Speler > Partouns, Harry

Partouns, Harry

 
Informatie
Categorie: Heren
Ranking: Semi-Pro
Vereniging: De Sjmied
Organisatie: Zuid Oost Hoek
Nationale Spelersnr.: 11027
 
Ranglijsten plaatsing
Ranglijst Plaats Deelnemers
2014-2015
Semi-Pro 36 146
2013-2014
Open 67 289
Rookies 4 71
 
Deelnemers
Toernooi Plaats Discipline Datum Plaats Meldungen
2014-2015
Nederlandse Kampioenschappen Landgraaf Semi Pro Dubbel Vr., 03.04.2015 4 34
2013-2014
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Open dubbel Vr., 18.04.2014 33 55
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Rookie dubbel Vr., 18.04.2014 1 9
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 18.04.2014 49 91
Im weissem rossl Schinveld Kwalificatie Za., 05.04.2014 7 40
Im weissem rossl Schinveld Open Dubbel Za., 05.04.2014 9 40
Im weissem rossl Schinveld Rookie Dubbel Za., 05.04.2014 4 8
De Kroeg Brunssum Open Dubbel Za., 04.01.2014 9 43
De Kroeg Brunssum Rookie Dubbel Za., 04.01.2014 2 13
De Kroeg Brunssum Kwalificatie Za., 04.01.2014 8 69
Trefcentrum TreeBeek Open Dubbel Za., 26.10.2013 17 32
Trefcentrum TreeBeek Rookies Za., 26.10.2013 1 8
Trefcentrum TreeBeek Kwalificatie Za., 26.10.2013 8 42
 
Discipline
Team Competites
2020-2021
Eijsden 1 ZOH 2e klasse
2019-2020
De Sjmied 1 ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse
2018-2019
De Sjmied 1 ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse
2017-2018
De Sjmied 1 ZOH 1e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse
2014-2015
Le Cramignon 2 Overgangsklasse, Beker, Beker overgangsklasse, Challenge Cup poule E
2013-2014
Le Cramignon Zomercompetitie poule B
Le Cramignon 2 1B, Beker, Beker eerste klasse, Challenge Cup poule B5
2010-2011
Le Cramignon 2 2A
 
Laatste Dubbelspel
Datum Speler Speler Resultaat
25.09.2020
ZOH 2e klasse
2. Speeldag
Mulken van, David / Partouns, Harry
Eijsden 1
Gorissen, Patrick / Reulings, Micha
D'r Springbron 1
Winst
06.03.2020
ZOH 1e klasse B
20. Speeldag
Mulken van, David / Partouns, Harry
De Sjmied 1
Brinkhoff, Pascal / Frissen, Hub
Blauw Wit'62 3
Verlies
14.02.2020
ZOH 1e klasse B
19. Speeldag
Mulken van, David / Partouns, Harry
De Sjmied 1
Krans, John / Romeyn, Edwin
Dingus 1
Winst
07.02.2020
ZOH 1e klasse B
18. Speeldag
Mulken van, David / Partouns, Harry
De Sjmied 1
Lebon, Dave / Dupont, Jef
't Brook 1
Verlies
31.01.2020
ZOH 1e klasse B
17. Speeldag
Mulken van, David / Partouns, Harry
De Sjmied 1
Adriaansen, Raymond / Moes, Naomi
D'r Prick 2
Winst
17.01.2020
ZOH 1e klasse B
16. Speeldag
Mulken van, David / Partouns, Harry
De Sjmied 1
Buccella, Claudio / Bruystens, Theo
De Wolfjes 1
Winst
10.01.2020
ZOH 1e klasse B
15. Speeldag
Mulken van, David / Partouns, Harry
De Sjmied 1
Hacking, Xavier / Hendriks, Hub
De Bekker 2
Verlies
03.01.2020
ZOH 1e klasse B
14. Speeldag
Mulken van, David / Partouns, Harry
De Sjmied 1
Theunissen, Huub / Pereboom, Herman
Beat Boys 1
Winst
13.12.2019
ZOH 1e klasse B
13. Speeldag
Mulken van, David / Partouns, Harry
De Sjmied 1
Flegel, Alfred / Gorissen, Patrick
D'r Springbron 1
Verlies
06.12.2019
ZOH 1e klasse B
12. Speeldag
Mulken van, David / Partouns, Harry
De Sjmied 1
Maesen, Noel / Beckers, Richard
De Poart 1
Verlies
22.11.2019
ZOH 1e klasse B
11. Speeldag
Mulken van, David / Partouns, Harry
De Sjmied 1
Paffen, Jo / Vanhommerig, Marcel
Oud Zumpelveld 1
Gelijkspel
15.11.2019
ZOH 1e klasse B
10. Speeldag
Mulken van, David / Partouns, Harry
De Sjmied 1
Herk van, Theo / Goffin, Jos
De Kroeg 2
Verlies
08.11.2019
ZOH 1e klasse B
9. Speeldag
Mulken van, David / Partouns, Harry
De Sjmied 1
Hanssen, Peter / Sijen, Ad
Oude Heide 2
Winst
01.11.2019
ZOH 1e klasse B
8. Speeldag
Mulken van, David / Partouns, Harry
De Sjmied 1
Geurts, Sjaak / Seroo, Lei
Blauw Wit'62 2
Winst
11.10.2019
ZOH Beker
1. Ronde
Mulken van, David / Partouns, Harry
De Sjmied 1
Dingena, Marcel / Martinali, Jeffrey
De Capucijn 3
Gelijkspel
04.10.2019
ZOH 1e klasse B
6. Speeldag
Seuren, Dave / Partouns, Harry
De Sjmied 1
Vanderheyden, Frank / Dijk van, Stephan
Dingus 1
Verlies
27.09.2019
ZOH 1e klasse B
5. Speeldag
Mulken van, David / Partouns, Harry
De Sjmied 1
Lahaye, Leroy / Dirix, Math
't Brook 1
Verlies
20.09.2019
ZOH 1e klasse B
4. Speeldag
Mulken van, David / Partouns, Harry
De Sjmied 1
Adriaansen, Raymond / Moes, Naomi
D'r Prick 2
Winst
13.09.2019
ZOH 1e klasse B
3. Speeldag
Partouns, Harry / Mulken van, David
De Sjmied 1
Smeets, Ludwig / Vlecken, Kim
De Wolfjes 1
Gelijkspel
06.09.2019
ZOH 1e klasse B
2. Speeldag
Mulken van, David / Partouns, Harry
De Sjmied 1
Leonard, Chris / Wishaupt, Glenn
De Bekker 2
Winst
30.08.2019
ZOH 1e klasse B
1. Speeldag
Partouns, Harry / Mulken van, David
De Sjmied 1
Koch, Guido / Herberghs, Marco
Beat Boys 1
Winst
10.05.2019
ZOH 1e klasse B
26. Speeldag
Partouns, Harry / Mulken van, David
De Sjmied 1
Jansen, Ger / Laar van, Cyriel
Blauw Wit'62 3
Winst
26.04.2019
ZOH Beker 1e klasse
3. Ronde
Maas, Danny / Partouns, Harry
De Sjmied 1
Broek van den, Jo / Walthie, Nicole
't Lämke 1
Winst
19.04.2019
ZOH 1e klasse B
25. Speeldag
Goffard, Geoffreij / Partouns, Harry
De Sjmied 1
Dingena, Donny / Remmers, Frens
't Lämke 1
Winst
05.04.2019
ZOH 1e klasse B
23. Speeldag
Mulken van, David / Partouns, Harry
De Sjmied 1
Steegmans, Daniela / Sozanski, Nico
De Kroeg 2
Winst
29.03.2019
ZOH Beker 1e klasse
2. Ronde
Mulken van, David / Partouns, Harry
De Sjmied 1
Smeets, Cindy / Benoit, Bernd
D'r Koffereck 1
Gelijkspel
15.03.2019
ZOH 1e klasse B
21. Speeldag
Mulken van, David / Partouns, Harry
De Sjmied 1
Wishaupt, Glenn / Schmitz, Sven
De Bekker 2
Winst
15.02.2019
ZOH 1e klasse B
19. Speeldag
Mulken van, David / Partouns, Harry
De Sjmied 1
Swelsen, Jan Peter / Otermans, Andre
't Weverke 1
Winst
08.02.2019
ZOH 1e klasse B
18. Speeldag
Mulken van, David / Partouns, Harry
De Sjmied 1
Theunissen, Huub / Brans-Brabant, Steve
Beat Boys 1
Winst
01.02.2019
ZOH 1e klasse B
17. Speeldag
Mulken van, David / Partouns, Harry
De Sjmied 1
Dohmen, Herman / Koussen, Rene
D'r Springbron 1
Verlies
25.01.2019
ZOH Beker
2. Ronde
Mulken van, David / Partouns, Harry
De Sjmied 1
Abels, Twan / Koerts, Jakub
't Tepke 1
Winst
18.01.2019
ZOH 1e klasse B
16. Speeldag
Mulken van, David / Partouns, Harry
De Sjmied 1
Buccella, Claudio / Niels, John
De Wolfjes 1
Winst
11.01.2019
ZOH 1e klasse B
15. Speeldag
Deveu, Philip / Partouns, Harry
De Sjmied 1
Meij, de, Francis / Bovens, Jo
Der Busch 1
Verlies
14.12.2018
ZOH 1e klasse B
13. Speeldag
Mulken van, David / Partouns, Harry
De Sjmied 1
Frissen, Hub / Gilissen, Pascal
Blauw Wit'62 3
Winst
07.12.2018
ZOH 1e klasse B
12. Speeldag
Deveu, Philip / Partouns, Harry
De Sjmied 1
Dingena, Donny / Dingena, Johan
't Lämke 1
Verlies
23.11.2018
ZOH 1e klasse B
11. Speeldag
Mulken van, David / Partouns, Harry
De Sjmied 1
Bosch, Edwin / Adriaansen, Raymond
D'r Prick 2
Verlies
16.11.2018
ZOH 1e klasse B
10. Speeldag
Mulken van, David / Partouns, Harry
De Sjmied 1
Overdijk, Richard / Verhoeve, Nico
De Kroeg 2
Winst
09.11.2018
ZOH 1e klasse B
9. Speeldag
Mulken van, David / Partouns, Harry
De Sjmied 1
Bruijnen, Marco / Hollanders, Jo
Da Capo 2
Winst
26.10.2018
ZOH 1e klasse B
7. Speeldag
Mulken van, David / Partouns, Harry
De Sjmied 1
Gerets, Christian / Driessen, Roger
De Poart 1
Winst
19.10.2018
ZOH 1e klasse B
2. Speeldag
Mulken van, David / Partouns, Harry
De Sjmied 1
Peeters, Theo / Ploum, Jan
Der Busch 1
Winst
12.10.2018
ZOH Beker
1. Ronde
Mulken van, David / Partouns, Harry
De Sjmied 1
Andriolo, Ralph / Wersch van, Hub
Blauw Wit'62 2
Winst
05.10.2018
ZOH 1e klasse B
6. Speeldag
Mulken van, David / Partouns, Harry
De Sjmied 1
Laeven, Paul / Hennekens, Dion
't Weverke 1
Winst
28.09.2018
ZOH 1e klasse B
5. Speeldag
Mulken van, David / Partouns, Harry
De Sjmied 1
Herberghs, Sjef / Pereboom, Herman
Beat Boys 1
Winst
21.09.2018
ZOH 1e klasse B
4. Speeldag
Maas, Danny / Partouns, Harry
De Sjmied 1
Reulings, Alex / Offermans, Jo
D'r Springbron 1
Winst
14.09.2018
ZOH 1e klasse B
3. Speeldag
Mulken van, David / Partouns, Harry
De Sjmied 1
Bruystens, Theo / Smeets, Ludwig
De Wolfjes 1
Winst
31.08.2018
ZOH 1e klasse B
1. Speeldag
Maas, Danny / Partouns, Harry
De Sjmied 1
Heinen, Raymond / Jeukens, Ron
Oude Heide 2
Winst
04.05.2018
ZOH 1e klasse A
25. Speeldag
Custers, Mark / Partouns, Harry
De Sjmied 1
Hollanders, Sandy / Bruijnen, Marco
Da Capo 2
Winst
06.04.2018
ZOH 1e klasse A
22. Speeldag
Mulken van, David / Partouns, Harry
De Sjmied 1
Lambertus, Han / Dierx, Wim
Star Club 1
Verlies
23.03.2018
ZOH 1e klasse A
21. Speeldag
Mulken van, David / Partouns, Harry
De Sjmied 1
Hesemans, Johnny / Jansen, Danny
White Horse 1
Verlies
16.03.2018
ZOH 1e klasse A
20. Speeldag
Mulken van, David / Partouns, Harry
De Sjmied 1
Gustin, Jo / Voorwald, Ronald
De Capucijn 2
Verlies
09.03.2018
ZOH Beker 1e klasse
3. Ronde
Maas, Danny / Partouns, Harry
De Sjmied 1
Bartholomeus, Huub / Dierx, Wim
Star Club 1
Verlies
02.03.2018
ZOH 1e klasse A
19. Speeldag
Mulken van, David / Partouns, Harry
De Sjmied 1
Labruzzo, Maurizzio / Gielis, Chris
Dingus 2
Winst
23.02.2018
ZOH 1e klasse A
18. Speeldag
Custers, Mark / Partouns, Harry
De Sjmied 1
Schiffers, Fer / Glezer, Marcel
De Wolfjes 1
Winst
02.02.2018
ZOH 1e klasse A
17. Speeldag
Mulken van, David / Partouns, Harry
De Sjmied 1
Hollanders, Roland / Coolen, Ivo
't Straotsje 2
Winst
26.01.2018
ZOH 1e klasse A
16. Speeldag
Mulken van, David / Partouns, Harry
De Sjmied 1
Frenken, Bert / Stevens, Jurgen
De Bekker 3
Winst
19.01.2018
ZOH Beker 1e klasse
2. Ronde
Custers, Mark / Partouns, Harry
De Sjmied 1
Partouns, Maurice / Hesemans, Johnny
White Horse 1
Winst
22.05.2015
Overgangsklasse
22. Speeldag
Partouns, Harry / Warnier, Stefan
Le Cramignon 2
Van Sint Feijth, Charon / Bleijleven, Leon
De Kroeg 2
Verlies
17.04.2015
Overgangsklasse
19. Speeldag
Warnier, Stefan / Partouns, Harry
Le Cramignon 2
Bremmers, Ger / Bergman, Pieter
The Eagles 1
Verlies
10.04.2015
Overgangsklasse
9. Speeldag
Jobses, Bennie / Partouns, Harry
Le Cramignon 2
Budy, Ralf / Boelen, Rob
De Jokers 1
Verlies
03.04.2015
Nederlandse Kampioenschappen
Plaats 3 Hoofdronde
Bakker, Willy / Partouns, Harry Stevens, Ralph / Pynoo, Brecht Verlies
03.04.2015
Nederlandse Kampioenschappen
Halve finale Hoofdronde
Bakker, Willy / Partouns, Harry Webers, Frans / Smeets, Johnny Verlies
03.04.2015
Nederlandse Kampioenschappen
Kwart finale Hoofdronde
Bakker, Willy / Partouns, Harry Bakker, Sjaak / Reijntjens, Richard Winst
03.04.2015
Nederlandse Kampioenschappen
Achtste finale Hoofdronde
Bakker, Willy / Partouns, Harry Stassen, Rob / Goessens, Mark Winst
03.04.2015
Nederlandse Kampioenschappen
Zestiende finale Hoofdronde
Bakker, Willy / Partouns, Harry Kempers, Kelly / Bohland, Tom Winst
27.03.2015
Overgangsklasse
18. Speeldag
Partouns, Harry / Duijkers, Bjorn
Le Cramignon 2
Pattipeiluhu, Robeas / Guzak, Wesley
't Straotsje
Verlies
06.03.2015
Overgangsklasse
16. Speeldag
Warnier, Stefan / Partouns, Harry
Le Cramignon 2
Nendels, Cornel / Heuser, Tobias
Im Weissen Rossl
Gelijkspel
20.02.2015
Challenge Cup poule E
3. Speeldag
Jobses, Bennie / Partouns, Harry
Le Cramignon 2
Nathan, Alex / Thimister, Roy
White Horse 1/2
Winst
19.12.2014
Challenge Cup poule E
2. Speeldag
Bemelmans, Kevin / Partouns, Harry
Le Cramignon 2
Hardy, Ben / Colbers, Ronny
De Sjmied
Winst
19.09.2014
Overgangsklasse
2. Speeldag
Jobses, Bennie / Partouns, Harry
Le Cramignon 2
Gelissen, Michelle / Leonard, Chris
Napoleon
Winst
27.06.2014
Zomercompetitie poule B
2. Speeldag
Partouns, Harry / Camps, Jordi
Le Cramignon
Van Sint Feijth, Charon / Overdijk, Richard
De Kroeg
Winst
27.06.2014
Zomercompetitie poule B
2. Speeldag
Partouns, Harry / Camps, Jordi
Le Cramignon
Vos, Wim / Stevens, Ralph
De Kroeg
Winst
27.06.2014
Zomercompetitie poule B
2. Speeldag
Partouns, Harry / Camps, Jordi
Le Cramignon
Schaft van de, Raymond / Loo van, Danny
De Kroeg
Verlies
20.06.2014
Zomercompetitie poule B
1. Speeldag
Vandevenne, Tim / Partouns, Harry
Le Cramignon
Vincken, Harry / Zanders, Peter
De Rode Ridder 2
Winst
20.06.2014
Zomercompetitie poule B
1. Speeldag
Vandevenne, Tim / Partouns, Harry
Le Cramignon
Dijk van, Ricky / van de Ven, Robert
De Rode Ridder 2
Gelijkspel
20.06.2014
Zomercompetitie poule B
1. Speeldag
Vandevenne, Tim / Partouns, Harry
Le Cramignon
Loonen, Roel / Custers, Michel
De Rode Ridder 2
Verlies
23.05.2014
1B
22. Speeldag
Stassen, Rob / Partouns, Harry
Le Cramignon 2
Harenczyk, Roy / Vincken, Harry
De Rode Ridder 2
Winst
20.05.2014
Beker eerste klasse
Halve finale
Jobses, Bennie / Partouns, Harry
Le Cramignon 2
Bruijnen, Fred / Bruijnen, Sjaak
Da Capo 2
Verlies
16.05.2014
1B
21. Speeldag
Stassen, Rob / Partouns, Harry
Le Cramignon 2
Houben, Ron / Gerets, Christian
De Poart 2
Winst
09.05.2014
1B
20. Speeldag
Camps, Jordi / Partouns, Harry
Le Cramignon 2
Swelsen, Jan Peter / Otermans, Andre
't Weverke
Winst
18.04.2014
Nederlandse Koppelkampioenschappen
3. Ronde Hoofdronde
Jobses, Bennie / Partouns, Harry Groothausen, Ramon / Bleus, Danny Verlies
18.04.2014
Nederlandse Koppelkampioenschappen
2. Ronde Hoofdronde
Jobses, Bennie / Partouns, Harry Sulman, Marco / Hovens, Patrick Winst
18.04.2014
Nederlandse Koppelkampioenschappen
1. Ronde Hoofdronde
Jobses, Bennie / Partouns, Harry Camp op den, Shem / Evans, David Verlies
18.04.2014
Nederlandse Koppelkampioenschappen
Tweeëndertigste finale Hoofdronde
Jobses, Bennie / Partouns, Harry Smit, Marcel / Starren, Elroy Verlies
18.04.2014
Nederlandse Koppelkampioenschappen
Finale Hoofdronde
Jobses, Bennie / Partouns, Harry Hupkens, Kevin / Lahaye, Damond Winst
18.04.2014
Nederlandse Koppelkampioenschappen
Halve finale Hoofdronde
Jobses, Bennie / Partouns, Harry Wishaupt, Glenn / Gelissen, Sandro Winst
18.04.2014
Nederlandse Koppelkampioenschappen
Kwart finale Hoofdronde
Jobses, Bennie / Partouns, Harry Nathan, Alex / Preghter, Ron Winst
05.04.2014
Im weissem rossl
4. Ronde Hoofdronde
Jobses, Bennie / Partouns, Harry Bakker, Lejo / Stevens, Jurgen Verlies
05.04.2014
Im weissem rossl
3. Ronde Hoofdronde
Jobses, Bennie / Partouns, Harry Reulings, Micha / Gorissen, Patrick Winst
05.04.2014
Im weissem rossl
2. Ronde Hoofdronde
Jobses, Bennie / Partouns, Harry Goessens, Mark / Tredunari, Giovanni Winst
05.04.2014
Im weissem rossl
1. Ronde Hoofdronde
Jobses, Bennie / Partouns, Harry Stevens, Richard / Moenen, Bianca Winst
05.04.2014
Im weissem rossl
Achtste finale Hoofdronde
Jobses, Bennie / Partouns, Harry Franssen, Jo / Goffin, Jos Verlies
05.04.2014
Im weissem rossl
Zestiende finale Hoofdronde
Jobses, Bennie / Partouns, Harry Gelissen, Sandro / Wishaupt, Glenn Winst
05.04.2014
Im weissem rossl
Plaats 3 Hoofdronde
Jobses, Bennie / Partouns, Harry Zannoudi, Hafid / Janssens, Daniela Verlies
05.04.2014
Im weissem rossl
Halve finale Hoofdronde
Jobses, Bennie / Partouns, Harry Braakhuis, Marc / Kerckhoffs, Michael Verlies
04.04.2014
1B
16. Speeldag
Stassen, Rob / Partouns, Harry
Le Cramignon 2
Partouns, Maurice / Wolfs, Michael
Parasol 1
Winst
21.03.2014
1B
15. Speeldag
Camps, Jordi / Partouns, Harry
Le Cramignon 2
Schmitz, Sven / Gelissen, Sandro
Napoleon
Winst
14.03.2014
1B
14. Speeldag
Stassen, Rob / Partouns, Harry
Le Cramignon 2
Camp op den, Tim / Smeets, Eric
De Bekker 4
Verlies
07.03.2014
Challenge Cup poule B5
3. Speeldag
Boesten, Wilbert / Partouns, Harry
Le Cramignon 2
Goessens, Renate / Heuvel van den, Dave
White Horse 2
Winst
21.02.2014
1B
13. Speeldag
Jobses, Bennie / Partouns, Harry
Le Cramignon 2
Dresen, Hennie / Meijer, Guij
Ammezasie
Winst
14.02.2014
Beker eerste klasse
3. Ronde
Tredunari, Giovanni / Partouns, Harry
Le Cramignon 2
Deveu, Philip / Meijs, Roger
De Sjmied
Winst
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)