Speler > Eerens, Mitch

Eerens, Mitch

 
Informatie
Categorie: Heren
Ranking: Master
Verenigingen: 't Tonneke
Raodhoes Warriors
Organisatie: SBZL
Zuid Oost Hoek
Nationale Spelersnr.: 9200
 
Ranglijsten plaatsing
Ranglijst Plaats Meldinge
2018-2019
Heren dubbel 43 122
2014-2015
Open 73 254
Pro 23 123
2013-2014
Open 27 289
Pro 31 152
2009-2010
Open 67 180
Semi-Pro 21 40
 
Meldinge
Toernooi Plaats Discipline Datum Plaats Meldungen
2019-2020
Blauw Wit'62 Eys Overgangsklasse Vr., 27.12.2019 1 3
2018-2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019 Maaslandcentrum Elsloo Open Dubbel Zo., 22.12.2019 27 34
Nederlandse Kampioenschappen 2019 Maaslandcentrum Elsloo Open Enkel Zo., 22.12.2019 12 54
NTVB PRO Tour 2019 Maaslandcentrum Elsloo Open Dubbel Za., 21.12.2019 22 44
Challenger Tour - 6 Spaubeek Open Dubbel Za., 23.11.2019 4 7
Challenger Tour - 5 Spaubeek Open Dubbel Za., 09.11.2019 6 18
Challenger Tour - 4 Spaubeek Open Dubbel Za., 28.09.2019 9 22
Challenger Tour - 3 Spaubeek Open Dubbel Zo., 28.04.2019 15 18
SBZL Monster-DYP MFC 't Raodhoes Spaubeek Monster DYP Za., 13.04.2019 13 15
Challenger Tour - 2 Spaubeek Open Dubbel Zo., 17.03.2019 7 9
Bondskoppeltoernooi Landgraaf 1e Klasse Vr., 30.11.2018 1 3
2014-2015
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Kwalificatie Za., 27.12.2014 3 64
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Open Dubbel Za., 27.12.2014 5 40
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Pro Dubbel Za., 27.12.2014 2 19
2013-2014
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Open dubbel Vr., 18.04.2014 9 55
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Pro dubbel Vr., 18.04.2014 17 36
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 18.04.2014 36 91
White Horse White Horse Kwalificatie Za., 12.04.2014 3 39
White Horse White Horse Open dubbel Za., 12.04.2014 3 40
White Horse White Horse Pro dubbel Za., 12.04.2014 9 17
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Kwalificatie Vr., 27.12.2013 27 75
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Open Dubbel Vr., 27.12.2013 17 45
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Pro Dubbel Vr., 27.12.2013 9 33
Winterkampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 13.12.2013 33 55
Winterkampioenschappen Landgraaf Pro Vr., 13.12.2013 17 39
Winterkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 13.12.2013 54 92
Star Club Meerssen Open Dubbel Za., 30.11.2013 5 32
Star Club Meerssen Pro Dubbel Za., 30.11.2013 2 14
Star Club Meerssen Kwalificatie Za., 30.11.2013 25 46
2009-2010
Nederlandse Kampioenschappen 2010 Gulpen Algemene ronde Vr., 02.04.2010 61 121
Nederlandse Kampioenschappen 2010 Gulpen Eerste klasse Vr., 02.04.2010 20 27
Winterkampioenschappen 2009 Gulpen Algemene ronde Vr., 13.11.2009 27 104
Winterkampioenschappen 2009 Gulpen Eerste klasse Vr., 13.11.2009 9 19
 
Discipline
Team Competites
2019-2020
't Tonneke ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse
Raodhoes Warriors SBZL Seizoen 3
2018-2019
't Straotsje 1 ZOH Hoofdklasse
't Straotsje 2 ZOH 1e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse
Raodhoes Warriors SBZL Seizoen 2
2016-2017
Dolomiet ZOH 1B, ZOH Beker, ZOH Beker eerste klasse
2015-2016
Dolomiet Zomercompetitie 2016 Poule A
de Dolomiet 1 Eerste Klasse, NTVB Beker Algemeen, NTVB Beker 1e Klasse, NTVB Beker Kwalificatie Poule 3
2014-2015
DAT Boys 1 Ereklasse, Challenge Cup poule A, Beker
Dolomiet Zomercompetitie poule A
2013-2014
Dolomiet 1A, Beker, Beker eerste klasse, Zomercompetitie poule A, Challenge Cup poule B3
2012-2013
Don Bosco 1 2A, Beker
Don Bosco Beker tweede klasse
2011-2012
Don Bosco 1 2A
2010-2011
Don Bosco 1 1B
2009-2010
Don Bosco 1 1A
 
Laatste Enkelspel
Datum Speler Speler Resultaat
13.02.2020
SBZL Seizoen 3
10. Speeldag
Eerens, Mitch
Raodhoes Warriors
de Visscher, Kevin
Boem Kartoffels
Winst
16.01.2020
SBZL Seizoen 3
8. Speeldag
Eerens, Mitch
Raodhoes Warriors
Meurmans, Jimmy
Team Limburg
Verlies
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
Achtste finale Hoofdronde
Eerens, Mitch Bhattoe, Vijay Verlies
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
Zestiende finale Hoofdronde
Eerens, Mitch Habets, Henk Winst
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
6. Ronde Voorronde
Eerens, Mitch Krop, Jeffrey Verlies
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
5. Ronde Voorronde
Eerens, Mitch Otten-Kerkhof, Tessa Winst
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
3. Ronde Voorronde
Eerens, Mitch Hoffmann, Markus Gelijkspel
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
2. Ronde Voorronde
Eerens, Mitch Graaf, de, Sjon Gelijkspel
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
1. Ronde Voorronde
Eerens, Mitch Eenbergen, Ton Winst
21.12.2019
SBZL Seizoen 3
3. Speeldag
Eerens, Mitch
Raodhoes Warriors
Meurmans, Jimmy
Team Limburg
Verlies
28.11.2019
SBZL Seizoen 3
5. Speeldag
Eerens, Mitch
Raodhoes Warriors
Standaert, Christophe
Boem Kartoffels
Verlies
14.11.2019
SBZL Seizoen 3
4. Speeldag
Eerens, Mitch
Raodhoes Warriors
Franssen, Jo
Old Stars
Winst
03.10.2019
SBZL Seizoen 3
1. Speeldag
Eerens, Mitch
Raodhoes Warriors
Nowottka, Tim
De Bekker
Winst
05.09.2019
SBZL Seizoen 2
10. Speeldag
Eerens, Mitch
Raodhoes Warriors
Starren, Amber
De Bekker
Verlies
22.08.2019
SBZL Seizoen 2
9. Speeldag
Eerens, Mitch
Raodhoes Warriors
Misotten, Nele
Boem Kartoffels
Winst
01.08.2019
SBZL Seizoen 2
4. Speeldag
Eerens, Mitch
Raodhoes Warriors
Mertens, Jordy
Boem Kartoffels
Winst
02.05.2019
SBZL Seizoen 2
1. Speeldag
Eerens, Mitch
Raodhoes Warriors
Boons, Bennet
Team Limburg
Winst
 
Laatste Dubbelspel
Datum Speler Speler Resultaat
14.02.2020
ZOH Overgangsklasse
19. Speeldag
Caldenborgh, van, Chris / Eerens, Mitch
't Tonneke
Schmitz, Sven / Harenczyk, Roman
D'r Bok 1
Winst
13.02.2020
SBZL Seizoen 3
10. Speeldag
Eerens, Mitch / Coenen, Davy
Raodhoes Warriors
Standaert, Christophe / de Visscher, Kevin
Boem Kartoffels
Verlies
13.02.2020
SBZL Seizoen 3
10. Speeldag
Coenen, Davy / Eerens, Mitch
Raodhoes Warriors
Keppens, Lynn / Misotten, Nele
Boem Kartoffels
Winst
07.02.2020
ZOH Overgangsklasse
18. Speeldag
Maessen, Dennie / Eerens, Mitch
't Tonneke
Penders, Yvonne / Braek in de, Remi
De Bekker 1
Verlies
31.01.2020
ZOH Overgangsklasse
17. Speeldag
Asselmans, Redondo / Eerens, Mitch
't Tonneke
Groothausen, Ramon / Kan van, Roger
De Komiek 1
Winst
16.01.2020
SBZL Seizoen 3
8. Speeldag
Eerens, Mitch / Hoffmann, Markus
Raodhoes Warriors
Allard, Niko / Boons, Bennet
Team Limburg
Verlies
16.01.2020
SBZL Seizoen 3
8. Speeldag
Eerens, Mitch / Camp op den, Shem
Raodhoes Warriors
Allard, Niko / Meurmans, Jimmy
Team Limburg
Winst
10.01.2020
ZOH Overgangsklasse
15. Speeldag
Hataney, Eugene / Eerens, Mitch
't Tonneke
Vrancken, Guy / Woug van de, Willy
Da Capo 1
Winst
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
Zestiende finale Hoofdronde
Coenen, Davy / Eerens, Mitch Biermans, Yves / Bhattoe, Vijay Verlies
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
4. Ronde Voorronde
Coenen, Davy / Eerens, Mitch Otten-Kerkhof, Tessa / Bilsum, van, Fastert Verlies
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
3. Ronde Voorronde
Coenen, Davy / Eerens, Mitch Franssen, Fer / Spijkers, John Winst
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
2. Ronde Voorronde
Coenen, Davy / Eerens, Mitch Eenbergen, Ton / Dijk van, Ricky Winst
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
1. Ronde Voorronde
Coenen, Davy / Eerens, Mitch Jongen, Kay / Nowottka, Tim Verlies
21.12.2019
SBZL Seizoen 3
3. Speeldag
Eerens, Mitch / Coenen, Davy
Raodhoes Warriors
Allard, Niko / Meurmans, Jimmy
Team Limburg
Verlies
21.12.2019
SBZL Seizoen 3
3. Speeldag
Eerens, Mitch / Coenen, Davy
Raodhoes Warriors
Meurmans, Johnnie / Allard, Niko
Team Limburg
Verlies
21.12.2019
NTVB PRO Tour 2019
3. Ronde Voorronde
Coenen, Davy / Eerens, Mitch Camp op den, Shem / Visser, de, Joris Verlies
21.12.2019
NTVB PRO Tour 2019
2. Ronde Voorronde
Coenen, Davy / Eerens, Mitch Biermans, Yves / Dost, Mark Verlies
13.12.2019
ZOH Overgangsklasse
13. Speeldag
Asselmans, Redondo / Eerens, Mitch
't Tonneke
Bucks, Hans / Marks, Rene
The Eagles 1
Verlies
06.12.2019
ZOH Overgangsklasse
12. Speeldag
Maessen, Dennie / Eerens, Mitch
't Tonneke
Heidendaal, Ger / Seetsen, Menno
't Tepke 1
Gelijkspel
28.11.2019
SBZL Seizoen 3
5. Speeldag
Eerens, Mitch / Gobbels, Rob
Raodhoes Warriors
Misotten, Nele / Segal, Nasja
Boem Kartoffels
Winst
28.11.2019
SBZL Seizoen 3
5. Speeldag
Eerens, Mitch / Ubachs, Junior
Raodhoes Warriors
Standaert, Christophe / Misotten, Nele
Boem Kartoffels
Winst
23.11.2019
Challenger Tour - 6
Halve finale Hoofdronde
Coenen, Davy / Eerens, Mitch Hoffmann, Markus / Camp op den, Shem Verlies
23.11.2019
Challenger Tour - 6
5. Ronde Voorronde
Coenen, Davy / Eerens, Mitch Hoffmann, Markus / Camp op den, Shem Winst
23.11.2019
Challenger Tour - 6
3. Ronde Voorronde
Coenen, Davy / Eerens, Mitch Wijers Sauren, Mechtilde / Franssen, Jo Winst
23.11.2019
Challenger Tour - 6
2. Ronde Voorronde
Coenen, Davy / Eerens, Mitch Slegers, Luvic / Gobbels, Rob Winst
23.11.2019
Challenger Tour - 6
1. Ronde Voorronde
Coenen, Davy / Eerens, Mitch Jansen, Danny / Gelissen, Michelle Winst
22.11.2019
ZOH Overgangsklasse
11. Speeldag
Asselmans, Redondo / Eerens, Mitch
't Tonneke
Surma, Joep / Boogaart, van den, Jan
Pipo Boys 1
Winst
14.11.2019
SBZL Seizoen 3
4. Speeldag
Koch, Manfred / Eerens, Mitch
Raodhoes Warriors
Kuhtreiber, Frenk / Slegers, Luvic
Old Stars
Winst
14.11.2019
SBZL Seizoen 3
4. Speeldag
Coenen, Davy / Eerens, Mitch
Raodhoes Warriors
Franssen, Jo / Slegers, Luvic
Old Stars
Verlies
09.11.2019
Challenger Tour - 5
Kwart finale Hoofdronde
Coenen, Davy / Eerens, Mitch Habets, Henk / Starren, Elroy Verlies
09.11.2019
Challenger Tour - 5
4. Ronde Voorronde
Coenen, Davy / Eerens, Mitch Otten, Yuri / Loonen, Roel Winst
09.11.2019
Challenger Tour - 5
3. Ronde Voorronde
Coenen, Davy / Eerens, Mitch Camp op den, Shem / Koch, Manfred Winst
08.11.2019
ZOH Overgangsklasse
9. Speeldag
Asselmans, Redondo / Eerens, Mitch
't Tonneke
Budy, Ralf / Daemen, Niels
De Jokers 1
Winst
11.10.2019
ZOH Beker
1. Ronde
Asselmans, Redondo / Eerens, Mitch
't Tonneke
Geurts, Goswin / Fransen, Antwan
Pipo Boys 1
Winst
04.10.2019
ZOH Overgangsklasse
6. Speeldag
Asselmans, Redondo / Eerens, Mitch
't Tonneke
Harenczyk, Roman / Schmitz, Sven
D'r Bok 1
Winst
03.10.2019
SBZL Seizoen 3
1. Speeldag
Eerens, Mitch / Hoffmann, Markus
Raodhoes Warriors
Starren, Amber / Smulders, Michael
De Bekker
Verlies
03.10.2019
SBZL Seizoen 3
1. Speeldag
Eerens, Mitch / Hoffmann, Markus
Raodhoes Warriors
Starren, Amber / Smulders, Michael
De Bekker
Verlies
28.09.2019
Challenger Tour - 4
Achtste finale Hoofdronde
Eerens, Mitch / Coenen, Davy Moonen, Mike / Kortenray, Hubert Verlies
28.09.2019
Challenger Tour - 4
6. Ronde Voorronde
Eerens, Mitch / Coenen, Davy Habets, Henk / Starren, Elroy Verlies
28.09.2019
Challenger Tour - 4
5. Ronde Voorronde
Eerens, Mitch / Coenen, Davy Gobbels, Rob / Slegers, Luvic Winst
28.09.2019
Challenger Tour - 4
4. Ronde Voorronde
Eerens, Mitch / Coenen, Davy Camp op den, Shem / Hoffmann, Markus Winst
28.09.2019
Challenger Tour - 4
3. Ronde Voorronde
Eerens, Mitch / Coenen, Davy Graaf, de, Sjon / Graaf, de, Wesley Winst
28.09.2019
Challenger Tour - 4
1. Ronde Voorronde
Eerens, Mitch / Coenen, Davy Gelissen, Michelle / Jansen, Danny Winst
27.09.2019
ZOH Overgangsklasse
5. Speeldag
Eerens, Mitch / Bemelmans, Kevin
't Tonneke
Conjour, Thei / Stevens, Jurgen
De Bekker 1
Gelijkspel
20.09.2019
ZOH Overgangsklasse
4. Speeldag
Asselmans, Redondo / Eerens, Mitch
't Tonneke
Walthouwer, Sascha / Lejeune, John
De Komiek 1
Winst
06.09.2019
ZOH Overgangsklasse
2. Speeldag
Saya, Refaja / Eerens, Mitch
't Tonneke
Bruijnen, Sjaak / Bruijnen, Fred
Da Capo 1
Winst
05.09.2019
SBZL Seizoen 2
10. Speeldag
Eerens, Mitch / Camp op den, Shem
Raodhoes Warriors
Wijers Sauren, Mechtilde / Hanssen, Rick
De Bekker
Winst
05.09.2019
SBZL Seizoen 2
10. Speeldag
Eerens, Mitch / Coenen, Davy
Raodhoes Warriors
Starren, Amber / Wijers Sauren, Mechtilde
De Bekker
Winst
22.08.2019
SBZL Seizoen 2
9. Speeldag
Eerens, Mitch / Camp op den, Shem
Raodhoes Warriors
Standaert, Christophe / Misotten, Nele
Boem Kartoffels
Winst
22.08.2019
SBZL Seizoen 2
9. Speeldag
Eerens, Mitch / Hoffmann, Markus
Raodhoes Warriors
Eeraerts, Jaimy / Segal, Nasja
Boem Kartoffels
Verlies
08.08.2019
SBZL Seizoen 2
8. Speeldag
Camp op den, Shem / Eerens, Mitch
Raodhoes Warriors
Franssen, Fer / Gielis, Chris
Dingus
Verlies
08.08.2019
SBZL Seizoen 2
8. Speeldag
Camp op den, Shem / Eerens, Mitch
Raodhoes Warriors
Franssen, Fer / Ruyters, Kim
Dingus
Winst
08.08.2019
SBZL Seizoen 2
8. Speeldag
Ubachs, Junior / Eerens, Mitch
Raodhoes Warriors
Franssen, Fer / Moonen, Bjorn
Dingus
Verlies
01.08.2019
SBZL Seizoen 2
4. Speeldag
Eerens, Mitch / Coenen, Davy
Raodhoes Warriors
Segal, Nasja / Mertens, Jordy
Boem Kartoffels
Winst
01.08.2019
SBZL Seizoen 2
4. Speeldag
Coenen, Davy / Eerens, Mitch
Raodhoes Warriors
Dessel van, Robin / Mertens, Jordy
Boem Kartoffels
Winst
25.07.2019
SBZL Seizoen 2
7. Speeldag
Eerens, Mitch / Gobbels, Rob
Raodhoes Warriors
Kuhtreiber, Frenk / Slegers, Luvic
Old Stars
Winst
25.07.2019
SBZL Seizoen 2
7. Speeldag
Asselmans, Redondo / Eerens, Mitch
Raodhoes Warriors
Vaessen, Peter / Slegers, Luvic
Old Stars
Winst
10.05.2019
ZOH Hoofdklasse
26. Speeldag
Hataney, Eugene / Eerens, Mitch
't Straotsje 1
Wenders, Dennis / Brinkhoff, Luuk
Blauw Wit'62 1
Verlies
03.05.2019
ZOH Beker 1e klasse
Kwart finale
Asselmans, Redondo / Eerens, Mitch
't Straotsje 2
Dingena, Johan / Hermans, Angelo
't Lämke 1
Winst
02.05.2019
SBZL Seizoen 2
1. Speeldag
Eerens, Mitch / Coenen, Davy
Raodhoes Warriors
Koerts, Jakub / Smulders, Michael
Team Limburg
Verlies
02.05.2019
SBZL Seizoen 2
1. Speeldag
Eerens, Mitch / Coenen, Davy
Raodhoes Warriors
Smulders, Michael / Wysevelde, Steven
Team Limburg
Winst
28.04.2019
Challenger Tour - 3
5. Ronde Voorronde
Coenen, Davy / Eerens, Mitch Kruijer, Sven / Stijkel, Gilles Winst
28.04.2019
Challenger Tour - 3
4. Ronde Voorronde
Coenen, Davy / Eerens, Mitch Gelissen, Michelle / Starren, Amber Verlies
28.04.2019
Challenger Tour - 3
1. Ronde Voorronde
Coenen, Davy / Eerens, Mitch Graaf, de, Sjon / Graaf, de, Wesley Verlies
26.04.2019
ZOH Beker 1e klasse
3. Ronde
Asselmans, Redondo / Eerens, Mitch
't Straotsje 2
Wouters, Bert / Wouters, Jean
De Smid 1
Winst
12.04.2019
ZOH 1e klasse A
24. Speeldag
Asselmans, Redondo / Eerens, Mitch
't Straotsje 2
Kokelkoren, Helena / Kokelkoren, Jacques
D'r Koffereck 1
Winst
05.04.2019
ZOH 1e klasse A
23. Speeldag
Asselmans, Redondo / Eerens, Mitch
't Straotsje 2
Bosch van den, Hub / Aussems, Jo
De Pitsers 1
Winst
17.03.2019
Challenger Tour - 2
Kwart finale Hoofdronde
Coenen, Davy / Eerens, Mitch Prickaerts, Niels / Moonen, Mike Verlies
17.03.2019
Challenger Tour - 2
6. Ronde Voorronde
Coenen, Davy / Eerens, Mitch Prickaerts, Niels / Moonen, Mike Verlies
17.03.2019
Challenger Tour - 2
3. Ronde Voorronde
Coenen, Davy / Eerens, Mitch Wijers Sauren, Mechtilde / Starren, Amber Verlies
17.03.2019
Challenger Tour - 2
2. Ronde Voorronde
Coenen, Davy / Eerens, Mitch Nabuurs, Jeroen / Roodhorst, Emile Winst
17.03.2019
Challenger Tour - 2
1. Ronde Voorronde
Coenen, Davy / Eerens, Mitch Hoffmann, Markus / Camp op den, Shem Verlies
22.02.2019
ZOH 1e klasse A
20. Speeldag
Asselmans, Redondo / Eerens, Mitch
't Straotsje 2
Hermans, Harley / Maessen, Sem
De Paardestal 1
Winst
15.02.2019
ZOH 1e klasse A
19. Speeldag
Asselmans, Redondo / Eerens, Mitch
't Straotsje 2
Frissen, Richard / Fraats, Farri
DAT Boys 1
Winst
01.02.2019
ZOH 1e klasse A
17. Speeldag
Asselmans, Redondo / Eerens, Mitch
't Straotsje 2
Wouters, Maurice / Spijkers, Richard
De Smid 1
Winst
25.01.2019
ZOH Beker 1e klasse
1. Ronde
Hollanders, Roland / Eerens, Mitch
't Straotsje 2
Bonten, Wiel / Klinkenberg, Bjorn
Der Bergbock 1
Winst
18.01.2019
ZOH 1e klasse A
16. Speeldag
Asselmans, Redondo / Eerens, Mitch
't Straotsje 2
Dijk van, Arnold / Straube, Rick
Dingus 1
Winst
11.01.2019
ZOH 1e klasse A
15. Speeldag
Asselmans, Redondo / Eerens, Mitch
't Straotsje 2
Fraiquin, Jack / Montforts, Marc
White Horse 1
Winst
04.01.2019
ZOH 1e klasse A
14. Speeldag
Asselmans, Redondo / Eerens, Mitch
't Straotsje 2
Basten, Hans / Tilburg van, Jos
Der Bergbock 1
Winst
14.12.2018
ZOH Hoofdklasse
13. Speeldag
Maessen, Toby / Eerens, Mitch
't Straotsje 1
Smeets, Rowan / Jongen, Bas
Blauw Wit'62 1
Verlies
07.12.2018
ZOH 1e klasse A
12. Speeldag
Asselmans, Redondo / Eerens, Mitch
't Straotsje 2
Paffen, Jo / Vanhommerig, Marcel
Oud Zumpelveld 1
Winst
23.11.2018
ZOH 1e klasse A
11. Speeldag
Hataney, Servio / Eerens, Mitch
't Straotsje 2
Dreessen, Nick / Pratillo, Biagio
D'r Koffereck 1
Winst
02.11.2018
ZOH 1e klasse A
8. Speeldag
Hataney, Servio / Eerens, Mitch
't Straotsje 2
Wetzels, Carlo / Woug van de, Willy
De Capucijn 2
Winst
26.10.2018
ZOH 1e klasse A
7. Speeldag
Hataney, Servio / Eerens, Mitch
't Straotsje 2
Jongen, Kay / Maessen, Joeri
De Paardestal 1
Verlies
12.10.2018
ZOH Beker
1. Ronde
Hataney, Servio / Eerens, Mitch
't Straotsje 2
Royen, Mattie / Barelds, Johan
't Straotsje 1
Gelijkspel
28.09.2018
ZOH 1e klasse A
5. Speeldag
Rondags, Roy / Eerens, Mitch
't Straotsje 2
Dupont, Jef / Lebon, Dave
't Brook 1
Winst
21.09.2018
ZOH 1e klasse A
4. Speeldag
Pattiwael, Joshua / Eerens, Mitch
't Straotsje 2
Wouters, Jean / Wouters, Bert
De Smid 1
Winst
07.09.2018
ZOH 1e klasse A
2. Speeldag
Rondags, Roy / Eerens, Mitch
't Straotsje 2
Bemelmans, Kevin / Caldenborgh, van, Chris
White Horse 1
Winst
05.05.2017
ZOH 1B
25. Speeldag
Theunisz, Bert / Eerens, Mitch
Dolomiet
Braken, Bert / Wouters, Maurice
De Smid
Winst
28.04.2017
ZOH 1B
24. Speeldag
Maanen van, Jo / Eerens, Mitch
Dolomiet
Schoonbrood, Frans / Schoonbrood, Mark
Scherp Vor
Winst
10.03.2017
ZOH 1B
20. Speeldag
Theunisz, Bert / Eerens, Mitch
Dolomiet
Jacobs, Ingo / Jacobs, Ilja
Amicitia 1
Winst
17.02.2017
ZOH 1B
19. Speeldag
Maanen van, Jo / Eerens, Mitch
Dolomiet
Schoonens, Peter / Janssen, Richard
De Sport
Gelijkspel
03.02.2017
ZOH 1B
17. Speeldag
Maanen van, Jo / Eerens, Mitch
Dolomiet
Hardy, Ben / Hesemans, Johnny
White Horse 1
Winst
02.12.2016
ZOH 1B
12. Speeldag
Maanen van, Jo / Eerens, Mitch
Dolomiet
Urbach, Marc / Larik, Floortje
Dingus 2
Winst
04.11.2016
ZOH 1B
9. Speeldag
Lahaye, Andre / Eerens, Mitch
Dolomiet
Meegen van, Marcel / Peeters, Andy
Carboon 1
Verlies
28.10.2016
ZOH Beker
1. Ronde
Theunisz, Bert / Eerens, Mitch
Dolomiet
Jus, Eddo / Thijssen, Hubert
De Capucijn 1
Winst
14.10.2016
ZOH 1B
8. Speeldag
Theunisz, Bert / Eerens, Mitch
Dolomiet
Hessels, Roland / Jeurissen, Rob
White Horse 1
Winst
07.10.2016
ZOH 1B
7. Speeldag
Lahaye, Huub / Eerens, Mitch
Dolomiet
Spijkers, Richard / Kleijnen, Roy
De Smid
Winst
30.09.2016
ZOH 1B
6. Speeldag
Schenk, Ziggy / Eerens, Mitch
Dolomiet
Keijenberg, Ed / Boumans, Roger
Scherp Vor
Winst
02.09.2016
ZOH 1B
2. Speeldag
Schenk, Cor / Eerens, Mitch
Dolomiet
Janssen, Jozef / Schoppink, Paul
Amicitia 1
Gelijkspel
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)