3 |
Havere van, Francois
/ Partouns, Mitchell De Capucijn 3 |
Verlies |
11.01.2019 ZOH 2e klasse A 15. Speeldag |
Stijns, Allan
/ Smeets, Maurice De Bekker 3 |
Bakker, Sjaak
/ Knubben, Jefke D'r Bok 2 |
Verlies |
04.01.2019 ZOH 2e klasse A 14. Speeldag |
Kerckhoffs, Niels
/ Smeets, Maurice De Bekker 3 |
Amerongen jr, Albert
/ Mulders, Peter D'r Bok 3 |
Winst |
07.12.2018 ZOH 2e klasse A 12. Speeldag |
Smeets, Maurice
/ Kerckhoffs, Niels De Bekker 3 |
Frols, Mark
/ Somers, Robert Dingus 2 |
Gelijkspel |
09.11.2018 ZOH 2e klasse A 9. Speeldag |
Smeets, Maurice
/ Kerckhoffs, Niels De Bekker 3 |
Konigs, Ingmar
/ Lemmens, Dave Star Club 1 |
Verlies |
02.11.2018 ZOH 2e klasse A 8. Speeldag |
Kerckhoffs, Niels
/ Smeets, Maurice De Bekker 3 |
Peeters, Ruud
/ Peeters, Andy De Sport 1 |
Gelijkspel |
26.10.2018 ZOH 2e klasse A 7. Speeldag |
Smeets, Maurice
/ Kerckhoffs, Niels De Bekker 3 |
Hassing, Jan
/ Poelmans, John Amicitia 1 |
Winst |
12.10.2018 ZOH Beker 1. Ronde |
Smeets, Maurice
/ Kerckhoffs, Niels De Bekker 3 |
Linden van der, Richard
/ Bovens, Rinaldo Star Club 1 |
Verlies |
28.09.2018 ZOH 2e klasse A 5. Speeldag |
Smeets, Maurice
/ Kerckhoffs, Niels De Bekker 3 |
Schaeks, Jos
/ Muller, Jeffrey Bouwerwei 1 |
Winst |
21.09.2018 ZOH 2e klasse A 4. Speeldag |
Vaessen, Peter
/ Smeets, Maurice De Bekker 3 |
Czako, Andras
/ Scholte, Ricky Carboon 1 |
Winst |
14.09.2018 ZOH 2e klasse A 3. Speeldag |
Smeets, Maurice
/ Vaessen, Peter De Bekker 3 |
Simons, Veerle
/ Sonnenschein-van Iersel, Karin Oude Heide 3 |
Winst |
07.09.2018 ZOH 2e klasse A 2. Speeldag |
Smeets, Maurice
/ Kerckhoffs, Niels De Bekker 3 |
Dorio, Alfredo
/ Knubben, Jefke D'r Bok 2 |
Verlies |
11.05.2018 ZOH 2e klasse A 26. Speeldag |
Franken, Marco
/ Smeets, Maurice De Bekker 4 |
Dassen, Guillaume
/ Partouns, Anita De Capucijn 3 |
Winst |
04.05.2018 ZOH 2e klasse A 25. Speeldag |
Smeets, Maurice
/ Kerckhoffs, Niels De Bekker 4 |
Bakker-De Bruin, Paula
/ Statucki, Roy D'r Bok 2 |
Winst |
20.04.2018 ZOH 2e klasse A 24. Speeldag |
Kerckhoffs, Niels
/ Smeets, Maurice De Bekker 4 |
Wouters, Wim
/ Ehmke, Stephan 't Graefke 1 |
Verlies |
13.04.2018 ZOH 2e klasse A 23. Speeldag |
Kerckhoffs, Niels
/ Smeets, Maurice De Bekker 4 |
Coenen, Youri
/ Brans-Brabant, Mike Borgharen 1 |
Verlies |
16.03.2018 ZOH 2e klasse A 20. Speeldag |
Smeets, Maurice
/ Kerckhoffs, Niels De Bekker 4 |
Peters, Jan
/ Poelmans, John Amicitia 2 |
Winst |
23.02.2018 ZOH 2e klasse A 18. Speeldag |
Smeets, Maurice
/ Kerckhoffs, Niels De Bekker 4 |
Dupont, Jef
/ Wijnants, Lou 't Brook 1 |
Verlies |
26.01.2018 ZOH 2e klasse A 16. Speeldag |
Kerckhoffs, Niels
/ Smeets, Maurice De Bekker 4 |
Stremme, Jan-Willem
/ Kokelkoren, Jacques D'r Koffereck 2 |
Winst |
19.01.2018 ZOH Beker 2e klasse 2. Ronde |
Smeets, Maurice
/ Kerckhoffs, Niels De Bekker 4 |
Lempers, Peter
/ Ehmke-Roesich, Kirsten 't Graefke 1 |
Winst |
24.11.2017 ZOH 2e klasse A 10. Speeldag |
Kerckhoffs, Niels
/ Smeets, Maurice De Bekker 4 |
Brans-Brabant, Mike
/ Pereboom, Herman Borgharen 1 |
Verlies |
17.11.2017 ZOH Beker 2e klasse 1. Ronde |
Smeets, Maurice
/ Kerckhoffs, Niels De Bekker 4 |
Ollargiu, Miranda
/ Kalsbeek, Antoine Carboon 1 |
Winst |
27.10.2017 ZOH 2e klasse A 7. Speeldag |
Kerckhoffs, Niels
/ Smeets, Maurice De Bekker 4 |
Korfer, Heini
/ Enden, van den, Andre Amicitia 2 |
Winst |
06.10.2017 ZOH Beker 1. Ronde |
Kerckhoffs, Niels
/ Smeets, Maurice De Bekker 4 |
Maessen, Dennie
/ Pattiwael, Joshua 't Straotsje 2 |
Verlies |
29.09.2017 ZOH 2e klasse A 5. Speeldag |
Smeets, Maurice
/ Kerckhoffs, Niels De Bekker 4 |
Poelmans, Harry
/ Stitzinger, Mat 't Brook 1 |
Gelijkspel |
22.09.2017 ZOH 1e klasse B 4. Speeldag |
Houben, Michael
/ Smeets, Maurice De Bekker 2 |
Gielkens, Loek
/ Deswijzen, Gabriel Der Busch 1 |
Winst |
08.09.2017 ZOH 2e klasse A 2. Speeldag |
Smeets, Maurice
/ Kerckhoffs, Niels De Bekker 4 |
Linden van der, Richard
/ Hellebrand, Roy Star Club 2 |
Verlies |
07.04.2017 NTVB Algemene Bekerronde Halve finale |
Smeets, Maurice
/ Koch, Manfred De Bekker 2 |
Senden, Piet
/ Boersma, Maurice De Hakkers |
Verlies |
31.03.2017 Ere Afdeling 16. Speeldag |
Smeets, Maurice
/ Koch, Manfred De Bekker 2 |
Verheijden, Wesley
/ Houben, Michael Napoleon |
Verlies |