Speler > Gobbels, Rob

Gobbels, Rob

 
Informatie
Categorie: Heren
Ranking: Semi-Pro
Verenigingen: 't Heukske
Roadhoes Warriors
Roadhoes Warriors
Organisatie:
SBZL
Zuid Oost Hoek
Nationale Spelersnr.: 6768
 
Ranglijsten plaatsing
Ranglijst Pl. Deelnemers
2018-2019
Heren dubbel 72 82
2017-2018
Heren 86 126
Heren classic 43 48
2016-2017
Open 42 80
Semi-Pro 12 44
Heren 60 119
NTVB Challenger Ranking 22 53
Heren classic 84 187
2015-2016
Open 41 155
Semi-Pro 24 73
2014-2015
Open 94 254
Semi-Pro 26 146
2013-2014
Open 144 289
Semi-Pro 52 156
2012-2013
Open 144 174
Pro 40 79
2011-2012
Semi-Pro 22 103
 
Deelnemers
Toernooi Plaats Discipline Datum Pl. Meldungen
2018-2019
Challenger Tour - 3 Spaubeek Open Dubbel Zo., 28.04.2019 16 18
SBZL Monster-DYP MFC 't Raodhoes Spaubeek Monster DYP Za., 13.04.2019 7 15
Challenger Tour - 2 Spaubeek Open Enkel Zo., 17.03.2019 4 7
Toernooi TVC De Kroeg Brunssum Overgangsklasse Za., 05.01.2019 3 3
2017-2018
ITSF Pro Tour 'Spaubeek 1.. Open Dubbel Za., 08.12.2018 25 30
ITSF Pro Tour 'Spaubeek 3. Open Enkel Za., 08.12.2018 14 26
ITSF Pro Tour 'Spaubeek 6. Classic Zo., 09.12.2018 9 13
Nederlandse Kampioenschappen MLC - Elsloo Open Dubbel Za., 23.06.2018 34 32
Nederlandse Kampioenschappen MLC - Elsloo Open Enkel Zo., 24.06.2018 45 53
Open Dubbel Cafe Dingus Open Dubbel Za., 14.04.2018 16 20
Open Dubbel De Keet - Amsterdam Open Dubbel Za., 20.01.2018 12 17
2016-2017
Challenger Willem van Oranje - Veldhoven Open Dubbel Za., 10.06.2017 14 16
NTVB Challenger Finale Café ´t Weverke Schimmert Open Dubbel Vr., 19.05.2017 11 12
Club Foos Open Doubles De Keet - Amsterdam Open Dubbel Za., 18.02.2017 9 25
3e NTVB challenger Rode Ridder - Amstenrade Open Vr., 03.02.2017 6 11
Club Foos Open Doubles De Keet - Amsterdam Open Dubbel Za., 07.01.2017 4 16
De Kroeg Cafe De Kroeg, Brunssum Open Dubbel Za., 07.01.2017 15 22
De Kroeg Cafe De Kroeg, Brunssum Semi-Pro Dubbel Za., 07.01.2017 7 8
Winterkampioenschappen 2016 Café de Kroeg, Brunssum Kwalificatie Vr., 09.12.2016 52 52
Winterkampioenschappen 2016 Café de Kroeg, Brunssum Semi-Pro Dubbel Vr., 09.12.2016 9 22
1e NTVB challenger De Bekker - Stein Open Vr., 14.10.2016 5 12
Rotterdam Foosball Open Kickerheadz Open Za., 28.05.2016 33 55
2015-2016
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 25.03.2016 22 74
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 25.03.2016 17 50
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Semi-Pro Dubbel Vr., 25.03.2016 9 22
1e Mini master challenger Dingus Dingus-Heerlen Kwalificatie Za., 05.03.2016 20 22
1e Mini master challenger Dingus Dingus-Heerlen Rookie Za., 05.03.2016 5 6
Invitatie Kersttoernooi Dingus Heerlen Kwalificatie Za., 19.12.2015 1 14
Invitatie Kersttoernooi Dingus Heerlen A-Ronde Za., 19.12.2015 4 7
WinterKampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 11.12.2015 10 63
WinterKampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 11.12.2015 17 32
WinterKampioenschappen Landgraaf Semi-Pro Dubbel Vr., 11.12.2015 9 23
2014-2015
Nederlandse Kampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 03.04.2015 61 96
Nederlandse Kampioenschappen Landgraaf Semi Pro Dubbel Vr., 03.04.2015 9 34
Time Out Hoensbroek Kwalificatie Za., 28.02.2015 14 55
Time Out Hoensbroek Open Dubbel Za., 28.02.2015 17 33
Time Out Hoensbroek Semi Pro Dubbel Za., 28.02.2015 5 16
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Kwalificatie Za., 27.12.2014 15 64
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Open Dubbel Za., 27.12.2014 9 40
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Semi Pro Dubbel Za., 27.12.2014 9 23
Dingus Kerst toernooi Heerlen Kwalificatie Za., 13.12.2014 13 17
Dingus Kerst toernooi Heerlen B-Ronde Za., 13.12.2014 7 9
Winterkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 12.12.2014 59 90
Winterkampioenschappen Landgraaf Semi Pro Dubbel Vr., 12.12.2014 4 29
2013-2014
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Open dubbel Vr., 18.04.2014 33 55
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Semi-pro Vr., 18.04.2014 5 37
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 18.04.2014 29 91
2012-2013
Nederlandse Kampioenschappen Stein Open dubbel Vr., 29.03.2013 33 53
Nederlandse Kampioenschappen Stein Pro dubbel Vr., 29.03.2013 7 17
2011-2012
Blauw wit Eys-Wittem Semi-Pro Za., 17.12.2011 2 12
 
Discipline
Team Competites
2018-2019
't Heukske 1 ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse
Raodhoes Warriors NTL, SBZL Seizoen 2, SBZL Seizoen 1
2017-2018
Raodhoes Warriors N.T.L
't Heukske 1 ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse
2016-2017
't Heukske Ere Afdeling, NTVB Algemene Bekerronde, NTVB Beker Kwalificatie
2015-2016
Kicker Dream-Boys Zomercompetitie 2016 Poule B
't Heukske Overgangsklasse, NTVB Beker Algemeen, NTVB Beker OV Klasse, NTVB Beker Kwalificatie Poule 2
2014-2015
't Heukske 1A, Challenge Cup poule B, Beker, Beker eerste klasse, Zomercompetitie Poule D
2013-2014
't Heukske Overgangsklasse, Challenge Cup poule A2, Beker, Beker overgangsklasse
2012-2013
't Heukske Ereklasse, Beker
Heukske Challenge Cup poule 3, Challenge Cup Finale poule 2
2011-2012
't Heukske Topklasse B
2010-2011
Heukske Overgangs klasse
2009-2010
Heukske Overgangs klasse
 
Laatste Enkelspel
Datum Speler Speler Uitslag
16.05.2019
SBZL Seizoen 2
2. Speeldag
Gobbels, Rob
Raodhoes Warriors
Slegers, Luvic
Old Stars
Winst
28.03.2019
SBZL Seizoen 1
5. Speeldag
Gobbels, Rob
Raodhoes Warriors
Klunder, Roger
Dingus
Verlies
17.03.2019
Challenger Tour - 2
Plaats 3 Hoofdronde
Gobbels, Rob Starren, Amber Verlies
17.03.2019
Challenger Tour - 2
Halve finale Hoofdronde
Gobbels, Rob Bemelmans, Donee Verlies
17.03.2019
Challenger Tour - 2
4. Ronde Voorronde
Gobbels, Rob Bemelmans, Donee Winst
17.03.2019
Challenger Tour - 2
3. Ronde Voorronde
Gobbels, Rob Jansen, Danny Winst
17.03.2019
Challenger Tour - 2
2. Ronde Voorronde
Gobbels, Rob Slegers, Luvic Verlies
17.03.2019
Challenger Tour - 2
1. Ronde Voorronde
Gobbels, Rob Starren, Amber Winst
08.12.2018
ITSF Pro Tour
Achtste finale Hoofdronde
Gobbels, Rob Franssen, Jo Verlies
24.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
6. Ronde Voorronde
Gobbels, Rob Roodhorst, Emile Verlies
24.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
4. Ronde Voorronde
Gobbels, Rob Van Tilburg, stanley Winst
24.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
3. Ronde Voorronde
Gobbels, Rob Jongen, Bas Verlies
24.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
2. Ronde Voorronde
Gobbels, Rob Starren, Roy Verlies
24.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
1. Ronde Voorronde
Gobbels, Rob Moenen, Bianca Winst
 
Laatste Dubbelspel
Datum Speler Speler Uitslag
16.05.2019
SBZL Seizoen 2
2. Speeldag
Hoffmann, Markus / Gobbels, Rob
Raodhoes Warriors
Vaessen, Peter / Meisters, Horst
Old Stars
Verlies
10.05.2019
ZOH Overgangsklasse
26. Speeldag
Gobbels, Rob / Slegers, Luvic
't Heukske 1
Smeets, Michel / Surma, Joep
Pipo Boys 1
Winst
02.05.2019
SBZL Seizoen 2
1. Speeldag
Gobbels, Rob / Hoffmann, Markus
Raodhoes Warriors
Boons, Bennet / Wysevelde, Steven
Team Limburg
Verlies
02.05.2019
SBZL Seizoen 2
1. Speeldag
Camp op den, Shem / Gobbels, Rob
Raodhoes Warriors
Andelhofs, Joel / Boons, Bennet
Team Limburg
Winst
28.04.2019
Challenger Tour - 3
6. Ronde Voorronde
Jansen, Danny / Gobbels, Rob Hoffmann, Markus / van Teeffelen, Hugo Verlies
28.04.2019
Challenger Tour - 3
5. Ronde Voorronde
Jansen, Danny / Gobbels, Rob Loonen, Roel / Otten, Yuri Winst
28.04.2019
Challenger Tour - 3
4. Ronde Voorronde
Jansen, Danny / Gobbels, Rob Camp op den, Shem / Weijzen, Ben Verlies
28.04.2019
Challenger Tour - 3
3. Ronde Voorronde
Jansen, Danny / Gobbels, Rob Schijndel, van, Thijs / Chamuleau, Raoul Verlies
19.04.2019
ZOH Overgangsklasse
25. Speeldag
Gobbels, Rob / Ben van der, Pascal
't Heukske 1
Puts, Dennis / Kicken, Noel
De Jokers 1
Verlies
11.04.2019
SBZL Seizoen 1
6. Speeldag
Gobbels, Rob / Slegers, Luvic
Raodhoes Warriors
Meisters, Horst / Kuhtreiber, Frank
Old Stars
Verlies
11.04.2019
SBZL Seizoen 1
6. Speeldag
Gobbels, Rob / Slegers, Luvic
Raodhoes Warriors
Kuhtreiber, Frank / Meisters, Horst
Old Stars
Verlies
05.04.2019
ZOH Overgangsklasse
23. Speeldag
Ben van der, Pascal / Gobbels, Rob
't Heukske 1
Kraft, Richard / Stevens, Jurgen
De Bekker 1
Winst
28.03.2019
SBZL Seizoen 1
5. Speeldag
Gobbels, Rob / Ubachs, Junior
Raodhoes Warriors
Moonen, Bjorn / Klunder, Roger
Dingus
Verlies
28.03.2019
SBZL Seizoen 1
5. Speeldag
Gobbels, Rob / Slegers, Luvic
Raodhoes Warriors
Klunder, Roger / Maes, Nathan
Dingus
Winst
14.03.2019
SBZL Seizoen 1
4. Speeldag
Gobbels, Rob / Slegers, Luvic
Raodhoes Warriors
Starren, Amber / Wijers Sauren, Mechtilde
De Bekker
Verlies
14.03.2019
SBZL Seizoen 1
4. Speeldag
Gobbels, Rob / Coenen, Davy
Raodhoes Warriors
Starren, Amber / Wijers Sauren, Mechtilde
De Bekker
Winst
08.03.2019
ZOH Beker Overgangsklasse
2. Ronde
Camp op den, Tim / Gobbels, Rob
't Heukske 1
Goossens, Biek / Henquet, Fer
De Bekker 1
Gelijkspel
15.02.2019
ZOH Overgangsklasse
19. Speeldag
Slegers, Luvic / Gobbels, Rob
't Heukske 1
Moenen, Jose / Wilders, Patrick
De Komiek 1
Winst
14.02.2019
SBZL Seizoen 1
3. Speeldag
Gobbels, Rob / Hoffmann, Markus
Raodhoes Warriors
Franssen, Jo / Vaessen, Peter
Old Stars
Verlies
14.02.2019
SBZL Seizoen 1
3. Speeldag
Gobbels, Rob / Slegers, Luvic
Raodhoes Warriors
Meisters, Horst / Vaessen, Peter
Old Stars
Verlies
08.02.2019
ZOH Overgangsklasse
18. Speeldag
Gobbels, Rob / Camp op den, Tim
't Heukske 1
Winkens, Peter / Essers, Maurice
Fauquemont 1
Winst
01.02.2019
ZOH Overgangsklasse
17. Speeldag
Gobbels, Rob / Slegers, Luvic
't Heukske 1
Feller, Richard / Derhaag, Thei
The Eagles 1
Gelijkspel
31.01.2019
SBZL Seizoen 1
2. Speeldag
Coenen, Davy / Gobbels, Rob
Raodhoes Warriors
Moonen, Bjorn / Bemelmans, Donee
Dingus
Verlies
17.01.2019
SBZL Seizoen 1
1. Speeldag
Hoffmann, Markus / Gobbels, Rob
Raodhoes Warriors
Weijzen, Ben / Wijers Sauren, Mechtilde
De Bekker
Verlies
17.01.2019
SBZL Seizoen 1
1. Speeldag
Coenen, Davy / Gobbels, Rob
Raodhoes Warriors
Starren, Amber / Gelissen, Michelle
De Bekker
Verlies
11.01.2019
ZOH Overgangsklasse
15. Speeldag
Gobbels, Rob / Rouschop, Hans
't Heukske 1
Heuser, Tobias / Gelissen, Jean
Fratelli 1
Verlies
04.01.2019
ZOH Overgangsklasse
14. Speeldag
Gobbels, Rob / Rouschop, Hans
't Heukske 1
Brinkhoff, Roger / Ritzen, Harry
Smidter Boys 1
Winst
09.12.2018
ITSF Pro Tour
Achtste finale Hoofdronde
Slegers, Luvic / Gobbels, Rob Prickaerts, Niels / Franssen, Ricardo Verlies
09.12.2018
ITSF Pro Tour
4. Ronde Voorronde
Slegers, Luvic / Gobbels, Rob Gelissen, Michelle / Nijmeijer, Lianne Winst
09.12.2018
ITSF Pro Tour
1. Ronde Voorronde
Slegers, Luvic / Gobbels, Rob Meisters, Horst / Lorrie, Leslie Verlies
08.12.2018
ITSF Pro Tour
6. Ronde Voorronde
Gobbels, Rob / Slegers, Luvic Bemelmans, Donee / Keijenberg, Ramon Verlies
08.12.2018
ITSF Pro Tour
4. Ronde Voorronde
Gobbels, Rob / Slegers, Luvic Winters, Sander / Sanchez Fernandez, Arturo Verlies
08.12.2018
ITSF Pro Tour
2. Ronde Voorronde
Gobbels, Rob / Slegers, Luvic Starren, Amber / Wijers Sauren, Mechtilde Verlies
08.12.2018
ITSF Pro Tour
1. Ronde Voorronde
Gobbels, Rob / Slegers, Luvic Schijndel, van, Thijs / Chamuleau, Raoul Verlies
07.12.2018
ZOH Overgangsklasse
12. Speeldag
Gobbels, Rob / Rouschop, Hans
't Heukske 1
Brink van den, Erik / Puts, Dennis
De Jokers 1
Verlies
23.11.2018
ZOH Overgangsklasse
11. Speeldag
Camp op den, Tim / Gobbels, Rob
't Heukske 1
Abels, Twan / Wenders, Math
't Tepke 1
Winst
16.11.2018
ZOH Overgangsklasse
10. Speeldag
Gobbels, Rob / Slegers, Luvic
't Heukske 1
Weijzen, Ben / Reubsaet, Eddy
De Bekker 1
Verlies
26.10.2018
ZOH Overgangsklasse
7. Speeldag
Camp op den, Tim / Gobbels, Rob
't Heukske 1
Michalski, Raymond / Zeeuw de, Ger
D'r Bok 1
Winst
12.10.2018
ZOH Beker
1. Ronde
Gobbels, Rob / Koch, Manfred
't Heukske 1
Theunissen, John / Theunissen, Melvin
Bouwerwei 1
Winst
28.09.2018
ZOH Overgangsklasse
5. Speeldag
Gobbels, Rob / Koch, Manfred
't Heukske 1
Haan, John / Max, Joep
Fauquemont 1
Winst
23.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
5. Ronde Voorronde
Slegers, Luvic / Gobbels, Rob Dijkstra, Harmen / Bodewes, Boudewijn Verlies
23.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
4. Ronde Voorronde
Slegers, Luvic / Gobbels, Rob Senden, Piet / Meisters, Horst Verlies
23.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
2. Ronde Voorronde
Slegers, Luvic / Gobbels, Rob Bhattoe, Vijay / Syed, Qaiser Verlies
23.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
1. Ronde Voorronde
Slegers, Luvic / Gobbels, Rob Smeets, Rowan / Ramaekers, Bryan Gelijkspel
27.05.2018
N.T.L
Plaats 7-8
Gobbels, Rob / Gelissen, Michelle
Raodhoes Warriors
Horen, van, Erik / Horen, van, Jack
't Allegaartje
Verlies
27.05.2018
N.T.L
Plaats 7-8
Slegers, Luvic / Gobbels, Rob
Raodhoes Warriors
Eenbergen, Ton / Horen, van, Erik
't Allegaartje
Verlies
27.05.2018
N.T.L
Plaats 5-8
Wijers Sauren, Mechtilde / Gobbels, Rob
Raodhoes Warriors
Bodewes, Boudewijn / Kruijer, Sven
Club Foos
Gelijkspel
27.05.2018
N.T.L
Plaats 5-8
Gobbels, Rob / Slegers, Luvic
Raodhoes Warriors
Lorrie, Leslie / Kruijer, Sven
Club Foos
Gelijkspel
27.05.2018
N.T.L
7. Speeldag
Gobbels, Rob / Koch, Manfred
Raodhoes Warriors
Bodewes, Boudewijn / Leu, Gunnar
Club Foos
Verlies
27.05.2018
N.T.L
7. Speeldag
Wijers, Jos / Gobbels, Rob
Raodhoes Warriors
Bosma, Frank / Lorrie, Leslie
Club Foos
Verlies
27.05.2018
N.T.L
6. Speeldag
Slegers, Luvic / Gobbels, Rob
Raodhoes Warriors
Ubachs, Junior / Franssen, Jo
de Bekker 2
Gelijkspel
27.05.2018
N.T.L
6. Speeldag
Gelissen, Michelle / Gobbels, Rob
Raodhoes Warriors
Vaessen, Peter / Franssen, Jo
de Bekker 2
Verlies
26.05.2018
N.T.L
5. Speeldag
Slegers, Luvic / Gobbels, Rob
Raodhoes Warriors
Roodhorst, Emile / Dijk van, Jeroen
Brab. Branieschoppers
Verlies
26.05.2018
N.T.L
4. Speeldag
Gelissen, Michelle / Gobbels, Rob
Raodhoes Warriors
Baggermans, Dirk / Horen, van, Erik
't Allegaartje
Verlies
26.05.2018
N.T.L
3. Speeldag
Slegers, Luvic / Gobbels, Rob
Raodhoes Warriors
Manai, Imed / Schijndel, van, Thijs
Randstad
Verlies
26.05.2018
N.T.L
2. Speeldag
Gelissen, Michelle / Gobbels, Rob
Raodhoes Warriors
Biermans, Yves / Boersma, Maurice
de Hakkers
Verlies
26.05.2018
N.T.L
1. Speeldag
Gobbels, Rob / Wijers, Jos
Raodhoes Warriors
Hanssen, Rick / Hermans, Twan
de Bekker 1
Verlies
26.05.2018
N.T.L
1. Speeldag
Gobbels, Rob / Slegers, Luvic
Raodhoes Warriors
Eliaerts, Randy / Kutaydin, Jeroen
de Bekker 1
Gelijkspel
04.05.2018
ZOH Overgangsklasse
25. Speeldag
Nijsten, Pascal / Gobbels, Rob
't Heukske 1
Brink van den, Erik / Puts, Dennis
De Jokers 1
Verlies
20.04.2018
ZOH Overgangsklasse
24. Speeldag
Nijsten, Pascal / Gobbels, Rob
't Heukske 1
Webers, Frans / Koerts, Jakub
't Tepke 1
Winst
14.04.2018
Open Dubbel
6. Ronde 2. Extra ronde
Slegers, Luvic / Gobbels, Rob Gelissen, Michelle / Starren, Amber Verlies
14.04.2018
Open Dubbel
5. Ronde 2. Extra ronde
Slegers, Luvic / Gobbels, Rob Krop, Jeffrey / Saturnino, Renato Verlies
14.04.2018
Open Dubbel
3. Ronde 2. Extra ronde
Slegers, Luvic / Gobbels, Rob Franssen, Fer / Smetsers, Wim Winst
14.04.2018
Open Dubbel
Halve finale Extra ronde
Slegers, Luvic / Gobbels, Rob Nijmeijer, Lianne / Kruijer, Sven Verlies
14.04.2018
Open Dubbel
Kwart finale Extra ronde
Slegers, Luvic / Gobbels, Rob Graaf, de, Sjon / Vissers, Erik Winst
13.04.2018
ZOH Overgangsklasse
23. Speeldag
Camp op den, Tim / Gobbels, Rob
't Heukske 1
Lamberts, Ger / Stams, Huub
't Trefpunt 1
Verlies
06.04.2018
ZOH Overgangsklasse
22. Speeldag
Nijsten, Pascal / Gobbels, Rob
't Heukske 1
Can van, Joost / Ritzen, Harry
Smidter Boys 1
Verlies
30.03.2018
ZOH Beker Overgangsklasse
3. Ronde
Nijsten, Pascal / Gobbels, Rob
't Heukske 1
Deckers, Hans / Harenczyk, Ryan
D'r Bok 1
Verlies
23.03.2018
ZOH Overgangsklasse
21. Speeldag
Nijsten, Pascal / Gobbels, Rob
't Heukske 1
Michalski, Raymond / Harenczyk, Ryan
D'r Bok 1
Winst
23.02.2018
ZOH Overgangsklasse
18. Speeldag
Nijsten, Pascal / Gobbels, Rob
't Heukske 1
Dohmen, Herman / Schreinemacher, Jos
D'r Springbron 1
Winst
02.02.2018
ZOH Overgangsklasse
17. Speeldag
Gobbels, Rob / Koch, Manfred
't Heukske 1
Haan, John / Breuer, Wiel
Fauquemont 1
Verlies
26.01.2018
ZOH Overgangsklasse
16. Speeldag
Camp op den, Tim / Gobbels, Rob
't Heukske 1
Oirschot van, Wiel / Bergman, Bert
Im Weissen Rossl 1
Verlies
20.01.2018
Open Dubbel
5. Ronde Voorronde
Slegers, Luvic / Gobbels, Rob Kruijer, Sven / Nijmeijer, Lianne Gelijkspel
20.01.2018
Open Dubbel
4. Ronde Voorronde
Slegers, Luvic / Gobbels, Rob Krop, Jeffrey / Van Der Meer, Anne Jan Gelijkspel
20.01.2018
Open Dubbel
3. Ronde Voorronde
Slegers, Luvic / Gobbels, Rob Van Dam, Bart / Ouweleen, Kim Verlies
20.01.2018
Open Dubbel
Halve finale Extra ronde
Slegers, Luvic / Gobbels, Rob Van Dam, Bart / Ouweleen, Kim Verlies
20.01.2018
Open Dubbel
2. Ronde Voorronde
Slegers, Luvic / Gobbels, Rob Chamuleau, Raoul / Schijndel, van, Thijs Verlies
12.01.2018
ZOH Overgangsklasse
15. Speeldag
Nijsten, Pascal / Gobbels, Rob
't Heukske 1
Eggen, Bert / Hoeksma, Hein
Pipo Boys 1
Verlies
22.12.2017
ZOH Overgangsklasse
13. Speeldag
Camp op den, Tim / Gobbels, Rob
't Heukske 1
Partouns, Cyriel / Vanhingel, Dominic
Oost Eijsden 1
Winst
15.12.2017
ZOH Overgangsklasse
12. Speeldag
Gobbels, Rob / Nijsten, Pascal
't Heukske 1
Meijers, Guij / Daemen, Niels
De Jokers 1
Verlies
01.12.2017
ZOH Overgangsklasse
11. Speeldag
Camp op den, Tim / Gobbels, Rob
't Heukske 1
Heidendaal, Ger / Seetsen, Menno
't Tepke 1
Winst
17.11.2017
ZOH Beker
2. Ronde
Ben van der, Pascal / Gobbels, Rob
't Heukske 1
Benoit, Bernd / Smeets, Cindy
D'r Koffereck 1
Winst
27.10.2017
ZOH Overgangsklasse
7. Speeldag
Nijsten, Pascal / Gobbels, Rob
't Heukske 1
Koll, Marco / Pelzer, Dave
Oud Zumpelveld 1
Gelijkspel
13.10.2017
ZOH Overgangsklasse
6. Speeldag
Nijsten, Pascal / Gobbels, Rob
't Heukske 1
Habets, Berry / Baggen, Donny
The Eagles 1
Winst
06.10.2017
ZOH Beker
1. Ronde
Lemmens, Jim / Gobbels, Rob
't Heukske 1
Roeleveld, Sonja / Schutt, Janine
Oude Heide 3
Winst
15.09.2017
ZOH Overgangsklasse
3. Speeldag
Nijsten, Pascal / Gobbels, Rob
't Heukske 1
Nendels, Cornel / Labruzzo, Marcello
Im Weissen Rossl 1
Winst
01.09.2017
ZOH Overgangsklasse
1. Speeldag
Nijsten, Pascal / Gobbels, Rob
't Heukske 1
Schielen, Marco / Theunissen, Maurice
Blauw Wit'62 2
Verlies
19.05.2017
NTVB Challenger Finale
5. Ronde Extra ronde
Slegers, Luvic / Gobbels, Rob Wijers Sauren, Mechtilde / Wijers, Jos Verlies
19.05.2017
NTVB Challenger Finale
4. Ronde Extra ronde
Slegers, Luvic / Gobbels, Rob Vaessen, Peter / Ubachs, Junior Verlies
19.05.2017
NTVB Challenger Finale
2. Ronde Extra ronde
Slegers, Luvic / Gobbels, Rob Laudy, Carl / Gelissen, Sandro Winst
19.05.2017
NTVB Challenger Finale
1. Ronde Extra ronde
Slegers, Luvic / Gobbels, Rob Verpoort, Gus / Hacking, Xavier Gelijkspel
19.05.2017
NTVB Challenger Finale
Achtste finale Hoofdronde
Slegers, Luvic / Gobbels, Rob Starren, Amber / Gelissen, Michelle Verlies
05.05.2017
Ere Afdeling
18. Speeldag
Nijsten, Pascal / Gobbels, Rob
't Heukske
Pauly, Jeroen / Gelissen, Sandro
Napoleon
Winst
07.04.2017
Ere Afdeling
17. Speeldag
Nijsten, Pascal / Gobbels, Rob
't Heukske
Feller, Richard / Derhaag, Thei
The Eagles
Verlies
31.03.2017
Ere Afdeling
16. Speeldag
Nijsten, Pascal / Gobbels, Rob
't Heukske
Hendriks, Hub / Nowottka, Tim
De Bekker 1
Winst
24.03.2017
Ere Afdeling
15. Speeldag
Nijsten, Pascal / Gobbels, Rob
't Heukske
Schroyen, Raymond / Franiczek, Wiel
De Kroeg 1
Verlies
03.03.2017
Ere Afdeling
14. Speeldag
Nijsten, Pascal / Gobbels, Rob
't Heukske
Klunder, Roger / Meisters, Horst
De Hakkers
Verlies
10.02.2017
NTVB Beker Kwalificatie
5. Ronde
Nijsten, Pascal / Gobbels, Rob
't Heukske
Thomas, Tom / Franssen, Mark
Da Capo
Winst
03.02.2017
3e NTVB challenger
Kwart finale Hoofdronde
Slegers, Luvic / Gobbels, Rob Gelissen, Michelle / Starren, Amber Verlies
03.02.2017
3e NTVB challenger
Achtste finale Hoofdronde
Slegers, Luvic / Gobbels, Rob Pauly, Jeroen / Verpoort, Gus Winst
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)