Speler > Hermans, Twan

Hermans, Twan

 
Informatie
Categorie: Heren
Ranking: Master
Vereniging: De Bekker
Organisatie: Zuid Oost Hoek
Nationale Spelersnr.: 11055
 
Ranglijsten plaatsing
Ranglijst Plaats Meldinge
2018-2019
Heren dubbel 14 90
2017-2018
Heren 13 129
2016-2017
Heren 52 119
2015-2016
Open 6 155
2014-2015
Open 32 254
2013-2014
Open 16 289
Pro 25 152
2012-2013
Open 89 174
Pro 55 79
2011-2012
Open 43 196
Pro 22 85
2010-2011
Open 68 88
 
Meldinge
Toernooi Plaats Discipline Datum Plaats Meldungen
2018-2019
Monster DYP de Bekker Open Vr., 24.05.2019 3 8
Challenger Tour - 2 Spaubeek Open Dubbel Zo., 17.03.2019 3 9
Challenger Tour - 1 Spaubeek Open Dubbel Za., 19.01.2019 1 10
2017-2018
ITSF Pro Tour 'Spaubeek 1.. Open Dubbel Za., 08.12.2018 4 30
Nederlandse Kampioenschappen MLC - Elsloo Open Dubbel Za., 23.06.2018 14 32
Nederlandse Kampioenschappen MLC - Elsloo Open Enkel Zo., 24.06.2018 1 53
Open Dubbel Cafe Dingus Open Dubbel Za., 14.04.2018 4 20
MultiTable de Bekker Café de Bekker Open Dubbel Za., 07.04.2018 2 19
ITSF Pro Tour Amsterdam Open Dubbel Za., 21.10.2017 2 34
2016-2017
ITSF Pro Tour Heineken Corner Amsterdam Open Doubles Za., 17.06.2017 7 37
Bondskoppeltoernooi ZOH Trim Bourgogne Algemeen Za., 12.11.2016 1 4
2015-2016
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 25.03.2016 14 74
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 25.03.2016 9 50
WinterKampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 11.12.2015 7 63
WinterKampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 11.12.2015 2 32
2014-2015
Nederlandse Kampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 03.04.2015 10 96
Nederlandse Kampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 03.04.2015 9 60
Time Out Hoensbroek Kwalificatie Za., 28.02.2015 26 55
Time Out Hoensbroek Open Dubbel Za., 28.02.2015 17 33
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Kwalificatie Za., 27.12.2014 7 64
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Open Dubbel Za., 27.12.2014 4 40
Winterkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 12.12.2014 13 90
Winterkampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 12.12.2014 9 54
2013-2014
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Open dubbel Vr., 18.04.2014 17 55
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Pro dubbel Vr., 18.04.2014 5 36
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 18.04.2014 3 91
White Horse White Horse Kwalificatie Za., 12.04.2014 7 39
White Horse White Horse Open dubbel Za., 12.04.2014 5 40
White Horse White Horse Pro dubbel Za., 12.04.2014 4 17
Winterkampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 13.12.2013 3 55
Winterkampioenschappen Landgraaf Pro Vr., 13.12.2013 5 39
Winterkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 13.12.2013 11 92
2012-2013
N.T.F. Toernooi Roberto Sport Landgraaf Open Dubbel Vr., 21.06.2013 3 10
N.T.F. Toernooi Roberto Sport Landgraaf Open Enkel Vr., 21.06.2013 2 15
Toernooi `t Trefpunt Heerlen Kwalificatie Za., 08.06.2013 17 26
Toernooi `t Trefpunt Heerlen Open dubbel Za., 08.06.2013 9 26
Toernooi `t Trefpunt Heerlen Pro dubbel Za., 08.06.2013 9 13
MTT de Bekker Stein Multi Table Team Za., 11.05.2013 1 25
Nederlandse Kampioenschappen Stein Pro dubbel Vr., 29.03.2013 13 17
Winterkampioenschappen Stein Open dubbel Vr., 14.12.2012 17 32
2011-2012
Star Club Meerssen Open dubbel Za., 14.04.2012 9 24
Star Club Meerssen Pro dubbel Za., 14.04.2012 4 9
De Rode Ridder Amstenrade Open dubbel Za., 24.03.2012 5 24
De Rode Ridder Amstenrade Pro dubbel Za., 24.03.2012 5 12
White horse Eijsden Open dubbel Za., 17.03.2012 9 24
White horse Eijsden Pro dubbel Za., 17.03.2012 4 10
Blauw wit Eys-Wittem Open dubbel Za., 17.12.2011 17 24
Blauw wit Eys-Wittem Pro Za., 17.12.2011 9 12
Winterkampioenschappen Stein Open dubbel Za., 03.12.2011 17 48
Winterkampioenschappen Stein Pro dubbel Za., 03.12.2011 9 21
2010-2011
Nederlandse Kampioenschappen 2011 Stein Open dubbel Za., 23.04.2011 33 47
Nederlandse Kampioenschappen 2011 Stein Rookies Za., 23.04.2011 3 16
 
Discipline
Team Competites
2018-2019
de Bekker 1 NTL, NTL KO rondes plaats 1-4, NTL KO rondes plaats 5-8
2017-2018
De Bekker 1 N.T.L, ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
2016-2017
't Trefpunt 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
2015-2016
De Bekker 1 Ereklasse, NTVB Beker Algemeen, NTVB Beker Kwalificatie Poule 5
2014-2015
De Bekker 1 Ereklasse, Beker
2013-2014
De Bekker 2 Ereklasse, Beker
TVC de Bekker Zomercompetitie poule A
2012-2013
De Bekker 1/2 Challenge Cup poule 1, Challenge Cup Finale poule 1
De Bekker 2 Ereklasse, Beker, Zomer competitie Poule 1
2011-2012
De Bekker 2 Topklasse B
2010-2011
De Bekker 2 Ere klasse
t Trefpunt 2 ZOH 1A, ZOH Beker eerste klasse
2009-2010
t Trefpunt 2 ZOH 1A
 
Laatste Enkelspel
Datum Speler Speler Resultaat
23.06.2019
NTL KO rondes plaats 1-4
Finale
Hermans, Twan
de Bekker 1
Bhattoe, Vijay
Rotterdam Boofken NL
Winst
23.06.2019
NTL KO rondes plaats 1-4
Halve finale
Hermans, Twan
de Bekker 1
Franssen, Fer
Tafel 4
Gelijkspel
23.06.2019
NTL
7. Speeldag
Hermans, Twan
de Bekker 1
Gelissen, Michelle
Raodhoes Warriors
Winst
23.06.2019
NTL
6. Speeldag
Hermans, Twan
de Bekker 1
Meentz, Devin
Tafel 4
Winst
22.06.2019
NTL
5. Speeldag
Hermans, Twan
de Bekker 1
Refik, Yucel
Rotterdam Boofken NL
Gelijkspel
22.06.2019
NTL
4. Speeldag
Hermans, Twan
de Bekker 1
Starren, Elroy
de Hakkers
Winst
22.06.2019
NTL
3. Speeldag
Hermans, Twan
de Bekker 1
Schijndel, van, Thijs
Club Foos
Winst
22.06.2019
NTL
2. Speeldag
Hermans, Twan
de Bekker 1
Graaf, de, Sjon
All-Out
Winst
22.06.2019
NTL
1. Speeldag
Hermans, Twan
de Bekker 1
Winters, Sander
Brab. Branieschoppers
Winst
24.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
Finale Hoofdronde
Hermans, Twan Bhattoe, Vijay Winst
24.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
Halve finale Hoofdronde
Hermans, Twan Starren, Elroy Winst
24.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
Kwart finale Hoofdronde
Hermans, Twan Winters, Sander Winst
24.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
Achtste finale Hoofdronde
Hermans, Twan Syed, Qaiser Winst
24.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
6. Ronde Voorronde
Hermans, Twan Bhattoe, Vijay Winst
24.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
5. Ronde Voorronde
Hermans, Twan Wensink, Rick Winst
24.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
4. Ronde Voorronde
Hermans, Twan Winters, Sander Winst
24.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
3. Ronde Voorronde
Hermans, Twan Van Der Meer, Anne Jan Winst
24.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
2. Ronde Voorronde
Hermans, Twan Chamuleau, Raoul Winst
27.05.2018
N.T.L
7. Speeldag
Hermans, Twan
de Bekker 1
Otten, Yuri
Brab. Branieschoppers
Gelijkspel
26.05.2018
N.T.L
5. Speeldag
Hermans, Twan
de Bekker 1
Schijndel, van, Thijs
Randstad
Winst
26.05.2018
N.T.L
4. Speeldag
Hermans, Twan
de Bekker 1
Kruijer, Sven
Club Foos
Winst
26.05.2018
N.T.L
3. Speeldag
Hermans, Twan
de Bekker 1
Biermans, Yves
de Hakkers
Gelijkspel
26.05.2018
N.T.L
2. Speeldag
Hermans, Twan
de Bekker 1
Jongen, Bas
de Bekker 2
Verlies
26.05.2018
N.T.L
1. Speeldag
Hermans, Twan
de Bekker 1
Camp op den, Shem
Raodhoes Warriors
Winst
 
Laatste Dubbelspel
Datum Speler Speler Resultaat
23.06.2019
NTL KO rondes plaats 1-4
Finale
VandenBemden, Kenny / Hermans, Twan
de Bekker 1
Dijk van, Joey / Kucera, Phillip
Rotterdam Boofken NL
Winst
23.06.2019
NTL KO rondes plaats 1-4
Halve finale
Hermans, Twan / VandenBemden, Kenny
de Bekker 1
Dijk van, Ricky / Ubachs, Junior
Tafel 4
Winst
23.06.2019
NTL
7. Speeldag
VandenBemden, Kenny / Hermans, Twan
de Bekker 1
Coenen, Davy / Slegers, Luvic
Raodhoes Warriors
Winst
23.06.2019
NTL
6. Speeldag
VandenBemden, Kenny / Hermans, Twan
de Bekker 1
Franssen, Fer / Meentz, Devin
Tafel 4
Winst
22.06.2019
NTL
5. Speeldag
Jongen, Bas / Hermans, Twan
de Bekker 1
Bhattoe, Vijay / Refik, Yucel
Rotterdam Boofken NL
Gelijkspel
22.06.2019
NTL
4. Speeldag
Jongen, Bas / Hermans, Twan
de Bekker 1
Habets, Henk / Starren, Elroy
de Hakkers
Gelijkspel
22.06.2019
NTL
3. Speeldag
Jongen, Bas / Hermans, Twan
de Bekker 1
Bodewes, Boudewijn / Krop, Jeffrey
Club Foos
Winst
22.06.2019
NTL
2. Speeldag
Jongen, Bas / Hermans, Twan
de Bekker 1
Graaf, de, Sjon / Maes, Michael
All-Out
Winst
22.06.2019
NTL
2. Speeldag
Hanssen, Rick / Hermans, Twan
de Bekker 1
Graaf, de, Wesley / Kerkhof, van de, Rens
All-Out
Gelijkspel
22.06.2019
NTL
1. Speeldag
Jongen, Bas / Hermans, Twan
de Bekker 1
Dijk van, Jeroen / Winters, Sander
Brab. Branieschoppers
Winst
17.03.2019
Challenger Tour - 2
Plaats 3 Hoofdronde
Hermans, Twan / Dost, Mark Kerkhof, van de, Rens / Slegers, Luvic Winst
17.03.2019
Challenger Tour - 2
Kwart finale Hoofdronde
Hermans, Twan / Dost, Mark Nabuurs, Jeroen / Roodhorst, Emile Winst
17.03.2019
Challenger Tour - 2
6. Ronde Voorronde
Hermans, Twan / Dost, Mark Wijers Sauren, Mechtilde / Starren, Amber Winst
17.03.2019
Challenger Tour - 2
5. Ronde Voorronde
Hermans, Twan / Dost, Mark Bemelmans, Donee / Franssen, Jo Winst
17.03.2019
Challenger Tour - 2
3. Ronde Voorronde
Hermans, Twan / Dost, Mark Nabuurs, Jeroen / Roodhorst, Emile Winst
17.03.2019
Challenger Tour - 2
1. Ronde Voorronde
Hermans, Twan / Dost, Mark Prickaerts, Niels / Moonen, Mike Verlies
19.01.2019
Challenger Tour - 1
Finale Hoofdronde
Dost, Mark / Hermans, Twan Hanssen, Rick / Kutaydin, Jeroen Winst
19.01.2019
Challenger Tour - 1
Halve finale Hoofdronde
Dost, Mark / Hermans, Twan Prickaerts, Niels / Moonen, Mike Winst
19.01.2019
Challenger Tour - 1
7. Ronde Voorronde
Dost, Mark / Hermans, Twan Vaessen, Peter / Franssen, Jo Winst
19.01.2019
Challenger Tour - 1
6. Ronde Voorronde
Dost, Mark / Hermans, Twan Wijers Sauren, Mechtilde / Koerts, Jakub Winst
19.01.2019
Challenger Tour - 1
5. Ronde Voorronde
Dost, Mark / Hermans, Twan Meisters, Horst / Slegers, Luvic Winst
19.01.2019
Challenger Tour - 1
4. Ronde Voorronde
Dost, Mark / Hermans, Twan Prickaerts, Niels / Moonen, Mike Winst
19.01.2019
Challenger Tour - 1
3. Ronde Voorronde
Dost, Mark / Hermans, Twan Hanssen, Rick / Kutaydin, Jeroen Verlies
19.01.2019
Challenger Tour - 1
2. Ronde Voorronde
Dost, Mark / Hermans, Twan Ubachs, Junior / Camp op den, Shem Winst
19.01.2019
Challenger Tour - 1
1. Ronde Voorronde
Dost, Mark / Hermans, Twan Coenen, Davy / Hoffmann, Markus Winst
23.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
Achtste finale Hoofdronde
Schmitz, Nigel / Hermans, Twan Winters, Sander / Meijers, Patrick Verlies
23.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
6. Ronde Voorronde
Schmitz, Nigel / Hermans, Twan Smeets, Rowan / Ramaekers, Bryan Gelijkspel
23.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
5. Ronde Voorronde
Schmitz, Nigel / Hermans, Twan Dost, Mark / Wensink, Rick Gelijkspel
23.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
4. Ronde Voorronde
Schmitz, Nigel / Hermans, Twan Eenbergen, Ton / Mol, de, Jan Winst
23.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
3. Ronde Voorronde
Schmitz, Nigel / Hermans, Twan Boersma, Maurice / Klunder, Roger Winst
23.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
2. Ronde Voorronde
Schmitz, Nigel / Hermans, Twan Schijndel, van, Thijs / Chamuleau, Raoul Winst
23.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
1. Ronde Voorronde
Schmitz, Nigel / Hermans, Twan Jongen, Kay / Jongen, Bas Winst
27.05.2018
N.T.L
7. Speeldag
Braek in de, Remi / Hermans, Twan
de Bekker 1
Bilsum, van, Fastert / Roodhorst, Emile
Brab. Branieschoppers
Winst
27.05.2018
N.T.L
6. Speeldag
Hanssen, Rick / Hermans, Twan
de Bekker 1
Horen, van, Erik / Schnierer, Daniel
't Allegaartje
Winst
26.05.2018
N.T.L
5. Speeldag
Hanssen, Rick / Hermans, Twan
de Bekker 1
Manai, Imed / Syed, Qaiser
Randstad
Winst
26.05.2018
N.T.L
4. Speeldag
Hanssen, Rick / Hermans, Twan
de Bekker 1
Bodewes, Boudewijn / Bosma, Frank
Club Foos
Gelijkspel
26.05.2018
N.T.L
3. Speeldag
Hanssen, Rick / Hermans, Twan
de Bekker 1
Habets, Henk / Starren, Elroy
de Hakkers
Gelijkspel
26.05.2018
N.T.L
2. Speeldag
Hanssen, Rick / Hermans, Twan
de Bekker 1
Jongen, Bas / Smeets, Rowan
de Bekker 2
Winst
26.05.2018
N.T.L
1. Speeldag
Hanssen, Rick / Hermans, Twan
de Bekker 1
Gobbels, Rob / Wijers, Jos
Raodhoes Warriors
Winst
14.04.2018
Open Dubbel
6. Ronde 2. Extra ronde
Habets, Henk / Hermans, Twan Biermans, Yves / Jongen, Bas Winst
14.04.2018
Open Dubbel
5. Ronde 2. Extra ronde
Habets, Henk / Hermans, Twan Dost, Mark / Jongen, Kay Winst
14.04.2018
Open Dubbel
Halve finale Hoofdronde
Habets, Henk / Hermans, Twan Wensink, Rick / Kutaydin, Jeroen Verlies
14.04.2018
Open Dubbel
3. Ronde 2. Extra ronde
Habets, Henk / Hermans, Twan Krop, Jeffrey / Saturnino, Renato Winst
14.04.2018
Open Dubbel
2. Ronde 2. Extra ronde
Habets, Henk / Hermans, Twan Franssen, Fer / Smetsers, Wim Winst
07.04.2018
MultiTable de Bekker
7. Ronde 2. Extra ronde
Dost, Mark / Hermans, Twan Camp op den, Michel / Weijzen, Ben Winst
07.04.2018
MultiTable de Bekker
6. Ronde 2. Extra ronde
Dost, Mark / Hermans, Twan Horen, van, Erik / Horen, van, Jack Winst
07.04.2018
MultiTable de Bekker
5. Ronde 2. Extra ronde
Dost, Mark / Hermans, Twan Habets, Henk / Starren, Elroy Verlies
07.04.2018
MultiTable de Bekker
Finale Hoofdronde
Dost, Mark / Hermans, Twan Jongen, Bas / Jongen, Kay Verlies
07.04.2018
MultiTable de Bekker
4. Ronde 2. Extra ronde
Dost, Mark / Hermans, Twan Jongen, Bas / Jongen, Kay Winst
07.04.2018
MultiTable de Bekker
Halve finale Hoofdronde
Dost, Mark / Hermans, Twan Habets, Henk / Starren, Elroy Winst
07.04.2018
MultiTable de Bekker
Kwart finale Hoofdronde
Dost, Mark / Hermans, Twan Eliaerts, Randy / Kutaydin, Jeroen Winst
07.04.2018
MultiTable de Bekker
2. Ronde 2. Extra ronde
Dost, Mark / Hermans, Twan Ubachs, Junior / Vaessen, Peter Winst
21.10.2017
ITSF Pro Tour
Finale Hoofdronde
Hermans, Twan / Habets, Henk Schijndel, van, Thijs / Chamuleau, Raoul Verlies
21.10.2017
ITSF Pro Tour
Halve finale Hoofdronde
Hermans, Twan / Habets, Henk Dijk van, Joey / Jongen, Bas Winst
21.10.2017
ITSF Pro Tour
Kwart finale Hoofdronde
Hermans, Twan / Habets, Henk Flores Gonzalez, Ismael / Dharampal, Vikash Winst
17.06.2017
ITSF Pro Tour
Achtste finale Hoofdronde
Hanssen, Rick / Hermans, Twan Otten, Yuri / Bilsum, van, Fastert Winst
17.06.2017
ITSF Pro Tour
6. Ronde Voorronde
Hanssen, Rick / Hermans, Twan Van Dam, Bart / Ouweleen, Kim Winst
17.06.2017
ITSF Pro Tour
5. Ronde Voorronde
Hanssen, Rick / Hermans, Twan Starren, Elroy / Jongen, Bas Winst
17.06.2017
ITSF Pro Tour
3. Ronde Voorronde
Hanssen, Rick / Hermans, Twan Heidema, Andre / van Dijk, Sem Winst
17.06.2017
ITSF Pro Tour
2. Ronde Voorronde
Hanssen, Rick / Hermans, Twan Krop, Jeffrey / Bremer, Peter Winst
17.06.2017
ITSF Pro Tour
1. Ronde Voorronde
Hanssen, Rick / Hermans, Twan Otten, Yuri / Bilsum, van, Fastert Verlies
05.05.2017
ZOH Hoofdklasse
25. Speeldag
Eykenboom, Ron / Hermans, Twan
't Trefpunt 1
Stitzinger, Louis / Martinali, Jeffrey
Da Capo
Gelijkspel
24.03.2017
ZOH Beker
4. Ronde
Eykenboom, Ron / Hermans, Twan
't Trefpunt 1
Meijs, Floris / Smit, Marcel
Da Capo
Winst
11.02.2017
ZOH Hoofdklasse
12. Speeldag
Eykenboom, Ron / Hermans, Twan
't Trefpunt 1
Bleus, Roger / Koenen, Dion
Da Capo
Winst
03.02.2017
ZOH Hoofdklasse
17. Speeldag
Eykenboom, Ron / Hermans, Twan
't Trefpunt 1
Gebhardt, Karl-Heinz / Vroomen, Jan
D'r Prick 1
Verlies
16.12.2016
ZOH Hoofdklasse
13. Speeldag
Eykenboom, Ron / Hermans, Twan
't Trefpunt 1
Wenders, Dennis / Weijer van de, Hans
Blauw Wit'62 1
Winst
18.11.2016
ZOH Hoofdklasse
10. Speeldag
Eykenboom, Ron / Hermans, Twan
't Trefpunt 1
Bergenhuizen, Charles / Janssen, Pascal
De Kokerel
Winst
14.10.2016
ZOH Hoofdklasse
8. Speeldag
Eykenboom, Ron / Hermans, Twan
't Trefpunt 1
Bohland, Tom / Souren, Hasso
D'r Dikke Sjtee
Winst
23.09.2016
ZOH Hoofdklasse
5. Speeldag
Eykenboom, Ron / Hermans, Twan
't Trefpunt 1
Dingena, Marcel / Woug van de, Willy
De Capucijn 1
Winst
26.08.2016
ZOH Hoofdklasse
1. Speeldag
Fleuren, Hans / Hermans, Twan
't Trefpunt 1
Aelmans, Ralf / Velthuis, Ben
A Gen Baan
Winst
03.06.2016
NTVB Beker Algemeen
4. Ronde
Hermans, Twan / Eliaerts, Randy
De Bekker 1
Hendriks, Hub / Nowottka, Tim
De Bekker 2
Winst
27.05.2016
NTVB Beker Algemeen
3. Ronde
Eliaerts, Randy / Hermans, Twan
De Bekker 1
Biermans, Yves / Smits, Danny
De Hakkers
Winst
20.05.2016
NTVB Beker Algemeen
2. Ronde
Hermans, Twan / Eliaerts, Randy
De Bekker 1
Bergman, Pieter / Bremmers, Ger
The Eagles
Winst
06.05.2016
Ereklasse
20. Speeldag
Hermans, Twan / Eliaerts, Randy
De Bekker 1
Dohmen, Coen / Koch, Manfred
De Bekker 3
Winst
29.04.2016
Ereklasse
19. Speeldag
Eliaerts, Randy / Hermans, Twan
De Bekker 1
Van Sint Feijth, Charon / Overdijk, Richard
De Kroeg 1
Winst
15.04.2016
Ereklasse
18. Speeldag
Eliaerts, Randy / Hermans, Twan
De Bekker 1
Beniers, Harry / Duijkers, Bert
DAT Boys 1
Winst
08.04.2016
Ereklasse
9. Speeldag
Eliaerts, Randy / Hermans, Twan
De Bekker 1
Schaft van de, Raymond / Pynoo, Brecht
De Kroeg 1
Winst
01.04.2016
NTVB Beker Algemeen
1. Ronde
Eliaerts, Randy / Hermans, Twan
De Bekker 1
Pauly, Jeroen / Houben, Michael
Napoleon
Winst
25.03.2016
Nederlandse Koppelkampioenschappen
3. Ronde Hoofdronde
Eliaerts, Randy / Hermans, Twan Jansen, Joey / Vincken, Timothy Winst
25.03.2016
Nederlandse Koppelkampioenschappen
2. Ronde Hoofdronde
Eliaerts, Randy / Hermans, Twan Wasbauer, Johny / Dupont, Jef Winst
25.03.2016
Nederlandse Koppelkampioenschappen
1. Ronde Hoofdronde
Eliaerts, Randy / Hermans, Twan Kerckhoffs, Niels / Penders, Yvonne Winst
25.03.2016
Nederlandse Koppelkampioenschappen
Achtste finale Hoofdronde
Eliaerts, Randy / Hermans, Twan Stevens, Richard / Vaessen, Peter Verlies
25.03.2016
Nederlandse Koppelkampioenschappen
Zestiende finale Hoofdronde
Eliaerts, Randy / Hermans, Twan Franssen, Fer / Vincken, Vincent Winst
18.03.2016
Ereklasse
17. Speeldag
Eliaerts, Randy / Hermans, Twan
De Bekker 1
Klunder, Roger / Meisters, Horst
De Hakkers
Winst
11.03.2016
Ereklasse
16. Speeldag
Eliaerts, Randy / Hermans, Twan
De Bekker 1
Stevens, Richard / Vaessen, Peter
De Bekker 2
Winst
04.03.2016
Ereklasse
15. Speeldag
Eliaerts, Randy / Hermans, Twan
De Bekker 1
Kraft, Richard / Struyf, Johan
De Bekker 3
Winst
26.02.2016
NTVB Beker Kwalificatie Poule 5
5. Speeldag
Hermans, Twan / Raven, Rocco
de Bekker 1
Wijnants, Lou / Wijnants, Patrick
de Dolomiet 2
Winst
19.02.2016
Ereklasse
14. Speeldag
Eliaerts, Randy / Hermans, Twan
De Bekker 1
Overdijk, Richard / Verhoeve, Nico
De Kroeg 1
Winst
12.02.2016
Ereklasse
13. Speeldag
Eliaerts, Randy / Hermans, Twan
De Bekker 1
Royen, Mattie / Barelds, Johan
DAT Boys 1
Winst
29.01.2016
Ereklasse
12. Speeldag
Eliaerts, Randy / Hermans, Twan
De Bekker 1
Klunder, Roger / Swinkels, Jeffrey
De Hakkers
Winst
15.01.2016
Ereklasse
1. Speeldag
Hermans, Twan / Eliaerts, Randy
De Bekker 1
Velthuizen, Wim / Dijk van, Ricky
De Bekker 2
Winst
08.01.2016
Ereklasse
11. Speeldag
Eliaerts, Randy / Hermans, Twan
De Bekker 1
Goossens, Biek / De Jong, Jeroen
De Bekker 2
Winst
18.12.2015
Ereklasse
10. Speeldag
Eliaerts, Randy / Hermans, Twan
De Bekker 1
Koch, Manfred / Dohmen, Coen
De Bekker 3
Winst
11.12.2015
WinterKampioenschappen
3. Ronde Hoofdronde
Hermans, Twan / Vaessen, Peter Colbers, Ronny / Mulken van, David Winst
11.12.2015
WinterKampioenschappen
2. Ronde Hoofdronde
Hermans, Twan / Vaessen, Peter Biermans, Yves / Moonen, Jordy Winst
11.12.2015
WinterKampioenschappen
1. Ronde Hoofdronde
Hermans, Twan / Vaessen, Peter Fransen, Antwan / Ploumen, Luuk Winst
11.12.2015
WinterKampioenschappen
Finale Hoofdronde
Hermans, Twan / Vaessen, Peter Smit, Marcel / Starren, Elroy Verlies
11.12.2015
WinterKampioenschappen
Halve finale Hoofdronde
Hermans, Twan / Vaessen, Peter Boersma, Maurice / Klunder, Roger Winst
11.12.2015
WinterKampioenschappen
Kwart finale Hoofdronde
Hermans, Twan / Vaessen, Peter Weijzen, Ben / Camp op den, Shem Winst
11.12.2015
WinterKampioenschappen
Achtste finale Hoofdronde
Hermans, Twan / Vaessen, Peter Gelissen, Jos / Ehmke, Ricarda Winst
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)