Speler > Sijben, John

Sijben, John

 
Informatie
Categorie: Senioren
Ranking: Master
Vereniging: 't Heukske
Organisatie: Zuid Oost Hoek
Nationale Spelersnr.: 5605
 
Deelnemers
Toernooi Plaats Discipline Datum Plaats Meldungen
2017-2018
Bondskoppel Kampioenschappen Trim Bourgogne - Landgraaf Overgangsklasse Vr., 08.12.2017 3 3
 
Discipline
Team Competites
2020-2021
Heukske 1 ZOH Hoofdklasse
Raodhoes Warriors SBZL
2019-2020
't Heukske 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
Raodhoes Warriors SBZL Seizoen 3
2018-2019
't Heukske 1 ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse
Raodhoes Warriors SBZL Seizoen 2
2017-2018
't Heukske 1 ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse
2016-2017
't Heukske Ere Afdeling, NTVB Algemene Bekerronde, NTVB Beker Kwalificatie
2015-2016
't Heukske Overgangsklasse, NTVB Beker Algemeen, NTVB Beker OV Klasse, NTVB Beker Kwalificatie Poule 2
Kicker Dream-Boys Zomercompetitie 2016 Poule B
2014-2015
't Heukske 1A, Challenge Cup poule B, Beker, Beker eerste klasse
2013-2014
't Heukske Overgangsklasse, Challenge Cup poule A2, Beker, Beker overgangsklasse
2012-2013
't Heukske Ereklasse, Beker
Heukske Challenge Cup poule 3, Challenge Cup Finale poule 2
2011-2012
't Heukske Topklasse B
2010-2011
Heukske Overgangs klasse
2009-2010
Heukske Overgangs klasse
 
Laatste Enkelspel
Datum Speler Speler Resultaat
22.08.2019
SBZL Seizoen 2
9. Speeldag
Sijben, John
Raodhoes Warriors
Standaert, Christophe
Boem Kartoffels
Winst
 
Laatste Dubbelspel
Datum Speler Speler Resultaat
25.09.2020
ZOH Hoofdklasse
2. Speeldag
Lemmens, Jim / Sijben, John
Heukske 1
Senden, Jim / Raukema van, Folkert
De Bekker 2
Winst
14.02.2020
ZOH Hoofdklasse
19. Speeldag
Lemmens, Jim / Sijben, John
't Heukske 1
Spijkers, John / Franssen, Fer
In de Vrie 1
Verlies
17.01.2020
ZOH Hoofdklasse
16. Speeldag
Sijben, John / Lemmens, Jim
't Heukske 1
Pinxt, Patrick / Feijs, Egbert
Oost Eijsden 1
Winst
10.01.2020
ZOH Hoofdklasse
15. Speeldag
Lemmens, Jim / Sijben, John
't Heukske 1
Biermans, Yves / Wollgens, Thomas
De Hakkers 1
Verlies
13.12.2019
ZOH Hoofdklasse
13. Speeldag
Lemmens, Jim / Sijben, John
't Heukske 1
Bartels, Danny / Bentivoglio, Giuliano
De Capucijn 1
Winst
06.12.2019
ZOH Hoofdklasse
12. Speeldag
Lemmens, Jim / Sijben, John
't Heukske 1
Jus, Eddo / Roberts, Iwan
De Capucijn 2
Gelijkspel
22.11.2019
ZOH Hoofdklasse
11. Speeldag
Lemmens, Jim / Sijben, John
't Heukske 1
Bleijlevens, Jean / Smeets, Rico
Blauw Wit'62 1
Winst
15.11.2019
ZOH Hoofdklasse
3. Speeldag
Lemmens, Jim / Sijben, John
't Heukske 1
Mertens, Ralf / Remmers, Patrick
Oost Eijsden 1
Gelijkspel
08.11.2019
ZOH Hoofdklasse
9. Speeldag
Lemmens, Jim / Sijben, John
't Heukske 1
Aruvaino, Henk / Dautzenberg, Leon
D'r Prick 1
Winst
01.11.2019
ZOH Hoofdklasse
8. Speeldag
Lemmens, Jim / Sijben, John
't Heukske 1
Locorotondo, Franco / Senden, Dave
De Kroeg 1
Verlies
25.10.2019
ZOH Hoofdklasse
7. Speeldag
Sijben, John / Lemmens, Jim
't Heukske 1
Bremmers, Jo / Janssen, Danny
Oude Heide 1
Verlies
11.10.2019
ZOH Beker
1. Ronde
Lemmens, Jim / Sijben, John
't Heukske 1
Verheesen, Marco / Somers, Robert
Dingus 2
Winst
04.10.2019
ZOH Hoofdklasse
6. Speeldag
Lemmens, Jim / Sijben, John
't Heukske 1
Visser de, Ton / Ruyters, Kim
In de Vrie 1
Winst
20.09.2019
ZOH Hoofdklasse
4. Speeldag
Lemmens, Jim / Sijben, John
't Heukske 1
Bartholome, Thom / Verheijden, Yvo
A Gen Baan 1
Verlies
06.09.2019
ZOH Hoofdklasse
2. Speeldag
Lemmens, Jim / Sijben, John
't Heukske 1
Kuhtreiber, Frenk / Starren, Elroy
De Hakkers 1
Verlies
22.08.2019
SBZL Seizoen 2
9. Speeldag
Sijben, John / Hoffmann, Markus
Raodhoes Warriors
Eeraerts, Jaimy / Segal, Nasja
Boem Kartoffels
Verlies
22.08.2019
SBZL Seizoen 2
9. Speeldag
Sijben, John / Koch, Manfred
Raodhoes Warriors
Standaert, Christophe / Misotten, Nele
Boem Kartoffels
Verlies
16.05.2019
SBZL Seizoen 2
2. Speeldag
Sijben, John / Hoffmann, Markus
Raodhoes Warriors
Kuhtreiber, Frenk / Slegers, Luvic
Old Stars
Verlies
16.05.2019
SBZL Seizoen 2
2. Speeldag
Camp op den, Shem / Sijben, John
Raodhoes Warriors
Meisters, Horst / Kuhtreiber, Frenk
Old Stars
Verlies
10.05.2019
ZOH Overgangsklasse
26. Speeldag
Lemmens, Jim / Sijben, John
't Heukske 1
Hertogs, Loed / Boogaart, van den, Jan
Pipo Boys 1
Winst
26.04.2019
ZOH Overgangsklasse
22. Speeldag
Sijben, John / Lemmens, Jim
't Heukske 1
Ruyters, Kim / Spijkers, John
De Rode Ridder 1
Winst
12.04.2019
ZOH Overgangsklasse
24. Speeldag
Sijben, John / Ben van der, Pascal
't Heukske 1
Vries de, Henry / Heidendaal, Ger
't Tepke 1
Winst
05.04.2019
ZOH Overgangsklasse
23. Speeldag
Lemmens, Jim / Sijben, John
't Heukske 1
Reubsaet, Eddy / Weijzen, Ben
De Bekker 1
Verlies
08.03.2019
ZOH Beker Overgangsklasse
2. Ronde
Lemmens, Jim / Sijben, John
't Heukske 1
Camp op den, Michel / Conjour, Thei
De Bekker 1
Winst
22.02.2019
ZOH Overgangsklasse
20. Speeldag
Sijben, John / Lemmens, Jim
't Heukske 1
Schmitz, Sven / Harenczyk, Roman
D'r Bok 1
Winst
15.02.2019
ZOH Overgangsklasse
19. Speeldag
Lemmens, Jim / Sijben, John
't Heukske 1
Lahaije, Johan / Stevens, Richard
De Komiek 1
Verlies
08.02.2019
ZOH Overgangsklasse
18. Speeldag
Sijben, John / Lemmens, Jim
't Heukske 1
Libens, Jack / Haegmans, John
Fauquemont 1
Verlies
01.02.2019
ZOH Overgangsklasse
17. Speeldag
Sijben, John / Lemmens, Jim
't Heukske 1
Bremmers, Ger / Bergman, Pieter
The Eagles 1
Winst
25.01.2019
ZOH Beker
2. Ronde
Lemmens, Jim / Sijben, John
't Heukske 1
Frusch, Roger / Frusch, Jos
De Poart 1
Verlies
18.01.2019
ZOH Overgangsklasse
16. Speeldag
Lemmens, Jim / Sijben, John
't Heukske 1
Seroo, Lei / Geurts, Sjaak
Blauw Wit'62 2
Winst
11.01.2019
ZOH Overgangsklasse
15. Speeldag
Camp op den, Tim / Sijben, John
't Heukske 1
Dohmen, Coen / Franiczek, Wiel
Fratelli 1
Winst
04.01.2019
ZOH Overgangsklasse
14. Speeldag
Lemmens, Jim / Sijben, John
't Heukske 1
Can van, Joost / Groll, Jens
Smidter Boys 1
Gelijkspel
07.12.2018
ZOH Overgangsklasse
12. Speeldag
Sijben, John / Lemmens, Jim
't Heukske 1
Budy, Ralf / Daemen, Niels
De Jokers 1
Verlies
23.11.2018
ZOH Overgangsklasse
11. Speeldag
Lemmens, Jim / Sijben, John
't Heukske 1
Vries de, Henry / Koerts, Jakub
't Tepke 1
Winst
16.11.2018
ZOH Overgangsklasse
10. Speeldag
Sijben, John / Lemmens, Jim
't Heukske 1
Henquet, Fer / Strikker, Maurice
De Bekker 1
Winst
09.11.2018
ZOH Overgangsklasse
9. Speeldag
Lemmens, Jim / Sijben, John
't Heukske 1
Dijk van, Ricky / Ruyters, Kim
De Rode Ridder 1
Verlies
02.11.2018
ZOH Overgangsklasse
8. Speeldag
Sijben, John / Lemmens, Jim
't Heukske 1
Stams, Ed / Janssen, Richard
't Trefpunt 1
Winst
26.10.2018
ZOH Overgangsklasse
7. Speeldag
Lemmens, Jim / Sijben, John
't Heukske 1
Sangers, Rene / Jacobs, Robert
D'r Bok 1
Winst
28.09.2018
ZOH Overgangsklasse
5. Speeldag
Lemmens, Jim / Sijben, John
't Heukske 1
Essers, Maurice / Winkens, Peter
Fauquemont 1
Gelijkspel
21.09.2018
ZOH Overgangsklasse
4. Speeldag
Lemmens, Jim / Sijben, John
't Heukske 1
Bergman, Pieter / Bremmers, Ger
The Eagles 1
Winst
14.09.2018
ZOH Overgangsklasse
3. Speeldag
Sijben, John / Lemmens, Jim
't Heukske 1
Andriolo, Ralph / Theunissen, Maurice
Blauw Wit'62 2
Winst
07.09.2018
ZOH Overgangsklasse
2. Speeldag
Lemmens, Jim / Sijben, John
't Heukske 1
Dohmen, Coen / Franiczek, Wiel
Fratelli 1
Verlies
31.08.2018
ZOH Overgangsklasse
1. Speeldag
Lemmens, Jim / Sijben, John
't Heukske 1
Can van, Joost / Franssen, Bjorn
Smidter Boys 1
Verlies
11.05.2018
ZOH Overgangsklasse
26. Speeldag
Lemmens, Jim / Sijben, John
't Heukske 1
Partouns, Cyriel / Vanhingel, Dominic
Oost Eijsden 1
Winst
04.05.2018
ZOH Overgangsklasse
25. Speeldag
Lemmens, Jim / Sijben, John
't Heukske 1
Aarts, Philip / Doorn van, Hai
De Jokers 1
Winst
20.04.2018
ZOH Overgangsklasse
24. Speeldag
Lemmens, Jim / Sijben, John
't Heukske 1
Odekerken, Lor / Vries de, Henry
't Tepke 1
Winst
13.04.2018
ZOH Overgangsklasse
23. Speeldag
Lemmens, Jim / Sijben, John
't Heukske 1
Eggen, Jo / Eykenboom, Wiel
't Trefpunt 1
Winst
06.04.2018
ZOH Overgangsklasse
22. Speeldag
Lemmens, Jim / Sijben, John
't Heukske 1
Crombach, Jeroen / Peltzer, Jan
Smidter Boys 1
Winst
30.03.2018
ZOH Beker Overgangsklasse
3. Ronde
Lemmens, Jim / Sijben, John
't Heukske 1
Stalmans, Louis / Schmitz, Sven
D'r Bok 1
Winst
16.03.2018
ZOH Overgangsklasse
20. Speeldag
Lemmens, Jim / Sijben, John
't Heukske 1
Jorissen, Jos / Leerschen, Hans
Oud Zumpelveld 1
Winst
02.03.2018
ZOH Overgangsklasse
19. Speeldag
Lemmens, Jim / Sijben, John
't Heukske 1
Bremmers, Ger / Bergman, Pieter
The Eagles 1
Gelijkspel
23.02.2018
ZOH Overgangsklasse
18. Speeldag
Sijben, John / Lemmens, Jim
't Heukske 1
Reulings, Alex / Offermans, Jo
D'r Springbron 1
Verlies
02.02.2018
ZOH Overgangsklasse
17. Speeldag
Lemmens, Jim / Sijben, John
't Heukske 1
Kessen, Peter / Reinders, Ger
Fauquemont 1
Winst
26.01.2018
ZOH Overgangsklasse
16. Speeldag
Lemmens, Jim / Sijben, John
't Heukske 1
Labruzzo, Marcello / Franiczek, Wiel
Im Weissen Rossl 1
Gelijkspel
19.01.2018
ZOH Beker
3. Ronde
Lemmens, Jim / Sijben, John
't Heukske 1
Packbeers, Wim / Koerts, Jakub
't Tepke 1
Winst
12.01.2018
ZOH Overgangsklasse
15. Speeldag
Lemmens, Jim / Sijben, John
't Heukske 1
Fransen, Antwan / Ploumen, Luuk
Pipo Boys 1
Winst
05.01.2018
ZOH Overgangsklasse
14. Speeldag
Lemmens, Jim / Sijben, John
't Heukske 1
Lardinois, Erik / Schielen, Marco
Blauw Wit'62 2
Winst
22.12.2017
ZOH Overgangsklasse
13. Speeldag
Lemmens, Jim / Sijben, John
't Heukske 1
Stassen, Rob / Kools, Alain
Oost Eijsden 1
Winst
15.12.2017
ZOH Overgangsklasse
12. Speeldag
Lemmens, Jim / Sijben, John
't Heukske 1
Daenen, Alex / Boelen, Rob
De Jokers 1
Winst
01.12.2017
ZOH Overgangsklasse
11. Speeldag
Lemmens, Jim / Sijben, John
't Heukske 1
Vries de, Henry / Koerts, Jakub
't Tepke 1
Verlies
17.11.2017
ZOH Beker
2. Ronde
Lemmens, Jim / Sijben, John
't Heukske 1
Naranjo, Juan / Vanaschen, Antoine
D'r Koffereck 1
Verlies
10.11.2017
ZOH Overgangsklasse
9. Speeldag
Lemmens, Jim / Sijben, John
't Heukske 1
Crombach, Jeroen / Wagenveld van, Kevin
Smidter Boys 1
Winst
03.11.2017
ZOH Overgangsklasse
8. Speeldag
Sijben, John / Lemmens, Jim
't Heukske 1
Harenczyk, Roman / Harenczyk, Ryan
D'r Bok 1
Winst
27.10.2017
ZOH Overgangsklasse
7. Speeldag
Lemmens, Jim / Sijben, John
't Heukske 1
Breemen, Tony / Habets, Ivo
Oud Zumpelveld 1
Winst
13.10.2017
ZOH Overgangsklasse
6. Speeldag
Camp op den, Tim / Sijben, John
't Heukske 1
Bucks, Hans / Marks, Rene
The Eagles 1
Winst
29.09.2017
ZOH Overgangsklasse
5. Speeldag
Sijben, John / Lemmens, Jim
't Heukske 1
Krichel, Rene / Koussen, Rene
D'r Springbron 1
Winst
22.09.2017
ZOH Overgangsklasse
4. Speeldag
Lemmens, Jim / Sijben, John
't Heukske 1
Reumerman, Michel / Breuer, Wiel
Fauquemont 1
Verlies
08.09.2017
ZOH Overgangsklasse
2. Speeldag
Sijben, John / Lemmens, Jim
't Heukske 1
Smeets, Michel / Hoeksma, Hein
Pipo Boys 1
Winst
01.09.2017
ZOH Overgangsklasse
1. Speeldag
Lemmens, Jim / Sijben, John
't Heukske 1
Wersch van, Hub / Andriolo, Ralph
Blauw Wit'62 2
Winst
05.05.2017
Ere Afdeling
18. Speeldag
Lemmens, Jim / Sijben, John
't Heukske
Wishaupt, Glenn / Leonard, Chris
Napoleon
Winst
31.03.2017
Ere Afdeling
16. Speeldag
Lemmens, Jim / Sijben, John
't Heukske
Dijk van, Ricky / Jongen, Kay
De Bekker 1
Verlies
24.03.2017
Ere Afdeling
15. Speeldag
Lemmens, Jim / Sijben, John
't Heukske
Vos, Wim / Thorissen, Jack
De Kroeg 1
Winst
10.03.2017
NTVB Algemene Bekerronde
Kwart finale
Lemmens, Jim / Sijben, John
't Heukske
Jongen, Bas / Ubachs, Junior
De Bekker 1
Verlies
27.01.2017
Ere Afdeling
12. Speeldag
Lemmens, Jim / Sijben, John
't Heukske
Wolfs, Michael / Meijs, Dennis
Oost Eijsden
Winst
13.01.2017
Ere Afdeling
10. Speeldag
Lemmens, Jim / Sijben, John
't Heukske
Driessen, Roger / Beckers, Richard
De Poart
Verlies
06.01.2017
NTVB Beker Kwalificatie
4. Ronde
Lemmens, Jim / Sijben, John
't Heukske
Pinxt, Patrick / Vanhingel, Dominic
Oost Eijsden
Winst
16.12.2016
Ere Afdeling
9. Speeldag
Camp op den, Tim / Sijben, John
't Heukske
Wishaupt, Glenn / Leonard, Chris
Napoleon
Winst
23.11.2016
NTVB Beker Kwalificatie
2. Ronde
Lemmens, Jim / Sijben, John
't Heukske
Verhoeve, Nico / Bouhamed, Karim
De Kroeg 2
Winst
18.11.2016
Ere Afdeling
8. Speeldag
Lemmens, Jim / Sijben, John
't Heukske
Bremmers, Ger / Bergman, Pieter
The Eagles
Winst
11.11.2016
Ere Afdeling
7. Speeldag
Lemmens, Jim / Sijben, John
't Heukske
Otten, Thijs / De Jong, Jeroen
De Bekker 1
Gelijkspel
04.11.2016
Ere Afdeling
6. Speeldag
Lemmens, Jim / Sijben, John
't Heukske
Vromen, Tim / Sozanski, Nico
De Kroeg 1
Gelijkspel
21.10.2016
Ere Afdeling
5. Speeldag
Lemmens, Jim / Sijben, John
't Heukske
Meijers, Patrick / Starren, Elroy
De Hakkers
Verlies
30.09.2016
Ere Afdeling
3. Speeldag
Lemmens, Jim / Sijben, John
't Heukske
Wintjens, Nick / Wolters, Roel
Oost Eijsden
Winst
16.09.2016
Ere Afdeling
2. Speeldag
Lemmens, Jim / Sijben, John
't Heukske
Camp op den, Shem / Weijzen, Ben
De Bekker 2
Verlies
09.09.2016
Ere Afdeling
1. Speeldag
Nijsten, Pascal / Sijben, John
't Heukske
Driessen, Roger / Beckers, Richard
De Poart
Gelijkspel
08.07.2016
Zomercompetitie 2016 Poule B
4. Speeldag
Slegers, Luvic / Sijben, John
Kicker Dream-Boys
Albosevelem, Bahare / Biermans, Niels
Dingus 1
Winst
08.07.2016
Zomercompetitie 2016 Poule B
4. Speeldag
Camp op den, Tim / Sijben, John
Kicker Dream-Boys
Kollard, Kristy / Bartels, Madyson
Dingus 1
Winst
20.05.2016
NTVB Beker OV Klasse
2. Ronde
Sijben, John / Lemmens, Jim
't Heukske
Franiczek, Wiel / Beckers, Rodny
De Kroeg 2
Winst
06.05.2016
Overgangsklasse
20. Speeldag
Lemmens, Jim / Sijben, John
't Heukske
Bremmers, Ger / Bergman, Pieter
The Eagles
Winst
29.04.2016
Overgangsklasse
19. Speeldag
Lemmens, Jim / Sijben, John
't Heukske
Schroyen, Raymond / Franiczek, Wiel
De Kroeg 2
Winst
15.04.2016
Overgangsklasse
18. Speeldag
Lemmens, Jim / Sijben, John
't Heukske
Bakker, Willy / Woug van de, Willy
De Capucijn 1
Winst
18.03.2016
Overgangsklasse
17. Speeldag
Lemmens, Jim / Sijben, John
't Heukske
Vries de, Henry / Wenders, Math
Tepke
Winst
11.03.2016
Overgangsklasse
16. Speeldag
Lemmens, Jim / Sijben, John
't Heukske
Wolfs, Michael / Nijsten, Marco
Oost Eijsden
Winst
04.03.2016
Overgangsklasse
15. Speeldag
Lemmens, Jim / Sijben, John
't Heukske
Bremmers, Ger / Bergman, Pieter
The Eagles
Winst
26.02.2016
NTVB Beker Kwalificatie Poule 2
5. Speeldag
Lemmens, Jim / Sijben, John
't Heukske
Roufs, Sarik / Eurelings, Pascal
't Weverke
Winst
19.02.2016
Overgangsklasse
14. Speeldag
Lemmens, Jim / Sijben, John
't Heukske
Beckers, Rodny / Franiczek, Wiel
De Kroeg 2
Verlies
12.02.2016
Overgangsklasse
13. Speeldag
Lemmens, Jim / Sijben, John
't Heukske
Willems, Victor / Partouns, Harrie
De Capucijn 1
Winst
29.01.2016
Overgangsklasse
12. Speeldag
Ben van der, Pascal / Sijben, John
't Heukske
Senden, Sjef / Wenders, Math
Tepke
Winst
22.01.2016
NTVB Beker Kwalificatie Poule 2
4. Speeldag
Lemmens, Jim / Sijben, John
't Heukske
Smeets, Maurice / Koch, Manfred
de Bekker 3
Winst
15.01.2016
Overgangsklasse
10. Speeldag
Lemmens, Jim / Sijben, John
't Heukske
Bremmers, Ger / Bergman, Pieter
The Eagles
Winst
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)