Speler > Ploumen, Luuk |
---|
Ploumen, Luuk |
Informatie |
Categorie: | Heren |
Ranking: | Semi-Pro |
Vereniging: |
Pipo Boys |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 54780 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | P. | Deelnemers |
---|---|---|
2017-2018 | ||
ZOH Bokaal | 77 | 147 |
2016-2017 | ||
Open | 42 | 80 |
Semi-Pro | 21 | 44 |
Heren classic | 58 | 187 |
2015-2016 | ||
Semi-Pro | 24 | 73 |
2014-2015 | ||
Rookie | 10 | 82 |
2013-2014 | ||
Semi-Pro | 87 | 156 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | P. | Meldungen |
---|---|---|---|---|---|
2017-2018 | |||||
Toernooi TVC De Kroeg | De Kroeg - Brunssum | Open Dubbel | Za., 06.01.2018 | 15 | 31 |
Toernooi Blauw Wit | Eys-Wittem | Open Dubbel | Vr., 29.12.2017 | 37 | 51 |
2016-2017 | |||||
Blauw Wit'62 | Eys-Wittem | Algemene ronde | Vr., 30.12.2016 | 11 | 37 |
Blauw Wit'62 | Eys-Wittem | 1e klasse | Vr., 30.12.2016 | 2 | 12 |
Winterkampioenschappen 2016 | Café de Kroeg, Brunssum | Kwalificatie | Vr., 09.12.2016 | 25 | 52 |
Winterkampioenschappen 2016 | Café de Kroeg, Brunssum | Open Dubbel | Vr., 09.12.2016 | 26 | 32 |
Winterkampioenschappen 2016 | Café de Kroeg, Brunssum | Semi-Pro Dubbel | Vr., 09.12.2016 | 12 | 22 |
2015-2016 | |||||
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 25.03.2016 | 58 | 74 |
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Semi-Pro Dubbel | Vr., 25.03.2016 | 9 | 22 |
Blauw Wit'62 | Eys-Wittem | Open Dubbel | Vr., 18.12.2015 | 12 | 45 |
Blauw Wit'62 | Eys-Wittem | 1e Klasse | Vr., 18.12.2015 | 6 | 14 |
WinterKampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 11.12.2015 | 56 | 63 |
WinterKampioenschappen | Landgraaf | Semi-Pro Dubbel | Vr., 11.12.2015 | 9 | 23 |
Bondskoppel Kampioenschappen ZOH | Landgraaf | 1e klasse | Vr., 27.11.2015 | 2 | 3 |
2014-2015 | |||||
Nederlandse Kampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 03.04.2015 | 79 | 96 |
Nederlandse Kampioenschappen | Landgraaf | Rookie Dubbel | Vr., 03.04.2015 | 2 | 17 |
2013-2014 | |||||
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Semi-Pro | Vr., 13.12.2013 | 17 | 30 |
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 13.12.2013 | 80 | 92 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Pipo Boys 1 | ZOH 1e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2022-2023 | |
Pipo Boys 1 | ZOH 1e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2021-2022 | |
Pipo Boys 1 | ZOH 1e Klasse, ZOH Beker |
2020-2021 | |
Pipo Boys 1 | ZOH 1e klasse |
2019-2020 | |
Pipo Boys 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2018-2019 | |
Pipo Boys 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2017-2018 | |
Pipo Boys 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2016-2017 | |
Pipo Boys | ZOH 1A, ZOH Beker, ZOH Beker eerste klasse |
2015-2016 | |
Pipo Boys 1 | ZOH 1A, ZOH Beker, ZOH Beker eerste klasse |
2014-2015 | |
Pipo | Zomercompetitie Poule C |
Pipo Boys | ZOH Ovg., ZOH beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2013-2014 | |
Pipo Boys-2 | ZOH 2A, ZOH Beker, ZOH Beker tweede klasse |
2012-2013 | |
Pipo Boys 2 | ZOH 2A, ZOH Beker, ZOH Beker tweede klasse |
2011-2012 | |
Pipo Boys 2 | ZOH 2A, ZOH Beker, ZOH Beker tweede klasse |
2010-2011 | |
Pipo Boys 2 | ZOH 2A, ZOH Beker tweede klasse |
2009-2010 | |
Pipo Boys 1 | ZOH 2A |
Pipo Boys 2 | ZOH 3A |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
22.03.2024 ZOH 1e Klasse 19. Speeldag |
Ploumen, Luuk
/ Fransen, Antwan Pipo Boys 1 |
Evans, David
/ Broek, Op 't, Dennis De Poart 1 |
Verlies |
15.03.2024 ZOH 1e Klasse 18. Speeldag |
Fransen, Antwan
/ Ploumen, Luuk Pipo Boys 1 |
Verhoeve, Nico
/ Overdijk, Richard Fratelli 2 |
Verlies |
08.03.2024 ZOH 1e Klasse 17. Speeldag |
Fransen, Antwan
/ Ploumen, Luuk Pipo Boys 1 |
Essers, Maurice
/ Winkens, Peter De Bulldozers 1 |
Winst |
26.01.2024 ZOH 1e Klasse 14. Speeldag |
Eggen, Bert
/ Ploumen, Luuk Pipo Boys 1 |
Bovens, Rinaldo
/ Lemmens, Dave De Kokerel 1 |
Verlies |
12.01.2024 ZOH 1e Klasse 13. Speeldag |
Fransen, Antwan
/ Ploumen, Luuk Pipo Boys 1 |
Theunissen, Maurice
/ Wagenveld van, Kevin Blauw Wit'62 2 |
Winst |
05.01.2024 ZOH 1e Klasse 12. Speeldag |
Fransen, Antwan
/ Ploumen, Luuk Pipo Boys 1 |
Laar van, Cyriel
/ Gilissen, Pascal Blauw Wit'62 3 |
Winst |
15.12.2023 ZOH Beker 2. Ronde |
Smeets, Michel
/ Ploumen, Luuk Pipo Boys 1 |
Lahaye, Damond
/ Schenk, Emiel Ut Helke 1 |
Verlies |
08.12.2023 ZOH 1e Klasse 11. Speeldag |
Fransen, Antwan
/ Ploumen, Luuk Pipo Boys 1 |
Lahaye, Andre
/ Lebon, Dave 't Brook 1 |
Winst |
01.12.2023 ZOH 1e Klasse 10. Speeldag |
Fransen, Antwan
/ Ploumen, Luuk Pipo Boys 1 |
Camps, Jordi
/ Schroen, Dave Eijsden 3 |
Winst |
24.11.2023 ZOH 1e Klasse 9. Speeldag |
Fransen, Antwan
/ Ploumen, Luuk Pipo Boys 1 |
Karzick, Jurgen
/ Rembosz, Men De Wolfjes 1 |
Verlies |
03.11.2023 ZOH 1e Klasse 8. Speeldag |
Fransen, Antwan
/ Ploumen, Luuk Pipo Boys 1 |
Driessen, Roger
/ Pantus, Bart De Poart 1 |
Winst |
27.10.2023 ZOH 1e Klasse 7. Speeldag |
Fransen, Antwan
/ Ploumen, Luuk Pipo Boys 1 |
Goffin, Jos
/ Boekhorst, Hans Fratelli 2 |
Gelijkspel |
20.10.2023 ZOH 1e Klasse 6. Speeldag |
Fransen, Antwan
/ Ploumen, Luuk Pipo Boys 1 |
Pereboom, Herman
/ Haan, John De Bulldozers 1 |
Gelijkspel |
29.09.2023 ZOH Beker 1. Ronde |
Fransen, Antwan
/ Ploumen, Luuk Pipo Boys 1 |
Laeven, Paul
/ Keulers, Harrie 't Weverke 1 |
Winst |
22.09.2023 ZOH 1e Klasse 3. Speeldag |
Fransen, Antwan
/ Ploumen, Luuk Pipo Boys 1 |
Bovens, Rinaldo
/ Lemmens, Dave De Kokerel 1 |
Gelijkspel |
15.09.2023 ZOH 1e Klasse 2. Speeldag |
Fransen, Antwan
/ Ploumen, Luuk Pipo Boys 1 |
Steinschuld, Rob
/ Andriolo, Ralph Blauw Wit'62 2 |
Verlies |
08.09.2023 ZOH 1e Klasse 1. Speeldag |
Fransen, Antwan
/ Ploumen, Luuk Pipo Boys 1 |
Duckers, Marco
/ Gilissen, Pascal Blauw Wit'62 3 |
Winst |
12.05.2023 ZOH Beker 1e Klasse 2. Ronde |
Ploumen, Luuk
/ Fransen, Antwan Pipo Boys 1 |
Franssen, Fer
/ Claus, Dennis Dingus 1 |
Winst |
28.04.2023 ZOH 1e Klasse 10. Speeldag |
Fransen, Antwan
/ Ploumen, Luuk Pipo Boys 1 |
Lemmens, Wim
/ Haren van, John De Smid 1 |
Winst |
31.03.2023 ZOH 1e Klasse 20. Speeldag |
Fransen, Antwan
/ Ploumen, Luuk Pipo Boys 1 |
Mulken van, David
/ Partouns, Harry Eijsden 2 |
Verlies |
17.03.2023 ZOH 1e Klasse 7. Speeldag |
Fransen, Antwan
/ Ploumen, Luuk Pipo Boys 1 |
Frusch, Jos
/ Frusch, Roger De Poart 1 |
Winst |
10.03.2023 ZOH 1e Klasse 18. Speeldag |
Ploumen, Luuk
/ Fransen, Antwan Pipo Boys 1 |
Broek, Op 't, Dennis
/ Beckers, Richard De Poart 1 |
Winst |
03.03.2023 ZOH 1e Klasse 17. Speeldag |
Fransen, Antwan
/ Ploumen, Luuk Pipo Boys 1 |
Scheepers, Peter
/ Mager, Bert Blauw Wit'62 2 |
Winst |
10.02.2023 ZOH 1e Klasse 16. Speeldag |
Ploumen, Luuk
/ Smeets, Michel Pipo Boys 1 |
Bruystens, Theo
/ Schiffers, Fer De Wolfjes 1 |
Verlies |
03.02.2023 ZOH 1e Klasse 15. Speeldag |
Ploumen, Luuk
/ Smeets, Michel Pipo Boys 1 |
Franssen, Fer
/ Vermeer, Albert Dingus 1 |
Winst |
27.01.2023 ZOH Beker 2. Ronde |
Fransen, Antwan
/ Ploumen, Luuk Pipo Boys 1 |
Smeets, Eric
/ Verpoort, Gus De Bekker 2 |
Verlies |
20.01.2023 ZOH 1e Klasse 14. Speeldag |
Fransen, Antwan
/ Ploumen, Luuk Pipo Boys 1 |
Paffen, Jo
/ Wagenveld van, Kevin Oud Bocholtz 1 |
Gelijkspel |
13.01.2023 ZOH 1e Klasse 13. Speeldag |
Ploumen, Luuk
/ Fransen, Antwan Pipo Boys 1 |
Dreessen, Nick
/ Benoit, Bernd D'r Druje Eck 1 |
Verlies |
16.12.2022 ZOH 1e Klasse 11. Speeldag |
Fransen, Antwan
/ Ploumen, Luuk Pipo Boys 1 |
Pereboom, Herman
/ Sassen, Roland De Bulldozers 1 |
Winst |
02.12.2022 ZOH 1e Klasse 9. Speeldag |
Fransen, Antwan
/ Ploumen, Luuk Pipo Boys 1 |
Meijs, Roger
/ Custers, Mark Eijsden 2 |
Winst |
04.11.2022 ZOH 1e Klasse 6. Speeldag |
Ploumen, Luuk
/ Fransen, Antwan Pipo Boys 1 |
Lardinois, Erik
/ Scheepers, Peter Blauw Wit'62 2 |
Winst |
21.10.2022 ZOH 1e Klasse 5. Speeldag |
Hertogs, Loed
/ Ploumen, Luuk Pipo Boys 1 |
Rembosz, Men
/ Bruystens, Theo De Wolfjes 1 |
Gelijkspel |
14.10.2022 ZOH 1e Klasse 4. Speeldag |
Fransen, Antwan
/ Ploumen, Luuk Pipo Boys 1 |
Ruyters, Kim
/ Camp op den, Tim Dingus 1 |
Gelijkspel |
07.10.2022 ZOH Beker 1. Ronde |
Hertogs, Loed
/ Ploumen, Luuk Pipo Boys 1 |
Dijk van, Steven
/ Muijs, Maurice Carboon 1 |
Winst |
07.10.2022 ZOH Beker 1. Ronde |
Fransen, Antwan
/ Ploumen, Luuk Pipo Boys 1 |
Czako, Andras
/ Muijs, Danielle Carboon 1 |
Winst |
30.09.2022 ZOH 1e Klasse 3. Speeldag |
Fransen, Antwan
/ Ploumen, Luuk Pipo Boys 1 |
Hoebink, Patrick
/ Vanhommerig, Marcel Oud Bocholtz 1 |
Verlies |
23.09.2022 ZOH 1e Klasse 2. Speeldag |
Ploumen, Luuk
/ Fransen, Antwan Pipo Boys 1 |
Fumagalli, Johnny
/ Pratillo, Biagio D'r Druje Eck 1 |
Verlies |
16.09.2022 ZOH 1e Klasse 1. Speeldag |
Fransen, Antwan
/ Ploumen, Luuk Pipo Boys 1 |
Voorwald, Ronald
/ Wetzels, Carlo Boskai 3 |
Winst |
20.05.2022 ZOH 1e Klasse 10. Speeldag |
Ploumen, Luuk
/ Fransen, Antwan Pipo Boys 1 |
Loontjes, Sven
/ Spronck, Dave DAT Boys 1 |
Verlies |
13.05.2022 ZOH 1e Klasse 9. Speeldag |
Fransen, Antwan
/ Ploumen, Luuk Pipo Boys 1 |
Opstal, Andre
/ Frols, Mark Dingus 1 |
Winst |
06.05.2022 ZOH 1e Klasse 8. Speeldag |
Ploumen, Luuk
/ Fransen, Antwan Pipo Boys 1 |
Gustin, Jo
/ Arts, Cristian Boskai 3 |
Winst |
22.04.2022 ZOH 1e Klasse 6. Speeldag |
Fransen, Antwan
/ Ploumen, Luuk Pipo Boys 1 |
Paffen, Jo
/ Vanhommerig, Marcel Oud Bocholtz 1 |
Winst |
08.04.2022 ZOH 1e Klasse 5. Speeldag |
Fransen, Antwan
/ Ploumen, Luuk Pipo Boys 1 |
Buccella, Claudio
/ Bruystens, Theo De Wolfjes 1 |
Winst |
25.03.2022 ZOH 1e Klasse 3. Speeldag |
Fransen, Antwan
/ Ploumen, Luuk Pipo Boys 1 |
Otten, Thijs
/ Frusch, Jos De Poart 1 |
Winst |
18.03.2022 ZOH 1e Klasse 2. Speeldag |
Fransen, Antwan
/ Ploumen, Luuk Pipo Boys 1 |
Andriolo, Ralph
/ Herberichs, Sander Blauw Wit'62 2 |
Verlies |
22.10.2021 ZOH Beker 1. Ronde |
Ploumen, Luuk
/ Fransen, Antwan Pipo Boys 1 |
Haren van, John
/ Lemmens, Wim De Smid 1 |
Verlies |
06.03.2020 ZOH Overgangsklasse 20. Speeldag |
Fransen, Antwan
/ Ploumen, Luuk Pipo Boys 1 |
Bruijnen, Fred
/ Eerens, Michel Da Capo 1 |
Gelijkspel |
07.02.2020 ZOH Overgangsklasse 18. Speeldag |
Fransen, Antwan
/ Ploumen, Luuk Pipo Boys 1 |
Feller, Richard
/ Derhaag, Thei The Eagles 1 |
Winst |
24.01.2020 ZOH Beker Overgangsklasse 1. Ronde |
Fransen, Antwan
/ Ploumen, Luuk Pipo Boys 1 |
Daenen, Alex
/ Boelen, Rob De Jokers 1 |
Winst |
17.01.2020 ZOH Overgangsklasse 16. Speeldag |
Fransen, Antwan
/ Ploumen, Luuk Pipo Boys 1 |
Michalski, Raymond
/ Zeeuw de, Ger D'r Bok 1 |
Winst |
03.01.2020 ZOH Overgangsklasse 14. Speeldag |
Fransen, Antwan
/ Ploumen, Luuk Pipo Boys 1 |
Aarts, Philip
/ Doorn van, Hai De Jokers 1 |
Winst |
20.12.2019 ZOH Overgangsklasse 10. Speeldag |
Fransen, Antwan
/ Ploumen, Luuk Pipo Boys 1 |
Camp op den, Michel
/ Conjour, Thei De Bekker 1 |
Winst |
13.12.2019 ZOH Overgangsklasse 13. Speeldag |
Fransen, Antwan
/ Ploumen, Luuk Pipo Boys 1 |
Heuser, Tobias
/ Franiczek, Wiel Fratelli 1 |
Winst |
22.11.2019 ZOH Overgangsklasse 11. Speeldag |
Fransen, Antwan
/ Ploumen, Luuk Pipo Boys 1 |
Bemelmans, Kevin
/ Caldenborgh, van, Chris 't Tonneke |
Verlies |
08.11.2019 ZOH Overgangsklasse 9. Speeldag |
Fransen, Antwan
/ Ploumen, Luuk Pipo Boys 1 |
Walthouwer, Sascha
/ Stevens, Richard De Komiek 1 |
Verlies |
01.11.2019 ZOH Overgangsklasse 8. Speeldag |
Fransen, Antwan
/ Ploumen, Luuk Pipo Boys 1 |
Essers, Maurice
/ Winkens, Peter Ashley's Army 1 |
Winst |
25.10.2019 ZOH Overgangsklasse 7. Speeldag |
Fransen, Antwan
/ Ploumen, Luuk Pipo Boys 1 |
Bruijnen, Marco
/ Woug van de, Willy Da Capo 1 |
Verlies |
11.10.2019 ZOH Beker 1. Ronde |
Eggen, Bert
/ Ploumen, Luuk Pipo Boys 1 |
Bemelmans, Kevin
/ Caldenborgh, van, Chris 't Tonneke |
Winst |
27.09.2019 ZOH Overgangsklasse 5. Speeldag |
Fransen, Antwan
/ Ploumen, Luuk Pipo Boys 1 |
Bremmers, Ger
/ Bergman, Pieter The Eagles 1 |
Gelijkspel |
20.09.2019 ZOH Overgangsklasse 4. Speeldag |
Dijk van, Steven
/ Ploumen, Luuk Pipo Boys 1 |
Abels, Twan
/ Wenders, Math 't Tepke 1 |
Winst |
13.09.2019 ZOH Overgangsklasse 3. Speeldag |
Fransen, Antwan
/ Ploumen, Luuk Pipo Boys 1 |
Schmitz, Sven
/ Harenczyk, Roman D'r Bok 1 |
Verlies |
30.08.2019 ZOH Overgangsklasse 1. Speeldag |
Dijk van, Steven
/ Ploumen, Luuk Pipo Boys 1 |
Aarts, Philip
/ Doorn van, Hai De Jokers 1 |
Winst |
19.04.2019 ZOH Overgangsklasse 25. Speeldag |
Fransen, Antwan
/ Ploumen, Luuk Pipo Boys 1 |
Franiczek, Wiel
/ Dohmen, Coen Fratelli 1 |
Winst |
12.04.2019 ZOH Overgangsklasse 24. Speeldag |
Ploumen, Luuk
/ Fransen, Antwan Pipo Boys 1 |
Can van, Joost
/ Peltzer, Jan Smidter Boys 1 |
Winst |
05.04.2019 ZOH Overgangsklasse 23. Speeldag |
Ploumen, Luuk
/ Fransen, Antwan Pipo Boys 1 |
Geurts, Sjaak
/ Seroo, Lei Blauw Wit'62 2 |
Winst |
22.03.2019 ZOH Overgangsklasse 22. Speeldag |
Ploumen, Luuk
/ Fransen, Antwan Pipo Boys 1 |
Doorn van, Hai
/ Aarts, Philip De Jokers 1 |
Winst |
15.03.2019 ZOH Overgangsklasse 21. Speeldag |
Fransen, Antwan
/ Ploumen, Luuk Pipo Boys 1 |
Vries de, Wesley
/ Koerts, Jakub 't Tepke 1 |
Verlies |
22.02.2019 ZOH Overgangsklasse 20. Speeldag |
Ploumen, Luuk
/ Fransen, Antwan Pipo Boys 1 |
Camp op den, Michel
/ Frenken, Bert De Bekker 1 |
Winst |
08.02.2019 ZOH Overgangsklasse 18. Speeldag |
Ploumen, Luuk
/ Fransen, Antwan Pipo Boys 1 |
Bussens, Rob
/ Janssen, Richard 't Trefpunt 1 |
Winst |
01.02.2019 ZOH Overgangsklasse 17. Speeldag |
Fransen, Antwan
/ Ploumen, Luuk Pipo Boys 1 |
Harenczyk, Roman
/ Schmitz, Sven D'r Bok 1 |
Gelijkspel |
25.01.2019 ZOH Beker Overgangsklasse 1. Ronde |
Ploumen, Luuk
/ Fransen, Antwan Pipo Boys 1 |
Schielen, Marco
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Winst |
11.01.2019 ZOH Overgangsklasse 15. Speeldag |
Ploumen, Luuk
/ Fransen, Antwan Pipo Boys 1 |
Libens, Jack
/ Haegmans, John Fauquemont 1 |
Winst |
04.01.2019 ZOH Overgangsklasse 14. Speeldag |
Fransen, Antwan
/ Ploumen, Luuk Pipo Boys 1 |
Bremmers, Ger
/ Bergman, Pieter The Eagles 1 |
Winst |
14.12.2018 ZOH Overgangsklasse 13. Speeldag |
Fransen, Antwan
/ Ploumen, Luuk Pipo Boys 1 |
Ben van der, Pascal
/ Rouschop, Hans 't Heukske 1 |
Winst |
07.12.2018 ZOH Overgangsklasse 12. Speeldag |
Fransen, Antwan
/ Ploumen, Luuk Pipo Boys 1 |
Nendels, Cornel
/ Gelissen, Jean Fratelli 1 |
Verlies |
23.11.2018 ZOH Overgangsklasse 11. Speeldag |
Fransen, Antwan
/ Ploumen, Luuk Pipo Boys 1 |
Knops, Andre
/ Peltzer, Jan Smidter Boys 1 |
Verlies |
16.11.2018 ZOH Overgangsklasse 10. Speeldag |
Fransen, Antwan
/ Ploumen, Luuk Pipo Boys 1 |
Scheepers, Peter
/ Mager, Bert Blauw Wit'62 2 |
Winst |
09.11.2018 ZOH Overgangsklasse 9. Speeldag |
Fransen, Antwan
/ Ploumen, Luuk Pipo Boys 1 |
Budy, Ralf
/ Daemen, Niels De Jokers 1 |
Winst |
02.11.2018 ZOH Overgangsklasse 8. Speeldag |
Fransen, Antwan
/ Ploumen, Luuk Pipo Boys 1 |
Abels, Twan
/ Wenders, Math 't Tepke 1 |
Verlies |
26.10.2018 ZOH Overgangsklasse 7. Speeldag |
Fransen, Antwan
/ Ploumen, Luuk Pipo Boys 1 |
Frenken, Bert
/ Camp op den, Michel De Bekker 1 |
Winst |
12.10.2018 ZOH Beker 1. Ronde |
Fransen, Antwan
/ Ploumen, Luuk Pipo Boys 1 |
Knops, Andre
/ Franssen, Bjorn Smidter Boys 1 |
Verlies |
05.10.2018 ZOH Overgangsklasse 6. Speeldag |
Fransen, Antwan
/ Ploumen, Luuk Pipo Boys 1 |
Mennens, Dion
/ Brouwers, Bjorn De Rode Ridder 1 |
Winst |
28.09.2018 ZOH Overgangsklasse 5. Speeldag |
Smeets, Michel
/ Ploumen, Luuk Pipo Boys 1 |
Eykenboom, Wiel
/ Janssen, Richard 't Trefpunt 1 |
Verlies |
21.09.2018 ZOH Overgangsklasse 4. Speeldag |
Smeets, Michel
/ Ploumen, Luuk Pipo Boys 1 |
Michalski, Raymond
/ Al, Pascal D'r Bok 1 |
Winst |
14.09.2018 ZOH Overgangsklasse 3. Speeldag |
Smeets, Michel
/ Ploumen, Luuk Pipo Boys 1 |
Lahaije, Johan
/ Stevens, Richard De Komiek 1 |
Verlies |
07.09.2018 ZOH Overgangsklasse 2. Speeldag |
Smeets, Michel
/ Ploumen, Luuk Pipo Boys 1 |
Haegmans, John
/ Libens, Jack Fauquemont 1 |
Winst |
31.08.2018 ZOH Overgangsklasse 1. Speeldag |
Ploumen, Luuk
/ Smeets, Michel Pipo Boys 1 |
Feller, Richard
/ Baggen, Donny The Eagles 1 |
Verlies |
11.05.2018 ZOH Overgangsklasse 26. Speeldag |
Eggen, Bert
/ Ploumen, Luuk Pipo Boys 1 |
Herberichs, Sander
/ Lardinois, Erik Blauw Wit'62 2 |
Winst |
04.05.2018 ZOH Overgangsklasse 25. Speeldag |
Eggen, Bert
/ Ploumen, Luuk Pipo Boys 1 |
Wolfs, Michael
/ Remmers, Patrick Oost Eijsden 1 |
Winst |
20.04.2018 ZOH Overgangsklasse 24. Speeldag |
Eggen, Bert
/ Ploumen, Luuk Pipo Boys 1 |
Daenen, Alex
/ Meijers, Guij De Jokers 1 |
Winst |
13.04.2018 ZOH Overgangsklasse 23. Speeldag |
Ploumen, Luuk
/ Eggen, Bert Pipo Boys 1 |
Webers, Frans
/ Schmets, Edward 't Tepke 1 |
Winst |
06.04.2018 ZOH Overgangsklasse 22. Speeldag |
Eggen, Bert
/ Ploumen, Luuk Pipo Boys 1 |
Eykenboom, Wiel
/ Rembosz, Men 't Trefpunt 1 |
Winst |
23.03.2018 ZOH Overgangsklasse 21. Speeldag |
Eggen, Bert
/ Ploumen, Luuk Pipo Boys 1 |
Knops, Andre
/ Peltzer, Jan Smidter Boys 1 |
Verlies |
16.03.2018 ZOH Overgangsklasse 20. Speeldag |
Eggen, Bert
/ Ploumen, Luuk Pipo Boys 1 |
Schmitz, Sven
/ Vermeer, Albert D'r Bok 1 |
Winst |
02.03.2018 ZOH Overgangsklasse 19. Speeldag |
Eggen, Bert
/ Ploumen, Luuk Pipo Boys 1 |
Pelzer, Dave
/ Koll, Marco Oud Zumpelveld 1 |
Winst |
23.02.2018 ZOH Overgangsklasse 18. Speeldag |
Eggen, Bert
/ Ploumen, Luuk Pipo Boys 1 |
Wijers-Sauren, Mechtilde
/ Wijers, Jos The Eagles 1 |
Winst |
02.02.2018 ZOH Overgangsklasse 17. Speeldag |
Eggen, Bert
/ Ploumen, Luuk Pipo Boys 1 |
Krichel, René
/ Koussen, Rene D'r Springbron 1 |
Verlies |
26.01.2018 ZOH Overgangsklasse 16. Speeldag |
Eggen, Bert
/ Ploumen, Luuk Pipo Boys 1 |
Reumerman, Michel
/ Breuer, Wiel Fauquemont 1 |
Winst |
19.01.2018 ZOH Beker Overgangsklasse 2. Ronde |
Fransen, Antwan
/ Ploumen, Luuk Pipo Boys 1 |
Can van, Joost
/ Ritzen, Harry Smidter Boys 1 |
Verlies |
12.01.2018 ZOH Overgangsklasse 15. Speeldag |
Fransen, Antwan
/ Ploumen, Luuk Pipo Boys 1 |
Lemmens, Jim
/ Sijben, John 't Heukske 1 |
Verlies |