Speler > Lebon, Dave |
---|
Lebon, Dave |
Informatie |
Categorie: | Heren |
Ranking: | Master |
Vereniging: |
't Brook |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 11012 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | P. | Deelnemers |
---|---|---|
2015-2016 | ||
Rookie | 29 | 49 |
2014-2015 | ||
Semi-Pro | 90 | 146 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | P. | Meldungen |
---|---|---|---|---|---|
2015-2016 | |||||
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 25.03.2016 | 68 | 74 |
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Rookie Dubbel | Vr., 25.03.2016 | 9 | 17 |
2014-2015 | |||||
Nederlandse Kampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 03.04.2015 | 71 | 96 |
Nederlandse Kampioenschappen | Landgraaf | Semi Pro Dubbel | Vr., 03.04.2015 | 17 | 34 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
't Brook 1 | ZOH 1e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2022-2023 | |
't Brook 1 | ZOH 2e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 2e Klasse |
2021-2022 | |
't Brook 1 | ZOH 2e Klasse, ZOH Beker |
2020-2021 | |
't Brook 1 | ZOH 2e klasse |
2019-2020 | |
't Brook 1 | ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2018-2019 | |
't Brook 1 | ZOH 1e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse |
2017-2018 | |
't Brook 1 | ZOH 2e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 2e klasse |
2016-2017 | |
't Brook | ZOH 2A, ZOH Beker, ZOH Beker tweede klasse |
2015-2016 | |
de Dolomiet 2 | Tweede Klasse, NTVB Beker Algemeen, NTVB Beker 2e Klasse, NTVB Beker Kwalificatie Poule 5 |
2014-2015 | |
Dolomiet 1 | 2A, Beker, Beker tweedeklasse, Challenge Cup poule D |
2013-2014 | |
Dolomiet | 1A, Beker, Beker eerste klasse, Challenge Cup poule B3 |
2012-2013 | |
Don Bosco 1 | 2A, Beker |
Don Bosco | Beker tweede klasse |
2011-2012 | |
Don Bosco 1 | 2A |
2010-2011 | |
Don Bosco 2 | 2A |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
22.03.2024 ZOH 1e Klasse 19. Speeldag |
Lebon, Dave
/ Lahaye, Andre 't Brook 1 |
Haan, John
/ Max, Joep De Bulldozers 1 |
Verlies |
05.01.2024 ZOH 1e Klasse 12. Speeldag |
Bogaert van, Frans
/ Lebon, Dave 't Brook 1 |
Bongers, Robin
/ Ronda, Michael Eijsden 3 |
Winst |
08.12.2023 ZOH 1e Klasse 11. Speeldag |
Lahaye, Andre
/ Lebon, Dave 't Brook 1 |
Fransen, Antwan
/ Ploumen, Luuk Pipo Boys 1 |
Verlies |
24.11.2023 ZOH 1e Klasse 9. Speeldag |
Lebon, Dave
/ Lahaye, Leroy 't Brook 1 |
Schroyen, Raymond
/ Boekhorst, Hans Fratelli 2 |
Verlies |
03.11.2023 ZOH 1e Klasse 8. Speeldag |
Bogaert van, Frans
/ Lebon, Dave 't Brook 1 |
Haan, John
/ Max, Joep De Bulldozers 1 |
Verlies |
22.09.2023 ZOH 1e Klasse 3. Speeldag |
Lahaye, Andre
/ Lebon, Dave 't Brook 1 |
Brinkhoff, Pascal
/ Meessen, Klaudia Blauw Wit'62 3 |
Gelijkspel |
14.04.2023 ZOH 2e Klasse 21. Speeldag |
Lahaye, Andre
/ Lebon, Dave 't Brook 1 |
Geurts, May
/ Ploum, Jan Der Busch 1 |
Winst |
31.03.2023 ZOH 2e Klasse 20. Speeldag |
Lebon, Dave
/ Bogaert van, Frans 't Brook 1 |
Braakhuis, Marc
/ Kerckhoffs, Michael Op de Bosch 1 |
Gelijkspel |
06.01.2023 ZOH 2e Klasse 12. Speeldag |
Dassen, Math
/ Lebon, Dave 't Brook 1 |
Meessen, Klaudia
/ Seroo, Cindy Blauw Wit'62 3 |
Winst |
16.12.2022 ZOH 2e Klasse 11. Speeldag |
Lebon, Dave
/ Dassen, Math 't Brook 1 |
Vromen, Tim
/ Konings, Richard Fratelli 2 |
Verlies |
02.12.2022 ZOH 2e Klasse 9. Speeldag |
Lebon, Dave
/ Becker, Giel 't Brook 1 |
Aussems, Jo
/ Kerckhoffs, Michael Op de Bosch 1 |
Winst |
07.10.2022 ZOH Beker 1. Ronde |
Lebon, Dave
/ Becker, Giel 't Brook 1 |
Zanders, Peter
/ Jacobs, Kars Dingus 2 |
Verlies |
23.09.2022 ZOH 2e Klasse 2. Speeldag |
Becker, Giel
/ Lebon, Dave 't Brook 1 |
Maes, Nathan
/ Jacobs, Kars Dingus 2 |
Verlies |
03.06.2022 ZOH 2e Klasse 10. Speeldag |
Becker, Giel
/ Lebon, Dave 't Brook 1 |
Eurelings, Pascal
/ Otermans, Andre 't Weverke 1 |
Verlies |
13.05.2022 ZOH 2e Klasse 11. Speeldag |
Dassen, Math
/ Lebon, Dave 't Brook 1 |
Seuren, Dave
/ Meijs, Roger Eijsden 1 |
Verlies |
08.04.2022 ZOH 2e Klasse 5. Speeldag |
Lebon, Dave
/ Bogaert van, Frans 't Brook 1 |
Maes, Nathan
/ Debets, Marthe Dingus 2 |
Verlies |
01.04.2022 ZOH 2e Klasse 4. Speeldag |
Lahaye, Leroy
/ Lebon, Dave 't Brook 1 |
Meessen, Klaudia
/ Brinkhoff, Pascal Blauw Wit'62 3 |
Verlies |
25.03.2022 ZOH 2e Klasse 3. Speeldag |
Bogaert van, Frans
/ Lebon, Dave 't Brook 1 |
Kremer, Geert
/ Poelmans, John Amicitia 1 |
Winst |
11.03.2022 ZOH 2e Klasse 1. Speeldag |
Lahaye, Leroy
/ Lebon, Dave 't Brook 1 |
Stevens, Ralph
/ Gorissen, Patrick D'r Springbron 1 |
Winst |
06.03.2020 ZOH 1e klasse B 20. Speeldag |
Lebon, Dave
/ Lahaye, Leroy 't Brook 1 |
Bruystens, Theo
/ Karzick, Jurgen De Wolfjes 1 |
Verlies |
28.02.2020 ZOH Beker 3. Ronde |
Dupont, Jef
/ Lebon, Dave 't Brook 1 |
Smeets, Eric
/ Camp op den, Tim 't Heukske 1 |
Verlies |
14.02.2020 ZOH 1e klasse B 19. Speeldag |
Lebon, Dave
/ Lahaye, Leroy 't Brook 1 |
Starren, Amber
/ Gelissen, Michelle De Bekker 2 |
Verlies |
07.02.2020 ZOH 1e klasse B 18. Speeldag |
Lebon, Dave
/ Dupont, Jef 't Brook 1 |
Mulken van, David
/ Partouns, Harry De Sjmied 1 |
Winst |
31.01.2020 ZOH 1e klasse B 17. Speeldag |
Lebon, Dave
/ Lahaye, Leroy 't Brook 1 |
Offermans, Jo
/ Stams, Huub D'r Springbron 1 |
Gelijkspel |
24.01.2020 ZOH Beker 2. Ronde |
Lebon, Dave
/ Lahaye, Leroy 't Brook 1 |
Hendriks, Krit
/ Mortel, van de, Rik 't Weverke 1 |
Winst |
13.12.2019 ZOH 1e klasse B 13. Speeldag |
Lahaye, Leroy
/ Lebon, Dave 't Brook 1 |
Hanssen, Peter
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Winst |
22.11.2019 ZOH 1e klasse B 11. Speeldag |
Lahaye, Leroy
/ Lebon, Dave 't Brook 1 |
Brinkhoff, Pascal
/ Frissen, Hub Blauw Wit'62 3 |
Verlies |
15.11.2019 ZOH 1e klasse B 10. Speeldag |
Dassen, Math
/ Lebon, Dave 't Brook 1 |
Romeyn, Edwin
/ Dijk van, Arnold Dingus 1 |
Verlies |
08.11.2019 ZOH 1e klasse B 9. Speeldag |
Dupont, Jef
/ Lebon, Dave 't Brook 1 |
Theunissen, Huub
/ Pereboom, Herman Beat Boys 1 |
Verlies |
01.11.2019 ZOH 1e klasse B 8. Speeldag |
Dassen, Math
/ Lebon, Dave 't Brook 1 |
Burgers, Roger
/ Bosch, Edwin D'r Prick 2 |
Verlies |
25.10.2019 ZOH 1e klasse B 7. Speeldag |
Dassen, Math
/ Lebon, Dave 't Brook 1 |
Bergwanger, Walter
/ Karzick, Jurgen De Wolfjes 1 |
Gelijkspel |
11.10.2019 ZOH Beker 1. Ronde |
Bogaert van, Frans
/ Lebon, Dave 't Brook 1 |
Statucki, Roy
/ Petschnik, Ron D'r Bok 2 |
Winst |
04.10.2019 ZOH 1e klasse B 6. Speeldag |
Lahaye, Leroy
/ Lebon, Dave 't Brook 1 |
Verpoort, Gus
/ Starren, Amber De Bekker 2 |
Verlies |
27.09.2019 ZOH 1e klasse B 5. Speeldag |
Dassen, Math
/ Lebon, Dave 't Brook 1 |
Colbers, Ronny
/ Seuren, Dave De Sjmied 1 |
Verlies |
20.09.2019 ZOH 1e klasse B 4. Speeldag |
Lebon, Dave
/ Lahaye, Andre 't Brook 1 |
Gorissen, Patrick
/ Stevens, Ralph D'r Springbron 1 |
Winst |
13.09.2019 ZOH 1e klasse B 3. Speeldag |
Lebon, Dave
/ Dassen, Math 't Brook 1 |
Frusch, Roger
/ Gerets, Christian De Poart 1 |
Winst |
30.08.2019 ZOH 1e klasse B 1. Speeldag |
Lahaye, Leroy
/ Lebon, Dave 't Brook 1 |
Overdijk, Richard
/ Verhoeve, Nico De Kroeg 2 |
Verlies |
10.05.2019 ZOH 1e klasse A 26. Speeldag |
Dassen, Math
/ Lebon, Dave 't Brook 1 |
Maessen, Joeri
/ Jongen, Kay De Paardestal 1 |
Verlies |
19.04.2019 ZOH 1e klasse A 25. Speeldag |
Lebon, Dave
/ Lahaye, Leroy 't Brook 1 |
Tummers, Harald
/ Vaessens, Jim DAT Boys 1 |
Verlies |
05.04.2019 ZOH 1e klasse A 23. Speeldag |
Dassen, Math
/ Lebon, Dave 't Brook 1 |
Wouters, Maurice
/ Gijsens, Rob De Smid 1 |
Gelijkspel |
15.03.2019 ZOH 1e klasse A 21. Speeldag |
Dassen, Math
/ Lebon, Dave 't Brook 1 |
Bemelmans, Kevin
/ Caldenborgh, van, Chris White Horse 1 |
Verlies |
22.02.2019 ZOH 1e klasse A 20. Speeldag |
Dassen, Math
/ Lebon, Dave 't Brook 1 |
Basten, Hans
/ Tilburg van, Jos Der Bergbock 1 |
Verlies |
08.02.2019 ZOH 1e klasse A 18. Speeldag |
Dassen, Math
/ Lebon, Dave 't Brook 1 |
Asselmans, Redondo
/ Cruts, Andrew 't Straotsje 2 |
Verlies |
01.02.2019 ZOH 1e klasse A 17. Speeldag |
Becker, Giel
/ Lebon, Dave 't Brook 1 |
Kokelkoren, Jacques
/ Smeets, Cindy D'r Koffereck 1 |
Winst |
25.01.2019 ZOH Beker 1e klasse 1. Ronde |
Dassen, Math
/ Lebon, Dave 't Brook 1 |
Koll, Marco
/ Jorissen, Jos Oud Zumpelveld 1 |
Verlies |
18.01.2019 ZOH 1e klasse A 16. Speeldag |
Dassen, Math
/ Lebon, Dave 't Brook 1 |
Aussems, Jo
/ Mols, Mat De Pitsers 1 |
Winst |
04.01.2019 ZOH 1e klasse A 14. Speeldag |
Lebon, Dave
/ Dupont, Jef 't Brook 1 |
Gustin, Jo
/ Stulting, Rob De Capucijn 2 |
Verlies |
14.12.2018 ZOH 1e klasse A 13. Speeldag |
Dassen, Math
/ Lebon, Dave 't Brook 1 |
Lacroix, Jo
/ Meentz, Devin De Paardestal 1 |
Verlies |
07.12.2018 ZOH 1e klasse A 12. Speeldag |
Lebon, Dave
/ Dassen, Math 't Brook 1 |
Loyson, Maurice
/ Duijkers, Bert DAT Boys 1 |
Verlies |
23.11.2018 ZOH 1e klasse A 11. Speeldag |
Lahaye, Leroy
/ Lebon, Dave 't Brook 1 |
Breemen, Tony
/ Jacquemont, Jos Oud Zumpelveld 1 |
Verlies |
16.11.2018 ZOH 1e klasse A 10. Speeldag |
Dupont, Jef
/ Lebon, Dave 't Brook 1 |
Wouters, Jean
/ Wouters, Bert De Smid 1 |
Verlies |
09.11.2018 ZOH 1e klasse A 9. Speeldag |
Lahaye, Andre
/ Lebon, Dave 't Brook 1 |
Pattinaja, Philip
/ Voorst van, Jo Dingus 1 |
Winst |
02.11.2018 ZOH 1e klasse A 8. Speeldag |
Dupont, Jef
/ Lebon, Dave 't Brook 1 |
Fraiquin, Jack
/ Montforts, Marc White Horse 1 |
Winst |
19.10.2018 ZOH 1e klasse A 7. Speeldag |
Dassen, Math
/ Lebon, Dave 't Brook 1 |
Claessen, Johan
/ Engelberts, Wesley Der Bergbock 1 |
Winst |
12.10.2018 ZOH Beker 1. Ronde |
Dupont, Jef
/ Lebon, Dave 't Brook 1 |
Jansen, Joey
/ Eykenboom, Ron De Kroeg 1 |
Verlies |
28.09.2018 ZOH 1e klasse A 5. Speeldag |
Dupont, Jef
/ Lebon, Dave 't Brook 1 |
Rondags, Roy
/ Eerens, Mitch 't Straotsje 2 |
Verlies |
21.09.2018 ZOH 1e klasse A 4. Speeldag |
Dupont, Jef
/ Lebon, Dave 't Brook 1 |
London, Roger
/ Vanaschen, Mario D'r Koffereck 1 |
Verlies |
31.08.2018 ZOH 1e klasse A 1. Speeldag |
Lebon, Dave
/ Dupont, Jef 't Brook 1 |
Paulissen, Jos
/ Stulting, Rob De Capucijn 2 |
Gelijkspel |
08.06.2018 ZOH Beker 2e klasse Finale |
Lebon, Dave
/ Dassen, Math 't Brook 1 |
Keijenberg, Ed
/ Deswijzen, Huub Scherp Vor 1 |
Winst |
11.05.2018 ZOH 2e klasse A 26. Speeldag |
Lebon, Dave
/ Dassen, Math 't Brook 1 |
Essers, Ron
/ Conjour, Thei Borgharen 1 |
Gelijkspel |
13.04.2018 ZOH 2e klasse A 23. Speeldag |
Dupont, Jef
/ Lebon, Dave 't Brook 1 |
Hellebrand, Roy
/ Linden van der, Richard Star Club 2 |
Verlies |
06.04.2018 ZOH 2e klasse A 22. Speeldag |
Dupont, Jef
/ Lebon, Dave 't Brook 1 |
Bongers, Robin
/ Bongers-Klippert, Desiree White Horse 2 |
Winst |
23.02.2018 ZOH 2e klasse A 18. Speeldag |
Lebon, Dave
/ Stitzinger, Mat 't Brook 1 |
Camp, Op den, Bas
/ Conjour, Danny De Bekker 4 |
Verlies |
26.01.2018 ZOH 2e klasse A 16. Speeldag |
Lebon, Dave
/ Wijnants, Patrick 't Brook 1 |
Moes, Naomi
/ Verhaeg-Weber, Jonita Oude Heide 3 |
Gelijkspel |
19.01.2018 ZOH Beker 2e klasse 2. Ronde |
Stitzinger, Mat
/ Lebon, Dave 't Brook 1 |
Bakker, Lejo
/ Michalski, Kyra D'r Bok 2 |
Winst |
12.01.2018 ZOH 2e klasse A 15. Speeldag |
Becker, Giel
/ Lebon, Dave 't Brook 1 |
Korfer, Heini
/ Enden, van den, Andre Amicitia 2 |
Winst |
15.12.2017 ZOH 2e klasse A 12. Speeldag |
Dassen, Math
/ Lebon, Dave 't Brook 1 |
Huibers, Rolf
/ Vliet, van, Jeffrey Carboon 1 |
Winst |
01.12.2017 ZOH 2e klasse A 11. Speeldag |
Stitzinger, Mat
/ Lebon, Dave 't Brook 1 |
Kohnen, Roderique
/ Laumeyer, Frank D'r Koffereck 2 |
Verlies |
10.11.2017 ZOH 2e klasse A 9. Speeldag |
Lebon, Dave
/ Dassen, Math 't Brook 1 |
Heuvel van de, Bert
/ Thimister, Roy White Horse 2 |
Winst |
03.11.2017 ZOH 2e klasse A 8. Speeldag |
Wijnants, Patrick
/ Lebon, Dave 't Brook 1 |
Partouns, Mitchell
/ Mounadi, Salah De Capucijn 3 |
Winst |
27.10.2017 ZOH 2e klasse A 7. Speeldag |
Lebon, Dave
/ Dassen, Math 't Brook 1 |
Bakker-De Bruin, Paula
/ Statucki, Roy D'r Bok 2 |
Winst |
13.10.2017 ZOH 2e klasse A 6. Speeldag |
Lebon, Dave
/ Dupont, Jef 't Brook 1 |
Biermans, Piet
/ Coumans, Johan 't Graefke 1 |
Winst |
06.10.2017 ZOH Beker 1. Ronde |
Dassen, Math
/ Lebon, Dave 't Brook 1 |
Lenssen, Maurice
/ Bolkenstijn, Sjef D'r Dikke Sjtee 1 |
Verlies |
15.09.2017 ZOH 2e klasse A 3. Speeldag |
Lebon, Dave
/ Dassen, Raymond 't Brook 1 |
Senden, Leonie
/ Verhaeg-Weber, Jonita Oude Heide 3 |
Winst |
08.09.2017 ZOH 2e klasse A 2. Speeldag |
Dassen, Raymond
/ Lebon, Dave 't Brook 1 |
Kremer, Geert
/ Biesmans, Karel Amicitia 2 |
Winst |
09.06.2017 ZOH Beker tweede klasse Finale |
Dassen, Math
/ Lebon, Dave 't Brook |
Gustin, Jo
/ Mortiaux, Peter De Capucijn 2 |
Verlies |
19.05.2017 ZOH 2A 26. Speeldag |
Dassen, Math
/ Lebon, Dave 't Brook |
Hoorn, van den, Roger
/ Vaessen, Joep Gemütliche Eck |
Winst |
28.04.2017 ZOH 2A 24. Speeldag |
Dassen, Math
/ Lebon, Dave 't Brook |
Simons, Veerle
/ Roeleveld, Sonja Oude Heide 3 |
Winst |
14.04.2017 ZOH 2A 18. Speeldag |
Dassen, Math
/ Lebon, Dave 't Brook |
Huibers, Rolf
/ Trommels, Jeremy Carboon 2 |
Winst |
07.04.2017 ZOH 2A 23. Speeldag |
Lebon, Dave
/ Dassen, Math 't Brook |
Konigs, Ingmar
/ Lemmens, Dave Star Club 2 |
Verlies |
31.03.2017 ZOH 2A 22. Speeldag |
Dassen, Math
/ Lebon, Dave 't Brook |
Coumans, Johan
/ Kuipers, Ruud 't Graefke |
Verlies |
24.03.2017 ZOH Beker tweede klasse Halve finale |
Lebon, Dave
/ Meijs, Richard 't Brook |
Keizers, Ger
/ Zweiphenning, Kymo Dingus 3 |
Verlies |
17.03.2017 ZOH 2A 21. Speeldag |
Dassen, Math
/ Lebon, Dave 't Brook |
Abid, Marouan
/ Korver, Emile Amicitia 2 |
Winst |
10.03.2017 ZOH 2A 20. Speeldag |
Lebon, Dave
/ Dassen, Math 't Brook |
Berk, van den, Richard
/ Preghter, Ron White Horse 2 |
Winst |
17.02.2017 ZOH 2A 19. Speeldag |
Dassen, Math
/ Lebon, Dave 't Brook |
Bakker, Nico
/ Lonussen, Anky D'r Bok 4 |
Winst |
27.01.2017 ZOH Beker tweede klasse 2. Ronde |
Dassen, Math
/ Lebon, Dave 't Brook |
Linden van der, Richard
/ Hellebrand, Roy Star Club 2 |
Verlies |
20.01.2017 ZOH 2A 16. Speeldag |
Dassen, Math
/ Lebon, Dave 't Brook |
Mortiaux, Peter
/ Gustin, Jo De Capucijn 2 |
Winst |
13.01.2017 ZOH 2A 15. Speeldag |
Dassen, Math
/ Lebon, Dave 't Brook |
Wetzels, Pascal
/ Franken, Mitch De Bekker |
Winst |
06.01.2017 ZOH 2A 14. Speeldag |
Lebon, Dave
/ Dassen, Math 't Brook |
Valkenburg, Danielle
/ Maes, Nathan Bluff |
Gelijkspel |
16.12.2016 ZOH 2A 13. Speeldag |
Lebon, Dave
/ Dassen, Math 't Brook |
Bremen, Peter
/ Wennekes, Ben Gemütliche Eck |
Winst |
25.11.2016 ZOH 2A 11. Speeldag |
Dassen, Math
/ Lebon, Dave 't Brook |
Frijns-Rutjens, Kim
/ Schutt, Janine Oude Heide 3 |
Winst |
18.11.2016 ZOH 2A 10. Speeldag |
Lebon, Dave
/ Dassen, Math 't Brook |
Ghijsen, Jean
/ Bovens, Hennie Star Club 2 |
Winst |
04.11.2016 ZOH 2A 9. Speeldag |
Dassen, Math
/ Lebon, Dave 't Brook |
Ehmke-Roesich, Kirsten
/ Coumans, Johan 't Graefke |
Winst |
28.10.2016 ZOH Beker 1. Ronde |
Lebon, Dave
/ Meijs, Richard 't Brook |
Stijns, Allan
/ Wetzels, Pascal De Bekker |
Verlies |
14.10.2016 ZOH 2A 8. Speeldag |
Dassen, Math
/ Lebon, Dave 't Brook |
Enden, van den, Andre
/ Korfer, Heini Amicitia 2 |
Winst |
07.10.2016 ZOH 2A 7. Speeldag |
Dassen, Math
/ Lebon, Dave 't Brook |
Berk, van den, Richard
/ Preghter, Ron White Horse 2 |
Verlies |
23.09.2016 ZOH 2A 5. Speeldag |
Dassen, Math
/ Lebon, Dave 't Brook |
Zanten, van, Arno
/ Schoffelen, Ralph Carboon 2 |
Winst |
16.09.2016 ZOH 2A 4. Speeldag |
Lebon, Dave
/ Dassen, Math 't Brook |
Meijers, Tom
/ Kiefer, Remco Dingus 3 |
Gelijkspel |
09.09.2016 ZOH 2A 3. Speeldag |
Lebon, Dave
/ Dassen, Math 't Brook |
Gustin, Jo
/ Mortiaux, Peter De Capucijn 2 |
Verlies |
02.09.2016 ZOH 2A 2. Speeldag |
Lebon, Dave
/ Dassen, Math 't Brook |
Wetzels, Pascal
/ Stijns, Allan De Bekker |
Verlies |