Speler > Kerkhof, van de, Rens

Kerkhof, van de, Rens

 
Informatie
Categorie: Heren
Ranking: Rookie
Verenigingen: Allemanscafe
Allemanscafe
Organisatie: SBN
TBN
Nationale Spelersnr.: 30067
 
Ranglijsten plaatsing
Ranglijst Pl. Deelnemers
2018-2019
Heren dubbel 15 90
2017-2018
Heren 17 126
Heren classic 15 48
2016-2017
Heren 23 119
Heren classic 110 187
 
Deelnemers
Toernooi Plaats Discipline Datum Pl. Meldungen
2018-2019
Challenger Tour - 3 Spaubeek Open Dubbel Zo., 28.04.2019 7 18
Challenger Tour - 2 Spaubeek Open Dubbel Zo., 17.03.2019 4 9
Challenger De Boemel - Mierlo Open Dubbel Za., 26.01.2019 5 25
2017-2018
ITSF Pro Tour Amsterdam Open Dubbel Za., 20.10.2018 28 52
NTVB Challenger Prinsenbeek Prinsenbeek. Classic Dubbel Za., 06.10.2018 6 22
NTVB Challenger Prinsenbeek Prinsenbeek. Open Dubbel Za., 06.10.2018 5 21
Zeelst Open Dubbel Veldhoven Open Dubbel Za., 22.09.2018 2 14
Nederlandse Kampioenschappen MLC - Elsloo Open Dubbel Za., 23.06.2018 8 32
Nederlandse Kampioenschappen MLC - Elsloo Open Enkel Zo., 24.06.2018 22 53
Open Dubbel Prinsenbeek Open Dubbel Za., 24.02.2018 3 16
ITSF Master Series Spijkenisse Open Dubbel Za., 25.11.2017 14 55
ITSF Pro Tour Amsterdam Open Dubbel Za., 21.10.2017 15 34
1e TBNL Challenger De Boemel - Mierlo Open Dubbel Za., 23.09.2017 1 23
2016-2017
Challenger Café Dingus - Heerlen Open Dubbel Za., 26.08.2017 11 23
ITSF Pro Tour Heineken Corner Amsterdam Open Doubles Za., 17.06.2017 18 37
Challenger Café Dingus - Heerlen Open Dubbel Za., 29.04.2017 27 24
Benelux Open 2017 Rodahal Kerkrade Open Dubbel Za., 08.04.2017 15 30
Club Foos Open Doubles De Keet - Amsterdam Open Doubles Za., 18.03.2017 5 24
Club Foos Open Doubles Amsterdam Open Doubles Za., 15.10.2016 5 20
Challenger Prinsenbeek Pallieter Prinsenbeek Open Dubbel Za., 10.09.2016 3 24
 
Discipline
Team Competites
2018-2019
All-Out NTL, NTL KO rondes plaats 1-4, NTL KO rondes plaats 5-8
Allemanscafe 1 TBNL Eerste Klasse
Allemanscafe 2 TBNL Tweede Klasse
2017-2018
't Allegaartje N.T.L
Allemanscafe 1 TBNL Eerste Klasse
Allemanscafe 2 TBNL Tweede Klasse
2016-2017
De Bekker 2 Ere Afdeling, NTVB Algemene Bekerronde, NTVB Beker Kwalificatie
Allemanscafe SBN Eerste klasse, TBN
 
Laatste Enkelspel
Datum Speler Speler Uitslag
22.06.2019
NTL
5. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens
All-Out
Biermans, Yves
de Hakkers
Verlies
22.06.2019
NTL
1. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens
All-Out
Sanchez Fernandez, Arturo
Club Foos
Gelijkspel
10.05.2019
TBNL Tweede Klasse
16. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens
Allemanscafe 2
Zoggel, van, Daniel
OJA Koen
Winst
03.05.2019
TBNL Tweede Klasse
13. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens
Allemanscafe 2
Mansvelder, Marijn
Vertierke
Winst
12.04.2019
TBNL Tweede Klasse
14. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens
Allemanscafe 2
Berne,van, Pierre
OJA Pierre
Winst
12.04.2019
TBNL Tweede Klasse
14. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens
Allemanscafe 2
Broek, van de, Harm
OJA Pierre
Winst
15.03.2019
TBNL Tweede Klasse
12. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens
Allemanscafe 2
Fleuren, Tom
De Boesjer
Winst
15.03.2019
TBNL Tweede Klasse
12. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens
Allemanscafe 2
Fleuren, Tom
De Boesjer
Winst
01.02.2019
TBNL Tweede Klasse
10. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens
Allemanscafe 2
Kroon, Rene
De Boemel
Winst
18.01.2019
TBNL Tweede Klasse
9. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens
Allemanscafe 2
Joosten, Harry
Marma bar
Winst
23.11.2018
TBNL Tweede Klasse
5. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens
Allemanscafe 2
Veijfeijken, van, Rob
OJA Pierre
Winst
16.11.2018
TBNL Tweede Klasse
2. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens
Allemanscafe 2
Verschuuren, Huub
Lokaal 42
Winst
24.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
6. Ronde Voorronde
Kerkhof, van de, Rens Kleinveldus, Danny Gelijkspel
24.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
5. Ronde Voorronde
Kerkhof, van de, Rens Schmitz, Nigel Winst
24.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
4. Ronde Voorronde
Kerkhof, van de, Rens Gelissen, Michelle Winst
24.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
3. Ronde Voorronde
Kerkhof, van de, Rens Schijndel, van, Thijs Verlies
24.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
2. Ronde Voorronde
Kerkhof, van de, Rens Graaf, de, Wesley Winst
24.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
1. Ronde Voorronde
Kerkhof, van de, Rens Leu, Gunnar Verlies
01.06.2018
TBNL Tweede Klasse
10. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens
Allemanscafe 2
Mansvelder, Marijn
Vertierke
Winst
27.05.2018
N.T.L
Plaats 7-8
Kerkhof, van de, Rens
't Allegaartje
Starren, Amber
Raodhoes Warriors
Winst
 
Laatste Dubbelspel
Datum Speler Speler Uitslag
22.06.2019
NTL
4. Speeldag
Graaf, de, Wesley / Kerkhof, van de, Rens
All-Out
Franssen, Fer / Ubachs, Junior
Tafel 4
Winst
22.06.2019
NTL
3. Speeldag
Zeeland, van, Tom / Kerkhof, van de, Rens
All-Out
Gobbels, Rob / Wijers Sauren, Mechtilde
Raodhoes Warriors
Winst
22.06.2019
NTL
3. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens / Vissers, Erik
All-Out
Camp op den, Shem / Wijers Sauren, Mechtilde
Raodhoes Warriors
Winst
22.06.2019
NTL
2. Speeldag
Graaf, de, Wesley / Kerkhof, van de, Rens
All-Out
Hanssen, Rick / Hermans, Twan
de Bekker 1
Gelijkspel
22.06.2019
NTL
1. Speeldag
Graaf, de, Sjon / Kerkhof, van de, Rens
All-Out
Bodewes, Boudewijn / Strijkel, Gilles
Club Foos
Winst
10.05.2019
TBNL Tweede Klasse
16. Speeldag
Troisfontaine, Roy / Kerkhof, van de, Rens
Allemanscafe 2
Bergkamp, Gijs / van Berne, Joeri
OJA Koen
Winst
10.05.2019
TBNL Tweede Klasse
16. Speeldag
Kessels, Ralph / Kerkhof, van de, Rens
Allemanscafe 2
Donkers, Jan / van Berne, Joeri
OJA Koen
Winst
03.05.2019
TBNL Tweede Klasse
13. Speeldag
Schnierer, Daniel / Kerkhof, van de, Rens
Allemanscafe 2
Verlijsdonk, Jan / Baggermans, Dirk
Vertierke
Winst
03.05.2019
TBNL Tweede Klasse
13. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens / Kessels, Ralph
Allemanscafe 2
Mansvelder, Marijn / Verlijsdonk, Jan
Vertierke
Winst
28.04.2019
Challenger Tour - 3
Kwart finale Hoofdronde
Kerkhof, van de, Rens / Roodhorst, Emile Hanssen, Rick / Kutaydin, Jeroen Verlies
28.04.2019
Challenger Tour - 3
6. Ronde Voorronde
Kerkhof, van de, Rens / Roodhorst, Emile Hanssen, Rick / Kutaydin, Jeroen Verlies
28.04.2019
Challenger Tour - 3
5. Ronde Voorronde
Kerkhof, van de, Rens / Roodhorst, Emile Camp op den, Shem / Weijzen, Ben Winst
28.04.2019
Challenger Tour - 3
3. Ronde Voorronde
Kerkhof, van de, Rens / Roodhorst, Emile Loonen, Roel / Otten, Yuri Winst
28.04.2019
Challenger Tour - 3
1. Ronde Voorronde
Kerkhof, van de, Rens / Roodhorst, Emile Gelissen, Michelle / Starren, Amber Winst
12.04.2019
TBNL Tweede Klasse
14. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens / Kessels, Ralph
Allemanscafe 2
Broek, van de, Harm / Loo, van der, Cai
OJA Pierre
Winst
04.04.2019
TBNL Eerste Klasse
9. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens / Baggermans, Dirk
Allemanscafe 1
Dijk van, Jeroen / Winters, Sander
Masters of Puppets
Verlies
04.04.2019
TBNL Eerste Klasse
9. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens / Baggermans, Dirk
Allemanscafe 1
Schijndel, van, Thijs / Visser, de, Joris
Masters of Puppets
Verlies
04.04.2019
TBNL Eerste Klasse
9. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens / Hodiamont, Leon
Allemanscafe 1
Schijndel, van, Thijs / Dijk van, Jeroen
Masters of Puppets
Winst
04.04.2019
TBNL Eerste Klasse
9. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens / Hodiamont, Leon
Allemanscafe 1
Visser, de, Joris / Winters, Sander
Masters of Puppets
Winst
17.03.2019
Challenger Tour - 2
Plaats 3 Hoofdronde
Kerkhof, van de, Rens / Slegers, Luvic Hermans, Twan / Dost, Mark Verlies
17.03.2019
Challenger Tour - 2
Halve finale Hoofdronde
Kerkhof, van de, Rens / Slegers, Luvic Prickaerts, Niels / Moonen, Mike Verlies
17.03.2019
Challenger Tour - 2
Kwart finale Hoofdronde
Kerkhof, van de, Rens / Slegers, Luvic Wijers Sauren, Mechtilde / Starren, Amber Winst
17.03.2019
Challenger Tour - 2
5. Ronde Voorronde
Kerkhof, van de, Rens / Slegers, Luvic Nabuurs, Jeroen / Roodhorst, Emile Verlies
17.03.2019
Challenger Tour - 2
4. Ronde Voorronde
Kerkhof, van de, Rens / Slegers, Luvic Prickaerts, Niels / Moonen, Mike Verlies
17.03.2019
Challenger Tour - 2
3. Ronde Voorronde
Kerkhof, van de, Rens / Slegers, Luvic Hoffmann, Markus / Camp op den, Shem Winst
17.03.2019
Challenger Tour - 2
1. Ronde Voorronde
Kerkhof, van de, Rens / Slegers, Luvic Bemelmans, Donee / Franssen, Jo Winst
15.03.2019
TBNL Tweede Klasse
12. Speeldag
Schnierer, Daniel / Kerkhof, van de, Rens
Allemanscafe 2
Bol, Yey / Fleuren, Tom
De Boesjer
Winst
21.02.2019
TBNL Eerste Klasse
10. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens / Schnierer, Daniel
Allemanscafe 1
Dijk van, Ricky / Wit, de, Ton
Oranjebar
Verlies
21.02.2019
TBNL Eerste Klasse
10. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens / Schnierer, Daniel
Allemanscafe 1
Sijkens, Peter / Eijndhoven, van, Eric
Oranjebar
Verlies
21.02.2019
TBNL Eerste Klasse
10. Speeldag
Joosten, Harry / Kerkhof, van de, Rens
Allemanscafe 1
Sijkens, Peter / Wit, de, Ton
Oranjebar
Verlies
21.02.2019
TBNL Eerste Klasse
10. Speeldag
Joosten, Harry / Kerkhof, van de, Rens
Allemanscafe 1
Dijk van, Ricky / Eijndhoven, van, Eric
Oranjebar
Winst
01.02.2019
TBNL Tweede Klasse
10. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens / Troisfontaine, Roy
Allemanscafe 2
Neerven, van, Jeroen / Kroon, Rene
De Boemel
Winst
01.02.2019
TBNL Tweede Klasse
10. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens / Kessels, Ralph
Allemanscafe 2
Smetsers, Wim / Kroon, Rene
De Boemel
Winst
26.01.2019
Challenger
Kwart finale Hoofdronde
Kerkhof, van de, Rens / Roodhorst, Emile Schijndel, van, Thijs / Chamuleau, Raoul Verlies
26.01.2019
Challenger
5. Ronde Voorronde
Kerkhof, van de, Rens / Roodhorst, Emile Winters, Sander / Dijk van, Joey Verlies
26.01.2019
Challenger
3. Ronde Voorronde
Kerkhof, van de, Rens / Roodhorst, Emile Schnierer, Daniel / Horen, van, Erik Winst
26.01.2019
Challenger
2. Ronde Voorronde
Kerkhof, van de, Rens / Roodhorst, Emile Bhattoe, Vijay / Jongen, Bas Verlies
26.01.2019
Challenger
1. Ronde Voorronde
Kerkhof, van de, Rens / Roodhorst, Emile Wilkes, Angelo / Lagrene, Pancho Winst
25.01.2019
TBNL Eerste Klasse
8. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens / Schnierer, Daniel
Allemanscafe 1
Voort, van de, Jos / Nabuurs, Jeroen
Oventje
Winst
25.01.2019
TBNL Eerste Klasse
8. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens / Schnierer, Daniel
Allemanscafe 1
Roodhorst, Emile / Els, van, Randall
Oventje
Verlies
25.01.2019
TBNL Eerste Klasse
8. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens / Horen, van, Erik
Allemanscafe 1
Nabuurs, Jeroen / Els, van, Randall
Oventje
Winst
25.01.2019
TBNL Eerste Klasse
8. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens / Horen, van, Erik
Allemanscafe 1
Roodhorst, Emile / Voort, van de, Jos
Oventje
Verlies
18.01.2019
TBNL Tweede Klasse
9. Speeldag
Hodiamont, Leon / Kerkhof, van de, Rens
Allemanscafe 2
Joosten, Harry / Moors, Mike
Marma bar
Winst
18.01.2019
TBNL Tweede Klasse
9. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens / Kessels, Ralph
Allemanscafe 2
Horen, van, Jack / Joosten, Harry
Marma bar
Verlies
04.01.2019
TBNL Tweede Klasse
8. Speeldag
Mortel, van de, Harry / Kerkhof, van de, Rens
Allemanscafe 2
Pelt, van, Frank / Lierop, van, Conn
Willem van Oranje
Winst
04.01.2019
TBNL Tweede Klasse
8. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens / Troisfontaine, Roy
Allemanscafe 2
Sengers, Leon / Lierop, van, Conn
Willem van Oranje
Winst
04.01.2019
TBNL Tweede Klasse
8. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens / Troisfontaine, Roy
Allemanscafe 2
Sengers, Leon / Pelt, van, Frank
Willem van Oranje
Winst
14.12.2018
TBNL Eerste Klasse
6. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens / Schnierer, Daniel
Allemanscafe 1
Janssen, Polly / Vaassen, Ad
The Outlaws
Winst
14.12.2018
TBNL Eerste Klasse
6. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens / Schnierer, Daniel
Allemanscafe 1
Maes, Michael / Zeeland, van, Tom
The Outlaws
Winst
14.12.2018
TBNL Eerste Klasse
6. Speeldag
Horen, van, Erik / Kerkhof, van de, Rens
Allemanscafe 1
Janssen, Polly / Zeeland, van, Tom
The Outlaws
Winst
14.12.2018
TBNL Eerste Klasse
6. Speeldag
Horen, van, Erik / Kerkhof, van de, Rens
Allemanscafe 1
Maes, Michael / Vaassen, Ad
The Outlaws
Winst
23.11.2018
TBNL Tweede Klasse
5. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens / Kessels, Ralph
Allemanscafe 2
Loo, van der, Cai / Vromen, Dzyan
OJA Pierre
Winst
23.11.2018
TBNL Tweede Klasse
5. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens / Wijdeven, Gijs
Allemanscafe 2
Loo, van der, Cai / Veijfeijken, van, Rob
OJA Pierre
Winst
09.11.2018
TBNL Tweede Klasse
4. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens / Lommen, Kenny
Allemanscafe 2
Jansen, Theo / Mansvelder, Marijn
Vertierke
Winst
20.10.2018
ITSF Pro Tour
Halve finale Extra ronde
Kerkhof, van de, Rens / Horen, van, Erik Karadavut, Bulent / Thakoersingh, Stanley Winst
20.10.2018
ITSF Pro Tour
Kwart finale Extra ronde
Kerkhof, van de, Rens / Horen, van, Erik Gelissen, Michelle / Klunder, Roger Winst
20.10.2018
ITSF Pro Tour
2. Ronde Voorronde
Kerkhof, van de, Rens / Horen, van, Erik Saturnino, Renato / Krop, Jeffrey Verlies
20.10.2018
ITSF Pro Tour
Achtste finale Extra ronde
Kerkhof, van de, Rens / Horen, van, Erik Nijmeijer, Lianne / Maes, Michael Winst
06.10.2018
NTVB Challenger Prinsenbeek
Kwart finale Hoofdronde
Kerkhof, van de, Rens / Roodhorst, Emile Sijkens, Peter / Wit, de, Ton Verlies
06.10.2018
NTVB Challenger Prinsenbeek
Achtste finale Hoofdronde
Kerkhof, van de, Rens / Roodhorst, Emile Kruijer, Sven / Strijkel, Gilles Winst
06.10.2018
NTVB Challenger Prinsenbeek
5. Ronde Voorronde
Kerkhof, van de, Rens / Roodhorst, Emile Schijndel, van, Thijs / Chamuleau, Raoul Verlies
06.10.2018
NTVB Challenger Prinsenbeek
4. Ronde Voorronde
Kerkhof, van de, Rens / Roodhorst, Emile Sijkens, Peter / Wit, de, Ton Winst
06.10.2018
NTVB Challenger Prinsenbeek
3. Ronde Voorronde
Kerkhof, van de, Rens / Roodhorst, Emile Gelissen, Michelle / Slegers, Luvic Winst
06.10.2018
NTVB Challenger Prinsenbeek
2. Ronde Voorronde
Kerkhof, van de, Rens / Roodhorst, Emile Bhattoe, Vijay / Ramzan, Sufiyan Gelijkspel
06.10.2018
NTVB Challenger Prinsenbeek
1. Ronde Voorronde
Kerkhof, van de, Rens / Roodhorst, Emile Graaf, de, Sjon / Graaf, de, Wesley Winst
06.10.2018
NTVB Challenger Prinsenbeek
Kwart finale Hoofdronde
Kerkhof, van de, Rens / Roodhorst, Emile Schijndel, van, Thijs / Chamuleau, Raoul Verlies
05.10.2018
TBNL Eerste Klasse
2. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens / Schnierer, Daniel
Allemanscafe 1
Dijk van, Jeroen / Visser, de, Joris
Masters of Puppets
Winst
05.10.2018
TBNL Eerste Klasse
2. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens / Schnierer, Daniel
Allemanscafe 1
Loonen, Roel / Winters, Sander
Masters of Puppets
Winst
05.10.2018
TBNL Eerste Klasse
2. Speeldag
Joosten, Harry / Kerkhof, van de, Rens
Allemanscafe 1
Dijk van, Jeroen / Winters, Sander
Masters of Puppets
Verlies
05.10.2018
TBNL Eerste Klasse
2. Speeldag
Joosten, Harry / Kerkhof, van de, Rens
Allemanscafe 1
Loonen, Roel / Visser, de, Joris
Masters of Puppets
Verlies
28.09.2018
TBNL Tweede Klasse
1. Speeldag
Hodiamont, Leon / Kerkhof, van de, Rens
Allemanscafe 2
Maes, Michael / Spierings, Arnando
De Boemel
Winst
28.09.2018
TBNL Tweede Klasse
1. Speeldag
Kessels, Ralph / Kerkhof, van de, Rens
Allemanscafe 2
Neerven, van, Jeroen / Kroon, Rene
De Boemel
Winst
28.09.2018
TBNL Tweede Klasse
1. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens / Kessels, Ralph
Allemanscafe 2
Spierings, Arnando / Neerven, van, Jeroen
De Boemel
Winst
19.09.2018
TBNL Eerste Klasse
1. Speeldag
Horen, van, Erik / Kerkhof, van de, Rens
Allemanscafe 1
Voort, van de, Jos / Roodhorst, Emile
Oventje
Verlies
19.09.2018
TBNL Eerste Klasse
1. Speeldag
Horen, van, Erik / Kerkhof, van de, Rens
Allemanscafe 1
Verbruggen, Robert / Nabuurs, Jeroen
Oventje
Verlies
19.09.2018
TBNL Eerste Klasse
1. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens / Hodiamont, Leon
Allemanscafe 1
Verbruggen, Robert / Voort, van de, Jos
Oventje
Verlies
19.09.2018
TBNL Eerste Klasse
1. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens / Hodiamont, Leon
Allemanscafe 1
Nabuurs, Jeroen / Roodhorst, Emile
Oventje
Verlies
23.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
Kwart finale Hoofdronde
Kerkhof, van de, Rens / Roodhorst, Emile Van Der Meer, Anne Jan / Leunissen, Charlie Verlies
23.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
Achtste finale Hoofdronde
Kerkhof, van de, Rens / Roodhorst, Emile Graaf, de, Sjon / Graaf, de, Wesley Winst
23.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
6. Ronde Voorronde
Kerkhof, van de, Rens / Roodhorst, Emile Eenbergen, Ton / Mol, de, Jan Gelijkspel
23.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
5. Ronde Voorronde
Kerkhof, van de, Rens / Roodhorst, Emile Kutaydin, Jeroen / Hanssen, Rick Gelijkspel
23.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
4. Ronde Voorronde
Kerkhof, van de, Rens / Roodhorst, Emile Winters, Sander / Meijers, Patrick Winst
23.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
3. Ronde Voorronde
Kerkhof, van de, Rens / Roodhorst, Emile Jongen, Kay / Jongen, Bas Verlies
23.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
2. Ronde Voorronde
Kerkhof, van de, Rens / Roodhorst, Emile Van Der Meer, Anne Jan / Leu, Gunnar Verlies
23.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
1. Ronde Voorronde
Kerkhof, van de, Rens / Roodhorst, Emile Kortenray, Hubert / Moonen, Mike Winst
01.06.2018
TBNL Tweede Klasse
10. Speeldag
Kessels, Ralph / Kerkhof, van de, Rens
Allemanscafe 2
Kaathoven , van, Rene / Baggermans, Dirk
Vertierke
Winst
01.06.2018
TBNL Tweede Klasse
10. Speeldag
de Römph, Fedja / Kerkhof, van de, Rens
Allemanscafe 2
Baggermans, Dirk / Mansvelder, Marijn
Vertierke
Winst
27.05.2018
N.T.L
Plaats 5-8
Kerkhof, van de, Rens / Eenbergen, Ton
't Allegaartje
Franssen, Jo / Vaessen, Peter
de Bekker 2
Gelijkspel
27.05.2018
N.T.L
Plaats 5-8
Eenbergen, Ton / Kerkhof, van de, Rens
't Allegaartje
Franssen, Jo / Vaessen, Peter
de Bekker 2
Gelijkspel
27.05.2018
N.T.L
7. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens / Schnierer, Daniel
't Allegaartje
Starren, Elroy / Habets, Henk
de Hakkers
Gelijkspel
27.05.2018
N.T.L
6. Speeldag
Horen, van, Jack / Kerkhof, van de, Rens
't Allegaartje
Wensink, Rick / Raven, Rocco
de Bekker 1
Gelijkspel
26.05.2018
N.T.L
5. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens / Schnierer, Daniel
't Allegaartje
Jongen, Kay / Goossens, Biek
de Bekker 2
Winst
26.05.2018
N.T.L
5. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens / Horen, van, Erik
't Allegaartje
Jongen, Bas / Smeets, Rowan
de Bekker 2
Gelijkspel
26.05.2018
N.T.L
4. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens / Horen, van, Erik
't Allegaartje
Camp op den, Shem / Weijzen, Ben
Raodhoes Warriors
Gelijkspel
26.05.2018
N.T.L
3. Speeldag
Horen, van, Erik / Kerkhof, van de, Rens
't Allegaartje
Lorrie, Leslie / Leu, Gunnar
Club Foos
Winst
26.05.2018
N.T.L
2. Speeldag
Graaf, de, Wesley / Kerkhof, van de, Rens
't Allegaartje
Otten, Yuri / Bilsum, van, Fastert
Brab. Branieschoppers
Gelijkspel
26.05.2018
N.T.L
1. Speeldag
Schnierer, Daniel / Kerkhof, van de, Rens
't Allegaartje
Manai, Imed / Dijk van, Joey
Randstad
Gelijkspel
17.05.2018
TBNL Eerste Klasse
14. Speeldag
Horen, van, Jack / Kerkhof, van de, Rens
Allemanscafe 1
Heesakkers, Emil / Smits, Rob
Soccer Boys
Winst
17.05.2018
TBNL Eerste Klasse
14. Speeldag
Horen, van, Jack / Kerkhof, van de, Rens
Allemanscafe 1
Lagrene, Pancho / Wilkes, Angelo
Soccer Boys
Winst
17.05.2018
TBNL Eerste Klasse
14. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens / Baggermans, Dirk
Allemanscafe 1
Heesakkers, Emil / Lagrene, Pancho
Soccer Boys
Winst
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)