Speler > Brinkhoff, Pascal

Brinkhoff, Pascal

 
Informatie
Categorie: Heren
Ranking: Pro
Vereniging: Blauw Wit'62
Organisatie: Zuid Oost Hoek
Nationale Spelersnr.: 11054
 
Ranglijsten plaatsing
Ranglijst Plaats Deelnemers
2017-2018
ZOH Bokaal 18 147
2016-2017
Heren classic 29 187
2015-2016
Mini master challenger 18 69
2014-2015
Open 15 254
Pro 28 123
2013-2014
Open 67 289
Pro 63 152
2012-2013
Open 15 174
Pro 4 79
2011-2012
Open 68 196
Pro 6 85
2009-2010
Open 67 180
Semi-Pro 21 40
 
Deelnemers
Toernooi Plaats Discipline Datum Plaats Meldungen
2018-2019
Toernooi TVC De Kroeg Brunssum 1e klasse Za., 05.01.2019 2 3
2017-2018
Toernooi TVC De Kroeg De Kroeg - Brunssum Open Dubbel Za., 06.01.2018 30 31
Toernooi Blauw Wit Eys-Wittem Open Dubbel Vr., 29.12.2017 5 51
2016-2017
Benelux Open 2017 Rodahal Kerkrade Open Dubbel Za., 08.04.2017 34 30
Blauw Wit'62 Eys-Wittem Algemene ronde Vr., 30.12.2016 6 37
Bondskoppeltoernooi ZOH Trim Bourgogne Hoofdklasse Za., 12.11.2016 1 2
2015-2016
2e Mini master challenger kokerel de kokerel Kwalificatie Za., 23.04.2016 16 19
2e Mini master challenger kokerel de kokerel semi pro Za., 23.04.2016 3 8
1e Mini master challenger Dingus Dingus-Heerlen Kwalificatie Za., 05.03.2016 4 22
1e Mini master challenger Dingus Dingus-Heerlen Open Dubbel Za., 05.03.2016 4 8
Carnavals toernooi TVC Dingus Heerlen Kwalificatie Vr., 05.02.2016 2 23
Carnavals toernooi TVC Dingus Heerlen A-Ronde Vr., 05.02.2016 9 11
Blauw Wit'62 Eys-Wittem Open Dubbel Vr., 18.12.2015 22 45
2014-2015
White Horse Eijsden Kwalificatie Za., 11.04.2015 4 38
White Horse Eijsden Open Dubbel Za., 11.04.2015 9 24
White Horse Eijsden Pro Dubbel Za., 11.04.2015 5 13
Nederlandse Kampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 03.04.2015 15 96
Nederlandse Kampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 03.04.2015 9 60
Nederlandse Kampioenschappen Landgraaf Pro Dubbel Vr., 03.04.2015 17 36
Time Out Hoensbroek Kwalificatie Za., 28.02.2015 25 55
Time Out Hoensbroek Open Dubbel Za., 28.02.2015 17 33
Time Out Hoensbroek Pro Dubbel Za., 28.02.2015 5 18
De Kroeg Brunssum Kwalificatie Za., 03.01.2015 2 54
De Kroeg Brunssum Open Dubbel Za., 03.01.2015 9 34
De Kroeg Brunssum Pro Dubbel Za., 03.01.2015 5 14
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Kwalificatie Za., 27.12.2014 10 64
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Open Dubbel Za., 27.12.2014 9 40
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Pro Dubbel Za., 27.12.2014 9 19
Winterkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 12.12.2014 44 90
Winterkampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 12.12.2014 3 54
Winterkampioenschappen Landgraaf Pro Dubbel Vr., 12.12.2014 9 33
2013-2014
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Kwalificatie Vr., 27.12.2013 15 75
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Open Dubbel Vr., 27.12.2013 5 45
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Pro Dubbel Vr., 27.12.2013 9 33
Winterkampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 13.12.2013 33 55
Winterkampioenschappen Landgraaf Pro Vr., 13.12.2013 9 39
Winterkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 13.12.2013 40 92
2012-2013
Toernooi `t Trefpunt Heerlen Kwalificatie Za., 08.06.2013 5 26
Toernooi `t Trefpunt Heerlen Open dubbel Za., 08.06.2013 9 26
Toernooi `t Trefpunt Heerlen Pro dubbel Za., 08.06.2013 2 13
Sport café Ons Honk Heerlen Kwalificatie Za., 18.05.2013 1 40
Sport café Ons Honk Heerlen Open dubbel Za., 18.05.2013 5 24
Sport café Ons Honk Heerlen Pro Za., 18.05.2013 4 14
Nederlandse Kampioenschappen Stein Open dubbel Vr., 29.03.2013 9 53
Nederlandse Kampioenschappen Stein Pro dubbel Vr., 29.03.2013 4 17
De Kroeg Brunssum Open dubbel Za., 12.01.2013 5 16
De Kroeg Brunssum Pro dubbel Za., 12.01.2013 1 8
Blauw wit Eys-Wittem Open dubbel Vr., 28.12.2012 4 16
Winterkampioenschappen Stein Open dubbel Vr., 14.12.2012 5 32
Winterkampioenschappen Stein Pro dubbel Vr., 14.12.2012 3 7
2011-2012
Blauw wit Eys-Wittem Open dubbel Za., 17.12.2011 17 24
Blauw wit Eys-Wittem Pro Za., 17.12.2011 4 12
Winterkampioenschappen Stein Open dubbel Za., 03.12.2011 9 48
Winterkampioenschappen Stein Pro dubbel Za., 03.12.2011 1 21
2009-2010
Nederlandse Kampioenschappen 2010 Gulpen Algemene ronde Vr., 02.04.2010 31 121
Nederlandse Kampioenschappen 2010 Gulpen Eerste klasse Vr., 02.04.2010 12 27
 
Discipline
Team Competites
2020-2021
Blauw Wit'62 3 ZOH 2e klasse
2019-2020
Blauw Wit'62 3 ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse
2018-2019
Blauw Wit'62 2 ZOH Overgangsklasse
Blauw Wit'62 3 ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse
2017-2018
Blauw Wit'62 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
2016-2017
Blauw Wit'62 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
2015-2016
Blauw Wit '62 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Hoofdklasse
2014-2015
Blauw Wit '62 Ereklasse, Beker
2013-2014
Blauw Wit 1 Ereklasse, Beker
A gen Baan Zomercompetitie poule A
2012-2013
Blauw Wit 1 Ereklasse, Beker
2011-2012
Blauw Wit 1 Topklasse B
2010-2011
Blauw Wit 2 Overgangs klasse
Der Bergbock 1 ZOH Hoofdklasse
2009-2010
Torero 1 ZOH 1A
 
Laatste Dubbelspel
Datum Speler Speler Resultaat
06.03.2020
ZOH 1e klasse B
20. Speeldag
Brinkhoff, Pascal / Frissen, Hub
Blauw Wit'62 3
Mulken van, David / Partouns, Harry
De Sjmied 1
Winst
28.02.2020
ZOH Beker 1e Klasse
2. Ronde
Frissen, Hub / Brinkhoff, Pascal
Blauw Wit'62 3
Lange, Klaus / Schiffers, Fer
De Wolfjes 1
Winst
07.02.2020
ZOH 1e klasse B
18. Speeldag
Brinkhoff, Pascal / Frissen, Hub
Blauw Wit'62 3
Peters, Jos / Gerets, Christian
De Poart 1
Winst
31.01.2020
ZOH 1e klasse B
17. Speeldag
Brinkhoff, Pascal / Frissen, Hub
Blauw Wit'62 3
Paffen, Jo / Pelzer, Dave
Oud Zumpelveld 1
Winst
24.01.2020
ZOH Beker
2. Ronde
Brinkhoff, Pascal / Frissen, Hub
Blauw Wit'62 3
Kan van, Roger / Groothausen, Ramon
De Komiek 1
Winst
17.01.2020
ZOH 1e klasse B
16. Speeldag
Brinkhoff, Pascal / Frissen, Hub
Blauw Wit'62 3
Sozanski, Nico / Vromen, Tim
De Kroeg 2
Verlies
10.01.2020
ZOH 1e klasse B
15. Speeldag
Brinkhoff, Pascal / Frissen, Hub
Blauw Wit'62 3
Heinen, Raymond / Sonnenschein-van Iersel, Karin
Oude Heide 2
Winst
03.01.2020
ZOH 1e klasse B
14. Speeldag
Brinkhoff, Pascal / Meessen, Klaudia
Blauw Wit'62 3
Schielen, Marco / Theunissen, Maurice
Blauw Wit'62 2
Verlies
13.12.2019
ZOH 1e klasse B
13. Speeldag
Brinkhoff, Pascal / Gilissen, Pascal
Blauw Wit'62 3
Conjour, Thei / Pereboom, Herman
Beat Boys 1
Winst
06.12.2019
ZOH 1e klasse B
12. Speeldag
Brinkhoff, Pascal / Frissen, Hub
Blauw Wit'62 3
Krans, John / Romeyn, Edwin
Dingus 1
Winst
22.11.2019
ZOH 1e klasse B
11. Speeldag
Brinkhoff, Pascal / Frissen, Hub
Blauw Wit'62 3
Lahaye, Leroy / Lebon, Dave
't Brook 1
Winst
15.11.2019
ZOH 1e klasse B
10. Speeldag
Meessen, Klaudia / Brinkhoff, Pascal
Blauw Wit'62 3
Adriaansen, Raymond / Moes, Naomi
D'r Prick 2
Winst
08.11.2019
ZOH 1e klasse B
9. Speeldag
Brinkhoff, Pascal / Frissen, Hub
Blauw Wit'62 3
Bruystens, Theo / Glezer, Marcel
De Wolfjes 1
Winst
01.11.2019
ZOH 1e klasse B
8. Speeldag
Brinkhoff, Pascal / Frissen, Hub
Blauw Wit'62 3
Gelissen, Sandro / Verpoort, Gus
De Bekker 2
Winst
25.10.2019
ZOH 1e klasse B
7. Speeldag
Brinkhoff, Pascal / Frissen, Hub
Blauw Wit'62 3
Deveu, Philip / Meijs, Roger
De Sjmied 1
Winst
18.10.2019
ZOH 1e klasse B
3. Speeldag
Brinkhoff, Pascal / Frissen, Hub
Blauw Wit'62 3
Vromen, Tim / Sozanski, Nico
De Kroeg 2
Gelijkspel
11.10.2019
ZOH Beker
1. Ronde
Brinkhoff, Pascal / Frissen, Hub
Blauw Wit'62 3
Feher, Laszlo / Ollargiu, Miranda
Carboon 1
Winst
04.10.2019
ZOH 1e klasse B
6. Speeldag
Frissen, Hub / Brinkhoff, Pascal
Blauw Wit'62 3
Krichel, Rene / Reulings, Micha
D'r Springbron 1
Winst
27.09.2019
ZOH 1e klasse B
5. Speeldag
Brinkhoff, Pascal / Frissen, Hub
Blauw Wit'62 3
Driessen, Roger / Conjour, William
De Poart 1
Winst
06.09.2019
ZOH 1e klasse B
2. Speeldag
Brinkhoff, Pascal / Vluggen, Damiano
Blauw Wit'62 3
Delft van, Bram / Meerendonk, van de, Nico
Oude Heide 2
Winst
30.08.2019
ZOH 1e klasse B
1. Speeldag
Brinkhoff, Pascal / Vluggen, Damiano
Blauw Wit'62 3
Domen, Ruud / Schielen, Marco
Blauw Wit'62 2
Winst
10.05.2019
ZOH 1e klasse B
26. Speeldag
Brinkhoff, Pascal / Meessen, Klaudia
Blauw Wit'62 3
Goffard, Geoffreij / Meijs, Roger
De Sjmied 1
Winst
19.04.2019
ZOH 1e klasse B
25. Speeldag
Brinkhoff, Pascal / Meessen, Klaudia
Blauw Wit'62 3
Hendriks, Krit / Hennekens, Dion
't Weverke 1
Gelijkspel
12.04.2019
ZOH 1e klasse B
24. Speeldag
Brinkhoff, Pascal / Gilissen, Pascal
Blauw Wit'62 3
Hermans, Angelo / Walthie, Nicole
't Lämke 1
Winst
22.03.2019
ZOH 1e klasse B
22. Speeldag
Brinkhoff, Pascal / Jansen, Ger
Blauw Wit'62 3
Mols, Bas / Mols, Maureen
D'r Prick 2
Verlies
15.03.2019
ZOH 1e klasse B
21. Speeldag
Brinkhoff, Pascal / Frissen, Hub
Blauw Wit'62 3
Stevens, Ralph / Offermans, Jo
D'r Springbron 1
Winst
08.03.2019
ZOH Beker 1e klasse
2. Ronde
Brinkhoff, Pascal / Meessen, Klaudia
Blauw Wit'62 3
Overdijk, Richard / Verhoeve, Nico
De Kroeg 2
Winst
22.02.2019
ZOH 1e klasse B
20. Speeldag
Brinkhoff, Pascal / Meessen, Klaudia
Blauw Wit'62 3
Overdijk, Richard / Verhoeve, Nico
De Kroeg 2
Winst
15.02.2019
ZOH 1e klasse B
19. Speeldag
Brinkhoff, Pascal / Jansen, Ger
Blauw Wit'62 3
Smeets, Ludwig / Bruystens, Theo
De Wolfjes 1
Winst
08.02.2019
ZOH 1e klasse B
18. Speeldag
Brinkhoff, Pascal / Jansen, Ger
Blauw Wit'62 3
Bruijnen, Fred / Bruijnen, Sjaak
Da Capo 2
Verlies
01.02.2019
ZOH 1e klasse B
17. Speeldag
Brinkhoff, Pascal / Jansen, Ger
Blauw Wit'62 3
Bree van, Ton / Ploum, Jan
Der Busch 1
Winst
25.01.2019
ZOH Beker 1e klasse
1. Ronde
Brinkhoff, Pascal / Jansen, Ger
Blauw Wit'62 3
Herberghs, Marco / Koch, Guido
Beat Boys 1
Winst
18.01.2019
ZOH 1e klasse B
16. Speeldag
Brinkhoff, Pascal / Frissen, Hub
Blauw Wit'62 3
Verpoort, Gus / Gelissen, Sandro
De Bekker 2
Winst
11.01.2019
ZOH 1e klasse B
15. Speeldag
Brinkhoff, Pascal / Jansen, Ger
Blauw Wit'62 3
Heinen, Raymond / Sonnenschein-van Iersel, Karin
Oude Heide 2
Winst
04.01.2019
ZOH 1e klasse B
14. Speeldag
Frissen, Hub / Brinkhoff, Pascal
Blauw Wit'62 3
Conjour, William / Theunissen, Marcel
De Poart 1
Gelijkspel
14.12.2018
ZOH Overgangsklasse
13. Speeldag
Lardinois, Erik / Brinkhoff, Pascal
Blauw Wit'62 2
Eykenboom, Wiel / Kicken, Mat
't Trefpunt 1
Winst
07.12.2018
ZOH 1e klasse B
12. Speeldag
Brinkhoff, Pascal / Jansen, Ger
Blauw Wit'62 3
Eurelings, Pascal / Hendriks, Krit
't Weverke 1
Winst
23.11.2018
ZOH 1e klasse B
11. Speeldag
Brinkhoff, Pascal / Jansen, Ger
Blauw Wit'62 3
Dingena, Johan / Dingena, Donny
't Lämke 1
Winst
09.11.2018
ZOH 1e klasse B
9. Speeldag
Brinkhoff, Pascal / Jansen, Ger
Blauw Wit'62 3
Gouder de Beauregard, Sascha / Gouder de Beauregard, Tanja
D'r Prick 2
Winst
02.11.2018
ZOH 1e klasse B
8. Speeldag
Brinkhoff, Pascal / Jansen, Ger
Blauw Wit'62 3
Brouns, Jos / Schreinemacher, Jos
D'r Springbron 1
Winst
26.10.2018
ZOH 1e klasse B
7. Speeldag
Brinkhoff, Pascal / Jansen, Ger
Blauw Wit'62 3
Berben, Vivian / Overdijk, Richard
De Kroeg 2
Verlies
28.09.2018
ZOH 1e klasse B
5. Speeldag
Jansen, Ger / Brinkhoff, Pascal
Blauw Wit'62 3
Marquaire, Bas / Franssen, Roger
Da Capo 2
Verlies
21.09.2018
ZOH 1e klasse B
4. Speeldag
Brinkhoff, Pascal / Jansen, Ger
Blauw Wit'62 3
Bree van, Ton / Gielkens, Ton
Der Busch 1
Gelijkspel
14.09.2018
ZOH 1e klasse B
3. Speeldag
Brinkhoff, Pascal / Jansen, Ger
Blauw Wit'62 3
Wishaupt, Glenn / Leonard, Chris
De Bekker 2
Winst
07.09.2018
ZOH 1e klasse B
2. Speeldag
Meessen, Robert / Brinkhoff, Pascal
Blauw Wit'62 3
Meerendonk, van de, Nico / Jeukens, Ron
Oude Heide 2
Gelijkspel
31.08.2018
ZOH 1e klasse B
1. Speeldag
Jansen, Ger / Brinkhoff, Pascal
Blauw Wit'62 3
Driessen, Roger / Gerets, Christian
De Poart 1
Winst
11.05.2018
ZOH Hoofdklasse
26. Speeldag
Brinkhoff, Pascal / Wollgens, Thomas
Blauw Wit'62 1
Walthouwer, Sascha / Lejeune, John
Op de Bosch 1
Verlies
20.04.2018
ZOH Hoofdklasse
24. Speeldag
Brinkhoff, Pascal / Derksen, Harry
Blauw Wit'62 1
Coenen, Jerau / Stulting, Rob
De Kokerel 1
Verlies
06.04.2018
ZOH Hoofdklasse
22. Speeldag
Brinkhoff, Pascal / Smeets, Rico
Blauw Wit'62 1
Bartholome, Thom / Verheijden, Yvo
A Gen Baan 1
Verlies
16.03.2018
ZOH Hoofdklasse
20. Speeldag
Brinkhoff, Pascal / Weijer van de, Hans
Blauw Wit'62 1
Beuken, John / Bohland, Tom
D'r Dikke Sjtee 1
Winst
06.01.2018
Toernooi TVC De Kroeg
7. Ronde Voorronde
Brinkhoff, Luuk / Brinkhoff, Pascal Gelissen, Michelle / Houben, Michael Verlies
06.01.2018
Toernooi TVC De Kroeg
6. Ronde Voorronde
Brinkhoff, Luuk / Brinkhoff, Pascal Prickaerts, Niels / Bemelmans, Donee Verlies
06.01.2018
Toernooi TVC De Kroeg
5. Ronde Voorronde
Brinkhoff, Luuk / Brinkhoff, Pascal Vromen, Tim / Sozanski, Nico Verlies
06.01.2018
Toernooi TVC De Kroeg
4. Ronde Voorronde
Brinkhoff, Luuk / Brinkhoff, Pascal Larik, Floortje / Moonen, Bjorn Gelijkspel
06.01.2018
Toernooi TVC De Kroeg
2. Ronde Voorronde
Brinkhoff, Luuk / Brinkhoff, Pascal Franssen, Jo / Adriaansen, Jeffrey Gelijkspel
06.01.2018
Toernooi TVC De Kroeg
1. Ronde Voorronde
Brinkhoff, Luuk / Brinkhoff, Pascal Ubags, Gino / Zenden, Wesley Verlies
06.01.2018
Toernooi TVC De Kroeg
Kwart finale 2. Extra ronde
Brinkhoff, Luuk / Brinkhoff, Pascal Vincken, Vincent / Franssen, Fer Verlies
05.01.2018
ZOH Hoofdklasse
14. Speeldag
Brinkhoff, Pascal / Derksen, Harry
Blauw Wit'62 1
Bartels, Danny / Thijssen, Hubert
De Capucijn 1
Winst
29.12.2017
Toernooi Blauw Wit
Kwart finale Hoofdronde
Brinkhoff, Pascal / Mullenders, Maurice Senden, Dave / Ubags, Gino Verlies
29.12.2017
Toernooi Blauw Wit
Achtste finale Hoofdronde
Brinkhoff, Pascal / Mullenders, Maurice Kazmierczak, Jean / Dijk van, Daniel Winst
29.12.2017
Toernooi Blauw Wit
5. Ronde Voorronde
Brinkhoff, Pascal / Mullenders, Maurice Smit, Marcel / Starren, Elroy Verlies
29.12.2017
Toernooi Blauw Wit
4. Ronde Voorronde
Brinkhoff, Pascal / Mullenders, Maurice Koenen, Dion / Meijs, Floris Winst
29.12.2017
Toernooi Blauw Wit
3. Ronde Voorronde
Brinkhoff, Pascal / Mullenders, Maurice Weckseler, Jo / Vanhommerig, Marcel Winst
29.12.2017
Toernooi Blauw Wit
2. Ronde Voorronde
Brinkhoff, Pascal / Mullenders, Maurice Ploumen, Luuk / Fransen, Antwan Winst
29.12.2017
Toernooi Blauw Wit
1. Ronde Voorronde
Brinkhoff, Pascal / Mullenders, Maurice Moonen, Jordy / Jansen, Joey Winst
22.12.2017
ZOH Hoofdklasse
13. Speeldag
Mullenders, Maurice / Brinkhoff, Pascal
Blauw Wit'62 1
Lahaije, Johan / Stevens, Richard
Op de Bosch 1
Verlies
15.12.2017
ZOH Hoofdklasse
12. Speeldag
Derksen, Harry / Brinkhoff, Pascal
Blauw Wit'62 1
Smit, Marcel / Meijs, Floris
Da Capo 1
Winst
10.11.2017
ZOH Hoofdklasse
9. Speeldag
Brinkhoff, Pascal / Ramaekers, Bryan
Blauw Wit'62 1
Aelmans, Ralf / Bemelmans, Donee
A Gen Baan 1
Verlies
27.10.2017
ZOH Hoofdklasse
7. Speeldag
Brinkhoff, Pascal / Bleijlevens, Jean
Blauw Wit'62 1
Bohland, Tom / Mertens, Ralf
D'r Dikke Sjtee 1
Winst
22.09.2017
ZOH Hoofdklasse
4. Speeldag
Weijer van de, Hans / Brinkhoff, Pascal
Blauw Wit'62 1
Naranjo, Juan / Vanaschen, Antoine
D'r Koffereck 1
Verlies
09.06.2017
ZOH Beker
Finale
Wersch van, Hub / Brinkhoff, Pascal
Blauw Wit'62 1
Stitzinger, Louis / Martinali, Jeffrey
Da Capo
Verlies
19.05.2017
ZOH Hoofdklasse
26. Speeldag
Brinkhoff, Pascal / Wenders, Dennis
Blauw Wit'62 1
Locorotondo, Franco / Moonen, Jordy
't Trefpunt 1
Winst
05.05.2017
ZOH Hoofdklasse
25. Speeldag
Brinkhoff, Pascal / Wersch van, Hub
Blauw Wit'62 1
Hooren van, Paul / Stitzinger, Frank
De Kokerel
Winst
28.04.2017
ZOH Hoofdklasse
24. Speeldag
Brinkhoff, Pascal / Mullenders, Maurice
Blauw Wit'62 1
Royen, Mattie / Barelds, Johan
't Straotsje 1
Winst
21.04.2017
ZOH Beker
Halve finale
Brinkhoff, Pascal / Wersch van, Hub
Blauw Wit'62 1
Biermans, Niels / Vermeer, Albert
D'r Bok 1
Winst
07.04.2017
ZOH Hoofdklasse
23. Speeldag
Wersch van, Hub / Brinkhoff, Pascal
Blauw Wit'62 1
Beuken, John / Bisscheroux, Jos
D'r Dikke Sjtee
Winst
24.03.2017
ZOH Beker
4. Ronde
Brinkhoff, Pascal / Wersch van, Hub
Blauw Wit'62 1
Abels, Twan / Wenders, Math
't Tepke
Winst
17.03.2017
ZOH Hoofdklasse
21. Speeldag
Brinkhoff, Pascal / Wersch van, Hub
Blauw Wit'62 1
Degens, Jan / Kesselaer, Huub
Oude Heide 1
Winst
10.03.2017
ZOH Hoofdklasse
20. Speeldag
Brinkhoff, Pascal / Wersch van, Hub
Blauw Wit'62 1
Dingena, Marcel / Thijssen, Hubert
De Capucijn 1
Winst
27.01.2017
ZOH Beker
3. Ronde
Brinkhoff, Pascal / Wersch van, Hub
Blauw Wit'62 1
Asselmans, Redondo / Hataney, Servio
't Straotsje 2
Winst
20.01.2017
ZOH Hoofdklasse
16. Speeldag
Brinkhoff, Pascal / Wersch van, Hub
Blauw Wit'62 1
Aelmans, Ralf / Velthuis, Ben
A Gen Baan
Gelijkspel
06.01.2017
ZOH Hoofdklasse
14. Speeldag
Wersch van, Hub / Brinkhoff, Pascal
Blauw Wit'62 1
Bleus, Roger / Koenen, Dion
Da Capo
Gelijkspel
30.12.2016
Blauw Wit'62
4. Ronde Hoofdronde
Wersch van, Hub / Brinkhoff, Pascal Bohland, Tom / Klunder, Roger Verlies
30.12.2016
Blauw Wit'62
3. Ronde Hoofdronde
Wersch van, Hub / Brinkhoff, Pascal Maessen, Sem / Hermans, Harley Winst
30.12.2016
Blauw Wit'62
1. Ronde Hoofdronde
Wersch van, Hub / Brinkhoff, Pascal Pagen, Marcel / Herberichs, Sander Winst
30.12.2016
Blauw Wit'62
2. Ronde Hoofdronde
Wersch van, Hub / Brinkhoff, Pascal Gorissen, Patrick / Reulings, Micha Winst
23.12.2016
ZOH Beker
2. Ronde
Brinkhoff, Pascal / Wersch van, Hub
Blauw Wit'62 1
Aretz, Frans / Weide, van der, Bjorn
Der Busch
Winst
16.12.2016
ZOH Hoofdklasse
13. Speeldag
Brinkhoff, Pascal / Wersch van, Hub
Blauw Wit'62 1
Fleuren, Hans / Hanssen, Rick
't Trefpunt 1
Winst
25.11.2016
ZOH Hoofdklasse
11. Speeldag
Brinkhoff, Pascal / Wersch van, Hub
Blauw Wit'62 1
Bruijnen, Randy / Hataney, Eugene
't Straotsje 1
Verlies
18.11.2016
ZOH Hoofdklasse
10. Speeldag
Brinkhoff, Pascal / Wersch van, Hub
Blauw Wit'62 1
Koch, Wiel / Schmitz, Helmuth
D'r Dikke Sjtee
Verlies
28.10.2016
ZOH Beker
1. Ronde
Brinkhoff, Pascal / Wersch van, Hub
Blauw Wit'62 1
Bemelmans, Kevin / Caldenborgh, van, Chris
White Horse 1
Winst
21.10.2016
ZOH Hoofdklasse
1. Speeldag
Derksen, Harry / Brinkhoff, Pascal
Blauw Wit'62 1
Moonen, Mike / Kortenray, Hubert
Da Capo
Verlies
14.10.2016
ZOH Hoofdklasse
8. Speeldag
Brinkhoff, Pascal / Wersch van, Hub
Blauw Wit'62 1
Bremmers, Jo / Vestjens, Raymond
Oude Heide 1
Winst
07.10.2016
ZOH Hoofdklasse
7. Speeldag
Brinkhoff, Pascal / Mullenders, Maurice
Blauw Wit'62 1
Jus, Eddo / Thijssen, Hubert
De Capucijn 1
Winst
30.09.2016
ZOH Hoofdklasse
6. Speeldag
Wersch van, Thomas / Brinkhoff, Pascal
Blauw Wit'62 1
Aruvaino, Henk / Franssen, Jo
D'r Prick 1
Verlies
16.09.2016
ZOH Hoofdklasse
4. Speeldag
Brinkhoff, Pascal / Wersch van, Thomas
Blauw Wit'62 1
Lahaije, Johan / Kan van, Roger
Op de Bosch
Winst
09.09.2016
ZOH Hoofdklasse
3. Speeldag
Brinkhoff, Pascal / Wersch van, Thomas
Blauw Wit'62 1
Aelmans, Ralf / Velthuis, Ben
A Gen Baan
Winst
02.09.2016
ZOH Hoofdklasse
2. Speeldag
Brinkhoff, Pascal / Wersch van, Hub
Blauw Wit'62 1
Demmers, Robert / Decker, Jordy
Proosd
Winst
10.06.2016
ZOH Beker
Halve finale
Laarschot van de, Rodney / Brinkhoff, Pascal
Blauw Wit '62 1
Stitzinger, Louis / Martinali, Jeffrey
Da Capo 1
Gelijkspel
03.06.2016
ZOH Hoofdklasse
26. Speeldag
Mullenders, Maurice / Brinkhoff, Pascal
Blauw Wit '62 1
Bleus, Danny / Crombach, Daniël
't Trefpunt 1
Gelijkspel
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)