Speler > Vaessen, Peter

Vaessen, Peter

 
Informatie
Categorie: Senioren
Ranking: Pro
Verenigingen: De Bekker
Old Stars
Organisatie: SBZL
Zuid Oost Hoek
Nationale Spelersnr.: 1154
 
Ranglijsten plaatsing
Ranglijst Plaats Deelnemers
2019-2020
Heren dubbel 52 70
Senioren dubbel 5 7
Heren enkel 52 70
Senioren enkel 5 7
2018-2019
Heren dubbel 31 122
Senioren dubbel 5 19
2017-2018
Heren 86 126
Senioren 10 19
Heren classic 27 48
Senioren classic 4 6
2016-2017
Open 11 80
NTVB Challenger Ranking 18 53
Heren classic 8 187
Senioren classic 3 42
2015-2016
Open 5 155
Mini master challenger 25 69
2014-2015
Open 39 254
Pro 10 123
2013-2014
Open 14 289
Pro 35 152
2012-2013
Open 53 174
2011-2012
Open 96 196
Pro 53 85
2010-2011
Open 40 88
Pro 21 47
2009-2010
Open 106 180
Pro 26 38
 
Deelnemers
Toernooi Plaats Discipline Datum Plaats Meldungen
2019-2020
Spaubeek Challenger Tour 1 van 5 Café 't Raodhoes Open Dubbel Zo., 01.03.2020 8 17
2018-2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019 Maaslandcentrum Elsloo Open Dubbel Zo., 22.12.2019 5 34
Nederlandse Kampioenschappen 2019 Maaslandcentrum Elsloo Senioren Dubbel Zo., 22.12.2019 2 6
Challenger Tour - 5 Spaubeek Open Dubbel Za., 09.11.2019 15 18
Challenger Tour - 4 Spaubeek Open Dubbel Za., 28.09.2019 16 22
Challenger Tour - 1 Spaubeek Open Dubbel Za., 19.01.2019 5 10
2017-2018
ITSF Pro Tour 'Spaubeek 1.. Open Dubbel Za., 08.12.2018 22 30
ITSF Pro Tour 'Spaubeek 2. Senioren Dubbel Za., 08.12.2018 2 4
ITSF Pro Tour 'Spaubeek 3. Open Enkel Za., 08.12.2018 15 26
ITSF Pro Tour 'Spaubeek 5. Senioren Enkel Za., 08.12.2018 3 4
ITSF Pro Tour 'Spaubeek 6. Classic Zo., 09.12.2018 6 13
Nederlandse Kampioenschappen MLC - Elsloo Open Dubbel Za., 23.06.2018 37 32
Nederlandse Kampioenschappen MLC - Elsloo Senioren Dubbel Zo., 24.06.2018 3 3
MultiTable de Bekker Café de Bekker Open Dubbel Za., 07.04.2018 16 19
2016-2017
NTVB Challenger Finale Café ´t Weverke Schimmert Open Dubbel Vr., 19.05.2017 3 12
Benelux Open 2017 Rodahal Kerkrade Open Dubbel Za., 08.04.2017 8 30
Winterkampioenschappen 2016 Café de Kroeg, Brunssum Kwalificatie Vr., 09.12.2016 9 52
Winterkampioenschappen 2016 Café de Kroeg, Brunssum Open Dubbel Vr., 09.12.2016 4 32
2e NTVB challenger DAT Boys - Cadier en Keer Open Vr., 25.11.2016 2 8
2015-2016
2e Mini master challenger kokerel de kokerel Kwalificatie Za., 23.04.2016 1 19
2e Mini master challenger kokerel de kokerel open ronde Za., 23.04.2016 2 8
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 25.03.2016 1 74
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 25.03.2016 4 50
Carnavals toernooi TVC Dingus Heerlen Kwalificatie Vr., 05.02.2016 1 23
Carnavals toernooi TVC Dingus Heerlen A-Ronde Vr., 05.02.2016 2 11
WinterKampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 11.12.2015 7 63
WinterKampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 11.12.2015 2 32
2014-2015
Nederlandse Kampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 03.04.2015 7 96
Nederlandse Kampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 03.04.2015 17 60
Nederlandse Kampioenschappen Landgraaf Pro Dubbel Vr., 03.04.2015 2 36
Time Out Hoensbroek Kwalificatie Za., 28.02.2015 27 55
Time Out Hoensbroek Open Dubbel Za., 28.02.2015 17 33
Time Out Hoensbroek Pro Dubbel Za., 28.02.2015 17 18
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Kwalificatie Za., 27.12.2014 7 64
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Open Dubbel Za., 27.12.2014 4 40
Winterkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 12.12.2014 28 90
Winterkampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 12.12.2014 17 54
Winterkampioenschappen Landgraaf Pro Dubbel Vr., 12.12.2014 17 33
2013-2014
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Open dubbel Vr., 18.04.2014 17 55
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Pro dubbel Vr., 18.04.2014 5 36
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 18.04.2014 3 91
Im weissem rossl Schinveld Kwalificatie Za., 05.04.2014 14 40
Im weissem rossl Schinveld Open Dubbel Za., 05.04.2014 5 40
Winterkampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 13.12.2013 3 55
Winterkampioenschappen Landgraaf Pro Vr., 13.12.2013 5 39
Winterkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 13.12.2013 11 92
Trefcentrum TreeBeek Open Dubbel Za., 26.10.2013 5 32
Trefcentrum TreeBeek Kwalificatie Za., 26.10.2013 1 42
Kwalificatie Nantes (RobertoSport) Minli Senioren Dubbel Za., 05.10.2013 2 2
Kwalificatie Nantes (RobertoSport) Minli Senioren Enkel Za., 05.10.2013 3 4
Kwalificatie Nantes (Leonhart) Star Club Senioren Enkel Za., 21.09.2013 1 6
2012-2013
Toernooi `t Trefpunt Heerlen Kwalificatie Za., 08.06.2013 1 26
Toernooi `t Trefpunt Heerlen Open dubbel Za., 08.06.2013 5 26
Toernooi `t Trefpunt Heerlen Pro dubbel Za., 08.06.2013 5 13
Sport café Ons Honk Heerlen Kwalificatie Za., 18.05.2013 4 40
Sport café Ons Honk Heerlen Open dubbel Za., 18.05.2013 9 24
Sport café Ons Honk Heerlen Pro Za., 18.05.2013 2 14
Winterkampioenschappen Stein Open dubbel Vr., 14.12.2012 9 32
2011-2012
Winterkampioenschappen Stein Open dubbel Za., 03.12.2011 17 48
Winterkampioenschappen Stein Pro dubbel Za., 03.12.2011 9 21
2010-2011
Nederlandse Kampioenschappen 2011 Stein Open dubbel Za., 23.04.2011 17 47
Nederlandse Kampioenschappen 2011 Stein Pro dubbel Za., 23.04.2011 9 24
2009-2010
Nederlandse Kampioenschappen 2010 Gulpen Algemene ronde Vr., 02.04.2010 61 121
Nederlandse Kampioenschappen 2010 Gulpen Overgangs klasse Vr., 02.04.2010 12 19
 
Discipline
Team Competites
2020-2021
De Bekker 4 ZOH 2e klasse
2019-2020
De Bekker 3 ZOH 1e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse
Old Stars SBZL Seizoen 3
2018-2019
De Bekker 3 ZOH 2e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 2e klasse
Old Stars SBZL Seizoen 2, SBZL Seizoen 1
2017-2018
de Bekker 2 N.T.L
De Bekker 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
2016-2017
De Bekker 1 Ere Afdeling, NTVB Algemene Bekerronde, NTVB Beker Kwalificatie
2015-2016
De Bekker 2 Ereklasse, NTVB Beker Algemeen, NTVB Beker Kwalificatie Poule 1
Bekker 7 Zomercompetitie 2016 Poule A
2014-2015
De Bekker 2 Ereklasse, Beker
2013-2014
De Bekker 2 Ereklasse, Beker
2012-2013
De Bekker 1/2 Challenge Cup poule 1, Challenge Cup Finale poule 1
De Bekker 2 Ereklasse, Beker, Zomer competitie Poule 1
2011-2012
De Bekker 2 Topklasse B
2010-2011
De Bekker 2 Ere klasse
2009-2010
De Bekker 2 Overgangs klasse
 
Laatste Enkelspel
Datum Speler Speler Resultaat
08.12.2018
ITSF Pro Tour
Plaats 3 Hoofdronde
Vaessen, Peter Janssen, Jack Winst
08.12.2018
ITSF Pro Tour
Halve finale Hoofdronde
Vaessen, Peter Meisters, Horst Verlies
 
Laatste Dubbelspel
Datum Speler Speler Resultaat
06.03.2020
ZOH 1e klasse A
20. Speeldag
Camp, Op den, Bas / Vaessen, Peter
De Bekker 3
Merx, May / Eggen, Jo
't Trefpunt 1
Verlies
01.03.2020
Spaubeek Challenger Tour 1 van 5
6. Ronde Voorronde
Vaessen, Peter / Franssen, Jo Dost, Mark / Smulders, Michael Verlies
01.03.2020
Spaubeek Challenger Tour 1 van 5
5. Ronde Voorronde
Vaessen, Peter / Franssen, Jo Coenen, Davy / Eerens, Mitch Verlies
01.03.2020
Spaubeek Challenger Tour 1 van 5
4. Ronde Voorronde
Vaessen, Peter / Franssen, Jo Gelissen, Michelle / Starren, Amber Winst
01.03.2020
Spaubeek Challenger Tour 1 van 5
2. Ronde Voorronde
Vaessen, Peter / Franssen, Jo Slegers, Luvic / Gobbels, Rob Winst
01.03.2020
Spaubeek Challenger Tour 1 van 5
1. Ronde Voorronde
Vaessen, Peter / Franssen, Jo Standaert, Christophe / de Visscher, Kevin Winst
28.02.2020
ZOH Beker
3. Ronde
Vaessen, Peter / Kerckhoffs, Niels
De Bekker 3
Verheijden, Wesley / Houben, Michael
De Bekker 2
Verlies
20.02.2020
ZOH 1e klasse A
8. Speeldag
Vaessen, Peter / Kerckhoffs, Niels
De Bekker 3
Opstal, Andre / Frols, Mark
Dingus 2
Winst
14.02.2020
ZOH 1e klasse A
19. Speeldag
Vaessen, Peter / Kerckhoffs, Niels
De Bekker 3
Aretz, Frans / Ploum, Jan
Der Busch 1
Winst
13.02.2020
SBZL Seizoen 3
10. Speeldag
Vaessen, Peter / Franssen, Jo
Old Stars
Gelissen, Michelle / Starren, Amber
De Bekker
Winst
13.02.2020
SBZL Seizoen 3
10. Speeldag
Slegers, Luvic / Vaessen, Peter
Old Stars
Nowottka, Tim / Hanssen, Rick
De Bekker
Winst
30.01.2020
SBZL Seizoen 3
9. Speeldag
Slegers, Luvic / Vaessen, Peter
Old Stars
Gobbels, Rob / Hoffmann, Markus
Raodhoes Warriors
Verlies
30.01.2020
SBZL Seizoen 3
9. Speeldag
Franssen, Jo / Vaessen, Peter
Old Stars
Gobbels, Rob / Hoffmann, Markus
Raodhoes Warriors
Winst
24.01.2020
ZOH Beker
2. Ronde
Vaessen, Peter / Kerckhoffs, Niels
De Bekker 3
Stams, Huub / Gorissen, Patrick
D'r Springbron 1
Gelijkspel
17.01.2020
ZOH 1e klasse A
16. Speeldag
Kerckhoffs, Niels / Vaessen, Peter
De Bekker 3
Loontjes, Sven / Vaessens, Jim
DAT Boys 1
Winst
02.01.2020
SBZL Seizoen 3
7. Speeldag
Vaessen, Peter / Franssen, Jo
Old Stars
de Visscher, Kevin / Standaert, Christophe
Boem Kartoffels
Winst
02.01.2020
SBZL Seizoen 3
7. Speeldag
Vaessen, Peter / Franssen, Jo
Old Stars
de Visscher, Kevin / Standaert, Christophe
Boem Kartoffels
Verlies
02.01.2020
SBZL Seizoen 3
7. Speeldag
Vaessen, Peter / Franssen, Jo
Old Stars
Misotten, Nele / de Visscher, Kevin
Boem Kartoffels
Winst
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
Kwart finale Hoofdronde
Franssen, Jo / Vaessen, Peter Biermans, Yves / Bhattoe, Vijay Verlies
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
Achtste finale Hoofdronde
Franssen, Jo / Vaessen, Peter Meisters, Horst / Senden, Piet Winst
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
Zestiende finale Hoofdronde
Franssen, Jo / Vaessen, Peter Westerbeek van Eerten, Maurits / Karadavut, Bulent Winst
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
5. Ronde Voorronde
Franssen, Jo / Vaessen, Peter Lorrie, Leslie / Bodewes, Boudewijn Winst
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
4. Ronde Voorronde
Franssen, Jo / Vaessen, Peter Hoffmann, Markus / Koerts, Jakub Winst
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
2. Ronde Voorronde
Franssen, Jo / Vaessen, Peter Stijkel, Gilles / Kruijer, Sven Winst
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
1. Ronde Voorronde
Franssen, Jo / Vaessen, Peter Chamuleau, Raoul / Schijndel, van, Thijs Gelijkspel
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
Finale Hoofdronde
Franssen, Jo / Vaessen, Peter Meisters, Horst / Senden, Piet Verlies
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
Halve finale Hoofdronde
Franssen, Jo / Vaessen, Peter Slegers, Luvic / Goffin, Jos Winst
13.12.2019
ZOH 1e klasse A
13. Speeldag
Kerckhoffs, Niels / Vaessen, Peter
De Bekker 3
Wouters, Maurice / Spijkers, Richard
De Smid 1
Verlies
12.12.2019
SBZL Seizoen 3
6. Speeldag
Vaessen, Peter / Franssen, Jo
Old Stars
Meyen, Stefanie / Cochet, Dimitri
Team Limburg
Winst
12.12.2019
SBZL Seizoen 3
6. Speeldag
Vaessen, Peter / Franssen, Jo
Old Stars
Meyen, Stefanie / Cochet, Dimitri
Team Limburg
Winst
12.12.2019
SBZL Seizoen 3
6. Speeldag
Vaessen, Peter / Slegers, Luvic
Old Stars
Andelhofs, Joel / Meurmans, Jimmy
Team Limburg
Verlies
28.11.2019
SBZL Seizoen 3
5. Speeldag
Vaessen, Peter / Franssen, Jo
Old Stars
Smulders, Michael / Starren, Elroy
De Bekker
Verlies
28.11.2019
SBZL Seizoen 3
5. Speeldag
Vaessen, Peter / Slegers, Luvic
Old Stars
Smulders, Michael / Nowottka, Tim
De Bekker
Verlies
22.11.2019
ZOH 1e klasse A
11. Speeldag
Kerckhoffs, Niels / Vaessen, Peter
De Bekker 3
Aarts, Jan / Bartels, Reggy
De Pitsers 1
Winst
15.11.2019
ZOH 1e klasse A
10. Speeldag
Kerckhoffs, Niels / Vaessen, Peter
De Bekker 3
Lenssen, John / Hermans, Rene
De Paardestal 1
Winst
09.11.2019
Challenger Tour - 5
4. Ronde Voorronde
Vaessen, Peter / Franssen, Jo Graaf, de, Sjon / Graaf, de, Wesley Winst
09.11.2019
Challenger Tour - 5
Kwart finale Extra ronde
Vaessen, Peter / Franssen, Jo Graaf, de, Sjon / Graaf, de, Wesley Verlies
09.11.2019
Challenger Tour - 5
1. Ronde Voorronde
Vaessen, Peter / Franssen, Jo Jongen, Bas / Ubachs, Junior Verlies
08.11.2019
ZOH 1e klasse A
9. Speeldag
Kerckhoffs, Niels / Vaessen, Peter
De Bekker 3
Kerckhoffs, Michael / Stitzinger, Mat
Star Club 1
Winst
25.10.2019
ZOH 1e klasse A
7. Speeldag
Steinbach, Weiro / Vaessen, Peter
De Bekker 3
Eggen, Jo / Janssen, Richard
't Trefpunt 1
Winst
17.10.2019
SBZL Seizoen 3
2. Speeldag
Franssen, Jo / Vaessen, Peter
Old Stars
Eeraerts, Jaimy / Dessel van, Robin
Boem Kartoffels
Winst
17.10.2019
SBZL Seizoen 3
2. Speeldag
Franssen, Jo / Vaessen, Peter
Old Stars
Keppens, Lynn / Dessel van, Robin
Boem Kartoffels
Winst
17.10.2019
SBZL Seizoen 3
2. Speeldag
Slegers, Luvic / Vaessen, Peter
Old Stars
Eeraerts, Jaimy / Dessel van, Robin
Boem Kartoffels
Verlies
04.10.2019
ZOH 1e klasse A
6. Speeldag
Kerckhoffs, Niels / Vaessen, Peter
De Bekker 3
Gielkens, Loek / Ploum, Jan
Der Busch 1
Winst
03.10.2019
SBZL Seizoen 3
1. Speeldag
Slegers, Luvic / Vaessen, Peter
Old Stars
Meyen, Stefanie / Cochet, Dimitri
Team Limburg
Winst
03.10.2019
SBZL Seizoen 3
1. Speeldag
Meisters, Horst / Vaessen, Peter
Old Stars
Allard, Niko / Cochet, Dimitri
Team Limburg
Verlies
28.09.2019
Challenger Tour - 4
6. Ronde Voorronde
Koerts, Jakub / Vaessen, Peter Keppens, Lynn / Eeraerts, Jaimy Verlies
28.09.2019
Challenger Tour - 4
5. Ronde Voorronde
Koerts, Jakub / Vaessen, Peter Franssen, Jo / Meisters, Horst Verlies
28.09.2019
Challenger Tour - 4
Plaats 3 Extra ronde
Koerts, Jakub / Vaessen, Peter Camp op den, Shem / Hoffmann, Markus Verlies
28.09.2019
Challenger Tour - 4
4. Ronde Voorronde
Koerts, Jakub / Vaessen, Peter Kerkhof, van de, Rens / Roodhorst, Emile Verlies
28.09.2019
Challenger Tour - 4
Halve finale Extra ronde
Koerts, Jakub / Vaessen, Peter de Visscher, Kevin / Moonen, Bjorn Verlies
28.09.2019
Challenger Tour - 4
3. Ronde Voorronde
Koerts, Jakub / Vaessen, Peter Hanssen, Rick / Kutaydin, Jeroen Winst
28.09.2019
Challenger Tour - 4
2. Ronde Voorronde
Koerts, Jakub / Vaessen, Peter Gobbels, Rob / Slegers, Luvic Verlies
28.09.2019
Challenger Tour - 4
1. Ronde Voorronde
Koerts, Jakub / Vaessen, Peter Winters, Sander / Bilsum, van, Fastert Winst
20.09.2019
ZOH 1e klasse A
4. Speeldag
Kerckhoffs, Niels / Vaessen, Peter
De Bekker 3
Gustin, Jo / Stulting, Rob
De Capucijn 3
Verlies
13.09.2019
ZOH 1e klasse A
3. Speeldag
Kerckhoffs, Niels / Vaessen, Peter
De Bekker 3
Loyson, Maurice / Duijkers, Bert
DAT Boys 1
Verlies
06.09.2019
ZOH 1e klasse A
2. Speeldag
Kerckhoffs, Niels / Vaessen, Peter
De Bekker 3
Dingena, Johan / Maassen, Mark
't Lämke 1
Winst
08.08.2019
SBZL Seizoen 2
8. Speeldag
Meisters, Horst / Vaessen, Peter
Old Stars
Keppens, Lynn / Segal, Nasja
Boem Kartoffels
Verlies
08.08.2019
SBZL Seizoen 2
8. Speeldag
Franssen, Jo / Vaessen, Peter
Old Stars
Eeraerts, Jaimy / Segal, Nasja
Boem Kartoffels
Winst
25.07.2019
SBZL Seizoen 2
7. Speeldag
Vaessen, Peter / Meisters, Horst
Old Stars
Camp op den, Shem / Coenen, Davy
Raodhoes Warriors
Winst
25.07.2019
SBZL Seizoen 2
7. Speeldag
Vaessen, Peter / Meisters, Horst
Old Stars
Hoffmann, Markus / Ubachs, Junior
Raodhoes Warriors
Winst
25.07.2019
SBZL Seizoen 2
7. Speeldag
Vaessen, Peter / Slegers, Luvic
Old Stars
Asselmans, Redondo / Eerens, Mitch
Raodhoes Warriors
Verlies
06.06.2019
SBZL Seizoen 2
3. Speeldag
Franssen, Jo / Vaessen, Peter
Old Stars
Mertens, Gino / Misotten, Nele
Boem Kartoffels
Winst
06.06.2019
SBZL Seizoen 2
3. Speeldag
Slegers, Luvic / Vaessen, Peter
Old Stars
Daelman, Vicky / Keppens, Lynn
Boem Kartoffels
Verlies
16.05.2019
SBZL Seizoen 2
2. Speeldag
Vaessen, Peter / Meisters, Horst
Old Stars
Hoffmann, Markus / Gobbels, Rob
Raodhoes Warriors
Winst
16.05.2019
SBZL Seizoen 2
2. Speeldag
Vaessen, Peter / Franssen, Jo
Old Stars
Ubachs, Junior / Hoffmann, Markus
Raodhoes Warriors
Winst
10.05.2019
ZOH 2e klasse A
26. Speeldag
Kerckhoffs, Niels / Vaessen, Peter
De Bekker 3
Coumans, Johan / Kuipers, Ruud
't Graefke 1
Winst
12.04.2019
ZOH 2e klasse A
24. Speeldag
Kerckhoffs, Niels / Vaessen, Peter
De Bekker 3
Bongers, Robin / Klippert, Desiree
White Horse 2
Winst
11.04.2019
SBZL Seizoen 1
6. Speeldag
Franssen, Jo / Vaessen, Peter
Old Stars
Ubachs, Junior / Hoffmann, Markus
Raodhoes Warriors
Winst
11.04.2019
SBZL Seizoen 1
6. Speeldag
Franssen, Jo / Vaessen, Peter
Old Stars
Hoffmann, Markus / Ubachs, Junior
Raodhoes Warriors
Verlies
28.03.2019
SBZL Seizoen 1
5. Speeldag
Meisters, Horst / Vaessen, Peter
Old Stars
Wijers Sauren, Mechtilde / Hanssen, Rick
De Bekker
Verlies
28.03.2019
SBZL Seizoen 1
5. Speeldag
Franssen, Jo / Vaessen, Peter
Old Stars
Starren, Amber / Wijers Sauren, Mechtilde
De Bekker
Verlies
22.03.2019
ZOH 2e klasse A
22. Speeldag
Vaessen, Peter / Kerckhoffs, Niels
De Bekker 3
Bartholomeus, Huub / Lemmens, Dave
Star Club 1
Winst
15.03.2019
ZOH 2e klasse A
21. Speeldag
Vaessen, Peter / Kollard, Kristy
De Bekker 3
Eulink, Albertus / Mulder, Ricardo
De Sport 1
Verlies
14.03.2019
SBZL Seizoen 1
4. Speeldag
Meisters, Horst / Vaessen, Peter
Old Stars
Moonen, Bjorn / Boersma, Maurice
Dingus
Verlies
14.03.2019
SBZL Seizoen 1
4. Speeldag
Franssen, Jo / Vaessen, Peter
Old Stars
Boersma, Maurice / Klunder, Roger
Dingus
Winst
14.02.2019
SBZL Seizoen 1
3. Speeldag
Franssen, Jo / Vaessen, Peter
Old Stars
Gobbels, Rob / Hoffmann, Markus
Raodhoes Warriors
Winst
14.02.2019
SBZL Seizoen 1
3. Speeldag
Meisters, Horst / Vaessen, Peter
Old Stars
Gobbels, Rob / Slegers, Luvic
Raodhoes Warriors
Winst
31.01.2019
SBZL Seizoen 1
2. Speeldag
Meisters, Horst / Vaessen, Peter
Old Stars
Starren, Amber / Hanssen, Rick
De Bekker
Winst
31.01.2019
SBZL Seizoen 1
2. Speeldag
Vaessen, Peter / Franssen, Jo
Old Stars
Wijers Sauren, Mechtilde / Starren, Elroy
De Bekker
Winst
19.01.2019
Challenger Tour - 1
Kwart finale Hoofdronde
Vaessen, Peter / Franssen, Jo Ubachs, Junior / Camp op den, Shem Verlies
19.01.2019
Challenger Tour - 1
7. Ronde Voorronde
Vaessen, Peter / Franssen, Jo Dost, Mark / Hermans, Twan Verlies
19.01.2019
Challenger Tour - 1
6. Ronde Voorronde
Vaessen, Peter / Franssen, Jo Gelissen, Michelle / Jansen, Danny Winst
19.01.2019
Challenger Tour - 1
5. Ronde Voorronde
Vaessen, Peter / Franssen, Jo Hanssen, Rick / Kutaydin, Jeroen Verlies
19.01.2019
Challenger Tour - 1
4. Ronde Voorronde
Vaessen, Peter / Franssen, Jo Wijers Sauren, Mechtilde / Koerts, Jakub Winst
19.01.2019
Challenger Tour - 1
3. Ronde Voorronde
Vaessen, Peter / Franssen, Jo Coenen, Davy / Hoffmann, Markus Winst
19.01.2019
Challenger Tour - 1
2. Ronde Voorronde
Vaessen, Peter / Franssen, Jo Meisters, Horst / Slegers, Luvic Verlies
17.01.2019
SBZL Seizoen 1
1. Speeldag
Vaessen, Peter / Franssen, Jo
Old Stars
Habets, Henk / Maes, Nathan
Dingus
Verlies
17.01.2019
SBZL Seizoen 1
1. Speeldag
Vaessen, Peter / Franssen, Jo
Old Stars
Klunder, Roger / Maes, Nathan
Dingus
Winst
04.01.2019
ZOH 2e klasse A
14. Speeldag
Vaessen, Peter / Steinbach, Weiro
De Bekker 3
Jansen, Roel / Zee van der, Rob
D'r Bok 3
Winst
14.12.2018
ZOH 2e klasse A
13. Speeldag
Camp, Op den, Bas / Vaessen, Peter
De Bekker 3
Biermans, Piet / Dijk van, Steven
't Graefke 1
Gelijkspel
09.12.2018
ITSF Pro Tour
Kwart finale Hoofdronde
Franssen, Jo / Vaessen, Peter Jansen, Joey / Moonen, Mike Verlies
09.12.2018
ITSF Pro Tour
5. Ronde Voorronde
Franssen, Jo / Vaessen, Peter Keijenberg, Ramon / Bemelmans, Donee Winst
09.12.2018
ITSF Pro Tour
4. Ronde Voorronde
Franssen, Jo / Vaessen, Peter Jansen, Joey / Moonen, Mike Gelijkspel
09.12.2018
ITSF Pro Tour
3. Ronde Voorronde
Franssen, Jo / Vaessen, Peter Camp op den, Shem / Weijzen, Ben Winst
09.12.2018
ITSF Pro Tour
2. Ronde Voorronde
Franssen, Jo / Vaessen, Peter Janssen, Jack / Ubachs, Junior Gelijkspel
08.12.2018
ITSF Pro Tour
Finale Hoofdronde
Franssen, Jo / Vaessen, Peter Mol, de, Jan / Eenbergen, Ton Verlies
08.12.2018
ITSF Pro Tour
6. Ronde Voorronde
Franssen, Jo / Vaessen, Peter Koch, Manfred / Camp op den, Shem Winst
08.12.2018
ITSF Pro Tour
5. Ronde Voorronde
Franssen, Jo / Vaessen, Peter Winters, Sander / Sanchez Fernandez, Arturo Verlies
08.12.2018
ITSF Pro Tour
4. Ronde Voorronde
Franssen, Jo / Vaessen, Peter Starren, Amber / Wijers Sauren, Mechtilde Winst
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)