Speler > Vincken, Vincent |
---|
Vincken, Vincent |
Informatie |
Categorie: | Heren |
Ranking: | Semi-Pro |
Vereniging: |
Fratelli |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 2347 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | P. | Deelnemers |
---|---|---|
2017-2018 | ||
ZOH Bokaal | 117 | 147 |
2016-2017 | ||
Open | 42 | 80 |
Pro | 13 | 29 |
NTVB Challenger Ranking | 24 | 53 |
Heren classic | 40 | 187 |
2015-2016 | ||
Open | 65 | 155 |
Semi-Pro | 4 | 73 |
2014-2015 | ||
Open | 94 | 254 |
Semi-Pro | 17 | 146 |
2013-2014 | ||
Open | 102 | 289 |
Semi-Pro | 37 | 156 |
2012-2013 | ||
Semi-Pro | 45 | 84 |
2011-2012 | ||
Open | 57 | 196 |
Semi-Pro | 46 | 103 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | P. | Meldungen |
---|---|---|---|---|---|
2018-2019 | |||||
Toernooi TVC De Kroeg | Brunssum | Overgangsklasse | Za., 05.01.2019 | 2 | 3 |
Bondskoppeltoernooi | Landgraaf | Overgangsklasse | Vr., 30.11.2018 | 3 | 3 |
2017-2018 | |||||
Toernooi TVC De Kroeg | De Kroeg - Brunssum | Open Dubbel | Za., 06.01.2018 | 25 | 31 |
Bondskoppel Kampioenschappen | Trim Bourgogne - Landgraaf | Eerste Klasse | Vr., 08.12.2017 | 1 | 3 |
2016-2017 | |||||
NTVB Challenger Finale | Café ´t Weverke Schimmert | Open Dubbel | Vr., 19.05.2017 | 4 | 12 |
Benelux Open 2017 | Rodahal Kerkrade | Open Dubbel | Za., 08.04.2017 | 41 | 30 |
3e NTVB challenger | Rode Ridder - Amstenrade | Open | Vr., 03.02.2017 | 5 | 11 |
Winterkampioenschappen 2016 | Café de Kroeg, Brunssum | Kwalificatie | Vr., 09.12.2016 | 21 | 52 |
Winterkampioenschappen 2016 | Café de Kroeg, Brunssum | Open Dubbel | Vr., 09.12.2016 | 22 | 32 |
Winterkampioenschappen 2016 | Café de Kroeg, Brunssum | Pro Dubbel | Vr., 09.12.2016 | 8 | 15 |
1e NTVB challenger | De Bekker - Stein | Open | Vr., 14.10.2016 | 8 | 12 |
2015-2016 | |||||
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 25.03.2016 | 46 | 74 |
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Open Dubbel | Vr., 25.03.2016 | 17 | 50 |
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Semi-Pro Dubbel | Vr., 25.03.2016 | 2 | 22 |
Carnavals toernooi TVC Dingus | Heerlen | Kwalificatie | Vr., 05.02.2016 | 4 | 23 |
Carnavals toernooi TVC Dingus | Heerlen | B-Ronde | Vr., 05.02.2016 | 2 | 11 |
WinterKampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 11.12.2015 | 48 | 63 |
WinterKampioenschappen | Landgraaf | Semi-Pro Dubbel | Vr., 11.12.2015 | 2 | 23 |
2014-2015 | |||||
Time Out | Hoensbroek | Kwalificatie | Za., 28.02.2015 | 36 | 55 |
Time Out | Hoensbroek | Semi Pro Dubbel | Za., 28.02.2015 | 2 | 16 |
De Kroeg | Brunssum | Kwalificatie | Za., 03.01.2015 | 33 | 54 |
De Kroeg | Brunssum | Open Dubbel | Za., 03.01.2015 | 33 | 34 |
De Kroeg | Brunssum | Semi Pro Dubbel | Za., 03.01.2015 | 17 | 22 |
Dingus Kerst toernooi | Heerlen | Kwalificatie | Za., 13.12.2014 | 3 | 17 |
Dingus Kerst toernooi | Heerlen | A-Ronde | Za., 13.12.2014 | 4 | 8 |
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 12.12.2014 | 5 | 90 |
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Open Dubbel | Vr., 12.12.2014 | 17 | 54 |
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Semi Pro Dubbel | Vr., 12.12.2014 | 17 | 29 |
2013-2014 | |||||
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Open dubbel | Vr., 18.04.2014 | 33 | 55 |
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Semi-pro | Vr., 18.04.2014 | 17 | 37 |
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 18.04.2014 | 45 | 91 |
White Horse | White Horse | Kwalificatie | Za., 12.04.2014 | 11 | 39 |
White Horse | White Horse | Open dubbel | Za., 12.04.2014 | 9 | 40 |
White Horse | White Horse | Semi-pro | Za., 12.04.2014 | 5 | 13 |
Im weissem rossl | Schinveld | Kwalificatie | Za., 05.04.2014 | 18 | 40 |
Im weissem rossl | Schinveld | Open Dubbel | Za., 05.04.2014 | 17 | 40 |
Im weissem rossl | Schinveld | Semi Pro Dubbel | Za., 05.04.2014 | 5 | 16 |
de Trim | de Trim Bourgogne | Kwalificatie | Za., 15.03.2014 | 19 | 32 |
de Trim | de Trim Bourgogne | Open Dubbel | Za., 15.03.2014 | 17 | 32 |
de Trim | de Trim Bourgogne | Semi Pro Dubbel | Za., 15.03.2014 | 5 | 13 |
De Kroeg | Brunssum | Open Dubbel | Za., 04.01.2014 | 17 | 43 |
De Kroeg | Brunssum | Semi-Pro Dubbel | Za., 04.01.2014 | 5 | 25 |
De Kroeg | Brunssum | Kwalificatie | Za., 04.01.2014 | 5 | 69 |
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Semi-Pro | Vr., 13.12.2013 | 9 | 30 |
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 13.12.2013 | 67 | 92 |
2011-2012 | |||||
Star Club | Meerssen | Open dubbel | Za., 14.04.2012 | 5 | 24 |
Star Club | Meerssen | Semi-Pro | Za., 14.04.2012 | 9 | 12 |
Nederlandse Kampioenschappen | Stein | Semi-Pro | Vr., 06.04.2012 | 9 | 22 |
De Rode Ridder | Amstenrade | Open dubbel | Za., 24.03.2012 | 9 | 24 |
De Rode Ridder | Amstenrade | Semi-Pro | Za., 24.03.2012 | 5 | 9 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Fratelli 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2022-2023 | |
In de Vrie 1 | ZOH OK Play-off Degradatie, ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2018-2019 | |
De Rode Ridder 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2017-2018 | |
De Rode Ridder 1 | ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse |
2016-2017 | |
De Rode Ridder | 1e Klasse, NTVB Beker Terugvalronde, NTVB Beker Kwalificatie |
2015-2016 | |
Time Out | Tweede Klasse, NTVB Beker Algemeen, NTVB Beker 2e Klasse, Zomercompetitie 2016 Poule D, NTVB Beker Kwalificatie Poule 5 |
2014-2015 | |
Time Out | 2A, Challenge Cup poule C, Beker, Beker tweedeklasse, Zomercompetitie Poule C |
2013-2014 | |
De Rode Ridder | Ereklasse, Challenge Cup poule A2, Beker |
Time Out | Zomercompetitie poule D |
2012-2013 | |
Rode Ridder 1 | Challenge Cup poule 2, Challenge Cup Finale poule 3 |
De Rode Ridder 1 | Overgangsklasse, Beker, Beker overgangsklasse |
2011-2012 | |
Rode Ridder 2 | 1A |
2010-2011 | |
De Rode Ridder 2 | Ere klasse |
De Rode Ridder 4 | 2B |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
08.03.2024 ZOH Overgangsklasse 17. Speeldag |
Vincken, Vincent
/ Meer van der, Wil Fratelli 1 |
Schmitz, Sven
/ Hacking, Xavier Ricky's Pub 2 |
Verlies |
05.01.2024 ZOH Overgangsklasse 12. Speeldag |
Vincken, Vincent
/ Franiczek, Wiel Fratelli 1 |
Dijk van, Ricky
/ Velthuizen, Wim Galouppe 1 |
Verlies |
15.12.2023 ZOH Beker Overgangsklasse 1. Ronde |
Vincken, Vincent
/ Meer van der, Wil Fratelli 1 |
Leonard, Chris
/ Hendriks, Hub Ricky's Pub 2 |
Winst |
08.12.2023 ZOH Overgangsklasse 11. Speeldag |
Vincken, Vincent
/ Meer van der, Wil Fratelli 1 |
Arts, Roger
/ Voorwald, Ronald Boskai 3 |
Verlies |
20.10.2023 ZOH Overgangsklasse 6. Speeldag |
Vincken, Vincent
/ Meer van der, Wil Fratelli 1 |
Verpoort, Gus
/ Gelissen, Sandro Ricky's Pub 2 |
Verlies |
13.10.2023 ZOH Overgangsklasse 5. Speeldag |
Vincken, Vincent
/ Custers, Michel Fratelli 1 |
Aarts, Philip
/ Doorn van, Hai De Jokers 1 |
Verlies |
22.09.2023 ZOH Overgangsklasse 3. Speeldag |
Harenczyk, Rob
/ Vincken, Vincent Fratelli 1 |
Theeuwen, Jelle
/ Vanhommerig, Frank Im Weissen Rossl 1 |
Winst |
15.09.2023 ZOH Overgangsklasse 2. Speeldag |
Vincken, Vincent
/ Meer van der, Wil Fratelli 1 |
Mulken van, David
/ Partouns, Harry Eijsden 2 |
Winst |
08.09.2023 ZOH Overgangsklasse 1. Speeldag |
Vincken, Vincent
/ Meer van der, Wil Fratelli 1 |
Packbeers, Wim
/ Monsuwe, Hans Galouppe 1 |
Winst |
28.04.2023 ZOH OK Play-off Degradatie 2. Speeldag |
Vincken, Vincent
/ Harenczyk, Rob In de Vrie 1 |
Hardy, Rick
/ Bergman, Pieter The Eagles 1 |
Winst |
14.04.2023 ZOH OK Play-off Degradatie 5. Speeldag |
Koch, Manfred
/ Vincken, Vincent In de Vrie 1 |
Habets, Berry
/ Baggen, Donny The Eagles 1 |
Winst |
07.04.2023 ZOH OK Play-off Degradatie 3. Speeldag |
Vincken, Vincent
/ Harenczyk, Rob In de Vrie 1 |
Michels, Frits
/ Schoppink, Paul Fratelli 1 |
Gelijkspel |
10.02.2023 ZOH Overgangsklasse 10. Speeldag |
Spijkers, John
/ Vincken, Vincent In de Vrie 1 |
Heuser, Tobias
/ Meer van der, Wil Fratelli 1 |
Verlies |
03.02.2023 ZOH Overgangsklasse 14. Speeldag |
Vincken, Vincent
/ Koch, Manfred In de Vrie 1 |
Frissen, Richard
/ Ropers, Gene DAT Boys 1 |
Winst |
27.01.2023 ZOH Beker 2. Ronde |
Vincken, Vincent
/ Harenczyk, Rob In de Vrie 1 |
Geurts, Sjaak
/ Scheepers, Peter Blauw Wit'62 2 |
Winst |
27.01.2023 ZOH Beker 2. Ronde |
Vincken, Vincent
/ Harenczyk, Rob In de Vrie 1 |
Domen, Ruud
/ Meessen, Alexander Blauw Wit'62 2 |
Winst |
13.01.2023 ZOH Overgangsklasse 13. Speeldag |
Vincken, Vincent
/ Harenczyk, Rob In de Vrie 1 |
Wishaupt, Glenn
/ Schmitz, Sven De Bekker 2 |
Winst |
06.01.2023 ZOH Overgangsklasse 12. Speeldag |
Vincken, Vincent
/ Custers, Michel In de Vrie 1 |
Brink van den, Erik
/ Puts, Dennis De Jokers 1 |
Verlies |
16.12.2022 ZOH Overgangsklasse 11. Speeldag |
Vincken, Vincent
/ Custers, Michel In de Vrie 1 |
Hollanders, Roland
/ Coolen, Ivo Ut Helke 1 |
Verlies |
18.11.2022 ZOH Overgangsklasse 8. Speeldag |
Vincken, Vincent
/ Custers, Michel In de Vrie 1 |
Marks, Rene
/ Bergman, Pieter The Eagles 1 |
Winst |
04.11.2022 ZOH Overgangsklasse 6. Speeldag |
Vincken, Vincent
/ Custers, Michel In de Vrie 1 |
Verheijden, Wesley
/ Houben, Michael De Bekker 2 |
Winst |
28.10.2022 ZOH Overgangsklasse 7. Speeldag |
Vincken, Vincent
/ Brouwers, Bjorn In de Vrie 1 |
Loyson, Maurice
/ Duijkers, Bert DAT Boys 1 |
Verlies |
07.10.2022 ZOH Beker 1. Ronde |
Jansen, Joey
/ Vincken, Vincent In de Vrie 1 |
Aelmans, Ralf
/ Mullenders, Maurice Blauw Wit'62 3 |
Winst |
30.09.2022 ZOH Overgangsklasse 3. Speeldag |
Vincken, Vincent
/ Jansen, Joey In de Vrie 1 |
Michels, Frits
/ Schoppink, Paul Fratelli 1 |
Winst |
26.04.2019 ZOH Overgangsklasse 22. Speeldag |
Vincken, Vincent
/ Visser de, Ton De Rode Ridder 1 |
Camp op den, Shem
/ Ubachs, Junior 't Heukske 1 |
Verlies |
12.04.2019 ZOH Overgangsklasse 24. Speeldag |
Velthuizen, Wim
/ Vincken, Vincent De Rode Ridder 1 |
Libens, Jack
/ Haegmans, John Fauquemont 1 |
Verlies |
15.03.2019 ZOH Overgangsklasse 21. Speeldag |
Vincken, Vincent
/ Custers, Michel De Rode Ridder 1 |
Heuser, Tobias
/ Meer van der, Wil Fratelli 1 |
Verlies |
08.03.2019 ZOH Beker 3. Ronde |
Franssen, Fer
/ Vincken, Vincent De Rode Ridder 1 |
Walthouwer, Sascha
/ Lejeune, John De Komiek 1 |
Verlies |
22.02.2019 ZOH Overgangsklasse 20. Speeldag |
Vincken, Vincent
/ Franssen, Fer De Rode Ridder 1 |
Can van, Joost
/ Peltzer, Jan Smidter Boys 1 |
Winst |
15.02.2019 ZOH Overgangsklasse 19. Speeldag |
Franssen, Fer
/ Vincken, Vincent De Rode Ridder 1 |
Fransen, Antwan
/ Boogaart, van den, Jan Pipo Boys 1 |
Winst |
08.02.2019 ZOH Overgangsklasse 18. Speeldag |
Vincken, Vincent
/ Franssen, Fer De Rode Ridder 1 |
Aarts, Philip
/ Doorn van, Hai De Jokers 1 |
Verlies |
01.02.2019 ZOH Overgangsklasse 17. Speeldag |
Vincken, Vincent
/ Franssen, Fer De Rode Ridder 1 |
Webers, Frans
/ Koerts, Jakub 't Tepke 1 |
Gelijkspel |
25.01.2019 ZOH Beker 2. Ronde |
Vincken, Vincent
/ Franssen, Fer De Rode Ridder 1 |
Loos, Rico
/ Maessen, Sem De Paardestal 1 |
Verlies |
18.01.2019 ZOH Overgangsklasse 16. Speeldag |
Vincken, Vincent
/ Brouwers, Bjorn De Rode Ridder 1 |
Strikker, Maurice
/ Henquet, Fer De Bekker 1 |
Gelijkspel |
11.01.2019 ZOH Overgangsklasse 15. Speeldag |
Vincken, Vincent
/ Franssen, Fer De Rode Ridder 1 |
Andriolo, Ralph
/ Mager, Bert Blauw Wit'62 2 |
Winst |
04.01.2019 ZOH Overgangsklasse 14. Speeldag |
Vincken, Vincent
/ Ruyters, Kim De Rode Ridder 1 |
Janssen, Richard
/ Eykenboom, Wiel 't Trefpunt 1 |
Verlies |
21.12.2018 ZOH Overgangsklasse 5. Speeldag |
Vincken, Vincent
/ Ruyters, Kim De Rode Ridder 1 |
Budy, Ralf
/ Daemen, Niels De Jokers 1 |
Verlies |
16.11.2018 ZOH Overgangsklasse 10. Speeldag |
Vincken, Vincent
/ Franssen, Fer De Rode Ridder 1 |
Feller, Richard
/ Derhaag, Thei The Eagles 1 |
Winst |
09.11.2018 ZOH Overgangsklasse 9. Speeldag |
Vincken, Vincent
/ Velthuizen, Wim De Rode Ridder 1 |
Slegers, Luvic
/ Koch, Manfred 't Heukske 1 |
Gelijkspel |
02.11.2018 ZOH Overgangsklasse 8. Speeldag |
Vincken, Vincent
/ Franssen, Fer De Rode Ridder 1 |
Nendels, Cornel
/ Schoppink, Paul Fratelli 1 |
Winst |
26.10.2018 ZOH Overgangsklasse 7. Speeldag |
Vincken, Vincent
/ Franssen, Fer De Rode Ridder 1 |
Knops, Andre
/ Franssen, Bjorn Smidter Boys 1 |
Winst |
12.10.2018 ZOH Beker 1. Ronde |
Jans, Arie
/ Vincken, Vincent De Rode Ridder 1 |
Bonten, Wiel
/ Klinkenberg, Bjorn Der Bergbock 1 |
Winst |
14.09.2018 ZOH Overgangsklasse 3. Speeldag |
Vincken, Vincent
/ Ruyters, Kim De Rode Ridder 1 |
Frenken, Bert
/ Camp op den, Michel De Bekker 1 |
Winst |
07.09.2018 ZOH Overgangsklasse 2. Speeldag |
Vincken, Vincent
/ Ruyters, Kim De Rode Ridder 1 |
Andriolo, Ralph
/ Wersch van, Hub Blauw Wit'62 2 |
Winst |
31.08.2018 ZOH Overgangsklasse 1. Speeldag |
Vincken, Vincent
/ Ruyters, Kim De Rode Ridder 1 |
Lamberts, Ger
/ Stams, Huub 't Trefpunt 1 |
Verlies |
25.05.2018 ZOH 1e klasse B 30. Speeldag |
Vincken, Vincent
/ Jans, Arie De Rode Ridder 1 |
Hermans, Rene
/ Hermans, Harley De Paardestal 1 |
Winst |
18.05.2018 ZOH 1e klasse B 29. Speeldag |
Jans, Arie
/ Vincken, Vincent De Rode Ridder 1 |
Engelberts, Jos
/ Basten, Hans Der Bergbock 1 |
Winst |
04.05.2018 ZOH 1e klasse B 27. Speeldag |
Vincken, Harry
/ Vincken, Vincent De Rode Ridder 1 |
Hermans, Jos
/ Martin, Ber 't Lamke 1 |
Winst |
13.04.2018 ZOH 1e klasse B 25. Speeldag |
Vincken, Vincent
/ Jans, Arie De Rode Ridder 1 |
Bosch, Edwin
/ Gouder de Beauregard, Sascha D'r Prick 2 |
Winst |
06.04.2018 ZOH 1e klasse B 24. Speeldag |
Vincken, Vincent
/ Custers, Michel De Rode Ridder 1 |
Theunissen, Marcel
/ Conjour, William De Poart 1 |
Verlies |
23.03.2018 ZOH 1e klasse B 23. Speeldag |
Vincken, Vincent
/ van de Ven, Robert De Rode Ridder 1 |
Pauly, Jeroen
/ Starren, Amber De Bekker 2 |
Verlies |
16.03.2018 ZOH 1e klasse B 22. Speeldag |
Custers, Michel
/ Vincken, Vincent De Rode Ridder 1 |
Laeven, Paul
/ Keulers, Harrie 't Weverke 1 |
Gelijkspel |
02.03.2018 ZOH 1e klasse B 21. Speeldag |
Vincken, Vincent
/ Custers, Michel De Rode Ridder 1 |
Weide, van der, Bjorn
/ Weide, van der, Martin Der Busch 1 |
Winst |
23.02.2018 ZOH 1e klasse B 20. Speeldag |
Vincken, Vincent
/ Jans, Arie De Rode Ridder 1 |
Domen, Frank
/ Domen, Ruud D'r Aowe Kino 1 |
Winst |
16.02.2018 ZOH 1e klasse B 19. Speeldag |
Vincken, Vincent
/ Jans, Arie De Rode Ridder 1 |
Buss, Bernd
/ Bosch, Edwin D'r Prick 2 |
Winst |
02.02.2018 ZOH 1e klasse B 18. Speeldag |
Vincken, Vincent
/ Jans, Arie De Rode Ridder 1 |
Marquaire, Bas
/ Bogaert van, Frans Proosd 1 |
Verlies |
26.01.2018 ZOH 1e klasse B 17. Speeldag |
Vincken, Vincent
/ Franssen, Fer De Rode Ridder 1 |
Wouters, Bert
/ Wouters, Jean De Smid 1 |
Winst |
19.01.2018 ZOH Beker 1e klasse 2. Ronde |
Vincken, Vincent
/ van de Ven, Robert De Rode Ridder 1 |
Maessen, Dennie
/ Maessen, Toby 't Straotsje 2 |
Winst |
12.01.2018 ZOH 1e klasse B 16. Speeldag |
Vincken, Vincent
/ Custers, Michel De Rode Ridder 1 |
Bosch van den, Hub
/ Aussems, Jo De Pitsers 1 |
Winst |
06.01.2018 Toernooi TVC De Kroeg 7. Ronde Voorronde |
Vincken, Vincent / Franssen, Fer | Michels, Frits / Peters, Johnny | Verlies |
06.01.2018 Toernooi TVC De Kroeg 6. Ronde Voorronde |
Vincken, Vincent / Franssen, Fer | Locorotondo, Franco / Senden, Dave | Verlies |
06.01.2018 Toernooi TVC De Kroeg 4. Ronde Voorronde |
Vincken, Vincent / Franssen, Fer | Franssen, Jo / Adriaanssen, Jeffrey | Verlies |
06.01.2018 Toernooi TVC De Kroeg Finale 2. Extra ronde |
Vincken, Vincent / Franssen, Fer | Weijzen, Ben / Stevens, Jurgen | Winst |
06.01.2018 Toernooi TVC De Kroeg 3. Ronde Voorronde |
Vincken, Vincent / Franssen, Fer | Smeets, Rowan / Hermans, Harley | Verlies |
06.01.2018 Toernooi TVC De Kroeg 2. Ronde Voorronde |
Vincken, Vincent / Franssen, Fer | Jongen, Bas / Biermans, Yves | Verlies |
06.01.2018 Toernooi TVC De Kroeg Halve finale 2. Extra ronde |
Vincken, Vincent / Franssen, Fer | Gelissen, Michelle / Houben, Michael | Winst |
06.01.2018 Toernooi TVC De Kroeg 1. Ronde Voorronde |
Vincken, Vincent / Franssen, Fer | Vanhingel, Dominic / Franssen, Ricardo | Winst |
06.01.2018 Toernooi TVC De Kroeg Kwart finale 2. Extra ronde |
Vincken, Vincent / Franssen, Fer | Brinkhoff, Luuk / Brinkhoff, Pascal | Winst |
05.01.2018 ZOH 1e klasse B 15. Speeldag |
Vincken, Vincent
/ Custers, Michel De Rode Ridder 1 |
Starren, Roland
/ Tummers, Harald Dat Boys 1 |
Gelijkspel |
29.12.2017 ZOH 1e klasse B 5. Speeldag |
Vincken, Vincent
/ Custers, Michel De Rode Ridder 1 |
Konings, Timo
/ Wings, Paul D'r Aowe Kino 1 |
Winst |
22.12.2017 ZOH 1e klasse B 14. Speeldag |
Vincken, Vincent
/ Custers, Michel De Rode Ridder 1 |
Kleijnen, Brandon
/ Bemelmans, Rene Der Bergbock 1 |
Gelijkspel |
15.12.2017 ZOH 1e klasse B 13. Speeldag |
Vincken, Vincent
/ Custers, Michel De Rode Ridder 1 |
Dijk van, Arnold
/ Straube, Rick Dingus 1 |
Winst |
01.12.2017 ZOH 1e klasse B 12. Speeldag |
Vincken, Vincent
/ Custers, Michel De Rode Ridder 1 |
Hardy, Jo
/ Hermans, Jos 't Lamke 1 |
Winst |
17.11.2017 ZOH Beker 2. Ronde |
Vincken, Vincent
/ Jans, Arie De Rode Ridder 1 |
Lenssen, Maurice
/ Bolkenstijn, Sjef D'r Dikke Sjtee 1 |
Verlies |
10.11.2017 ZOH 1e klasse B 10. Speeldag |
Vincken, Vincent
/ Brouwers, Bjorn De Rode Ridder 1 |
Cox, Leon
/ Frusch, Jos De Poart 1 |
Winst |
03.11.2017 ZOH 1e klasse B 9. Speeldag |
Vincken, Vincent
/ van de Ven, Robert De Rode Ridder 1 |
Verheijden, Wesley
/ Houben, Michael De Bekker 2 |
Winst |
27.10.2017 ZOH 1e klasse B 8. Speeldag |
Vincken, Vincent
/ van de Ven, Robert De Rode Ridder 1 |
Willems, Sander
/ Eurelings - Soons, Bianca 't Weverke 1 |
Winst |
13.10.2017 ZOH 1e klasse B 6. Speeldag |
Vincken, Vincent
/ Franssen, Fer De Rode Ridder 1 |
Meentz, Devin
/ Lacroix, Jo De Paardestal 1 |
Verlies |
06.10.2017 ZOH Beker 1. Ronde |
Vincken, Vincent
/ Brouwers, Bjorn De Rode Ridder 1 |
Brans-Brabant, Steve
/ Herberghs, Sjef Borgharen 1 |
Winst |
22.09.2017 ZOH 1e klasse B 4. Speeldag |
Vincken, Vincent
/ Peijnenburg, Patrick De Rode Ridder 1 |
Aussems, Gino
/ Aussems, Leroy Proosd 1 |
Verlies |
15.09.2017 ZOH 1e klasse B 3. Speeldag |
Vincken, Vincent
/ Franssen, Fer De Rode Ridder 1 |
Wouters, Maurice
/ Gijsens, Rob De Smid 1 |
Gelijkspel |
08.09.2017 ZOH 1e klasse B 2. Speeldag |
Vincken, Vincent
/ Franssen, Fer De Rode Ridder 1 |
Mols, Mat
/ Duchateau, Jo De Pitsers 1 |
Winst |
01.09.2017 ZOH 1e klasse B 1. Speeldag |
Vincken, Vincent
/ Franssen, Fer De Rode Ridder 1 |
Frissen, Richard
/ Fraats, Farri Dat Boys 1 |
Winst |
19.05.2017 NTVB Challenger Finale 5. Ronde Extra ronde |
Vincken, Vincent / Franssen, Fer | Starren, Amber / Gelissen, Michelle | Winst |
19.05.2017 NTVB Challenger Finale 4. Ronde Extra ronde |
Vincken, Vincent / Franssen, Fer | Biermans, Yves / Jongen, Bas | Verlies |
19.05.2017 NTVB Challenger Finale Plaats 3 Hoofdronde |
Vincken, Vincent / Franssen, Fer | Vaessen, Peter / Ubachs, Junior | Verlies |
19.05.2017 NTVB Challenger Finale Halve finale Hoofdronde |
Vincken, Vincent / Franssen, Fer | Biermans, Yves / Jongen, Bas | Verlies |
19.05.2017 NTVB Challenger Finale 3. Ronde Extra ronde |
Vincken, Vincent / Franssen, Fer | Meijers, Patrick / Starren, Elroy | Verlies |
19.05.2017 NTVB Challenger Finale Kwart finale Hoofdronde |
Vincken, Vincent / Franssen, Fer | Laudy, Carl / Gelissen, Sandro | Winst |
19.05.2017 NTVB Challenger Finale 2. Ronde Extra ronde |
Vincken, Vincent / Franssen, Fer | Verpoort, Gus / Hacking, Xavier | Winst |
12.05.2017 NTVB Beker Terugvalronde 3. Speeldag |
Vincken, Vincent
/ Franssen, Fer De Rode Ridder |
Camp op den, Ralph
/ Frenken, Bert De Bekker 3 |
Winst |
05.05.2017 1e Klasse 18. Speeldag |
Vincken, Vincent
/ van de Ven, Robert De Rode Ridder |
Tummers, Harald
/ Starren, Roland Dat Boys |
Winst |
21.04.2017 1e Klasse 17. Speeldag |
Vincken, Vincent
/ van de Ven, Robert De Rode Ridder |
Pantus, Bart
/ Senden, Jim De Bekker 3 |
Winst |
08.04.2017 Benelux Open 2017 4. Ronde Extra ronde |
Adriaanssen, Jeffrey / Vincken, Vincent | Vissers, Erik / Kamps, Roger | Verlies |
08.04.2017 Benelux Open 2017 1. Ronde Extra ronde |
Adriaanssen, Jeffrey / Vincken, Vincent | Jongen, Bas / Smeets, Rowan | Verlies |
07.04.2017 NTVB Beker Terugvalronde 2. Speeldag |
Vincken, Vincent
/ Custers, Michel De Rode Ridder |
Loomans, Armand
/ Dingena, Johan 't Lämke |
Winst |
31.03.2017 1e Klasse 16. Speeldag |
Harenczyk, Rob
/ Vincken, Vincent De Rode Ridder |
Caris, Paul
/ Frijns, Danny Randstad |
Winst |
24.03.2017 1e Klasse 15. Speeldag |
Vincken, Vincent
/ Franssen, Fer De Rode Ridder |
Verhoeve, Nico
/ Overdijk, Richard De Kroeg 2 |
Verlies |
10.03.2017 NTVB Beker Terugvalronde 1. Speeldag |
Vincken, Vincent
/ Franssen, Fer De Rode Ridder |
Westenberg, Robert
/ Frijns, Danny Randstad |
Winst |
03.03.2017 1e Klasse 14. Speeldag |
Vincken, Vincent
/ Franssen, Fer De Rode Ridder |
Cruts, Andrew
/ Rondags, Roy 't Lämke |
Gelijkspel |