Speler > Statucki, Roy |
---|
Statucki, Roy |
Informatie |
Categorie: | Heren |
Ranking: | Master |
Vereniging: |
D'r Bok |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 54687 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | P. | Deelnemers |
---|---|---|
2013-2014 | ||
Semi-Pro | 87 | 156 |
2011-2012 | ||
Rookies | 49 | 85 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | P. | Meldungen |
---|---|---|---|---|---|
2013-2014 | |||||
Trefcentrum | TreeBeek | Semi-Pro Dubbel | Za., 26.10.2013 | 9 | 13 |
Trefcentrum | TreeBeek | Kwalificatie | Za., 26.10.2013 | 41 | 42 |
2011-2012 | |||||
De Kroeg | Brunssum | Rookies | Vr., 30.12.2011 | 5 | 12 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
D'r Bok 1 | ZOH 2e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 2e Klasse |
2022-2023 | |
D'r Bok 1 | ZOH 3e klasse Play-off Kampioen, ZOH 3e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 3e Klasse |
2021-2022 | |
D'r Bok 2 | ZOH 3e klasse, ZOH Beker |
2019-2020 | |
D'r Bok 2 | ZOH 2e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 2e Klasse |
2018-2019 | |
D'r Bok 3 | ZOH 2e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 2e klasse |
2017-2018 | |
D'r Bok 2 | ZOH 2e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 2e klasse |
2016-2017 | |
D'r Bok 4 | ZOH 2A, ZOH Beker, ZOH Beker tweede klasse |
2015-2016 | |
D'r Bok 4 | ZOH 2A, ZOH Beker, ZOH Beker tweede klasse |
2014-2015 | |
De Grolsch Quelle | ZOH 2A, ZOH beker, ZOH Beker tweede klasse |
2013-2014 | |
Carboon 2 | ZOH 1A, ZOH Beker, ZOH Beker eerste klasse |
2012-2013 | |
Carboon 3 | ZOH 1A, ZOH Beker, ZOH Beker eerste klasse |
2011-2012 | |
Carboon 2 | ZOH 2A, ZOH Beker, ZOH Beker tweede klasse |
2010-2011 | |
Hoeve de Vos | 2B |
2009-2010 | |
Hoeve de Vos | ZOH 1A |
Carboon 2 | ZOH 3A |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
05.04.2024 ZOH 2e Klasse 11. Speeldag |
Statucki, Roy
/ Cannea, Pietro D'r Bok 1 |
Delft van, Bram
/ Hey de, Huub Oude Heide 2 |
Winst |
22.03.2024 ZOH 2e Klasse 19. Speeldag |
Statucki, Roy
/ Cannea, Pietro D'r Bok 1 |
Cox, Jonas
/ Goritzer, Pascal Oud Genhei 1 |
Winst |
15.03.2024 ZOH 2e Klasse 18. Speeldag |
Statucki, Roy
/ Cannea, Pietro D'r Bok 1 |
Haren van, John
/ Lemmens, Wim De Smid 1 |
Verlies |
08.03.2024 ZOH 2e Klasse 17. Speeldag |
Statucki, Roy
/ Cannea, Pietro D'r Bok 1 |
Franssen, Fer
/ Jacobs, Kars Dingus 2 |
Verlies |
23.02.2024 ZOH 2e Klasse 16. Speeldag |
Cannea, Pietro
/ Statucki, Roy D'r Bok 1 |
Halen-Leeuwen van, Brigitte
/ Verhaeg-Weber, Jonita Oude Heide 3 |
Winst |
02.02.2024 ZOH 2e Klasse 15. Speeldag |
Statucki, Roy
/ Cannea, Pietro D'r Bok 1 |
Deswijzen, Gabriel
/ Kesselaer, Huub A Jen Kirch 2 |
Verlies |
26.01.2024 ZOH 2e Klasse 14. Speeldag |
Statucki, Roy
/ Cannea, Pietro D'r Bok 1 |
Wetzels, Pascal
/ Conjour, Danny Ricky's Pub 3 |
Verlies |
12.01.2024 ZOH 2e Klasse 13. Speeldag |
Statucki, Roy
/ Cannea, Pietro D'r Bok 1 |
London, Roger
/ Laumeyer, Frank 't Graefke 1 |
Winst |
05.01.2024 ZOH 2e Klasse 12. Speeldag |
Amerongen jr, Albert
/ Statucki, Roy D'r Bok 1 |
Conjour, Thei
/ Herberghs, Sjef Boskai 4 |
Verlies |
15.12.2023 ZOH Beker 2e Klasse 1. Ronde |
Statucki, Roy
/ Amerongen jr, Albert D'r Bok 1 |
Koch, Huub
/ Coenen, Youri Boskai 4 |
Verlies |
01.12.2023 ZOH 2e Klasse 10. Speeldag |
Statucki, Roy
/ Cannea, Pietro D'r Bok 1 |
Cerfontaine, Roel
/ Schmitz, Sven 't Weverke 1 |
Winst |
03.11.2023 ZOH 2e Klasse 8. Speeldag |
Statucki, Roy
/ Sangers, Rene D'r Bok 1 |
Vliet, van, Jeffrey
/ Wijhe van, Jules Oud Genhei 1 |
Winst |
27.10.2023 ZOH 2e Klasse 7. Speeldag |
Laurens, Wiel
/ Statucki, Roy D'r Bok 1 |
Kleijnen, Roy
/ Wouters, Maurice De Smid 1 |
Verlies |
20.10.2023 ZOH 2e Klasse 6. Speeldag |
Statucki, Roy
/ Amerongen jr, Albert D'r Bok 1 |
Krans, John
/ Franssen, Fer Dingus 2 |
Winst |
13.10.2023 ZOH 2e Klasse 5. Speeldag |
Cannea, Pietro
/ Statucki, Roy D'r Bok 1 |
Dierks, Fabienne
/ Frijns-Rutjens, Kim Oude Heide 3 |
Winst |
06.10.2023 ZOH 2e Klasse 4. Speeldag |
Statucki, Roy
/ Laurens, Wiel D'r Bok 1 |
Degens, Jan
/ Geurts, May A Jen Kirch 2 |
Verlies |
29.09.2023 ZOH Beker 1. Ronde |
Cannea, Pietro
/ Statucki, Roy D'r Bok 1 |
Dijk van, Ricky
/ Velthuizen, Wim Galouppe 1 |
Verlies |
22.09.2023 ZOH 2e Klasse 3. Speeldag |
Statucki, Roy
/ Laurens, Wiel D'r Bok 1 |
Wetzels, Pascal
/ Stijns, Allan Ricky's Pub 3 |
Verlies |
15.09.2023 ZOH 2e Klasse 2. Speeldag |
Laurens, Wiel
/ Statucki, Roy D'r Bok 1 |
Laumeyer, Frank
/ Adriaansen, Raymond 't Graefke 1 |
Verlies |
08.09.2023 ZOH 2e Klasse 1. Speeldag |
Statucki, Roy
/ Knubben, Jefke D'r Bok 1 |
Coenen, Youri
/ Koch, Huub Boskai 4 |
Verlies |
09.06.2023 ZOH Beker 3e Klasse Finale |
Smeets, Maurice
/ Statucki, Roy D'r Bok 1 |
Berk, van den, Richard
/ Frijns, Vivian Eijsden 3 |
Winst |
21.04.2023 ZOH 3e klasse Play-off Kampioen 6. Speeldag |
Statucki, Roy
/ Smeets, Maurice D'r Bok 1 |
Frijns, Bjorn
/ Ronda, Michael Eijsden 3 |
Winst |
14.04.2023 ZOH 3e klasse Play-off Kampioen 5. Speeldag |
Smeets, Maurice
/ Statucki, Roy D'r Bok 1 |
Wetzels, Pascal
/ Kerckhoffs, Niels De Bekker 3 |
Verlies |
31.03.2023 ZOH 3e klasse Play-off Kampioen 4. Speeldag |
Smeets, Maurice
/ Statucki, Roy D'r Bok 1 |
Biermans, Piet
/ Lempers, Peter 't Graefke 1 |
Winst |
31.03.2023 ZOH 3e klasse Play-off Kampioen 4. Speeldag |
Smeets, Maurice
/ Statucki, Roy D'r Bok 1 |
Coumans, Johan
/ Kuipers, Ruud 't Graefke 1 |
Verlies |
24.03.2023 ZOH 3e klasse Play-off Kampioen 3. Speeldag |
Statucki, Roy
/ Smeets, Maurice D'r Bok 1 |
Frijns, Bjorn
/ Ronda, Michael Eijsden 3 |
Winst |
17.03.2023 ZOH 3e klasse Play-off Kampioen 2. Speeldag |
Statucki, Roy
/ Smeets, Maurice D'r Bok 1 |
Laumeyer, Frank
/ Adriaansen, Raymond 't Graefke 1 |
Verlies |
10.03.2023 ZOH 3e klasse Play-off Kampioen 1. Speeldag |
Smeets, Maurice
/ Statucki, Roy D'r Bok 1 |
Camp, Op den, Bas
/ Conjour, Danny De Bekker 3 |
Verlies |
10.02.2023 ZOH 3e Klasse 10. Speeldag |
Smeets, Maurice
/ Statucki, Roy D'r Bok 1 |
Wijhe van, Jules
/ Schaap, Kenneth Oud Genhei 1 |
Winst |
03.02.2023 ZOH 3e Klasse 14. Speeldag |
Statucki, Roy
/ Smeets, Maurice D'r Bok 1 |
Coumans, Johan
/ Kuipers, Ruud 't Graefke 1 |
Winst |
27.01.2023 ZOH Beker 2. Ronde |
Smeets, Maurice
/ Statucki, Roy D'r Bok 1 |
Jongen, Bas
/ Ramaekers, Bryan Blauw Wit'62 1 |
Verlies |
20.01.2023 ZOH 3e Klasse 2. Speeldag |
Smeets, Maurice
/ Statucki, Roy D'r Bok 1 |
Simons, Bianca
/ Simons, Veerle Oude Heide 3 |
Winst |
20.01.2023 ZOH 3e Klasse 2. Speeldag |
Smeets, Maurice
/ Statucki, Roy D'r Bok 1 |
Frijns-Rutjens, Kim
/ Verhaeg-Weber, Jonita Oude Heide 3 |
Winst |
13.01.2023 ZOH 3e Klasse 13. Speeldag |
Smeets, Maurice
/ Statucki, Roy D'r Bok 1 |
Wetzels, Pascal
/ Kerckhoffs, Niels De Bekker 3 |
Verlies |
06.01.2023 ZOH 3e Klasse 12. Speeldag |
Statucki, Roy
/ Smeets, Maurice D'r Bok 1 |
Czako, Viktor
/ Czako, Gabor Carboon 1 |
Verlies |
16.12.2022 ZOH 3e Klasse 11. Speeldag |
Sangers, Rene
/ Statucki, Roy D'r Bok 1 |
Nacken, Hub
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Winst |
02.12.2022 ZOH 3e Klasse 9. Speeldag |
Statucki, Roy
/ Smeets, Maurice D'r Bok 1 |
Halen-Leeuwen van, Brigitte
/ Verhaeg-Weber, Jonita Oude Heide 3 |
Winst |
18.11.2022 ZOH 3e Klasse 8. Speeldag |
Statucki, Roy
/ Smeets, Maurice D'r Bok 1 |
Heuvel van den, Dave
/ Goessens, Renate Eijsden 3 |
Winst |
11.11.2022 ZOH 3e Klasse 7. Speeldag |
Statucki, Roy
/ Cannea, Pietro D'r Bok 1 |
Lempers, Peter
/ Muyrers, Hans 't Graefke 1 |
Winst |
11.11.2022 ZOH 3e Klasse 7. Speeldag |
Statucki, Roy
/ Smeets, Maurice D'r Bok 1 |
Wouters, Wim
/ Laumeyer, Frank 't Graefke 1 |
Verlies |
04.11.2022 ZOH 3e Klasse 6. Speeldag |
Smeets, Maurice
/ Statucki, Roy D'r Bok 1 |
Wetzels, Pascal
/ Kerckhoffs, Niels De Bekker 3 |
Verlies |
21.10.2022 ZOH 3e Klasse 5. Speeldag |
Statucki, Roy
/ Smeets, Maurice D'r Bok 1 |
Feher, Laszlo
/ Czako, Gabor Carboon 1 |
Gelijkspel |
14.10.2022 ZOH 3e Klasse 4. Speeldag |
Statucki, Roy
/ Smeets, Maurice D'r Bok 1 |
Nacken, Hub
/ Peters, Jan Oude Heide 2 |
Winst |
07.10.2022 ZOH Beker 1. Ronde |
Statucki, Roy
/ Smeets, Maurice D'r Bok 1 |
Reitz, Renaldo
/ Stitzinger, Mat Op de Bosch 1 |
Winst |
30.09.2022 ZOH 3e Klasse 3. Speeldag |
Statucki, Roy
/ Smeets, Maurice D'r Bok 1 |
Wijhe van, Jules
/ Vliet, van, Jeffrey Oud Genhei 1 |
Winst |
16.09.2022 ZOH 3e Klasse 1. Speeldag |
Statucki, Roy
/ Smeets, Maurice D'r Bok 1 |
Wintjens, Nick
/ Wolters, Roel Eijsden 3 |
Verlies |
10.06.2022 ZOH 3e klasse 11. Speeldag |
Statucki, Roy
/ Amerongen jr, Albert D'r Bok 2 |
Pariussa, Anthony
/ Janssen, Tony De Bekker 3 |
Winst |
20.05.2022 ZOH 3e klasse 10. Speeldag |
Statucki, Roy
/ Vermeer, Albert D'r Bok 2 |
Scholte, Ricky
/ Wijhe van, Jules Oud Genhei 1 |
Winst |
13.05.2022 ZOH 3e klasse 9. Speeldag |
Statucki, Roy
/ Vermeer, Albert D'r Bok 2 |
Feher, Laszlo
/ Czako, Andras Carboon 1 |
Winst |
29.04.2022 ZOH 3e klasse 7. Speeldag |
Harenczyk, Ryan
/ Statucki, Roy D'r Bok 2 |
Knubben, Jefke
/ Nacken, Hub Oude Heide 2 |
Winst |
22.04.2022 ZOH 3e klasse 6. Speeldag |
Statucki, Roy
/ Vermeer, Albert D'r Bok 2 |
Jamin, Dennis
/ Rondags, Roy Da Capo 2 |
Verlies |
08.04.2022 ZOH 3e klasse 5. Speeldag |
Statucki, Roy
/ Vermeer, Albert D'r Bok 2 |
Heuvel van den, Dave
/ Goessens, Renate Eijsden 2 |
Winst |
01.04.2022 ZOH 3e klasse 4. Speeldag |
Statucki, Roy
/ Vermeer, Albert D'r Bok 2 |
Wouters, Wim
/ Schaeks, Jos 't Graefke 1 |
Gelijkspel |
25.03.2022 ZOH 3e klasse 3. Speeldag |
Statucki, Roy
/ Vermeer, Albert D'r Bok 2 |
Wouters, Rob
/ Dassen, Raymond Boskai 4 |
Winst |
18.03.2022 ZOH 3e klasse 2. Speeldag |
Statucki, Roy
/ Vermeer, Albert D'r Bok 2 |
Dierks, Fabienne
/ Verspeek, Yvi Oude Heide 3 |
Gelijkspel |
22.10.2021 ZOH Beker 1. Ronde |
Statucki, Roy
/ Vermeer, Albert D'r Bok 2 |
Pariussa, Anthony
/ Janssen, Tony De Bekker 3 |
Winst |
06.03.2020 ZOH 2e klasse A 20. Speeldag |
Statucki, Roy
/ Laurens, Wiel D'r Bok 2 |
Vrancken, Jordi
/ Mounadi, Salah Da Capo 2 |
Winst |
28.02.2020 ZOH Beker 2e Klasse 2. Ronde |
Statucki, Roy
/ Petschnik, Ron D'r Bok 2 |
Laumeyer, Frank
/ Muyrers, Hans 't Graefke 1 |
Winst |
14.02.2020 ZOH 2e klasse A 19. Speeldag |
Statucki, Roy
/ Berg, Henk D'r Bok 2 |
Muyrers, Hans
/ Lempers, Peter 't Graefke 1 |
Winst |
07.02.2020 ZOH 2e klasse A 18. Speeldag |
Leeuwen, van, Marcel
/ Statucki, Roy D'r Bok 2 |
Berk, van den, Richard
/ Frijns, Vivian White Horse 1 |
Verlies |
31.01.2020 ZOH 2e klasse A 17. Speeldag |
Statucki, Roy
/ Mulders, Peter D'r Bok 2 |
Schoffelen, Ralph
/ Mulder, Henk Carboon 1 |
Winst |
17.01.2020 ZOH 2e klasse A 16. Speeldag |
Mulders, Peter
/ Statucki, Roy D'r Bok 2 |
Roufs, Sarik
/ Eurelings, Pascal 't Weverke 1 |
Verlies |
10.01.2020 ZOH 2e klasse A 15. Speeldag |
Leeuwen, van, Marcel
/ Statucki, Roy D'r Bok 2 |
Caris, Paul
/ Mortiaux, Peter De Capucijn 4 |
Verlies |
06.12.2019 ZOH 2e klasse A 12. Speeldag |
Petschnik, Ron
/ Statucki, Roy D'r Bok 2 |
Amrani, Achmed
/ Eulink, Eugenie De Sport 1 |
Winst |
15.11.2019 ZOH 2e klasse A 10. Speeldag |
Statucki, Roy
/ Zee van der, Rob D'r Bok 2 |
Kremer, Geert
/ Raets, Leo Amicitia 1 |
Verlies |
08.11.2019 ZOH 2e klasse A 9. Speeldag |
Statucki, Roy
/ Mulders, Peter D'r Bok 2 |
Stalmans, Sandra
/ Simons, Bianca Oude Heide 3 |
Winst |
25.10.2019 ZOH 2e klasse A 7. Speeldag |
Statucki, Roy
/ Berg, Henk D'r Bok 2 |
Mounadi, Salah
/ Pikero, Aco Da Capo 2 |
Winst |
11.10.2019 ZOH Beker 1. Ronde |
Statucki, Roy
/ Petschnik, Ron D'r Bok 2 |
Bogaert van, Frans
/ Lebon, Dave 't Brook 1 |
Verlies |
04.10.2019 ZOH 2e klasse A 6. Speeldag |
Statucki, Roy
/ Smolenaers, Bart D'r Bok 2 |
Ehmke-Roesich, Kirsten
/ Laumeyer, Frank 't Graefke 1 |
Verlies |
27.09.2019 ZOH 2e klasse A 5. Speeldag |
Statucki, Roy
/ Smolenaers, Bart D'r Bok 2 |
Heuvel van den, Dave
/ Wolters, Roel White Horse 1 |
Verlies |
20.09.2019 ZOH 2e klasse A 4. Speeldag |
Statucki, Roy
/ Vrolings, John D'r Bok 2 |
Mulder, Henk
/ Schaap, Kenneth Carboon 1 |
Winst |
13.09.2019 ZOH 2e klasse A 3. Speeldag |
Statucki, Roy
/ Smolenaers, Bart D'r Bok 2 |
Laeven, Paul
/ Keulers, Harrie 't Weverke 1 |
Verlies |
10.05.2019 ZOH 2e klasse A 26. Speeldag |
Jansen, Roel
/ Statucki, Roy D'r Bok 3 |
Vermeer, Albert
/ Zanders, Peter D'r Bok 2 |
Verlies |
19.04.2019 ZOH 2e klasse A 25. Speeldag |
Leeuwen, van, Marcel
/ Statucki, Roy D'r Bok 3 |
Senden, Leonie
/ Simons, Veerle Oude Heide 3 |
Winst |
12.04.2019 ZOH 2e klasse A 24. Speeldag |
Statucki, Roy
/ Jansen, Roel D'r Bok 3 |
Dijk van, Steven
/ Dijk van, Daniel 't Graefke 1 |
Winst |
05.04.2019 ZOH 2e klasse A 23. Speeldag |
Statucki, Roy
/ Jansen, Roel D'r Bok 3 |
Schins, Marcel
/ Leuven, Jim Dingus 2 |
Verlies |
29.03.2019 ZOH 2e klasse A 10. Speeldag |
Statucki, Roy
/ Jansen, Roel D'r Bok 3 |
Frols, Mark
/ Somers, Robert Dingus 2 |
Verlies |
22.03.2019 ZOH 2e klasse A 22. Speeldag |
Statucki, Roy
/ Mulders, Peter D'r Bok 3 |
Bongers, Robin
/ Bongers-Klippert, Desiree White Horse 2 |
Verlies |
15.03.2019 ZOH 2e klasse A 21. Speeldag |
Statucki, Roy
/ Laurens, Wiel D'r Bok 3 |
Partouns, Mitchell
/ Mounadi, Salah De Capucijn 3 |
Verlies |
08.03.2019 ZOH Beker 2e klasse 2. Ronde |
Statucki, Roy
/ Leeuwen, van, Marcel D'r Bok 3 |
Linden van der, Richard
/ Kerckhoffs, Michael Star Club 1 |
Verlies |
22.02.2019 ZOH 2e klasse A 20. Speeldag |
Statucki, Roy
/ Mulders, Peter D'r Bok 3 |
Bovens, Rinaldo
/ Janssen, Jack Star Club 1 |
Verlies |
15.02.2019 ZOH 2e klasse A 19. Speeldag |
Mulders, Peter
/ Statucki, Roy D'r Bok 3 |
Peeters, Ruud
/ Peeters, Andy De Sport 1 |
Verlies |
08.02.2019 ZOH 2e klasse A 18. Speeldag |
Statucki, Roy
/ Petschnik, Ron D'r Bok 3 |
Hassing, Jan
/ Hitters, Chris Amicitia 1 |
Verlies |
01.02.2019 ZOH 2e klasse A 17. Speeldag |
Statucki, Roy
/ Mulders, Peter D'r Bok 3 |
Wierts, Rick
/ Zenden, Timo D'r Koffereck 2 |
Verlies |
25.01.2019 ZOH Beker 2. Ronde |
Statucki, Roy
/ Leeuwen, van, Marcel D'r Bok 3 |
Bartels, Sydney
/ Locorotondo, Franco De Kroeg 1 |
Verlies |
11.01.2019 ZOH 2e klasse A 15. Speeldag |
Berg, Henk
/ Statucki, Roy D'r Bok 3 |
Czako, Andras
/ Czako, Viktor Carboon 1 |
Gelijkspel |
04.01.2019 ZOH 2e klasse A 14. Speeldag |
Statucki, Roy
/ Berg, Henk D'r Bok 3 |
Franken, Marco
/ Lehmann, Dietmar De Bekker 3 |
Verlies |
14.12.2018 ZOH 2e klasse A 13. Speeldag |
Statucki, Roy
/ Laurens, Wiel D'r Bok 3 |
Bakker, Sjaak
/ Knubben, Jefke D'r Bok 2 |
Verlies |
07.12.2018 ZOH 2e klasse A 12. Speeldag |
Leeuwen, van, Marcel
/ Statucki, Roy D'r Bok 3 |
Dierks, Fabienne
/ Verspeek, Yvi Oude Heide 3 |
Gelijkspel |
23.11.2018 ZOH 2e klasse A 11. Speeldag |
Statucki, Roy
/ Leeuwen, van, Marcel D'r Bok 3 |
Biermans, Piet
/ Lempers, Peter 't Graefke 1 |
Winst |
09.11.2018 ZOH 2e klasse A 9. Speeldag |
Statucki, Roy
/ Laurens, Wiel D'r Bok 3 |
Wolters, Roel
/ Bongers, Robin White Horse 2 |
Verlies |
02.11.2018 ZOH 2e klasse A 8. Speeldag |
Leeuwen, van, Marcel
/ Statucki, Roy D'r Bok 3 |
Goessens, Anita
/ Partouns, Anita De Capucijn 3 |
Winst |
26.10.2018 ZOH 2e klasse A 7. Speeldag |
Berg, Henk
/ Statucki, Roy D'r Bok 3 |
Konigs, Ingmar
/ Lemmens, Dave Star Club 1 |
Verlies |
12.10.2018 ZOH Beker 1. Ronde |
Laurens, Wiel
/ Statucki, Roy D'r Bok 3 |
Dierks, Fabienne
/ Verspeek, Yvi Oude Heide 3 |
Gelijkspel |
05.10.2018 ZOH 2e klasse A 6. Speeldag |
Amerongen jr, Albert
/ Statucki, Roy D'r Bok 3 |
Peeters, Andy
/ Peeters, Ruud De Sport 1 |
Verlies |
28.09.2018 ZOH 2e klasse A 5. Speeldag |
Friesen, Paul
/ Statucki, Roy D'r Bok 3 |
Kremer, Geert
/ Peters, Wiel Amicitia 1 |
Verlies |
21.09.2018 ZOH 2e klasse A 4. Speeldag |
Statucki, Roy
/ Amerongen jr, Albert D'r Bok 3 |
Zenden, John
/ Zenden, Marie-Joze D'r Koffereck 2 |
Verlies |
14.09.2018 ZOH 2e klasse A 3. Speeldag |
Statucki, Roy
/ Berg, Henk D'r Bok 3 |
Lechner, Ger
/ Sleen, van der, Bas Bouwerwei 1 |
Winst |
07.09.2018 ZOH 2e klasse A 2. Speeldag |
Berg, Henk
/ Statucki, Roy D'r Bok 3 |
Czako, Viktor
/ Scholte, Ricky Carboon 1 |
Winst |
31.08.2018 ZOH 2e klasse A 1. Speeldag |
Laurens, Wiel
/ Statucki, Roy D'r Bok 3 |
Steinbach, Weiro
/ Conjour, Danny De Bekker 3 |
Verlies |