Speler > Asselmans, Redondo

Asselmans, Redondo

 
Informatie
Categorie: Heren
Ranking: Semi-Pro
Verenigingen: 't Tonneke
Raodhoes Warriors
Organisatie: SBZL
Zuid Oost Hoek
Nationale Spelersnr.: 65326
 
Meldinge
Toernooi Plaats Discipline Datum Plaats Meldungen
2018-2019
SBZL Monster-DYP MFC 't Raodhoes Spaubeek Monster DYP Za., 13.04.2019 4 15
 
Discipline
Team Competites
2019-2020
't Tonneke ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse
2018-2019
't Straotsje 2 ZOH 1e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse
Raodhoes Warriors SBZL Seizoen 2
2017-2018
't Straotsje 2 ZOH 1e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse
2016-2017
't Straotsje 2 ZOH 1A, ZOH Beker, ZOH Beker eerste klasse
2015-2016
't Straotsje 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Hoofdklasse
2014-2015
De Kokerel 2 ZOH 2A, ZOH beker, ZOH Beker tweede klasse
 
Laatste Dubbelspel
Datum Speler Speler Resultaat
25.07.2019
SBZL Seizoen 2
7. Speeldag
Asselmans, Redondo / Eerens, Mitch
Raodhoes Warriors
Vaessen, Peter / Slegers, Luvic
Old Stars
Winst
24.05.2019
ZOH Beker 1e klasse
Finale
Saya, Refaja / Asselmans, Redondo
't Straotsje 2
Wetzels, Carlo / Woug van de, Willy
De Capucijn 2
Verlies
17.05.2019
ZOH 1e klasse A
10. Speeldag
Asselmans, Redondo / Pattiwael, Joshua
't Straotsje 2
Smeets, Leon / Brands, Danny
De Pitsers 1
Winst
03.05.2019
ZOH Beker 1e klasse
Kwart finale
Asselmans, Redondo / Eerens, Mitch
't Straotsje 2
Dingena, Johan / Hermans, Angelo
't Lämke 1
Winst
26.04.2019
ZOH Beker 1e klasse
3. Ronde
Asselmans, Redondo / Eerens, Mitch
't Straotsje 2
Wouters, Bert / Wouters, Jean
De Smid 1
Winst
12.04.2019
ZOH 1e klasse A
24. Speeldag
Asselmans, Redondo / Eerens, Mitch
't Straotsje 2
Kokelkoren, Helena / Kokelkoren, Jacques
D'r Koffereck 1
Winst
05.04.2019
ZOH 1e klasse A
23. Speeldag
Asselmans, Redondo / Eerens, Mitch
't Straotsje 2
Bosch van den, Hub / Aussems, Jo
De Pitsers 1
Winst
29.03.2019
ZOH Beker 1e klasse
2. Ronde
Asselmans, Redondo / Maessen, Toby
't Straotsje 2
Tummers, Harald / Fraats, Farri
DAT Boys 1
Winst
15.03.2019
ZOH 1e klasse A
21. Speeldag
Rondags, Roy / Asselmans, Redondo
't Straotsje 2
Mortiaux, Peter / Voorwald, Ronald
De Capucijn 2
Verlies
22.02.2019
ZOH 1e klasse A
20. Speeldag
Asselmans, Redondo / Eerens, Mitch
't Straotsje 2
Hermans, Harley / Maessen, Sem
De Paardestal 1
Winst
15.02.2019
ZOH 1e klasse A
19. Speeldag
Asselmans, Redondo / Eerens, Mitch
't Straotsje 2
Frissen, Richard / Fraats, Farri
DAT Boys 1
Winst
08.02.2019
ZOH 1e klasse A
18. Speeldag
Asselmans, Redondo / Cruts, Andrew
't Straotsje 2
Dassen, Math / Lebon, Dave
't Brook 1
Winst
01.02.2019
ZOH 1e klasse A
17. Speeldag
Asselmans, Redondo / Eerens, Mitch
't Straotsje 2
Wouters, Maurice / Spijkers, Richard
De Smid 1
Winst
25.01.2019
ZOH Beker 1e klasse
1. Ronde
Asselmans, Redondo / Maessen, Toby
't Straotsje 2
Engelberts, Jos / Klinkenberg, Paul
Der Bergbock 1
Winst
18.01.2019
ZOH 1e klasse A
16. Speeldag
Asselmans, Redondo / Eerens, Mitch
't Straotsje 2
Dijk van, Arnold / Straube, Rick
Dingus 1
Winst
11.01.2019
ZOH 1e klasse A
15. Speeldag
Asselmans, Redondo / Eerens, Mitch
't Straotsje 2
Fraiquin, Jack / Montforts, Marc
White Horse 1
Winst
04.01.2019
ZOH 1e klasse A
14. Speeldag
Asselmans, Redondo / Eerens, Mitch
't Straotsje 2
Basten, Hans / Tilburg van, Jos
Der Bergbock 1
Winst
07.12.2018
ZOH 1e klasse A
12. Speeldag
Asselmans, Redondo / Eerens, Mitch
't Straotsje 2
Paffen, Jo / Vanhommerig, Marcel
Oud Zumpelveld 1
Winst
23.11.2018
ZOH 1e klasse A
11. Speeldag
Pattiwael, Joshua / Asselmans, Redondo
't Straotsje 2
London, Roger / Vanaschen, Mario
D'r Koffereck 1
Winst
02.11.2018
ZOH 1e klasse A
8. Speeldag
Pattiwael, Joshua / Asselmans, Redondo
't Straotsje 2
Mortiaux, Peter / Voorwald, Ronald
De Capucijn 2
Gelijkspel
28.09.2018
ZOH 1e klasse A
5. Speeldag
Hataney, Servio / Asselmans, Redondo
't Straotsje 2
Dassen, Math / Poelmans, Harry
't Brook 1
Winst
21.09.2018
ZOH 1e klasse A
4. Speeldag
Maessen, Toby / Asselmans, Redondo
't Straotsje 2
Wouters, Maurice / Gijsens, Rob
De Smid 1
Winst
14.09.2018
ZOH 1e klasse A
3. Speeldag
Asselmans, Redondo / Pattiwael, Joshua
't Straotsje 2
Voorst van, Jo / Pattinaja, Philip
Dingus 1
Winst
07.09.2018
ZOH 1e klasse A
2. Speeldag
Asselmans, Redondo / Saya, Refaja
't Straotsje 2
Partouns, Maurice / Wolfs, Michael
White Horse 1
Verlies
20.04.2018
ZOH 1e klasse A
24. Speeldag
Hollanders, Roland / Asselmans, Redondo
't Straotsje 2
Cruts, Roger / Zee van der, Danny
De Sport 1
Verlies
06.04.2018
ZOH 1e klasse A
22. Speeldag
Pattiwael, Joshua / Asselmans, Redondo
't Straotsje 2
Loo van, Danny / Bleijleven, Leon
De Kroeg 2
Winst
16.03.2018
ZOH 1e klasse A
20. Speeldag
Rondags, Roy / Asselmans, Redondo
't Straotsje 2
Hey de, Huub / Schoppink, Paul
Amicitia 1
Verlies
22.12.2017
ZOH 1e klasse A
13. Speeldag
Pattipeiluhu, Robeas / Asselmans, Redondo
't Straotsje 2
Leuven, Jim / Schins, Marcel
Dingus 2
Winst
01.12.2017
ZOH 1e klasse A
11. Speeldag
Hataney, Servio / Asselmans, Redondo
't Straotsje 2
Vries de, Alex / Janssen, Alex
De Sport 1
Gelijkspel
03.11.2017
ZOH 1e klasse A
8. Speeldag
Pattiwael, Joshua / Asselmans, Redondo
't Straotsje 2
Adriolo, Karl / Heinen, Raymond
Oude Heide 2
Winst
06.10.2017
ZOH Beker
1. Ronde
Asselmans, Redondo / Hataney, Servio
't Straotsje 2
Camp, Op den, Bas / Kollard, Kristy
De Bekker 4
Winst
29.09.2017
ZOH 1e klasse A
5. Speeldag
Pattiwael, Joshua / Asselmans, Redondo
't Straotsje 2
Frissen, Hub / Peters, Roger
Blauw Wit'62 3
Verlies
22.09.2017
ZOH 1e klasse A
4. Speeldag
Hataney, Servio / Asselmans, Redondo
't Straotsje 2
Weller, Mike / Goffard, Geoffreij
De Sjmied 1
Verlies
09.06.2017
ZOH Beker eerste klasse
Finale
Pattiwael, Joshua / Asselmans, Redondo
't Straotsje 2
Camps, Jordi / Jeurissen, Rob
White Horse 1
Winst
26.05.2017
ZOH 1A
27. Speeldag
Asselmans, Redondo / Hataney, Servio
't Straotsje 2
Wings, Paul / Konings, Timo
D'r Aowe Kino
Winst
19.05.2017
ZOH 1A
26. Speeldag
Hataney, Servio / Asselmans, Redondo
't Straotsje 2
Heinen, Raymond / Sijen, Ad
Oude Heide 2
Verlies
12.05.2017
ZOH Beker eerste klasse
Halve finale
Pattiwael, Joshua / Asselmans, Redondo
't Straotsje 2
Eggen, Bert / Konings, Richard
Pipo Boys
Verlies
05.05.2017
ZOH 1A
25. Speeldag
Pattiwael, Joshua / Asselmans, Redondo
't Straotsje 2
Schadlich, Horst / Pieters, Giel
D'r Springbron 2
Winst
28.04.2017
ZOH 1A
24. Speeldag
Hataney, Servio / Asselmans, Redondo
't Straotsje 2
Eggen, Bert / Konings, Richard
Pipo Boys
Verlies
21.04.2017
ZOH Beker eerste klasse
Kwart finale
Hataney, Servio / Asselmans, Redondo
't Straotsje 2
Gouder de Beauregard, Tanja / Flegel, Alfred
D'r Prick 2
Verlies
14.04.2017
ZOH 1A
18. Speeldag
Pattipeiluhu, Robeas / Asselmans, Redondo
't Straotsje 2
Meessen, Alexander / Schmeets, Ralf
D'r Aowe Kino
Winst
07.04.2017
ZOH 1A
23. Speeldag
Pattiwael, Joshua / Asselmans, Redondo
't Straotsje 2
Buss, Bernd / Bosch, Edwin
D'r Prick 2
Verlies
31.03.2017
ZOH 1A
22. Speeldag
Hataney, Servio / Asselmans, Redondo
't Straotsje 2
Maas, Danny / Seuren, Dave
De Sjmied
Verlies
24.03.2017
ZOH Beker eerste klasse
3. Ronde
Hataney, Servio / Asselmans, Redondo
't Straotsje 2
Kleijnen, Brandon / Bemelmans, Rene
Der Bergbock
Gelijkspel
17.03.2017
ZOH 1A
21. Speeldag
Hataney, Servio / Asselmans, Redondo
't Straotsje 2
Jansen, Ger / Peters, Roger
Blauw Wit'62 3
Verlies
10.03.2017
ZOH 1A
20. Speeldag
Hataney, Servio / Asselmans, Redondo
't Straotsje 2
Gielkens, Loek / Deswijzen, Gabriel
Der Busch
Verlies
17.02.2017
ZOH 1A
19. Speeldag
Asselmans, Redondo / Hataney, Servio
't Straotsje 2
Cainero, Roberto / Kerckhoffs, Michael
Star Club 1
Verlies
03.02.2017
ZOH 1A
17. Speeldag
Hataney, Servio / Asselmans, Redondo
't Straotsje 2
Nacken, Ton / Sijen, Ad
Oude Heide 2
Verlies
27.01.2017
ZOH Beker
3. Ronde
Asselmans, Redondo / Hataney, Servio
't Straotsje 2
Brinkhoff, Pascal / Wersch van, Hub
Blauw Wit'62 1
Verlies
20.01.2017
ZOH 1A
16. Speeldag
Hataney, Servio / Asselmans, Redondo
't Straotsje 2
Timmermans, Sjef / Vreuls, Pascal
D'r Springbron 2
Winst
06.01.2017
ZOH 1A
14. Speeldag
Hataney, Servio / Asselmans, Redondo
't Straotsje 2
Mols, Bas / Bertrand, Birgit
D'r Prick 2
Verlies
23.12.2016
ZOH Beker
2. Ronde
Asselmans, Redondo / Hataney, Servio
't Straotsje 2
Jacobs, Ingo / Senden, Jo
Amicitia 1
Winst
16.12.2016
ZOH 1A
13. Speeldag
Asselmans, Redondo / Hataney, Servio
't Straotsje 2
Deveu, Philip / Meijs, Roger
De Sjmied
Winst
09.12.2016
ZOH 1A
10. Speeldag
Asselmans, Redondo / Hataney, Servio
't Straotsje 2
Dierx, Wim / Ummels, Jan
Star Club 1
Winst
02.12.2016
ZOH 1A
12. Speeldag
Asselmans, Redondo / Hataney, Servio
't Straotsje 2
Herberichs, Sander / Seroo, Cindy
Blauw Wit'62 3
Gelijkspel
25.11.2016
ZOH 1A
11. Speeldag
Asselmans, Redondo / Hataney, Servio
't Straotsje 2
Bree van, Ton / Aretz, Frans
Der Busch
Winst
04.11.2016
ZOH 1A
9. Speeldag
Asselmans, Redondo / Hataney, Servio
't Straotsje 2
Domen, Ruud / Smeets, Jo
D'r Aowe Kino
Winst
28.10.2016
ZOH Beker
1. Ronde
Asselmans, Redondo / Hataney, Servio
't Straotsje 2
Senden, Leonie / Verhaeg-Weber, Jonita
Oude Heide 3
Winst
14.10.2016
ZOH 1A
8. Speeldag
Hataney, Servio / Asselmans, Redondo
't Straotsje 2
Hoekstra, Jacob / Nacken, Ton
Oude Heide 2
Winst
30.09.2016
ZOH 1A
6. Speeldag
Asselmans, Redondo / Hataney, Servio
't Straotsje 2
Hertogs, Loed / Wetzels, Nico
Pipo Boys
Verlies
23.09.2016
ZOH 1A
5. Speeldag
Hataney, Servio / Asselmans, Redondo
't Straotsje 2
Karzick, Jurgen / Bosch, Edwin
D'r Prick 2
Verlies
16.09.2016
ZOH 1A
4. Speeldag
Hataney, Servio / Asselmans, Redondo
't Straotsje 2
Mulken van, David / Weller, Mike
De Sjmied
Verlies
09.09.2016
ZOH 1A
3. Speeldag
Asselmans, Redondo / Hataney, Servio
't Straotsje 2
Meessen, Robert / Bodelier, Patrick
Blauw Wit'62 3
Winst
02.09.2016
ZOH 1A
2. Speeldag
Hataney, Servio / Asselmans, Redondo
't Straotsje 2
Geurts, May / Weide, van der, Martin
Der Busch
Winst
03.06.2016
ZOH Hoofdklasse
26. Speeldag
Hataney, Servio / Asselmans, Redondo
't Straotsje 1
Marquaire, Bas / Aussems, Gino
Proosd
Verlies
13.05.2016
ZOH Hoofdklasse
24. Speeldag
Hataney, Servio / Asselmans, Redondo
't Straotsje 1
Bisscheroux, Jos / Schmitz, Wiel
D'r Dikke Sjtee
Verlies
29.04.2016
ZOH Hoofdklasse
22. Speeldag
Asselmans, Redondo / Hataney, Servio
't Straotsje 1
Huntjens, May / Mertens, Ralf
D'r Dikke Sjtee
Winst
22.04.2016
ZOH Hoofdklasse
21. Speeldag
Hataney, Servio / Asselmans, Redondo
't Straotsje 1
Eykenboom, Ron / Bleus, Danny
't Trefpunt 1
Verlies
08.04.2016
ZOH Hoofdklasse
20. Speeldag
Asselmans, Redondo / Hataney, Eugene
't Straotsje 1
Holshuysen, Jo / Zee van der, Danny
The Spot
Verlies
01.04.2016
ZOH Hoofdklasse
19. Speeldag
Asselmans, Redondo / Hupkens, Kevin
't Straotsje 1
Aretz, Leo / Meerendonk, van de, Nico
Oude Heide 1
Winst
04.03.2016
ZOH Hoofdklasse
16. Speeldag
Asselmans, Redondo / Hataney, Servio
't Straotsje 1
Mullenders, Maurice / Moonen, Bjorn
Blauw Wit '62 1
Verlies
12.02.2016
ZOH Beker
2. Ronde
Hataney, Servio / Asselmans, Redondo
't Straotsje 1
Reitz, Renaldo / Kortenray, Hubert
Da Capo 1
Verlies
22.01.2016
ZOH Hoofdklasse
12. Speeldag
Hataney, Servio / Asselmans, Redondo
't Straotsje 1
Vroomen, Jan / Gebhardt, Karl-Heinz
D'r Prick 1
Verlies
20.11.2015
ZOH Beker Hoofdklasse
1. Ronde
Asselmans, Redondo / Hataney, Servio
't Straotsje 1
Locorotondo, Franco / Moonen, Jordy
't Trefpunt 1
Verlies
09.10.2015
ZOH Beker
1. Ronde
Asselmans, Redondo / Pattiwael, Joshua
't Straotsje 1
Dijk van, Daniel / Zanders, Peter
De Sport
Verlies
25.09.2015
ZOH Hoofdklasse
5. Speeldag
Asselmans, Redondo / Sahetapy, Djehoshua
't Straotsje 1
Ramaekers, Bryan / Weijer van de, Hans
Blauw Wit '62 1
Verlies
18.09.2015
ZOH Hoofdklasse
4. Speeldag
Asselmans, Redondo / Sahetapy, Djehoshua
't Straotsje 1
Vanhingel, Herman / Vanhingel, Dominic
Da Capo 1
Verlies
04.09.2015
ZOH Hoofdklasse
2. Speeldag
Asselmans, Redondo / Sahetapy, Djehoshua
't Straotsje 1
Prickaerts, Niels / Paulissen, Jos
De Kokerel
Verlies
19.09.2014
ZOH 2A
4. Speeldag
Asselmans, Redondo / Werlotte - Damen, Tonnie
De Kokerel 2
Lempers, Sander / Oellers, Wilma
D'r Jeeteberg
Winst
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)