Speler > Wijers Sauren, Mechtilde

Wijers Sauren, Mechtilde

 
Informatie
Categorie: Senioren
Ranking: Semi-Pro
Vereniging: The Eagles
Organisatie: Zuid Oost Hoek
Nationale Spelersnr.: 2995
 
Ranglijsten plaatsing
Ranglijst Plaats Meldinge
2018-2019
Dames dubbel 2 9
2017-2018
Dames 3 7
Dames classic 2 4
2016-2017
Semi-Pro 34 44
Dames 1 6
NTVB Challenger Ranking 31 53
Dames classic 5 6
2015-2016
Open 37 155
Semi-Pro 19 73
2014-2015
Open 94 254
Semi-Pro 46 146
Rookie 22 82
2013-2014
Open 144 289
Semi-Pro 52 156
2012-2013
Open 89 174
Semi-Pro 72 84
2011-2012
Open 148 196
Semi-Pro 31 103
2009-2010
Open 67 180
Pro 17 38
 
Meldinge
Toernooi Plaats Discipline Datum Plaats Meldungen
2018-2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019 Maaslandcentrum Elsloo Dames Dubbel Zo., 22.12.2019 1 2
Nederlandse Kampioenschappen 2019 Maaslandcentrum Elsloo Dames Enkel Zo., 22.12.2019 2 5
Nederlandse Kampioenschappen 2019 Maaslandcentrum Elsloo Open Dubbel Zo., 22.12.2019 17 34
Nederlandse Kampioenschappen 2019 Maaslandcentrum Elsloo Open Enkel Zo., 22.12.2019 34 54
NTVB PRO Tour 2019 Maaslandcentrum Elsloo Dames Dubbel Za., 21.12.2019 2 7
NTVB PRO Tour 2019 Maaslandcentrum Elsloo Open Dubbel Za., 21.12.2019 19 44
Challenger Tour - 6 Spaubeek Open Dubbel Za., 23.11.2019 1 7
Multi Table de Bekker Open Dubbel Vr., 31.05.2019 5 16
Monster DYP de Bekker Open Vr., 24.05.2019 7 8
SBZL Monster-DYP MFC 't Raodhoes Spaubeek Monster DYP Za., 13.04.2019 9 15
Challenger Tour - 2 Spaubeek Open Dubbel Zo., 17.03.2019 5 9
Challenger Tour - 1 Spaubeek Open Dubbel Za., 19.01.2019 8 10
2017-2018
ITSF Pro Tour 'Spaubeek 1.. Open Dubbel Za., 08.12.2018 23 30
ITSF Pro Tour 'Spaubeek 3. Open Enkel Za., 08.12.2018 21 26
ITSF Pro Tour 'Spaubeek 4. Dames Enkel Zo., 09.12.2018 4 5
ITSF Pro Tour 'Spaubeek 6. Classic Zo., 09.12.2018 5 13
ITSF Pro Tour Amsterdam Dames Dubbel Za., 20.10.2018 1 1
ITSF Pro Tour Amsterdam Dames Enkel Za., 20.10.2018 2 3
ITSF Pro Tour Amsterdam Open Dubbel Za., 20.10.2018 36 52
Nederlandse Kampioenschappen MLC - Elsloo Dames Dubbel Zo., 24.06.2018 1 4
Nederlandse Kampioenschappen MLC - Elsloo Dames Enkel Zo., 24.06.2018 3 8
Nederlandse Kampioenschappen MLC - Elsloo Open Dubbel Za., 23.06.2018 32 32
Nederlandse Kampioenschappen MLC - Elsloo Open Enkel Zo., 24.06.2018 37 53
MultiTable de Bekker Café de Bekker Open Dubbel Za., 07.04.2018 14 19
ITSF Master Series Spijkenisse DD Za., 25.11.2017 5 5
2016-2017
NTVB Challenger Finale Café ´t Weverke Schimmert Open Dubbel Vr., 19.05.2017 9 12
4de NTVB challenger The Eagles - Cafe Wetzels Guttecoven Open Vr., 17.03.2017 8 14
Club Foos Open Doubles De Keet - Amsterdam Open Dubbel Za., 18.02.2017 9 25
Winterkampioenschappen 2016 Café de Kroeg, Brunssum Kwalificatie Vr., 09.12.2016 46 52
Winterkampioenschappen 2016 Café de Kroeg, Brunssum Semi-Pro Dubbel Vr., 09.12.2016 22 22
ITSF Pro Tour - Rotterdam Poolcentrum Spijkenisse Dames Dubbel Za., 26.11.2016 1 3
ITSF Pro Tour - Rotterdam Poolcentrum Spijkenisse Dames Enkel Za., 26.11.2016 1 6
1e NTVB challenger De Bekker - Stein Open Vr., 14.10.2016 10 12
1e NTVB challenger De Bekker - Stein Amateur Vr., 14.10.2016 2 4
Rotterdam Foosball Open Kickerheadz Open Za., 28.05.2016 33 55
2015-2016
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 25.03.2016 4 74
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 25.03.2016 9 50
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Semi-Pro Dubbel Vr., 25.03.2016 5 22
1e Mini master challenger Dingus Dingus-Heerlen Kwalificatie Za., 05.03.2016 21 22
1e Mini master challenger Dingus Dingus-Heerlen Rookie Za., 05.03.2016 2 6
WinterKampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 11.12.2015 3 63
WinterKampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 11.12.2015 17 32
WinterKampioenschappen Landgraaf Semi-Pro Dubbel Vr., 11.12.2015 9 23
2014-2015
Nederlandse Kampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 03.04.2015 56 96
Nederlandse Kampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 03.04.2015 33 60
Nederlandse Kampioenschappen Landgraaf Semi Pro Dubbel Vr., 03.04.2015 17 34
Time Out Hoensbroek Kwalificatie Za., 28.02.2015 34 55
Time Out Hoensbroek Rookie Dubbel Za., 28.02.2015 2 16
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Semi Pro Dubbel Za., 27.12.2014 17 23
Winterkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 12.12.2014 25 90
Winterkampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 12.12.2014 17 54
Winterkampioenschappen Landgraaf Semi Pro Dubbel Vr., 12.12.2014 5 29
2013-2014
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Semi-pro Vr., 18.04.2014 17 37
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 18.04.2014 70 91
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Kwalificatie Vr., 27.12.2013 29 75
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Open Dubbel Vr., 27.12.2013 33 45
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Semi-Pro Dubbel Vr., 27.12.2013 9 25
Winterkampioenschappen Landgraaf Semi-Pro Vr., 13.12.2013 17 30
Winterkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 13.12.2013 58 92
Star Club Meerssen Semi-Pro Dubbel Za., 30.11.2013 5 16
Star Club Meerssen Kwalificatie Za., 30.11.2013 34 46
Kwalificatie Nantes (RobertoSport) Minli Dames Dubbel Za., 05.10.2013 2 2
Kwalificatie Nantes (Leonhart) Star Club Dames Dubbel Za., 21.09.2013 2 2
Kwalificatie Nantes (Leonhart) Star Club Dames Enkel Za., 21.09.2013 2 4
2012-2013
Nederlandse Kampioenschappen Stein Open dubbel Vr., 29.03.2013 17 53
Nederlandse Kampioenschappen Stein Semi-Pro Vr., 29.03.2013 9 16
2011-2012
Nederlandse Kampioenschappen Stein Semi-Pro Vr., 06.04.2012 3 22
Winterkampioenschappen Stein Open dubbel Za., 03.12.2011 33 48
Winterkampioenschappen Stein Semi-Pro Za., 03.12.2011 5 19
2010-2011
Nederlandse Kampioenschappen 2011 Stein Semi-Pro Za., 23.04.2011 17 24
2009-2010
Winterkampioenschappen 2009 Gulpen Algemene ronde Vr., 13.11.2009 27 104
Winterkampioenschappen 2009 Gulpen Overgangs klasse Vr., 13.11.2009 6 17
Dutch Masters Eersel Open Mixed Zo., 28.06.2009 2 27
2007-2008
NK Enkel Elsloo Dames Dubbel Za., 24.03.2007 3 7
 
Discipline
Team Competites
2019-2020
The Eagles 1 ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse
De Bekker SBZL Seizoen 3
2018-2019
Raodhoes Warriors NTL, NTL KO rondes plaats 1-4, NTL KO rondes plaats 5-8
The Eagles 1 ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse
De Bekker SBZL Seizoen 2, SBZL Seizoen 1
2017-2018
Raodhoes Warriors N.T.L
The Eagles 1 ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse
2016-2017
The Eagles Ere Afdeling, NTVB Algemene Bekerronde, NTVB Beker Kwalificatie
2015-2016
TVC The Eagles Zomercompetitie 2016 Poule B
The Eagles Overgangsklasse, NTVB Beker Algemeen, NTVB Beker OV Klasse, NTVB Beker Kwalificatie Poule 1
2014-2015
The Eagles 1 Overgangsklasse, Beker, Beker overgangsklasse
The Eagles Zomercompetitie Poule D
2013-2014
The Eagles 1 Ereklasse, Challenge Cup poule A2, Beker
In the pocket Zomercompetitie poule D
2012-2013
The Eagles Challenge Cup poule 1, Challenge Cup Finale poule 3
The Eagles 1 Ereklasse, Beker, Zomer competitie Poule 1
2011-2012
The Eagles 1 Topklasse B
2010-2011
The Eagles 1 Overgangs klasse
2009-2010
The Eagles 1 Overgangs klasse
 
Laatste Enkelspel
Datum Speler Speler Resultaat
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
Finale Hoofdronde
Wijers Sauren, Mechtilde Starren, Amber Verlies
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
Halve finale Hoofdronde
Wijers Sauren, Mechtilde Nijmeijer, Lianne Winst
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
Tweeëndertigste finale Hoofdronde
Wijers Sauren, Mechtilde Habets, Henk Verlies
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
6. Ronde Voorronde
Wijers Sauren, Mechtilde Gobbels, Rob Verlies
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
5. Ronde Voorronde
Wijers Sauren, Mechtilde Chamuleau, Raoul Verlies
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
4. Ronde Voorronde
Wijers Sauren, Mechtilde Bodewes, Boudewijn Gelijkspel
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
3. Ronde Voorronde
Wijers Sauren, Mechtilde Kruijer, Sven Winst
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
2. Ronde Voorronde
Wijers Sauren, Mechtilde Karadavut, Bulent Winst
Meer …
 
Laatste Dubbelspel
Datum Speler Speler Resultaat
10.01.2020
ZOH Overgangsklasse
15. Speeldag
Wijers Sauren, Mechtilde / Wijers, Jos
The Eagles 1
Michels, Frits / Meer van der, Wil
Fratelli 1
Verlies
02.01.2020
SBZL Seizoen 3
7. Speeldag
Starren, Amber / Wijers Sauren, Mechtilde
De Bekker
Meurmans, Johnnie / Vastmans, Bart
Team Limburg
Verlies
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
Finale Hoofdronde
Starren, Amber / Wijers Sauren, Mechtilde Gelissen, Michelle / Nijmeijer, Lianne Winst
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
Zestiende finale Hoofdronde
Starren, Amber / Wijers Sauren, Mechtilde Jongen, Kay / Nowottka, Tim Verlies
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
5. Ronde Voorronde
Starren, Amber / Wijers Sauren, Mechtilde Gobbels, Rob / Jansen, Danny Winst
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
4. Ronde Voorronde
Starren, Amber / Wijers Sauren, Mechtilde Moors, Mike / Joosten, Harry Gelijkspel
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
3. Ronde Voorronde
Starren, Amber / Wijers Sauren, Mechtilde Lorrie, Leslie / Bodewes, Boudewijn Gelijkspel
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
2. Ronde Voorronde
Starren, Amber / Wijers Sauren, Mechtilde Slegers, Luvic / Goffin, Jos Gelijkspel
Meer …
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)