Speler > Hanssen, Rick

Hanssen, Rick

 
Informatie
Categorie: Heren
Ranking: Master
Verenigingen: De Bekker
De Bekker - Soccer
Organisatie: SBZL
Zuid Oost Hoek
Nationale Spelersnr.: 4043
 
Ranglijsten plaatsing
Ranglijst Plaats Meldinge
2018-2019
Heren dubbel 12 122
2017-2018
Heren 16 126
Heren classic 46 48
2016-2017
Heren 9 119
2015-2016
Open 14 155
2014-2015
Open 10 254
2013-2014
Open 23 289
2012-2013
Open 23 174
2011-2012
Open 9 196
2010-2011
Open 1 88
2009-2010
Open 16 180
 
Meldinge
Toernooi Plaats Discipline Datum Plaats Meldungen
2019-2020
TVC De Kroeg Brunssum Open Za., 04.01.2020 2 4
2018-2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019 Maaslandcentrum Elsloo Open Dubbel Zo., 22.12.2019 18 34
Nederlandse Kampioenschappen 2019 Maaslandcentrum Elsloo Open Enkel Zo., 22.12.2019 8 54
Challenger Tour - 5 Spaubeek Open Dubbel Za., 09.11.2019 5 18
PRO Tour De Oerknal - Amsterdam Open Dubbel Za., 26.10.2019 5 24
Challenger Tour - 4 Spaubeek Open Dubbel Za., 28.09.2019 5 22
Multi Table de Bekker Open Dubbel Vr., 31.05.2019 2 16
Monster DYP de Bekker Open Vr., 24.05.2019 4 8
Challenger Tour - 3 Spaubeek Mix Zo., 28.04.2019 4 5
Challenger Tour - 3 Spaubeek Open Dubbel Zo., 28.04.2019 2 18
Challenger Tour - 1 Spaubeek Open Dubbel Za., 19.01.2019 2 10
Blauw Wit'62 Eys-Wittem Open Za., 29.12.2018 1 4
2017-2018
ITSF Pro Tour 'Spaubeek 1.. Open Dubbel Za., 08.12.2018 8 30
ITSF Pro Tour Amsterdam Open Dubbel Za., 20.10.2018 3 52
ITSF Pro Tour Amsterdam Open Enkel Za., 20.10.2018 10 78
Nederlandse Kampioenschappen MLC - Elsloo Open Dubbel Za., 23.06.2018 13 32
Nederlandse Kampioenschappen MLC - Elsloo Open Enkel Zo., 24.06.2018 29 53
NTVB Challenger De Keet - Amsterdam Classic Dubbel Za., 05.05.2018 6 6
NTVB Challenger De Keet - Amsterdam Open Dubbel Za., 05.05.2018 2 6
ITSF Pro Tour Amsterdam Open Dubbel Za., 21.10.2017 11 34
2016-2017
Challenger Café Dingus - Heerlen Open Dubbel Za., 26.08.2017 5 23
ITSF Pro Tour Heineken Corner Amsterdam Open Doubles Za., 17.06.2017 7 37
ITSF Pro Tour - Rotterdam Poolcentrum Spijkenisse Open Dubbel Za., 26.11.2016 1 45
2015-2016
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 25.03.2016 9 74
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 25.03.2016 5 50
De Kroeg Brunssum Kwalificatie Za., 02.01.2016 2 39
De Kroeg Brunssum Open Dubbel Za., 02.01.2016 5 39
WinterKampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 11.12.2015 19 63
WinterKampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 11.12.2015 9 32
2014-2015
Nederlandse Kampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 03.04.2015 1 96
Nederlandse Kampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 03.04.2015 2 60
Time Out Hoensbroek Kwalificatie Za., 28.02.2015 24 55
Time Out Hoensbroek Open Dubbel Za., 28.02.2015 17 33
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Kwalificatie Za., 27.12.2014 9 64
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Open Dubbel Za., 27.12.2014 5 40
2013-2014
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Open dubbel Vr., 18.04.2014 17 55
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 18.04.2014 20 91
De Kroeg Brunssum Open Dubbel Za., 04.01.2014 9 43
De Kroeg Brunssum Kwalificatie Za., 04.01.2014 6 69
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Kwalificatie Vr., 27.12.2013 7 75
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Open Dubbel Vr., 27.12.2013 3 45
Winterkampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 13.12.2013 9 55
Winterkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 13.12.2013 11 92
Trefcentrum TreeBeek Open Dubbel Za., 26.10.2013 9 32
Trefcentrum TreeBeek Kwalificatie Za., 26.10.2013 4 42
2012-2013
Sport café Ons Honk Heerlen Kwalificatie Za., 18.05.2013 8 40
Sport café Ons Honk Heerlen Open dubbel Za., 18.05.2013 2 24
MTT de Bekker Stein Multi Table Team Za., 11.05.2013 1 25
Nederlandse Kampioenschappen Stein Open dubbel Vr., 29.03.2013 5 53
Openings toernooi Stein (de Bekker) Open dubbel Za., 22.09.2012 5 16
2011-2012
Nederlandse Kampioenschappen Stein Open dubbel Vr., 06.04.2012 9 32
De Rode Ridder Amstenrade Open dubbel Za., 24.03.2012 2 24
De Kroeg Brunssum Open dubbel Vr., 30.12.2011 3 24
Blauw wit Eys-Wittem Open dubbel Za., 17.12.2011 9 24
Winterkampioenschappen Stein Open dubbel Za., 03.12.2011 5 48
2010-2011
Nederlandse Kampioenschappen 2011 Stein Open dubbel Za., 23.04.2011 2 47
de Rode Ridder Amstenrade Open dubbel Za., 16.04.2011 3 16
Winterkampioenschappen 2010 gulpen Open dubbel Vr., 22.10.2010 2 2
2009-2010
Nederlandse Kampioenschappen 2010 Gulpen Algemene ronde Vr., 02.04.2010 16 121
Winterkampioenschappen 2009 Gulpen Algemene ronde Vr., 13.11.2009 6 104
Dutch Masters Eersel Open dubbel Zo., 28.06.2009 33 75
2007-2008
Preveso Huls DYP Zo., 11.03.2007 9 17
Preveso Huls Open dubbel Zo., 11.03.2007 4 33
 
Discipline
Team Competites
2019-2020
De Bekker 1 ZOH Overgangsklasse
De Bekker 2 ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse
De Bekker SBZL Seizoen 3
2018-2019
de Bekker 1 NTL, NTL KO rondes plaats 1-4, NTL KO rondes plaats 5-8
De Bekker SBZL Seizoen 2, SBZL Seizoen 1
2017-2018
de Bekker 1 N.T.L
2016-2017
't Trefpunt 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
2015-2016
De Bekker 1 Ereklasse, NTVB Beker Algemeen, NTVB Beker Kwalificatie Poule 5
2014-2015
De Bekker 1 Ereklasse, Beker
2013-2014
De Bekker 1 Ereklasse, Beker
2012-2013
De Bekker 1 Ereklasse, Beker
De Bekker 1/2 Challenge Cup poule 1, Challenge Cup Finale poule 1
2011-2012
De Bekker 1 Topklasse B
2010-2011
De Bekker 1 Ere klasse
2009-2010
De Bekker 1 Ere klasse
 
Laatste Enkelspel
Datum Speler Speler Resultaat
13.02.2020
SBZL Seizoen 3
10. Speeldag
Hanssen, Rick
De Bekker
Goffin, Jos
Old Stars
Winst
16.01.2020
SBZL Seizoen 3
8. Speeldag
Hanssen, Rick
De Bekker
Misotten, Nele
Boem Kartoffels
Winst
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
Kwart finale Hoofdronde
Hanssen, Rick Jongen, Kay Verlies
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
Achtste finale Hoofdronde
Hanssen, Rick Graaf, de, Sjon Winst
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
Zestiende finale Hoofdronde
Hanssen, Rick Smeets, Rowan Winst
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
6. Ronde Voorronde
Hanssen, Rick Winters, Sander Gelijkspel
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
5. Ronde Voorronde
Hanssen, Rick Krop, Jeffrey Verlies
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
4. Ronde Voorronde
Hanssen, Rick Graaf, de, Wesley Gelijkspel
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
3. Ronde Voorronde
Hanssen, Rick Biermans, Yves Gelijkspel
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
2. Ronde Voorronde
Hanssen, Rick Schmitz, Nigel Winst
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
1. Ronde Voorronde
Hanssen, Rick Lorrie, Leslie Winst
19.12.2019
SBZL Seizoen 3
6. Speeldag
Hanssen, Rick
De Bekker
Coenen, Davy
Raodhoes Warriors
Winst
21.11.2019
SBZL Seizoen 3
3. Speeldag
Hanssen, Rick
De Bekker
Keppens, Lynn
Boem Kartoffels
Winst
17.10.2019
SBZL Seizoen 3
2. Speeldag
Hanssen, Rick
De Bekker
Meurmans, Jimmy
Team Limburg
Winst
03.10.2019
SBZL Seizoen 3
1. Speeldag
Hanssen, Rick
De Bekker
Gobbels, Rob
Raodhoes Warriors
Winst
05.09.2019
SBZL Seizoen 2
10. Speeldag
Hanssen, Rick
De Bekker
Ubachs, Junior
Raodhoes Warriors
Winst
29.08.2019
SBZL Seizoen 2
6. Speeldag
Hanssen, Rick
De Bekker
Misotten, Nele
Boem Kartoffels
Winst
22.08.2019
SBZL Seizoen 2
9. Speeldag
Hanssen, Rick
De Bekker
Slegers, Luvic
Old Stars
Winst
08.08.2019
SBZL Seizoen 2
8. Speeldag
Hanssen, Rick
De Bekker
Andelhofs, Joel
Team Limburg
Winst
01.08.2019
SBZL Seizoen 2
7. Speeldag
Hanssen, Rick
De Bekker
Moonen, Bjorn
Dingus
Winst
20.06.2019
SBZL Seizoen 2
4. Speeldag
Hanssen, Rick
De Bekker
Kuhtreiber, Frenk
Old Stars
Winst
16.05.2019
SBZL Seizoen 2
2. Speeldag
Hanssen, Rick
De Bekker
Maes, Nathan
Dingus
Winst
02.05.2019
SBZL Seizoen 2
1. Speeldag
Hanssen, Rick
De Bekker
Mertens, Jordy
Boem Kartoffels
Winst
31.01.2019
SBZL Seizoen 1
2. Speeldag
Hanssen, Rick
De Bekker
Meisters, Horst
Old Stars
Winst
 
Laatste Dubbelspel
Datum Speler Speler Resultaat
13.02.2020
SBZL Seizoen 3
10. Speeldag
Nowottka, Tim / Hanssen, Rick
De Bekker
Slegers, Luvic / Vaessen, Peter
Old Stars
Verlies
07.02.2020
ZOH 1e klasse B
18. Speeldag
Schmitz, Sven / Hanssen, Rick
De Bekker 2
Burgers, Roger / Bosch, Edwin
D'r Prick 2
Winst
31.01.2020
ZOH 1e klasse B
17. Speeldag
Schmitz, Sven / Hanssen, Rick
De Bekker 2
Schiffers, Fer / Lange, Klaus
De Wolfjes 1
Winst
16.01.2020
SBZL Seizoen 3
8. Speeldag
Hanssen, Rick / Smulders, Michael
De Bekker
Misotten, Nele / Standaert, Christophe
Boem Kartoffels
Verlies
16.01.2020
SBZL Seizoen 3
8. Speeldag
Hanssen, Rick / Gelissen, Michelle
De Bekker
Mertens, Jordy / Standaert, Christophe
Boem Kartoffels
Verlies
03.01.2020
ZOH 1e klasse B
14. Speeldag
Hanssen, Rick / Schmitz, Sven
De Bekker 2
Krichel, Rene / Reulings, Micha
D'r Springbron 1
Winst
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
Zestiende finale Hoofdronde
Kutaydin, Jeroen / Hanssen, Rick Meisters, Horst / Senden, Piet Verlies
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
5. Ronde Voorronde
Kutaydin, Jeroen / Hanssen, Rick Hermans, Twan / Dost, Mark Verlies
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
4. Ronde Voorronde
Kutaydin, Jeroen / Hanssen, Rick Winters, Sander / Dijk van, Joey Verlies
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
3. Ronde Voorronde
Kutaydin, Jeroen / Hanssen, Rick Kerkhof, van de, Rens / Roodhorst, Emile Gelijkspel
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
2. Ronde Voorronde
Kutaydin, Jeroen / Hanssen, Rick Otten-Kerkhof, Tessa / Bilsum, van, Fastert Winst
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
1. Ronde Voorronde
Kutaydin, Jeroen / Hanssen, Rick Biermans, Yves / Bhattoe, Vijay Winst
20.12.2019
ZOH Overgangsklasse
10. Speeldag
Strikker, Maurice / Hanssen, Rick
De Bekker 1
Hoeksma, Hein / Surma, Joep
Pipo Boys 1
Winst
19.12.2019
SBZL Seizoen 3
6. Speeldag
Starren, Amber / Hanssen, Rick
De Bekker
Coenen, Davy / Hoffmann, Markus
Raodhoes Warriors
Verlies
19.12.2019
SBZL Seizoen 3
6. Speeldag
Hanssen, Rick / Smulders, Michael
De Bekker
Coenen, Davy / Ubachs, Junior
Raodhoes Warriors
Winst
06.12.2019
ZOH 1e klasse B
12. Speeldag
Hanssen, Rick / Schmitz, Sven
De Bekker 2
Franssen, Bjorn / Koll, Marco
Oud Zumpelveld 1
Gelijkspel
22.11.2019
ZOH 1e klasse B
11. Speeldag
Hanssen, Rick / Schmitz, Sven
De Bekker 2
Sozanski, Nico / Schroyen, Raymond
De Kroeg 2
Winst
21.11.2019
SBZL Seizoen 3
3. Speeldag
Hanssen, Rick / Smulders, Michael
De Bekker
Standaert, Christophe / Keppens, Lynn
Boem Kartoffels
Verlies
21.11.2019
SBZL Seizoen 3
3. Speeldag
Hanssen, Rick / Gelissen, Michelle
De Bekker
Standaert, Christophe / Eeraerts, Jaimy
Boem Kartoffels
Verlies
08.11.2019
ZOH 1e klasse B
9. Speeldag
Schmitz, Sven / Hanssen, Rick
De Bekker 2
Seroo, Lei / Geurts, Sjaak
Blauw Wit'62 2
Winst
26.10.2019
PRO Tour
Kwart finale Hoofdronde
Hanssen, Rick / Habets, Henk Bhattoe, Vijay / Ramzan, Sufiyan Verlies
26.10.2019
PRO Tour
7. Ronde Voorronde
Hanssen, Rick / Habets, Henk Krop, Jeffrey / Kleinveldus, Danny Winst
26.10.2019
PRO Tour
4. Ronde Voorronde
Hanssen, Rick / Habets, Henk Schijndel, van, Thijs / Chamuleau, Raoul Winst
26.10.2019
PRO Tour
2. Ronde Voorronde
Hanssen, Rick / Habets, Henk Bosma, Frank / Van Der Meer, Anne Jan Winst
25.10.2019
ZOH 1e klasse B
7. Speeldag
Verheijden, Wesley / Hanssen, Rick
De Bekker 2
Dijk van, Arnold / Romeyn, Edwin
Dingus 1
Winst
17.10.2019
SBZL Seizoen 3
2. Speeldag
Hanssen, Rick / Wijers Sauren, Mechtilde
De Bekker
Meyen, Stefanie / Meurmans, Jimmy
Team Limburg
Winst
17.10.2019
SBZL Seizoen 3
2. Speeldag
Nowottka, Tim / Hanssen, Rick
De Bekker
Allard, Niko / Meurmans, Jimmy
Team Limburg
Winst
11.10.2019
ZOH Beker
1. Ronde
Hendriks, Hub / Hanssen, Rick
De Bekker 2
Loontjes, Sven / Vaassens, Jean Pierre
DAT Boys 1
Winst
03.10.2019
SBZL Seizoen 3
1. Speeldag
Hanssen, Rick / Wijers Sauren, Mechtilde
De Bekker
Ubachs, Junior / Gobbels, Rob
Raodhoes Warriors
Winst
03.10.2019
SBZL Seizoen 3
1. Speeldag
Nowottka, Tim / Hanssen, Rick
De Bekker
Ubachs, Junior / Hoffmann, Markus
Raodhoes Warriors
Winst
28.09.2019
Challenger Tour - 4
Kwart finale Hoofdronde
Hanssen, Rick / Kutaydin, Jeroen Franssen, Jo / Meisters, Horst Winst
28.09.2019
Challenger Tour - 4
Achtste finale Hoofdronde
Hanssen, Rick / Kutaydin, Jeroen Gobbels, Rob / Slegers, Luvic Winst
28.09.2019
Challenger Tour - 4
6. Ronde Voorronde
Hanssen, Rick / Kutaydin, Jeroen Moonen, Mike / Kortenray, Hubert Winst
28.09.2019
Challenger Tour - 4
5. Ronde Voorronde
Hanssen, Rick / Kutaydin, Jeroen Keppens, Lynn / Eeraerts, Jaimy Winst
28.09.2019
Challenger Tour - 4
4. Ronde Voorronde
Hanssen, Rick / Kutaydin, Jeroen Gelissen, Michelle / Jansen, Danny Winst
28.09.2019
Challenger Tour - 4
3. Ronde Voorronde
Hanssen, Rick / Kutaydin, Jeroen Koerts, Jakub / Vaessen, Peter Verlies
28.09.2019
Challenger Tour - 4
1. Ronde Voorronde
Hanssen, Rick / Kutaydin, Jeroen Franssen, Jo / Meisters, Horst Winst
27.09.2019
ZOH 1e klasse B
5. Speeldag
Leonard, Chris / Hanssen, Rick
De Bekker 2
Gouder de Beauregard, Tanja / Koch, Robert
D'r Prick 2
Winst
05.09.2019
SBZL Seizoen 2
10. Speeldag
Wijers Sauren, Mechtilde / Hanssen, Rick
De Bekker
Eerens, Mitch / Camp op den, Shem
Raodhoes Warriors
Verlies
05.09.2019
SBZL Seizoen 2
10. Speeldag
Hanssen, Rick / Starren, Elroy
De Bekker
Gobbels, Rob / Ubachs, Junior
Raodhoes Warriors
Winst
29.08.2019
SBZL Seizoen 2
6. Speeldag
Gelissen, Michelle / Hanssen, Rick
De Bekker
Dessel van, Robin / Keppens, Lynn
Boem Kartoffels
Winst
29.08.2019
SBZL Seizoen 2
6. Speeldag
Hanssen, Rick / Wijers Sauren, Mechtilde
De Bekker
Standaert, Christophe / Keppens, Lynn
Boem Kartoffels
Verlies
29.08.2019
SBZL Seizoen 2
6. Speeldag
Wijers Sauren, Mechtilde / Hanssen, Rick
De Bekker
Eeraerts, Jaimy / Misotten, Nele
Boem Kartoffels
Verlies
22.08.2019
SBZL Seizoen 2
9. Speeldag
Hanssen, Rick / Wijers Sauren, Mechtilde
De Bekker
Franssen, Jo / Kuhtreiber, Frenk
Old Stars
Winst
22.08.2019
SBZL Seizoen 2
9. Speeldag
Gelissen, Michelle / Hanssen, Rick
De Bekker
Franssen, Jo / Kuhtreiber, Frenk
Old Stars
Verlies
08.08.2019
SBZL Seizoen 2
8. Speeldag
Gelissen, Michelle / Hanssen, Rick
De Bekker
Andelhofs, Joel / Koerts, Jakub
Team Limburg
Winst
08.08.2019
SBZL Seizoen 2
8. Speeldag
Hanssen, Rick / Wijers Sauren, Mechtilde
De Bekker
Koerts, Jakub / Goyens, Jitse
Team Limburg
Winst
01.08.2019
SBZL Seizoen 2
7. Speeldag
Hanssen, Rick / Jansen, Danny
De Bekker
Boersma, Maurice / de Visscher, Kevin
Dingus
Winst
01.08.2019
SBZL Seizoen 2
7. Speeldag
Hanssen, Rick / Starren, Amber
De Bekker
Moonen, Bjorn / Gielis, Chris
Dingus
Winst
01.08.2019
SBZL Seizoen 2
7. Speeldag
Jansen, Danny / Hanssen, Rick
De Bekker
Gielis, Chris / Boersma, Maurice
Dingus
Verlies
27.06.2019
SBZL Seizoen 2
5. Speeldag
Hanssen, Rick / Starren, Amber
De Bekker
Gobbels, Rob / Camp op den, Shem
Raodhoes Warriors
Winst
27.06.2019
SBZL Seizoen 2
5. Speeldag
Dost, Mark / Hanssen, Rick
De Bekker
Gobbels, Rob / Hoffmann, Markus
Raodhoes Warriors
Winst
27.06.2019
SBZL Seizoen 2
5. Speeldag
Starren, Amber / Hanssen, Rick
De Bekker
Camp op den, Shem / Ubachs, Junior
Raodhoes Warriors
Winst
23.06.2019
NTL KO rondes plaats 1-4
Finale
Hanssen, Rick / Kutaydin, Jeroen
de Bekker 1
Kleinveldus, Danny / Bhattoe, Vijay
Rotterdam Boofken NL
Winst
23.06.2019
NTL KO rondes plaats 1-4
Finale
Hanssen, Rick / Kutaydin, Jeroen
de Bekker 1
Dijk van, Joey / Kleinveldus, Danny
Rotterdam Boofken NL
Verlies
23.06.2019
NTL KO rondes plaats 1-4
Halve finale
Hanssen, Rick / Kutaydin, Jeroen
de Bekker 1
Franssen, Fer / Meentz, Devin
Tafel 4
Gelijkspel
23.06.2019
NTL KO rondes plaats 1-4
Halve finale
Hanssen, Rick / Kutaydin, Jeroen
de Bekker 1
Meentz, Devin / Jongen, Kay
Tafel 4
Winst
23.06.2019
NTL
7. Speeldag
Hanssen, Rick / Kutaydin, Jeroen
de Bekker 1
Hoffmann, Markus / Weijzen, Ben
Raodhoes Warriors
Winst
23.06.2019
NTL
6. Speeldag
Hanssen, Rick / Kutaydin, Jeroen
de Bekker 1
Jongen, Kay / Ubachs, Junior
Tafel 4
Winst
22.06.2019
NTL
5. Speeldag
Hanssen, Rick / Kutaydin, Jeroen
de Bekker 1
Bhattoe, Vijay / Dijk van, Joey
Rotterdam Boofken NL
Gelijkspel
22.06.2019
NTL
5. Speeldag
Hanssen, Rick / Kutaydin, Jeroen
de Bekker 1
Dijk van, Joey / Kleinveldus, Danny
Rotterdam Boofken NL
Gelijkspel
22.06.2019
NTL
4. Speeldag
Hanssen, Rick / Kutaydin, Jeroen
de Bekker 1
Habets, Henk / Wollgens, Thomas
de Hakkers
Gelijkspel
22.06.2019
NTL
4. Speeldag
Hanssen, Rick / Kutaydin, Jeroen
de Bekker 1
Boersma, Maurice / Senden, Piet
de Hakkers
Gelijkspel
22.06.2019
NTL
3. Speeldag
Hanssen, Rick / Kutaydin, Jeroen
de Bekker 1
Chamuleau, Raoul / Schijndel, van, Thijs
Club Foos
Winst
22.06.2019
NTL
3. Speeldag
Hanssen, Rick / Kutaydin, Jeroen
de Bekker 1
Lorrie, Leslie / Sanchez Fernandez, Arturo
Club Foos
Gelijkspel
22.06.2019
NTL
2. Speeldag
Hanssen, Rick / Kutaydin, Jeroen
de Bekker 1
Vissers, Erik / Zeeland, van, Tom
All-Out
Winst
22.06.2019
NTL
2. Speeldag
Hanssen, Rick / Hermans, Twan
de Bekker 1
Graaf, de, Wesley / Kerkhof, van de, Rens
All-Out
Gelijkspel
22.06.2019
NTL
1. Speeldag
Hanssen, Rick / Kutaydin, Jeroen
de Bekker 1
Bilsum, van, Fastert / Otten-Kerkhof, Tessa
Brab. Branieschoppers
Winst
22.06.2019
NTL
1. Speeldag
Hanssen, Rick / Kutaydin, Jeroen
de Bekker 1
Bilsum, van, Fastert / Otten-Kerkhof, Tessa
Brab. Branieschoppers
Winst
20.06.2019
SBZL Seizoen 2
4. Speeldag
Gelissen, Michelle / Hanssen, Rick
De Bekker
Slegers, Luvic / Senden, Piet
Old Stars
Verlies
20.06.2019
SBZL Seizoen 2
4. Speeldag
Gelissen, Michelle / Hanssen, Rick
De Bekker
Senden, Piet / Kuhtreiber, Frenk
Old Stars
Verlies
06.06.2019
SBZL Seizoen 2
3. Speeldag
Starren, Amber / Hanssen, Rick
De Bekker
Kutaydin, Jeroen / Andelhofs, Joel
Team Limburg
Verlies
06.06.2019
SBZL Seizoen 2
3. Speeldag
Hanssen, Rick / Dost, Mark
De Bekker
Boons, Bennet / Lemmens, Tom
Team Limburg
Winst
06.06.2019
SBZL Seizoen 2
3. Speeldag
Starren, Elroy / Hanssen, Rick
De Bekker
Koerts, Jakub / Andelhofs, Joel
Team Limburg
Winst
16.05.2019
SBZL Seizoen 2
2. Speeldag
Hanssen, Rick / Gelissen, Michelle
De Bekker
Moonen, Bjorn / Prickaerts, Niels
Dingus
Winst
02.05.2019
SBZL Seizoen 2
1. Speeldag
Hanssen, Rick / Starren, Amber
De Bekker
Mertens, Jordy / Dessel van, Robin
Boem Kartoffels
Winst
02.05.2019
SBZL Seizoen 2
1. Speeldag
Gelissen, Michelle / Hanssen, Rick
De Bekker
Misotten, Nele / Segal, Nasja
Boem Kartoffels
Winst
28.04.2019
Challenger Tour - 3
Finale Hoofdronde
Hanssen, Rick / Kutaydin, Jeroen Schijndel, van, Thijs / Chamuleau, Raoul Verlies
28.04.2019
Challenger Tour - 3
Kwart finale Hoofdronde
Hanssen, Rick / Kutaydin, Jeroen Kerkhof, van de, Rens / Roodhorst, Emile Winst
28.04.2019
Challenger Tour - 3
6. Ronde Voorronde
Hanssen, Rick / Kutaydin, Jeroen Kerkhof, van de, Rens / Roodhorst, Emile Winst
28.04.2019
Challenger Tour - 3
5. Ronde Voorronde
Hanssen, Rick / Kutaydin, Jeroen Schijndel, van, Thijs / Chamuleau, Raoul Verlies
28.04.2019
Challenger Tour - 3
1. Ronde Voorronde
Hanssen, Rick / Kutaydin, Jeroen Loonen, Roel / Otten, Yuri Winst
28.04.2019
Challenger Tour - 3
3. Ronde Hoofdronde
Starren, Amber / Hanssen, Rick Gelissen, Michelle / Schijndel, van, Thijs Verlies
11.04.2019
SBZL Seizoen 1
6. Speeldag
Gelissen, Michelle / Hanssen, Rick
De Bekker
de Visscher, Kevin / Moonen, Bjorn
Dingus
Winst
11.04.2019
SBZL Seizoen 1
6. Speeldag
Gelissen, Michelle / Hanssen, Rick
De Bekker
Maes, Nathan / Prickaerts, Niels
Dingus
Verlies
28.03.2019
SBZL Seizoen 1
5. Speeldag
Wijers Sauren, Mechtilde / Hanssen, Rick
De Bekker
Meisters, Horst / Vaessen, Peter
Old Stars
Winst
28.03.2019
SBZL Seizoen 1
5. Speeldag
Gelissen, Michelle / Hanssen, Rick
De Bekker
Kuhtreiber, Frenk / Meisters, Horst
Old Stars
Winst
14.03.2019
SBZL Seizoen 1
4. Speeldag
Hanssen, Rick / Weijzen, Ben
De Bekker
Hoffmann, Markus / Keulers, Harrie
Raodhoes Warriors
Winst
14.03.2019
SBZL Seizoen 1
4. Speeldag
Hanssen, Rick / Gelissen, Michelle
De Bekker
Camp op den, Shem / Hoffmann, Markus
Raodhoes Warriors
Winst
14.02.2019
SBZL Seizoen 1
3. Speeldag
Hanssen, Rick / Starren, Amber
De Bekker
Gielis, Chris / Maes, Nathan
Dingus
Winst
14.02.2019
SBZL Seizoen 1
3. Speeldag
Hanssen, Rick / Starren, Elroy
De Bekker
Moonen, Bjorn / de Visscher, Kevin
Dingus
Winst
31.01.2019
SBZL Seizoen 1
2. Speeldag
Starren, Amber / Hanssen, Rick
De Bekker
Meisters, Horst / Vaessen, Peter
Old Stars
Verlies
31.01.2019
SBZL Seizoen 1
2. Speeldag
Hanssen, Rick / Starren, Amber
De Bekker
Meisters, Horst / Kuhtreiber, Frenk
Old Stars
Winst
19.01.2019
Challenger Tour - 1
Finale Hoofdronde
Hanssen, Rick / Kutaydin, Jeroen Dost, Mark / Hermans, Twan Verlies
19.01.2019
Challenger Tour - 1
Halve finale Hoofdronde
Hanssen, Rick / Kutaydin, Jeroen Ubachs, Junior / Camp op den, Shem Winst
19.01.2019
Challenger Tour - 1
7. Ronde Voorronde
Hanssen, Rick / Kutaydin, Jeroen Gelissen, Michelle / Jansen, Danny Winst
19.01.2019
Challenger Tour - 1
6. Ronde Voorronde
Hanssen, Rick / Kutaydin, Jeroen Meisters, Horst / Slegers, Luvic Winst
19.01.2019
Challenger Tour - 1
5. Ronde Voorronde
Hanssen, Rick / Kutaydin, Jeroen Vaessen, Peter / Franssen, Jo Winst
19.01.2019
Challenger Tour - 1
4. Ronde Voorronde
Hanssen, Rick / Kutaydin, Jeroen Ubachs, Junior / Camp op den, Shem Winst
19.01.2019
Challenger Tour - 1
3. Ronde Voorronde
Hanssen, Rick / Kutaydin, Jeroen Dost, Mark / Hermans, Twan Winst
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)