Speler > Gelissen, Michelle

Gelissen, Michelle

 
Informatie
Categorie: Dames
Ranking: Semi-Pro
Verenigingen: De Bekker
De Bekker - Soccer
Raodhoes Warriors
Organisatie:
SBZL
Zuid Oost Hoek
Nationale Spelersnr.: 4038
 
Ranglijsten plaatsing
Ranglijst Plaats Meldinge
2019-2020
Dames dubbel 2 4
2018-2019
Dames dubbel 6 9
2017-2018
Dames 4 7
Dames classic 3 4
ZOH Bokaal 73 147
2016-2017
Open 42 80
Semi-Pro 10 44
Dames 3 6
NTVB Challenger Ranking 11 53
Dames classic 2 6
2015-2016
Open 110 155
Semi-Pro 14 73
Mini master challenger 22 69
2014-2015
Open 145 254
Rookie 3 82
2013-2014
Open 144 289
Pro 88 152
Semi-Pro 38 156
2012-2013
Open 144 174
Semi-Pro 36 84
Rookies 16 45
2011-2012
Open 96 196
Semi-Pro 46 103
2009-2010
Open 106 180
Rookies 4 42
 
Meldinge
Toernooi Plaats Discipline Datum Plaats Meldungen
2019-2020
TBNL Challenger Open Dubbel Tilburg Open Dubbel Za., 15.02.2020 21 29
Blauw Wit'62 Eys 1e Klasse Vr., 27.12.2019 3 3
2018-2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019 Maaslandcentrum Elsloo Dames Dubbel Zo., 22.12.2019 2 2
Nederlandse Kampioenschappen 2019 Maaslandcentrum Elsloo Dames Enkel Zo., 22.12.2019 5 5
Nederlandse Kampioenschappen 2019 Maaslandcentrum Elsloo Open Dubbel Zo., 22.12.2019 26 34
Nederlandse Kampioenschappen 2019 Maaslandcentrum Elsloo Open Enkel Zo., 22.12.2019 49 54
NTVB PRO Tour 2019 Maaslandcentrum Elsloo Dames Dubbel Za., 21.12.2019 7 7
NTVB PRO Tour 2019 Maaslandcentrum Elsloo Open Dubbel Za., 21.12.2019 33 44
Challenger Tour - 6 Spaubeek Open Dubbel Za., 23.11.2019 7 7
Challenger Tour - 4 Spaubeek Open Dubbel Za., 28.09.2019 19 22
Challenger Prinsenbeek Prinsenbeek Open Dubbel Za., 08.06.2019 13 14
Multi Table de Bekker Open Dubbel Vr., 31.05.2019 9 16
Monster DYP de Bekker Open Vr., 24.05.2019 8 8
Challenger Tour - 3 Spaubeek Mix Zo., 28.04.2019 2 5
Challenger Tour - 3 Spaubeek Open Dubbel Zo., 28.04.2019 14 18
SBZL Monster-DYP MFC 't Raodhoes Spaubeek Monster DYP Za., 13.04.2019 6 15
Challenger Tour - 1 Spaubeek Open Dubbel Za., 19.01.2019 10 10
2017-2018
ITSF Pro Tour 'Spaubeek 1.. Open Dubbel Za., 08.12.2018 28 30
ITSF Pro Tour 'Spaubeek 3. Open Enkel Za., 08.12.2018 22 26
ITSF Pro Tour 'Spaubeek 4. Dames Enkel Zo., 09.12.2018 3 5
ITSF Pro Tour 'Spaubeek 6. Classic Zo., 09.12.2018 12 13
ITSF Pro Tour Amsterdam Dames Enkel Za., 20.10.2018 4 3
ITSF Pro Tour Amsterdam Open Dubbel Za., 20.10.2018 31 52
ITSF Pro Tour Amsterdam Open Enkel Za., 20.10.2018 70 78
NTVB Challenger Prinsenbeek Prinsenbeek. Classic Dubbel Za., 06.10.2018 15 22
NTVB Challenger Prinsenbeek Prinsenbeek. Open Dubbel Za., 06.10.2018 13 21
Zeelst Open Dubbel Veldhoven Open Dubbel Za., 22.09.2018 12 14
Nederlandse Kampioenschappen MLC - Elsloo Dames Dubbel Zo., 24.06.2018 4 4
Nederlandse Kampioenschappen MLC - Elsloo Dames Enkel Zo., 24.06.2018 6 8
Nederlandse Kampioenschappen MLC - Elsloo Open Dubbel Za., 23.06.2018 41 32
Nederlandse Kampioenschappen MLC - Elsloo Open Enkel Zo., 24.06.2018 44 53
Open Dubbel Cafe Dingus Open Dubbel Za., 14.04.2018 12 20
Carnaval Toernooi Café Dingus - Heerlen Open Dubbel Vr., 09.02.2018 13 18
Toernooi TVC De Kroeg De Kroeg - Brunssum Open Dubbel Za., 06.01.2018 27 31
Kerst Toernooi Café Dingus - Heerlen Open Dubbel Za., 16.12.2017 9 9
Kerst Toernooi Café Dingus - Heerlen B-Ronde Za., 16.12.2017 4 4
1e NTVB Challenger Brasserie Minli Landgraaf Classic Dubbel Za., 18.11.2017 8 11
1e NTVB Challenger Brasserie Minli Landgraaf Open Dubbel Za., 18.11.2017 6 13
ITSF Pro Tour Amsterdam Open Dubbel Za., 21.10.2017 29 34
2016-2017
Challenger Café Dingus - Heerlen Open Dubbel Za., 26.08.2017 21 23
ITSF Pro Tour Heineken Corner Amsterdam Open Doubles Za., 17.06.2017 27 37
NTVB Challenger Finale Café ´t Weverke Schimmert Open Dubbel Vr., 19.05.2017 7 12
Challenger Café Dingus - Heerlen Open Dubbel Za., 29.04.2017 33 24
4de NTVB challenger The Eagles - Cafe Wetzels Guttecoven Open Vr., 17.03.2017 10 14
4de NTVB challenger The Eagles - Cafe Wetzels Guttecoven Amateur Vr., 17.03.2017 2 6
Dingus Carnavalstoernooi Café Dingus - Heerlen Kwalificatie Vr., 24.02.2017 8 16
Club Foos Open Doubles De Keet - Amsterdam Open Dubbel Za., 18.02.2017 17 25
3e NTVB challenger Rode Ridder - Amstenrade Open Vr., 03.02.2017 3 11
Club Foos Open Doubles De Keet - Amsterdam Open Dubbel Za., 07.01.2017 5 16
De Kroeg Cafe De Kroeg, Brunssum Open Dubbel Za., 07.01.2017 14 22
De Kroeg Cafe De Kroeg, Brunssum Semi-Pro Dubbel Za., 07.01.2017 6 8
Dingus Kersttoernooi Cafe Dingus, Heerlen A-Ronde Za., 17.12.2016 19 16
Dingus Kersttoernooi Cafe Dingus, Heerlen B-Ronde Za., 17.12.2016 1 7
Winterkampioenschappen 2016 Café de Kroeg, Brunssum Kwalificatie Vr., 09.12.2016 43 52
Winterkampioenschappen 2016 Café de Kroeg, Brunssum Semi-Pro Dubbel Vr., 09.12.2016 6 22
ITSF Pro Tour - Rotterdam Poolcentrum Spijkenisse Dames Dubbel Za., 26.11.2016 3 3
ITSF Pro Tour - Rotterdam Poolcentrum Spijkenisse Dames Enkel Za., 26.11.2016 5 6
ITSF Pro Tour - Rotterdam Poolcentrum Spijkenisse Open Dubbel Za., 26.11.2016 33 45
2e NTVB challenger DAT Boys - Cadier en Keer Open Vr., 25.11.2016 8 8
1e NTVB challenger De Bekker - Stein Open Vr., 14.10.2016 7 12
2015-2016
3e Mini master challenger Napoleon Napoleon-Beek Kwalificatie Za., 07.05.2016 12 16
3e Mini master challenger Napoleon Napoleon-Beek Semi Pro Za., 07.05.2016 3 6
2e Mini master challenger kokerel de kokerel Kwalificatie Za., 23.04.2016 18 19
2e Mini master challenger kokerel de kokerel rookie Za., 23.04.2016 2 3
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 25.03.2016 39 74
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 25.03.2016 33 50
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Semi-Pro Dubbel Vr., 25.03.2016 9 22
1e Mini master challenger Dingus Dingus-Heerlen Kwalificatie Za., 05.03.2016 19 22
1e Mini master challenger Dingus Dingus-Heerlen Rookie Za., 05.03.2016 1 6
Carnavals toernooi TVC Dingus Heerlen Kwalificatie Vr., 05.02.2016 4 23
Carnavals toernooi TVC Dingus Heerlen B-Ronde Vr., 05.02.2016 9 11
De Kroeg Brunssum Kwalificatie Za., 02.01.2016 37 39
De Kroeg Brunssum Open Dubbel Za., 02.01.2016 33 39
De Kroeg Brunssum Semi Pro Dubbel Za., 02.01.2016 9 13
Invitatie Kersttoernooi Dingus Heerlen Kwalificatie Za., 19.12.2015 5 14
Invitatie Kersttoernooi Dingus Heerlen B-Ronde Za., 19.12.2015 5 7
WinterKampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 11.12.2015 44 63
WinterKampioenschappen Landgraaf Semi-Pro Dubbel Vr., 11.12.2015 4 23
2014-2015
Nederlandse Kampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 03.04.2015 64 96
Nederlandse Kampioenschappen Landgraaf Rookie Dubbel Vr., 03.04.2015 3 17
TVC d'r Bok Heerlen Kwalificatie Za., 14.03.2015 6 31
TVC d'r Bok Heerlen Open Dubbel Za., 14.03.2015 9 24
TVC d'r Bok Heerlen Rookie Dubbel Za., 14.03.2015 1 8
Time Out Hoensbroek Kwalificatie Za., 28.02.2015 38 55
Time Out Hoensbroek Rookie Dubbel Za., 28.02.2015 1 16
De Kroeg Brunssum Kwalificatie Za., 03.01.2015 25 54
De Kroeg Brunssum Open Dubbel Za., 03.01.2015 17 34
De Kroeg Brunssum Rookie Dubbel Za., 03.01.2015 3 14
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Kwalificatie Za., 27.12.2014 58 64
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Rookie Dubbel Za., 27.12.2014 9 14
Dingus Kerst toernooi Heerlen Kwalificatie Za., 13.12.2014 7 17
Dingus Kerst toernooi Heerlen A-Ronde Za., 13.12.2014 2 8
Dingus Kerst toernooi Heerlen Extra Za., 13.12.2014 1 7
Winterkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 12.12.2014 67 90
Winterkampioenschappen Landgraaf Rookie Dubbel Vr., 12.12.2014 2 18
1e TFN Toernooi Landgraaf Kwalificatie Za., 01.11.2014 26 33
1e TFN Toernooi Landgraaf Open Dubbel Za., 01.11.2014 17 33
1e TFN Toernooi Landgraaf Rookie Dubbel Za., 01.11.2014 2 14
2013-2014
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Semi-pro Vr., 18.04.2014 9 37
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 18.04.2014 73 91
White Horse White Horse Kwalificatie Za., 12.04.2014 29 39
White Horse White Horse Open dubbel Za., 12.04.2014 33 40
White Horse White Horse Semi-pro Za., 12.04.2014 9 13
Im weissem rossl Schinveld Kwalificatie Za., 05.04.2014 22 40
Im weissem rossl Schinveld Open Dubbel Za., 05.04.2014 17 40
Im weissem rossl Schinveld Semi Pro Dubbel Za., 05.04.2014 9 16
de Trim de Trim Bourgogne Kwalificatie Za., 15.03.2014 22 32
de Trim de Trim Bourgogne Open Dubbel Za., 15.03.2014 17 32
de Trim de Trim Bourgogne Semi Pro Dubbel Za., 15.03.2014 5 13
Dingus Carnavals toernooi Cafe Dingus Heerlen Kwalificatie Vr., 28.02.2014 2 8
Dingus Carnavals toernooi Cafe Dingus Heerlen Open Ronde Vr., 28.02.2014 4 8
Da Capo Maastricht (da Capo) Kwalificatie Vr., 21.02.2014 3 14
Da Capo Maastricht (da Capo) A-Ronde Vr., 21.02.2014 5 8
De Kroeg Brunssum Pro Dubbel Za., 04.01.2014 17 21
De Kroeg Brunssum Kwalificatie Za., 04.01.2014 47 69
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Kwalificatie Vr., 27.12.2013 53 75
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Semi-Pro Dubbel Vr., 27.12.2013 17 25
Winterkampioenschappen Landgraaf Semi-Pro Vr., 13.12.2013 9 30
Winterkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 13.12.2013 70 92
Star Club Meerssen Open Dubbel Za., 30.11.2013 17 32
Star Club Meerssen Semi-Pro Dubbel Za., 30.11.2013 5 16
Star Club Meerssen Kwalificatie Za., 30.11.2013 19 46
Trefcentrum TreeBeek Open Dubbel Za., 26.10.2013 17 32
Trefcentrum TreeBeek Semi-Pro Dubbel Za., 26.10.2013 9 13
Trefcentrum TreeBeek Kwalificatie Za., 26.10.2013 26 42
Kwalificatie Nantes (RobertoSport) Minli Dames Dubbel Za., 05.10.2013 2 2
Kwalificatie Nantes (Leonhart) Star Club Dames Dubbel Za., 21.09.2013 2 2
Kwalificatie Nantes (Leonhart) Star Club Dames Enkel Za., 21.09.2013 4 4
2012-2013
Toernooi `t Trefpunt Heerlen Kwalificatie Za., 08.06.2013 16 26
Toernooi `t Trefpunt Heerlen Open dubbel Za., 08.06.2013 17 26
Toernooi `t Trefpunt Heerlen Semi-Pro Za., 08.06.2013 2 10
Toernooi `t Trefpunt Heerlen Rookies Za., 08.06.2013 2 3
Sport café Ons Honk Heerlen Kwalificatie Za., 18.05.2013 22 40
Sport café Ons Honk Heerlen Open dubbel Za., 18.05.2013 9 24
Sport café Ons Honk Heerlen Rookies Za., 18.05.2013 5 14
Nederlandse Kampioenschappen Stein Open dubbel Vr., 29.03.2013 33 53
Nederlandse Kampioenschappen Stein Semi-Pro Vr., 29.03.2013 9 16
De Kroeg Brunssum Rookies Za., 12.01.2013 2 3
Winterkampioenschappen Stein Semi-Pro Vr., 14.12.2012 5 5
Openings toernooi Stein (de Bekker) Semi-Pro Za., 22.09.2012 5 8
2011-2012
Star Club Meerssen Open dubbel Za., 14.04.2012 9 24
Star Club Meerssen Semi-Pro Za., 14.04.2012 5 12
Nederlandse Kampioenschappen Stein Semi-Pro Vr., 06.04.2012 17 22
De Rode Ridder Amstenrade Semi-Pro Za., 24.03.2012 9 9
White horse Eijsden Open dubbel Za., 17.03.2012 17 24
White horse Eijsden Semi-Pro Za., 17.03.2012 9 12
Winterkampioenschappen Stein Open dubbel Za., 03.12.2011 33 48
Winterkampioenschappen Stein Semi-Pro Za., 03.12.2011 9 19
2010-2011
Nederlandse Kampioenschappen 2011 Stein Rookies Za., 23.04.2011 5 16
2009-2010
Nederlandse Kampioenschappen 2010 Gulpen Algemene ronde Vr., 02.04.2010 61 121
 
Discipline
Team Competites
2019-2020
De Bekker 2 ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse
De Bekker SBZL Seizoen 3
2018-2019
Raodhoes Warriors NTL, NTL KO rondes plaats 1-4, NTL KO rondes plaats 5-8
De Bekker 2 ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse
De Bekker SBZL Seizoen 2, SBZL Seizoen 1
2017-2018
Raodhoes Warriors N.T.L
De Bekker 2 ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse
2016-2017
Napoleon Ere Afdeling, NTVB Algemene Bekerronde, NTVB Beker Kwalificatie
2015-2016
Napoleon Eerste Klasse, NTVB Beker Algemeen, NTVB Beker 1e Klasse, Zomercompetitie 2016 Poule B, NTVB Beker Kwalificatie Poule 4
2014-2015
Napoleon Overgangsklasse, Challenge Cup poule C, Beker, Beker overgangsklasse
Napoleon 2 Zomercompetitie Poule B
2013-2014
Napoleon 1B, Challenge Cup poule B1, Beker, Beker eerste klasse
In the pocket Zomercompetitie poule D
2012-2013
Juliana 1 1B, Beker, Beker eerste klasse
Napoleon Zomer competitie Poule 2
2011-2012
Juliana 1 1A
2010-2011
Juliana 1B
 
Laatste Enkelspel
Datum Speler Speler Resultaat
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
Tweeëndertigste finale Hoofdronde
Gelissen, Michelle Starren, Elroy Verlies
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
6. Ronde Voorronde
Gelissen, Michelle Karadavut, Bulent Verlies
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
4. Ronde Voorronde
Gelissen, Michelle Starren, Amber Verlies
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
3. Ronde Voorronde
Gelissen, Michelle Stijkel, Gilles Gelijkspel
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
Kwart finale Hoofdronde
Gelissen, Michelle Nijmeijer, Lianne Verlies
22.08.2019
SBZL Seizoen 2
9. Speeldag
Gelissen, Michelle
De Bekker
Meisters, Horst
Old Stars
Verlies
01.08.2019
SBZL Seizoen 2
7. Speeldag
Gelissen, Michelle
De Bekker
Boersma, Maurice
Dingus
Verlies
23.06.2019
NTL
7. Speeldag
Gelissen, Michelle
Raodhoes Warriors
Hermans, Twan
de Bekker 1
Verlies
20.06.2019
SBZL Seizoen 2
4. Speeldag
Gelissen, Michelle
De Bekker
Franssen, Jo
Old Stars
Verlies
 
Laatste Dubbelspel
Datum Speler Speler Resultaat
15.02.2020
TBNL Challenger Open Dubbel
5. Ronde Voorronde
Gelissen, Michelle / Nijmeijer, Lianne Gobbels, Rob / Bardoul, Davy Winst
15.02.2020
TBNL Challenger Open Dubbel
4. Ronde Voorronde
Gelissen, Michelle / Nijmeijer, Lianne Camp op den, Shem / Visser, de, Joris Verlies
15.02.2020
TBNL Challenger Open Dubbel
Kwart finale Extra ronde
Gelissen, Michelle / Nijmeijer, Lianne Stijkel, Gilles / Kleinveldus, Danny Verlies
15.02.2020
TBNL Challenger Open Dubbel
2. Ronde Voorronde
Gelissen, Michelle / Nijmeijer, Lianne Bilsum, van, Fastert / Otten-Kerkhof, Tessa Verlies
15.02.2020
TBNL Challenger Open Dubbel
Achtste finale Extra ronde
Gelissen, Michelle / Nijmeijer, Lianne Gobbels, Rob / Bardoul, Davy Winst
13.02.2020
SBZL Seizoen 3
10. Speeldag
Gelissen, Michelle / Starren, Amber
De Bekker
Vaessen, Peter / Franssen, Jo
Old Stars
Verlies
13.02.2020
SBZL Seizoen 3
10. Speeldag
Gelissen, Michelle / Starren, Elroy
De Bekker
Kuhtreiber, Frenk / Franssen, Jo
Old Stars
Winst
24.01.2020
ZOH Beker
2. Ronde
Starren, Amber / Gelissen, Michelle
De Bekker 2
Domen, Ruud / Scheepers, Peter
Blauw Wit'62 2
Gelijkspel
17.01.2020
ZOH 1e klasse B
16. Speeldag
Gelissen, Michelle / Starren, Amber
De Bekker 2
Herberghs, Marco / Koch, Guido
Beat Boys 1
Winst
16.01.2020
SBZL Seizoen 3
8. Speeldag
Gelissen, Michelle / Starren, Amber
De Bekker
Mertens, Jordy / Mertens, Gino
Boem Kartoffels
Winst
16.01.2020
SBZL Seizoen 3
8. Speeldag
Hanssen, Rick / Gelissen, Michelle
De Bekker
Mertens, Jordy / Standaert, Christophe
Boem Kartoffels
Verlies
16.01.2020
SBZL Seizoen 3
8. Speeldag
Nowottka, Tim / Gelissen, Michelle
De Bekker
Mertens, Jordy / Mertens, Gino
Boem Kartoffels
Winst
10.01.2020
ZOH 1e klasse B
15. Speeldag
Gelissen, Michelle / Starren, Amber
De Bekker 2
Meijs, Roger / Maas, Danny
De Sjmied 1
Winst
02.01.2020
SBZL Seizoen 3
7. Speeldag
Gelissen, Michelle / Nowottka, Tim
De Bekker
Cochet, Dimitri / Allard, Niko
Team Limburg
Verlies
02.01.2020
SBZL Seizoen 3
7. Speeldag
Gelissen, Michelle / Starren, Amber
De Bekker
Andelhofs, Joel / Cochet, Dimitri
Team Limburg
Winst
02.01.2020
SBZL Seizoen 3
7. Speeldag
Gelissen, Michelle / Dost, Mark
De Bekker
Allard, Niko / Meurmans, Johnnie
Team Limburg
Verlies
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
Zestiende finale Hoofdronde
Gelissen, Michelle / Nijmeijer, Lianne Chamuleau, Raoul / Schijndel, van, Thijs Verlies
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
5. Ronde Voorronde
Gelissen, Michelle / Nijmeijer, Lianne Franssen, Fer / Spijkers, John Gelijkspel
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
4. Ronde Voorronde
Gelissen, Michelle / Nijmeijer, Lianne Meisters, Horst / Senden, Piet Verlies
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
3. Ronde Voorronde
Gelissen, Michelle / Nijmeijer, Lianne Stijkel, Gilles / Kruijer, Sven Gelijkspel
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
2. Ronde Voorronde
Gelissen, Michelle / Nijmeijer, Lianne Seetsen, Menno / Schmitz, Nigel Gelijkspel
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
1. Ronde Voorronde
Gelissen, Michelle / Nijmeijer, Lianne Westerbeek van Eerten, Maurits / Karadavut, Bulent Gelijkspel
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
Finale Hoofdronde
Gelissen, Michelle / Nijmeijer, Lianne Starren, Amber / Wijers Sauren, Mechtilde Verlies
21.12.2019
NTVB PRO Tour 2019
Tweeëndertigste finale Hoofdronde
Gelissen, Michelle / Nijmeijer, Lianne Slegers, Luvic / Goffin, Jos Verlies
21.12.2019
NTVB PRO Tour 2019
3. Ronde Voorronde
Gelissen, Michelle / Nijmeijer, Lianne Lorrie, Leslie / Michels, Lodewijk Verlies
21.12.2019
NTVB PRO Tour 2019
2. Ronde Voorronde
Gelissen, Michelle / Nijmeijer, Lianne Jongen, Bas / Dijk van, Joey Verlies
19.12.2019
SBZL Seizoen 3
6. Speeldag
Gelissen, Michelle / Nowottka, Tim
De Bekker
Gobbels, Rob / Ubachs, Junior
Raodhoes Warriors
Winst
19.12.2019
SBZL Seizoen 3
6. Speeldag
Gelissen, Michelle / Starren, Amber
De Bekker
Gobbels, Rob / Hoffmann, Markus
Raodhoes Warriors
Winst
13.12.2019
ZOH 1e klasse B
13. Speeldag
Gelissen, Michelle / Starren, Amber
De Bekker 2
Peters, Jos / Frusch, Jos
De Poart 1
Winst
28.11.2019
SBZL Seizoen 3
5. Speeldag
Gelissen, Michelle / Starren, Elroy
De Bekker
Kuhtreiber, Frenk / Franssen, Jo
Old Stars
Winst
28.11.2019
SBZL Seizoen 3
5. Speeldag
Gelissen, Michelle / Starren, Elroy
De Bekker
Kuhtreiber, Frenk / Meisters, Horst
Old Stars
Winst
23.11.2019
Challenger Tour - 6
Kwart finale Hoofdronde
Jansen, Danny / Gelissen, Michelle Wijers Sauren, Mechtilde / Franssen, Jo Verlies
23.11.2019
Challenger Tour - 6
7. Ronde Voorronde
Jansen, Danny / Gelissen, Michelle Wijers Sauren, Mechtilde / Franssen, Jo Verlies
23.11.2019
Challenger Tour - 6
5. Ronde Voorronde
Jansen, Danny / Gelissen, Michelle Slegers, Luvic / Gobbels, Rob Verlies
23.11.2019
Challenger Tour - 6
3. Ronde Voorronde
Jansen, Danny / Gelissen, Michelle Hoffmann, Markus / Camp op den, Shem Verlies
23.11.2019
Challenger Tour - 6
1. Ronde Voorronde
Jansen, Danny / Gelissen, Michelle Coenen, Davy / Eerens, Mitch Verlies
21.11.2019
SBZL Seizoen 3
3. Speeldag
Gelissen, Michelle / Dost, Mark
De Bekker
Misotten, Nele / Eeraerts, Jaimy
Boem Kartoffels
Verlies
21.11.2019
SBZL Seizoen 3
3. Speeldag
Hanssen, Rick / Gelissen, Michelle
De Bekker
Standaert, Christophe / Eeraerts, Jaimy
Boem Kartoffels
Verlies
28.09.2019
Challenger Tour - 4
5. Ronde Voorronde
Gelissen, Michelle / Jansen, Danny Graaf, de, Sjon / Graaf, de, Wesley Verlies
28.09.2019
Challenger Tour - 4
4. Ronde Voorronde
Gelissen, Michelle / Jansen, Danny Hanssen, Rick / Kutaydin, Jeroen Verlies
28.09.2019
Challenger Tour - 4
Kwart finale Extra ronde
Gelissen, Michelle / Jansen, Danny Camp op den, Shem / Hoffmann, Markus Verlies
28.09.2019
Challenger Tour - 4
2. Ronde Voorronde
Gelissen, Michelle / Jansen, Danny Kerkhof, van de, Rens / Roodhorst, Emile Verlies
28.09.2019
Challenger Tour - 4
1. Ronde Voorronde
Gelissen, Michelle / Jansen, Danny Eerens, Mitch / Coenen, Davy Verlies
27.09.2019
ZOH 1e klasse B
5. Speeldag
Gelissen, Michelle / Hacking, Xavier
De Bekker 2
Burgers, Roger / Bosch, Edwin
D'r Prick 2
Verlies
20.09.2019
ZOH 1e klasse B
4. Speeldag
Gelissen, Michelle / Starren, Amber
De Bekker 2
Buccella, Claudio / Niels, John
De Wolfjes 1
Winst
06.09.2019
ZOH 1e klasse B
2. Speeldag
Gelissen, Michelle / Starren, Amber
De Bekker 2
Deveu, Philip / Weller, Mike
De Sjmied 1
Winst
05.09.2019
SBZL Seizoen 2
10. Speeldag
Starren, Amber / Gelissen, Michelle
De Bekker
Gobbels, Rob / Hoffmann, Markus
Raodhoes Warriors
Winst
05.09.2019
SBZL Seizoen 2
10. Speeldag
Gelissen, Michelle / Starren, Elroy
De Bekker
Coenen, Davy / Hoffmann, Markus
Raodhoes Warriors
Winst
30.08.2019
ZOH 1e klasse B
1. Speeldag
Starren, Amber / Gelissen, Michelle
De Bekker 2
Reulings, Micha / Krichel, Rene
D'r Springbron 1
Verlies
29.08.2019
SBZL Seizoen 2
6. Speeldag
Gelissen, Michelle / Hanssen, Rick
De Bekker
Dessel van, Robin / Keppens, Lynn
Boem Kartoffels
Winst
29.08.2019
SBZL Seizoen 2
6. Speeldag
Gelissen, Michelle / Starren, Amber
De Bekker
Standaert, Christophe / Dessel van, Robin
Boem Kartoffels
Winst
22.08.2019
SBZL Seizoen 2
9. Speeldag
Starren, Amber / Gelissen, Michelle
De Bekker
Meisters, Horst / Slegers, Luvic
Old Stars
Verlies
22.08.2019
SBZL Seizoen 2
9. Speeldag
Gelissen, Michelle / Hanssen, Rick
De Bekker
Franssen, Jo / Kuhtreiber, Frenk
Old Stars
Verlies
08.08.2019
SBZL Seizoen 2
8. Speeldag
Gelissen, Michelle / Hanssen, Rick
De Bekker
Andelhofs, Joel / Koerts, Jakub
Team Limburg
Winst
08.08.2019
SBZL Seizoen 2
8. Speeldag
Gelissen, Michelle / Starren, Amber
De Bekker
Goyens, Jitse / Meurmans, Jimmy
Team Limburg
Winst
08.08.2019
SBZL Seizoen 2
8. Speeldag
Dost, Mark / Gelissen, Michelle
De Bekker
Andelhofs, Joel / Meurmans, Jimmy
Team Limburg
Verlies
01.08.2019
SBZL Seizoen 2
7. Speeldag
Starren, Amber / Gelissen, Michelle
De Bekker
Bemelmans, Donee / Gielis, Chris
Dingus
Winst
01.08.2019
SBZL Seizoen 2
7. Speeldag
Gelissen, Michelle / Starren, Amber
De Bekker
Moonen, Bjorn / Prickaerts, Niels
Dingus
Verlies
27.06.2019
SBZL Seizoen 2
5. Speeldag
Starren, Elroy / Gelissen, Michelle
De Bekker
Coenen, Davy / Ubachs, Junior
Raodhoes Warriors
Winst
27.06.2019
SBZL Seizoen 2
5. Speeldag
Starren, Elroy / Gelissen, Michelle
De Bekker
Coenen, Davy / Hoffmann, Markus
Raodhoes Warriors
Verlies
23.06.2019
NTL KO rondes plaats 5-8
Halve finale
Gelissen, Michelle / Gobbels, Rob
Raodhoes Warriors
Sanchez Fernandez, Arturo / Krop, Jeffrey
Club Foos
Verlies
23.06.2019
NTL
6. Speeldag
Gelissen, Michelle / Coenen, Davy
Raodhoes Warriors
Otten, Yuri / Loonen, Roel
Brab. Branieschoppers
Verlies
20.06.2019
SBZL Seizoen 2
4. Speeldag
Gelissen, Michelle / Hanssen, Rick
De Bekker
Slegers, Luvic / Senden, Piet
Old Stars
Verlies
20.06.2019
SBZL Seizoen 2
4. Speeldag
Gelissen, Michelle / Hanssen, Rick
De Bekker
Senden, Piet / Kuhtreiber, Frenk
Old Stars
Verlies
08.06.2019
Challenger Prinsenbeek
4. Ronde Voorronde
Gelissen, Michelle / Nijmeijer, Lianne Saturnino, Renato / Loonen, Roel Verlies
08.06.2019
Challenger Prinsenbeek
3. Ronde Voorronde
Gelissen, Michelle / Nijmeijer, Lianne Sijkens, Peter / Eijndhoven, van, Eric Verlies
08.06.2019
Challenger Prinsenbeek
2. Ronde Voorronde
Gelissen, Michelle / Nijmeijer, Lianne Kerkhof, van de, Rens / Roodhorst, Emile Verlies
06.06.2019
SBZL Seizoen 2
3. Speeldag
Gelissen, Michelle / Starren, Elroy
De Bekker
Boons, Bennet / Meurmans, Jimmy
Team Limburg
Winst
06.06.2019
SBZL Seizoen 2
3. Speeldag
Gelissen, Michelle / Starren, Amber
De Bekker
Lemmens, Tom / Kutaydin, Jeroen
Team Limburg
Verlies
16.05.2019
SBZL Seizoen 2
2. Speeldag
Hanssen, Rick / Gelissen, Michelle
De Bekker
Moonen, Bjorn / Prickaerts, Niels
Dingus
Winst
16.05.2019
SBZL Seizoen 2
2. Speeldag
Gelissen, Michelle / Starren, Elroy
De Bekker
Boersma, Maurice / de Visscher, Kevin
Dingus
Winst
16.05.2019
SBZL Seizoen 2
2. Speeldag
Gelissen, Michelle / Starren, Elroy
De Bekker
Boersma, Maurice / de Visscher, Kevin
Dingus
Winst
10.05.2019
ZOH 1e klasse B
26. Speeldag
Gelissen, Michelle / Starren, Amber
De Bekker 2
Brans-Brabant, Mike / Coenen, Youri
Beat Boys 1
Winst
02.05.2019
SBZL Seizoen 2
1. Speeldag
Gelissen, Michelle / Starren, Elroy
De Bekker
Misotten, Nele / Segal, Nasja
Boem Kartoffels
Winst
02.05.2019
SBZL Seizoen 2
1. Speeldag
Gelissen, Michelle / Hanssen, Rick
De Bekker
Misotten, Nele / Segal, Nasja
Boem Kartoffels
Winst
28.04.2019
Challenger Tour - 3
6. Ronde Voorronde
Gelissen, Michelle / Starren, Amber Graaf, de, Sjon / Graaf, de, Wesley Verlies
28.04.2019
Challenger Tour - 3
4. Ronde Voorronde
Gelissen, Michelle / Starren, Amber Coenen, Davy / Eerens, Mitch Winst
28.04.2019
Challenger Tour - 3
3. Ronde Voorronde
Gelissen, Michelle / Starren, Amber Kruijer, Sven / Stijkel, Gilles Winst
28.04.2019
Challenger Tour - 3
Kwart finale Extra ronde
Gelissen, Michelle / Starren, Amber Loonen, Roel / Otten, Yuri Verlies
28.04.2019
Challenger Tour - 3
2. Ronde Voorronde
Gelissen, Michelle / Starren, Amber Loonen, Roel / Otten, Yuri Verlies
28.04.2019
Challenger Tour - 3
1. Ronde Voorronde
Gelissen, Michelle / Starren, Amber Kerkhof, van de, Rens / Roodhorst, Emile Verlies
28.04.2019
Challenger Tour - 3
3. Ronde Hoofdronde
Gelissen, Michelle / Schijndel, van, Thijs Starren, Amber / Hanssen, Rick Winst
26.04.2019
ZOH Beker 1e klasse
3. Ronde
Gelissen, Michelle / Starren, Amber
De Bekker 2
Bergwanger, Walter / Koch, Wiel
De Wolfjes 1
Winst
19.04.2019
ZOH 1e klasse B
25. Speeldag
Starren, Amber / Gelissen, Michelle
De Bekker 2
Koussen, Rene / Dohmen, Herman
D'r Springbron 1
Gelijkspel
12.04.2019
ZOH 1e klasse B
24. Speeldag
Gelissen, Michelle / Starren, Amber
De Bekker 2
Bergwanger, Walter / Verboeket, Patrick
De Wolfjes 1
Winst
11.04.2019
SBZL Seizoen 1
6. Speeldag
Gelissen, Michelle / Hanssen, Rick
De Bekker
de Visscher, Kevin / Moonen, Bjorn
Dingus
Winst
11.04.2019
SBZL Seizoen 1
6. Speeldag
Gelissen, Michelle / Hanssen, Rick
De Bekker
Maes, Nathan / Prickaerts, Niels
Dingus
Verlies
05.04.2019
ZOH 1e klasse B
23. Speeldag
Gelissen, Michelle / Starren, Amber
De Bekker 2
Gielkens, Loek / Deswijzen, Gabriel
Der Busch 1
Winst
28.03.2019
SBZL Seizoen 1
5. Speeldag
Gelissen, Michelle / Weijzen, Ben
De Bekker
Franssen, Jo / Kuhtreiber, Frenk
Old Stars
Winst
28.03.2019
SBZL Seizoen 1
5. Speeldag
Gelissen, Michelle / Hanssen, Rick
De Bekker
Kuhtreiber, Frenk / Meisters, Horst
Old Stars
Winst
22.03.2019
ZOH 1e klasse B
22. Speeldag
Starren, Amber / Gelissen, Michelle
De Bekker 2
Arts, Jan / Meerendonk, van de, Nico
Oude Heide 2
Winst
15.03.2019
ZOH 1e klasse B
21. Speeldag
Hendriks, Hub / Gelissen, Michelle
De Bekker 2
Colbers, Ronny / Deveu, Philip
De Sjmied 1
Winst
14.03.2019
SBZL Seizoen 1
4. Speeldag
Hanssen, Rick / Gelissen, Michelle
De Bekker
Camp op den, Shem / Hoffmann, Markus
Raodhoes Warriors
Winst
19.01.2019
Challenger Tour - 1
7. Ronde Voorronde
Gelissen, Michelle / Jansen, Danny Hanssen, Rick / Kutaydin, Jeroen Verlies
19.01.2019
Challenger Tour - 1
6. Ronde Voorronde
Gelissen, Michelle / Jansen, Danny Vaessen, Peter / Franssen, Jo Verlies
19.01.2019
Challenger Tour - 1
5. Ronde Voorronde
Gelissen, Michelle / Jansen, Danny Prickaerts, Niels / Moonen, Mike Verlies
19.01.2019
Challenger Tour - 1
4. Ronde Voorronde
Gelissen, Michelle / Jansen, Danny Coenen, Davy / Hoffmann, Markus Winst
19.01.2019
Challenger Tour - 1
Plaats 3 Extra ronde
Gelissen, Michelle / Jansen, Danny Coenen, Davy / Hoffmann, Markus Verlies
19.01.2019
Challenger Tour - 1
2. Ronde Voorronde
Gelissen, Michelle / Jansen, Danny Wijers Sauren, Mechtilde / Koerts, Jakub Verlies
19.01.2019
Challenger Tour - 1
1. Ronde Voorronde
Gelissen, Michelle / Jansen, Danny Ubachs, Junior / Camp op den, Shem Verlies
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)