Speler > Frissen, Hub |
---|
Frissen, Hub |
Informatie |
Categorie: | Senioren |
Ranking: | Master |
Vereniging: |
Blauw Wit'62 |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 51889 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | P. | Deelnemers |
---|---|---|
2017-2018 | ||
ZOH Bokaal | 133 | 147 |
2016-2017 | ||
Heren classic | 115 | 187 |
2012-2013 | ||
Rookies | 37 | 45 |
2011-2012 | ||
Rookies | 49 | 85 |
2009-2010 | ||
Rookies | 4 | 42 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | P. | Meldungen |
---|---|---|---|---|---|
2022 | |||||
Limburgs Kampioenschap 2022 | Landgraaf | 2e/3e Klasse | Vr., 15.04.2022 | 3 | 3 |
2018-2019 | |||||
Toernooi TVC De Kroeg | Brunssum | 1e klasse | Za., 05.01.2019 | 2 | 3 |
2017-2018 | |||||
Toernooi Blauw Wit | Eys-Wittem | Open Dubbel | Vr., 29.12.2017 | 47 | 51 |
2016-2017 | |||||
Blauw Wit'62 | Eys-Wittem | Algemene ronde | Vr., 30.12.2016 | 20 | 37 |
Blauw Wit'62 | Eys-Wittem | 1e klasse | Vr., 30.12.2016 | 10 | 12 |
2015-2016 | |||||
Blauw Wit'62 | Eys-Wittem | Open Dubbel | Vr., 18.12.2015 | 22 | 45 |
Blauw Wit'62 | Eys-Wittem | 1e Klasse | Vr., 18.12.2015 | 6 | 14 |
2012-2013 | |||||
Blauw wit | Eys-Wittem | Rookie | Vr., 28.12.2012 | 6 | 10 |
2011-2012 | |||||
Blauw wit | Eys-Wittem | Rookies | Za., 17.12.2011 | 5 | 11 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Blauw Wit'62 3 | ZOH 1e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2022-2023 | |
Blauw Wit'62 3 | ZOH 2e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 2e Klasse |
2021-2022 | |
Blauw Wit'62 3 | ZOH 2e Klasse, ZOH Beker |
2020-2021 | |
Blauw Wit'62 3 | ZOH 2e klasse |
2019-2020 | |
Blauw Wit'62 3 | ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2018-2019 | |
Blauw Wit'62 3 | ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse |
2017-2018 | |
Blauw Wit'62 3 | ZOH 1e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse |
2016-2017 | |
Blauw Wit'62 3 | ZOH 1A, ZOH Beker, ZOH Beker eerste klasse |
2015-2016 | |
Blauw Wit '62 3 | ZOH 1A, ZOH Beker, ZOH Beker eerste klasse |
2014-2015 | |
Blauw Wit '62 2 | ZOH 1A, ZOH beker, ZOH Beker eerste klasse |
2013-2014 | |
Blauw wit 2 | ZOH 1A, ZOH Beker, ZOH Beker eerste klasse |
2012-2013 | |
Blauw Wit 3 | 1B, Beker, Beker eerste klasse |
2011-2012 | |
Blauw Wit 3 | 2B |
2010-2011 | |
Blauw Wit 2 | Overgangs klasse |
Blauw Wit 3 | 1B |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
12.04.2024 ZOH 1e Klasse 20. Speeldag |
Frissen, Hub
/ Quaedvlieg, Shane Blauw Wit'62 3 |
Libens, Jack
/ Haegmans, John De Bulldozers 1 |
Verlies |
15.03.2024 ZOH 1e Klasse 18. Speeldag |
Frissen, Hub
/ Peters, Roger Blauw Wit'62 3 |
Aruvaino, Henk
/ Koussen, Rene A Jen Kirch 1 |
Verlies |
23.02.2024 ZOH 1e Klasse 16. Speeldag |
Peters, Roger
/ Frissen, Hub Blauw Wit'62 3 |
Wagenveld van, Kevin
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Verlies |
02.02.2024 ZOH 1e Klasse 15. Speeldag |
Brinkhoff, Pascal
/ Frissen, Hub Blauw Wit'62 3 |
Buccella, Claudio
/ Lange, Klaus De Wolfjes 1 |
Gelijkspel |
26.01.2024 ZOH 1e Klasse 14. Speeldag |
Frissen, Hub
/ Duckers, Marco Blauw Wit'62 3 |
Lahaye, Leroy
/ Wijnants, Lou 't Brook 1 |
Verlies |
12.01.2024 ZOH 1e Klasse 13. Speeldag |
Frissen, Hub
/ Peters, Roger Blauw Wit'62 3 |
Wintjens, Nick
/ Wolters, Roel Eijsden 3 |
Verlies |
05.01.2024 ZOH 1e Klasse 12. Speeldag |
Quaedvlieg, Shane
/ Frissen, Hub Blauw Wit'62 3 |
Hertogs, Loed
/ Smeets, Michel Pipo Boys 1 |
Winst |
15.12.2023 ZOH Beker 1e Klasse 1. Ronde |
Frissen, Hub
/ Peters, Roger Blauw Wit'62 3 |
Frusch, Roger
/ Willems, Raf De Poart 1 |
Verlies |
08.12.2023 ZOH 1e Klasse 11. Speeldag |
Frissen, Hub
/ Brinkhoff, Pascal Blauw Wit'62 3 |
Evans, David
/ Peters, Jos De Poart 1 |
Winst |
08.12.2023 ZOH 1e Klasse 11. Speeldag |
Frissen, Hub
/ Quaedvlieg, Shane Blauw Wit'62 3 |
Frusch, Roger
/ Frusch, Jos De Poart 1 |
Winst |
01.12.2023 ZOH 1e Klasse 10. Speeldag |
Frissen, Hub
/ Laar van, Cyriel Blauw Wit'62 3 |
Sintzen, Kai
/ Bleijleven, Leon Fratelli 2 |
Verlies |
27.10.2023 ZOH 1e Klasse 7. Speeldag |
Frissen, Hub
/ Peters, Roger Blauw Wit'62 3 |
Gortges, Manfred
/ Koussen, Rene A Jen Kirch 1 |
Verlies |
20.10.2023 ZOH 1e Klasse 6. Speeldag |
Frissen, Hub
/ Peters, Roger Blauw Wit'62 3 |
Bovens, Rinaldo
/ Lemmens, Dave De Kokerel 1 |
Verlies |
13.10.2023 ZOH 1e Klasse 5. Speeldag |
Peters, Roger
/ Frissen, Hub Blauw Wit'62 3 |
Andriolo, Ralph
/ Steinschuld, Rob Blauw Wit'62 2 |
Verlies |
06.10.2023 ZOH 1e Klasse 4. Speeldag |
Duckers, Marco
/ Frissen, Hub Blauw Wit'62 3 |
Gebhardt, Karl-Heinz
/ Bergwanger, Walter De Wolfjes 1 |
Verlies |
22.09.2023 ZOH 1e Klasse 3. Speeldag |
Frissen, Hub
/ Peters, Roger Blauw Wit'62 3 |
Becker, Giel
/ Wijnants, Patrick 't Brook 1 |
Verlies |
15.09.2023 ZOH 1e Klasse 2. Speeldag |
Frissen, Hub
/ Peters, Roger Blauw Wit'62 3 |
Berk, van den, Richard
/ Frijns, Vivian Eijsden 3 |
Winst |
08.09.2023 ZOH 1e Klasse 1. Speeldag |
Frissen, Hub
/ Peters, Roger Blauw Wit'62 3 |
Kazmierczak, Jean
/ Smeets, Michel Pipo Boys 1 |
Winst |
09.06.2023 ZOH Beker 2e Klasse Finale |
Frissen, Hub
/ Laar van, Cyriel Blauw Wit'62 3 |
Straube, Rick
/ Enning, Renee Dingus 2 |
Gelijkspel |
05.05.2023 ZOH Beker 2e Klasse 2. Ronde |
Brinkhoff, Pascal
/ Frissen, Hub Blauw Wit'62 3 |
Dirix, Math
/ Becker, Giel 't Brook 1 |
Winst |
28.04.2023 ZOH 2e Klasse 10. Speeldag |
Frissen, Hub
/ Laar van, Cyriel Blauw Wit'62 3 |
Schroyen, Raymond
/ Herk van, Theo Fratelli 2 |
Verlies |
14.04.2023 ZOH 2e Klasse 21. Speeldag |
Frissen, Hub
/ Peters, Roger Blauw Wit'62 3 |
Steegmans, Daniela
/ Herk van, Theo Fratelli 2 |
Winst |
03.03.2023 ZOH 2e Klasse 17. Speeldag |
Frissen, Hub
/ Quaedvlieg, Shane Blauw Wit'62 3 |
Kerckhoffs, Michael
/ Stitzinger, Mat Op de Bosch 1 |
Winst |
24.02.2023 ZOH 2e Klasse 20. Speeldag |
Brinkhoff, Pascal
/ Frissen, Hub Blauw Wit'62 3 |
Koussen, Rene
/ Wolters, Louis A Jen Kirch 1 |
Winst |
03.02.2023 ZOH 2e Klasse 15. Speeldag |
Frissen, Hub
/ Laar van, Cyriel Blauw Wit'62 3 |
Conjour, William
/ Brans-Brabant, Mike Beat Boys 1 |
Verlies |
20.01.2023 ZOH 2e Klasse 14. Speeldag |
Frissen, Hub
/ Laar van, Cyriel Blauw Wit'62 3 |
Jacobs, Kars
/ Krans, John Dingus 2 |
Winst |
16.12.2022 ZOH 2e Klasse 11. Speeldag |
Frissen, Hub
/ Seroo, Cindy Blauw Wit'62 3 |
Hendriks, Krit
/ Willems, Sander 't Weverke 1 |
Winst |
02.12.2022 ZOH 2e Klasse 9. Speeldag |
Frissen, Hub
/ Laar van, Cyriel Blauw Wit'62 3 |
Stevens, Ralph
/ Koussen, Rene A Jen Kirch 1 |
Verlies |
18.11.2022 ZOH 2e Klasse 8. Speeldag |
Peters, Roger
/ Frissen, Hub Blauw Wit'62 3 |
Huntjens, May
/ Bree van, Ton Der Busch 1 |
Winst |
14.10.2022 ZOH 2e Klasse 4. Speeldag |
Seroo, Cindy
/ Frissen, Hub Blauw Wit'62 3 |
Herberghs, Sjef
/ Conjour, Thei Beat Boys 1 |
Winst |
07.10.2022 ZOH Beker 1. Ronde |
Frissen, Hub
/ Laar van, Cyriel Blauw Wit'62 3 |
Koch, Manfred
/ Custers, Michel In de Vrie 1 |
Verlies |
30.09.2022 ZOH 2e Klasse 3. Speeldag |
Frissen, Hub
/ Laar van, Cyriel Blauw Wit'62 3 |
Straube, Rick
/ Voorst van, Jo Dingus 2 |
Gelijkspel |
27.05.2022 ZOH 2e Klasse 1. Speeldag |
Frissen, Hub
/ Laar van, Cyriel Blauw Wit'62 3 |
Ghijsen, Jean
/ Kerckhoffs, Michael Op de Bosch 1 |
Winst |
20.05.2022 ZOH 2e Klasse 10. Speeldag |
Seroo, Cindy
/ Frissen, Hub Blauw Wit'62 3 |
Bree van, Ton
/ Geurts, May Der Busch 1 |
Winst |
13.05.2022 ZOH 2e Klasse 9. Speeldag |
Frissen, Hub
/ Laar van, Cyriel Blauw Wit'62 3 |
Stams, Huub
/ Stams, Ed D'r Springbron 1 |
Verlies |
06.05.2022 ZOH 2e Klasse 8. Speeldag |
Seroo, Cindy
/ Frissen, Hub Blauw Wit'62 3 |
Herberghs, Marco
/ Koch, Guido Beat Boys 1 |
Verlies |
29.04.2022 ZOH 2e Klasse 7. Speeldag |
Laar van, Cyriel
/ Frissen, Hub Blauw Wit'62 3 |
Partouns, Harry
/ Maas, Danny Eijsden 1 |
Verlies |
22.04.2022 ZOH 2e Klasse 6. Speeldag |
Frissen, Hub
/ Peters, Roger Blauw Wit'62 3 |
Mulders, Peter
/ Zanders, Peter Dingus 2 |
Winst |
08.04.2022 ZOH 2e Klasse 5. Speeldag |
Frissen, Hub
/ Seroo, Cindy Blauw Wit'62 3 |
Mortel, van de, Rik
/ Otermans, Andre 't Weverke 1 |
Verlies |
01.04.2022 ZOH 2e Klasse 4. Speeldag |
Frissen, Hub
/ Peters, Roger Blauw Wit'62 3 |
Becker, Giel
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Verlies |
18.03.2022 ZOH 2e Klasse 2. Speeldag |
Seroo, Cindy
/ Frissen, Hub Blauw Wit'62 3 |
Raets, Leo
/ Hey de, Huub Amicitia 1 |
Verlies |
22.10.2021 ZOH Beker 1. Ronde |
Frissen, Hub
/ Laar van, Cyriel Blauw Wit'62 3 |
Hermans, Jos
/ Maassen, Mark 't Lämke 1 |
Verlies |
06.03.2020 ZOH 1e klasse B 20. Speeldag |
Brinkhoff, Pascal
/ Frissen, Hub Blauw Wit'62 3 |
Mulken van, David
/ Partouns, Harry De Sjmied 1 |
Winst |
28.02.2020 ZOH Beker 1e Klasse 2. Ronde |
Frissen, Hub
/ Brinkhoff, Pascal Blauw Wit'62 3 |
Lange, Klaus
/ Schiffers, Fer De Wolfjes 1 |
Winst |
14.02.2020 ZOH 1e klasse B 19. Speeldag |
Frissen, Hub
/ Duckers, Marco Blauw Wit'62 3 |
Krichel, René
/ Reulings, Micha D'r Springbron 1 |
Verlies |
07.02.2020 ZOH 1e klasse B 18. Speeldag |
Brinkhoff, Pascal
/ Frissen, Hub Blauw Wit'62 3 |
Peters, Jos
/ Gerets, Christian De Poart 1 |
Winst |
31.01.2020 ZOH 1e klasse B 17. Speeldag |
Brinkhoff, Pascal
/ Frissen, Hub Blauw Wit'62 3 |
Paffen, Jo
/ Pelzer, Dave Oud Zumpelveld 1 |
Winst |
24.01.2020 ZOH Beker 2. Ronde |
Brinkhoff, Pascal
/ Frissen, Hub Blauw Wit'62 3 |
Kan van, Roger
/ Groothausen, Ramon De Komiek 1 |
Winst |
17.01.2020 ZOH 1e klasse B 16. Speeldag |
Brinkhoff, Pascal
/ Frissen, Hub Blauw Wit'62 3 |
Sozanski, Nico
/ Vromen, Tim De Kroeg 2 |
Verlies |
10.01.2020 ZOH 1e klasse B 15. Speeldag |
Brinkhoff, Pascal
/ Frissen, Hub Blauw Wit'62 3 |
Heinen, Raymond
/ Sonnenschein-van Iersel, Karin Oude Heide 2 |
Winst |
03.01.2020 ZOH 1e klasse B 14. Speeldag |
Frissen, Hub
/ Peters, Roger Blauw Wit'62 3 |
Scheepers, Peter
/ Domen, Ruud Blauw Wit'62 2 |
Verlies |
13.12.2019 ZOH 1e klasse B 13. Speeldag |
Peters, Roger
/ Frissen, Hub Blauw Wit'62 3 |
Brans-Brabant, Mike
/ Hensels, Ton Beat Boys 1 |
Gelijkspel |
06.12.2019 ZOH 1e klasse B 12. Speeldag |
Brinkhoff, Pascal
/ Frissen, Hub Blauw Wit'62 3 |
Krans, John
/ Romeyn, Edwin Dingus 1 |
Winst |
22.11.2019 ZOH 1e klasse B 11. Speeldag |
Brinkhoff, Pascal
/ Frissen, Hub Blauw Wit'62 3 |
Lahaye, Leroy
/ Lebon, Dave 't Brook 1 |
Winst |
15.11.2019 ZOH 1e klasse B 10. Speeldag |
Frissen, Hub
/ Peters, Roger Blauw Wit'62 3 |
Mols, Bas
/ Mols, Maureen D'r Prick 2 |
Winst |
08.11.2019 ZOH 1e klasse B 9. Speeldag |
Brinkhoff, Pascal
/ Frissen, Hub Blauw Wit'62 3 |
Bruystens, Theo
/ Glezer, Marcel De Wolfjes 1 |
Winst |
01.11.2019 ZOH 1e klasse B 8. Speeldag |
Brinkhoff, Pascal
/ Frissen, Hub Blauw Wit'62 3 |
Gelissen, Sandro
/ Verpoort, Gus De Bekker 2 |
Winst |
25.10.2019 ZOH 1e klasse B 7. Speeldag |
Brinkhoff, Pascal
/ Frissen, Hub Blauw Wit'62 3 |
Deveu, Philip
/ Meijs, Roger De Sjmied 1 |
Winst |
18.10.2019 ZOH 1e klasse B 3. Speeldag |
Brinkhoff, Pascal
/ Frissen, Hub Blauw Wit'62 3 |
Vromen, Tim
/ Sozanski, Nico De Kroeg 2 |
Gelijkspel |
11.10.2019 ZOH Beker 1. Ronde |
Brinkhoff, Pascal
/ Frissen, Hub Blauw Wit'62 3 |
Feher, Laszlo
/ Ollargiu, Miranda Carboon 1 |
Winst |
04.10.2019 ZOH 1e klasse B 6. Speeldag |
Frissen, Hub
/ Brinkhoff, Pascal Blauw Wit'62 3 |
Krichel, René
/ Reulings, Micha D'r Springbron 1 |
Winst |
27.09.2019 ZOH 1e klasse B 5. Speeldag |
Brinkhoff, Pascal
/ Frissen, Hub Blauw Wit'62 3 |
Driessen, Roger
/ Conjour, William De Poart 1 |
Winst |
06.09.2019 ZOH 1e klasse B 2. Speeldag |
Frissen, Hub
/ Peters, Roger Blauw Wit'62 3 |
Heinen, Raymond
/ Sonnenschein-van Iersel, Karin Oude Heide 2 |
Winst |
10.05.2019 ZOH 1e klasse B 26. Speeldag |
Frissen, Hub
/ Peters, Roger Blauw Wit'62 3 |
Deveu, Philip
/ Weller, Mike De Sjmied 1 |
Winst |
19.04.2019 ZOH 1e klasse B 25. Speeldag |
Frissen, Hub
/ Peters, Roger Blauw Wit'62 3 |
Roufs, Sarik
/ Eurelings, Pascal 't Weverke 1 |
Winst |
12.04.2019 ZOH 1e klasse B 24. Speeldag |
Frissen, Hub
/ Peters, Roger Blauw Wit'62 3 |
Hermans, Jos
/ Maassen, Mark 't Lämke 1 |
Verlies |
05.04.2019 ZOH 1e klasse B 23. Speeldag |
Frissen, Hub
/ Peters, Roger Blauw Wit'62 3 |
Brans-Brabant, Mike
/ Coenen, Youri Beat Boys 1 |
Winst |
15.03.2019 ZOH 1e klasse B 21. Speeldag |
Brinkhoff, Pascal
/ Frissen, Hub Blauw Wit'62 3 |
Stevens, Ralph
/ Offermans, Jo D'r Springbron 1 |
Winst |
08.03.2019 ZOH Beker 1e klasse 2. Ronde |
Peters, Roger
/ Frissen, Hub Blauw Wit'62 3 |
Schaft van de, Raymond
/ Loo van, Danny De Kroeg 2 |
Verlies |
22.02.2019 ZOH 1e klasse B 20. Speeldag |
Peters, Roger
/ Frissen, Hub Blauw Wit'62 3 |
Herk van, Theo
/ Schaft van de, Raymond De Kroeg 2 |
Verlies |
08.02.2019 ZOH 1e klasse B 18. Speeldag |
Frissen, Hub
/ Peters, Roger Blauw Wit'62 3 |
Bruijnen, Marco
/ Hollanders, Sandy Da Capo 2 |
Verlies |
01.02.2019 ZOH 1e klasse B 17. Speeldag |
Frissen, Hub
/ Peters, Roger Blauw Wit'62 3 |
Geurts, May
/ Weide, van der, Martin Der Busch 1 |
Verlies |
25.01.2019 ZOH Beker 1e klasse 1. Ronde |
Frissen, Hub
/ Peters, Roger Blauw Wit'62 3 |
Sassen, Roland
/ Herberghs, Sjef Beat Boys 1 |
Winst |
18.01.2019 ZOH 1e klasse B 16. Speeldag |
Brinkhoff, Pascal
/ Frissen, Hub Blauw Wit'62 3 |
Verpoort, Gus
/ Gelissen, Sandro De Bekker 2 |
Winst |
11.01.2019 ZOH 1e klasse B 15. Speeldag |
Peters, Roger
/ Frissen, Hub Blauw Wit'62 3 |
Jeukens, Ron
/ Nacken, Hub Oude Heide 2 |
Gelijkspel |
04.01.2019 ZOH 1e klasse B 14. Speeldag |
Frissen, Hub
/ Brinkhoff, Pascal Blauw Wit'62 3 |
Conjour, William
/ Theunissen, Marcel De Poart 1 |
Gelijkspel |
14.12.2018 ZOH 1e klasse B 13. Speeldag |
Frissen, Hub
/ Gilissen, Pascal Blauw Wit'62 3 |
Mulken van, David
/ Partouns, Harry De Sjmied 1 |
Verlies |
07.12.2018 ZOH 1e klasse B 12. Speeldag |
Frissen, Hub
/ Peters, Roger Blauw Wit'62 3 |
Laeven, Paul
/ Keulers, Harrie 't Weverke 1 |
Verlies |
16.11.2018 ZOH 1e klasse B 10. Speeldag |
Frissen, Hub
/ Peters, Roger Blauw Wit'62 3 |
Sassen, Roland
/ Herberghs, Sjef Beat Boys 1 |
Verlies |
09.11.2018 ZOH 1e klasse B 9. Speeldag |
Frissen, Hub
/ Peters, Roger Blauw Wit'62 3 |
Goldmund, Jurgen
/ Karzick, Jurgen D'r Prick 2 |
Winst |
02.11.2018 ZOH 1e klasse B 8. Speeldag |
Frissen, Hub
/ Peters, Roger Blauw Wit'62 3 |
Gorissen, Patrick
/ Flegel, Alfred D'r Springbron 1 |
Verlies |
26.10.2018 ZOH 1e klasse B 7. Speeldag |
Meessen, Robert
/ Frissen, Hub Blauw Wit'62 3 |
Sozanski, Nico
/ Steegmans, Daniela De Kroeg 2 |
Verlies |
12.10.2018 ZOH Beker 1. Ronde |
Meessen, Robert
/ Frissen, Hub Blauw Wit'62 3 |
Bartholome, Thom
/ Verheijden, Yvo A Gen Baan 1 |
Verlies |
05.10.2018 ZOH 1e klasse B 6. Speeldag |
Peters, Roger
/ Frissen, Hub Blauw Wit'62 3 |
Smeets, Ludwig
/ Bruystens, Theo De Wolfjes 1 |
Verlies |
28.09.2018 ZOH 1e klasse B 5. Speeldag |
Frissen, Hub
/ Peters, Roger Blauw Wit'62 3 |
Hollanders, Sandy
/ Vrancken, Guy Da Capo 2 |
Winst |
14.09.2018 ZOH 1e klasse B 3. Speeldag |
Quaedvlieg, Shane
/ Frissen, Hub Blauw Wit'62 3 |
Gelissen, Sandro
/ Verpoort, Gus De Bekker 2 |
Verlies |
07.09.2018 ZOH 1e klasse B 2. Speeldag |
Frissen, Hub
/ Laar van, Cyriel Blauw Wit'62 3 |
Hanssen, Peter
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Verlies |
31.08.2018 ZOH 1e klasse B 1. Speeldag |
Frissen, Hub
/ Peters, Roger Blauw Wit'62 3 |
Beckers, Richard
/ Cox, Leon De Poart 1 |
Verlies |
11.05.2018 ZOH 1e klasse A 26. Speeldag |
Frissen, Hub
/ Quaedvlieg, Shane Blauw Wit'62 3 |
Thomas, Tom
/ Claessens, Andy Da Capo 2 |
Winst |
20.04.2018 ZOH 1e klasse A 24. Speeldag |
Frissen, Hub
/ Seroo, Danny Blauw Wit'62 3 |
Meijs, Roger
/ Maas, Danny De Sjmied 1 |
Gelijkspel |
13.04.2018 ZOH 1e klasse A 23. Speeldag |
Frissen, Hub
/ Peters, Roger Blauw Wit'62 3 |
Lambertus, Han
/ Dierx, Wim Star Club 1 |
Gelijkspel |
06.04.2018 ZOH 1e klasse A 22. Speeldag |
Frissen, Hub
/ Peters, Roger Blauw Wit'62 3 |
Fraiquin, Jack
/ Montforts, Marc White Horse 1 |
Verlies |
16.03.2018 ZOH 1e klasse A 20. Speeldag |
Frissen, Hub
/ Peters, Roger Blauw Wit'62 3 |
Schins, Marcel
/ Larik, Floortje Dingus 2 |
Winst |
02.03.2018 ZOH 1e klasse A 19. Speeldag |
Frissen, Hub
/ Hardy, Rick Blauw Wit'62 3 |
Dijk van, Daniel
/ Vlecken, Kim De Wolfjes 1 |
Winst |
23.02.2018 ZOH 1e klasse A 18. Speeldag |
Frissen, Hub
/ Peters, Roger Blauw Wit'62 3 |
Hataney, Servio
/ Maessen, Dennie 't Straotsje 2 |
Verlies |
02.02.2018 ZOH 1e klasse A 17. Speeldag |
Frissen, Hub
/ Peters, Roger Blauw Wit'62 3 |
Strikker, Maurice
/ Henquet, Fer De Bekker 3 |
Verlies |
26.01.2018 ZOH 1e klasse A 16. Speeldag |
Frissen, Hub
/ Peters, Roger Blauw Wit'62 3 |
Verhoeve, Nico
/ Overdijk, Richard De Kroeg 2 |
Verlies |
12.01.2018 ZOH 1e klasse A 15. Speeldag |
Frissen, Hub
/ Wolters, Louis Blauw Wit'62 3 |
Meerendonk, van de, Nico
/ Delft van, Bram Oude Heide 2 |
Winst |
05.01.2018 ZOH 1e klasse A 14. Speeldag |
Frissen, Hub
/ Peters, Roger Blauw Wit'62 3 |
Vermeer, Ronald
/ Majcherek, Martin Amicitia 1 |
Winst |
29.12.2017 Toernooi Blauw Wit 5. Ronde Voorronde |
Frissen, Hub / Hardy, Rick | Lardinois, Erik / Herberichs, Sander | Verlies |