Speler > Slegers, Luvic

Slegers, Luvic

 
Informatie
Categorie: Senioren
Ranking: Semi-Pro
Verenigingen: 't Heukske
Roadhoes Warriors
Roadhoes Warriors
Organisatie:
SBZL
Zuid Oost Hoek
Nationale Spelersnr.: 2228
 
Ranglijsten plaatsing
Ranglijst Pl. Deelnemers
2018-2019
Heren dubbel 32 82
Senioren dubbel 2 10
2017-2018
Heren 62 126
Heren classic 27 48
ZOH Bokaal 52 146
2016-2017
Open 42 80
Semi-Pro 12 44
Heren 59 119
NTVB Challenger Ranking 14 53
Heren classic 13 187
2015-2016
Open 41 155
Semi-Pro 24 73
Mini master challenger 22 69
2014-2015
Open 94 254
Pro 83 123
Semi-Pro 28 146
2013-2014
Open 144 289
Semi-Pro 52 156
2011-2012
Semi-Pro 22 103
 
Deelnemers
Toernooi Plaats Discipline Datum Pl. Meldungen
2018-2019
SBZL Monster-DYP MFC 't Raodhoes Spaubeek Monster DYP Za., 13.04.2019 2 15
Challenger Tour - 2 Spaubeek Open Dubbel Zo., 17.03.2019 4 9
Challenger Tour - 2 Spaubeek Open Enkel Zo., 17.03.2019 6 7
Challenger Tour - 1 Spaubeek Open Dubbel Za., 19.01.2019 6 10
Toernooi TVC De Kroeg Brunssum Overgangsklasse Za., 05.01.2019 3 3
2017-2018
ITSF Pro Tour 'Spaubeek 1.. Open Dubbel Za., 08.12.2018 25 30
ITSF Pro Tour 'Spaubeek 3. Open Enkel Za., 08.12.2018 18 26
ITSF Pro Tour 'Spaubeek 6. Classic Zo., 09.12.2018 9 13
NTVB Challenger Prinsenbeek Prinsenbeek. Classic Dubbel Za., 06.10.2018 15 22
NTVB Challenger Prinsenbeek Prinsenbeek. Open Dubbel Za., 06.10.2018 13 21
Nederlandse Kampioenschappen MLC - Elsloo Open Dubbel Za., 23.06.2018 34 32
Nederlandse Kampioenschappen MLC - Elsloo Open Enkel Zo., 24.06.2018 40 53
Open Dubbel Cafe Dingus Open Dubbel Za., 14.04.2018 16 20
MultiTable de Bekker Café de Bekker Open Dubbel Za., 07.04.2018 15 19
Open Dubbel De Keet - Amsterdam Open Dubbel Za., 20.01.2018 12 17
Toernooi Blauw Wit Café de Sport - Eys Open Dubbel Vr., 29.12.2017 14 51
ITSF Master Series Spijkenisse Open Dubbel Za., 25.11.2017 49 55
1e NTVB Challenger Brasserie Minli Landgraaf Classic Dubbel Za., 18.11.2017 8 11
1e NTVB Challenger Brasserie Minli Landgraaf Open Dubbel Za., 18.11.2017 6 13
2016-2017
Challenger Café Dingus - Heerlen Open Dubbel Za., 26.08.2017 21 23
Challenger Willem van Oranje - Veldhoven Open Dubbel Za., 10.06.2017 14 16
NTVB Challenger Finale Café ´t Weverke Schimmert Open Dubbel Vr., 19.05.2017 11 12
Benelux Open 2017 Rodahal Kerkrade Open Dubbel Za., 08.04.2017 2 30
4de NTVB challenger The Eagles - Cafe Wetzels Guttecoven Open Vr., 17.03.2017 9 14
4de NTVB challenger The Eagles - Cafe Wetzels Guttecoven Amateur Vr., 17.03.2017 1 6
Club Foos Open Doubles De Keet - Amsterdam Open Dubbel Za., 18.02.2017 9 25
3e NTVB challenger Rode Ridder - Amstenrade Open Vr., 03.02.2017 6 11
Club Foos Open Doubles De Keet - Amsterdam Open Dubbel Za., 07.01.2017 4 16
De Kroeg Cafe De Kroeg, Brunssum Open Dubbel Za., 07.01.2017 15 22
De Kroeg Cafe De Kroeg, Brunssum Semi-Pro Dubbel Za., 07.01.2017 7 8
Winterkampioenschappen 2016 Café de Kroeg, Brunssum Kwalificatie Vr., 09.12.2016 52 52
Winterkampioenschappen 2016 Café de Kroeg, Brunssum Semi-Pro Dubbel Vr., 09.12.2016 9 22
2e NTVB challenger DAT Boys - Cadier en Keer Open Vr., 25.11.2016 5 8
1e NTVB challenger De Bekker - Stein Open Vr., 14.10.2016 5 12
Rotterdam Foosball Open Kickerheadz Open Za., 28.05.2016 33 55
2015-2016
3e Mini master challenger Napoleon Napoleon-Beek Kwalificatie Za., 07.05.2016 8 16
3e Mini master challenger Napoleon Napoleon-Beek Semi Pro Za., 07.05.2016 1 6
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 25.03.2016 22 74
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 25.03.2016 17 50
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Semi-Pro Dubbel Vr., 25.03.2016 9 22
1e Mini master challenger Dingus Dingus-Heerlen Kwalificatie Za., 05.03.2016 20 22
1e Mini master challenger Dingus Dingus-Heerlen Rookie Za., 05.03.2016 5 6
Invitatie Kersttoernooi Dingus Heerlen Kwalificatie Za., 19.12.2015 1 14
Invitatie Kersttoernooi Dingus Heerlen A-Ronde Za., 19.12.2015 4 7
WinterKampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 11.12.2015 10 63
WinterKampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 11.12.2015 17 32
WinterKampioenschappen Landgraaf Semi-Pro Dubbel Vr., 11.12.2015 9 23
2014-2015
Nederlandse Kampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 03.04.2015 66 96
Nederlandse Kampioenschappen Landgraaf Pro Dubbel Vr., 03.04.2015 33 36
Time Out Hoensbroek Kwalificatie Za., 28.02.2015 14 55
Time Out Hoensbroek Open Dubbel Za., 28.02.2015 17 33
Time Out Hoensbroek Semi Pro Dubbel Za., 28.02.2015 5 16
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Kwalificatie Za., 27.12.2014 15 64
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Open Dubbel Za., 27.12.2014 9 40
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Semi Pro Dubbel Za., 27.12.2014 9 23
Winterkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 12.12.2014 59 90
Winterkampioenschappen Landgraaf Semi Pro Dubbel Vr., 12.12.2014 4 29
2013-2014
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Open dubbel Vr., 18.04.2014 33 55
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Semi-pro Vr., 18.04.2014 5 37
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 18.04.2014 29 91
2011-2012
Blauw wit Eys-Wittem Semi-Pro Za., 17.12.2011 2 12
 
Discipline
Team Competites
2018-2019
Raodhoes Warriors NTL, SBZL Seizoen 1
't Heukske 1 ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse
Old Stars SBZL Seizoen 2
2017-2018
Raodhoes Warriors N.T.L
't Heukske 1 ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse
2016-2017
't Heukske Ere Afdeling, NTVB Algemene Bekerronde, NTVB Beker Kwalificatie
2015-2016
't Heukske Overgangsklasse, NTVB Beker Algemeen, NTVB Beker OV Klasse, NTVB Beker Kwalificatie Poule 2
Kicker Dream-Boys Zomercompetitie 2016 Poule B
2014-2015
't Heukske 1A, Challenge Cup poule B, Beker, Beker eerste klasse, Zomercompetitie Poule D
2013-2014
't Heukske Overgangsklasse, Challenge Cup poule A2, Beker, Beker overgangsklasse
2012-2013
't Heukske Ereklasse, Beker
Heukske Challenge Cup poule 3, Challenge Cup Finale poule 2
2011-2012
't Heukske Topklasse B
2010-2011
Heukske Overgangs klasse
2009-2010
Heukske Overgangs klasse
 
Laatste Enkelspel
Datum Speler Speler Uitslag
16.05.2019
SBZL Seizoen 2
2. Speeldag
Slegers, Luvic
Old Stars
Gobbels, Rob
Raodhoes Warriors
Verlies
02.05.2019
SBZL Seizoen 2
1. Speeldag
Slegers, Luvic
Old Stars
de Visscher, Kevin
Dingus
Winst
11.04.2019
SBZL Seizoen 1
6. Speeldag
Slegers, Luvic
Raodhoes Warriors
Meisters, Horst
Old Stars
Verlies
28.03.2019
SBZL Seizoen 1
5. Speeldag
Slegers, Luvic
Raodhoes Warriors
de Visscher, Kevin
Dingus
Winst
17.03.2019
Challenger Tour - 2
Kwart finale Hoofdronde
Slegers, Luvic Moonen, Mike Verlies
17.03.2019
Challenger Tour - 2
4. Ronde Voorronde
Slegers, Luvic Prickaerts, Niels Verlies
17.03.2019
Challenger Tour - 2
3. Ronde Voorronde
Slegers, Luvic Bemelmans, Donee Winst
17.03.2019
Challenger Tour - 2
2. Ronde Voorronde
Slegers, Luvic Gobbels, Rob Winst
14.03.2019
SBZL Seizoen 1
4. Speeldag
Slegers, Luvic
Raodhoes Warriors
Starren, Amber
De Bekker
Verlies
17.01.2019
SBZL Seizoen 1
1. Speeldag
Slegers, Luvic
Raodhoes Warriors
Starren, Amber
De Bekker
Verlies
08.12.2018
ITSF Pro Tour
Finale Extra ronde
Slegers, Luvic Camp op den, Shem Verlies
08.12.2018
ITSF Pro Tour
Halve finale Extra ronde
Slegers, Luvic Nijmeijer, Lianne Winst
08.12.2018
ITSF Pro Tour
Kwart finale Extra ronde
Slegers, Luvic Strijkel, Gilles Winst
24.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
6. Ronde Voorronde
Slegers, Luvic Moenen, Jose Winst
24.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
5. Ronde Voorronde
Slegers, Luvic Kutaydin, Jeroen Verlies
24.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
4. Ronde Voorronde
Slegers, Luvic Meisters, Horst Verlies
24.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
3. Ronde Voorronde
Slegers, Luvic Bodewes, Boudewijn Gelijkspel
24.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
2. Ronde Voorronde
Slegers, Luvic Dijkstra, Harmen Winst
24.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
1. Ronde Voorronde
Slegers, Luvic Eenbergen, Ton Verlies
27.05.2018
N.T.L
6. Speeldag
Slegers, Luvic
Raodhoes Warriors
Jongen, Kay
de Bekker 2
Gelijkspel
 
Laatste Dubbelspel
Datum Speler Speler Uitslag
16.05.2019
SBZL Seizoen 2
2. Speeldag
Kuhtreiber, Frank / Slegers, Luvic
Old Stars
Sijben, John / Hoffmann, Markus
Raodhoes Warriors
Winst
10.05.2019
ZOH Overgangsklasse
26. Speeldag
Gobbels, Rob / Slegers, Luvic
't Heukske 1
Smeets, Michel / Surma, Joep
Pipo Boys 1
Winst
02.05.2019
SBZL Seizoen 2
1. Speeldag
Meisters, Horst / Slegers, Luvic
Old Stars
Klunder, Roger / Maes, Nathan
Dingus
Winst
02.05.2019
SBZL Seizoen 2
1. Speeldag
Kuhtreiber, Frank / Slegers, Luvic
Old Stars
Maes, Nathan / Gielis, Chris
Dingus
Winst
02.05.2019
SBZL Seizoen 2
1. Speeldag
Slegers, Luvic / Franssen, Jo
Old Stars
de Visscher, Kevin / Moonen, Bjorn
Dingus
Winst
19.04.2019
ZOH Overgangsklasse
25. Speeldag
Slegers, Luvic / Rouschop, Hans
't Heukske 1
Aarts, Philip / Meijers, Guij
De Jokers 1
Winst
12.04.2019
ZOH Overgangsklasse
24. Speeldag
Rouschop, Hans / Slegers, Luvic
't Heukske 1
Smeets, Johnny / Abels, Twan
't Tepke 1
Verlies
11.04.2019
SBZL Seizoen 1
6. Speeldag
Gobbels, Rob / Slegers, Luvic
Raodhoes Warriors
Meisters, Horst / Kuhtreiber, Frank
Old Stars
Verlies
11.04.2019
SBZL Seizoen 1
6. Speeldag
Gobbels, Rob / Slegers, Luvic
Raodhoes Warriors
Kuhtreiber, Frank / Meisters, Horst
Old Stars
Verlies
28.03.2019
SBZL Seizoen 1
5. Speeldag
Hoffmann, Markus / Slegers, Luvic
Raodhoes Warriors
de Visscher, Kevin / Maes, Nathan
Dingus
Verlies
28.03.2019
SBZL Seizoen 1
5. Speeldag
Gobbels, Rob / Slegers, Luvic
Raodhoes Warriors
Klunder, Roger / Maes, Nathan
Dingus
Winst
17.03.2019
Challenger Tour - 2
Plaats 3 Hoofdronde
Kerkhof, van de, Rens / Slegers, Luvic Hermans, Twan / Dost, Mark Verlies
17.03.2019
Challenger Tour - 2
Halve finale Hoofdronde
Kerkhof, van de, Rens / Slegers, Luvic Prickaerts, Niels / Moonen, Mike Verlies
17.03.2019
Challenger Tour - 2
Kwart finale Hoofdronde
Kerkhof, van de, Rens / Slegers, Luvic Wijers Sauren, Mechtilde / Starren, Amber Winst
17.03.2019
Challenger Tour - 2
5. Ronde Voorronde
Kerkhof, van de, Rens / Slegers, Luvic Nabuurs, Jeroen / Roodhorst, Emile Verlies
17.03.2019
Challenger Tour - 2
4. Ronde Voorronde
Kerkhof, van de, Rens / Slegers, Luvic Prickaerts, Niels / Moonen, Mike Verlies
17.03.2019
Challenger Tour - 2
3. Ronde Voorronde
Kerkhof, van de, Rens / Slegers, Luvic Hoffmann, Markus / Camp op den, Shem Winst
17.03.2019
Challenger Tour - 2
1. Ronde Voorronde
Kerkhof, van de, Rens / Slegers, Luvic Bemelmans, Donee / Franssen, Jo Winst
15.03.2019
ZOH Overgangsklasse
21. Speeldag
Koch, Manfred / Slegers, Luvic
't Heukske 1
Sulman, Marco / Janssen, Richard
't Trefpunt 1
Verlies
14.03.2019
SBZL Seizoen 1
4. Speeldag
Gobbels, Rob / Slegers, Luvic
Raodhoes Warriors
Starren, Amber / Wijers Sauren, Mechtilde
De Bekker
Verlies
08.03.2019
ZOH Beker Overgangsklasse
2. Ronde
Ben van der, Pascal / Slegers, Luvic
't Heukske 1
Reubsaet, Eddy / Stevens, Jurgen
De Bekker 1
Verlies
22.02.2019
ZOH Overgangsklasse
20. Speeldag
Rouschop, Hans / Slegers, Luvic
't Heukske 1
Holshuysen, Jo / Jacobs, Robert
D'r Bok 1
Verlies
15.02.2019
ZOH Overgangsklasse
19. Speeldag
Slegers, Luvic / Gobbels, Rob
't Heukske 1
Moenen, Jose / Wilders, Patrick
De Komiek 1
Winst
14.02.2019
SBZL Seizoen 1
3. Speeldag
Gobbels, Rob / Slegers, Luvic
Raodhoes Warriors
Meisters, Horst / Vaessen, Peter
Old Stars
Verlies
08.02.2019
ZOH Overgangsklasse
18. Speeldag
Ben van der, Pascal / Slegers, Luvic
't Heukske 1
Max, Joep / Haan, John
Fauquemont 1
Winst
01.02.2019
ZOH Overgangsklasse
17. Speeldag
Gobbels, Rob / Slegers, Luvic
't Heukske 1
Feller, Richard / Derhaag, Thei
The Eagles 1
Gelijkspel
31.01.2019
SBZL Seizoen 1
2. Speeldag
Koch, Manfred / Slegers, Luvic
Raodhoes Warriors
Bemelmans, Donee / Maes, Nathan
Dingus
Verlies
25.01.2019
ZOH Beker
2. Ronde
Slegers, Luvic / Ben van der, Pascal
't Heukske 1
Theunissen, Marcel / Conjour, William
De Poart 1
Verlies
19.01.2019
Challenger Tour - 1
Kwart finale Hoofdronde
Meisters, Horst / Slegers, Luvic Prickaerts, Niels / Moonen, Mike Verlies
19.01.2019
Challenger Tour - 1
7. Ronde Voorronde
Meisters, Horst / Slegers, Luvic Coenen, Davy / Hoffmann, Markus Winst
19.01.2019
Challenger Tour - 1
6. Ronde Voorronde
Meisters, Horst / Slegers, Luvic Hanssen, Rick / Kutaydin, Jeroen Verlies
19.01.2019
Challenger Tour - 1
5. Ronde Voorronde
Meisters, Horst / Slegers, Luvic Dost, Mark / Hermans, Twan Verlies
19.01.2019
Challenger Tour - 1
3. Ronde Voorronde
Meisters, Horst / Slegers, Luvic Ubachs, Junior / Camp op den, Shem Verlies
19.01.2019
Challenger Tour - 1
2. Ronde Voorronde
Meisters, Horst / Slegers, Luvic Vaessen, Peter / Franssen, Jo Winst
19.01.2019
Challenger Tour - 1
1. Ronde Voorronde
Meisters, Horst / Slegers, Luvic Prickaerts, Niels / Moonen, Mike Verlies
18.01.2019
ZOH Overgangsklasse
16. Speeldag
Slegers, Luvic / Ben van der, Pascal
't Heukske 1
Andriolo, Ralph / Wersch van, Hub
Blauw Wit'62 2
Verlies
17.01.2019
SBZL Seizoen 1
1. Speeldag
Slegers, Luvic / Coenen, Davy
Raodhoes Warriors
Gelissen, Michelle / Weijzen, Ben
De Bekker
Verlies
11.01.2019
ZOH Overgangsklasse
15. Speeldag
Slegers, Luvic / Ben van der, Pascal
't Heukske 1
Michels, Frits / Meer van der, Wil
Fratelli 1
Verlies
04.01.2019
ZOH Overgangsklasse
14. Speeldag
Slegers, Luvic / Ben van der, Pascal
't Heukske 1
Franssen, Jo / Vonken, Wim
Smidter Boys 1
Winst
14.12.2018
ZOH Overgangsklasse
13. Speeldag
Koch, Manfred / Slegers, Luvic
't Heukske 1
Hertogs, Loed / Hoeksma, Hein
Pipo Boys 1
Winst
09.12.2018
ITSF Pro Tour
Achtste finale Hoofdronde
Slegers, Luvic / Gobbels, Rob Prickaerts, Niels / Franssen, Ricardo Verlies
09.12.2018
ITSF Pro Tour
4. Ronde Voorronde
Slegers, Luvic / Gobbels, Rob Gelissen, Michelle / Nijmeijer, Lianne Winst
09.12.2018
ITSF Pro Tour
1. Ronde Voorronde
Slegers, Luvic / Gobbels, Rob Meisters, Horst / Lorrie, Leslie Verlies
08.12.2018
ITSF Pro Tour
6. Ronde Voorronde
Gobbels, Rob / Slegers, Luvic Bemelmans, Donee / Keijenberg, Ramon Verlies
08.12.2018
ITSF Pro Tour
4. Ronde Voorronde
Gobbels, Rob / Slegers, Luvic Winters, Sander / Sanchez Fernandez, Arturo Verlies
08.12.2018
ITSF Pro Tour
2. Ronde Voorronde
Gobbels, Rob / Slegers, Luvic Starren, Amber / Wijers Sauren, Mechtilde Verlies
08.12.2018
ITSF Pro Tour
1. Ronde Voorronde
Gobbels, Rob / Slegers, Luvic Schijndel, van, Thijs / Chamuleau, Raoul Verlies
07.12.2018
ZOH Overgangsklasse
12. Speeldag
Slegers, Luvic / Ben van der, Pascal
't Heukske 1
Daenen, Alex / Boelen, Rob
De Jokers 1
Verlies
23.11.2018
ZOH Overgangsklasse
11. Speeldag
Ben van der, Pascal / Slegers, Luvic
't Heukske 1
Webers, Frans / Smeets, Johnny
't Tepke 1
Winst
16.11.2018
ZOH Overgangsklasse
10. Speeldag
Gobbels, Rob / Slegers, Luvic
't Heukske 1
Weijzen, Ben / Reubsaet, Eddy
De Bekker 1
Verlies
09.11.2018
ZOH Overgangsklasse
9. Speeldag
Slegers, Luvic / Koch, Manfred
't Heukske 1
Vincken, Vincent / Velthuizen, Wim
De Rode Ridder 1
Gelijkspel
02.11.2018
ZOH Overgangsklasse
8. Speeldag
Ben van der, Pascal / Slegers, Luvic
't Heukske 1
Eykenboom, Wiel / Rembosz, Men
't Trefpunt 1
Winst
12.10.2018
ZOH Beker
1. Ronde
Slegers, Luvic / Ben van der, Pascal
't Heukske 1
Grissen, Bert / Schaeks, Jos
Bouwerwei 1
Winst
06.10.2018
NTVB Challenger Prinsenbeek
Achtste finale Hoofdronde
Gelissen, Michelle / Slegers, Luvic Krop, Jeffrey / Sanchez Fernandez, Arturo Verlies
06.10.2018
NTVB Challenger Prinsenbeek
5. Ronde Voorronde
Gelissen, Michelle / Slegers, Luvic Kruijer, Sven / Strijkel, Gilles Gelijkspel
06.10.2018
NTVB Challenger Prinsenbeek
4. Ronde Voorronde
Gelissen, Michelle / Slegers, Luvic Van Der Meer, Anne Jan / Leu, Gunnar Verlies
06.10.2018
NTVB Challenger Prinsenbeek
3. Ronde Voorronde
Gelissen, Michelle / Slegers, Luvic Kerkhof, van de, Rens / Roodhorst, Emile Verlies
06.10.2018
NTVB Challenger Prinsenbeek
Achtste finale Hoofdronde
Gelissen, Michelle / Slegers, Luvic Van Der Meer, Anne Jan / Leu, Gunnar Verlies
05.10.2018
ZOH Overgangsklasse
6. Speeldag
Ben van der, Pascal / Slegers, Luvic
't Heukske 1
Walthouwer, Sascha / Lejeune, John
De Komiek 1
Winst
21.09.2018
ZOH Overgangsklasse
4. Speeldag
Slegers, Luvic / Ben van der, Pascal
't Heukske 1
Wijers, Jos / Wijers Sauren, Mechtilde
The Eagles 1
Gelijkspel
07.09.2018
ZOH Overgangsklasse
2. Speeldag
Slegers, Luvic / Rouschop, Hans
't Heukske 1
Heuser, Tobias / Gelissen, Jean
Fratelli 1
Verlies
31.08.2018
ZOH Overgangsklasse
1. Speeldag
Slegers, Luvic / Rouschop, Hans
't Heukske 1
Voncken, Frans / Vonken, Wim
Smidter Boys 1
Winst
23.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
5. Ronde Voorronde
Slegers, Luvic / Gobbels, Rob Dijkstra, Harmen / Bodewes, Boudewijn Verlies
23.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
4. Ronde Voorronde
Slegers, Luvic / Gobbels, Rob Senden, Piet / Meisters, Horst Verlies
23.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
2. Ronde Voorronde
Slegers, Luvic / Gobbels, Rob Bhattoe, Vijay / Syed, Qaiser Verlies
23.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
1. Ronde Voorronde
Slegers, Luvic / Gobbels, Rob Smeets, Rowan / Ramaekers, Bryan Gelijkspel
27.05.2018
N.T.L
Plaats 7-8
Slegers, Luvic / Gobbels, Rob
Raodhoes Warriors
Eenbergen, Ton / Horen, van, Erik
't Allegaartje
Verlies
27.05.2018
N.T.L
Plaats 5-8
Gelissen, Michelle / Slegers, Luvic
Raodhoes Warriors
Van Der Meer, Anne Jan / Bosma, Frank
Club Foos
Verlies
27.05.2018
N.T.L
Plaats 5-8
Gobbels, Rob / Slegers, Luvic
Raodhoes Warriors
Lorrie, Leslie / Kruijer, Sven
Club Foos
Gelijkspel
27.05.2018
N.T.L
7. Speeldag
Wijers, Jos / Slegers, Luvic
Raodhoes Warriors
Bodewes, Boudewijn / Kruijer, Sven
Club Foos
Verlies
27.05.2018
N.T.L
7. Speeldag
Gelissen, Michelle / Slegers, Luvic
Raodhoes Warriors
Kruijer, Sven / Lorrie, Leslie
Club Foos
Verlies
27.05.2018
N.T.L
6. Speeldag
Slegers, Luvic / Gobbels, Rob
Raodhoes Warriors
Ubachs, Junior / Franssen, Jo
de Bekker 2
Gelijkspel
26.05.2018
N.T.L
5. Speeldag
Slegers, Luvic / Starren, Amber
Raodhoes Warriors
Otten, Yuri / Dijk van, Jeroen
Brab. Branieschoppers
Verlies
26.05.2018
N.T.L
5. Speeldag
Slegers, Luvic / Gobbels, Rob
Raodhoes Warriors
Roodhorst, Emile / Dijk van, Jeroen
Brab. Branieschoppers
Verlies
26.05.2018
N.T.L
4. Speeldag
Koch, Manfred / Slegers, Luvic
Raodhoes Warriors
Graaf, de, Sjon / Maes, Michael
't Allegaartje
Verlies
26.05.2018
N.T.L
3. Speeldag
Slegers, Luvic / Gobbels, Rob
Raodhoes Warriors
Manai, Imed / Schijndel, van, Thijs
Randstad
Verlies
26.05.2018
N.T.L
2. Speeldag
Wijers, Jos / Slegers, Luvic
Raodhoes Warriors
Senden, Piet / Boersma, Maurice
de Hakkers
Verlies
26.05.2018
N.T.L
2. Speeldag
Wijers Sauren, Mechtilde / Slegers, Luvic
Raodhoes Warriors
Habets, Henk / Starren, Roy
de Hakkers
Verlies
26.05.2018
N.T.L
1. Speeldag
Gobbels, Rob / Slegers, Luvic
Raodhoes Warriors
Eliaerts, Randy / Kutaydin, Jeroen
de Bekker 1
Gelijkspel
11.05.2018
ZOH Overgangsklasse
26. Speeldag
Ben van der, Pascal / Slegers, Luvic
't Heukske 1
Pinxt, Patrick / Wolters, Roel
Oost Eijsden 1
Verlies
04.05.2018
ZOH Overgangsklasse
25. Speeldag
Koch, Manfred / Slegers, Luvic
't Heukske 1
Daenen, Alex / Meijers, Guij
De Jokers 1
Verlies
20.04.2018
ZOH Overgangsklasse
24. Speeldag
Ben van der, Pascal / Slegers, Luvic
't Heukske 1
Heidendaal, Ger / Seetsen, Menno
't Tepke 1
Winst
14.04.2018
Open Dubbel
6. Ronde 2. Extra ronde
Slegers, Luvic / Gobbels, Rob Gelissen, Michelle / Starren, Amber Verlies
14.04.2018
Open Dubbel
5. Ronde 2. Extra ronde
Slegers, Luvic / Gobbels, Rob Krop, Jeffrey / Saturnino, Renato Verlies
14.04.2018
Open Dubbel
3. Ronde 2. Extra ronde
Slegers, Luvic / Gobbels, Rob Franssen, Fer / Smetsers, Wim Winst
14.04.2018
Open Dubbel
Halve finale Extra ronde
Slegers, Luvic / Gobbels, Rob Nijmeijer, Lianne / Kruijer, Sven Verlies
14.04.2018
Open Dubbel
Kwart finale Extra ronde
Slegers, Luvic / Gobbels, Rob Graaf, de, Sjon / Vissers, Erik Winst
13.04.2018
ZOH Overgangsklasse
23. Speeldag
Slegers, Luvic / Ben van der, Pascal
't Heukske 1
Rembosz, Men / Stams, Ed
't Trefpunt 1
Winst
07.04.2018
MultiTable de Bekker
4. Ronde 2. Extra ronde
Camp op den, Shem / Slegers, Luvic Horen, van, Erik / Horen, van, Jack Verlies
07.04.2018
MultiTable de Bekker
Plaats 3 Extra ronde
Camp op den, Shem / Slegers, Luvic Ubachs, Junior / Vaessen, Peter Winst
07.04.2018
MultiTable de Bekker
Halve finale Extra ronde
Camp op den, Shem / Slegers, Luvic Wijers Sauren, Mechtilde / Starren, Amber Verlies
06.04.2018
ZOH Overgangsklasse
22. Speeldag
Slegers, Luvic / Koch, Manfred
't Heukske 1
Wagenveld van, Kevin / Knops, Andre
Smidter Boys 1
Winst
23.03.2018
ZOH Overgangsklasse
21. Speeldag
Slegers, Luvic / Koch, Manfred
't Heukske 1
Stalmans, Louis / Schmitz, Sven
D'r Bok 1
Winst
16.03.2018
ZOH Overgangsklasse
20. Speeldag
Nijsten, Pascal / Slegers, Luvic
't Heukske 1
Breemen, Tony / Jacquemont, Jos
Oud Zumpelveld 1
Verlies
02.03.2018
ZOH Overgangsklasse
19. Speeldag
Nijsten, Pascal / Slegers, Luvic
't Heukske 1
Bucks, Hans / Marks, Rene
The Eagles 1
Verlies
02.02.2018
ZOH Overgangsklasse
17. Speeldag
Slegers, Luvic / Ben van der, Pascal
't Heukske 1
Ras, Lou / Winkens, Peter
Fauquemont 1
Verlies
26.01.2018
ZOH Overgangsklasse
16. Speeldag
Ben van der, Pascal / Slegers, Luvic
't Heukske 1
Michels, Frits / Peters, Johnny
Im Weissen Rossl 1
Winst
20.01.2018
Open Dubbel
5. Ronde Voorronde
Slegers, Luvic / Gobbels, Rob Kruijer, Sven / Nijmeijer, Lianne Gelijkspel
20.01.2018
Open Dubbel
4. Ronde Voorronde
Slegers, Luvic / Gobbels, Rob Krop, Jeffrey / Van Der Meer, Anne Jan Gelijkspel
20.01.2018
Open Dubbel
3. Ronde Voorronde
Slegers, Luvic / Gobbels, Rob Van Dam, Bart / Ouweleen, Kim Verlies
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)