Wedstrijden van de laatste 7 dagen |
Datum | Thuis | Gast | Resultaat |
---|---|---|---|
Vr., 19.04.2024 21:00 ZOH 2e Klasse (21. Speeldag) |
't Weverke 1 verantwortlich seit 20.04.2024 |
D'r Bok 1 |
4:4 unbestätigt |
Vr., 19.04.2024 21:00 ZOH 1e Klasse (21. Speeldag) |
A Jen Kirch 1 | De Wolfjes 1 | 5:3 |
Vr., 19.04.2024 21:00 ZOH Hoofdklasse (21. Speeldag) |
Blauw Wit'62 1 | Boskai 2 | 6:2 |
Vr., 19.04.2024 21:00 ZOH Overgangsklasse (21. Speeldag) |
Boskai 3 |
Im Weissen Rossl 1 verantwortlich seit 22.04.2024 |
8:0 unbestätigt |
Vr., 19.04.2024 21:00 ZOH 1e Klasse (21. Speeldag) |
De Bulldozers 1 | Blauw Wit'62 2 | 4:4 |
Vr., 19.04.2024 21:00 ZOH Hoofdklasse (21. Speeldag) |
De Notenbalk 1 | De Paardestal 1 | 2:6 |
Vr., 19.04.2024 21:00 ZOH Overgangsklasse (21. Speeldag) |
Dingus 1 |
Fratelli 1 verantwortlich seit 20.04.2024 |
5:3 unbestätigt |
Vr., 19.04.2024 21:00 ZOH Hoofdklasse (21. Speeldag) |
Eijsden 1 | De Kroeg 1 | 2:6 |
Vr., 19.04.2024 21:00 ZOH 1e Klasse (21. Speeldag) |
Fratelli 2 | Blauw Wit'62 3 | 7:1 |
Vr., 19.04.2024 21:00 ZOH Overgangsklasse (21. Speeldag) |
Galouppe 1 |
Eijsden 2 verantwortlich seit 23.04.2024 |
6:2 unbestätigt |
Vr., 19.04.2024 21:00 ZOH Overgangsklasse (21. Speeldag) |
Heukske 1 |
De Jokers 1 verantwortlich seit 20.04.2024 |
2:6 unbestätigt |
Vr., 19.04.2024 21:00 ZOH 1e Klasse (21. Speeldag) |
Pipo Boys 1 | Eijsden 3 | 8:0 |
Vr., 19.04.2024 21:00 ZOH 2e Klasse (21. Speeldag) |
Ricky's Pub 3 |
A Jen Kirch 2 verantwortlich seit 19.04.2024 |
8:0 unbestätigt |
Do., 18.04.2024 21:00 ZOH Hoofdklasse (21. Speeldag) |
Ricky's Pub 1 | De Hakkers 1 | 2:6 |
Wedstrijden van de komende 14 dagen |
Datum | Thuis | Gast | Resultaat |
---|---|---|---|
Vr., 19.04.2024 21:00 ZOH 2e Klasse (21. Speeldag) |
't Graefke 1 | Oude Heide 3 | _:_ |
Vr., 19.04.2024 21:00 ZOH 2e Klasse (21. Speeldag) |
Boskai 4 | Dingus 2 | _:_ |
Vr., 19.04.2024 21:00 ZOH Overgangsklasse (21. Speeldag) |
DAT Boys 1 | Ricky's Pub 2 | _:_ |
Vr., 19.04.2024 21:00 ZOH 1e Klasse (21. Speeldag) |
De Poart 1 | 't Brook 1 | _:_ |
Vr., 19.04.2024 21:00 ZOH 2e Klasse (21. Speeldag) |
Oude Heide 2 | De Smid 1 | _:_ |
Vr., 26.04.2024 21:00 ZOH 1e Klasse (22. Speeldag) |
't Brook 1 | Pipo Boys 1 | _:_ |
Vr., 26.04.2024 21:00 ZOH 1e Klasse (22. Speeldag) |
Blauw Wit'62 2 | Fratelli 2 | _:_ |
Vr., 26.04.2024 21:00 ZOH 1e Klasse (22. Speeldag) |
Blauw Wit'62 3 | De Poart 1 | _:_ |
Vr., 26.04.2024 21:00 ZOH Hoofdklasse (22. Speeldag) |
Boskai 1 | Blauw Wit'62 1 | _:_ |
Vr., 26.04.2024 21:00 ZOH 2e Klasse (22. Speeldag) |
D'r Bok 1 | Oude Heide 2 | _:_ |
Vr., 26.04.2024 21:00 ZOH Overgangsklasse (22. Speeldag) |
De Jokers 1 | Dingus 1 | _:_ |
Vr., 26.04.2024 21:00 ZOH 1e Klasse (22. Speeldag) |
De Kokerel 1 | De Bulldozers 1 | _:_ |
Vr., 26.04.2024 21:00 ZOH Hoofdklasse (22. Speeldag) |
De Kroeg 1 | De Hakkers 1 | _:_ |
Vr., 26.04.2024 21:00 ZOH 2e Klasse (22. Speeldag) |
De Smid 1 | Boskai 4 | _:_ |
Vr., 26.04.2024 21:00 ZOH 1e Klasse (22. Speeldag) |
De Wolfjes 1 | Eijsden 3 | _:_ |
Vr., 26.04.2024 21:00 ZOH 2e Klasse (22. Speeldag) |
Dingus 2 | 't Graefke 1 | _:_ |
Vr., 26.04.2024 21:00 ZOH Hoofdklasse (22. Speeldag) |
Eijsden 1 | De Notenbalk 1 | _:_ |
Vr., 26.04.2024 21:00 ZOH Overgangsklasse (22. Speeldag) |
Fratelli 1 | Boskai 3 | _:_ |
Vr., 26.04.2024 21:00 ZOH Overgangsklasse (22. Speeldag) |
Im Weissen Rossl 1 | Galouppe 1 | _:_ |
Vr., 26.04.2024 21:00 ZOH 2e Klasse (22. Speeldag) |
Oud Genhei 1 | A Jen Kirch 2 | _:_ |
Vr., 26.04.2024 21:00 ZOH Hoofdklasse (22. Speeldag) |
Oude Heide 1 | Ricky's Pub 1 | _:_ |
Vr., 26.04.2024 21:00 ZOH 2e Klasse (22. Speeldag) |
Oude Heide 3 | Ricky's Pub 3 | _:_ |
Vr., 26.04.2024 21:00 ZOH Overgangsklasse (22. Speeldag) |
Ricky's Pub 2 | Heukske 1 | _:_ |
Vr., 26.04.2024 21:00 ZOH Overgangsklasse (22. Speeldag) |
The Eagles 1 | Eijsden 2 | _:_ |
Vr., 03.05.2024 21:00 ZOH Beker 2e Klasse (2. Ronde) |
A Jen Kirch 2 | 't Weverke 1 | _:_ |
Vr., 03.05.2024 21:00 ZOH Beker (3. Ronde) |
Boskai 1 | Ut Helke 1 | _:_ |
Vr., 03.05.2024 21:00 ZOH Beker (3. Ronde) |
De Paardestal 1 | Galouppe 1 | _:_ |
Vr., 03.05.2024 21:00 ZOH Beker (3. Ronde) |
Eijsden 1 | De Hakkers 1 | _:_ |
Vr., 03.05.2024 21:00 ZOH Beker Overgangsklasse (2. Ronde) |
Heukske 1 | Ricky's Pub 2 | _:_ |
Vr., 03.05.2024 21:00 ZOH Beker 2e Klasse (2. Ronde) |
Oude Heide 2 | De Smid 1 | _:_ |
Vr., 03.05.2024 21:00 ZOH Beker 1e Klasse (2. Ronde) |
Pipo Boys 1 | A Jen Kirch 1 | _:_ |
Vr., 03.05.2024 21:00 ZOH Beker Overgangsklasse (2. Ronde) |
The Eagles 1 | De Jokers 1 | _:_ |