Speler > Franken, Marco |
---|
Franken, Marco |
Informatie |
Categorie: | Senioren |
Ranking: | Master |
Vereniging: |
Ricky's Pub |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 65459 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Ricky's Pub 3 | ZOH 2e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 2e Klasse |
2022-2023 | |
De Bekker 3 | ZOH 3e klasse Play-off Kampioen, ZOH 3e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 3e Klasse |
2021-2022 | |
De Bekker 3 | ZOH 3e klasse, ZOH Beker |
2020-2021 | |
De Bekker 4 | ZOH 2e klasse |
2019-2020 | |
De Bekker 3 | ZOH 1e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2018-2019 | |
De Bekker 3 | ZOH 2e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 2e klasse |
2017-2018 | |
De Bekker 4 | ZOH 2e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 2e klasse |
2016-2017 | |
De Bekker | ZOH 2A, ZOH Beker, ZOH Beker tweede klasse |
2015-2016 | |
De Bekker 5 | Tweede Klasse, NTVB Beker Algemeen, NTVB Beker 2e Klasse, NTVB Beker Kwalificatie Poule 6 |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
12.01.2024 ZOH 2e Klasse 13. Speeldag |
Franken, Marco
/ Kerckhoffs, Niels Ricky's Pub 3 |
Kleijnen, Roy
/ Wouters, Maurice De Smid 1 |
Verlies |
24.11.2023 ZOH 2e Klasse 9. Speeldag |
Franken, Marco
/ Stijns, Allan Ricky's Pub 3 |
Nievelstein, Patrick
/ Goritzer, Pascal Oud Genhei 1 |
Winst |
10.11.2023 ZOH 2e Klasse 1. Speeldag |
Franken, Marco
/ Kerckhoffs, Niels Ricky's Pub 3 |
Franssen, Fer
/ Jacobs, Kars Dingus 2 |
Verlies |
03.11.2023 ZOH 2e Klasse 8. Speeldag |
Franken, Marco
/ Stijns, Allan Ricky's Pub 3 |
Wouters, Wim
/ Habets, John 't Graefke 1 |
Gelijkspel |
13.10.2023 ZOH 2e Klasse 5. Speeldag |
Franken, Marco
/ Stijns, Allan Ricky's Pub 3 |
Swelsen, Jan Peter
/ Otermans, Andre 't Weverke 1 |
Verlies |
29.09.2023 ZOH Beker 1. Ronde |
Franken, Marco
/ Stijns, Allan Ricky's Pub 3 |
Wintjens, Nick
/ Wolters, Roel Eijsden 3 |
Verlies |
15.09.2023 ZOH 2e Klasse 2. Speeldag |
Franken, Marco
/ Stijns, Allan Ricky's Pub 3 |
Wouters, Bert
/ Wouters, Jean De Smid 1 |
Winst |
12.05.2023 ZOH Beker 3e Klasse Halve finale |
Franken, Marco
/ Lehmann, Dietmar De Bekker 3 |
Wintjens, Nick
/ Wolters, Roel Eijsden 3 |
Verlies |
21.04.2023 ZOH 3e klasse Play-off Kampioen 6. Speeldag |
Franken, Marco
/ Steinbach, Weiro De Bekker 3 |
Adriaansen, Raymond
/ Laumeyer, Frank 't Graefke 1 |
Winst |
14.04.2023 ZOH 3e klasse Play-off Kampioen 5. Speeldag |
Franken, Marco
/ Conjour, Danny De Bekker 3 |
Sangers, Rene
/ Cannea, Pietro D'r Bok 1 |
Verlies |
31.03.2023 ZOH 3e klasse Play-off Kampioen 4. Speeldag |
Franken, Marco
/ Stijns, Allan De Bekker 3 |
Frijns, Bjorn
/ Ronda, Michael Eijsden 3 |
Winst |
24.03.2023 ZOH 3e klasse Play-off Kampioen 3. Speeldag |
Franken, Marco
/ Steinbach, Weiro De Bekker 3 |
Adriaansen, Raymond
/ Laumeyer, Frank 't Graefke 1 |
Verlies |
17.03.2023 ZOH 3e klasse Play-off Kampioen 2. Speeldag |
Steinbach, Weiro
/ Franken, Marco De Bekker 3 |
Camps, Jordi
/ Schroen, Dave Eijsden 3 |
Verlies |
24.02.2023 ZOH Beker 3e Klasse 1. Ronde |
Franken, Marco
/ Steinbach, Weiro De Bekker 3 |
Coumans, Johan
/ Kuipers, Ruud 't Graefke 1 |
Verlies |
27.01.2023 ZOH 3e Klasse 10. Speeldag |
Franken, Marco
/ Lehmann, Dietmar De Bekker 3 |
Nacken, Hub
/ Majcherek, Martin Oude Heide 2 |
Verlies |
20.01.2023 ZOH 3e Klasse 7. Speeldag |
Franken, Marco
/ Kerckhoffs, Niels De Bekker 3 |
Wintjens, Nick
/ Wolters, Roel Eijsden 3 |
Verlies |
13.01.2023 ZOH 3e Klasse 13. Speeldag |
Franken, Marco
/ Steinbach, Weiro De Bekker 3 |
Amerongen jr, Albert
/ Berg, Henk D'r Bok 1 |
Verlies |
06.01.2023 ZOH 3e Klasse 12. Speeldag |
Franken, Marco
/ Lehmann, Dietmar De Bekker 3 |
Dierks, Fabienne
/ Frijns-Rutjens, Kim Oude Heide 3 |
Winst |
16.12.2022 ZOH 3e Klasse 11. Speeldag |
Franken, Marco
/ Conjour, Danny De Bekker 3 |
Schaap, Kenneth
/ M'sabhi, Mounir Oud Genhei 1 |
Winst |
02.12.2022 ZOH 3e Klasse 9. Speeldag |
Franken, Marco
/ Stijns, Allan De Bekker 3 |
Coumans, Johan
/ Kuipers, Ruud 't Graefke 1 |
Verlies |
18.11.2022 ZOH 3e Klasse 8. Speeldag |
Franken, Marco
/ Steinbach, Weiro De Bekker 3 |
Willekes, Bryan
/ Willekes, Andre Carboon 1 |
Winst |
04.11.2022 ZOH 3e Klasse 6. Speeldag |
Lehmann, Dietmar
/ Franken, Marco De Bekker 3 |
Berg, Henk
/ Amerongen jr, Albert D'r Bok 1 |
Verlies |
21.10.2022 ZOH 3e Klasse 5. Speeldag |
Franken, Marco
/ Kerckhoffs, Niels De Bekker 3 |
Frijns-Rutjens, Kim
/ Roeleveld, Sonja Oude Heide 3 |
Winst |
30.09.2022 ZOH 3e Klasse 3. Speeldag |
Franken, Marco
/ Lehmann, Dietmar De Bekker 3 |
Heinen, Raymond
/ Thijssen, Theo Oude Heide 2 |
Winst |
23.09.2022 ZOH 3e Klasse 2. Speeldag |
Verdonschot, Danny
/ Franken, Marco De Bekker 3 |
Coumans, Johan
/ Kuipers, Ruud 't Graefke 1 |
Verlies |
16.09.2022 ZOH 3e Klasse 1. Speeldag |
Franken, Marco
/ Lehmann, Dietmar De Bekker 3 |
Czako, Gabor
/ Czako, Viktor Carboon 1 |
Verlies |
06.05.2022 ZOH 3e klasse 8. Speeldag |
Kerckhoffs, Niels
/ Franken, Marco De Bekker 3 |
Dierks, Fabienne
/ Lankhorst, Sonja Oude Heide 3 |
Winst |
06.03.2020 ZOH 1e klasse A 20. Speeldag |
Conjour, Danny
/ Franken, Marco De Bekker 3 |
Kosten, Peter
/ Lamberts, Remco 't Trefpunt 1 |
Winst |
24.01.2020 ZOH Beker 2. Ronde |
Stijns, Allan
/ Franken, Marco De Bekker 3 |
Offermans, Jo
/ Stevens, Ralph D'r Springbron 1 |
Winst |
17.01.2020 ZOH 1e klasse A 16. Speeldag |
Franken, Marco
/ Stijns, Allan De Bekker 3 |
Duijkers, Bert
/ Loyson, Maurice DAT Boys 1 |
Verlies |
10.01.2020 ZOH 1e klasse A 15. Speeldag |
Stijns, Allan
/ Franken, Marco De Bekker 3 |
Walthie, Nicole
/ Maassen, Mark 't Lämke 1 |
Verlies |
13.12.2019 ZOH 1e klasse A 13. Speeldag |
Stijns, Allan
/ Franken, Marco De Bekker 3 |
Wouters, Jean
/ Wouters, Bert De Smid 1 |
Verlies |
06.12.2019 ZOH 1e klasse A 12. Speeldag |
Stijns, Allan
/ Franken, Marco De Bekker 3 |
Engels, Jo
/ Bemelmans, Rene Der Bergbock 1 |
Verlies |
22.11.2019 ZOH 1e klasse A 11. Speeldag |
Stijns, Allan
/ Franken, Marco De Bekker 3 |
Bosch van den, Hub
/ Smeets, Leon De Pitsers 1 |
Winst |
15.11.2019 ZOH 1e klasse A 10. Speeldag |
Franken, Marco
/ Stijns, Allan De Bekker 3 |
Meentz, Devin
/ Erkens, John De Paardestal 1 |
Verlies |
08.11.2019 ZOH 1e klasse A 9. Speeldag |
Franken, Marco
/ Stijns, Allan De Bekker 3 |
Hellebrand, Roy
/ Linden van der, Richard Star Club 1 |
Verlies |
11.10.2019 ZOH Beker 1. Ronde |
Conjour, Danny
/ Franken, Marco De Bekker 3 |
Pikero, Aco
/ Leenders, Levien Da Capo 2 |
Winst |
20.09.2019 ZOH 1e klasse A 4. Speeldag |
Franken, Marco
/ Stijns, Allan De Bekker 3 |
Dassen, Marc
/ Calvia, Angelo De Capucijn 3 |
Verlies |
13.09.2019 ZOH 1e klasse A 3. Speeldag |
Stijns, Allan
/ Franken, Marco De Bekker 3 |
Loontjes, Sven
/ Starren, Roland DAT Boys 1 |
Winst |
06.09.2019 ZOH 1e klasse A 2. Speeldag |
Stijns, Allan
/ Franken, Marco De Bekker 3 |
Loomans, Armand
/ Walthie, Nicole 't Lämke 1 |
Verlies |
30.08.2019 ZOH 1e klasse A 1. Speeldag |
Stijns, Allan
/ Franken, Marco De Bekker 3 |
Smeets, Cindy
/ Muerders, Pascal D'r Druje Eck 1 |
Winst |
10.05.2019 ZOH 2e klasse A 26. Speeldag |
Stijns, Allan
/ Franken, Marco De Bekker 3 |
Ehmke-Roesich, Kirsten
/ Lempers, Peter 't Graefke 1 |
Winst |
05.04.2019 ZOH 2e klasse A 23. Speeldag |
Stijns, Allan
/ Franken, Marco De Bekker 3 |
Hakke, Ton
/ Partouns, Anita De Capucijn 3 |
Winst |
29.03.2019 ZOH Beker 2e klasse 3. Ronde |
Franken, Marco
/ Conjour, Danny De Bekker 3 |
Janssen, Jack
/ Ummels, Jan Star Club 1 |
Verlies |
15.03.2019 ZOH 2e klasse A 21. Speeldag |
Franken, Marco
/ Stijns, Allan De Bekker 3 |
Peeters, Andy
/ Peeters, Ruud De Sport 1 |
Winst |
15.02.2019 ZOH 2e klasse A 19. Speeldag |
Franken, Marco
/ Stijns, Allan De Bekker 3 |
Smeets, Nico
/ Franssen, Angelo D'r Koffereck 2 |
Winst |
08.02.2019 ZOH 2e klasse A 18. Speeldag |
Franken, Marco
/ Stijns, Allan De Bekker 3 |
Lechner, Ger
/ Schaeks, Jos Bouwerwei 1 |
Winst |
01.02.2019 ZOH 2e klasse A 17. Speeldag |
Franken, Marco
/ Stijns, Allan De Bekker 3 |
Feher, Laszlo
/ Scholte, Ricky Carboon 1 |
Winst |
25.01.2019 ZOH Beker 2e klasse 1. Ronde |
Franken, Marco
/ Stijns, Allan De Bekker 3 |
Dassen, Guillaume
/ Koch, Huub De Capucijn 3 |
Winst |
18.01.2019 ZOH 2e klasse A 16. Speeldag |
Franken, Marco
/ Stijns, Allan De Bekker 3 |
Simons, Bianca
/ Vandegard, Danischa Oude Heide 3 |
Winst |
04.01.2019 ZOH 2e klasse A 14. Speeldag |
Franken, Marco
/ Lehmann, Dietmar De Bekker 3 |
Statucki, Roy
/ Berg, Henk D'r Bok 3 |
Winst |
14.12.2018 ZOH 2e klasse A 13. Speeldag |
Franken, Marco
/ Stijns, Allan De Bekker 3 |
Lempers, Peter
/ Ehmke-Roesich, Kirsten 't Graefke 1 |
Winst |
07.12.2018 ZOH 2e klasse A 12. Speeldag |
Franken, Marco
/ Stijns, Allan De Bekker 3 |
Leuven, Jim
/ Schins, Marcel Dingus 2 |
Verlies |
23.11.2018 ZOH 2e klasse A 11. Speeldag |
Franken, Marco
/ Stijns, Allan De Bekker 3 |
Magermans, Donny
/ Schroen, Dave White Horse 2 |
Winst |
02.11.2018 ZOH 2e klasse A 8. Speeldag |
Franken, Marco
/ Stijns, Allan De Bekker 3 |
Eulink, Albertus
/ Schoonens, Peter De Sport 1 |
Gelijkspel |
05.10.2018 ZOH 2e klasse A 6. Speeldag |
Franken, Marco
/ Stijns, Allan De Bekker 3 |
Kohnen, Roderique
/ Laumeyer, Frank D'r Koffereck 2 |
Winst |
28.09.2018 ZOH 2e klasse A 5. Speeldag |
Franken, Marco
/ Stijns, Allan De Bekker 3 |
Theunissen, John
/ Theunissen, Melvin Bouwerwei 1 |
Winst |
21.09.2018 ZOH 2e klasse A 4. Speeldag |
Franken, Marco
/ Stijns, Allan De Bekker 3 |
Sandor, Anita
/ Vliet, van, Jeffrey Carboon 1 |
Winst |
07.09.2018 ZOH 2e klasse A 2. Speeldag |
Stijns, Allan
/ Franken, Marco De Bekker 3 |
Bakker, Lejo
/ Vrosch, Ron D'r Bok 2 |
Verlies |
31.08.2018 ZOH 2e klasse A 1. Speeldag |
Franken, Marco
/ Stijns, Allan De Bekker 3 |
Zee van der, Rob
/ Jansen, Roel D'r Bok 3 |
Winst |
11.05.2018 ZOH 2e klasse A 26. Speeldag |
Franken, Marco
/ Smeets, Maurice De Bekker 4 |
Dassen, Guillaume
/ Partouns, Anita De Capucijn 3 |
Winst |
04.05.2018 ZOH 2e klasse A 25. Speeldag |
Franken, Marco
/ Stijns, Allan De Bekker 4 |
Bakker, Nico
/ Petschnik, Ron D'r Bok 2 |
Winst |
20.04.2018 ZOH 2e klasse A 24. Speeldag |
Conjour, Danny
/ Franken, Marco De Bekker 4 |
Kuipers, Ruud
/ Coumans, Johan 't Graefke 1 |
Verlies |
13.04.2018 ZOH 2e klasse A 23. Speeldag |
Franken, Marco
/ Stijns, Allan De Bekker 4 |
Conjour, Thei
/ Essers, Ron Borgharen 1 |
Winst |
23.03.2018 ZOH 2e klasse A 21. Speeldag |
Franken, Marco
/ Stijns, Allan De Bekker 4 |
Simons, Veerle
/ Moes, Naomi Oude Heide 3 |
Winst |
16.03.2018 ZOH 2e klasse A 20. Speeldag |
Franken, Marco
/ Stijns, Allan De Bekker 4 |
Korfer, Heini
/ Enden, van den, Andre Amicitia 2 |
Winst |
23.02.2018 ZOH 2e klasse A 18. Speeldag |
Franken, Marco
/ Stijns, Allan De Bekker 4 |
Dirix, Math
/ Becker, Giel 't Brook 1 |
Verlies |
16.02.2018 ZOH 2e klasse A 11. Speeldag |
Franken, Marco
/ Stijns, Allan De Bekker 4 |
Kuipers, Ruud
/ Coumans, Johan 't Graefke 1 |
Verlies |
02.02.2018 ZOH 2e klasse A 17. Speeldag |
Franken, Marco
/ Stijns, Allan De Bekker 4 |
Czako, Andras
/ Ollargiu, Miranda Carboon 1 |
Winst |
26.01.2018 ZOH 2e klasse A 16. Speeldag |
Stijns, Allan
/ Franken, Marco De Bekker 4 |
Kohnen, Roderique
/ Laumeyer, Frank D'r Koffereck 2 |
Verlies |
19.01.2018 ZOH Beker 2e klasse 2. Ronde |
Franken, Marco
/ Lehmann, Dietmar De Bekker 4 |
Adriaanssen, Jeffrey
/ Adriaansen, Raymond 't Graefke 1 |
Verlies |
12.01.2018 ZOH 2e klasse A 15. Speeldag |
Franken, Marco
/ Lehmann, Dietmar De Bekker 4 |
Konigs, Ingmar
/ Lemmens, Dave Star Club 2 |
Verlies |
05.01.2018 ZOH 2e klasse A 14. Speeldag |
Franken, Marco
/ Stijns, Allan De Bekker 4 |
Heuvel van den, Dave
/ Partouns, Cas White Horse 2 |
Winst |
22.12.2017 ZOH 2e klasse A 13. Speeldag |
Franken, Marco
/ Stijns, Allan De Bekker 4 |
Caris, Paul
/ Partouns, Anita De Capucijn 3 |
Winst |
10.11.2017 ZOH 2e klasse A 9. Speeldag |
Franken, Marco
/ Lehmann, Dietmar De Bekker 4 |
Theunissen, John
/ Theunissen, Melvin Bouwerwei 1 |
Winst |
13.10.2017 ZOH 2e klasse A 6. Speeldag |
Franken, Marco
/ Stijns, Allan De Bekker 4 |
Boumans, Roger
/ Leise, Mark Scherp Vor 1 |
Winst |
06.10.2017 ZOH Beker 1. Ronde |
Lehmann, Dietmar
/ Franken, Marco De Bekker 4 |
Cruts, Andrew
/ Rondags, Roy 't Straotsje 2 |
Verlies |
22.09.2017 ZOH 2e klasse A 4. Speeldag |
Franken, Marco
/ Stijns, Allan De Bekker 4 |
Ollargiu, Miranda
/ Kalsbeek, Antoine Carboon 1 |
Gelijkspel |
15.09.2017 ZOH 2e klasse A 3. Speeldag |
Franken, Marco
/ Stijns, Allan De Bekker 4 |
Zenden, Marie-Joze
/ Zenden, John D'r Koffereck 2 |
Verlies |
08.09.2017 ZOH 2e klasse A 2. Speeldag |
Franken, Marco
/ Stijns, Allan De Bekker 4 |
Konigs, Ingmar
/ Lemmens, Dave Star Club 2 |
Verlies |
01.09.2017 ZOH 2e klasse A 1. Speeldag |
Stijns, Allan
/ Franken, Marco De Bekker 4 |
Thimister, Roy
/ Heuvel van de, Bert White Horse 2 |
Winst |
19.05.2017 ZOH 2A 26. Speeldag |
Franken, Marco
/ Stijns, Allan De Bekker |
Bakker, Nico
/ Lonussen, Anky D'r Bok 4 |
Winst |
12.05.2017 ZOH 2A 25. Speeldag |
Conjour, Danny
/ Franken, Marco De Bekker |
Elfarissi, Ayoub
/ Trommels, Jeremy Carboon 2 |
Winst |
28.04.2017 ZOH 2A 24. Speeldag |
Stijns, Allan
/ Franken, Marco De Bekker |
Klaassens, Mandy
/ Meijers, Tom Dingus 3 |
Winst |
07.04.2017 ZOH 2A 23. Speeldag |
Franken, Marco
/ Stijns, Allan De Bekker |
Koch, Huub
/ Wetzels, Carlo De Capucijn 2 |
Verlies |
31.03.2017 ZOH 2A 22. Speeldag |
Franken, Marco
/ Stijns, Allan De Bekker |
Peters, Wiel
/ Enden, van den, Andre Amicitia 2 |
Winst |
17.03.2017 ZOH 2A 21. Speeldag |
Franken, Marco
/ Stijns, Allan De Bekker |
Jansen, Bob
/ Wetering van de, Marco Bluff |
Winst |
10.03.2017 ZOH 2A 20. Speeldag |
Franken, Marco
/ Stijns, Allan De Bekker |
Kochen, Theo
/ Schmitz, Frans Gemütliche Eck |
Verlies |
10.02.2017 ZOH 2A 18. Speeldag |
Franken, Marco
/ Stijns, Allan De Bekker |
Frijns-Rutjens, Kim
/ Schutt, Janine Oude Heide 3 |
Winst |
03.02.2017 ZOH 2A 17. Speeldag |
Franken, Marco
/ Stijns, Allan De Bekker |
Lemmens, Dave
/ Konigs, Ingmar Star Club 2 |
Verlies |
27.01.2017 ZOH Beker tweede klasse 2. Ronde |
Franken, Marco
/ Stijns, Allan De Bekker |
Gielis, Chris
/ Somers, Robert Dingus 3 |
Winst |
20.01.2017 ZOH 2A 16. Speeldag |
Franken, Marco
/ Stijns, Allan De Bekker |
Ehmke-Roesich, Kirsten
/ Moes, Naomi 't Graefke |
Winst |
13.01.2017 ZOH 2A 15. Speeldag |
Franken, Marco
/ Conjour, Danny De Bekker |
Poelmans, Harry
/ Wijnants, Patrick 't Brook |
Verlies |
23.12.2016 ZOH Beker tweede klasse 1. Ronde |
Franken, Marco
/ Schulpen, Michel De Bekker |
Amerongen jr, Albert
/ Friesen, Paul D'r Bok 4 |
Verlies |
16.12.2016 ZOH 2A 13. Speeldag |
Conjour, Danny
/ Franken, Marco De Bekker |
Bakker, Nico
/ Friesen, Paul D'r Bok 4 |
Winst |
02.12.2016 ZOH 2A 12. Speeldag |
Franken, Marco
/ Schulpen, Michel De Bekker |
Ollargiu, Miranda
/ Zanten, van, Arno Carboon 2 |
Winst |
25.11.2016 ZOH 2A 11. Speeldag |
Franken, Marco
/ Conjour, Danny De Bekker |
Klaassens, Mandy
/ Meijers, Tom Dingus 3 |
Winst |
18.11.2016 ZOH 2A 10. Speeldag |
Franken, Marco
/ Franken, Mitch De Bekker |
Asselmans, Raymond
/ Havere van, Francois De Capucijn 2 |
Verlies |
04.11.2016 ZOH 2A 9. Speeldag |
Franken, Marco
/ Stijns, Allan De Bekker |
Biesmans, Karel
/ Wienen, John Amicitia 2 |
Winst |
28.10.2016 ZOH Beker 1. Ronde |
Franken, Marco
/ Conjour, Danny De Bekker |
Wijnants, Patrick
/ Dassen, Jean 't Brook |
Verlies |